My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (28/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 23. 18:33

Fél nyolc-nyolc óra környékén jövök a 29. résszel!

Jaj, de jó lesz ez is!

Lao Yuan nagy jelenetén nagyon nevettem:


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (28/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 23. 19:37

Jó szórakozást kívánok a 29. részhez!

Mivel Mosheng és Yichen révbe értek, a fókusz átkerült Yuanfengre és Xiao-ra.
Nagyon-nagyon édesek! Lao Yuan mellett, rajtuk is jól fogtok szórakozni.

Ez a rész volt az első és az utolsó, amikor megharagudtam Xiao Xiao-ra, majd
meglátjátok, hogy miért. Szerencsére nem kellett "fél évig" bosszankodnom.

El leszek maradva a válaszadásokkal, mert ami időm van a fordításra szentelem.
Minél hamarabb szeretnék végezni.


Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 23. 20:03

Köszönöm szépen Rita. A FB-on láttam meg, hogy elkészült a 29. rész. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Fogadalmam nem lesz betartva, /magyartalan/ meg fogom nézni.

Ne is válaszolj, hisz mindnyájan köszönjük, sok időt elvesz tőled, nem csak fordításra gondolok, hanem a pihenő idődből is.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 23. 20:32

Drága Rita!Már megint micsoda meglepetést okoztál :x Mielőtt indultam Dobogókőre
még valamiért be kellett néznem hozzád és látom ott a 28.rész felirata,hűha gondoltam ha hazaérek
rá is vetem magam :)) és mire hazaértem itt a 29. is,na ez már hab volt a tortán és igaz az idő nem
volt valami jó és esett is,így a Zsindelyesben kötöttünk ki jót ettünk és beszélgettünk,aztán még
vettünk vizet a forrásból.Elég nagy volt a pára is de időnként előbukkant a Duna és a Szent Mihály hegy.
Most letöltöm a 29.-et és nézem is.Nagyon szépen köszönöm és szép estét O:-)


Kép
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. szeptember 23. 20:53

Kedves Rita,
ilyen meglepetést :x egy nap két felirat is! Most már megvárom a többit is, mivel persze megnéztem, annyira kíváncsi voltam - de csak a lényeget értettem meg :) a részleteket csak a Te segítségeddel tudom átélni.
Nagyon szépen köszönöm, legyen szép hétvégéd!
üdv.
Györgyi
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. szeptember 23. 21:06

Kedves Rita !

Köszönet a a mai részek forditásáért.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. szeptember 23. 21:52

Imádlak Rita!
A hétvégi meglepetés részeknek nagyon köszönöm, örültem nekik, ugyanakkor szomorkodtam is, még három rész és a végére érünk ennek az édes történetnek.
szép hétvégét kívánok!
Tanni
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 24. 0:19

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket :)
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. szeptember 24. 11:44

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm az ujabb részeket egyre jobban kikerekedik a történet.Az már biztos hogy ha kész lesz a teljes felirat akkor csinálok egy maratont :x Remélem a kövi sorozatod is ilyen lesz ,bár ha nem tévedek akkor az is ilyen ütős lesz! :)
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. szeptember 24. 12:11

Kata58 írta:Látod ez a sorozat arra is jó, hogy az ember egy kicsit elfelejtkezzen a mindennapok nehézségeiről! :ymblushing:
Biztosan kemény munka egy ilyenre való felkészülés, de biztosan megállod majd a helyed, sőt dicsérettel! :D @};- :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Köszönöm szépen a biztatást. :littlehearth: :flower1:
Spoiler: mutasd
Most elégedett lennék az "éppen átment" kategóriával is ;) :-ss :ympray: :))
Kép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. szeptember 24. 12:15

Szia Rita!
Köszönöm szépen ^:)^ , vittem az utóbbi négy rész feliratát. Kicsit lemaradtam, de igyekszem pótolni, mert már kíváncsi vok mindkét pár történetére :D
További szép hétvégét mindenkinek! ~o) (~~)
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 24. 12:28

boldogan vittem a 29. részt! Mindenre számítottam, de erre nem! :D :littlehearth: Köszönettel megyek a feliratért és nézem is! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 24. 13:20

Nagyon jó volt ez a rész is, a vásárlás és a ágybérléstől kifeküdtem... :)) . Yinchen milyen megértő.... Ilyen ember kevés van az biztos. Viszont azt is jó volt látni, hogy Mosheng, ugyanúgy mint anno megint Xiao segítségére van! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Lufenget meg meg lehet zabálni milyen aranyosan próbálta megkérni Xiao kezét...mert ez végül is ez volt..Akkor szíve van..És igazából már mos boldog attól, hogy gyereke lesz! :)) .
az öltönyvásárlástól is kifeküdtem, hiába Yinchent semmilyen téren nem lehet felülmúlni :)) :)) :)) :)) . A kórházi jeleneten mondjuk az egyetlen amin nem tudtam nevetni. De Lufeng ott is remekelt! :littlehearth: Á és a szülei látogatása a stúdióban... ;;) :D ;) :))
Köszönöm ezt a meglepetésrészt! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. szeptember 24. 14:05

Nagyon jó volt ez a rész is! :-bd
Köszönöm Rita! Ez igen nagyon gyors voltál! Yuanfengr és Xiao valami fantasztikus . ;)) Édes pofa ez a fiú a maga esetlen modorában,de mégis következetesen viszi amit elképzelt.Mindenre kiterjed a figyelme.Étkezés,magassarkú,nyugalom.Micsoda ötlet már az is amikor bemutatta magát,az eddigi bizonyítványát és várható jövőbeni lehetőségeket.Ha a többi fejezetet megnézem háromszor,ezt biztosan talán ötször,hatszor,mikor kedvet kapok a vihogásra. Szerintem a fiú szülei is aranyosak.Nem nézem ki belőlük,hogy ne támogatnák ezt a normálisra sikeredett fiukat. :!! Ha visszagondolok a korábbi részekre,úgy érzem Yuanfeng és Xiao végig készültek egypár lenni. :x Jelenleg Xiaot is meg lehet érteni,hiszen meredeken megváltozik az élete a baba után.Inkább csak azért huzakodik,vonakodik,mert szeretné ha a barátai ismerősei meggyőznék őt. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Üdv. Nagyi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 24. 14:54

Négy óra felé jövök a 30. résszel!

Xiao és Yuanfeng még cukibb, mint eddig, és ebből a részből sem maradhatott
ki Lao Yuan sziporkázása. Végül megcserélték a szerepeket. Xiang Heng lett a
tanú, és Lao Yuan a ceremóniamester (csakhogy a nők figyelmét felkeltse).
Az ifjú párnak írt egy meglepetés versikét, amit én figyelmen kívül hagytam,
és szerintem egy sokkal jobbat rittyentettem a helyébe. Azért vagyok büszke
magamra, mert nekem az ilyesmi nem megy. Egy dalszöveget sem vagyok képes
lefordítani úgy, hogy meg legyek vele elégedve.

Végre! Végre! Már világos, mi történhetett Mosheng apjával! Yichen és Mosheng
anyja beszélgetéséből sikerült kihámozni:


Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 24. 15:23

Hú Rita! Már szinte sok lesz az örömből :D :D :D :D :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Nagyon várom már a beszélgetést hogy kiderüljön végre a nagy titok! A többi meg már csak ráadás :)) :)) :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 24. 15:52

Jó szórakozást kívánok a 30. részhez!

Annyi jó dolog történik ebben a részben is! Xiao megismerkedik Yuanfeng szüleivel (ez már jó jel!).
Láthatjuk Moshengék esküvőjét (de sok sorozatban szeretnénk egy ilyen befejezést). És a rész utolsó
képkockái sejtetni engedik, hogy Yimeire is rátalál a szerelem.

Még most belekezdek a 31.-be is, hogy minél gyorsabban a végére érjünk.


Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 24. 15:53

Máris vittem...de jókor néztem be....köszönöm! :D :ymhug: :movingflower: :littlehearth: \:D/ :-h
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 24. 16:01

Nagyon szépen köszönöm a 30.at is :)) :)) :)) :))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 24. 16:50

Még most is libabőr vagyok negatív értelemben Mosheng anyjától! Majdnem Meg akarta akadályozni az esküvőt, de arra már nem volt képes hogy bemenjen ha már odáig elment! :-q :-??
Nagyon aranyosak voltak Lufeng és Xiao..és a váratlan szülőlátogatás :)) . Az nem hangzott el, meddig tartott a némasági nézelődés :)) .
Limej szépen lezárta a dolgot, és látszik hogy most boldog, még ha a munka kapcsán is, hiszen ez is fontos dolog!
Tetszett a munkatársak öröme, az esküvővel kapcsolatban! A vőfény aztán kitett magáért! :)) . A két tanú nagyon elegáns volt. :D .
Ja igen...az felötlött bennem , hogy ezek szerint Yinchen nem is akarta még elmondani az apjával való dolgot? vagy arra később kerül sor? :) .
több mindenről írnék, de hagyok másokat is szóhoz jutni... :)) :ymhug: :-h \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth: .
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. szeptember 24. 18:31

Nagyon köszönöm a 30.részt is.
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. szeptember 24. 18:45

Szia Rita,

Sajnos a várt véleményezés elmaradt, pedig megígértem, de sajnos a dolog soha nem úgy alakulnak, ahogy mi azt előre eltervezzük. :(
Egyszerűen mostanában nincs időm semmire, ha meg van is egy nagyon kicsi időm, akkor vagy a családdal töltöm, vagy ha le is ülök csak pár dolgot körbenézni a neten már azt veszem észre, hogy este 9-10 van és ideje aludni menni, hogy másnap időben feltudjak kelni. Jelen pillanatban nagyon sajnálom, hogy csak 24 óra jut egy nap, úgy érzem ez mostanában mióta megváltozott életem, kevés lett..
Sajnos nem csak a te sorozatoddal vagyok lemaradva, hanem jó pár másikkal is, de zavar, hogy nem jut ilyesmikre mostanában időm. Csak én érzem ezt mostanában, hogy nem jut időre szinte semmire, vagy Rita és mindenki, aki olvassa, te/ti is így érzed/érzitek?
Bármennyire szeretnék veletek együtt haladni,sajnos nem hiszem, hogy fogok is már ennél a sorozatnál. Jó sok résszel le vagyok maradva, ha jól emlékszem most fog csak jönni nálam a 26. rész. :(
Nem akarok tovább panaszkodni, hisz nem ezért vagyok itt, hanem csak megakartam köszönni a részeket. Igyekszem a lemaradásomat felhozni. :)

Nagyon szépen köszönöm a részeket!!
További szép hétvégét!
Csók, puszi
Brigi
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 24. 19:00

Szia Brigi! Ne aggoodalmaskodj! Nem vagy egyedül ezzel az életérzéssel, én is úgy vagyok vele, hogy ha azt akarnám hogy mindenre legyen időm.legalább 36 órából kellene álljon egy nap! :D ;) . Feltételezve persze, hogy csak jó dolgok vannak! mert az ellenkezője is számtalanszor igaz, hogy csak a mai napon legyünk túl! :-?? :ympray: .
Szóval van ez így, majd bepótolod amikor betudod, és ráérsz leírni az érzéseidet a sori kapcsán, mellesleg ez a sorozat tényleg a kikapcsolódásról és a megkönnyebbülésről szól, és úgy kellett már mint egy falat kenyér. /néha még a feladataimról i megfeledkezem annyira sikerül/ kikapcsolódnom, hogy azt veszem észre megint elkapott az gépszíj :)) :)) :)) :)) :)) .
Még jó, hogy a többi sorozatnál azért nem ennyire elrablós...bár van, hogy már megint azt veszem észre, hogy nincs is felirat....Az időbeni lefekvést én is megszigorítottam magamnak, inkább lefekszem és olvasok.Bár néha ezt is felrúgom mint ma hajnalban, mert annyira bele akartam nézni a Resurrectionba, hogy a szokásos vízivás után nem feküdtem vissza, hanem folytattam ahol tegnap abbahagytam. :-o . PEDIG MÉG ALUDHATTAM VOLNA MÉG 3 órát...hát néha én sem vagyok normális... ;) aztán egész nap dönthettem magamba a kávét hogy fenn tudjak maradni... :( :( ....

szóval fel a fejjel, előbb utóbb utoléri magát az ember..remélem a besűrűsödött dolgok sem tartanak a végtelenségig. Jó pihenést még a hátralevő időben! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 24. 19:18

Köszönöm szépen Rita.
Megleptél, mint mostanában mindig.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. szeptember 24. 19:57

Drága Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 28-29-30. részek feliratainak a fordítását. Hihetetlen, hogy milyen ügyes vagy. ^:)^ :ymapplause:
Ma megérkeztünk Harkányba kettesben drága jó emberemmel, majd jövök a beszámolóval.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég