My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 8:30

B.Marika írta:Rita!
Köszönöm az újabb részeket, már tűkön ülök!!!

Szia Marika! Jó szórakozást és kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 8:38

Most irány az üzletek és a főzés, később folytatom a válaszadást!

Yichen hirtelen elhatározása meglepte Moshenget (és mindenki mást is), de ha bejön a terve,
és a lány rábólint, egy életre megkapta, amire hét éve egyfolytában vágyik:


Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. augusztus 26. 9:43

Kedves Rita! IGAZ! Kész maratont tudtam nézni! Nagyon remekül haladnak a dolgok.Imádom,hogy mindketten kicsit jobban nyomulnak.Remélem a névházasság nem tesz be nagyon a fejlődő kapcsolatuknak.Addig is megnézem a 14. részt újra.Köszönöm. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. augusztus 26. 9:54

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a legújabb 3 részt. Nagyon örülök, hogy 3 részt is kaptunk egyszerre. Magával ragadó sorozat, szünet nélkül tudnám nézni, na de akkor mi lenne az egyéb feladatokkal. Szóval nagy örömet okoztál.
Szép hétvégét kívánok.
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. augusztus 26. 11:18

Szia Rita

Köszönettel vittem az újabb három három részt, úgyhogy most már képben vagyok. :x
A régebbi részekről nem írnék mert csak ismételném a mások által is leírtakat.
A 12-13. rész alaphangulata letargiába sodort engem is, úgyhogy az a regisztrációs esküvő
éppen jókor jött. Mer' az a függöny már cserére szorult. [Akkorát nevettem rajta: milyen
frappáns volt Mosheng válasza a feltett kérdésre. :)) ] Kapott is mindjárt egy hitelkártyát.
A volt amerikai férj húzása pedig nem volt valami úriemberhez méltó. Mert akit állítólag
szeretett, azt sodorta nehéz helyzetbe. Egyébként én mondtam volna Moshengnek :
Névházasságot kötni soha, senkivel, semmikor, mert előbb-utóbb holmi férji jogok is
előkerülnek a tarsolyból. [-x
A kukucskálás pedig nálam is megvolt. ( Mert megérdemlem.)
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 26. 11:51

Szia Rita!

Írtam egy elég hosszúra sikeredett véleményt,de amikor fel akartam tenni egy
vidám gifet Moshengről és Yichenről elszállt az egész iromány #:-s
A lényeg,hogy nem akartam sokat írni,mert előttem már vannak olyan vélemények
amikkel megegyezik az enyém is,csak annyit,hogy nagyon átéreztem amit átélt
Mosheng amikor átment Yichenhez és nem csodálkozom,hogy gátlásai voltak,hiszen
hallottuk mi volt az értékrend.Vagy szép valaki de legalábbis bombázó :)) vagy
nagyon okos ami azt jelenti szuper mindenben és a versenyeket is megnyeri.
Pedig ennek semmi köze a belső minőséghez,hiszen azért szeretett bele Yichen a
lányba,mert ezt érezte meg benne,azt amire neki pont szüksége volt,kedves,
vidám őszinte ember.Eddig pedig nem találkozott ilyennel és nem igaz,hogy
ha valaki nem kapja meg a szerelmet attól akitől szeretné már mindent megtehet
és alattomosan támad,mert ez a jellemtől függ.Az amit itt Yichen és Mosheng
képvisel,nem ez a minőség,mert ők biztos őszinték és szembe mondanák,még
ha ez nem is könnyű és nem bántanának senkit inkább félreállnának és persze
szenvednének.Szóval nekem Yimei magatartása akkor sem szimpatikus és lehet
ha rátalál a szerelem akkor is benne ez a minőség van,mert igazán bajban derül
ki ki milyen valójában,hiába a külső szépség és szavak.Látjuk,hogy viselkedik
Yuanfengel,persze nem szereti,mondhatjuk,de akkor miért is jár vele?? Viszont
nagyon aranyos volt Xiao Mei,amikor megtudta Mosheng férjhezment,annyira
őszintén örült nekik :x Na és Yichen is bár most nagyon dühös és beszél össze-
vissza,amikor meghallja Mosheng hangját a telefonba,hát csak rá kell nézni ;)
Kép
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2017. augusztus 26. 12:31

Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm az ujabb részeket.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 16:39

milomartin írta:Hàt mit is mondjak !Elképesztően jó részek voltak!Már most várom a folytatást!Belkukucskáltam a következő részekbe is és már nagyon izgatott vagyok !!!!Még egyszer köszönöm ezt az elképesztöen jó sorozatot!!! :x :x A kínai sorozatokat jobban kedvelem már mimt a koreait pedig azzal kezdődött a rajongàs.Nagyon jó hétvégét kívánok neked!!!!Te az enyémet bearanyoztad

Örömmel olvastam, amit írtál! Arra a következtetésre jutottam, hogy a My Sunshine nézők
közt nincs olyan, aki ne kukucskálna. De ez jó, azt jelenti, nagy az izgalom, és a várakozás.
Mondjuk ezt magamtól is tudtam, mert másról sem írtok, HÁLA ISTENNEK!

Most már te vagy a második ember (én vagyok az első), akiről biztosan tudom, hogy a kínai sorozatok
elrabolták a koreaiaktól. Gondolom nem vagyunk egyedül, de itt nálam még nem írt erről más, csak te.
Olyanról tudok, hogy kezdetektől a kínai vonzotta, de néha néz koreait, és olyanról is, hogy bár szereti
a kínait, de a koreai sorikhoz jobban kötődik. De hogy valaki átpártoljon, és kijelentse, hogy most már
jobban kedvelem a kínait, mint a koreait, csak kettőnkről derült még ki. Hát ez jó!

Yimei annyiszor neki fog ugrani a Yichennel való "szakításnak":

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 17:17

Kata58 írta:Itt vagyok én is...úgy döntöttem, hogy mégis most és nem holnap írom le az érzéseimet! hiszen az előbbi résznél is alig bírtam megállni, hogy ne írjak rögtön ezekről a részekről is, hiszen nem volt megállás, ezt nézni kell tovább, ha van felirat, ha nincs,...nem probléma /Persze eljön az az időszak, amikor már nagyon kell a felirat..tucatnyi megnézés után,/ mert nem lehet betelni a lelki vivódásnak ezzel a überelhetetlen érzékelésével...elképesztő milyen finoman, lágyan időnként keményen, önmagukat szinte ostorozva az emlékekkel, párhuzamban a most megélés alattival. Nem csak a színészek játéka, hanem az operatőri, fényképészeti, zenei, rendezői összhang olyan magas fokát látjuk itt, hogy az ember szájtátva, lélegzetvisszafojtva figyel minden pillanatra...egyiknél még lassú folyam, de csak azért, hogy hirtelen majdnem hurrikánná alakuljon az összhang!


Kata, mindig alaposan kifejted a látottakról a véleményedet, de így még soha nem írtál a frissen megnézett
részekről, mint most. Mindig azt ismételgetem, már unalmas, hogy ezt váltja ki belőlünk a My Sunshine.
volt nagyon olvasni!


És igazad van, azért tudja ezt tenni velünk, mert a sorozatban minden, de minden azt a célt szolgálja, hogy
az egyébként is jól megírt történetet még hangulatosabbá, színesebbé, izgalmasabbá, élvezhetőbbé tegye.
A fantasztikusan összeválogatott színészek, a jelenetekhez pontosan passzoló zene, a színek, a rendező, az
operatőr és az egész stáb munkáját dicséri. Nagyszerű csapat, le a kalappal!

Kata58 írta:A volt férj is most jön rá mit veszithet, ha nem szerzi vissza Moshenget. Kissé piszkos trükkhöz nyúl! Mosheng anyjának reakciói valami hidegleléses ...érzetet kelt, szemben az apjáéval, ahol csodás összhang volt. Annál inkább is érthetetlen a tette. A házasság megint egy furcsa húzás volt, és mondhatni a záróképek alapján tényleg az utolsó pillanatban!


A volt férjről, Ying Huiról, a sablon alapján máris elképzeljük, hogy hogyan fog viselkedni. Én is így jártam.
Nemcsak róla, Yimeiről is azt hittem, hogy aljas eszközökkel fogja majd megkeseríteni a szerelmesek életét.
De Gu Mannak, az írónőnek, nem ilyen srófra jár az agya. Tisztelem is érte nagyon. Új színt hoz a sorozatok
világába. Szeretem, hogy kellemesen csalódok a szereplőkben, akikről addig a legrosszabbat feltételeztem a
klisékhez szokott gondolkodásommal.

Kata58 írta:A kórházi pillanatok megint csak izgalmasak voltak, az együttérzés és a riadalom majd az elhatározás..elutasítás, vágyakozás, büszkeség..,rendreutasítás, majd a szinte parancs..ki látott már ilyen lánykérést... :)) .az emberben megfagyott a vér...de Nem lehetett tovább halogatni a dolgokat..szóval nagyon várom a folytatást...köszönöm a fordítást még egyszer! szép pihentető álmokat! :ymhug: i-) :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Yichen egy lapra tett fel mindent, és nyert. De Moshenget sem kellett félteni. Az első sokk után már tudta,
hogy ez a legjobb, ami történhet velük. Mi meg örülhetünk, jó lesz nézni, ahogy csiszolódnak egymáshoz.

Viszont Yichen nagyon rosszul teszi, hogy nem hallgatja meg Moshenget, amikor az a házasságáról szeretne
beszélni. Több későbbi sokkoló és kínos jelenettől kímélné meg magát:

Kép

Oly sokszor visszaköszön a múlt. Yichen nem merte meghallgatni mit mond Mosheng, amikor azt kérte:

Kép
Kép

Arra a jelenetre emlékeztetett, amikor az egyetemen Mosheng megkérdezte tőle, hogy miért pont őt akarja
barátnőnek. Yichen azt válaszolta, hogy még nem gondolkodott rajta. Erre Mosheng rávágta, hogy ne is
gondolkodjon. Jobbnak látta nem bolygatni a dolgokat.

Nagyon szívesen az élményt! kellemes hétvégét kívánok!

Jó volt látni a 14. rész végén, hogy az esküvő után Moshengbe kezd visszatérni az élet. Már fordítom az újabb
két részt, és tanúsíthatom, hogy újra úgy követi Yichent, mint egy puli kutya. Annyit nevetek rajtuk. Igaza van!
Egyszer már bejött neki ez a módszer, és nagyon úgy tűnik, hogy megint befog.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 17:44

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszönet az utobbi részek fordításáért.
Jó kis mese mert érdekes érzéseket mozdít meg ahogy olvasom másokban is.
Továbbra is azt látom hogy a nem beszáljük ki mert nem érdekel. Ez általában nem igazán jól működik.
Rendben most összeházasodtak de ez .......... dac , harag, megmutatom csak azértis.
Igen mind a kettő szereti egymást akkor miért nem lehet megbeszélni, jobb a belső vivódás ???
Na majd látjuk a folytatást.

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Neked is nagyon szívesen!

Most nem értek veled egyet. Az igaz, hogy mindent meg kell beszélni, de ezt nagyon nehéz megvalósítani
két olyan embernek, akik hét éve úgy szakadtak el egymástól, hogy azt sem tudták, mi történik körülöttük.
Félreértések, sebek, fájdalmak, szenvedések, mesterségesen táplált harag, ugyanakkor soha el nem múló
szerelem és vágyakozás tarkította a hét évüket. Mindkettőben van félsz a másikkal szemben, egyik sem
akarja a múlt szenvedését még egyszer átélni. Így nagyon nehéz megbeszélni valamit. Ez nem olyan egyszerű,
mint amikor két barát hét év után újra találkozik, és ott folytatják a beszélgetést, ahol abbahagyták.

Nagyon bele tudom magam élni a helyzetükbe, és meg is értem őket. Engem is váratlanul ért az esküvő, de
belátom, ettől jobbat ki sem találhatott volna Yichen. Ezzel csodálatosan lezárta a szenvedős, kétségekkel
teli, se veled, se nélküled szakaszt kettejük életében. Végre egyek, összetartoznak, elválaszthatatlanok,
elszakíthatatlanok. Tulajdonképpen mindig ezt akarták.

A következő részben jól lehet majd látni azt a kiegyensúlyozottságot, nyugalmat, békét, boldogságot, ami
mindkettejüket megszállta, amióta, ha még csak papíron is, de egymáséi lettek. Egymás felé még nem nagyon
mutatják, de amikor egyedül vannak ragyognak, szinte a föld felett járnak. Olyan klassz részek várnak ránk!

Kellemes hétvégét kívánok!

Yimei azonnal tudta, hogy hová költözik Mosheng. Még egyszer megpróbál lemondani Yichenről:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 17:52

tanni írta:Drága Rita!
Hálás köszönet az új részekért, a kedvességedért!
Best of Rita! Yupiiii! :ymparty:
Szép hétvégét kívánok!
Tanni

Kedves Tanni! Nagyon szívesen a feliratokat! Holnap estére hozom a következő kettőt!
Nincs megállás!

Neked is kellemes hétvégét kívánok!


Hát igen! Mosheng és Yichen nem boldog jegyeseknek tűntek, hanem elhidegült házasoknak:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 17:56

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 12-14. rész feliratát és a munkádat. Szóval nem is olyan "kis aranyos" dorama?-látod így jár az, aki arról beszél, amit nem is ismer!:-)) Így első pillantásra aranyosnak tűnt. Hát majd meglátjuk.
Igen, török sorozatot is nézek, azonban elég sok gonosz sorozat van, azokat kihagyom, abbafejezem már az elején, de ez a Fatmagül ez nagyon megfogott, 80 részes és a felénél tartok, de nagyon jó sorozatnak tartom. Sok szeretettel: Ildikó :)


Kedves Ildikó! Aranyos, nem aranyos, nagyon fogod szeretni, ahogy mi, többiek is!
Magával ragadó, csodálatos sori!

Még soha nem láttam török sorozatot, de hallottam mástól is, hogy szívesen nézik.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 18:09

Magdimama írta:Kedves Rita! IGAZ! Kész maratont tudtam nézni! Nagyon remekül haladnak a dolgok.Imádom,hogy mindketten kicsit jobban nyomulnak.Remélem a névházasság nem tesz be nagyon a fejlődő kapcsolatuknak.Addig is megnézem a 14. részt újra.Köszönöm. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Nagyi! Örülök, hogy írod a nyomulást, az nekem is tetszik. Amikor az egyik már majdnem
feladja, jön a másik, és fordítva. Nem hagyják egymást egymás nélkül. Mindketten tudják, hogy
úgysem bírják ki.

Yang Huiról és a be nem adott válókeresetről nem mondhatok semmit. Muszáj végigizgulnunk a
sorit! Úgy az igazi!

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét!

Olyan jó volt a 14. rész vége, hogy már megnyugodva, hátradőlve nézhettem őket:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 18:25

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a legújabb 3 részt. Nagyon örülök, hogy 3 részt is kaptunk egyszerre. Magával ragadó sorozat, szünet nélkül tudnám nézni, na de akkor mi lenne az egyéb feladatokkal. Szóval nagy örömet okoztál.
Szép hétvégét kívánok.

Kedves Ancsa! A sok lelkes hozzászólást olvasva, úgy szeretném, ha újra egy My Sunshine-t
fordíthatnék, de ilyen sorozat, elég ritka. Csak reménykedni tudok, hogy az Oh My Generalt
is nagyon fogjuk élvezni, még ha nem is ennyire, mint ezt. A Sunshine magasra tette a mércét.

Nagyon örülök, hogy neked is a kedvenceddé vált! Szívesen a feliratokat!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 18:42

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönettel vittem az újabb három három részt, úgyhogy most már képben vagyok. :x
A régebbi részekről nem írnék mert csak ismételném a mások által is leírtakat.
A 12-13. rész alaphangulata letargiába sodort engem is, úgyhogy az a regisztrációs esküvő
éppen jókor jött. Mer' az a függöny már cserére szorult. [Akkorát nevettem rajta: milyen
frappáns volt Mosheng válasza a feltett kérdésre. :)) ] Kapott is mindjárt egy hitelkártyát.
A volt amerikai férj húzása pedig nem volt valami úriemberhez méltó. Mert akit állítólag
szeretett, azt sodorta nehéz helyzetbe. Egyébként én mondtam volna Moshengnek :
Névházasságot kötni soha, senkivel, semmikor, mert előbb-utóbb holmi férji jogok is
előkerülnek a tarsolyból. [-x
A kukucskálás pedig nálam is megvolt. ( Mert megérdemlem.)
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Szia Dolores!
Nagyon szívesen a három részt! Holnap már hozom is az újabb kettőt!


Igen, a letargia kellős közepén is volt azért egy kis nevetni való. Nekem az is tetszett, ahogy Yichen
nézett Moshengre, amikor a függönyös magánszámát előadta. Majd felnyársalta a leendő feleségét.

Egyébként hihetetlen, hogy Wallace Chung hányféleképpen tud nézni. Biz' isten a 15. rész az ő nézéseiről
szól. Úgy szemet legeltetni, mint ő nem tud senki más!

Az a hülye névházasság olyan klasszul működött, és jól betöltötte a szerepét. Ki gondolta volna, hogy
Ying Hui még nem adta be a válási papírokat, viszont Moshengnek már van egy végzése, amiről azt
hiszi, hogy igazi. Nem tudom, mire volt ez jó az addig tisztességes férjként viselkedő YH-nak. Talán
annyira szerette Moshenget, hogy nem akarta még elengedni?
Természetesen ha már van egy hamis válási papír, akkor arról előbb-utóbb kiderül, hogy hamis, ezáltal
az is felvetődik, hogy a Yichenék házassága érvénytelen. Jönnek a bonyodalmak! Jó lesz nagyon!

Kellemes hétvégét kívánok!

Jaj, de sajnáltam őket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 19:09

cicus írta:Szia Rita!

Írtam egy elég hosszúra sikeredett véleményt,de amikor fel akartam tenni egy
vidám gifet Moshengről és Yichenről elszállt az egész iromány #:-s
A lényeg,hogy nem akartam sokat írni,mert előttem már vannak olyan vélemények
amikkel megegyezik az enyém is,csak annyit,hogy nagyon átéreztem amit átélt
Mosheng amikor átment Yichenhez és nem csodálkozom,hogy gátlásai voltak,hiszen
hallottuk mi volt az értékrend.Vagy szép valaki de legalábbis bombázó :)) vagy
nagyon okos ami azt jelenti szuper mindenben és a versenyeket is megnyeri.
Pedig ennek semmi köze a belső minőséghez,hiszen azért szeretett bele Yichen a
lányba,mert ezt érezte meg benne,azt amire neki pont szüksége volt,kedves,
vidám őszinte ember.Eddig pedig nem találkozott ilyennel és nem igaz,hogy
ha valaki nem kapja meg a szerelmet attól akitől szeretné már mindent megtehet
és alattomosan támad,mert ez a jellemtől függ.Az amit itt Yichen és Mosheng
képvisel,nem ez a minőség,mert ők biztos őszinték és szembe mondanák,még
ha ez nem is könnyű és nem bántanának senkit inkább félreállnának és persze
szenvednének.Szóval nekem Yimei magatartása akkor sem szimpatikus és lehet
ha rátalál a szerelem akkor is benne ez a minőség van,mert igazán bajban derül
ki ki milyen valójában,hiába a külső szépség és szavak.Látjuk,hogy viselkedik
Yuanfengel,persze nem szereti,mondhatjuk,de akkor miért is jár vele?? Viszont
nagyon aranyos volt Xiao Mei,amikor megtudta Mosheng férjhezment,annyira
őszintén örült nekik :x Na és Yichen is bár most nagyon dühös és beszél össze-
vissza,amikor meghallja Mosheng hangját a telefonba,hát csak rá kell nézni ;)

Szia Cicus!
Gyorsan mondom, hogy ha úgy is tűnik, hogy elszállt a hsz.-d, nem száll el, csak akkor, ha kilépsz az
oldalról, mielőtt elküldted volna. Máskor, ha ilyen történik, és nem léptél ki, akkor a képernyő tetején
baloldalon lévő vissza nyíllal simán vissza tudod hozni. Ott lesz sértetlenül. Van olyan, hogy véletlenül
elfelejtek új lapot nyitni, és a megírt hozzászólásom helyén keresgélek képeket, gifeket, mire rájövök,
hogy a hozzászólásomat jó eltüntettem. Ekkor is csak annyit kell tennem, hogy a vissza nyilat addig
nyomogatom, amíg elő nem bukkan a hsz.-om.

Igazad van Moshenggel kapcsolatban, erre nem is gondoltam. Ezért is olyan kishitű, mindig azt érzi,
hogy nem elég jó Yichenhez. Pedig ez nagyon-nagyon nem így van! Igaza van Xia Hengnek, Mosheng
az egyetlen lány, aki túl érett, túl komoly, koravén Yichent, 20 éves diákfiúvá tudja változtatni.
Meg különben is a szívvel nem lehet vitatkozni. Ha Moshenget szereti, hát ő kell neki.

Az jutott még eszembe, hogy a két fiatal közül Mosheng volt az, akit jobban megviselt az elmúlt hét
év. A szerelme kiadta az útját, megölte magát az apja, ráadásul rosszakat is hallott róla, eldobta az
anyja, és mindezt egyedül, egy idegen országban kellett túlélnie, feldolgoznia. Csoda, ha nem láttuk
nyomát sem benne a régi Moshengnek? Na, de majd most!

Már írtam, hogy Yuanfeng egy gyermeki lélekkel megáldott nagy mamlasz! Neki sem jó ez a kapcsolat,
de ő sem vetne neki véget.

Xiao Meit nagyon bírom, de egyszer ő is az agyamra megy majd. De az még odébb van. Majd úgyis
írok róla.

Yichen és Mosheng arca, szeme, mosolya annyira árulkodó lesz mostantól. Nagyon szeretem, ha együtt
vannak!

Kellemes hétvégét!

Az elsőnél szenvedtem, a másodiknál már nyugodtam voltam, ahogy ők is:

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 26. 19:10

Marika44 írta:Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm az ujabb részeket.

Kedves Marika! Nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2017. augusztus 26. 20:17

Ritám!
Köszönöm az eddigi részeket. Már csak néhány nap és elkezdem nézni, ezért most nem is olvastam a hozzászólásokat.
Ildi
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. augusztus 26. 21:13

Köszönöm az újabb részeket! Tényleg gyorsan haladsz a fordítással - nagy örömünkre - így folyamatosan élvezhetjük a sorozatot.
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. augusztus 26. 21:46

Rita írta:
És most megyek, megpróbálok mihamarabb összehozni újabb két feliratot,
hogy ne kelljen annyit kukucskálni. Hihi![/color][/b]



:D :D :D :D :D :x :
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 27. 5:59

VuVej írta:Ritám!
Köszönöm az eddigi részeket. Már csak néhány nap és elkezdem nézni, ezért most nem is olvastam a hozzászólásokat.
Ildi

Szia Ildi! Szeretettel várunk! Nagyon szívesen!

Szép vasárnapot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 27. 6:04

leo-leo írta:Köszönöm az újabb részeket! Tényleg gyorsan haladsz a fordítással - nagy örömünkre - így folyamatosan élvezhetjük a sorozatot.

Nagyon szívesen! A mai nap folyamán, újabb részek érkeznek!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 27. 7:22

Sziasztok, gyönyörű vasárnapot! Majd egy órába telt, mire elolvastam a hozzászólásokat...és öröm volt olvasni őket, és a képeket is újranézni.! :D

Hát igen! Mosheng és Yichen nem boldog jegyeseknek tűntek, hanem elhidegült házasoknak:


Nem is álltam meg, hogy az egyik legfontosabb, kétértelmű pillanatot újra ne idézzem..még most is könnyes a szemem a visszafojtott nevetéstől!
Hogy a hivatalnokból ilyen szavakat váltottak ki. :)) =)) :)) =)) ..hát tényleg nem boldog házasulandóknak néztek ki az tuti... =)) és az a válasz a függönnyel... :)) =)) :)) =)) jaj..megyek újranézni..sziasztok =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
:ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. augusztus 27. 7:49

Szia Rita!
Tetszettek az újabb részek! Nagyon kíváncsi vagyok, de nem kukucskáltam! Olvastam, hogy a folytatás hamarosan következik, milyen jó hír!
Köszönöm a feliratokat! :littlehearth:
Szép napot kívánok!
%%- :flower1: %%- :flower1: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (14/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 27. 12:23

Délután 14:00 óra környékén hozom az újabb két feliratot!

Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég