My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 13. 5:25

Szép reggelt! Most ébredtem, gondoltam benézek...erre ilyen hírrel örvendeztetsz meg bennünket! :D . Egész nyáron nem tudtam ilyen korán ébredni, most meg lassan két hete azon kapom magam hogy már fenn vagyok. Nem látom értelmét hogy visszaaludjak... 8-| :!! .
Hosszú lesz a mai napom is! Ha szerencsém lesz, délben le fogok tudni egy kicsit pihenni. Remélem nem fog az idő úgy megbolondulni mint ahogy ígérték...

Most olvasom az Angliai időjárást...gyerekek jól vannak? :) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 5:58

tanni írta:Drága Rita!
Hálás köszönet az újabb részek fordításáért. Nagy élvezettel néztem őket.
Volt olyan jelenet, amit többször meg kellet néznem, valóban úgy van-é, ahogy értelmeztem elsőre?
Érdekes tükör volt számomra, hogy a fájdalom lehetőségének elkerüléséért "se lát, se hall, se beszél" az ember fia és leánya.
Az a baj a meg nem élt fájdalmakkal, hogy örökös homályban, bizonytalanságban tartanak.

Hát igen, ha szerelem, akkor mit nekünk ráció!

Ennek jegyében puszi és ölelés a munkádért! :flower1:
Tanni

Kedves Tanni! Nagyon szívesen az összes múltheti feliratot! Én azért értem meg Yichent,
mert bizonyos helyzetekben én is szeretem a homokba dugni a fejem, pedig pontosan
tudom, hogy semmire nem megoldás, sőt... Azért már változtam ezen a téren, de még
van hová fejlődnöm.
Emiatt a tulajdonságom miatt volt az, hogy régen kizárólag csak romantikus vígjátékot,
vagy vígjátékot fordítottam. Aztán lassan rájöttem, hogy mint mindenben, a sorozatokban
is gyönyörködtet a változatosság, és ez kihatott a gondolkodásomra is.

Szerencsére a 24. részben már végighallgatta Yichen Mosheng mondanivalóját, amiből
kiderülhetett számára, hogy a hét év nemcsak neki volt gyötrelmes.

Ma érkezik a 25. rész! Szép napot kívánok!

Wallace főzni fog. Előtte tanítgatják, hogy kell szeletelni:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 6:18

cicus írta:Drága Rita!

Így sem jártam még :)) úgy emlékeztem,írtam a 24.részről de rá kellett most jönnöm,
hogy csak végig gondoltam mit írok majd,aztán valami közbe jöhetett,és törlődött az
agyamból ;;) Elolvastam amit írtatok róla és persze hasonlókat mint én is tettem volna,
így csak annyit imádtam mindent és mindenkit benne,kivéve tudjátok kiket nem .
Igaz tőlük is lehet tanulni,hiszen mindenki tükör és ha felismerjük ez nem tetszik,már
csak a saját életünkbe kell ezt észrevenni és nem úgy viselkedni,mert csak rajtunk
múlik,annak ellenére,hogy rengeteg beidegződés,program fut bennünk,ha látjuk
magunkat a mindennapi játszmáinkban,abba is tudjuk hagyni,még ha eleinte nehezen is
megy.Persze ha akarjuk!Most pedig örömmel várom a következő részeket és tényleg érdekes
lett volna ahogy írtad is Rita,ha felirat nélkül értelmeztük volna aztán a felirat után is.
Azért ha belegondolok az még több írást vont volna maga után és már tényleg állandóan a
gép előtt kellett volna ülnöd,hiszen vagyunk jó páran akik írnak a fórumban. :)
Csodás napot ma is Mindenkinek :littlehearth:


Kedves Cicus! Én meg azért szabadkozom, mert biztos, hogy a három rész alatt érkezett hozzászólások
közül kihagytam egy párat, de már nem nagyon tudtam követni, melyikre is válaszoltam, és melyikre nem.
Akik hosszabban írtak, azokra biztosan reagáltam, ez legalább megnyugtat.

A mai részben a "tudod kik" közül csak egy marad, aki már nem is utálatra, hanem szánalomra méltó,
viszont még vissza tud vágni Yichennek, vagyis még nem szabad leírni.

Igen, vagyunk jó páran, hála istennek! Már túl vagyunk a 800. hsz.-on is! Megy a fordítás, mert megy a
szekér, és megy a szekér, mert megy a fordítás!

Szép napot kívánok!

Még egy kis nyári hangulat:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 6:25

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a22-23-24. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Egy picit elvesztem, mert folyamatos munka volt, majd jövök.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Mindhárom részt nagyon szívesen! Ha még nem tudtad megnézni
őket, a mai résszel együtt jó kis minimaratonod lesz.

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 6:36

Kata58 írta:Szép reggelt! Most ébredtem, gondoltam benézek...erre ilyen hírrel örvendeztetsz meg bennünket!
Most olvasom az Angliai időjárást...gyerekek jól vannak? :) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Nagyon szívesen! 6-7 óra felé biztosan érdemes lesz bekukkantani, de majd
pontosítom még az időpontot, ahogy haladok a munkálatokkal.

Mi van Angliában? A gyerekek nem mondtak semmit. Mondjuk a tengerparton nagyon
szeles, hideg idő volt. A fényképeken a lányomon sapka és sál is van a dupla pulcsi mellett.

De ha kisütött a nap, ott is jó idő volt még (a lányom fotója):

Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. szeptember 13. 6:47

Rita írta:Ircsi! Mit tanulsz?

Szép napot kívánok!


Kép

Sajnos semmi olyat, aminek hasznát venném, csak kötelező.
Spoiler: mutasd
Szakvizsgáznom kell. x_x :(( x_x

Hű, a fotó ezzel a sok szép virággal és érdekes fényviszonnyal! Nagyon szép, köszi :flower1:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 6:54

Köszi a lányom nevében is! Épp egy nagy zuhé után voltak.

Megértelek!
Nekünk az idén több kötelező továbbképzésen is részt kell vennünk, és mi is értetlenül
állunk a megadott témák előtt. Már most tudjuk, hogy tök feleslegesen fogunk ott ülni.
Spoiler: mutasd
Mindez csak arra jó, hogy valakik....


Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. szeptember 13. 11:27

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 12-24. rész fordítását.Ma ráérek.Az itthoni dolgaimmal is gyorsan végeztem és maratonozni fogok.Végre élvezhetem ezt a nagyon jó sorozatot a te fordításoddal.Lehetne ennél jobb sorom? Nem hiszem,nagyon köszönöm a munkádat.
Itt nálunk Bajorországban is rossz idő van.Augusztus közepe óta nem volt nyári idő.A csúcshőmérséklet ritkán érte el a 20 fokot.Egy hete mindig esik az eső és fúj a szél.Igaz,itt mindennap esik az eső.Most is 12 fok van.Nagyon szomorú az idő.Tegnap is hideg volt,de legalább sütött a nap.
Megyek maratonozni.További kellemes napot kívánok mindenkinek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 13. 14:44

Mi van Angliában? A gyerekek nem mondtak semmit. Mondjuk a tengerparton nagyon
szeles, hideg idő volt. A fényképeken a lányomon sapka és sál is van a dupla pulcsi mellett.

De ha kisütött a nap, ott is jó idő volt még (a lányom fotója):

Köszönöm a gyönyörű képet! Hú de elsétálnék ma én is ott...Küldtem én is az új telóval képeket...xd megint tanulhatok... :D
Kép[/quote] :D :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 13. 16:34

Ir-csi írta:
Rita írta:Ircsi! Mit tanulsz?

Szép napot kívánok!


Kép

Sajnos semmi olyat, aminek hasznát venném, csak kötelező.
Spoiler: mutasd
Szakvizsgáznom kell. x_x :(( x_x

Hű, a fotó ezzel a sok szép virággal és érdekes fényviszonnyal! Nagyon szép, köszi :flower1:

Sok sikert!
Látod ez a sorozat arra is jó, hogy az ember egy kicsit elfelejtkezzen a mindennapok nehézségeiről! :ymblushing:
Biztosan kemény munka egy ilyenre való felkészülés, de biztosan megállod majd a helyed, sőt dicsérettel! :D @};- :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 16:48

Fél hét környékén hozom a 25. részt!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 13. 17:03

JUHÉÉÉÉÉÉ!!!!! \:D/ :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. szeptember 13. 17:52

Szia Rita,

Tegnap sikeresen befejeztem az összes hátramaradt részt. :D Sikerült úgy kibírnom,hogy nem néztem meg egyszerre az összes részt, hogy mikor írtam neked, hogy megyek és folytatom tovább, na hát abból semmi sem lett bánatomra, de tegnap legalább 3 részt egymás után megtudtam nézni. :D

Minden nagyon tetszett, egyszerűen ahogy haladunk egyre jobban a vége felé, egyre jobban és jobban imádom a sorozatot. Yichen és Mosheng páros szerintem egyre cukibb és cukibb lesz. Olyan jókat tudok mosolyogni a szendeségükön, hogy az vmi hihetetlen. :D IMÁDOM ŐKET!

Jó volt látni, hogy tényleg nem volt féltékeny Yichen és nem verte ki a balhét, mikor megtudta, hogy ugye a házassága még érvényes Yuival, Végre látom köztük a mindent elsöprő szerelmet és az egyik legerősebb kötelet, a bizalmat. Mert más férfi, tuti nem kérdezett volna rá, hanem kiverné a balhét és rögtön ott hagyná, és megint csak fájdalom és szomorkodás lenne, szóval minden tiszteletem Yichen felé, hogy nála pont nem ez történt, de azért a részek során volt nála is erről szó, de örülök, hogy ezen túltett már.
Azért kíváncsi lennék, hogy Yui mikor óhajtja feladni, mikor veszi már észre magát, hogy nincs semmi esélye se már Moshengnél. Remélem minél előbb, mert nekem néha más túl sok belőle. A máik ilyen szereplő Yimei, egyszerűen a legutolsó részben a hisztijével már az agyamra ment, és egyáltalán nem érdemli meg Yuanfenget, és még mindig azt akarom, hogy Xiao-val jöjjön össze, ha ez nem fog megtörténni ki leszek bukva, mert most is olyan sok vidám percet okoztak nekem, hogy az valami hihetetlen.. =)) Főleg a reggeli kis akciójuk.. Azon nagyon jót nevettem. =)) :)) Még mindig odáig vagyok értük is, szerintem ez már nem is fog elmúlni :D (Remélem nem vagyok azzal egyedül, hogy csak én szurkolok az ő párosuknak.)

Alig várom már a folytatást, láttam is, hogy fél 7 felé érkezik is. Mármost szeretném neked megköszönni a részt! :)) Igyekszem majd megnézni, de lehet megint felhalmozok, mert akkor sokkal jobb az élmény! :ymblushing:

Csók, puszi
Brigi
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 13. 18:22

Szia Rita!
Jó,hogy nem tudom megállni a kukucskálást,így időben észrevettem,
hogy jön a 25.rész hamarosan.Nagyon örülök és köszönöm szépen. :x
Brigi nem vagy egyedül azzal,hogy drukkolsz a másik kedvenc párosunknak :) Igaz,hogy Yimei dobta
Yuanfenget,de ő szerintem a képzeletében lévő nőt "szerette",akinek ugye semmi köze nem volt a
valódihoz,ezt előbb utóbb észre kell vennie.Lassan itt lesz a következő rész és azonnal rá is tapadok,
mint Ying Moshengre és Yimei Yichenre :)) A példa ragadós!
Szép estét Mindenkinek @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 18:28

Jó szórakozást kívánok a 25. részhez!

Ying Hui az egyik állításával borsot tör Yichen orra alá, de Yichennek rá kell jönnie,
hogy igaza van. Más módszer kell a volt férj ellen.

Yimei végre le tudja zárni a múltat (Yichen lezáratja vele).

Újdonsült párocskánkról most nem tudtunk meg többet, Moshenék viszont köszönik
nagyon jól vannak!

Mosheng új neve Matrica:


Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 13. 18:29

máris lecsaptem rá köszönettel vittem!!!! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. szeptember 13. 18:36

...Koszonom...Koszonom...Koszonom... :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 13. 19:23

Csak hogy egyenesen belevágjak a közepébe, elképesztő az ex, hogy mivel próbálkozik..majdnem meghátrálásra készteti Yincent még jó, hogy egyre többet megtud a múltból, és látja a kétarcúságot! És még van képe rózsát küldeni Moshcengnek. Nagyon tetszett az a mondat, hogy így egyre jobban eltaszítja magától.
Vásárlás! Hát elolvadtam. milyen aranyosan elvoltak, és mekkora külömbség van a két emlék között! De most legalább tudom hogy veszett el a pénztárca :)) :)) Bár akkor nem volt kedvünk nevetni! :( . És a kedves gesztus, hogy meghívják a biztonsági őrt is, akinek köszönhetik hogy egymásra találtak ismét! :D . És majd elfelejtettem az omniózus mondatot, hogy ne feküdjön le ebédelni, hanem költöztesse vissza a ruháit a szobájába... :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) .! És a főzés..teljesen elolvadtam. És a szülők is annyira aranyosak, kedvesek, közvetlenek voltak hogy ilyen is ritkán fordul elő :flower1: :flower1: :movingflower: :movingflower: :flower1: :flower1: :movingflower: :movingflower:
Yimei...hát nagy nehezen belátja hogy tévedett. :-o .
Xiao pedig nagyon aranyos volt, olyan mint régi időkben a barátságban. Öröm nézni...és várom a Yunfeng Xiao páros jeleneteit is! De az majd a köv. részekben lesz.! :)) .
Köszönöm hogy ilyen hamar jött az új rész felirata! Kellemes estét, és megérdemelt pihenést! :ymhug: :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 13. 19:28

Kedves Rita!
Köszönöm a 25-ös részt.
Ma még megnézem, mert 2 nap nem leszek itthon.
A fotó, hát az valami szépség, olyan ragyogó a táj, az az út, a virágok, a padok. Eltöltenék ott egy órácskát.
:littlehearth:
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. szeptember 13. 19:38

Nagyon nagyon köszönöm, megint egy meglepetésnap:) annyira gyorsan fordítod, hamarosan a végére érsz, akkor azért a maratont sem hagyom ki:)
Szép hetet!
Üdv.
Györgyi
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. szeptember 13. 20:04

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 25. rész feliratát és a munkádat, vittem!:-)) Üdv: Ildikó
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 13. 20:12

Szia! Nagyon szépen köszönöm a 25. részt :) :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 13. 21:15

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a huszonötödiket is. Szép estém lesz. :) Befejeztem a Prettyt is, majd megírom pár mondatban, hogy tetszett. Jó pihenést kívánok! :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 5:39

annamama írta:...Koszonom...Koszonom...Koszonom... :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:

Szívesen! Szívesen!

%%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 14. 5:52

Kata58 írta:Csak hogy egyenesen belevágjak a közepébe, elképesztő az ex, hogy mivel próbálkozik..majdnem meghátrálásra készteti Yincent még jó, hogy egyre többet megtud a múltból, és látja a kétarcúságot! És még van képe rózsát küldeni Moshcengnek. Nagyon tetszett az a mondat, hogy így egyre jobban eltaszítja magától.
Vásárlás! Hát elolvadtam. milyen aranyosan elvoltak, és mekkora külömbség van a két emlék között! De most legalább tudom hogy veszett el a pénztárca :)) :)) Bár akkor nem volt kedvünk nevetni! :( . És a kedves gesztus, hogy meghívják a biztonsági őrt is, akinek köszönhetik hogy egymásra találtak ismét! :D . És majd elfelejtettem az omniózus mondatot, hogy ne feküdjön le ebédelni, hanem költöztesse vissza a ruháit a szobájába... :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) .! És a főzés..teljesen elolvadtam. És a szülők is annyira aranyosak, kedvesek, közvetlenek voltak hogy ilyen is ritkán fordul elő :flower1: :flower1: :movingflower: :movingflower: :flower1: :flower1: :movingflower: :movingflower:
Yimei...hát nagy nehezen belátja hogy tévedett. :-o .
Xiao pedig nagyon aranyos volt, olyan mint régi időkben a barátságban. Öröm nézni...és várom a Yunfeng Xiao páros jeleneteit is! De az majd a köv. részekben lesz.! :)) .
Köszönöm hogy ilyen hamar jött az új rész felirata! Kellemes estét, és megérdemelt pihenést! :ymhug: :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:

És igaza van Ying Huinak. Mosheng nem tanúskodna ellene. Igaz, hogy Ying Hui most épp meg van
vadulva, de a múltban sokat köszönhetett neki, amit nem tud, és nem is akar elfelejteni. Yichen
kénytelen lesz Ying Huit másképp rávenni a válásra. Bár látszott, hogy Yichen meghökken Ying Hui
felvetésén, azon meg kifejezetten elképedt, hogy még meg is fenyegeti, de azért a végén jól kiosztotta.
Legalább övé lett az utolsó szó.

Az pofátlanság, amit állított, hogy azért küldte a rózsát, mert tudta, hogy Mosheng vissza fogja neki
vinni, és így legalább személyesen találkozhat vele.

Ebben a soriban is minden szülő cuki. Ezért is szeretem jobban a kínai sorikat, a koreaiaktól. Viszont a
26.-ban újra találkozunk Mosheng anyjánal, akiről most is ki fog derülni, nem érdemes arra, hogy anyának
szólítsák.

Nagyon szívesen! Örömmelolvastam, hogy még mindig nagyon tetszik a sori!

Szép napot kívánok!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 9 vendég