My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 11. 19:29

Ir-csi írta:A 24. rész után:
Főszál: Na végre, erre vártam :ymapplause: :littlehearth:
Spoiler: mutasd
Le kell zárni egy harmadik előtt, annyira jó volt látni,
hogy főszereplőinknek végül sikerült. Azt hittem kivirágzom a várakozásban, de inkább az ő kspcsolatuk borult virágba. ;) :-bd :movingflower:

Mellékszál: Térdnadrágos sajtájt még nem láttam :-o , de ezek szerint a divatszakmában belefér. :)) Yuanfengbe még a gondolat is elakadt Xiao Xiao ambíciójától x_x Szegénykém, én annyira szorítok neki ;;) :ymdaydream: \:D/
Van még egy tippem:
Spoiler: mutasd
Lao Yuant, Yichen üzlettársát el tudnám képzelni Mosheng kerekded kolléganőjével. Ő sikeresen "be tudná vinni az élet sűrűjébe" a munkamániás irodavezírt :)) Tudom, hogy a csajnak akadt egy doki, de ez a párosítás mindent vinne :D ;)

Szia Ir-csi! Most gyorsan csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem Yuanfengbe nem Xiao Xiao ambíciójától
akadt el a gondolat, hanem a látványától. Úgy röhögtem rajta, ahogy ott állt, kezében a fényképezőjével,
amit elfelejtett használni, pedig azért ment oda, hogy fotózzon.

Lao Yuannak is a másik partnernek is kijárna egy jó kis barátnő. Sajnálom őket, hogy a sok munka mellett
az ismerkedésre nem jut idejük. Két vicces képet találtam még korábban. Yichent és Moshenget figurázzák
ki. Azon Xiao Hongot, Xiang Henggel hozták össze:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 11. 19:41

mato írta:Kedves Rita!

Ismét köszönöm ennek a csodás sorozatnak a fordítását! Most néztem meg az utóbbi 4 részt és igencsak zajlanak itt a történések minden szálon! Elvarázsol a történet, valamennyi szereplő!, a munkahelyi légkör mind a szerkesztőségben, mind az ügyvédi irodában! Ilyen kollegák között élmény dolgozni! Részleteket nem is írok, mert az előttem szólókkal teljesen egyetértek. Mondtam én, hogy "többször nézős" lesz ez! Köszönöm az élményt! Jó éjszakát!
Marcsi

Kedves Marcsi! Amikor először néztem a My Sunshine-t, én is hasonlóakat fogalmaztam meg magamban.
Még a színészi játékot tettem hozzá, ami szintén nagyon kedvemre való. Az író, a forgatókönyvíró, a stáb,
a színészek... mind mind fantasztikus munkát végeztek. Ja! Ki ne felejtsem a színeket! A felvételek színeit.
Mind más árnyalatú, más hangulatot árasztva magából.

Mindent nagyon szívesen! Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 11. 19:43

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a hétvégi részeket!

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Ez a 24 rész nagy meglepetés volt, nagyon szépen köszönöm.

Kedves RiziBizi és Ancsa! Nagyon szívesen az újakat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 11. 19:51

ajussi írta:Kedves Rita,
köszönöm a 23-24. részt is - igazad van, nagyon nehéz lehetett volna kivárni hétről-hétre az új részek vetítését:) Valójában ezért nem szeretek nagyon futó sorozatokba belevágni, de ezzel most kivételt tettem! És milyen jól tettem :)))))))
Szép hetet és jó munkát!
Üdv.
Györgyi

Kedves Györgyi! Én is örülök hogy kivételt tettél! Ezt a sorozatot (is) élvezet együtt nézni.
Hátha kedvet kapsz máskor is! Végül is mindig elég gyorsan szoktam hozni a részeket, soha
nem kell heteket várni az újabb feliratra.

Nagyon szívesen! Szép hetet neked is!

Kép
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. szeptember 11. 19:59

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm az újabb feliratokat! :-bd Igazán belevetetted magad a fordításba, amiért nagyon hálás vagyok és ahogy látom még sokan rajtam kívül is. ^:)^ Már egy ideje nem jutottam hozzá, hogy írjak,mert nálunk is húzós a tanév kezdés, bár csak egy bölcsőde vagyunk, mégis sok a teendő. Sorban jönnek a gyerkőcök, ezért is jelent nekem olyan sokat,ha éjszaka megnézhetek egy-egy új részt a kedvenc drámáimból kikapcsolódás #:-s - és feltöltődésként :x . Köszönöm szépen a lehetőséget és a munkád! :) :-h
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2017. szeptember 11. 20:05

Kedves Rita ! Köszönöm az utolso .4 részt imádtam ..és annyira nevettem a haláli volta vizóra leolvasó jelenet ..azt a kényes mozdulatot ahogy a táskájáért vissza ment Óriási volt a jelenet ! :) Köszönöm szépen ! :x
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. szeptember 11. 20:07

Szia Rita,

Wáó.. megint milyen gyors vagy. Egyik nap feljövök még csak a 21. rész van fent, erre tegnap meg már 24. is fent volt. :O Nagyon bele kell húznom, mert le vagyok ám maradva. :D
Ma nem dolgoztam így sikerült legalább egy részt megnézni, aztán tervezek most még egyet, de remélem nem lesz az mint múltkor, mert akkor nem fogok aludni és zombi leszek holnap a munkában. :D

A 21. rész tetszett, nézette magát vele. Sajnálom, hogy pont annál a jelenetnél nem volt felirat, amikor a két "adonisz" kakaskodnak, vagy legalábbis ahhoz hasonló jelenet lehetett, de tudom, hogy ez nem a te hibád, nem is okollak érte, csak arra pont kíváncsi lettem volna, de mint írtad igaz is, hogy a sztori lényegéből nem baj ha hiányzik. :D

Próbálok mindig spoiler mentesen élni, így nem igazán látogattam a napokban ide, nehogy belefussak esetleg olyan képbe, amibe egyelőre nem akarok. :D

Most tűnt fel, hogy körülbelül már 2 hét sincs vissza és már végzel ezzel a sorozatoddal is. Nagyon gyorsan haladsz, olyan fura, hogy csak most kezdődött és máris lassan a fináléban vagyunk. :D De addig még sok víz folyik le a dunán.. :D

Feliratokért nem tudom szavakkal elmondani mennyire hálás vagyok. :littlehearth: :littlehearth:
Jelentkezek, amint sikerült a lemaradásomat behozni, meglátjuk mennyire fog összejönni. :))

Csók, puszi
Brigi
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. szeptember 11. 20:16

Köszönöm az újabb részeket! Tényleg folyamatosan tudom a sorozatot Így nézni!
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2017. szeptember 11. 22:40

Rita írta:Szia Ir-csi! Most gyorsan csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem Yuanfengbe nem Xiao Xiao ambíciójától
akadt el a gondolat, hanem a látványától. Úgy röhögtem rajta, ahogy ott állt, kezében a fényképezőjével,
amit elfelejtett használni, pedig azért ment oda, hogy fotózzon.

Lao Yuannak is a másik partnernek is kijárna egy jó kis barátnő. Sajnálom őket, hogy a sok munka mellett
az ismerkedésre nem jut idejük. Két vicces képet találtam még korábban. Yichent és Moshenget figurázzák
ki. Azon Xiao Hongot, Xiang Henggel hozták össze:

Kép
Kép

Szia Rita :-h
Lehet, hogy igazad van és a lány látványa váltotta ki a bénultságot Yuanfengből, mindenesetre fotósból sikerült átváltoznia Lót sóbálványkori valójára. :)) =)) :))
Ettől a két fotótól egy jóízű nevetés jött rám, köszi szépen. Most vidáman teszem el magam holnapra, pedig ma semmit sem sikerült tanulnom [-x
Jó éjt! Szép álmokat mindenkinek! :-h
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 5:06

annamama írta:Kedves Ritám.....Hogy azért mennyire más igy feliratal nézzni a sorit,de arrol sem tehettem hogy ledaráltam at egész sorizatot a 21 résztol csak ugy eredetiben, most már tudom mi kovetkezik de azért igy feliratozva mégis 2x megnézztem a 23 rész jo pár jelenetét....hangosan nevetve ,vagy ujbol és ujbol kipukkanva a meglepetéstol.....vizoraleolvaso... na ezt el nem tudtam képzelni hogy a sztármodell mivel ejti az egyik meglepetásbol a másikba a kisaranyos fotosunk szuleit.....:)...Tudod Rita nekem két kulso winchesterem van 1TB az egyik is és a másik is.Mikor a 2számi Toshiba Jolikát megvettem akkor elhatároztam hogy azok a filmek és sorik amik nagyon tettszenek mindketton tárolom igy jo pár sori duplán van meg ...tudod az ordog nem alszik alapon ..ha netán...ha netán valami baj érne bármelyiket a kedvencek a másikon megmaradjon....az elso a Sommers Dessire volt amit igy biztositottam de a napfényem´ is ott toporog már a sorban.Mindent leirtak már minek ismételni de az biztos régen szerettem ennyire sorozatot mint a My Sunsinet Wallence,Thiffany játéka olyan természetes ,olyan mint ha valoban az életben is igy szeretnék egymást ,szeretem cinkos mosolyukat hogy egyre jobban ujbol osszecsiszolodnak és még sokminden mást amit még nem irhatok le...:)..és Yang Le aki Lu Yuahfeng alakitoja hát egyszeruen imádom...most a kis szipogva konnyezo mozinézzo aki a végén csak oda irja az SMS végére ..te voltál a legrosszabb mert még nem tudja hogy pedig o lesz a..........nem irom még ide ki is lesz o neki nemsokára...:)...mert nagyon szalad az ido ebben a sorozatban nemsokára vége lesz sajnos....Vérom a kovetkezé részek forditásait nagyon és nemtudom elégszer megkoszoni a munkádat az idodet a ránk forditott energiádat de remélem ezekbol a kis kommentekbol amit mindnyájan irunk Neked szeretettel kicsit vissza tudunk mindnyájan ez a kis kozosség adni feléd.... :) :movingflower: :) :movingflower: :) ...annamama.

Kedves Anna! Nagyon jókat kuncorásztam a soraidon! Két winchester ugyanazoknak a soriknak? Ilyen
egy igazi fanatikus! Én csak a saját sorozataimat őrzöm, ha esetleg történne valami a megával, ahol
szintén fent van a sorozataim nagy része. A 11. megafiókot már a kisebbik fiam nyitotta nekem, mert
a mega az én IP címemről nem engedett többet!
Mondjuk a Summer's Desire-re érdemes vigyázni, mert az csak az AvistaZon van fent abban a formában,
amihez a feliratot készítettem, meg a megán, ahová feltöltöttem. Jó, hogy eszembe juttattad, lassan
itt az ideje, hogy újra nézzem.

Természetesen érzem! Amit adok, azt mind vissza is kapom tőletek, és ezért én is köszönettel tartozom!
Mindig el szoktam mondani, hogy mennyit számít, hogy itt vagytok velem. Ez megsokszorozza az energiáimat.
Emiatt is jönnek ilyen gyorsan a feliratok.

Milyen érdekes! Egy 32 részes sorozatnál azt érezzük, hogy gyorsan elszaladt. Emlékszem, hogy először a
The Queen of SOP-ra mondtuk ugyanezt. Akkor sokan írták, hogy félve kezdtek bele a 33 részbe, aztán
meg sajnálták, hogy máris vége. Nagyon sokan vannak, akik nem kezdenek bele ilyen hosszú soriba. Nem
tudják, hogy miről maradnak le. Hogy nézne ki a My Sunshine 16 részesen?

Mindent nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 5:07

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a 23-24. rész feliratát és a munkádat. Üdv.szeretettel: Ildikó :ymhug:

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen!

Szép napot kívánok!


@};- %%- @};- :D @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 5:15

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm az újabb feliratokat! :-bd Igazán belevetetted magad a fordításba, amiért nagyon hálás vagyok és ahogy látom még sokan rajtam kívül is. ^:)^ Már egy ideje nem jutottam hozzá, hogy írjak,mert nálunk is húzós a tanév kezdés, bár csak egy bölcsőde vagyunk, mégis sok a teendő. Sorban jönnek a gyerkőcök, ezért is jelent nekem olyan sokat,ha éjszaka megnézhetek egy-egy új részt a kedvenc drámáimból kikapcsolódás #:-s - és feltöltődésként :x . Köszönöm szépen a lehetőséget és a munkád! :) :-h

Kedves Ildikó! Neked is jó tanévkezdés kívánok!

Azért van kedvem belevetni magam, mert látom, hogy ti is mennyire szeretitek a My Sunshine-t!
Nagyjából sejtettem, hogy így lesz, hiszen engem is teljesen beszippantott, amikor először láttam
(másodszorra, és harmadszorra is!). Felgyorsít a tudat, hogy Ti is várjátok, örültök neki.

Mindent nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 5:30

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm az utolso .4 részt imádtam ..és annyira nevettem a haláli volta vizóra leolvasó jelenet ..azt a kényes mozdulatot ahogy a táskájáért vissza ment Óriási volt a jelenet ! :) Köszönöm szépen ! :x

Kedves Zsuzsi! Nagyon szívesen a fordítást!

Tudom, melyik jelenetre gondolsz! Olyan arcát láttuk Xiao Xiao-nak, amit eddig nem. Nagyon igyekezett
megőrizni a méltóságát a szülők előtt.
Yuanfeng apja korábban azt kérte a fiától, hogy a kétes hírű modellektől kímélje meg őket. Hát most
nagyon úgy néz ki, hogy kapnak egyet. Legalább levetkőzik az előítéleteiket.

Szép napot kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 5:50

wsxwsx18 írta:Szia Rita,

Wáó.. megint milyen gyors vagy. Egyik nap feljövök még csak a 21. rész van fent, erre tegnap meg már 24. is fent volt. :O Nagyon bele kell húznom, mert le vagyok ám maradva. :D
Ma nem dolgoztam így sikerült legalább egy részt megnézni, aztán tervezek most még egyet, de remélem nem lesz az mint múltkor, mert akkor nem fogok aludni és zombi leszek holnap a munkában. :D

A 21. rész tetszett, nézette magát vele. Sajnálom, hogy pont annál a jelenetnél nem volt felirat, amikor a két "adonisz" kakaskodnak, vagy legalábbis ahhoz hasonló jelenet lehetett, de tudom, hogy ez nem a te hibád, nem is okollak érte, csak arra pont kíváncsi lettem volna, de mint írtad igaz is, hogy a sztori lényegéből nem baj ha hiányzik. :D

Próbálok mindig spoiler mentesen élni, így nem igazán látogattam a napokban ide, nehogy belefussak esetleg olyan képbe, amibe egyelőre nem akarok. :D

Most tűnt fel, hogy körülbelül már 2 hét sincs vissza és már végzel ezzel a sorozatoddal is. Nagyon gyorsan haladsz, olyan fura, hogy csak most kezdődött és máris lassan a fináléban vagyunk. :D De addig még sok víz folyik le a dunán.. :D

Feliratokért nem tudom szavakkal elmondani mennyire hálás vagyok. :littlehearth: :littlehearth:
Jelentkezek, amint sikerült a lemaradásomat behozni, meglátjuk mennyire fog összejönni. :))

Szia Brigi! Nagyon szívesen a hétvégi részeket! Igen ügyes vagy, hogy meg tudod állni a kíváncsiskodást!
Azt viszont nem tudom még, majd megírod, hogy este meg tudtad-e éllni, hogy csak egy részt nézzél meg.

Eddig azért akartuk nézni, hogy minél hamarabb eljussunk oda, hogy végre boldognak lássuk Moshenget és
Yichent. Most meg azért, mert nehéz betelni a boldogságukkal, illetve szeretnénk már azt is tudni, hogy mi
lesz Ying Hui és Yichen csatározásának az eredménye.

A repülős párbeszéd nekem is nagyon hiányzik, de nem tudtam abból a szóhalmazból semmit kihozni. Virág
elküldte azt a részt. Egy fordítóprogrammal fordította le. Sokan nézik Google fordítóval a sorozatokat, tehát
biztosan úgy is van valamennyi értelme a mondatoknak, de ennek így sincs:

Íme a hiányzó párbeszéd, gépi fordításban:

Spoiler: mutasd
431
00:38:36,200 --> 00:38:39,200
Ügyvéd, ő egészen ésszerűtlen

432
00:38:39,200 --> 00:38:42,500
Hmmph

433
00:38:42,500 --> 00:38:45,100
Ying elnöknek látnia kellett volna az ilyen helyzeteket.

434
00:38:45,100 --> 00:38:47,400
Még mindig kérnie kell?

435
00:38:50,600 --> 00:38:54,900
Az ügyvédek csak a pénzt és a villamosenergia-szolgáltatásokat kezelik

436
00:38:54,900 --> 00:38:56,900
És még mindig vannak emberek, akik utána járnak, mint egy kacsa nyáj

437
00:38:58,400 --> 00:39:01,000
Így bírálják Ying elnök az embereket

438
00:39:01,000 --> 00:39:04,500
Egy úriember tudja, mit tud és mit nem tud

439
00:39:04,540 --> 00:39:06,680
Mit nem tehetünk? A hatalom mindent segít. Csak egy ügyvéd vagy

440
00:39:06,730 --> 00:39:12,610
Mit tudsz csinálni?

441
00:39:16,000 --> 00:39:18,600
Én azt a választást kell választanom, hogy ne társítsam a gonoszt.

442
00:39:18,600 --> 00:39:21,000
Az igazságosság és a jutalom kombinálható

443
00:39:21,000 --> 00:39:26,300
Ha van olyan ügyfelem, aki Ying elnököt kér, nem bánom, hogy elmondjam a választásomat

444
00:39:31,000 --> 00:39:34,100
Túlságosan optimista vagy

445
00:39:34,200 --> 00:39:37,400
Ügyvéd, aki mindig várakozik

446
00:39:48,200 --> 00:39:50,700
Nézd meg a cégedet, a várakozás nem lesz hosszú

447
00:39:52,800 --> 00:39:57,200
a várakozás nem lesz hosszú


Igen, augusztus 8-án tettem fel az első részeket. Vagyis nagyjából öt hete. Tényleg jól rákapcsoltam.
Hajt a tudat, hogy ennyien szeretjük!
Még jön a négyrészesre vágott verzió is!

Szép napot kívánok!


Kicsit hízik majd a májunk, amikor Miffy is megkapja, mait megérdemel:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 5:56

leo-leo írta:Köszönöm az újabb részeket! Tényleg folyamatosan tudom a sorozatot Így nézni!

Nagyon szívesen a fordítást!

~o) %%- (%) :D (%) %%- ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 12. 6:14

Ircsi! Mit tanulsz?

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 12. 7:22

Szia Rita!
Csak tegnap este tudtam megnézni az utolsó három rész, nagyon jó részek voltak!
Most már még izgatottabb vagyok a folytatás miatt!
Köszönöm szépen a munkádat! :littlehearth:
Szép napot nekünk!
:flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 12. 7:49

Jó reggelt.
Nagyon jó volt olvasni benneteket.
Ritám köszönöm az összes részt . :ymapplause:

Máriáknak boldog névnapot! :flower1:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. szeptember 12. 11:04

..................Ritám csak azok vannak duplán eltéve amik a legeslegnagyobb kedvencek ...:)..nincsenek ám nagyon sokan kb olyan 20-25 vagy talán 30 sorit orizgetek mindkét winchesteren...:)...Pedig a Silla királyság ékkove volt az igazi kezdet 2009 ben na de letolteni csak ugy 2012 korul kezdtem megtanulni és nálam jo sokáig tartott ,sok segitséget kaptam itt az akkor mág csak koreai filmeket nézzo barátaimtol...de régen volt...:)... Most már nem csak kacsintgatok kina ,tajwan ,japán felé de lassan szinte tobbet nézek kinai sorikat mint koreait....de Korea megmaradt elso számu kedvencnek hisz ha nincsenek az elso koreai sorozatok akkor soha nem jutok el a kinaiakhoz ...:)..A Napfényem biztos a kovetkezo bebiztositott sorim lesz... :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. szeptember 12. 13:29

Drága Rita!
Hálás köszönet az újabb részek fordításáért. Nagy élvezettel néztem őket.
Volt olyan jelenet, amit többször meg kellet néznem, valóban úgy van-é, ahogy értelmeztem elsőre?
Érdekes tükör volt számomra, hogy a fájdalom lehetőségének elkerüléséért "se lát, se hall, se beszél" az ember fia és leánya.
Az a baj a meg nem élt fájdalmakkal, hogy örökös homályban, bizonytalanságban tartanak.

Hát igen, ha szerelem, akkor mit nekünk ráció!

Ennek jegyében puszi és ölelés a munkádért! :flower1:
Tanni
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 12. 15:47

Drága Rita!

Így sem jártam még :)) úgy emlékeztem,írtam a 24.részről de rá kellett most jönnöm,
hogy csak végig gondoltam mit írok majd,aztán valami közbe jöhetett,és törlődött az
agyamból ;;) Elolvastam amit írtatok róla és persze hasonlókat mint én is tettem volna,
így csak annyit imádtam mindent és mindenkit benne,kivéve tudjátok kiket nem .
Igaz tőlük is lehet tanulni,hiszen mindenki tükör és ha felismerjük ez nem tetszik,már
csak a saját életünkbe kell ezt észrevenni és nem úgy viselkedni,mert csak rajtunk
múlik,annak ellenére,hogy rengeteg beidegződés,program fut bennünk,ha látjuk
magunkat a mindennapi játszmáinkban,abba is tudjuk hagyni,még ha eleinte nehezen is
megy.Persze ha akarjuk!Most pedig örömmel várom a következő részeket és tényleg érdekes
lett volna ahogy írtad is Rita,ha felirat nélkül értelmeztük volna aztán a felirat után is.
Azért ha belegondolok az még több írást vont volna maga után és már tényleg állandóan a
gép előtt kellett volna ülnöd,hiszen vagyunk jó páran akik írnak a fórumban. :)

Csodás napot ma is Mindenkinek :littlehearth:
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. szeptember 12. 17:41

Szia Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a22-23-24. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Egy picit elvesztem, mert folyamatos munka volt, majd jövök.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 5:00

B.Marika írta:Szia Rita!
Csak tegnap este tudtam megnézni az utolsó három rész, nagyon jó részek voltak!
Most már még izgatottabb vagyok a folytatás miatt!
Köszönöm szépen a munkádat! :littlehearth:
Szép napot nekünk!
:flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:

Szia Marika! Nagyon szívesen mind a három részt!

Ma befejezem a 25.-nek a fordítását, szerintem estefelé fog kikerülni,
de úgyis megírom a pontos érkezését.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 5:06

nildiko írta:Jó reggelt.
Nagyon jó volt olvasni benneteket.
Ritám köszönöm az összes részt . :ymapplause:

Szép reggelt, Ildikó! Örülök, hogy beugrottál, és olvasgattál!
Erre is nagyon jó egy ilyen fórum.

Nagyon szívesen!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (24/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 13. 5:22

annamama írta:..................Ritám csak azok vannak duplán eltéve amik a legeslegnagyobb kedvencek ...:)..nincsenek ám nagyon sokan kb olyan 20-25 vagy talán 30 sorit orizgetek mindkét winchesteren...:)...Pedig a Silla királyság ékkove volt az igazi kezdet 2009 ben na de letolteni csak ugy 2012 korul kezdtem megtanulni és nálam jo sokáig tartott ,sok segitséget kaptam itt az akkor mág csak koreai filmeket nézzo barátaimtol...de régen volt...:)... Most már nem csak kacsintgatok kina ,tajwan ,japán felé de lassan szinte tobbet nézek kinai sorikat mint koreait....de Korea megmaradt elso számu kedvencnek hisz ha nincsenek az elso koreai sorozatok akkor soha nem jutok el a kinaiakhoz ...:)..A Napfényem biztos a kovetkezo bebiztositott sorim lesz... :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Szia Anna! Nekem az volt a szerencsém, hogy a "megbolondulásomkor" még itthon éltek a gyermekeim,
és mindenre megtanítottak, amire megkellett, hogy egymagam is boldoguljak a videók és feliratok
világában.
A legkisebbem az, aki készítette a honlapomat és ezt a fórumot is. A fórumban mindenhez értek, ami
a napi működéshez kell, a honlapot viszont még mindig nem tanultam meg. Oda ő pakolgat ki mindent.
Angliában él, jó hogy van skype!

Szép napot kívánok!

Ennek a háztetős jelenetnek a mai részben lesz még folytatása:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég