My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 8:52

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm neked az ajánlókat. :x
Spoiler: mutasd
A The Queen of SOP-ot, Full House (thai és koreai változatot is), Love Me If You Dare-t, Go, Single Lady-t láttam, tetszettek is nagyon. :) Az A Good Wife a gépemen van egy ideje, így ez lesz a következőm! :ymdaydream:
A Silver Spoon, Sterling Shackels-t nézegettem nálad, de elriasztott a leírása. A többnejűség okán, nem titok. Olyan értem én, de nem szeretem típus vagyok. Ettől függetlenül lehet majd félreteszem az ódzkodásomat, mert maga a kor, a díszletek, a színészi játék, a karakterek izgatják a fantáziámat.

De a legelső lesz a sorban a Napfényem után....az újranézés. :D
Szép napot, jó pihenést kívánok!


Kedves Gyöngyi! Legyen minden úgy, ahogy jónak érzed! Az a legbiztosabb.

A királydrámák után nem volt annyira fura a többnejűség, mint ahogy számítottam rá. Érdekes, hogy
ugyanazon elvek, szabályok vonatkoztak egy gazdag polgár több feleségből álló családjára is, mint a
királyi udvarra. Az első feleség volt otthon (belső udvar) a család feje. Neki kellett úgy összefognia
a feleségeket (ágyasok), hogy gond, probléma ne legyen. Ha mégis akadt, akkor a férj őt vette elő.
Bölcsnek, okosnak, belátónak, igazságosnak kellett lennie ahhoz, hogy jól működjön minden.
A Silver Spoonban is ilyen volt az első feleség, csodásan igazgatta a családot.

Megértelek az újranézéssel! Én is szinte azonnal kezdtem újra, ahogy a végére értem.

Az A Good Wife-ot nem sokan nézték velem, amikor fordítottam. De aki látta, nagyon szerette. Olyan
érzelmeket mozgat meg, amik a szívünk legmélyéig lehatolnak. Felkavaró érzés volt nézni, de nagyon
jólesett, mintha megtisztult volna kicsit az ember lelke.
Sajnos a hozzászólások elvesztek, amikor a Doramaforevertől ide átköltöztem, de Annamama már ide
írta le a véleményét (több hsz.-ban is), érdemes elolvasni. Abban, és az én válaszaimban benne van,
amit gondolok a sorozatról.

Szép napot kívánok! Nálunk hideg van és esik az eső.

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 17. 9:21

Jó reggelt. Ilyen későn. De nemrég ébredtem. Talán már kialudtam magam.

Elolvastam az utolsó két oldal termését.
Ritám annyi jó sorozatot fordítottál. Láttam az ajánlást, és mind láttam amit ajánlottál.
A SSSS felejthetetlen volt. Van még pár, amit hozzá tudnék tenni a listádhoz.

Én is úgy vagyok, hogy szinte nem tudok semmit sem nézni, amiket letöltöttem, rengeteg van, amit nézhetnék, és "nem érdekel" csak a Sunshine.

Rita kellemes napot a gyermekeiddel.

Nálunk eső, az éjszaka dörgés, volt. Szívesen tölteném a "köztes" időt inkább kint,- de esik az eső most is - és várom az estét. :-h
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 17. 12:25

Rita írta:
Úgy láttam, hogy az Oh My Generalt, csak jövőre, talán januárban, kezdik vetíteni. Ezért keresni akarok
egy jó kis kínait, amivel addig is elleszünk.


Szia Rita, ez egy jó és rossz hír is egyben,mert később látjuk a Generalt,de fogunk látni
egy szuper másik kínait.Bízom benne,hogy találsz olyat amit örömmel nézünk veled együtt
Nálunk is hideg esős idő van és az utolsó Hold nélküli napon,most ezt kaptuk,de holnap új Hold és minden
megváltozhat :x

Szép vasárnapot Mindenkinek :-h


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 17. 13:18

sziaszotok! akkor eső volt nálunk, hogy szinte füstölt...most kezd kicsit kivilágosodni. Végigolvastam 2 oldalt, és kinevethetsz, de pont tegnap a Good Wifevel ütöttem agyon a délutánomat...olyan nosztalgikus hangulatom volt, és olyan szuper szerepjátékok, hogy még mindig nem felejtettem el a hatását rám! Egyedül az SSSS. repült a gépemről, mert valahogy 1-szer elég is volt. Viszont a Desire meg megint feledhetetlen még mindig libabőr vagyok, ha meghallom a zenéjét akár a Youtubon is...számomra ritka kincs lett.!
Kellemes délutánt mindenkinek..Samu egy teljes fél liba húsát megette ebédre... :)) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 14:12

Negyed négy-fél négy felé érkezik a 27. rész!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 17. 14:59

Rita írta:Negyed négy-fél négy felé érkezik a 27. rész!


Ezért nem néztem még meg az előző rész!!! Bíztam benned Rita! :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 15:01

Jó szórakozást kívánok a 27. részhez!

Végre! Az elmúlt hét év minden fontos pillanatára fény derült.
Több félreértés nem lehet Mosheng és Yichen között.

Már csak annak kell kiderülnie, mi történt Mosheng apjával.

Miffy megkapta, ami járt neki, nagyon örültem!

Cukik, na!


Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 17. 15:09

Rita köszönöm a lefordított részeket. :) Már nem sokat kell várnom, és belevetem magam az élvezetekbe! :D
Itt is viharos szél van és esik az eső. :( Az internet is nagyon lassú. :(
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2017. szeptember 17. 15:13

Szia Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását, a kis dalos pacsirtám anyukája szólt nekem, hogy nekünk valót fordítasz, így csatlakoztam és be is értelek benneteket. Tetszik nagyon a film, nagyon jók a szereplők és a sztori is.
Más: keresztfiam már 2 éves és 3 hónapos, amikor nálunk alszik, szertartás lett, hogy a párom ölében ülve együtt nézik az általad fordított Mása és a medve sorozatot, imádják, nem tudják megunni. A kásás rész a kedvencük, azt Zalán végig narrálja, akkorákat nevetünk rajta, annyira cuki, ahogy lelkesedik, amikor kifut a kása :D úgyhogy tolmácsolom a keresztfiam köszönetét is a fordításhoz :-bd :flower1:
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 17. 15:24

Kedves Rita! Köszöntem szépen a 27. részt :) :ymparty: :ymparty: :ymparty:
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. szeptember 17. 15:37

Kedves Rita,
ilyen hideg, szomorkás vasárnapon nagy örömet szereztél az új résszel!
Köszönöm és további szép vasárnapot!
Üdv.
Györgyi
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. szeptember 17. 16:13

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a 26-27. részek fordítását. :-bd :-h :littlehearth: Rögtön nézem is. :ymapplause:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 17. 16:15

Jöttem, vittem ezer örömmel az újabb részt! Köszönöm szépen...További kellemes délutánt../Itt megint esik/ :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 17. 16:26

Kedves Rita, köszönöm a 27-es részt. :flower1:

Kérdésem, most akkor hány részes ez a sorozat?
Amit én letöltöttem, ahhoz nézem a te feliratodat. Mind passzol, de nincs vége 32-nél, hanem 36-nál. Mi lesz azzal a néggyel?
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. szeptember 17. 16:58

Kedves Rita!Köszönöm szépen a 25,26,27.rész feliratát!!! :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 17. 17:13

Hát ez bevégezve...micsoda perszóna anyák vannak!aki csak eszköznek használja a saját lányát, hogy neki jobb legyen. Talán az ő férje nem adott neki eleget?!..grrr. :-? :-q Hú de utálom az ilyen embereket. Na persze a lánya sem esik messze a fájától, hogy azon gondolkodik hogy elválik, mert össze akar jönni a volt barátjával! fúj!

Muffi..jaj hizott a májam hogy milyen szuperül visszakapta ahogy Honkongban viselkedett :)) :)) :)) még jó hogy nem került Moseng keze ügyébe :)) :)) :)) szerintem megtépte volna :)) :)) :)) .

Az amerikai barát hát érdekes egy ember, de majd meglátjuk mennyire ügyes is. Mindenesetre szívügye barátjának a megsegítése.! :D ;) .
Az ex pedig egyre jobban kegy hurokban vergődő sebzett állathoz kezd hasonlítani!
Tetszett, hogy egyre több minden kiderül a múltból, most már egy nagyon minimális ismeret hiányzik még, de jól sejtettem és éreztem az akkori szakítás mélységét...szegény Yinchen hogy meglepődött hogy ez a mondata vezetett a sok éves távolmaradásra...de az utolsó mondata szerint meg Ő is elindult volna Moshenget megkeresni.. :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 17. 17:32

[quote="nildiko"]Kedves Rita, köszönöm a 27-es részt. :flower1:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 17. 17:35

Szia Rita,köszönöm szépen a 27. részt :x úgy megörültem neki,hogy
azonnal meg is néztem és ebben a részben elérkeztünk ahhoz,hogy mindenki megkapja
amiért "megdolgozott" eljött az igazság szolgáltatás ideje és még nincs vége ;) Kicsit
sajnálom Ying Hui volt barátnőjét is,hiszen a szülői minta szerint él,de mindig van
választásunk,hogy azt követjük vagy másképpen döntünk,semmit nem kenhetünk másra.
Most is az anyagiak mozgatják és ki mint vet úgy arat,előbb utóbb ez mindig bekövetkezik,
mert törvényszerű.Szerencsénkre még sok jó dolog is hátra van,úgy,hogy nagyon várom
az utolsó 5 részt is. :)
Szép vasárnap estét Mindenkinek.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 17. 18:11

cicus írta:Szia Rita,köszönöm szépen a 27. részt :x úgy megörültem neki,hogy
azonnal meg is néztem és ebben a részben elérkeztünk ahhoz,hogy mindenki megkapja
amiért "megdolgozott" eljött az igazság szolgáltatás ideje és még nincs vége ;) Kicsit
sajnálom Ying Hui volt barátnőjét is,hiszen a szülői minta szerint él,de mindig van
választásunk,hogy azt követjük vagy másképpen döntünk,semmit nem kenhetünk másra.
Most is az anyagiak mozgatják és ki mint vet úgy arat,előbb utóbb ez mindig bekövetkezik,
mert törvényszerű.Szerencsénkre még sok jó dolog is hátra van,úgy,hogy nagyon várom
az utolsó 5 részt is. :)
Szép vasárnap estét Mindenkinek.


Kép


cicus, ezt a gyönyörű képet Te csináltad? :-bd :littlehearth: :-bd :littlehearth: :flower1:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. szeptember 17. 19:04

Köszönöm a 26. és 27. részek feliratait!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 17. 20:10

Szia Rita!
Mindkét rész nagyon jó volt, annyira néztem volna tovább!!! Jó látni, hogy Mosheng és Yichen végre boldogok!
Köszönöm szépen a feliratokat! :littlehearth:
Kellemes hetet kívánok!
@};- %%- @};- %%- @};-
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 17. 21:00

[quote="Kata58":írta

Spoiler: mutasd
Kép[/quote]


cicus, ezt a gyönyörű képet Te csináltad? :-bd :littlehearth: :-bd :littlehearth: :flower1:[/quote]

Szia Kata,nem én csináltam :) Ennyire profi nem vagyok ;) Van egy olyan albumom amibe
ilyen szépségeket gyűjtök.Több száz van már benne :)
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (27/32)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. szeptember 17. 21:20

Üdv.
Köszönöm szépen 17-27 részek feliratait.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 18. 5:32

nildiko írta:A SSSS felejthetetlen volt. Van még pár, amit hozzá tudnék tenni a listádhoz.
Én is úgy vagyok, hogy szinte nem tudok semmit sem nézni, amiket letöltöttem, rengeteg van, amit nézhetnék, és "nem érdekel" csak a Sunshine.

Közben nekem is eszembe jutott még, de nem véletlen, hogy elsőre azok ugrottak be.
Mondjuk a legkedvesebbek közt benne van a két dokumentumsorozatom a Tésztaút, és
a Tea És Lovas Karavánút is, de most nem ilyen jellegű soriról volt szó.

A SSSS megosztó sorozat volt. Vagy nagyon szerette valaki, vagy ahogy Kata írta, röpült
a gépéről. Sok van ilyen.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 18. 5:40

cicus írta:
Szia Rita, ez egy jó és rossz hír is egyben,mert később látjuk a Generalt,de fogunk látni
egy szuper másik kínait.Bízom benne,hogy találsz olyat amit örömmel nézünk veled együtt
Nálunk is hideg esős idő van és az utolsó Hold nélküli napon,most ezt kaptuk,de holnap új Hold és minden
megváltozhat :x

Szép vasárnapot Mindenkinek

Szia Cicus! Mindig, amikor egy sori végéhez közeledem, lázas keresésbe kezdek, mintha nem lenne
több fordítani való a világon. Úgy döntöttem, hogy folytatom a Lady and Liart. Annyira szép a szerelmi
szál eddig benne, hogy muszáj néznem. Most ezzel is úgy vagyok, mint a My Sunshine-nal, hogy mindig
abbahagyom, de újra és újra visszatérek hozzá. A MS-nál az angol felirat minősége tartott vissza, itt
pedig a korszak, amiben játszódik. Pedig butaság ezzel foglalkoznom, mer nekem meg pont ez a kedvenc
időszakom.

Mindkét fotó csodálatos, amit kitettél!

Akkor mától újhold? Este jól megnézem magamnak. Szép napot kívánok!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég