My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 7:21

erika001 írta:Szia Rita!Most csak szeretném megköszönni a 10és11rész feliratát.Tegnap lőttek a terveimnek mert jöttek hozzánk ezért nem tudtam megnézni most viszont megyek is és 11.részig meg sem állok.Kiváncsi vagyok mért ment Amerikába és hogy Yichen mért mondta,hogy nem akarja látni.A Lady and liart elfelejtettem pedig végig néztem és ott is nagyon jók együtt.Nekem nagyon tetszett és szeri ntem adj neki még egy esélyt.Hidd el megéri.Köszönöm a fordítást.Üdv:Erika

Szia Erika! Nagyon szívesen az újabb részeket! Jó minimaratont kívánok!

Még mindig nem fogod a teljes választ megkapni a kérdéseidre, de azért közelebb kerülünk
a múlt rejtelmeihez. Jó részek lesznek!

A Lady & Liart most talonba tettem, mert közben bevállaltam az Oh My Generalt, de ha neked
tetszett, akkor lehet, hogy még egyszer előveszem, és folytatom a nézését. Köszi, hogy írtál
róla!

Szép napot kívánok!

Három év névházasságban:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 7:27

B.Marika írta:Szia Rita!
Örömmel látom, hogy megérkezett a folytatás!
Köszönöm szépen a fordítást! :littlehearth:
:flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:

Szia Marika! Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. augusztus 23. 7:36

Ritám!
Még tegnap este megnéztem az új részeket. Nagyon jó kis sorozat a My Sunshine!!! Úgy néztem volna még tovább. A rajongója lettem! :littlehearth:
Köszönöm a fordítást, várom a folytatást!
:movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. augusztus 23. 8:55

Szia Rita! :-h Hihetetlen, hogy már az egyharmadát lefordítottad a sorinak. :) Te vagy az én Napfényem! :x
Letöltögetem a feliratokat, de a hszeket csak átlapozom, néha pellepillantva. ;) A történetből nem akarok előre semmit tudni. Nagy a lelkesedés, csupa pozítív dolgokat írtok és a képek alapján Yichen nagyon szímpatikus és helyes. Nagyon várom, hogy elkezdhessem, mert ez gyógyír lesz a lelkemnek, ugyanis a Jing Biroktól szenvedek, na nem a filmtől, hanem a történelmi eseményektől. :((
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. augusztus 23. 9:30

Köszönöm az újabb részeket! Eddig nagyon élvezem a sorit.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 23. 12:09

Szia Rita!

Végre ideértem,persze megnéztem a folytatást és lassan tisztulnak a dolgok,most
csak az nem volt tiszta számomra,hogy Mosheng elmondta-e a teljes történetet
az amerikai évekről,vagy csak a nézőknek mutatták meg és ő csak azt közölte,
Yichennel,hogy férjnél volt 3 évig.Mert volt már olyan,hogy csak gondolták,amit
mi láttunk de nem mondták el egymásnak a teljes történetet.Szegény Yichent
ez megint nagyon megviselte,de a lánynak sem volt öröm az élete ott, nem volt
választása és nem is ő lett volna,ha nem segít a kisfiún és ott hagyja az árvaházban.
Xiaonak és Moshengnek én is nagyon örülök,ott legalább harmónia van,de minden
változik és az igaz szeretet úgyis mindent legyőz.Ez pedig látszik az arcukon,még
akkor is amikor dühös Yichen,és mások (pl.kollégák) szóbahozzák a kapcsolatukat ő
nem mutatja ezt és nem mondja,hogy vége. :)
Nagyon szeretem a főcím dalt is,ezért soha nem ugrom át :ymblushing:
Az apára pedig én is úgy gondolok,hogy nagyon szerette a lányát,ő volt az anyja is,
mert a valódi,most teljesen mindegy,hogy miért,de gyűlölte a saját lányát.Én is
úgy gondoltam,hogy Yichent nem azzal bántotta meg,hogy megkérte,menjen
a lányával Amerikába,hanem más volt az oka és ez is biztosan ki fog derülni.A
lányát akarta védeni,hogy ne legyen Kínában amikor valami kiderül,majd vele
kapcsolatban.Úgy érzem Yuanfeng is tisztábban fogja látni Yimeit,ha randizik
vele.Úgy,hogy nagyon várom a fejleményeket és köszönöm,hogy vagy nekünk és
nem csak azért mert fordítod a filmeket,hanem mert olyan vagy amilyen vagy :x

Puszi és szép napot :movingflower:

[Kép
mato
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. március 4. 17:53

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: mato » 2017. augusztus 23. 17:17

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm, hogy fordítod ezt a csodás sorozatot! Ismét egy nagyon jó választás volt! Elkezdtem nézni és már most biztos vagyok benne, hogy nálam "többször nézős" sorozat lesz! Egyre jobban tetszenek a kínai sorozatok! Köszönettel vittem az újabb részeket!
Marcsi
Jupiter88
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 14. 0:45

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Jupiter88 » 2017. augusztus 23. 17:29

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm az újabb 2 részt. Már meg is néztem, igazán tetszett. Mostanában felváltva nézek egy koreai utána egy kínai sorozatot, mert jó a két kontraszt. Mindkettő másért jó.
Jobban szeretem a maratonozást, de igazad van, mert ennek a lassabb haladásnak is megvan a maga szépsége, az izgalom, hogy várjuk következőt. :)

Egy emberben nagyon sok kétség van, főleg ha párkapcsolatról van szó. Minden kimondott szónak ereje és hatása van a jövőre és más emberekre. Ha mindenki úgy tudná szemlélni az életét, mintha egy filmet nézne objektíven, akkor kevesebb problémája lenne. Erre persze az érzelmek miatt nagyon kevesen képesek, valamint nem látunk bele a másik ember gondolataiba sem. Az ázsiai népek többsége visszafogott, fegyelmezik magukat, ez a karaktereken is nagyon meglátszik. Valamint az az óvatosság, ami miatt nem mernek mindent tisztázni. Jómagam annak a híve vagyok, hogy egy problémát jobb akkor tisztázni, amikor felmerül. Viszont, ha ennyi év eltelt nem tudhatják, hogy mi történt közben, olyan dolgok, amikre hatással lennének, ha az igazság kiderülne. Ebből a szempontból megértem az óvatosságukat. Ebből is látszik, ha a félreértés vagy a probléma nincs azonnal tisztázva, minél több idő telik el annál nehezebb.
Moshengnek és Yichennek is lett volna több lehetősége a 7 év alatt, hogy a másikat keressék. Yichen el is utazott volna, csak miért kellett erre 7 évet várni? Persze az egész sorozatot még nem ismerem, így következtetéseket sem tudok levonni. Írtál még egy indokról is, ami most fog kiderülni.
Spoiler: mutasd
Úgy gondolom Mosheng apjának van köze Yichen balesetben elhunyt szüleihez.

Sajnos még nincs igazi koreai tudásom, csak 2 éve tanulom tanfolyamon. Eleinte a sorozatokból ragadt rám, de ahogy megtanultam az ABC-t, az alapokat, olvasást akkor már minden sokkal egyértelműbbé vált. Ez egy hosszú út és még az elején vagyok, de nagyon szeretem. :x Örülök, hogy lehetőségem volt a kultúrával is megismerkedni.

Fordítással kapcsolatban azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg valamikor a listádra lenne kedved feltenni a My Best Ex-Boyfriend, 42 részes 2015-ös sorozatot? Amennyire én láttam nincs meg az egész magyarul. Persze Jerry Yan :ymblushing:
https://www.viki.com/tv/28818c-my-best-ex-boyfriend

Köszönöm! Üdv!: Jupiter
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. augusztus 23. 18:06

Kedves Rita!
Ma egy kis minimaratont tartottam és minden percét élveztem.A fordításoddal sok új felfedezést tettem a sorozatban.Sok-sok köszönet érte.
Nagyon tetszett az a rész,amikor az ügyvédi irodában a két asszisztens beszélgetett arról,hogy az egyik még szereti a régi barátját és nem tudja,mit csináljon.Yisen barátja úgy ad tanácsot a lánynak,hogy közben valójában másnak szánja.Jót nevettem azon is,"Nyugaton kel fel a nap,a munkamániás siet haza?"
Megértem Moschenget is.Sok minden történt most is és a múltban is.De ez a "lánykérés"...Nekem is rosszul esett volna ha "szívem szép szerelme "azt mondja,hogy időhiány és egyéb okok miatt választ engem,nem azért mert szeret,közben meg nyomaszt a titok,amit el kell mondanom.Érzi,hogy Yisen szereti,de vívódik és sok minden befolyásolja.Érdekes, hogy a múltbeli események megismerése hogyan változtatják meg a múlt megítélését.Eljátszottam a gondolattal,mi lett volna ha együtt mentek volna Amerikába...,vagy ha Yin Hui világosan kimutatja mit gondol,hova jutottak volna az események.
Érdekes ez az ál házasság,hiszen már az esküvő előtti megállapodásnál látszik ,hogy a leendő férjnek nagyon tetszik a jövendő feleség.Érdekes volt a 11.részben,amikor Yin hui felajánlotta a segítségét a munkakeresésben,de Moscheng elutasította.Szívesen segített volna,de a nő nem akart függni tőle és közben emlékezett a régi haszonleső barátnőjére,akinek fontos volt ,hogy segítsék,ezért szakított a férfival.Látni,hogy Yin Hui szereti Moschenget,de nem tesz semmit,amivel közelebb kerülhetne hozzá,sőt erősen azt tudatosítja,hogy a régi barátnőjére gondol még most is.Nem tudom mire gondolt? Értem én ,hogy tiszteletben tartja Moscheng érzelmeit,de a sült galamb nem repül a szánkba,azért tenni kell,de nem mindegy,hogy mit.Látni,hogy rosszul esik neki,hogy a lány még mindig a régi barátjára gondol.Yu Fang legalább mindent megtesz,hogy meghódítsa Yinmeit.
Moscheng apja nagyon szereti a lányát és egy nagyon rendes ember,de az anyját nem tudom megérteni,hogy lehet ilyen hideg és szívtelen a lányához.Láttunk már szívtelen anyát,de ő mindenkit überel.
Most ennyi jutott eszembe dióhéjban.További kellemes napot mindenkinek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 18:22

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm az újabb részeket.

Kedves Ancsa! Nagyon szívesen!

%%- :littlehearth: %%- :D %%- :littlehearth: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 18:39

ajussi írta:Kedves Rita,
nagyon szépen köszönöm az új részeket, meg még a 8-9. részt sem tudtam megköszönni. Minden résszel egyre jobban függő leszek:)
Üdv.
Györgyi

Kedves Györgyi! Minden új részt nagyon szívesen! Meg tudlak érteni! Én is My Sunshine
függővé váltam az első részektől fogva. Ezért is esett nagyon rosszul a vitaversenyes rész.
Szerencsére senkinek nem hiányzik, így lefordíthatom, hogy együtt örüljünk ennek a klassz
sorinak!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 18:52

nildiko írta:Kedves Rita, elvittem a feliratokat. Köszönöm szépen.
Már megnéztem,csak vittem gyorsan a két topikbarátnőmnek is. Egyik alig várta, a másik gyűjti.
Nagyon jó kis rész volt mindkettő. Sok mindent megtudtunk, de most mi lesz? A két férfi találkozik.
Izgalommal várom a következő részt.
Jó éjszakát.

Kedves Ildikó! Jó, hogy több példányban is elvitted a feliratokat! Úgy örülök, hogy a barátnődnek
is tetszik! A másik barátnőd, aki gyűjtögeti, még nem is tudja, milyen jó sori vár rá.

Igen! Találkozni fognak! De lakatot kell tennem a számra, hogy ne rontsam el a szórakozásotokat!

Nagyon szívesen!

Ying Hui figyelteti Moshenget (nem szép dolog!):

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 18:59

tanni írta:Kedves Rita! :flower1:
Te egy jó tündér vagy!
Már tövig rágtam a körmeimet a várakozás izgalmában.
Végre az összes filmet sikerült letöltenem, bevackolom magam és együtt ábrándozom hőseinkkel!
Napsugaras köszönet!
Tanni @};-

Kedves Tanni! Boldog együtt nézést és együtt romantikázást (velünk is és a főhősökkel is)!

Nincs is jobb pihentető, mint megnézni pár részt egy "napfényes" sorozatból!

Nagyon szívesen!


Na, ebből is mi lesz? Mosheng lesz a fotósa a Yichennel való interjúnak, ha Yichen egyáltalán
elvállalja Mosheng vallomása után:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 19:26

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 8-11. részek fordítását.
Sokszor láttam már ezt a sorozatot,de nem tudom megunni.A feliratod sokat tesz hozzá, öröm volt nézni.Nagyon élveztem.A 3. rész tájékán nagyon jót nevettem,amikor a barátnő Yichent öltönyös istenként és hercegként említi.
Mostanában nincs túl sok szabadidőm.Sajnos a kedvenc hobbimmal sem tudok foglalkozni,értem alatta főleg a kínai és egyéb sorozatok keresését és nézegetését és a róluk szóló honlapok olvasgatását.Nem láttam azt a sorozatot sem,amit említettél.Biztos az a sorozat is jó lehet.Belekukkantottam a General and i történelmi jellegű sorozatba,mert azt hallottam,hogy érdemes megnézni és persze a főszereplő miatt,de a részek száma elvette a kedvemet a nézésétől,mert beláthatatlan volt,mikor érnék a végére.Most nincs sem erőm,sem kedvem a feliratokat bűvölni.
Így maradnak azok a sorozatok vagy filmek,amelyeket már valaki lefordított.Hálás szívvel gondolok minden fordítóra és nagyon köszönöm a munkájukat,hogy lehetővé teszik,hogy mindenki kényelmesen élvezhesse a kedvenc sorozatát.
Ez a sorozat nagyon kedves számomra.Nem tudom eléggé megköszönni,hogy lefordítod.
További kellemes éjszakát és szép álmokat mindenkinek.

Kedves Ica! Teljesen át tudom érezni, azt a hiányt, amit a sorozatnélküliség okoz most nálad.
Nehezen tudom elképzelni, hogy hasonló cipőben legyek, mint te, pedig bármikor adódhat olyan
dolog, ami miatt nekem is fel kéne hagynom például a fordítással. Ebbe nem is gondolok bele,
inkább azt remélem, hogy a te helyzeted válik jobbá valamilyen úton-módon.

Csodálkozom, hogy még nem láttad a Too Late To Say I Love You-t. Eddig nem nagyon tudtam
olyan sorozatot mondani, amit ne ismertél volna. Egyébként erről a soriról teljesen letettem,
márpedig a rossz minőségű videója miatt.

Nagyon szívesen a fordítást! Örömmel csinálom!


Már megint csak esznek:

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. augusztus 23. 19:30

Szia Rita!
Köszönettel vittem az új feliratokat és a videókat amit engedett a mega. Holnap talán sikerül már leszednem az összes részt. Látom aki elkezdte nézni az függő is lett tőle. Jó, hogy ilyen jó sorikra esik a választásod. A következő kínai kosztümösnek is érdekes a tartalma, kíváncsian várom azt is.
További szép estét mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 19:33

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a 10-11. rész feliratát. Nemsokára befejezek egy török sorozatot (Fatmagül) és akkor én is elkezdem a My Sunshine-t, mert úgy látom aranyos kis sori lesz:-)) Üdv.szeretettel: Ildikó

Kedves Ildikó! Jót nevettem a megfogalmazásodon, hogy a My Sunshine "kis aranyos" sori lesz.
Tulajdonképpen az, de azért attól jóval több, és néha nem is annyira kis aranyos, de van olyan
is, amikor meg nagy aranyos. Na ezt jól megmondtam! De így van. Sok érzelmet megmozgat,
elér az ember szívéhez, lelkéhez!

Nagyon örülök, hogy maratonozós létedre, beszállsz hozzánk az ENCS-ba! Kíváncsi leszek, mi lesz
e "kis aranyos"-ról a véleményed! Nagyon szívesen!


Még török sorozatot is nézel? Sokaktól hallottam már.

Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. augusztus 23. 19:37

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az újabb 2 részt:) ;) ;) ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 19:40

B.Marika írta:Ritám!
Még tegnap este megnéztem az új részeket. Nagyon jó kis sorozat a My Sunshine!!! Úgy néztem volna még tovább. A rajongója lettem! :littlehearth:
Köszönöm a fordítást, várom a folytatást!
:movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:

Szia Marika! Megfogtam az isten lábát a my Sunshine-nal! Nem is tudom, hogy melyik sorozatom
volt az utoljára, talán a Go princess Go, amelyikhez ennyi pozitív véleményt írtatok.

Megértem a rajongásod! Én is csak nézni és nézni akartam a részeket, és miután a végére értem,
szinte azonnal kezdtem elölről. Aztán harmadszor is neki akartam esni, de megálljt parancsoltam
magamnak, nehogy megunjam, mire a fordításra kerül a sor. De most harmadszorra és negyedszerre
nézve sem unom. Imádom!

Nagyon szívesen! Igyekszem a következő hárommal. Nagy izgalmak várnak még ránk!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 19:50

Gabóci5 írta:Szia Rita! :-h Hihetetlen, hogy már az egyharmadát lefordítottad a sorinak. :) Te vagy az én Napfényem! :x
Letöltögetem a feliratokat, de a hszeket csak átlapozom, néha pellepillantva. ;) A történetből nem akarok előre semmit tudni. Nagy a lelkesedés, csupa pozítív dolgokat írtok és a képek alapján Yichen nagyon szímpatikus és helyes. Nagyon várom, hogy elkezdhessem, mert ez gyógyír lesz a lelkemnek, ugyanis a Jing Biroktól szenvedek, na nem a filmtől, hanem a történelmi eseményektől. :((

Szia Gabi! Végre, hogy valami közelebbit tudtunk meg a csatlakozásodról! Már nagyon várom!

Ez fel fog üdíteni, ne félj! Jó lesz a Jing Birok ütötte sajgó sebekre! Előre pihentesd a szemed,
mert nehéz lesz abbahagyni!

Hány rész van még a történelmiből?

Köszi a titulust! Az Ázsiai Kultúra Nagykövete helyett (Unnitól kaptam a címet), az Ázsiai Kultúra
Napfénye, vagy az ÁK Napfényes Nagykövete, de akár a Napfényes ÁK Nagykövete is lehetnék.
Majd választok!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 19:52

leo-leo írta:Köszönöm az újabb részeket! Eddig nagyon élvezem a sorit.

Szívesen a fordítást! Hát ennek nagyon örülök!

@};- %%- @};- :D @};- %%- @};- :D @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 20:25

cicus írta:Szia Rita!
Végre ideértem,persze megnéztem a folytatást és lassan tisztulnak a dolgok,most
csak az nem volt tiszta számomra,hogy Mosheng elmondta-e a teljes történetet
az amerikai évekről,vagy csak a nézőknek mutatták meg és ő csak azt közölte,
Yichennel,hogy férjnél volt 3 évig.

Szia Cicus!
Yichen semmit nem tud Mosheng múltjáról, csak amennyit a lány elmondott neki, vagyis,
hogy három évig férjnél volt. A többit, a hátteret, csak mi láttuk.

cicus írta:Szegény Yichent ez megint nagyon megviselte,de a lánynak sem volt öröm az élete
ott, nem volt választása és nem is ő lett volna,ha nem segít a kisfiún és ott hagyja
az árvaházban.

Milyen jó lenne, ha Mosheng ott azonnal ezt is elmondaná Yichennek. De akkor nem
lenne izgalom.

cicus írta:Xiaonak és Moshengnek én is nagyon örülök,ott legalább harmónia van,de minden
változik és az igaz szeretet úgyis mindent legyőz.Ez pedig látszik az arcukon,még
akkor is amikor dühös Yichen,és mások (pl.kollégák) szóbahozzák a kapcsolatukat ő
nem mutatja ezt és nem mondja,hogy vége. :)


A My Sunshine egy hatalmas nagy szerelem története, amit hét év távolság sem tudott
kikezdeni. Amióta újra találkoztak, Yichennek csak Mosheng, Moshengnek csak Yichen
jár az eszében, és az útjuk mindig a másikhoz vezet. Most Yichen lépett egyet a lány felé,
aztán Mosheng fog, bár nincs könnyű helyzetben. Igazán egyik sem tudja kivonni magát
a másik bűvköréből, csak azt érzik, hogy kell nekik a másik. Szép nagyon ez a történet!

cicus írta:Az apára pedig én is úgy gondolok,hogy nagyon szerette a lányát,ő volt az anyja is,
mert a valódi,most teljesen mindegy,hogy miért,de gyűlölte a saját lányát.Én is
úgy gondoltam,hogy Yichent nem azzal bántotta meg,hogy megkérte,menjen
a lányával Amerikába,hanem más volt az oka és ez is biztosan ki fog derülni.A
lányát akarta védeni,hogy ne legyen Kínában amikor valami kiderül,majd vele
kapcsolatban.

A titok nyitja abban a mondatban van, amit Yichen mond a mostani egyik részben Mosheng
apjának: Ön nem ismer engem, de én ismerem önt.

Egy utalás már van arra nézve, hogy mi lehetett a gond a lány apjával, de hogy igazak-e az
állítások, majd kiderül. Az egyik, hogy Mosheng azért adományozza oda az utolsó 500 dollárját
Ying Huinak, mert azt hiszi, hogy az az apja "piszkos pénze". A hétvégi részekből azt
is megtudjuk, hogy az anyja mondhatott valamit neki az apja halála után.

Szegény Moshengnek többszörösen is csalódnia kell az apjában. Mivel Yichen nem akarta
neki elmondani az igazi okot, amit még mi sem tudunk, hogy miért haragudott meg az
apjára, Mosheng azt feltételezi, hogy a fiú szegénységével kapcsolatban tett valamilyen
csúnya megjegyzést, vagy hasonlók. Bár nem tudja elhinni, nem ilyennek ismerte az apját,
fel is idézi a múlt ezzel kapcsolatos jeleneteit, de az apját már nem tudja megkérdezni.

cicus írta:Úgy érzem Yuanfeng is tisztábban fogja látni Yimeit,ha randizik
vele.Úgy,hogy nagyon várom a fejleményeket és köszönöm,hogy vagy nekünk és
nem csak azért mert fordítod a filmeket,hanem mert olyan vagy amilyen vagy :x


Yuanfeng vak, naiv, tapasztalatlan mamlasz! Ez az első szerelme, nem lát, nem hall.

Nagyon kedves vagy Cicus! Mindig kettőn áll a vásár! Cuki nézőknek, cuki fordítójuk van.
Cuki fordítók, cuki nézőket vonzanak. Jó ég, nehogy valaki félreértse! De leegyszerűsítve,
erősen sarkítva erről van szó. Magyarul, amit adsz, azt kapod vissza.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 20:31

mato írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm, hogy fordítod ezt a csodás sorozatot! Ismét egy nagyon jó választás volt! Elkezdtem nézni és már most biztos vagyok benne, hogy nálam "többször nézős" sorozat lesz! Egyre jobban tetszenek a kínai sorozatok! Köszönettel vittem az újabb részeket!
Marcsi

Kedves Marcsi! Többszörös az örömöm, miután elolvastam a hsz.-dat! Először is annak örülök
nagyon, hogy nálad is telitalálat lett a My Sunshine, a másik, hogy annyira telitalálat lett, hogy
többszöri újranézésre is alkalmasnak tartod, a harmadik, hogy te is mertél kitekinteni Koreából,
és így számodra is kiderülhetett, hogy vannak máshol is szuper sorozatok.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 23. 20:31

Fantasztikus ez a sorozat, úgyhogy megint belenéztem újra a várható 3 részbe...jól belecsapnak a lecsóba...oda és vissza a soriért! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (9/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 21:00

Jupiter88 írta:Kedves Rita!

Nagyon köszönöm az újabb 2 részt. Már meg is néztem, igazán tetszett. Mostanában felváltva nézek egy koreai utána egy kínai sorozatot, mert jó a két kontraszt. Mindkettő másért jó.
Jobban szeretem a maratonozást, de igazad van, mert ennek a lassabb haladásnak is megvan a maga szépsége, az izgalom, hogy várjuk következőt. :)

Kedves Jupiter! Olyan jó, hogy nem okozott csalódást az együtt nézés! Történhetett volna az is,
hogy azt mondod, hogy nem bírod ki a következő feliratokig, inkább visszamész maratonistának.
Szerencsére nem így lett, egy újabb élményt fedezhettél fel magadnak.

Jupiter88 írta:Egy emberben nagyon sok kétség van, főleg ha párkapcsolatról van szó. Minden kimondott szónak ereje és hatása van a jövőre és más emberekre. Ha mindenki úgy tudná szemlélni az életét, mintha egy filmet nézne objektíven, akkor kevesebb problémája lenne. Erre persze az érzelmek miatt nagyon kevesen képesek, valamint nem látunk bele a másik ember gondolataiba sem.

Ezzel teljesen egyetértek veled!
Jupiter88 írta:Az ázsiai népek többsége visszafogott, fegyelmezik magukat, ez a karaktereken is nagyon meglátszik. Valamint az az óvatosság, ami miatt nem mernek mindent tisztázni. Jómagam annak a híve vagyok, hogy egy problémát jobb akkor tisztázni, amikor felmerül. Viszont, ha ennyi év eltelt nem tudhatják, hogy mi történt közben, olyan dolgok, amikre hatással lennének, ha az igazság kiderülne. Ebből a szempontból megértem az óvatosságukat. Ebből is látszik, ha a félreértés vagy a probléma nincs azonnal tisztázva, minél több idő telik el annál nehezebb.

Azzal viszont már nem annyira értek egyet, hogy visszafogottak lennének az ázsiaiak. Az egyik ok,
amiért elegem lett a koreai sorozatokból, a sok durváskodás, üvöltözés, hangoskodás, a munkahelyi
és a családon belüli megalázások, az iskolai erőszak... Soha nem fogom elfelejteni, amikor kezdő néző
koromban az egyik koreai soriban az anya úgy keltette a lányát reggel, hogy üvöltött, hogy ébredjen,
és közben kirugdosta az ágyból. Nem akartam hinni a szememnek.

Igazad van, én is azt gondolom, hogy a hét évvel ezelőtti félreértés, és annak a nem kibeszélése vezetett
a jelen helyzethez. Ha akkoriban Moshengnek nem kellett volna azonnal elmennie Amerikába, régen túl
lennének a tisztázáson, és boldogan töltenék együtt a hetedik évüket is. Most mindkettőben van félelem.
Mosheng attól tart, hogy ha újrakezdik, és Yichen újra szakítani akar vele, az ugyanúgy meg fogja viselni,
mint hét évvel ezelőtt. Yichen pedig fél, hogy a lány visszautasítja őt, netalán megint Amerikáig fut előle.
Mert ugye YC még mindig nem tudja, miért ment MS külföldre.

Jupiter88 írta:Sajnos még nincs igazi koreai tudásom, csak 2 éve tanulom tanfolyamon. Eleinte a sorozatokból ragadt rám, de ahogy megtanultam az ABC-t, az alapokat, olvasást akkor már minden sokkal egyértelműbbé vált. Ez egy hosszú út és még az elején vagyok, de nagyon szeretem. :x Örülök, hogy lehetőségem volt a kultúrával is megismerkedni.


Két év már nagy idő, és nem kis kitartást igényel. Gratulálok neked hozzá!

Jupiter88 írta:Fordítással kapcsolatban azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg valamikor a listádra lenne kedved feltenni a My Best Ex-Boyfriend, 42 részes 2015-ös sorozatot? Amennyire én láttam nincs meg az egész magyarul. Persze Jerry Yan :ymblushing:
https://www.viki.com/tv/28818c-my-best-ex-boyfriend

Már mások is kérdezték, de az a baj, hogy nem mozdul meg bennem semmi erre a sorozatra. Pedig anélkül
nem megy. Soha nem felejtettem el teljesen, és talán, ha nagyon nincs ötletem, hogy mit kéne fordítani,
akkor belenézek, de egyébként nincs szándékomban foglalkozni vele. Sajnálom!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (11/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 23. 21:05

Kedves Ica, Éva, Novcsi! Holnap veletek folytatom a válaszadást!

Jó éjszakát kívánok!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég