My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

eleva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. szeptember 2. 10:53

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: eleva » 2017. szeptember 27. 10:19

Köszönöm az egész sorozat fordítását
eleva
kispocok84
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:18

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2017. szeptember 27. 12:14

Szia Rita.
Nagyon szepen koszonom a forditast. :movingflower: Mostmar johet a maraton mar alig varom :ymblushing:
Szep napot neked!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 27. 12:27

Rita írta:
Kedves Cicus! Micsoda helyen jártál!Csak egyszer voltam Dobogókőn, de annak is van vagy tizenöt éve.
Milyen jó, hogy esőmentes napot fogtatok ki! Ide is elkísértelek volna!
Spoiler: mutasd
Annyi szép helyre szeretnék még eljutni, hogy nyáron úgy döntöttem, élményeket adok és kérek
ajándékba a családom körében. Az itthoni fiam és a párja Kassát kapja karácsonyra karácsonyi vásárostól. Nem kell
nagy dologra gondolni. Annyi a lényege, hogy az útiköltséget (benzin) én fizetem, és egy ebédre is meghívom
őket Kassán. Én pedig Lillafüredet kértem szülinapomra. Itt van a közelben, mégis nagyon régen jártam
ezen a csodás helyen.
Jól kitaláltam, mi? Oda is megyek, amit ajándékba adok, meg oda is, amit kapok! Hihi!


Szia Rita,tudod nekem egyszerű Dobógókőre elmenni,hiszen a lakásunktól 15 perc autóval
és a busz is innen indul óránként,de ha kimegyek a teraszra látom a kőhegyet és a Pilistetőt is :)

Spoiler: mutasd
Nagyon szerencsésnek érzem magam,mert több helyen élhettem és bejártuk a
környéket mindenütt,sőt amikor csak tehettük átmentünk a határ túloldalára is Ausztria,Horvátország,
Szlovénia stb.Szerettünk kirándulni,imádjuk a hegyeket és a tengert is de ott is menni szerettem inkább
hiszen annyi gyönyörűség van.Nagyon jó ötlet ez a karácsonyi utazás ajándék,mert tényleg az a fontos,
hogy az ember örömet okozzon másnak is és magának is.Hát én is már vagy 5 éve nem jártam Miskolcon.
Utoljára egy Svájcban élő barátnőmmel mentünk el és Egerből indultunk át a Bükkön,ami a kedvenc utam
volt mindig és Lillafüreden aludtunk.A férjemmel is Bükkszentléleken találkoztunk először a Páloskolostor
romoknál,úgy,hogy nekem a szívem csücske a Bükkhegység,rengeteg élmény fűz hozzá :x


Gyönyörű napot,nálunk csodálatos idő van,jó lenne ha még maradna egy jó darabig :littlehearth:


Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 27. 12:29

Szia Rita!
Örülök, hogy együtt néztem az utolsó öt részt! Szép sorban elértem a végére és nagyon tetszett a befejezés!
Szerettem a sorozatot, mindig izgatottan vártam a folytatást.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a következő sorit! :littlehearth:
%%- :movingflower: %%- :movingflower: %%-
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. szeptember 27. 13:50

Kedves Rita,
nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, igazad van, felirat nélkül sok mindent máshogy gondoltam:) Most pedig jöhet a maraton és közben hálás szívvel gondolok Rád!
Legyen szép heted!
Üdv.
Györgyi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 16:09

Kata58 írta:Nagyon jó volt ez a rész is, a vásárlás és a ágybérléstől kifeküdtem... :)) . Yinchen milyen megértő.... Ilyen ember kevés van az biztos. Viszont azt is jó volt látni, hogy Mosheng, ugyanúgy mint anno megint Xiao segítségére van! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Lufenget meg meg lehet zabálni milyen aranyosan próbálta megkérni Xiao kezét...mert ez végül is ez volt..Akkor szíve van..És igazából már mos boldog attól, hogy gyereke lesz! :)) .
az öltönyvásárlástól is kifeküdtem, hiába Yinchent semmilyen téren nem lehet felülmúlni :)) :)) :)) :)) . A kórházi jeleneten mondjuk az egyetlen amin nem tudtam nevetni. De Lufeng ott is remekelt! :littlehearth: Á és a szülei látogatása a stúdióban... ;;) :D ;) :))
Köszönöm ezt a meglepetésrészt! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Tényleg annyi aranyos jelenettel ajándékoznak meg minden részben bennünket. Gu Man nevét
megjegyezzük, hogy a következő sorijára is lecsaphassunk.

Mosheng anyján kívül, és talán Ying Hui exbarátnőjén kívül nem is volt olyan szereplő, aki ne
tudta volna valamivel belopni magát a szívünkbe. És hiába "csak" mellékszereplők voltak, az ő
sztorijaik is izgalmasak, érdekesek voltak.

Rengeteg erénye volt a My Sunshine-nak! Nagyon szívesen!

Szép napot kívánok!


Kép
Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. szeptember 27. 16:18

Szia Rita

Nagyon köszönöm a teljes sorozat fordítását. :)
Az utolsó 12 részt két nap alatt néztem meg és remekül
szórakoztam rajta. Sokat nevettem az ifjú házasokon, szinte
előre kitaláltam miket fogsz fordítani a helyzetekhez. =))
Kedvencem volt amikor Mosheng átvette a reggeli készítés
feladatát a férjétől, akinek ez volt kérdése: Csak nem azért mert
fizetni kell érte? :littlehearth: [ Ja, ja természetben :)) ]
Nevettem ahogyan Yimei is vehemensen kiosztotta a későbbi
jövendőbelijét. :ymblushing: Talán tudott valamit előre?


Azért majd írd meg, ha készen lesznek a szerelők a munkákkal
és így számodra is nyugisabb idők jönnek.

:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (29/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 16:28

Magdimama írta:Nagyon jó volt ez a rész is! :-bd
Köszönöm Rita! Ez igen nagyon gyors voltál! Yuanfengr és Xiao valami fantasztikus . ;)) Édes pofa ez a fiú a maga esetlen modorában,de mégis következetesen viszi amit elképzelt.Mindenre kiterjed a figyelme.Étkezés,magassarkú,nyugalom.Micsoda ötlet már az is amikor bemutatta magát,az eddigi bizonyítványát és várható jövőbeni lehetőségeket.Ha a többi fejezetet megnézem háromszor,ezt biztosan talán ötször,hatszor,mikor kedvet kapok a vihogásra. Szerintem a fiú szülei is aranyosak.Nem nézem ki belőlük,hogy ne támogatnák ezt a normálisra sikeredett fiukat. :!! Ha visszagondolok a korábbi részekre,úgy érzem Yuanfeng és Xiao végig készültek egypár lenni. :x Jelenleg Xiaot is meg lehet érteni,hiszen meredeken megváltozik az élete a baba után.Inkább csak azért huzakodik,vonakodik,mert szeretné ha a barátai ismerősei meggyőznék őt. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Üdv. Nagyi

Nagyon szívesen, Nagyi! Milyen érdekesen volt megcsinálva a Yuanfeng-Xiao mellékszál!
Általában a mellékszálak egyszerre szoktak futni a főszállal, hogy kitöltsék az időt az adott
részben, de itt nem vonhatták el figyelmet a Mosheng-Yichen főszáltól, hiszen attól fontosabb
volt, ami ott történt, ráadásul az is két síkon futott, sőt később három síkon, amikor Mosheng
amerikai életét is elkezdték bemutatni. Majd csak akkor élesítették be a X-Y vonalat, amikor
Moshengék már majdnem révbe értek, de még akkor is ott volt a Ying Huival való házassága,
és a háttérben futott M apjának a története. Viszont amikor az megoldódott, jött Yimei sztorija.

Nagyon klasszul volt az egész felépítve. Minden részben oly sok néznivaló volt! És akkor a duci
barátnőről, a két ügyvéd társról, és Ying Hui külön kis mellékszáláról nem is beszéltem.

Nagyon örülök, hogy újabb sorozatot néztük együtt!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 16:39

Kata58 írta:Még most is libabőr vagyok negatív értelemben Mosheng anyjától! Majdnem Meg akarta akadályozni az esküvőt, de arra már nem volt képes hogy bemenjen ha már odáig elment! :-q :-??
Nagyon aranyosak voltak Lufeng és Xiao..és a váratlan szülőlátogatás :)) . Az nem hangzott el, meddig tartott a némasági nézelődés :)) .
Limej szépen lezárta a dolgot, és látszik hogy most boldog, még ha a munka kapcsán is, hiszen ez is fontos dolog!
Tetszett a munkatársak öröme, az esküvővel kapcsolatban! A vőfény aztán kitett magáért! :)) . A két tanú nagyon elegáns volt. :D .
Ja igen...az felötlött bennem , hogy ezek szerint Yinchen nem is akarta még elmondani az apjával való dolgot? vagy arra később kerül sor? :) .
több mindenről írnék, de hagyok másokat is szóhoz jutni... :)) :ymhug: :-h \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth: .

Yuanfengnek biztosan nagyon békés, és "normális" szülei vannak, másként a fiuk sem lenne
ilyen. Úgy gondolkodnak, hogy egy szem fiuk boldogsága, az ő boldogságuk is. Ha modellt
választ, hát modellt választ. A mustrán nem sokáig ülhettek némán, mert apuka már ott, az
első találkozáskor felmérte, hogy nem egy buta lány ül vele szemben, és a külső adottságai
sem lebecsülendőek, úgyhogy áldásukat adták a frigyre.

Yichen nem akarja, hogy Mosheng valaha is megtudja, hogy az apja nem teljesen körültekintően
végezte, vagy végeztette az ellenőrzéseket, és egy hibás akármi okozhatta Yichen apjának
balesetét. Ismerve Moshenget, tudta, hogy élete végéig ezen emésztené magát, sőt többet
gondolna bele, amennyi benne van.

Mosheng anyja ezért nem akart beleegyezni a házasságba, mert félt, hogy Yichencsak bosszúból
akarja elvenni Moshenget. Aztán megnyugodott, mikor Y bebizonyította az ellenkezőjét.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 16:49

wsxwsx18 írta:Szia Rita,

Sajnos a várt véleményezés elmaradt, pedig megígértem, de sajnos a dolog soha nem úgy alakulnak, ahogy mi azt előre eltervezzük. :(
Egyszerűen mostanában nincs időm semmire, ha meg van is egy nagyon kicsi időm, akkor vagy a családdal töltöm, vagy ha le is ülök csak pár dolgot körbenézni a neten már azt veszem észre, hogy este 9-10 van és ideje aludni menni, hogy másnap időben feltudjak kelni. Jelen pillanatban nagyon sajnálom, hogy csak 24 óra jut egy nap, úgy érzem ez mostanában mióta megváltozott életem, kevés lett..
Sajnos nem csak a te sorozatoddal vagyok lemaradva, hanem jó pár másikkal is, de zavar, hogy nem jut ilyesmikre mostanában időm. Csak én érzem ezt mostanában, hogy nem jut időre szinte semmire, vagy Rita és mindenki, aki olvassa, te/ti is így érzed/érzitek?
Bármennyire szeretnék veletek együtt haladni,sajnos nem hiszem, hogy fogok is már ennél a sorozatnál. Jó sok résszel le vagyok maradva, ha jól emlékszem most fog csak jönni nálam a 26. rész. :(
Nem akarok tovább panaszkodni, hisz nem ezért vagyok itt, hanem csak megakartam köszönni a részeket. Igyekszem a lemaradásomat felhozni. :)

Nagyon szépen köszönöm a részeket!!

Kedves Brigi! Te csak ne aggódj semmi miatt! Látod, én sem tudtam most úgy előre tervezni,
ahogy szoktam. Van ez így. A kevéske szabadidődből arra áldozz a legtöbbet, ami a legkedvesebb
a számodra.

Ha van időd véleményt írni, akkor azt örömmel olvassuk, de ha nincs időd rá, azt is megértjük.
Én is úgy érzem, hogy jobban rohan az idő, mint korábban bármikor is. Felgyorsult a világ.

Remélem, találkozunk a következő sorozatnál is! Ha szeretsz nagyokat nevetni, itt a helyed!

Nagyon szívesen! Örülök, hogy együtt néztük a My Sunshine-t! Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 16:53

gyomar írta:Drága Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 28-29-30. részek feliratainak a fordítását. Hihetetlen, hogy milyen ügyes vagy. ^:)^ :ymapplause:
Ma megérkeztünk Harkányba kettesben drága jó emberemmel, majd jövök a beszámolóval.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Mire idejutottam hozzád, már talán haza is jöttetek az őszelésből!
Remélem nagyon jól éreztétek magatokat! Kipihenten, felfrissülve, élményekkel
gazdagodva térhettek vissza a munka frontjára!

Örömmel olvasom majd a beszámolódat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 17:13

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm a 30.részt,persze azonnal meg is néztem,szépen sorban kiderül és elrendeződik
minden közben élveztem mennyire aranyosak Moshengék minden pillanatban amikor együtt vannak
és hát tényleg nem értettem Xiaot miért költözött be hozzájuk,de próbára tette Yichen türelmét és
szerencsére Yuanfeng hamar elvitte,így nem maradt még fél évig :) hát jól kinéztek volna!
Mosheng anyja nagyon furcsa karakter volt,mert ha nem szerette,sőt egyenesen útálta a férjét,vajon
miért ment hozzá és szült egy gyereket,akire rá sem tudott nézni,de a kifogás,hogy nem ért rá,mert
a karrierjével foglalkozott,valahogy nem jött le,hiszen mindig otthon ült,olvasgatott és ha a lánya
szólt hozzá átnézett rajta és úgy viselkedett mint egy ellenséggel,szóval érthetetlen volt számomra.
Aztán mégis amikor itt a vége felé megjelenik és gondolkodik,érzelmek látszódnak az arcán és még
oda is megy az esküvő helyszínére,talán mégis azért mert a lánya szeretné,ha áldását adná rájuk,de
aztán nem képes bemenni.Számomra ez elég zavaros,de hát annyira tökéletes ez a sorozat,hogy ez
igazán elmegy benne ;) Az esküvő is vidám volt,illett hozzájuk,annak pedig örültem,hogy ez a két kis
bohém művészlélek Xiao és Yuanfeng össze boronálódnak.Na ez kicsit kacifántos lett ;;) Akkor már csak
két rész és kezdhetjök előlről .

Szia Cicus! Az anya karaktere nekem is zavaros volt, de rájöttem, hogy ez a színésznő hibája is, rettentő
rosszul hozta a szerepet. Lehet, hogy a vágások sem tettek jót az ő történetének, a lényeg, hogy egy rossz
anyát nem elég így eljátszani. Ez a színésznő színtelen, szagtalan... semmilyen nem volt. Semelyik jelenetét
nem oldotta meg hihetően, életszerűen. Rossz választás volt a szerepre!

Az első esküvői fotón még csak Yichen "majomkodott", a másodikon már Yimei és Mosheng is:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 17:33

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Nagyon köszönöm a harmincadikat is, nagyon belehúztál! :x
Írtad, hogy először haragudtál meg Xiaora, értem persze, hogy miért. Picit had védjem meg. A nagyszájú, büszke díva igazából egy sebezhető, és romantikus kislány, aki nagyon meg van rémülve. Mivel nincs igazán családja, Moshenghez szalad elbújni. Önzően viselkedik, de most Ő aki felnőtt, önálló életet élő nő, hirtelen újra gyerek lett. Az, hogy nem akarja a babát, egyfajta védekezés nála, nem pedig hideg fejjel döntés. A házasságtól is azért ódzkodik, mert kevésnek gondolja magát, és szerelem nélkül nem akar belevágni. De ebben a kaotikus érzelmi állapotban is öntudatlanul óvja, védi a babáját.
Yuanfeng őszintesége, ahogy kimondta, még nem szerelmes, de biztosan tudja, hogy akarja Xiaot, nagyon tisztességes a fiútól.

Spoiler: mutasd
Picit magamról. Ma reggel fogom a papírkáimat, és indulok a nyugdíjamat intézni. Negyven év munka után. Úgy terveztem, hogy majd keresek valami pár órás munkát, de az élet közbeszólt. Édesanyámat betegsége miatt nem hagyhatom már magára, és sajnos az állapota folyamatosan romlani fog, ezért hozzánk költözött, itthon vigyázok rá.
Érdekes, hogy negyven éve a dunaújvárosi Bánki iskolából indultam az aktív munkás életbe, és most pár hónapja a kormányablak helyett ebben az iskolában kell intézni a nyugdíj ügyeket. Bezárult a kör :D


Mindenkinek szép hetet, jó időt kívánok!

Szia Gyöngyi! Minden szavaddal egyetértek! Én is ugyanezt gondolom Xiao Xiao-ról. Azt hiszem,
nem fejtettem még ki, hogy miért is akadtam ki rá. Az egyik, hogy úgy gondolja, hogy fél évig,
vagyis hat hónapig betelepedhet másokhoz. Mert ha még azért tenné, hogy a világ szemétől távol
hordja ki a babáját, talán még megérteném, de ő akkor még azt tervezi, hogy elveteti, a fél év
azért kell, mert ennyi időt gondol arra, hogy elüljön a botrány.
A másik, hogy ne feküdjön be a férj helyére a hálószobába! Neki kellett volna a vendégszobába
mennie.

Spoiler: mutasd
Gyöngyi! Hogy én mennyire irigy vagyok! Nekem még négy tanévem van (ezzel együtt, amit most
elkezdtünk). Nagyon sok mindent tervezek, ha letelik ez a négy év, de a gyermekeim is, főleg a
"kintiek", akiket csak ritkán látok. Sok mondatot így kezdenek: "Anyuci, ha nyugdíjas leszel..."
Tudják, hogy többször, és hosszabb időre is el tudok majd menni hozzájuk, és már most tervezgetik,
mi mindent fognak megmutogatni nekem.

Nagyon kellemes nyugdíjas éveket kívánok, mert megérdemled!!!!


Szép napot kívánok! Nagyon örülök, hogy veled is együtt nézhettem a sorit!


Haha!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 17:53

Anyecska írta:Szia Rita!
Legelőször is köszönöm a munkádat. Kedden töltöttem le a sorozatot a Megáról. Mit mondjak: Rendesen behúzott a My Sunshine nevű örvény. Loholtam utánatok, amikor csak tehettem néztem, vagy a fórumot olvastam. Ez utóbbi legalább olyan élvezetes volt, mint a film. Sokan, sok szempontból értékelték, kivesézték mind a történetet, mind a karaktereket. Ehhez hozzátenni én már nem tudnék semmit, de lenne egy kérdésem. Nem értem a kínai házasságkötést. Ha „regisztrált”, akkor házas vagy nem házas? A másik szertartás a nyilvánosságnak szól? Hasonló, mint nálunk régen a „polgári” meg a templomi? Ha valaki el tudná magyarázni, szívesen elolvasnám.
Még egyszer nagyon köszönöm az eddigi fordítást!
Üdv: Ányecska :ymhug:

Szia Anyecska!

Mindent nagyon szívesen!
Jót nevettem azon, hogy téged is elkapott a gépszíj!
Boldog vagyok, hogy a fórumot is olvasmányosnak, és szórakoztatónak értékelted! Ez nekem
épp annyira fontos, mint a fordítás. Ha jól működik a fórum, egy ártatlan olvasgatás is kedvet
adhat a sori megnézésére, de egy jó beszélgetés is annyira jól tud esni.

Láttam, hogy Kata adott linket, azt még nem olvastam el. Amíg koreai sorikat néztem, ott is
ezt láttam. Először beregisztrálják magukat, ami azt jelenti, hogy onnantól kezdve házasok, és
meg is kapják a dokumentumokat róla. Később, ha van kedvük, és pénzük, csinálnak egy esküvői
partit, vagy templomi esküvőt plusz partit. Szerintem ez leginkább pénzkérdés.

Különben nekem tetszik ez a módi. Annak mi értelme, hogy egy több milliós lagzi után fél év múlva
szétmegy a párocska?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 18:11

Gabóci5 írta:Szia Rita! Akkor az utolsó részt együtt nézzük. Örülök, hogy a maratont választottam. :D Amitől tartottam, odaragasztott a monitor elé. Gyorsan beértelek benneteket, vasárnap kezdtem, és az este néztem meg a 31.-et. Peregtek a részek egymás után, nem tudtam abba hagyni, még a programomat is lemondtam. ;)
Csak hálás lehetek, hogy a rossz angol fordítás ellenére belevágtál a soriba, nagy örömünkre. :) Csak néhány gondolat a teljesség igénye nélkül. :-? Ahogy írtad a kimaradt részek tényleg nem hiányoztak a történet szempontjából. Nem olvastam még el a hozzászólásokat, de biztosan jól kiveséztétek. Nagyon helyes volt a fiatal életvidám, szerethető ragacs Mosheng és a komoly Yicheng alakja. Kezdetben az amerikai "férjet" jó embernek gondoltam, míg a mohó birtoklási vágy úrrá nem lett rajta. Szerettem a régi barátnők újra egymásra találását. Aranyos volt a duci férjvadász kolléganő, szórakoztató volt Yuanfeng és Xiao Xioa kettőse az állandó civódásukkal, amiből lehetett következtetni a végkifejletre, miután Yuanfeng felébredt képzelt szerelméből. Yimei téveszmés ragaszkodása Yichenghez terhes volt, de örültem amikor rátalált az igazira. Szórakoztató alak volt Yicheng kövérkés, nagy egóval megáldott kollégája. :)
Tiffany és Wallace pedig nagyon összeillő páros, minden gesztusuk, mozdulatuk beszédes volt. Hosszú utat tettek meg a megérdemelt boldogságig. :x
Tetszett a történet felépítése, hogy a jelenbe beleszőtték a múltat így lassan minden érthetővé vált. A jó forgatókönyvet szép operatőri munka egészítette ki. Újranézős sori.

Szia Gabi!
Te jó ég! Ez hamar megvolt! De jó, hogyha csak egy rövid időre is, de mégis együtt sorizhattunk!


Amit itt dióhéjban leírtál, arról beszéltünk mi is, csak bővebb kivitelben. Minden mondatoddal egyet
tudok érteni.

Ez egy olyan sorozat volt, amilyenről mindig álmodozunk. Minden szálat alaposan elvarrtak, és hosszan
kiélvezhettük a szerelmespárok boldogságát. Sokszoros happy endet kaptunk!!! Itt aztán nem bízták a
képzeletünkre a befejezést. Számomra azzal lehetett volna még fokozni a tökélyt, ha Yichen két társa
is párra talál, de akkor már lehet, hogy happy end csömört kaptunk volna.

Nagyon örülök, hogy nálad is "Újranézős" minősítést kapott a My Sunshine!

Mindent nagyon szívesen! Remélem, a következőnél újra találkozunk!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 18:21

Nyekk írta:Kedves Rita! Elkezdtem én is a sorozatot. Egyszerűen nem lehet abba hagyni! :) Majdnem beértelek Benneteket.
Elmondhatom, hogy ez a legjobb kínai sorozat, amit eddigi láttam! :D
Köszönöm szépen a 28-31. részek feliratait is! ^:)^

Kedves Nyekk! Hurrá! Hurrá! Nagyon örülök neki, hogy neked is ekkora örömet szerezhettem
a fordítással! Az biztos, hogy még soha nem fordítottam olyan sorozatot,amelyet ennyien
akartak a befejezés után azonnal újranézni. Nagyon jó érzés!

Nagyon szívesen az élményt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 18:24

leo-leo írta:Köszönöm a sorozat fordítását. Élmény volt végignézni!


Gratulálok! A tiéd az ezredik hozzászólás ebben a topikban!

Nagyon szívesen! Örülök, hogy ennyire tetszett!




Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 18:51

Kata58 írta:Ha azt mondom hogy meg vagyok hatódva, azzal azt hiszem nem is tudom teljesen kifejezni az érzelmeimet, most hogy végre végignéztük a sorozatot.! Miden pillanatát imádni lehetett annyira jó volt látni, szinte kár hogy egszerre ugrott a történet két meg 3 évet, úgy tudtam volna élvezni egy kicsit még eseményeket. :D .Yinchen hugára első pillanatban rá sem ismertem... ;) . Lufeng xiao kettős meg olyan édesek voltak babával hogy elolvadás. Milyen űgyesen bánt a babával is. Yinchenről meg nem is beszélve...oda és vissza az örömtől. na és az utolsó mondataik...a kislány kérdése..hát libabőr, és füligérő szájjal próbálok itt írni..de most még ez is nehezen megy, annyira a hatása alatt vagyok. Ilyen csodásan befejezni egy történetet...csodás é felemelő! Miden szempontból ez egy tökéletes rendezés, filmezés, szereplés.....nagyon ránk fért már egy ilyen történet a ok kemény krimi, dráma után! Ugyan nem vígjátéknak készült, de az életszerű sodrásban az is olyan finoman elfért, hogy még most is vigyorgok a jogász kollégán, aki vakrandira jár. :))

Ritám, még egyszer hálás köszönet ezért a sorozatért! Mellesleg újrakezdtem nézni.... :)) :)) :)) :ymhug: :movingflower: :flower1: :-bd :-h \:D/

Kedves Kata! Boldogan olvastam a soraidat! Én is azt gondolom, hogy nagyon közel áll a tökéleteshez
a My Sunshine! Megérdemelt volna egy nagyon jó fordítócsapatot! Ha futó soriként akartam volna
fordítani, az nem is ment volna. Kellett, hogy ismerjem a történetet, hogy a hiányzó mondatokat ki
tudjam pótolgatni.
A sori viszont meghálálta, hogy negyedszeri megfontolás után, mégis belekezdtem a fordításába.

Nemcsak nektek, nekem is nagy élmény volt a MS, pedig már kétszer láttam. Ám a ti lelkesedésetek
még fokozta is ezt az élményt!

Nagyon szívesen a fordítást! Én is köszönöm, hogy végig itt voltál velünk, és szinte mindig elsőként
írtad meg a véleményedet!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 19:13

nildiko írta:Kedves Rita, neked nagyon szépen köszönöm a topikos társaim nevében is a fordítást, a filmletöltést.
Nagyon örülünk, hogy ilyen szépet láthatunk általad. Szomorúak is vagyunk, hogy vége, nem tudni mikor akadsz még ilyen szépségre.
Még nem néztem meg,mert most jöttem be a kertből, jó idő lévén ott volt/van munkám. Ezután kerül továbbításra és én is ezután fogom nézni.
Julika és Magdi is nagyon köszöni a munkádat, külön megkértek, hogy feltétlen írjam meg.

Nem baj, ha nem tudsz írni, csak tedd a dolgodat.
Millió puszi neked. :flower1: :littlehearth: :flower1:

Kedves Ildikó! Bár írtam már, de szívesen írom még egyszer, hogy mennyire örülök neki,
hogy nézőtársakat is szoktál hozni a sorozataimhoz. Jó tudni, hogy rajtad keresztül, nekik
is örömet okoztam.

Most hirtelen nem tudom elképzelni, hogy hasonló sorozatra találjak, de az biztos, hogy
figyelni fogom a forgatókönyvíró, Gu Man, munkásságát. Hátha...

Mindhármótoknak nagyon szívesen a fordítást! Remélem, a következő sorinál is találkozunk!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 27. 19:14

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm neked ezta fantasztikus sorozatot!Most megnézem az utolsó részt aztán kezdődhet egy maraton! :x

Kedves Edit! Nagyon szívesen! Örülök, hogy te is együtt tartottál velünk!

Kellemes maratonozást!


Kép
verony73
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:07

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: verony73 » 2017. szeptember 27. 19:21

Szia Rita!

Köszönöm szépen a sorozatot.
Láttam már pár Kínai sorit volt ami nagyon tetszett de eddig ez volt a legjobb ,ez nagyon tetszett.

Vera :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 4:57

annamama írta:Kedves Rita koszonom a Napfényem forditását ....most ujra nézzem az ot utolso részt mert imádtam ezt a sorozatot minden szereplojével egyutt de kulonosen a Napfényeimet és a kis szrárfotosunkat és a vizora leolvaso párját ..és ..és..és a kicsi tronorokosoket ,az stárapukává vált kis félszeg drágámat és persze az ugyvédek ugyvédjét ,még akkor is mikor a munkadijat hajtotta be a reggeli készitéséért ....és a kis sztármodelt kulonosen mikor leesett nála a tantusz...hogy hopppááááá nem is gyomor rontása van.....Szoval igy egyszeruem IMADTAM oket és persze téged Ritám a mi sztárforditonkat mert nekunk Te bizony az vagy........Puszi..pusziii...milio puszi neked a My Sunshine magyarositásáért.... :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: és várom a kovetkezo csodát Toled amivel majd meglepsz minket.... :) Szép estét mindenkinek és jo mozizást....Annamama

Kedves Anna! Egy ilyen szuper történet, szupermodell, sztárügyvéd, sztárfotós, mellett sztárfordítóvá
válni nem volt nehéz. Nagyon aranyos vagy! Kár, hogy egy ideig biztosan nem fogok ilyen sorit találni.
Addig is megpróbálok minél érdekesebb sorikat találni, hogy újra kellemesen szórakozzunk együtt.

Most legközelebb biztos, hogy nevetésben lesz részünk, nem is kevésben, aztán pedig nagyon várom,
hogy Peter Sheng és Sandra Ma lenyűgözzön bennünket. De találtam még egy rövid drámát, ami nagyon
jó kritikákat kapott, de mielőtt döntenék róla, megnézem, hogy milyen.

Nagyon örülök, hogy újra közösen néztünk sorozatot! Jó lesz együtt vihogni a következőn!

Szép napot kívánok!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 5:37

Erzsike54 írta:Kedves Rita !
Nagyon Szépen Köszönöm a My Sunshine fordítását nagyon élveztem minden percét ,nagyon jó volt a választásod és látni lehetett hogy te is szereted fordítani ,mert jó volt olvasni a az ajánlásaidat .Az egyik szemem sír a másik meg nevet ,azért mert vége van ,és nagyon szeretem ezt a befejezést ! Kimerem mondani hogy minden szereplő kedves volt a szívemnek ,a volt férj is és a Yichen húga is ,mert tényleg van olyan az életben mikor elveszítünk valakit akkor jövünk rá hogy vele volt teljes az életünk .Imádtam a fotós fiú és modell párost ,valójában ők voltak a kedvenceim ! Várom a következő fordításod .Nagy nagy Szeretettel Erzsébet ! Még csak annyit akarok leírni ,hogy igazad van szankciók és büntetések nélkül is működhet egy közösség ,jobb egy családias légkör ,mint mikor az ember nem meri leírni a gondolatait .Te megteremtetted itt ezen az oldalon ezt a kis családias hangulatot én senkinek nem szoktam odaadni a felirataidat ,mindenkinek azt mondom regisztráljon mert érdemes ,jó filmek vannak és nagyon jó ez a kis közösség amit itt kialakítottál ! :x ;) :) :) :)

Kedves Erzsike! Nagyon szívesen az élményt! Persze, hogy szerettem, sőt imádtam. Engem is épp úgy
lenyűgözött, amikor először láttam, mint titeket. Írtam korábban, hogy miután befejeztem, annyira nem
tudtam szabadulni tőle, hogy pár nap elteltével újra elkezdtem nézni. Az volt a vicc, hogy másodszorra is
letehetetlennek bizonyult. Olyan hihetetlen volt! Majd eltelt pár hét, és megint csak elő akartam szedni,
de akkor már türtőztettem magam. Féltem, hogy a háromszori nézés auózt fogja eredményezni, hogy
nem fogom olyan lelkesedéssel fordítani, ahogy azt én szeretem és elvárom magamtól.
A fordítás és az ellenőrzés miatt már négyszer láttam, és most jutottam el oda, hogy nem kívánok most
azonnal újrázni, de nagyon is tisztában vagyok vele, hogy még fogok utána vágyakozni.

A saját gyermekeim nevelésében és az iskolában is azt vallom, hogy a vasszigorral kicsikart vasfegyelem
semmi jóra nem vezet. Lehet, hogy mindenki viselkedik, de az inkább alakoskodás, képmutatás. Az íly
módon kialakított légkör hideg, rideg, és félelemmel teli. Ki érzi magát jól egy ilyen osztályban/csoportban?

Köszönöm szépen, hogy ideirányítod a nézőket! Jól kitaláltad! Valójában itt a helyük, nem az Ázsiaékkövein,
vagy a D-A-n, hiszen itt folyik véleménycsere a soriról, itt kaphatják meg a legtöbb információt, itt olvasgathatnak,
és itt válaszolok, ha írnak, mert a többi oldallal nincs időm foglalkozni.

Találkozzunk a jövő héten is, a következő fordításomnál!

Szép napot kívánok!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 5:39

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm szépen ennek az édes kis sorozatnak a fordítását ! Nagyszerűen fejezték be ! :x

Kedves Zsuzsi! Nagyon szívesen a teljes sorozatot!
Nem maradt bennünk hiányérzet, az már biztos!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 5:59

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszönet mégegyszer a teljes sorozat fordításáért.
Sajnálom, hogy az elejét annyira hosszúra nyújtották, elég lett volna rövidebb is.
A 24.dik rész után meg felgyorsítottak, az utolsókról nem is beszélve éveket ugrottak át.
Na de.... öszességében egy "szerethető" sorozat , de nekem nem lett a kedvencem az az elején történtek alapján, az "Elbeszélünk egymás mellett " miatt.

Jó szerelést ahogy irod sok munka lesz nálad.
De annyak is meg kell lenni.
Kiváncsi leszek majd mit választasz új könyed sorozatnak.

További szép heteket.

Kedves Virág! Mindent nagyon szívesen!

Engem pont az eleje, a "szenvedős" rész húzott be a soriba, de annyira, hogy fogva is tartott
teljesen a végéig. A szuper színészi játéknak köszönhetően, azokat a részeket annyira mélyen
átéltem, olyan nagy hatással voltak rám, hogy nem tudtam magam kivonni magam alóla. Jó volt
együtt érezni a szereplőkkel. Érezni, átélni, amin keresztül mennek. Persze később szuper volt
az is, amikor együtt lehettem boldog velük. Számomra ez a sori egy hatalmas érzelmi utazás is
volt, mely során jól belekotortak a szívembe, és a lelkembe. Nagyon jólesett!

Spoiler: mutasd
Nagyon nehéz jó szakembereket találni, nem is érnek rá, mert szétszedik őket. Az én ügyem is
húzódik, de egyszer ez is meglesz. Hamarosan másik munka is kezdődik nálam. Szigetelik a
házamat kívülről, és az egyik szobát is felújíttatom.

Én is kíváncsi vagyok, mit fogtok szólni az újabb választásomhoz!

Szép napot kívánok!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég