My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 30. 6:39

wsxwsx18 írta:Szia Rita,

Ismét nagyon szépen köszönöm a részeket. Még aznap megnéztem, csak most volt időm, leülni a gép elé pár szó erejéig.

Őszintén megvallva, kezd egy picit zavaró tényező lenni számomra az,hogy Yichen uralkodni akar Moshengen,(amit Mosheng hagyja is, és tisztában vagyok vele, hogy miért, de az én személyiségem úgy látszik távol áll Moshengtől) vagy csak én érzékelem ezt? :D Értem én, hogy 7 év távollét után most fura Yichennek, hogy valaki van most mellette, de elég rosszul mutatja ki az érzéseit. Látom, hogy próbálkozik a nő kedvére tenni, de azt is csak azután, miután szemrehányás félét tesz Mosheng, ha nem tenné, nem tudom egyáltalán megtenné például azt, hogy bemutatja a baratáinak/kollégáinak. Ezért is örülök, hogy hamarosan a képbe kerül a volt férj vagyis még mindig férj, mert kell Yichennek, hogy rádöbbenjen, hogy mennyi mindent veszíthet és amit ő magáénak hit, arról kiderül, hogy egyáltalán nem az övé. :)) Én már várom azt a nagy hűhót, mikor Yichenen is látom már azt hogy nem egyoldalú a kapcsolatok, hanem hogy igenis ő részt vesz benne, mert ebben a 3 részben nekem sajnos az jön le, hogy nem érdekli Mosheng. :( De bízok benne, hogy az idő segít majd.

Yimei-Yuafeng- Xiao xiao páros tetszik, én még mindig Xiao pártját fogom, imádom az ő jeleneteiket. :D

Azt hiszem mindent leírtam, amit szerettem volna.
Remélem nem vetted durvának a szavaimat, mert egyáltalán nem annak szántam.

Kíváncsian várom a folytatást.

Szia Brigi! Ismét nagyon szívesen az újabb részeket!

Nem egyezik a véleményünk, mert ahogy te is írod, valószínűleg más a személyiségünk, másképp érint meg
bennünket a történet, a szereplők viselkedése, reagálása. De ez egyáltalán nem probléma!!! Nem lenne
jó, ha mindent egyformán látnánk. Unalmas, egyhangú lenne a világ.

Spoiler: mutasd
Azt is tudom, hogy nem mindegy, hogy hányadszorra látjuk a sorit. Én már a lefordított részeket négyszer
láttam, és egyre több mindent fedeztem fel benne, amit az előzőekben nem. Bár furának tűnhet nektek,
de az sem mindegy, hogy az angol felirattal nézem-e vagy már benne vagyok a fordításban. Ha benne
vagyok, elmélyedek a szövegben, és így abban a jelenetben is, amelyikhez épp a magyar fordítást készítem,
és még számomra is derülnek ki meglepetések, aki már előtte kétszer megnéztem angollal a sorit. Amikor
angollal nézem, csak olvasom a szöveget, ennek a rossz feliratnak volt, hogy csak a felét értettem, a másik
feléből következtettem ki, hogy mit is akarnak mondani, vagy az sem gond, hogy per pillanat nem világos
valami, megyek tovább, majd fény derül a lényegre. Szóval az ember felületesen, nem mélységeiben értelmezi
a történteket. Első nézésre a videóból alig látni valamit, mert az olvasással vagy elfoglalva, pedig az is fontos
lenne a szöveg mellé.
Olyan ez az egész, mintha egy nagyon rossz magyar fordítással néznél egy sorit, amiben nem minden világos
azonnal, de mész tovább, mert összességében érted a lényeget. Így viszont a kis apró finomságok rejtve
maradnak.
Például a 17. részben a kedvenc jelenetemet még csak most fedeztem fel magamnak. A céges vacsora alatt
történik, a teraszon beszélget a két jó barát, Yichen és Xiang Heng arról, mit is jelent Yichennek Mosheng,
miközben Y a nappaliban lévő Moshenget majd felfalja a szemeivel.

Biztos azért is lett ilyen nagy kedvencem ez a sorozat, mert teljes egészében azonosulni tudok a szereplőkkel.
Megértem őket és elfogadom, a viselkedésüket a válaszreakcióikat, úgy érzem, értem, mit, miért tesznek.
Én Yichent sem érzem birtoklónak, csak egy olyan férfinak, aki már fiatal korában is nehézségekkel küszködött,
ha az érzelmei kimutatásáról volt szó, és pont a csetlő-botló életvidám Mosheng kellett ahhoz, hogy a tökéletes
"tanuló robotból", az emberi énjét kihozza.

A Playful Kiss hatalmas népszerűségnek örvend a rajongók körében. Én például attól a férfitípustól halok meg.
A thai változatát, a Kiss Me-t, is csak Aom és Mike miatt fordítottam le.

Különben innentől kezdve nagyon gyorsan haladunk előre az igaz érzelmek kimutatása felé. Bár buktatók lesznek
még... Innentől lakat a számom!

Hogy lennének durvák a szavaid?! A véleményedet mondod el egy sorozatról, aminek én csak a fordítója vagyok.
Nekem az eshetne csak rosszul, ha a feliratomat kritizálnád, mert az az én termékem, a sorihoz ilyen szempontból
nincs közöm.

Mindig arra biztatlak benneteket, hogy írjatok, mert a hozzászólások nagyon sokat jelentenek nekem, fontosak,
hogy szívesen, lelkesen fordítsak. Fura lenne, ha pont én akarnám belétek fojtani a szót, csak azért, mert más
véleményen vagytok, mint én. Mindent írjatok meg, ami kikívánkozik!!!!

Sajnos most lelassultam, pedig ma már el akartam kezdeni a 18. részt, de még a 17.-t sem fejeztem be. Próbálok
igyekezni, mert továbbra is nagyon jó részek jönnek!

Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 30. 7:02

Lulubel.la írta:Szép estét,Rita!!
Először is köszönöm szépen az elmúlt részek felíratait!! Precízséged, minőségi munkád,s nem utolsó sorban gyorsaságod előtt hajtom fejem!! ^:)^
Csatlakoznék az előttem kommentelőhőz..kíváncsi voltam,hogy csak nekem szúrja az oldalam ennyire :-? és szerencsére nem- már pedig az,hogy volt egy pár olyan párbeszéd vagy viselkedés Yichen részéről,amitől mondjuk én totál kiakadtam volna,de Mosheng pedig Yichen minden szavát úgy kezelte,mint a Szentírást..s akármilyen bántó vagy cinikus megjegyzést kap Yichentől nem veszi zokon,hanem eltűri,s mereng maga elé hatalmas kutyaszemekkel.. :-o #:-s Komolyan ,mintha Mosheng Yichen tulajdona lenne,s így akárhogy bánhatna vele,mert úgy se hagyná el őt..
Lehet,hogy csak a bennem lappangó enyhe kis feminizmus reagálja ezt ennyire túl :D de nem tudom nem észrevenni ezeket..
Én is remélem hogy ahogy halad előre a történetünk,ez a "felsőbb-alsóbb rendű" kapcsolat megszűnik,s Yichen is egy kis féltékenykedés által rájön,hogy mennyit is jelent neki Mosheng,s milyen értékeket veszíthet el,ha a nő elhagyná ;))
Befejezésként,a sorozat még mindig elvarázsol,s így én bizom benne,hogy ez a kis tűske bennem hamarosan eltűnik,s megelégedéssel pisolyoghatok a jeleneteiken,mint a tejbetök :ymdaydream: :D

Kedves Bella! Köszönöm szépen a kedves bevezetődet! Rendszeresíteni kéne, és máris minden
napom jól indulna! Mint mindig, most is nagyon jólesik!


Azon morfondírozok, hogy ha Brigi nem írja meg előtted a véleményét, akkor vajon még mindig
magadban tartanád-e a tiédet? Nem szabad!! Én is a szívemből írom, amit gondolok a sorozatról.
Nem válogatom meg a szavaimat, írom, ami eszembe jut. Látnátok, hogy rohannak az ujjaim a
billentyűkön (mondjuk amikor később visszaolvasom, miket is írtam, elájulok, hogy betűket, sőt
szavakat is kihagyok a nagy agymenésben).

A Briginek írt válaszom, egy részét neked is szánom. Mások vagyunk! Lehet, hogy ha bennem is
kicsivel több feminizmus lett volna, nem lennék elvált nő, ki tudja? Mindenkinek mást mond egy
történet, más mondatok zavarják, másként értelmez viselkedéseket, de ez a jó!!!
Én azt is szeretem, ha valakinek eltér a véleménye az enyémtől, mert azon el kell gondolkodnom,
és bizony nem egyszer volt olyan, hogy én is másképp kezdtem dolgokat látni általa.

Az utolsó megjegyzéseden nagyon nevettem! Már csak azt mondd meg, mit jelent pontosan a
"pisolyog"! Soha nem hallottam ezt a szót. Melyik vidéken élsz?

Nagyon szívesen!

Szép napot kívánok!


Ez a Yimei nem komplett! Miből gondolta, hogy a lakást Yichen kettőjüknek veszi? Merthogy arra
gondolt:

Kép
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 30. 11:07

Rita írta:Ez a Yimei nem komplett! Miből gondolta, hogy a lakást Yichen kettőjüknek veszi? Merthogy arra
gondolt:


Spoiler: mutasd
Kép
Kép[/quote]


Hát ezen én is elgondolkodtam :) és az oka egyértelműen,hogy nem a valóságot látja és hiába mondja neki Yichen már hosszú
évek óta,hogy a hugát látja benne és hiába mondja,hogy egy nőt szeret és az Mosheng,de még a szemének sem hisz,mert
annyira a rögeszméjében él,ami a saját fejében fut egy program és mindent annak rendel alá,tehát nem lát nem hall.
Így működik az ember amikor nincs jelenlét,tudatosság és ezen csak mindenki maga változtathat,mégpedig az önismerettel,
hogy megfigyeli a gondolatait,ez nem könnyű,de csak így tud kikerülni ebből az örvényből.
Amit írtál az előzőekben és azt megelőző hozzászólásodban hasonló véleménnyel vagyok,annyira egyértelmű számomra,miért
úgy viselkednek ahogy és minden pillanatban ott vannak a jelek mennyire szeretik egymást és csak a fájdalom,mivel nem
ismeri Yichen a részleteket vált ki belőle olyan dolgokat ami ridegséget mutat kívülről.Ők pontosan egy olyan ritka párt
alkotnak,akik nem magukat nézik hanem a másikat,hogy átérzi Mosheng is a fájdalmat amit átél Yichen és magát hibáztatja,
hogy fájdalmat okoz neki,ezért viselkedik úgy ahogy.Együttérzek velük és nagyon szeretem őket és azt amit képviselnek.
Gyönyörű napot ma is :movingflower:

Kép
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2017. augusztus 30. 12:01

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket. Magával ragadott az egész történet annyira, hogy nem bírtam leállítani magam, és végignéztem.
Nem bántam meg, most egyre izgatottabban várom a feliratokat.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. augusztus 30. 13:53

Szia Ritánk, helló Mindenki!
Hálásan köszönöm a tizenkettedik-tizenhatodik részek fordítását! :x Nem fogok véleményt mondani ezekről a részekről, mert nem tudnék semmit hozzátenni az előttem szólók írásaihoz. Ehelyett leírom, hogy udvaroltam körbe ezeket a részeket. Először elolvastam a hozzászólásokat, majd némelyiket újraolvastam. Elkezdtem nézni a sorozatot, közben időnként hangosan felnevettem, amikor a már ismerős poénok elhangzottak. Mindegyik rész végén - persze hangosan - méltatlankodtam, hogy ne már! hogy lehet máris vége, hogy szaladhatott el negyvenöt perc ennyire gyorsan. Majd amikor végignéztem az öt részt, újraolvastam a hozzászólásokat. Áááááá, nem lettem függő.
Soha, de soha nem sürgetnék egy kedves fordítót sem, mert tudom, hogy mennyire flusztráló lehet, kellemetlen és értelmetlen, tehát most sem teszem. Csak annyit írok ide, hogy drága Ritánk! valahogy kibírom, nem lesekedek, de nagyon várom a következő részeket. :ymdaydream:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 30. 14:41

Már nem sok van hátra a 17. részből! Utána ellenőrzöm, és ki is fogom tenni! Nem várom
meg a 18. feliratának elkészültét, mert nem tudom, hogy mikorra leszek kész vele.
Legalább örülünk egy kicsit. Beindul a közeledés, és ezeket a részeket már annyira jó nézni!

Fél öt felé érkezik a 17. rész felirata magában!

Itt már ilyennek is fogjuk látni őket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 30. 16:52

Jó szórakozást kívánok a 17. részhez!

Egyik kedvenc párbeszédem ebből a részből:


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 30. 17:14

Köszönöm,köszönöm,már töltöm is és egy szót sem szólok a végéig :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 30. 17:17

Máris vittem ezer hála és köszönet! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. augusztus 30. 17:42

Kedves Rita!Nagyon szépen köszônôm az uj részt már megyek is nézni :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 30. 18:13

Rég nevetem ennyit mint ebben a részben! :)) :)) :)) . Tele volt meglepetésekkel. Oda és vissza az egyetemi jelenetekért és mondatokért! :)) :)) :)) :)) =)) . Nem is értem hogy lehetnek a fiatalkori szereplők ennyire aranyosak...majdnem lemossák a felnőtteket! :)) . Csak azért nem sikerült, mert a felnőttkori énjük, ahogy egyre jobban kibontakoznak, egyre több mosoly, válasz, odafigyelésben van részünk!:D :ymblushing: .

Yincen barátai is annyira önzetlenek, annyira örülnek a révbe érésnek, de ugyanakkor sokkolta is őket! :D ;) . Mégis olyan bajtársiasak voltak. :ymblushing: :ymblushing: .
Milyen jó lehet egy ilyen légkörű munkatársi kapcsolatban együtt dolgozni!

Xiao meg hát a hasam fogtam ahogy lereagálta a hajvágást! :)) és nem veszik észre, hogy egyre jobban szereti a fotósát! :)) .
Yimei meg egyre többször kezd veszíteni, nem tud uralkodni magán, saját magát sem vállalja be, és képes hazudni a másiknak! Hát úgy látszik ezt a kört is meg kell futni.. :( .

Köszönöm Rita, ezt az új részt, nagyon nagy örömöt szereztél vele. Eddig ez volt a legjobb rész! Ne aggódj, ahogy tudsz, úgyis jössz a feliratokkal, és én is mindenkor örülök neki. addig meg úgyis élvezettel nézem többedszerre végig..legalább mire van felirat már képben leszek :)) =)) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :-bd :littlehearth:
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. augusztus 30. 18:58

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részt, már vittem is.
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. augusztus 30. 19:04

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm, hogy megörvendeztettél minket a 17. résszel és ahogy látom a képeket, már jönnek a napsugaras pillanatok:)
Üdv.
Györgyi
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. augusztus 30. 19:20

Köszönöm szépen az újabb részt :) :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. augusztus 30. 20:15

Köszönöm szépen Rita. Nagyon örülök.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. augusztus 30. 20:39

Kedves Rita! Én is köszönöm szépen a 17. részt. Kata58 hozzászólása tökéletes.Nem ismétlem el ugyanazt.Csak annyit,hogy ez a rész felért két résszel.Most csak azért nem nézem azonnal újra,mert később biztosan újra előveszem. :x :x :x Mikor mind megérkezik. :-bd
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. augusztus 30. 20:52

Drága Ritánk! Minden kívánságom így teljesülne :D Hálásan köszönöm! Szaladok nézni. Szép befejezése ez a mai napomnak. :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Jupiter88
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 14. 0:45

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Jupiter88 » 2017. augusztus 30. 22:35

Kedves Rita!

Köszönöm a 17. rész feliratát! Nagyon tetszett, és mostmár tényleg kezdenek beindulni a dolgok kettőjük között.
Nem baj, hogy most csak egy, ez különösen jó volt. Szerintem mindenki megérti, ha nem jönnek naponta az újabb feliratok, senki sem azért van itt, hogy siettessen. Mások nevében nem beszélhetek, de minden résznek, amit lefordítasz nagyon örülök, nem baj az sem, ha lassabban jön. :) A lényeg, hogy tudom be lesz fejezve, mert megbízható vagy és minőségi munkát adsz ki a kezeid közül, ahhoz pedig idő kell. A 18. rész különösen izgalmasnak ígérkezik :D

Xièxiè :flower1:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. augusztus 30. 23:11

Drága Rita!
Hálásan köszönöm neked a 17. rész feliraténak a fordítását. ^:)^
Nagyon aranyos volt ez a rész. A fodrásznál szerzett frizurák és a mozifilm volt a nagy poén. A hugica már idegesítően mártír.
Mosheng-nek nagyon jól áll amikor mosolyog, olyan szép ilyenkor.
Köszönöm szépem.Marcsi :)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 31. 5:26

cicus írta:
Rita írta:Ez a Yimei nem komplett! Miből gondolta, hogy a lakást Yichen kettőjüknek veszi? Merthogy arra
gondolt:


Hát ezen én is elgondolkodtam :) és az oka egyértelműen,hogy nem a valóságot látja és hiába mondja neki Yichen már hosszú
évek óta,hogy a hugát látja benne és hiába mondja,hogy egy nőt szeret és az Mosheng,de még a szemének sem hisz,mert
annyira a rögeszméjében él,ami a saját fejében fut egy program és mindent annak rendel alá,tehát nem lát nem hall.
Így működik az ember amikor nincs jelenlét,tudatosság és ezen csak mindenki maga változtathat,mégpedig az önismerettel,
hogy megfigyeli a gondolatait,ez nem könnyű,de csak így tud kikerülni ebből az örvényből.
Amit írtál az előzőekben és azt megelőző hozzászólásodban hasonló véleménnyel vagyok,annyira egyértelmű számomra,miért
úgy viselkednek ahogy és minden pillanatban ott vannak a jelek mennyire szeretik egymást és csak a fájdalom,mivel nem
ismeri Yichen a részleteket vált ki belőle olyan dolgokat ami ridegséget mutat kívülről.Ők pontosan egy olyan ritka párt
alkotnak,akik nem magukat nézik hanem a másikat,hogy átérzi Mosheng is a fájdalmat amit átél Yichen és magát hibáztatja,
hogy fájdalmat okoz neki,ezért viselkedik úgy ahogy.Együttérzek velük és nagyon szeretem őket és azt amit képviselnek.
Gyönyörű napot ma is :movingflower:

Yimei elképesztő, de nagyon igazad van, abban, amit leírtál! Apukám az ilyenekre mindig azt mondta,
"Ha szembeköpik, azt hiszi, eleredt az eső", annyira nem látja a másnak nyilvánvaló dolgokat. Yichen
tudja, hogy érez Yimei, és évek óta küldi felé finoman, hogy meg ne bántódjon, a jeleket, amit ő észre
is vesz, amikor épp világos pillanata van, de a következő percben már megint epekedik, reménykedik
és fantáziál. Tíz évet pazarolt már így el az életéből.

Én is pontosan azt érzem, amit te Yichennel és Moshenggel kapcsolatban. Nagyszerűen megfogalmaztad
az én gondolataimat is! A 17. rész újabb gyönyörű adalékot ad ehhez a csodálatos szerelemhez.

Olyan érzésem van, hogy a szülei tragédiáját megélő, nevelőszülőknél nevelkedő, hallgatag, befelé forduló,
magának való Yichennek új életet, szinte egy új személyiséget adott az egyetemista Mosheng, amiben
a fiú felszabadulhatott, kiengedhetett, és végre olyan lehetett, amilyen talán korábban, a szülei halála
előtt volt. Elhiszem, hogy azt, amit a lány jelentett neki soha nem tudta elfelejteni, na és persze szívből
szerette is a lányt.

Ugyanez igaz Moshengre is. Ahhoz, hogy visszataláljon a régi önmagához az kell, hogy újból Yichen mellett
lehessen.

A 17. részben tett utalások olyan szépek, hogy elolvadtam tőlük. Az egyik volt a fentebb kitett erkélyes
jelenet, amikor azt mondja Yichen, hogy azért képes a múlton túllépni, mert tudja, mi a legfontosabb a
számára. A másik, amikor a kolléganői kérdezgetik, hogy milyen volt a régi szerelme. Ő meg elmondja
őszintén. Erre azok megkérdezik, hogy mégis mit szeretett rajta. A válasza mindent elárul (az a mosoly,
miközben emlékezik!!!):

Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 31. 5:35

Marika44 írta:Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket. Magával ragadott az egész történet annyira, hogy nem bírtam leállítani magam, és végignéztem.
Nem bántam meg, most egyre izgatottabban várom a feliratokat.

Kedves Marika! Nagyot vigyorogtam az írásodon! Fogadjunk, hogy már alig van olyan közöttünk,
aki ne látta volna végig a sorit! Mondtam, hogy nagyon be tudja húzni az embert, ez a nagyon
szép, mindent elsöprő, minden akadályt leküzdő szerelem.

Nagyon igyekszem a 18.-kal is!

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!


Mosheng és a kollégák találkozása kicsit kínos, de egyébként fenomenális volt:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (16/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 31. 6:02

szilagyongyi írta:Szia Ritánk, helló Mindenki!
Hálásan köszönöm a tizenkettedik-tizenhatodik részek fordítását! :x Nem fogok véleményt mondani ezekről a részekről, mert nem tudnék semmit hozzátenni az előttem szólók írásaihoz. Ehelyett leírom, hogy udvaroltam körbe ezeket a részeket. Először elolvastam a hozzászólásokat, majd némelyiket újraolvastam. Elkezdtem nézni a sorozatot, közben időnként hangosan felnevettem, amikor a már ismerős poénok elhangzottak. Mindegyik rész végén - persze hangosan - méltatlankodtam, hogy ne már! hogy lehet máris vége, hogy szaladhatott el negyvenöt perc ennyire gyorsan. Majd amikor végignéztem az öt részt, újraolvastam a hozzászólásokat. Áááááá, nem lettem függő.
Soha, de soha nem sürgetnék egy kedves fordítót sem, mert tudom, hogy mennyire flusztráló lehet, kellemetlen és értelmetlen, tehát most sem teszem. Csak annyit írok ide, hogy drága Ritánk! valahogy kibírom, nem lesekedek, de nagyon várom a következő részeket. :ymdaydream:

Kedves Györgyi! Pont elküldted a hsz.-t, amikor eldöntöttem, hogy kiteszem a 17. részt magában, nem
várom meg vele a 18.-t, had élvezkedjünk, és osztozzunk az újra egymásra talált szerelmespárunk vidám
pillanataiban.

Nagyon nevettem az "udvarlási szertartásodon"! Igencsak megadod a módját, de nem lepődöm meg rajta.
Még este neki akartam fogni a 18. résznek, de nem jött össze, mert (negyedszerre is) magukkal ragadtak
a történések. Úgy szoktam fordítani, hogy megnézek 10 percet a videóból, leállítom, és lefordítom, amit
addig láttam. Ha készen vagyok, újabb 10 perc videó... El is kezdtem nézni a 18. részt, aztán azon kaptam
magam, hogy végignéztem. Ezzel nem lett volna semmi gond, csak utána annyit beszéltem a lányommal,
és az egyik fiammal, hogy lassan menni kellett lefeküdnöm. Úgyhogy ma fogok igazából belekezdeni.

Nem veszem sürgetésnek, sőt boldog vagyok, hogy ti is ennyire szeretitek a My Sunshine-t! Hihetetlen erő
van benned, hogy nem nézegettél előre! Nagyon igyekszem, mert még nincs vége az izgalmaknak, és én
is azt szeretném, ha minél előbb ti is részesei lehetnétek!

Szép napot kívánok!

Mosheng látványára a kollégákon úrrá lett az izgalom és a kíváncsiság:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 31. 6:07

cicus írta:Köszönöm,köszönöm,már töltöm is és egy szót sem szólok a végéig :x


Nagyon szívesen!

%%- :littlehearth: :)) :littlehearth: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 31. 6:07

Kata58 írta:Máris vittem ezer hála és köszönet! :D

Nagyon szívesen!
%%- @};- :D @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (17/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 31. 6:08

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszônôm az uj részt már megyek is nézni :x

Kedves Edit! Nagyon szívesen!

:flower1: %%- :flower1: :D :flower1: %%- :flower1:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég