My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:06

mirabee írta:Kedves Rita!

Bár még nem értem a sorozat végére, de mivel te befejezted a fordítást, szeretnék köszönetet mondani a munkádért! Régen láttam olyan nem koreai sorozatot, ami ennyire lekötött, mint a My Sunshine. Köszönöm az élményt, hogy megosztottad másokkal is a felirataidat! :)

Kedves Mirabee!
Nagyon szívesen a fordítást!
Mindig boldog vagyok, ha valakinek sikerül bebizonyítanom, hogy
a koreai sorozatokon kívül is vannak értékes, élvezetes, drámák.

Az természetes, hogy megosztom a felirataimat, nem is tudom másként elképzelni. Ahogy szoktam
írni, mindenki viheti őket szabadon. Minél többen látják a sorozataimat, annál nagyobb öröm nekem.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:08

Eugenia írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az összes rész feliratát. Üdv: Eugenia

Kedves Eugénia!

Nagyon szívesen a teljes sorozatot!


~o) %%- ~o) :D ~o) %%- ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:09

erkad95 írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat teljes fordítását! ^:)^ Nagyon jó választás volt! :-bd

Kedves Erika!
Neked is nagyon szívesen a teljes sorozatot és az élményt!


@};- %%- @};- :D @};- %%- @};- :D @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:10

novcsi6 írta:NAgyon szépen köszönöm a 32. részt :) :x :x :x :x

Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:32

cicus írta:Drága Rita!
Köszönöm szépen az utolsó részt is,ami hab volt a tortán :) Én imádtam végig és nagyon
tetszett,amikor Mosheng azt mondta sok kis Yichen-ük lesz...na persze csak mert meg kell
védeni anyát ;;) Nem elég egy kotlós tyúk aki minden rezdülését figyeli,inkább otthon
dolgozik,hogy kéznél legyen,ha indulni kell a kórházba.Jót nevettem rajta ,mert eszembe
jutott a sajátom és pont így izgult a férjem is,nem tudta mihez kapjon,pedig nem jellemző
rá,mint ahogy Yichenre sem :) Összerázódott a Xiao, Yuanfeng párosunk is és jó volt látni
Yimeit is,ahogy megtalálta a párját.A babák is tündériek voltak,van is képem róluk :)
Remélem az otthoni munkák is hamar elkészülnek és lesz időd egy kicsit pihenni is.
Még egyszer nagyon köszönöm,hogy ezt a sorozatot láthattam a Te fordításodban és,hogy
ílyen jó társaságban nézhettem végig és olvashattam,amit írtatok.Hamarosan találkozunk,
ebben biztos vagyok :)
Jó éjszakát és szép álmokat Mindenkinek O:-)



Szia Cicus! Nagyon szívesen a My Sunshine-t! A mi hétköznapjainkba is belopta a napfényt.
Mekkora fordulat volt a végére, hogy a kis trónörökös is napfény lett, de ő már hivatalosan is. Végig azt hittük,
hogy Mosheng a napfénye Yichennek, emiatt lett ez a címe a sorinak, aztán kiderül, hogy két napfényünk is van.

Minden vonalat, szálat szépen lezártak. Jó volt eljutni a szereplőkkel a pokol mélyéből a mennyországba. Nagy
utat jártunk be velük, mely során rengeteg érzelmi töltetet kaptunk. Nem csoda, hogy többen máris újranézitek
a sorit.

Köszönöm, hogy együtt tartottál velem/velünk, és rendszeresen megosztottad a véleményedet!

A jövő héten csütörtökön találkozunk legközelebb! Most nevetni fogunk!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:35

csabamama2 írta:Rita Kedves!
Nagyon szépen köszönöm a My Sunshine teljes fordítását és a munkádat. Sok szeretettel: Ildikó :ymhug: :-h :-bd

Kedves Ildikó!
Nagyon szívesen! remélem neked is annyira fog tetszeni, mint nekünk!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 28. 6:44

Ancsa46 írta:Kedves Rita.
Hálásan köszönöm ezt a szép sorozatot, és a hihetetlen tempót a fordítással. Örülök hogy együtt tudtam haladni a fordítással. Sajnálom,hogy vége, de érdeklődve várom a következő munkádat.

Kedves Ancsa! Már írtam párszor, hogy vannak, akik nem fognak bele 16-20 részesnél hosszabb
sorozatokba. Nagyon-nagyon régen én is így gondolkodtam, aztán rákaptam a hosszabb sorik
ízére is. Sőt, amióta kínaiakat fordítok leginkább, hozzá is kellett szoknom, hogy itt nem nagyon
vannak 30 részestől rövidebbek.
Oda akarok kilyukadni, hogy mennyire sajnálom azt, aki a My Sunshine-t sem nézi meg a hossza
miatt, míg mi sajnálkozunk, hogy "csak" 32 részes volt. Még nem láttam végig a 4 részesre
vágottat, hátha kicsit kárpótol majd bennünket.

Csütörtökön, egy hét múlva, jövök az új sorival! Szép napot kívánok!

Kép
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2017. szeptember 28. 16:07

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm ennek a gyönyörű sorozatnak a fordítását. Élvezet volt nézni, felmelegítette az ember szívét. Elég csak rágondolni rögtön mosolyogni támad kedvem. SAjnálhatja aki nem hagyja magát rábeszélni, hogy megnézze.

Sok szeretettel üdv.:Mné/Marika
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. szeptember 28. 16:09

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!
Avatar
BlueSeraphim
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. április 26. 19:17

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: BlueSeraphim » 2017. szeptember 28. 19:44

Köszönöm szépen, hogy lefordítottad a sorozatot! Igazán jó volt. Anyukám is nézi, ő még nem ért a végére, de neki is teszik. :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 28. 20:41

Sziasztok! Öröm volt végigolvasni a topikot, jó olvasni a maratonozók véleményét is, de majd még várom még a többit is! :))
Rita, neked pedig jó időt kivánok az elkövetkezendő nagy munkálatokhoz! Remélem minden területen megtalálod a számításodat, nem csak most...hanem pár év múlva is, hogy minden kívánságod teljesülhessen! i-) :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
ranna
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:30

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: ranna » 2017. szeptember 28. 22:33

Kedves Rita! Köszönöm, hogy fordításoddal láthattam! Nagyon tetszett, kedves történet volt, s a végén tényleg szépen elvarrták a szálakat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 4:33

eleva írta:Köszönöm az egész sorozat fordítását
eleva

Szívesen a My Sunshine-t!

%%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 4:41

kispocok84 írta:Szia Rita.
Nagyon szepen koszonom a forditast. :movingflower: Mostmar johet a maraton mar alig varom :ymblushing:
Szep napot neked!

Szia Kispocok! Nagyon szívesen a fordítást! Jó maratonozást kívánok!
Remélem, neked is nagyon tetszik majd a sori!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 4:50

B.Marika írta:Szia Rita!
Örülök, hogy együtt néztem az utolsó öt részt! Szép sorban elértem a végére és nagyon tetszett a befejezés!
Szerettem a sorozatot, mindig izgatottan vártam a folytatást.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a következő sorit! :littlehearth:
%%- :movingflower: %%- :movingflower: %%-

Szia Marika! Én is örülök neki, hogy újból együtt moziztunk! Mindent nagyon szívesen!

Az új sori legfőbb jellemvonása, hogy "kissé idióta", de én nagyon-nagyon bírom az agyament
humort, és tudom, hogy te is, úgyhogy jól fogunk szórakozni.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 4:54

ajussi írta:Kedves Rita,
nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, igazad van, felirat nélkül sok mindent máshogy gondoltam:) Most pedig jöhet a maraton és közben hálás szívvel gondolok Rád!
Legyen szép heted!
Üdv.
Györgyi

Kedves Györgyi! Sok szabadidőt kívánok a maratonhoz! Boldog vagyok, hogy a My Sunshine-nal
kellemes perceket okozhattam nektek!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:14

dolores953 írta:Szia Rita

Nagyon köszönöm a teljes sorozat fordítását. :)
Az utolsó 12 részt két nap alatt néztem meg és remekül
szórakoztam rajta. Sokat nevettem az ifjú házasokon, szinte
előre kitaláltam miket fogsz fordítani a helyzetekhez. =))
Kedvencem volt amikor Mosheng átvette a reggeli készítés
feladatát a férjétől, akinek ez volt kérdése: Csak nem azért mert
fizetni kell érte? :littlehearth: [ Ja, ja természetben :)) ]
Nevettem ahogyan Yimei is vehemensen kiosztotta a későbbi
jövendőbelijét. :ymblushing: Talán tudott valamit előre?


Azért majd írd meg, ha készen lesznek a szerelők a munkákkal
és így számodra is nyugisabb idők jönnek.

Szia Dolores! Mindent nagyon szívesen! Ebben a soriban az nagyon jó volt, hogy a legsötétebb
pillanatokban is jelen volt a jókedv, és a humor, vagy a duci barátnő, vagy Yuanfeng és Xiao,
vagy az ügyvédtársak vicceiben, szurkálódásaiban, civódásaiban.

Jól ismersz, tudod már, hogy akkor vagyok elememben, ha szócsaták, viták, veszekedések,
civakodások, ugratások, élcelődések vannak. Mindig meg szoktad dicsérni ezeket a fordításaimat,
nem csodálom, hogy már nagyjából sejtetted, miket fogok írni az egyes jelenetekhez.
Továbbgondoltam a dolgot. Biztosan vannak olyan kifejezések, amik rám jellemzőek (és én észre
sem veszem), és talán akkor is tudnátok már, hogy valamit én fordítottam, ha nem lenne benne a
nevem? De kíváncsi lennék rá!

Spoiler: mutasd
Most annyit tudok, hogy vagy hétfőn, vagy kedden, vagy szerdán kezdik nálam a szerelést. Jó lenne,
hamar végeznének, mert kb. két hét múlva szigetelik a házamat kívülről, és közben az egyik szobámat
is teljesen felújítják a padlótól a plafonig. Jövőre folyt köv.
Ahogy írtam már Katának is, nagyon nehéz jó szakembert találni, mert akik vannak, pont azért mert
jó munkát végeznek nagyon leterheltek. Ez a fűtésszerelő nyár eleje óta csak most ér ide hozzám, de
még most sem tudom, hogy a három napból melyiken jön. Hétfőn reggel kell visszahívnom.
A kőműves, aki szigetel, és a kisszobámat csinálja majd, az a második szomszédom, vele könnyebb
volt egyeztetni.


Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:18

verony73 írta:Szia Rita!

Köszönöm szépen a sorozatot.
Láttam már pár Kínai sorit volt ami nagyon tetszett de eddig ez volt a legjobb ,ez nagyon tetszett.

Vera

Szia Vera! Nagyon szívesen a My Sunshine fordítását! Nem lepődöm meg, azon, amit
írtál. Ez a sorozat nagyon jól van megírva, megcsinálva, és eljátszva (magyartalan,
de nem baj).

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:29

Marika44 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm ennek a gyönyörű sorozatnak a fordítását. Élvezet volt nézni, felmelegítette az ember szívét. Elég csak rágondolni rögtön mosolyogni támad kedvem. SAjnálhatja aki nem hagyja magát rábeszélni, hogy megnézze.

Sok szeretettel üdv.:Mné/Marika

Kedves Marika! Nagyon örülök, hogy te is együtt nézted velünk a My Sunshine-t!
Azért is lehet tökéletesnek érezni ezt a sorit, mert jó arányai voltak. A rettentő mélységből,
nagy magasságokig repített fel, de mikor nagyon mélyen voltunk sem éreztük nyomasztónak,
mert kaptunk vidám perceket is, és amikor már a menny felé tartottunk is maradt még feszültség,
izgulni való a sztoriban.

Igen, a végére már csak a szépre, vidámra emlékezünk, de én imádtam azokat az érzéseket is,
amik akkor támadtak rám, amikor a poklot jártuk a főszereplőkkel.

Kellemes hétvégét kívánok!

A jegygyűrű, kínai márka:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:30

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!

Nagyon szívesen a fordítást!

:flower1: %%- :flower1: :D :flower1: %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:37

BlueSeraphim írta:Köszönöm szépen, hogy lefordítottad a sorozatot! Igazán jó volt. Anyukám is nézi, ő még nem ért a végére, de neki is teszik. :)

Édesanyádnak is, és neked is nagyon szívesen az élményt!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:51

Kata58 írta:Sziasztok! Öröm volt végigolvasni a topikot, jó olvasni a maratonozók véleményét is, de majd még várom még a többit is! :))
Rita, neked pedig jó időt kivánok az elkövetkezendő nagy munkálatokhoz! Remélem minden területen megtalálod a számításodat, nem csak most...hanem pár év múlva is, hogy minden kívánságod teljesülhessen! i-) :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Nagyon cuki vagy! Hasonlót kívánok én is Neked és Samukának!

Fentebb írtam Doloresnek a munkáról, de ide is beteszem:

Spoiler: mutasd
Most annyit tudok, hogy vagy hétfőn, vagy kedden, vagy szerdán kezdik nálam a szerelést. Jó lenne,
hamar végeznének, mert kb. két hét múlva szigetelik a házamat kívülről, és közben az egyik szobámat
is teljesen felújítják a padlótól a plafonig. Jövőre folyt köv.
Ahogy írtam már Katának is, nagyon nehéz jó szakembert találni, mert akik vannak, pont azért mert
jó munkát végeznek nagyon leterheltek. Ez a fűtésszerelő nyár eleje óta csak most ér ide hozzám, de
még most sem tudom, hogy a három napból melyiken jön. Hétfőn reggel kell visszahívnom.
A kőműves, aki szigetel, és a kisszobámat csinálja majd, az a második szomszédom, vele könnyebb
volt egyeztetni.


Azt viselem a legnehezebben, hogy nem tudok biztosat. Így nem lehet tervezni sem, és azt nagyon nem
szeretem. Ezért is rohantam a My Sunshine fordításával. Jobbnak láttam, ha mihamarabb készen van.
Nem írtam, de sejthetitek, hogy minden percemben a számítógép billentyűjét püföltem. Hajnal négykor
keltem, és munka után, ha hazajöttem, a főzésen kívül mást nem csináltam, csak fordítottam az utóbbi
napokban. Persze nem csak ez volt az oka a nagy sietségnek, de részben ez is. Most már nyugodt vagyok!

Mondjuk takarítani tök felesleges is lett volna, hiszen mindjárt lesz itt jó nagy felfordulás.

Kellemes hétvégét kívánok! Délután kiteszem a képeidet!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 29. 5:54

ranna írta:Kedves Rita! Köszönöm, hogy fordításoddal láthattam! Nagyon tetszett, kedves történet volt, s a végén tényleg szépen elvarrták a szálakat.

Kedves Ranna! Nagyon szívesen a sorozat fordítását! Örömmel tölt el,
hogy neked is nagyon tetszett!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 29. 8:43

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm neked, hogy ilyen kincset ajándékoztál nekünk!
Jó pár sorozatot láttam, immár különböző ázsiai nációk alkotásait, de bizton állítom, hogy ez a történet előkelő helyen van az én kis halhatatlan listámon. Itt a bizonyíték, hogy mély érzelmeket nem csak a fájdalom, a dráma, hanem a boldogság, a szelídség ábrázolása is megmutathat.
A szenvedély a kulcs, ami nem hiányozhat, és itt ebben a csendes történetben nem is hiányzott, igazolta, hitelessé tette a szerelmet. A kora őszi, sápadt fény a történet végére ragyogó nyári meleggé vált.
Szép volt. :littlehearth:
Jó pihenést, szép hétvégét kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. szeptember 29. 18:12

Szia Rita!
A végére értem, köszönöm szépen a szupergyors munkádat ^:)^
Érdekes hangulatú sori volt. Az utolsó részeket is látva elgondolkoztam azon, hogy vajon milyen lett volna, ha a három pár került volna középpontba vagy inkább, ha időben kiegyenlítettebb elosztásban kerültek volna filmre :-? Nekem kicsit fura volt, hogy uazt a múltbeli élményanyagot 2x különböző színészekkel lepörgették, ezzel önkéntelenül is felkínálták az összehasonlítást :-o .
Spoiler: mutasd
Sztem a fiatalok klasszisokkal jobbak voltak. Persze ez csak az én véleményem, nem kell komolyan venni :))

Mindezzel együtt tetszett a sori, mert érdekes volt látni a mai Kínát, a foglalkoztatási, életszínvonalbeli körülményeket, a városiasodást, a fejlődés felemás arcát, ami mindenütt uilyen. ;)
Köszönöm szépen még1x! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég