My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. szeptember 26. 17:42

Üdv.
Köszönöm szépen a 31-32.részek fordítását.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 26. 17:47

Ha azt mondom hogy meg vagyok hatódva, azzal azt hiszem nem is tudom teljesen kifejezni az érzelmeimet, most hogy végre végignéztük a sorozatot.! Miden pillanatát imádni lehetett annyira jó volt látni, szinte kár hogy egszerre ugrott a történet két meg 3 évet, úgy tudtam volna élvezni egy kicsit még eseményeket. :D .Yinchen hugára első pillanatban rá sem ismertem... ;) . Lufeng xiao kettős meg olyan édesek voltak babával hogy elolvadás. Milyen űgyesen bánt a babával is. Yinchenről meg nem is beszélve...oda és vissza az örömtől. na és az utolsó mondataik...a kislány kérdése..hát libabőr, és füligérő szájjal próbálok itt írni..de most még ez is nehezen megy, annyira a hatása alatt vagyok. Ilyen csodásan befejezni egy történetet...csodás é felemelő! Miden szempontból ez egy tökéletes rendezés, filmezés, szereplés.....nagyon ránk fért már egy ilyen történet a ok kemény krimi, dráma után! Ugyan nem vígjátéknak készült, de az életszerű sodrásban az is olyan finoman elfért, hogy még most is vigyorgok a jogász kollégán, aki vakrandira jár. :))

Ritám, még egyszer hálás köszönet ezért a sorozatért! Mellesleg újrakezdtem nézni.... :)) :)) :)) :ymhug: :movingflower: :flower1: :-bd :-h \:D/

Spoiler: mutasd
sok sikert a fűtés és egyéb teendők elvégzéséhez!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 26. 17:54

Annyira szívesen vetném bele magam a fórumozásba, de jönnek az itthoni fiamék,
őket várom éppen.

Holnap találkozunk!

Szép estét, és nagyon kellemes újranézést kívánok Mindenkinek!

A kis He Zhao, magyarul Napfény:


Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1105
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 26. 18:06

Kedves Rita, neked nagyon szépen köszönöm a topikos társaim nevében is a fordítást, a filmletöltést.
Nagyon örülünk, hogy ilyen szépet láthatunk általad. Szomorúak is vagyunk, hogy vége, nem tudni mikor akadsz még ilyen szépségre.
Még nem néztem meg,mert most jöttem be a kertből, jó idő lévén ott volt/van munkám. Ezután kerül továbbításra és én is ezután fogom nézni.
Julika és Magdi is nagyon köszöni a munkádat, külön megkértek, hogy feltétlen írjam meg.

Nem baj, ha nem tudsz írni, csak tedd a dolgodat.
Millió puszi neked. :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. szeptember 26. 18:14

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm neked ezta fantasztikus sorozatot!Most megnézem az utolsó részt aztán kezdődhet egy maraton! :x
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. szeptember 26. 18:21

Kedves Rita koszonom a Napfényem forditását ....most ujra nézzem az ot utolso részt mert imádtam ezt a sorozatot minden szereplojével egyutt de kulonosen a Napfényeimet és a kis szrárfotosunkat és a vizora leolvaso párját ..és ..és..és a kicsi tronorokosoket ,az stárapukává vált kis félszeg drágámat és persze az ugyvédek ugyvédjét ,még akkor is mikor a munkadijat hajtotta be a reggeli készitéséért ....és a kis sztármodelt kulonosen mikor leesett nála a tantusz...hogy hopppááááá nem is gyomor rontása van.....Szoval igy egyszeruem IMADTAM oket és persze téged Ritám a mi sztárforditonkat mert nekunk Te bizony az vagy........Puszi..pusziii...milio puszi neked a My Sunshine magyarositásáért.... :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: és várom a kovetkezo csodát Toled amivel majd meglepsz minket.... :) Szép estét mindenkinek és jo mozizást....Annamama
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017. szeptember 26. 18:29

Kedves Rita !
Nagyon Szépen Köszönöm a My Sunshine fordítását nagyon élveztem minden percét ,nagyon jó volt a választásod és látni lehetett hogy te is szereted fordítani ,mert jó volt olvasni a az ajánlásaidat .Az egyik szemem sír a másik meg nevet ,azért mert vége van ,és nagyon szeretem ezt a befejezést ! Kimerem mondani hogy minden szereplő kedves volt a szívemnek ,a volt férj is és a Yichen húga is ,mert tényleg van olyan az életben mikor elveszítünk valakit akkor jövünk rá hogy vele volt teljes az életünk .Imádtam a fotós fiú és modell párost ,valójában ők voltak a kedvenceim ! Várom a következő fordításod .Nagy nagy Szeretettel Erzsébet ! Még csak annyit akarok leírni ,hogy igazad van szankciók és büntetések nélkül is működhet egy közösség ,jobb egy családias légkör ,mint mikor az ember nem meri leírni a gondolatait .Te megteremtetted itt ezen az oldalon ezt a kis családias hangulatot én senkinek nem szoktam odaadni a felirataidat ,mindenkinek azt mondom regisztráljon mert érdemes ,jó filmek vannak és nagyon jó ez a kis közösség amit itt kialakítottál ! :x ;) :) :) :)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 26. 18:41

Rita! Köszönöm szépen az utolsó részét a Napfényemnek, ^:)^ szép és boldog befejezése lett. :x

Kép

Mindenkire rátalált a boldogság.
Kép

"Milyen gyönyörű az idő! Ilyenben készült a titkos fotó is. Aztán ez lett belőle."
Kép
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2017. szeptember 26. 18:59

Kedves Rita ! Köszönöm szépen ennek az édes kis sorozatnak a fordítását ! Nagyszerűen fejezték be ! :x
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. szeptember 26. 19:02

Kedves Rita !

Köszönet mégegyszer a teljes sorozat fordításáért.
Sajnálom, hogy az elejét annyira hosszúra nyújtották, elég lett volna rövidebb is.
A 24.dik rész után meg felgyorsítottak, az utolsókról nem is beszélve éveket ugrottak át.
Na de.... öszességében egy "szerethető" sorozat , de nekem nem lett a kedvencem az az elején történtek alapján, az "Elbeszélünk egymás mellett " miatt.

Jó szerelést ahogy irod sok munka lesz nálad.
De annyak is meg kell lenni.
Kiváncsi leszek majd mit választasz új könyed sorozatnak.

További szép heteket.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 26. 19:04

Szia Rita!
Köszönöm a befejező részek fordítását! Most fogom nézni az utolsó öt részt! :littlehearth:
:flower1: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2017. szeptember 26. 19:08

Kedves Rita!
Köszönöm az utolsó részek fordítását!

Kata58 írta:A hazassag bejegyzese az itteni anyakonyvi hivatalba, az egyetlen nelkulozhetetlen kovetelmeny. A ceremonia nem tul romantikus, a hazassagkoto teremben futoszalagon gyartjak a "friss hazasokat".
Hagyomanyorzobb csaladoknal, templomi eskuvot is tartanak, de itt a par beszel es leroja tiszteletet a Jade Csaszar elott, illetve oseik, majd egymas elott.
Ezt most olvastam..de itt egy link amiből kivettem, érdemes az egészet elolvasni...

http://shanghaibanelni.blog.hu/2014/12/ ... vo_kinaban


Katának is köszönöm, hogy utánanézett és válaszolt a kérdésemre.
mirabee
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. május 9. 18:35

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: mirabee » 2017. szeptember 26. 19:12

Kedves Rita!

Bár még nem értem a sorozat végére, de mivel te befejezted a fordítást, szeretnék köszönetet mondani a munkádért! Régen láttam olyan nem koreai sorozatot, ami ennyire lekötött, mint a My Sunshine. Köszönöm az élményt, hogy megosztottad másokkal is a felirataidat! :)
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2017. szeptember 26. 19:38

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az összes rész feliratát. Üdv: Eugenia
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 26. 20:03

Gabóci5 írta: Rita! Köszönöm szépen az utolsó részét a Napfényemnek, ^:)^ szép és boldog befejezése lett. :x

Kép

Mindenkire rátalált a boldogság.
Kép

"Milyen gyönyörű az idő! Ilyenben készült a titkos fotó is. Aztán ez lett belőle."
Kép


Gabóci, neked meg a képeket... :movingflower: :flower1: :littlehearth: ..köszönöm!
erkad95
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:26

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: erkad95 » 2017. szeptember 26. 20:48

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat teljes fordítását! ^:)^ Nagyon jó választás volt! :-bd
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 26. 21:22

NAgyon szépen köszönöm a 32. részt :) :x :x :x :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 26. 21:46

Drága Rita!
Köszönöm szépen az utolsó részt is,ami hab volt a tortán :) Én imádtam végig és nagyon
tetszett,amikor Mosheng azt mondta sok kis Yichen-ük lesz...na persze csak mert meg kell
védeni anyát ;;) Nem elég egy kotlós tyúk aki minden rezdülését figyeli,inkább otthon
dolgozik,hogy kéznél legyen,ha indulni kell a kórházba.Jót nevettem rajta ,mert eszembe
jutott a sajátom és pont így izgult a férjem is,nem tudta mihez kapjon,pedig nem jellemző
rá,mint ahogy Yichenre sem :) Összerázódott a Xiao, Yuanfeng párosunk is és jó volt látni
Yimeit is,ahogy megtalálta a párját.A babák is tündériek voltak,van is képem róluk :)
Remélem az otthoni munkák is hamar elkészülnek és lesz időd egy kicsit pihenni is.
Még egyszer nagyon köszönöm,hogy ezt a sorozatot láthattam a Te fordításodban és,hogy
ílyen jó társaságban nézhettem végig és olvashattam,amit írtatok.Hamarosan találkozunk,
ebben biztos vagyok :)
Jó éjszakát és szép álmokat Mindenkinek O:-)

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 5:45

cicus írta:Drága Rita!Már megint micsoda meglepetést okoztál :x Mielőtt indultam Dobogókőre
még valamiért be kellett néznem hozzád és látom ott a 28.rész felirata,hűha gondoltam ha hazaérek
rá is vetem magam :)) és mire hazaértem itt a 29. is,na ez már hab volt a tortán és igaz az idő nem
volt valami jó és esett is,így a Zsindelyesben kötöttünk ki jót ettünk és beszélgettünk,aztán még
vettünk vizet a forrásból.Elég nagy volt a pára is de időnként előbukkant a Duna és a Szent Mihály hegy.
Most letöltöm a 29.-et és nézem is.Nagyon szépen köszönöm és szép estét O:-)

Kedves Cicus! Micsoda helyen jártál! Csak egyszer voltam Dobogókőn, de annak is van vagy tizenöt éve.
Milyen jó, hogy esőmentes napot fogtatok ki! Ide is elkísértelek volna!

Spoiler: mutasd
Annyi szép helyre szeretnék még eljutni, hogy nyáron úgy döntöttem, élményeket adok és kérek ajándékba
a családom körében. Az itthoni fiam és a párja Kassát kapja karácsonyra karácsonyi vásárostól. Nem kell
nagy dologra gondolni. Annyi a lényege, hogy az útiköltséget (benzin) én fizetem, és egy ebédre is meghívom
őket Kassán. Én pedig Lillafüredet kértem szülinapomra. Itt van a közelben, mégis nagyon régen jártam
ezen a csodás helyen.
Jól kitaláltam, mi? Oda is megyek, amit ajándékba adok, meg oda is, amit kapok! Hihi!


Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. szeptember 27. 5:52

Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a My Sunshine teljes fordítását és a munkádat. Sok szeretettel: Ildikó :ymhug: :-h :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 5:54

ajussi írta:Kedves Rita,
ilyen meglepetést :x egy nap két felirat is! Most már megvárom a többit is, mivel persze megnéztem, annyira kíváncsi voltam - de csak a lényeget értettem meg :) a részleteket csak a Te segítségeddel tudom átélni.
Nagyon szépen köszönöm, legyen szép hétvégéd!
üdv.
Györgyi

Szia Györgyi! Mennyire más képet kap az ember, amikor felirattal is megnézi a részeket, igaz?
A szövegnélküliség néha tévútra visz. Szerintem az is csak a feliratból derült ki, hogy Xiao Xiao
terhessége vaklárma volt. Yuanfeng hogy örült neki. De nem azért, mert nem kell felelősséget
vállalnia, hanem mert bizonyossá vált számára, hogy így is XX-val akar maradni. Szép megoldás
volt!

Mindent nagyon szívesen! Örülök, hogy együtt moziztunk!!! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 6:10

tanni írta:Imádlak Rita!
A hétvégi meglepetés részeknek nagyon köszönöm, örültem nekik, ugyanakkor szomorkodtam is, még három rész és a végére érünk ennek az édes történetnek.
szép hétvégét kívánok!
Tanni

Kedves Tanni! Tapasztalatom szerint, ahogy végignézed az összes részt, és elteszed a sorit,
pár nap, és lehet előszedni, mert egyszerűen kiköveteli magának. Én most már összesen
négyszer láttam, de nem merném állítani, hogy nem nézem meg többször, csak most már
nem olyan követelőző a vágy bennem.

Mindent nagyon szívesen! Jó volt együtt sorozatolni! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 6:21

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm az ujabb részeket egyre jobban kikerekedik a történet.Az már biztos hogy ha kész lesz a teljes felirat akkor csinálok egy maratont :x Remélem a kövi sorozatod is ilyen lesz ,bár ha nem tévedek akkor az is ilyen ütős lesz! :)

Kedves Edit! Nagyon szívesen! Máris lehet maratonozni!

Az a sori, amit kinéztem, nagyon más, mint a My Sunshine volt. Nem is lehet összehasonlítani,
hacsak abban nem, hogy itt is minőségi munkát végeztek a készítők. Eredeti a forgatókönyv,
nem sajnálták a pénzt a soritól, nagyszerű a színészi játék (a főszereplő srác fantasztikus!!!)
és nagyon sokat lehet rajta nevetni. Tehát ez egy vérbeli komédia lesz. Úgy tervezem most,
hogy szülinapomra hozom az első részeket.

Az Oh My Generalt majd csak 2018 elején kezdik vetíteni. Nagyon-nagyon nagy reményekkel
nézek elébe.

A My Sunshine négy részes változatát is hamarosan lefordítom.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2017. szeptember 27. 7:56

Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm a befejező rész feliratát is. :D
Egy újabb, remek "ajándék" került ki a kezeid közül! :-bd
KÖSZÖNÖM! ^:)^
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. szeptember 27. 8:04

Kedves Rita.
Hálásan köszönöm ezt a szép sorozatot, és a hihetetlen tempót a fordítással. Örülök hogy együtt tudtam haladni a fordítással. Sajnálom,hogy vége, de érdeklődve várom a következő munkádat.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég