My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 15. 20:08

phűűű hát így még keményebb volt, mint fordítás nélkül..Kis csicsergő párosunk újfent nagyon aranyosak voltak, Y. anyósa és apósa is nagyon kedvelik M.-t :) . Egyre több titokra is fény derül M. anyja hát nem is tudom hogy lehet finoman kifejezni...mint egy jégcsap tüskékkel. :-q .
remélem végül mégiscsak kiderül majd az apja ártatlansága, sőt, van egy olyan érzetem hogy Y-ért tette. :-o . Majd kiderül igazam van e...mert emlékszem az első résznél "mintha azt mondta volna hogy menjen a lányával Amerikába..." amit Y persze nem fogadott el.!

Divatmodellünk és kedvese...lassan az lesz ugyanis, egyenlőre adja a nem érdekelsz és a kioktatást...de majd... :)) elvégre nem eszik olyan forrón a kását. :))
Yimei meg önmagára talált, szép volt tőle, hogy vissza adta a láncot, és bocsánatot kért. Innentől már magára fog találni. Tetszett a felismerés, hogy nem tudta viszonozni mások érzéseit!
Köszönöm Rita a meglepetést a mai résszel. és bizony nagyon várom már a 29. részt is, de csak eljutunk lassan odáig is. Holnap házimunka, de ha végeztem újra megnézem a fordításoddal. Jó éjszakát midenkinek i-) :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Á az exről elfelejtkeztem...kiderül hogy sáros a drágám...és mégis berángatja volt barátnőjét... :-q
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 15. 20:24

SziA. Köaszönöm szépen a 26. részt :) :ymblushing: :ymblushing:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 15. 20:41

Sziasztok! Drága Ritám, köszönöm! :littlehearth: Már csak hat rész! x_x Honnét veszek majd ennyire jó sorozatot ha vége lesz!? :((
Szép hétvégét kívánok! :x
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. szeptember 15. 20:41

Szia Rita!

Már a feliratok hiánypótlását elvégeztem, jön a filmek beszerzése is. 9. résznél tartok. Igyekszek utánatok.
Köszönöm a készeket! Nem merek olvasgatni, mert bár nem értettem a mostani hozzászólásokat teljesen, de lelőni sem akarom a poént, igy folyt. köv.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 15. 21:33

Nagyon szépen köszönöm a 26-os feliratot és videót.
Nagyon nagyon jó sorozat, nagyon szeretem.
Nem érdemes semmit sem írnom,mert mindent megírnak már előttem.
:flower1: :movingflower: :littlehearth: :-bd
tanni
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. augusztus 15. 15:09

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: tanni » 2017. szeptember 15. 22:00

Drága Rita!
Te egy boldogság bomba vagy! B-)
Hálás köszönet a fáradtságodért!
Napfényes hétvégét kívánok!
Tanni
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 6:08

Kata58 írta:Lányok én ma meg sem álltam a 29-. részig, de azt ne kérdezzétek hányszor láttam /sokszor/ annyira nézeti magát. Van hogy teljesen mást akarok nézni és mire észbe kapok máris nézem az utolsó fordítottat és nincs megállás... :)) ..aki még nem látta majd meglátja..és ugyanúgy fog járni mint én

cicus írta:Hááát Kata ezen jót nevettem,de őszinte akarok lenni és bevallom,hasonlóan érzek és teszek :((
keresem,hogy mit nézzek,mert van 4-5 amit úgy gondoltam érdekel és nézem,de mindig a My Sunshine-hoz érkezem.
Azt gondoltam ilyen nincs,hiszen 4 éve nézek már Ázsiai filmeket,de ilyen még nem volt,pedig nyilván volt néhány
ami tetszett és akad most is,de ez más most nem részletezem nekem miért,hiszen mindenki másért szereti :x
Csodás napot ma is Mindenkinek :movingflower:

Kata! Cicus!Jót nevettem rajtatok! Emlékszem, amikor még csak néztem a My Sunshine-t, és írtam,
hogy nem bírom letenni, én is arra gondoltam, hogy majd ti is ezt fogjátok érezni, ha elkezdhetitek
nézni. Olyan jó, hogy így lett!

Már régen rájöttem, hogy az összepasszoló főpárosok, és a megfelelően tálalt érzelmek tesznek naggyá egy
romantikus sorozatot. Csak ezek melengetik a szívünket, illetve váltják ki bennünk, a "még...még...még"
érzését.

Ha nincsenek egymás mellett, akkor egymás tekintetét keresik. Édesek!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 6:46

szilagyongyi írta:Drága Ritám! Igen sutyiban megnéztem, és ide írok pár sort a Prettyről. Remélem nem offolom, nem piszkítok bele ebbe a gyönyörű sorozat topikjába. Nagyon rövid leszek.

Spoiler: mutasd
Bár látom a hibáit -majdnem bűneit- rajongója maradtam a koreai sorozatoknak, egyre jobban szeretem a kínai-tajvani drámákat, és akad jó néhány kedvencem a thai lakornok (szappanoperák) között. A japán sorozatokkal nem vagyok jóban. Azért is írtam ezt, mert biza ez a sorozat kiált az eredetivel való összehasonlítgatásért. Végignéztem a negyven részt, időnként nagyon jól szórakoztam, összességében nem volt rossz.
Ami tetszett, hogy bár a történet semmi újat nem adott a koreaihoz képest, ezen a sorozaton sokszor, sokat hangosan nevettem, míg a koreain nem. Ami kevésbé volt jó, az a színészek munkája. Tudom, hogy Hwang Jung Eum megosztó színésznő, sokan nem kedvelik a stílusát, de én kiemelkedő tehetségnek tartom. Itt is hozta megfelelően a szerepet, míg Dilraba Dilmurat aranyos volt, de nekem picit gyerekes, egysíkú volt a játéka.
Park Seo Joon tehetséges, de nem ez volt élete szerepe, míg Peter Sheng , hát róla nem is merek írni. Megmondom az őszintét, nekem a Go Princess Go sem tetszett a játéka, viszont nagyon jól néz ki. El nem tudom képzelni, milyen lehet az életben, mert ez a fiú nem ad semmit magából. :-??
Zhang Bin Bin ügyes volt, tetszett is nagyon, ám Choi Shi Won, hát Ő volt aki vitte a hátán a koreait, lehetetlen überelni. Sierra Li , Go Joon Hee mindketten jó munkát végeztek, kifogástalanul játszottak. :)
Ami nálam a koreai sorozat javára döntött, mégsem ezek, hanem a szerelem. [-x Merthogy azért nézek a romantikus darabokat, hogy szép szerelmeket láthassak. ;)) Ez a koreaiban sem sikeredett hihetően, de a kínaiban a két szerelmesnek semmi köze nem volt egymáshoz, az a sokat emlegetett kémia itt nyomelemek formájában sem volt jelen. :-o :-??

Szép napot, pihentető hétvégét kívánok.

Kedves Gyöngyi!
Nem baj, hogy ide írtál! Nálam majdnem mindent szabad, csak így tudjuk otthon érezni magunkat.
(Virtuálisan) kényelmes fotelekben, hátradőlve egy csésze kávé mellett csevegünk a My Sunshine-ról,
és még sok minden másról is. Most épp a Pretty Li Huizhenről.

Spoiler: mutasd
Akik mind a két (koreai, kínai) sorozatot látták, hasonlóan vélekedtek, mint te. Én csak a kínait láttam,
ezért ahhoz tudok hozzászólni. Az én legnagyobb panaszom a sorival szemben a hossza. Fele ennyi rész
is elég lett volna erre a történetre. Peter Sheng szerepeltetése nagy hiba volt. Így egy kirakati baba is
megtudta volna csinálni ezt a karaktert. Nekem a Go Princess Go-ban tetszett a (nem)alakítása, mert
ott ez pont odavaló volt. (Elment az eszem, hogy újra akarom látni egy kosztümösben! Nooormáááliiis?
Nem!!!)

Dilraba Dilmurat nagyon tetszett, ami az alakítását illeti. A karakterével voltak gondjaim. Az érzelem
nélküli szerelemről már nem is beszélek.

Érdekes, hogy mindettől függetlenül én is nagyon jól szórakoztam rajta. Végül is nem bántam meg, hogy
lefordítottam. De azt megfogadtam, hogy több kínai feldolgozást nem vállalok be, mert csak lemásolják
az eredetit, így semmi érdekes nincs benne azok számára, akik az eredeti verziót is látták.


Nagyon szívesen a fordítást! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 6:55

B.Marika írta:Sejtettem, hogy ilyesmi van a dologban. Szeretem az ilyen jeleneteket!
Nagyon tetszett ez a rész!!!

Szia Marika! Én is nagyon szeretem. Általában csak csókot, és kézfogást kapunk a romantikus
sorozatokban, pedig az életben egy szerelmespár annyiféle módon szokta kifejezni, egymás
tudtára adni, hogy mit éreznek egymás iránt.
Na, itt panaszra nincs okunk! A My Sunshine tele van édes, érzelmes jelzésekkel.

Nekem az is ilyen volt, amikor a magában vívódó Moshengnek azt mondta Yichen, hogy bízzon
benne, ő meg megnyomkodta az ujjával Yichen kézfejét, jelezve, hogy jólesik neki, amit a
férje mondott, és hogy bocsásson meg neki:

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 7:00

Kata58 írta:Wow már mentem is levadászni a feliratot köszönöm!!!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 7:26

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm az örömhírt,szívrepesve várom,ma jó nagyot sétáltam Szentendrén,
úgy,hogy duplán szép ez a nap is :x
Azért látom Yichen is szeret tapadni,csak ő előlről :)) ahogy a mellékelt előző
posztban lévő gifen is látszik :-bd Annyira kis cukik mindig!
Még egy öröhír ért,mert Milli fordítani fogja ha befejezi a Gourmet fordítását a
General and I-t amiben Wallace játssza a főszerepet.Igaz az teljesen más,de majd
kiderül fog-e tetszeni.Az is jó hosszú.
Szép estét Mindenkinek!

Szia Cicus! Hogy kerültél Szentendrére? Én is szívesen sétáltam volna ott veled! Háromból kettő
gyermekem most volt/van nyaralni, és ahogy küldözgették a fotókat, nekik is csak azt hajtogattam,
hogy bárcsak ott lehettem volna, ahol ők, pedig annyira már nem vonz a tengerpart, mint régen.

Igen! Yichen elölről szeret támadni! Ezek az apróságok teszik annyira életszerűvé ezt a szerelmet.
A mindennapokban is így viselkednek, akik szeretik egymást.

Olvastam, hogy többen kérték, hogy valaki vállalja be Wallace új soriját. Jó sokat fogsz kapni belőle,
60 valahány részes.

Spoiler: mutasd
Én még mindig nagyon gondolkodom a Lady and the Liar-en. Csak az tart vissza, hogy úgy járnék
vele, mint a Rookie-val, hogy többen magamra hagynának, amikor az élesebb részek jönnek benne.
Ez is a 30-as években játszódik, amikor különféle maffiózók nyírják egymást. De a szerelmi történet
az hasonlóan édes benne, mint a MS-ban. Na, még van időm kitalálni, mi legyen, és még végig sem
néztem. Majd lesz valami.


Kellemes hétvégét kívánok!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 7:28

Ancsa46 írta:Óóóó de jó hogy benéztem.
Kedves Rita! Nagyon köszönöm a legújabb részt.

Kedves Ancsa! Nagyon szívesen!

%%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 7:32

cicus írta:Jöttem,láttam és már vittem is :) Köszönöm szépen Rita angyalka O:-)

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 8:37

Kata58 írta:Egyre több titokra is fény derül M. anyja hát nem is tudom hogy lehet finoman kifejezni...mint egy jégcsap tüskékkel.

Haha! Jéghideg és szúrós - ettől nem is kell jobb!
Kata58 írta:remélem végül mégiscsak kiderül majd az apja ártatlansága, sőt, van egy olyan érzetem hogy Y-ért tette. :-o . Majd kiderül igazam van e...mert emlékszem az első résznél "mintha azt mondta volna hogy menjen a lányával Amerikába..." amit Y persze nem fogadott el.!

Mosheng apja ártatlan, az biztos, de még előttem sem állt össze rendesen a kép. Majd amikor ideérek
a fordításban, és jól megrágom, meg elgondolkodom rajta, hogy ki, mit, miért mondott, és tett úgy, ahogy
talán megvilágosodom. Ez mindig így van, ha nem egyértelmű valami. Sajnos ezeknél a kritikus részeknél
a legrosszabb az angol fordítás.
Mosheng apja nem tudta, hogy ki Yichen. Ő csak egyszerűen Amerikába akarta küldeni a lányát tanulni, és
szerette volna, ha Yichen is elkíséri, mert tudta, hogy a lánya nem akar majd elválni tőle. Azt is tudta, hogy
Yichen szegény ugyan, de okos és tehetséges, ezért őt is támogatta volna Amerikában. Ahogy mondta is a
fiúnak, szép jövőt szeretett volna biztosítani a lányának, és a választottjának.
Kata58 írta:Divatmodellünk és kedvese...lassan az lesz ugyanis, egyenlőre adja a nem érdekelsz és a kioktatást...de majd... :)) elvégre nem eszik olyan forrón a kását.

Bírtam, hogy Yuanfeng a Xiao-val való kalandjára fogta volna, hogy nem lehet többé együtt Yimeijel, de hamar
elárulta magát, amikor rászólt Xiao-ra, hogy miért nem vesz fel valamit, a lámpák fénye tönkreteszik a bőrét.
Na, meg az álmai is... hihi!
Kata58 írta:Köszönöm Rita a meglepetést a mai résszel. és bizony nagyon várom már a 29. részt is, de csak eljutunk lassan odáig is. Holnap házimunka, de ha végeztem újra megnézem a fordításoddal.

Nagyon szívesen, Kata! Ma érkezik haza a nyaralásból az itthoni fiam és a párja, ezért ma sütök főzök,
és takarítanom is kell. Úgyhogy leghamarabb holnap délutánra várható a 27. rész felirata.

Kellemes hétvégét kívánok!


Itt volt az, amikor Yichen minden gyerekkori játékára azt mondta Moshengnek, hogy Yimeié volt. Nem csak
ők, én is jókat nevettem rajtuk:

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 8:38

novcsi6 írta:SziA. Köaszönöm szépen a 26. részt

Szia! Nagyon szívesen!

:movingflower: %%- :movingflower: :D :movingflower: %%- :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 9:03

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám, köszönöm! :littlehearth: Már csak hat rész! x_x Honnét veszek majd ennyire jó sorozatot ha vége lesz!? :((
Szép hétvégét kívánok! :x

Szia Gyöngyi! Nagyon szívesen!

Szeretnék pár olyan sorozatot ajánlani neked, ami nagyon-nagyon közel áll a szívemhez - magyarul
imádom valamennyit - amit én épp ekkora élvezettel néztem és fordítottam, mint a My Sunshine-t.

The Queen of SOP, Full House (thai), Love Me If You Dare, Go, Single Lady, A Good Wife (nem könnyed,
de nagyon érzelemdús, csodás befejezéssel), Silver Spoon, Sterling Shackels (Ilyen sori ritka, mint a
fehér holló, unikum!), Summer's Desire (ezt tudom, hogy már láttad)... hirtelen ennyi ugrik be.

Ám van egy film is, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni, muszáj ajánlanom. Amikor megnéztem,
pontosan ugyanazt gondoltam, mint a My Sunshine-nál: "Le kell fordítanom, hogy más is átélje, amit én".
Ez pedig az Ustad Hotel. Azóta is vágyom rá, hogy hasonlót találjak.

Kellemes hétvégét kívánok!

Ölelésből sosem elég!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 9:08

f.ági írta:Szia Rita!

Már a feliratok hiánypótlását elvégeztem, jön a filmek beszerzése is. 9. résznél tartok. Igyekszek utánatok.
Köszönöm a készeket! Nem merek olvasgatni, mert bár nem értettem a mostani hozzászólásokat teljesen, de lelőni sem akarom a poént, igy folyt. köv.

Szia Ági!
Én is így vagyok a D-A-n, ha néha bekukkantok valamelyik topikba. Jó lenne kicsit olvasgatni,
de nem értem miről van szó, ezért hamar lelépek.

Jó töltögetést, beszerzést és kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 9:12

nildiko írta:Nagyon szépen köszönöm a 26-os feliratot és videót.
Nagyon nagyon jó sorozat, nagyon szeretem.
Nem érdemes semmit sem írnom,mert mindent megírnak már előttem.

Nagyon szívesen a videót és a feliratot is! Azért ha eszedbe jut olyan dolog, amiről
mások még nem tettek említést, szívesen olvassuk! Írni mindig érdemes.

Kellemes hétvégét kívánok!


Itt mondta el Mosheng, hogy gondolkodott rajta, hogy abban a középiskolában tanul
tovább, amibe Yichen is járt, csak messze volt tőlük, ezért másikat választott. Aranyos
volt ez a párbeszéd is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 16. 9:17

tanni írta:Drága Rita!
Te egy boldogság bomba vagy! B-)
Hálás köszönet a fáradtságodért!
Napfényes hétvégét kívánok!
Tanni

Kedves Tanni! Ma sajnos nem, de holnap is berobbanok egy új résszel!
Kép

Mindent nagyon szívesen! Neked is szép hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. szeptember 16. 14:03

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 25-26. részek feliratainak a fordítását. :YMAPPLAUSE: ^:)^
Egy picit elvesztem, mert majd elutazunk pár napra Harkányba és ezért sok mindent kell összesűríteni, hogy rendben mehessünk.
Ezekben a részekben nekem a legkedvesebb rész az volt amikor végre Mosheng beszélt a múltról és végre a nász is megtörtént. Ami eltér sok Koreai sorozattól, hogy itt már nem játszották meg, 30 éves vagyok de nem kell a csók és nem kell a szex.Ez baromság, mert tudjuk, hogy az életben ez nem így van. Aranyosak együtt, és érdekes látni, hogy egyértelműen Yichen a főnök, de amikor főz és készíti a reggelit mert M. nem tud főzni, sőt bedobozolja és elviszi a kollégáknak az nagyon vicces volt, hogy a sztárügyvéd reggelit csomagol.
A volt férjre pedig igazán nem tudok haragudni Ő csak szeretné megvédeni-tartani ami az övé. Most már tudja, hogy a több időt töltött volna otthon akkor lehet, hogy lett volna esélye. Csak még nem akarja elfogadni a verességet és erősen etikátlan módszeresekhez folyamodik.
A hugica pedig már éppen időben tért észre mert már végletekig irritált. A másik imádni való pár a modell és a fotós. Szerintem a modell már régóta szeretheti, de még maga sem jött rá, a fotós pedig most kezd megvilágosodni.Szurkolok nekik.
Én még pl. hiányolom a szomszédasszonyt és a kisfiát, akit ugye örökbe fogadtak és együtt éltek pár évet, majd haza jöttel Kínába.Velük mi van, vagy ez egy lezárt mellékszál?
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 16. 18:01

Rita írta:
Szia Cicus! Hogy kerültél Szentendrére? Én is szívesen sétáltam volna ott veled!


Szia Rita!
Spoiler: mutasd
Hát nekem könnyű Szentendrén lennem,mert itt lakom 10 percre tőle Pomázon és imádom
amióta először,talán 20 évesen megláttam.Aztán amikor a férjemet felhívták Pestre a Molba,lakást
kerestünk és bár Buda déli részén dolgozott mi mégis északon kerestünk lakást és pont akkor épült
itt egy lakópark a Pilis lábánál és minden szempontból tetszett,igaz nem Szentendre,de a Hév megálló
itt van egy pár percre tőlünk és 7 perc vele az óváros eleje.Így amióta a férjem már nincs itt a Földön
akár minden nap mehetek és gyakran meg is teszem :)Olyan mintha állandóan nyaralnék egy gyönyörű
helyen ahol körben hegyek vannak és a szépséges Dunakanyar szigetekkel.Hát ez van most,nem véletlenül
pont itt kell lennem :)


Rita írta:
Spoiler: mutasd
Én még mindig nagyon gondolkodom a Lady and the Liar-en. Csak az tart vissza, hogy úgy járnék
vele, mint a Rookie-val, hogy többen magamra hagynának, amikor az élesebb részek jönnek benne.
Ez is a 30-as években játszódik, amikor különféle maffiózók nyírják egymást. De a szerelmi történet
az hasonlóan édes benne, mint a MS-ban. Na, még van időm kitalálni, mi legyen, és még végig sem
néztem. Majd lesz valami.



Spoiler: mutasd
Már én is elővettem a Lady and the Liart,hogy végig nézem mennyire bírom elviselni a durvaságokat,
de mindig Sunshine-ozok orrvérzésig,de még jön úgyis a másik sorozatod és mire vége lesz ezt is meg
fogom nézni.volt még kettő ami nagyon tetszett és végig néztem felirat nélkül,az egyik a First Love 40
részes és az ilyen aranyos kis finom végig szép helyeken játszódik építészekről szól és a szereplők is
nagyon ott vannak,nincs durvaság.Nem tudom találkoztál-e vele már.
https://www.viki.com/tv/30089c-first-love. Szóval ki lehet fogni jókat és tényleg mind kínai.


Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. szeptember 16. 18:51

Kedves Rita !

Köszönet az újabb részek fordításáért.

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 7:33

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 25-26. részek feliratainak a fordítását. :YMAPPLAUSE: ^:)^
Egy picit elvesztem, mert majd elutazunk pár napra Harkányba és ezért sok mindent kell összesűríteni, hogy rendben mehessünk.
Ezekben a részekben nekem a legkedvesebb rész az volt amikor végre Mosheng beszélt a múltról és végre a nász is megtörtént. Ami eltér sok Koreai sorozattól, hogy itt már nem játszották meg, 30 éves vagyok de nem kell a csók és nem kell a szex.Ez baromság, mert tudjuk, hogy az életben ez nem így van. Aranyosak együtt, és érdekes látni, hogy egyértelműen Yichen a főnök, de amikor főz és készíti a reggelit mert M. nem tud főzni, sőt bedobozolja és elviszi a kollégáknak az nagyon vicces volt, hogy a sztárügyvéd reggelit csomagol.
A volt férjre pedig igazán nem tudok haragudni Ő csak szeretné megvédeni-tartani ami az övé. Most már tudja, hogy a több időt töltött volna otthon akkor lehet, hogy lett volna esélye. Csak még nem akarja elfogadni a verességet és erősen etikátlan módszeresekhez folyamodik.
A hugica pedig már éppen időben tért észre mert már végletekig irritált. A másik imádni való pár a modell és a fotós. Szerintem a modell már régóta szeretheti, de még maga sem jött rá, a fotós pedig most kezd megvilágosodni.Szurkolok nekik.
Én még pl. hiányolom a szomszédasszonyt és a kisfiát, akit ugye örökbe fogadtak és együtt éltek pár évet, majd haza jöttel Kínába.Velük mi van, vagy ez egy lezárt mellékszál?
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Mindenben egyetértek veled. Jó, hogy megemlítetted Ying Huit. Én sem haragszom
rá annyira, amennyire lehetne a mostani viselkedése alapján. Végül is, ha névházasságban is éltek,
de három évig nyugodt, gondmentes életet biztosított Moshengnek és a kisfiúnak. Beleszeretett, és
most kapkod a lány után, de biztos vagyok benne, hogy nem tenne olyat, amivel fájdalmat okozna
neki.
A 27. rész alapján azt gondolom, hogy magában már a vereséget is beismerte, de még nem bírja
kimondani hangosan.

Yimei lezárta a múltat. Épp ideje volt. Tíz évet pazarolt el, az elérhetetlen után vágyakozva. Most már
nyitott lesz egy új kapcsolatra.

A kínaiak imádják össze-vissza vagdalni a sorozataikat, emiatt vannak olyan jelenetek, amiknek
látszatra nincsenek előzményei, vagy nincsen folytatása. Már a My Sunshine-ban is észrevettem ilyet,
csak most nem ugrik be, hogy hol is volt. Lehet, hogy a szomszédasszony, és a kisfia is a vágó áldozata
lett?

Szerintem Yuanfeng is régebb óta szereti már Xiao-t. Ha elfeledkezik magáról, mindig rajta felejti a
szemét a lányon. De ez csak addig tart, míg észbe nem kap. Akkor elkezd pofákat vágni, mintha még
maga előtt is titkolni akarná az érzéseit. Az az "öntudatlan" első éjszaka sem volt véletlen.

Nagyon szívesen a fordítást!

Nagyon kellemes pár napot, jó pihenést kívánok nektek Harkányban!


A 27. részben kiderül, hogy Ying Hui volt barátnőjének, Xinyinnek is "fantasztikus" anyja van:

Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (26/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 17. 7:58

Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm neked az ajánlókat. :x
Spoiler: mutasd
A The Queen of SOP-ot, Full House (thai és koreai változatot is), Love Me If You Dare-t, Go, Single Lady-t láttam, tetszettek is nagyon. :) Az A Good Wife a gépemen van egy ideje, így ez lesz a következőm! :ymdaydream:
A Silver Spoon, Sterling Shackels-t nézegettem nálad, de elriasztott a leírása. A többnejűség okán, nem titok. Olyan értem én, de nem szeretem típus vagyok. Ettől függetlenül lehet majd félreteszem az ódzkodásomat, mert maga a kor, a díszletek, a színészi játék, a karakterek izgatják a fantáziámat.

De a legelső lesz a sorban a Napfényem után....az újranézés. :D
Szép napot, jó pihenést kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (25/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 8:21

cicus írta:
Spoiler: mutasd
Volt még kettő ami nagyon tetszett és végig néztem felirat nélkül,az egyik a First Love 40
részes és az ilyen aranyos kis finom végig szép helyeken játszódik építészekről szól és a szereplők is
nagyon ott vannak,nincs durvaság.Nem tudom találkoztál-e vele már.
https://www.viki.com/tv/30089c-first-love. Szóval ki lehet fogni jókat és tényleg mind kínai.


Szia Cicus!
Spoiler: mutasd
Ezzel a sorival azért nem foglalkoztam, mert a vikin nagyon nem jó kritikákat kapott.


Úgy láttam, hogy az Oh My Generalt, csak jövőre, talán januárban, kezdik vetíteni. Ezért keresni akarok
egy jó kis kínait, amivel addig is elleszünk.

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég