My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 4:54

cicus írta:Köszönöm Rita,nagyon kíváncsi vagyok mit hoztál ki belőle. :)
Máris belevetem magam,mert elvonási tüneteim voltak ;) :littlehearth:

Nagyon szívesen, Cicus! Ahol van szöveg, ott is nagyon sokat kellett költenem. Ahol üresek
a sorok, ott viszont megállt a tudomány. Egyedül Yichen és Ying Hui repülőgépes párbeszédét
sajnálom. jó lett volna tudni a szócsata lényegét.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 4:55

B.Marika írta:Rita köszönöm a 21.részt is! :littlehearth:

Nagyon szívesen, Marika!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 4:58

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm a 21.rèsz feiratát!Gyorsan megfürdök és belvetem magamat :flower1: :flower1: :littlehearth:

Kedves Edit! Ezt a részt nagyon is ajánlom lefekvés előtt. A főszereplők boldogok,
nyugodtan hajthatjuk álomra a fejünket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 5:00

Ancsa46 írta:Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm a 21. rész fordítását. Vittem.

Kedves Ancsa! Nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 5:34

Kata58 írta:amennyire utálatos volt és fensőbbséget érzettetett a volt férj, Yinchen Mosheng kettősök annyira aranyosak voltak, hogy olvadtam!

Ha nincs meglepetés Ying Hui kezében, amivel lesokkolhatná Yichent, akkor a szócsatákban rendre
alul marad. Yichennel már fiatalkorában sem volt érdemes vitába szállni, nemhiába nyert vitaversenyt.
Diákkoruban Mosheng is dicsérte az érvelőkészségét.
Kata58 írta:Yincen huga is megint be akar majd kavarni, de ez majd a köv. részben jön ki, itt még csak az előszelet lehetett érezni!

Kicsit megvédem Yimeit. Ha a főnöke nem győzködi, lehet, hogy magától nem vette volna fel a kapcsolatot
Ying Huival. Így viszont Ying Hui is kap az alkalmon. Mi lesz még itt!
Kata58 írta:A riport és a fényképezés sem ment koccanás nélkül, és Yinchen hogy élvezte hogy a felesége megvédi! És Olyan Édesek voltak kettesben...ez már a réginél is jobb páros! Hiszen kamaszként sem tudtak ennyire feloldódni.

Miffynek semmi oka nem volt rá, hogy szemétkedjen Moshenggel. Neki semmi köze nincs ahhoz, hogy
mi volt közte és az ex-férje közt. Arra viszont jó volt a fotózás, hogy Yichen újból megtapasztalja, hogy
Mosheng, ha magát nem is, de őt mindig megvédi. Aranyos volt, ahogy ő is megdicsérte a lányt az
érvelőkészsége miatt, de nem felejtette el azt is hozzátenni, hogy ki volt a tanítómestere. Cukik voltak!
Kata58 írta:Na és Jufeng és fotóalanya szópárbaj sem hagyott kivetnivalót magában! A sori másik csúcspontja! ahogy megjelennek máris vigyorra áll a szám! amiben ugye eddig még nem is csalódtunk.

Nem lehet nem észrevenni, hogy Xiao Xiao kezes báránnyá válik, ha Yuanfeng fotózza, tehát a munkában
már igazán egy hullámhosszon vannak. Végül is a szócsatáikban is. Jól odamondogatnak egymásnak, és
ez mindkettőjüknek nagyon jólesik, még ha nem is akarják észrevenni... egyelőre...

Kata58 írta:Rita, köszönöm a 21. rész fordítását újra, és miközben néztem a történetet, az jutott eszembe, hogy hangalapu fordítással nem lehetne később kipótolni? Ez csak egy ötlet részemről, sajnos nekem nem jó annyira a hallásom hogy ílyen formán besegítsek...csak az a fránya repülős beszélgetés...Hát igencsak kíváncsivá tett..De azért ne legyél szomorú, mi így is nagyon örülünk a fordításnak! Jöhet a megérdemelt pihenés! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)


Nagyon szívesen, Kata! Nem vagyok szomorú, mert így is sokkal több helyen tudtam magamtól kitölteni az
űröket, mint eleinte gondoltam. Azt hittem, hogy sokkal foghíjasabb feliratok kerülnek ki majd a kezeim közül.
Úgyhogy összességében elégedett vagyok. A repülős jeleneten legalább egy órát görcsöltem, de nem tudtam
összehozni. Én is sajnálom! Nem értek meg annyit a mandarinból, hogy a fülem segítségre lehetett volna.

Szép napot kívánok!

Hát ez jó volt!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 5:45

nildiko írta:Kedves Rita,nagyon köszönöm a 21. részt.
Megnéztem már a 20 rész folytatásaként,de jó volt tudni mit is beszéltek.
Nagyon tetszett.Ne idegeskedj a "fordíthatatlan" miatt.
Aludjunk jól. Jó éjszakát. :flower1:

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen! Nem idegeskedem, de attól még nem esik jól így kitenni a feliratot.
De tudom, hogy tudjátok, megcsinálnám rendesen, ha meglehetne, így szégyenérzet nincs bennem.

Nagyon örülök, hogy kedved szerint volt ez a rész is! Szép napot kívánok!

Milyen boldogan vitte a tegnap elmaradt turmixot!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 6:22

Erzsike54 írta:Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm az utolsó 3 rész feliratait ! Ennek a 21 résznek lehetne a KAKASOK viadala a címe ,nagyon élveztem a férjek szó párbaját .Mosheng volt férje teljesen úgy viselkedik ,mintha csak egy kis mosoly szünet lenne közte és a volt felesége között ,biztos azért hogy vita legyen Yichen és Mosheng között .Annyira szeretném ,ha már kiderülnének a dolgok ,már névházassággal kapcsolatban .Jó volt azt a kis boldogságot látni most rajtuk .Nagyon szép lett az Edelényi kastély ,nem tudtam bemenni ,valamikor régen voltam bent a gyermekkori barátnőm beteg volt és ha jól emlékszem akkor tüdő kórház volt .Ózd is sokat változott szép város lett ,de valahogy nekem hiányzott a régi város .Jó és szép hétvégét kívánok neked ! Szeretettel Erzsébet ! @};- :ympeace: :-h

Kedves Erzsike! Nagyon szívesen a feliratokat! Igen, itt még kakasok, de hamarosan nagyobb vadakhoz
fogjuk hasonlítani őket. Ying Hui érzi, hogy igencsak le van maradva Yichenhez képes, úgyhogy rákapcsol,
de a szópárbaj is marad még egy ideig.

Ying Hui kezében még van egy ütőkártya, az, hogy még mindig házasok Moshenggel. Az izgalom miatt ez
még napirenden marad egészen sokáig. Igazán jó kis harcot kerített köré a forgatókönyvíró. Jó lesz!

Nagyon-nagyon jó volt látni Moshenget és Yichent. Kezd helyreállni a világ rendje náluk.

De sajnálom, hogy nem jutottál be a kastélyba! De legalább kívülről is láttad, milyen szép lett. Az a kastély
volt minden, kórház is, meg irodák is voltak benne. Aztán újra csak kastély lett, de egy nagyon lepukkadt,
kastély. Ilyen állapotában kétszer is voltam benne. Most viszont pompázik, végre! Ózdon nagyon régen jártam,
akkor is csak átutaztam rajta. Egyszer megnézem közelről, mennyit változott.

Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 6:26

Innen folytatom, ha hazajöttem!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 8. 7:07

Jupiter88 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen a 21. rész feliratát! :)
Nagyon jó volt őket nézni, Yichen is egyfolytában mosolygott. Ha most lenne a házassági regisztráció már biztos nem kérdeznék meg tőlük, hogy válnak-e :)

Sajnálom, hogy ennyi bajod volt a felirattal. Itt találtam egy oldalt, ahol fenn van angolul, hátha esetleg ebből ki tudsz hámozni valami értelmeset? ;)
Vagy lehet mindenhol ehhez hasonló "angoltalan" szöveg van. :(
http://kissasian.ch/Drama/My-Sunshine

Jó éjt! Szép álmokat!

Kedves jUPITER, jÓT VIGYOROGTAM A MEGADOTT LINK ÁLTAL FELIRATOZOTT VIDEÓN, AZ EXFÉRJ MÉG ÉRVELNI IS ELFELEJTETT, MIKOR A PARTIN TETT DOLGOT YINCHEN FELEMLÍTETTE NEKI =)) =)) =)) =)) .
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 8. 9:55

Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm a huszonegyediket, most azonnal megnézem. Az ebéd ráér. Rossz vagyok, ugye? :D
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 8. 10:59

Rita írta:Ahol van szöveg, ott is nagyon sokat kellett költenem. Ahol üresek
a sorok, ott viszont megállt a tudomány. Egyedül Yichen és Ying Hui repülőgépes párbeszédét
sajnálom. jó lett volna tudni a szócsata lényegét.


Jó rész volt ez is ,mint az összes,de mostantól már akármi van nem kell aggódni
Yichen és Mosheng miatt,mert együtt mindent legyőznek,hiszen ott a bizalom,amit nem igen
tapasztaltam a legtöbb sorozatban így állandó huza vona volt,hol egymásnak hittek,hol másnak
és az utolsó rész második felében derült ki az igazság :-ss A repülőgépes párbeszédnél,azt gondoltam
jobb hogy nem értem,mert most újra orrba gombolnám a "kedves" elnököt és éreztem Yichen ura a
helyzetnek és tisztán látja ezt az embert,úgy hogy elrendezi a szénáját ;) Arra pedig nem voltam
kíváncsi,hogy milyen kicsinyes és közönséges dolgokat mond.Yichengnek nagyon jó a humora is,ami
számomra nagyon fontos egy embernél,mert akinek nincs sértődékeny és unalmas.Úgy,hogy remélem
nem lesz ennyire sok bajod a a fordítással,bár ahogy látom ezt nem lehet garantálni.
Gyönyörű napot Mindenkinek


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 18:43

Jupiter88 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen a 21. rész feliratát! :)
Nagyon jó volt őket nézni, Yichen is egyfolytában mosolygott. Ha most lenne a házassági regisztráció már biztos nem kérdeznék meg tőlük, hogy válnak-e :)

Sajnálom, hogy ennyi bajod volt a felirattal. Itt találtam egy oldalt, ahol fenn van angolul, hátha esetleg ebből ki tudsz hámozni valami értelmeset? ;)
Vagy lehet mindenhol ehhez hasonló "angoltalan" szöveg van. :(
http://kissasian.ch/Drama/My-Sunshine

Jó éjt! Szép álmokat!

Kedves Jupiter! Nagyon szívesen a feliratot! Igen, nagyon jó volt nézni az ifjú párt. Amikor Mosheng
kiállt Yichen mellett, arra a régi esetre emlékeztetett, amikor a vitaklubos libával szemben védte meg.
Azt hiszem, hogy végre visszakapjuk a régi életvidám, cserfes Moshenget.

Köszönöm, hogy gondoltál rám! Még a fordítás előtt mindent felkutattam, hogy találjak jobb feliratot,
de ezt a My Sunshine-t csak a Viki fordította. Az összes videómegosztó az ő felirataikat használta.

Tudtam, hogy mire vállalkozom, amikor belekezdtem a fordításba. Ahogy írtam fentebb, arra számítottam,
hogy kevésbé leszek kreatív és több sor marad lefordítatlan. Mivel azonban jól ismerem a történetet,
egész jól toldozgatok-foldozgatok.

Ezek megint kezdik... vagy folytatják?

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 19:04

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 21. rész feliratának a fordítását. ^:)^
A munkamániás ügyvéd úr pontosan tudja, hogy lépnie kell és meg kell védenie ami az övé. Nagyon jól állt neki ez a szerep is. Sokat mosolygott Ő is.
A volt férj eljutott a szemembe, hogy már nem igazán jó pofi, pedig az elején nagyon becsültem és tiszteltem amit tett.
Köszönöm szépen.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Itt is nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Igazad van! A munkamániás úgy repült a felesége után, mintha puskából lőtték volna ki.
Mostantól kezdve határozottan kevesebbet fog az irodájában ülni. Fontosabb dolga van.
Meg kell védenie a feleségét, és a felesége érdekeit. Jó lesz nagyon!

Nagyon szívesen az újabb feliratot!

Szegény Yuanfeng! Legalább ott van neki Xiao Xiao, akivel jókat civakodhat!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 19:15

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm a huszonegyediket, most azonnal megnézem. Az ebéd ráér. Rossz vagyok, ugye? :D

Kedves Gyöngyi! Nagyon szívesen a fordítást!

Hogy rossz vagy-e? A párodat kéne megkérdezni, aki éhes marad. Ha morogna, nyugodtan
kenj rám mindent. Vállalom a felelősséget!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 8. 19:45

cicus írta:
Rita írta:Ahol van szöveg, ott is nagyon sokat kellett költenem. Ahol üresek
a sorok, ott viszont megállt a tudomány. Egyedül Yichen és Ying Hui repülőgépes párbeszédét
sajnálom. Jó lett volna tudni a szócsata lényegét.


Jó rész volt ez is ,mint az összes,de mostantól már akármi van nem kell aggódni
Yichen és Mosheng miatt,mert együtt mindent legyőznek,hiszen ott a bizalom,amit nem igen
tapasztaltam a legtöbb sorozatban így állandó huza vona volt,hol egymásnak hittek,hol másnak
és az utolsó rész második felében derült ki az igazság :-ss A repülőgépes párbeszédnél,azt gondoltam
jobb hogy nem értem,mert most újra orrba gombolnám a "kedves" elnököt és éreztem Yichen ura a
helyzetnek és tisztán látja ezt az embert,úgy hogy elrendezi a szénáját ;) Arra pedig nem voltam
kíváncsi,hogy milyen kicsinyes és közönséges dolgokat mond.Yichengnek nagyon jó a humora is,ami
számomra nagyon fontos egy embernél,mert akinek nincs sértődékeny és unalmas.Úgy,hogy remélem
nem lesz ennyire sok bajod a a fordítással,bár ahogy látom ezt nem lehet garantálni.
Gyönyörű napot Mindenkinek


Mennyire igazad van Cicus! Végül is nem nagy tragédia, hogy nem értettük, miről beszélnek a repcsin,
az úgyis látszott, hogy Yichen a magabiztosabb, és mindig övé volt az utolsó szó is. Annyit lehetett
érteni, hogy Ying Hui a repülőn az utolsó szavaival a Yichen mellett ülő férjvadász nő akciójára (hogy
majdnem beleült Yichen ölébe) tett megjegyzéseket, valahogy összehozva ezt Yichennel. Később
Moshengnek is azonnal el kellett mondania, hogy a férjének akadt egy rajongója a repülőn, de Yichen
ott is visszavágott.

Igen, a régi bizalom helyreállt Yichenben és Moshengben is. Innentől ott folytatják, ahol régen abbahagyták.
Úgy van, ahogy mondod, már nem kell aggódnunk. Viszont izgatottan figyelhetjük, hogyan szállnak
szembe a kettejük közé tolakodókkal. Aztán ott van nekünk a Yimei-Xiao Xiao-Yuanfeng szerelmi trió is.
Ők is alakítanak még.

És itt van nekünk Miffy is! Ő is fog még koppanni, de meg is érdemli!

Kép
Kép
Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 8. 20:03

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 21. részt :) :)) :)) :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 9. 8:14

Kedves Novcsi! Nagyon szívesen!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 9. 13:51

Fél négy felé érkezem a 22. rész feliratával!

Ha még nem is most adja oda, de már megvette Hongkongban!

Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 9. 14:17

WOW! de jó hír,...majd jövök leskelődni....xdddd :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (21/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 9. 15:34

Jó szórakozást kívánok a 22. részhez!

Mostantól nem kakasok, hanem nagyvadak csatáznak. Ying Hui két fronton támad. Yichen előtt
kijátszotta a "még én vagyok Mosheng törvényes férje" kártyát, és úgy intézte, hogy Yimei szinte
magától jöjjön rá, hogy Mosheng az ő felesége. Nagy frász! Szópárbajban még mindig jobb Yichen,
de azt is látni rajta, hogy Ying Hui ütései jól betaláltak.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (22/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 9. 15:39

Köszönettel vittem, nem sokára végzek a konyhában és nézem is! :x :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
pbjudit
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:47

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (22/32)

HozzászólásSzerző: pbjudit » 2017. szeptember 9. 15:40

Kedves Rita! Köszönöm az újabb részt! Judit
"Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül." /Helen Keller/
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (22/32)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. szeptember 9. 16:26

Köszönöm a 21. és 22. részek feliratait!
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (22/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. szeptember 9. 16:36

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm a 22.részt mar megyek is nézni!!!!!! :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (22/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 9. 16:59

Nagyon nagyon jó volt az új rész! Végre a házasok nászútra mentek. Nagyon vicces volt, hogy Mosheng inkább érezte a helyzetet szöktetésnek mint nászútnak. :D :)) . az ex férj nálam már nem is kap minősítést, mert lehet belepirulna az internet...szóval egyik mocskos trükk a másik után! :-o :-q x_x .DE:Yinchenen nem tud kifogni...gyorsan tisztáz Mosenggel pár dolgot...a társaknak kiadja az ukázt, és már repülnek is HÚÚÚÚ nagyon TETSZETT!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))
Az ex férj újra próbál kavarni most a húgánál, úgy csavarja a szavakat mint más a mosogatórongyot...mert nagyjából az is jön ki száján. :-w .
A frappáns mondat a következő részben fog elhangzani. Viszont fürödni lehetett Y. és M. boldogságában! Annyira kellett már ez a lelkünknek! :D :littlehearth:
Na persze másik kedvenc párosunk is kissé erősebbre vette a szócsatát...egyenlőre döntetlen! :)) =)) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég