My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Polaris

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Polaris » 2017. szeptember 29. 19:16

Szia Rita!
Nagyon köszönöm,hogy lefordítottad és megosztottad velünk e sorozatot :ymhug: :ymapplause: .Minden percét élveztem.Eddig nem csalódtam a választásaidban/csak említem veletek haladtam most nem gyüjtögettem!/. :-bd
Millió köszönet: Polaris
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. szeptember 30. 11:41

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked az befejező rész feliratának a fordítását. :YMAPPLAUSE: ^:)^
Köszönöm szépen, hogy ismét együtt volt utunk.
A vége olyan lett számomra, mint egy nyugodt folyó.Szépen szelíden befejezték be és az összes szálat elvarrták. A komoly sztár ügyvéd csak kizárólag Mosheng miatt tudott, vicces, mosolygós, huncut lenni, nagyon jól állt mindkettő.
Ismét neked köszönhetően nagyon jól és jót szórakozhattam.Köszönöm.Marcsi :) :flower1:
Kép
(Nem én fotóztam)
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2017. szeptember 30. 11:59

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm e kedves történetet. Biztos, hogy többször nézős lesz nálam is. Bár veletek együtt néztem, de az utóbbi időben nem volt időm írni a fórumba, mert otthon voltam két hétig, és mivel sokáig nem találkoztunk a gyermekeimmel, ezért igyekeztünk minél többet együtt lenni.
Most ismét Németországban vagyok, és van időm írni.
A legelején nem volt a Yichent játszó színész annyira szimpatikus, de nem tudnám megmondani, hogy miért. A sorozat végére megváltozott a véleményem. Nagyon tetszett, ahogyan ezt a szerepet eljátszotta, aranyosak voltak Tiffany Tanggal.
Még egyszer köszönöm, sok sikert a felújításhoz. Mihamarabbi rendet kívánok. Türelmesen várom a következő sorozatodat.
Lizzi
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 1. 8:17

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm neked, hogy ilyen kincset ajándékoztál nekünk!
Jó pár sorozatot láttam, immár különböző ázsiai nációk alkotásait, de bizton állítom, hogy ez a történet előkelő helyen van az én kis halhatatlan listámon. Itt a bizonyíték, hogy mély érzelmeket nem csak a fájdalom, a dráma, hanem a boldogság, a szelídség ábrázolása is megmutathat.
A szenvedély a kulcs, ami nem hiányozhat, és itt ebben a csendes történetben nem is hiányzott, igazolta, hitelessé tette a szerelmet. A kora őszi, sápadt fény a történet végére ragyogó nyári meleggé vált.
Szép volt. :littlehearth:
Jó pihenést, szép hétvégét kívánok!

Szia Györgyi! Maximálisan egyetértek veled! A szenvedély a kulcs! Ezért nem váltanak ki belőlünk
semmit a "meredt hal-csókok". Még hozzátenném, a mély színészi átélést, ami által én is belekerülök
a szituációba, és érzem mindazt, amit éreztetni akarnak velem. Elnézést kérek a Li Min Ho rajongóktól
- nem akarom bántani, csak ő jutott eszembe - például az ő játéka soha semmit nem mozdított meg
bennem. Számomra Wallace Chung és LMH fényévekre van egymástól, ha a tehetséget nézzük.

Nagyon érzékletes hasonlatot kerekítettél a hsz.-d végére. Nagyon tetszik!!!

Mindent nagyon szívesen! Megígértem, hogy csütörtökre jövök az új sorika első részeivel, de ez nem fog
összejönni, úgyhogy helyette megcsinálom a MS négy részesre összevágott változatát.

Szép vasárnapot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 1. 8:43

Ir-csi írta:Szia Rita!
A végére értem, köszönöm szépen a szupergyors munkádat ^:)^
Érdekes hangulatú sori volt. Az utolsó részeket is látva elgondolkoztam azon, hogy vajon milyen lett volna, ha a három pár került volna középpontba vagy inkább, ha időben kiegyenlítettebb elosztásban kerültek volna filmre :-? Nekem kicsit fura volt, hogy uazt a múltbeli élményanyagot 2x különböző színészekkel lepörgették, ezzel önkéntelenül is felkínálták az összehasonlítást :-o .
Spoiler: mutasd
Sztem a fiatalok klasszisokkal jobbak voltak. Persze ez csak az én véleményem, nem kell komolyan venni :))

Mindezzel együtt tetszett a sori, mert érdekes volt látni a mai Kínát, a foglalkoztatási, életszínvonalbeli körülményeket, a városiasodást, a fejlődés felemás arcát, ami mindenütt uilyen. ;)
Köszönöm szépen még1x! :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Szia Ir-csi! Engem zavart volna, ha a sori nagyon kritikus első harmadában megosztották volna
a figyelmemet. Nekem akkor teljes erőmből YC-re és MS-re kellett koncentrálnom, és átélnem
az ő belső vívódásukat, harcukat saját magukkal, a gondolataikkal.

A fiatal fiatal Yichen jobban tetszik nekem is. Az ő alakításán jobban érződik, hogy egy magának
való, befelé forduló srácról van szó, míg Tiffany Tang nagyon jól hozza az életvidám "ragacs" szerepét.

Valamelyik másik sorozatnál már írtad egyszer, hogy azokat a kínai sorikat szereted, ahol látni lehet a
mai Kínát. Bár csak pár mondat erejéig volt jelen a soriban az öregek helyzete, de annyiból is le lehetett
szűrni, hogy idős korukra ők is csak a gyerekeikre számíthatnak - ahogy Koreában is. Vajon milyen sors
vár azokra, akinek az az egy gyermekük, akinek a születése engedélyezve volt, előttük távozik el az
élők sorából?

Mindent nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. október 1. 8:49

Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Ma elkezdem nézni , szerintem gyorsan fogok haladni. Ha végeztem jövök.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 1. 9:16

Polaris írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm,hogy lefordítottad és megosztottad velünk e sorozatot :ymhug: :ymapplause: .Minden percét élveztem.Eddig nem csalódtam a választásaidban/csak említem veletek haladtam most nem gyüjtögettem!/. :-bd
Millió köszönet: Polaris

Szia Polaris! Nagyon szívesen az élményt! Jól megírt, nagyszerű sorozat volt, az már biztos, és jobb
színészeket nem is választhattak volna hozzá!


A választásaimról: már meg sem lepődök saját magamon. Rossz szokásom, hogy variálok, melyik
sorozatot, mikor fordítsam, és fordítsam-e egyáltalán. Most az előbb találtam egy 42 részes, nagyszerű
kritikákat kapott kínait. Bele kell néznem! Lehet, hogy máris ugrott az utóbbi napokban többször is
beharangozott vígjáték? Na, ezért nem szabad nekem címeket elárulnom! Még magamat is megvezetem!

Azért remélem, bármelyiket is választom, újra jöttök együtt nézni!

Szép vasárnapot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 1. 9:24

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked az befejező rész feliratának a fordítását. :YMAPPLAUSE: ^:)^
Köszönöm szépen, hogy ismét együtt volt utunk.
A vége olyan lett számomra, mint egy nyugodt folyó.Szépen szelíden befejezték be és az összes szálat elvarrták. A komoly sztár ügyvéd csak kizárólag Mosheng miatt tudott, vicces, mosolygós, huncut lenni, nagyon jól állt mindkettő.
Ismét neked köszönhetően nagyon jól és jót szórakozhattam.Köszönöm.Marcsi :) :flower1:

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen az élményt! Én is köszönöm, hogy itt voltál, és újra együtt
szórakozhattunk, nem is akárhogy!


Azt gondolom, Yichen azért is ragaszkodott annyira Moshenghez, mert ő volt az egyetlen, aki
ki tudta belőle hozni azt, ami mélyen elrejtve benne volt. Az érzelmes, vicces, hétköznapi fiatalt.
Ha kettesben voltak, semmilyen álarcot nem viselt, önmaga volt.

Remélem, szép időtök volt Harkányban, és jól kipihentétek magatokat! Kellemes vasárnapot!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 1. 9:46

lizzismith írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm e kedves történetet. Biztos, hogy többször nézős lesz nálam is. Bár veletek együtt néztem, de az utóbbi időben nem volt időm írni a fórumba, mert otthon voltam két hétig, és mivel sokáig nem találkoztunk a gyermekeimmel, ezért igyekeztünk minél többet együtt lenni.
Most ismét Németországban vagyok, és van időm írni.
A legelején nem volt a Yichent játszó színész annyira szimpatikus, de nem tudnám megmondani, hogy miért. A sorozat végére megváltozott a véleményem. Nagyon tetszett, ahogyan ezt a szerepet eljátszotta, aranyosak voltak Tiffany Tanggal.
Még egyszer köszönöm, sok sikert a felújításhoz. Mihamarabbi rendet kívánok. Türelmesen várom a következő sorozatodat.
Lizzi

Kedves Lizzi! Az a legfontosabb, hogy jól érezted magad a gyerekekkel!

Nagyon szívesen a fordítást!
Tegnap elkezdtem a négy részes verzió fordítását. Nem nagyon kell
benne új szöveget fordítani, inkább csak a 32 részes változat egyes részeiből átmásolni a mondatokat,
de ehhez meg kell keresnem az adott jelenetet (milyen jó, hogy sok fotót csinálok minden részből,
így gyorsan megtalálom őket!). A nagy keresgélésnek az a vége, hogy mindig ott felejtem magam a
képernyő előtt. Nem is haladok gyorsan!

Nekem a frizurája volt az, ami nem tetszett Wallace Chungnak, de a játéka már az első résznél is
elvarázsolt. A szeme nagyon beszédes volt!

Annyira szerettem volna, ha a nyári szünetben letudom az egész fűtés szerelést, de mostanra ért hozzám
a mester. Ez van, ezt kell szeretni!

Most éppen én is kíváncsi vagyok, mi is lesz a következő nagy sorozatom! Bele kell néznem az új soriba,
amit ma fedeztem fel.

Szép vasárnapot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 1. 9:49

MinGi írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Ma elkezdem nézni , szerintem gyorsan fogok haladni. Ha végeztem jövök.

Kedves Zsike! Nagyon sok szabadidőt kívánok a my Sunshine-hoz!
Én is azt hiszem, hogy hamar túl leszel rajta!

Nagyon szívesen! Jó szórakozást, és kellemes vasárnapot kívánok!


Kép
Jupiter88
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 14. 0:45

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Jupiter88 » 2017. október 1. 21:07

Kedves Rita!

Köszönöm szépen az egész sorozat fordítását és, hogy ilyen magas színvonalon eljuttattad hozzánk! Élveztem és mindig vártam az új részeket. Most még mást nézek, de szerintem hamarosan újra elkezdem, hogy a legjobb pillanatokat újra láthassam. Tényleg elég egyedi volt ez a sorozat, de már nem ez az első kínaim, így nem ért váratlanul, hogy egyre jobb minőséget hoznak.
Remélem a következő fordításodat is fogod élvezni, és továbbra is kellemes kikapcsolódást nyújt neked! :)

A szereléshez pedig kevés felfordulást kívánok, már amennyire ez lehetséges. ;)

Szép estét!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. október 1. 22:16

Szia Rita!
Itt vagyok én is, mint későn jövő, de le nem maradó. :-)
Nagyon köszönöm az egész sorozat forditását! Gratulálok, egy új és jó sorozattal leszünk , lettünk boldogabbak.
A 27 részt kezdem, nagyon lassan haladok, de élvezem igy is. Jövök majd a végén.
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2017. október 2. 20:31

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat feliratait.
Végre elkezdtem és teljesen elvarázsolt. Tetszik a "régi szobatárs" viselkedése, ahogy egymás felé terelgeti a párt. Először pipa voltam rá, és tessék.
Kicsit emlékeztet a My best ex-boyfriend című szintén kínai sorozatra, melyben nagy kedvencem Jerry Yan a főszereplő. (Remélem, egyszer azt is szárnyai alá veszi valaki.)
Ildi
evanagyi
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. május 9. 22:42

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: evanagyi » 2017. október 2. 20:52

Rita Kedves.

Letöltöttem, még vár az élvezet, kinai sorozatot most nézek először, mert féltem tőlük, de itt olyan édes az a szerelmetes 2 ifjuk. Hálás köszönet kitartásodért, munkádért. Pihengess, és keresgess és válassz egy csodát. Való igaza a filmek már nem kötnek le. Hozzám kell, hogy nőjenek a szereplők, hogy betudjak lépni az életükbe. Még @};- @};- @};- @};- :littlehearth: egyszer köszönet mindenért. Mocsi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 3. 5:24

Jupiter88 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen az egész sorozat fordítását és, hogy ilyen magas színvonalon eljuttattad hozzánk! Élveztem és mindig vártam az új részeket. Most még mást nézek, de szerintem hamarosan újra elkezdem, hogy a legjobb pillanatokat újra láthassam. Tényleg elég egyedi volt ez a sorozat, de már nem ez az első kínaim, így nem ért váratlanul, hogy egyre jobb minőséget hoznak.
Remélem a következő fordításodat is fogod élvezni, és továbbra is kellemes kikapcsolódást nyújt neked! :)

A szereléshez pedig kevés felfordulást kívánok, már amennyire ez lehetséges. ;)

Szép estét!

Kedves Jupiter! Jólestek a szavaid! Köszönöm szépen, és nagyon szívesen!

Ma, vagy holnap hozom a négy részes verziót. Még csak most láttam végig először. Érdekes, hogy
teljes mértékben csak Moshengről és Yichenről szól. Egybesűrítették a legjelentősebb pillanataikat.
A 32 részes ismeretében nem tudom megítélni, hogy magában is megállná-e a helyét. Kíváncsi lennék
rá, hogy mit szól hozzá egy olyan néző, aki ezt látja először.

Az új kínaim, a To Be a Better Man lesz. Az egyik legnagyobb költségvetéssel készült, és minden
szempontból megfelel a kínai hullám elvárásainak, hogy nemzetközi piacon is megállhassa a helyét.
A forgatókönyve díjnyertes, a színészgárda nagyszerű. Több országban is nagy sikerrel vetítették.
Pénzügyileg is megérte a befektetést. Az első három rész máris beszippantott. És ami szintén nagyon
fontos, eddig egy rossz szót sem szólhatok az angoljára. Öröm lesz fordítani, hála a Dramafevernek!!
(nem viki!)

Holnap kezdik a fűtésszerelést! Szegény én!

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 3. 5:29

f.ági írta:Szia Rita!
Itt vagyok én is, mint későn jövő, de le nem maradó. :-)
Nagyon köszönöm az egész sorozat forditását! Gratulálok, egy új és jó sorozattal leszünk , lettünk boldogabbak.
A 27 részt kezdem, nagyon lassan haladok, de élvezem igy is. Jövök majd a végén.

Szia Ági! Tudtam, hogy jössz! Köszönöm szépen! Úgy volt ez a 60. sorozatom, hogy a 61.-t még
előtte befejeztem (Momo Salon).

Nagyon szívesen az egész sorozatot! Lassan te is a végére érsz! Várlak vissza!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 3. 5:46

VuVej írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat feliratait.
Végre elkezdtem és teljesen elvarázsolt. Tetszik a "régi szobatárs" viselkedése, ahogy egymás felé terelgeti a párt. Először pipa voltam rá, és tessék.
Kicsit emlékeztet a My best ex-boyfriend című szintén kínai sorozatra, melyben nagy kedvencem Jerry Yan a főszereplő. (Remélem, egyszer azt is szárnyai alá veszi valaki.)
Ildi

Kedves Ildi! Akkor még az elején tartasz! Ez a sori olyan, hogy már az elején elvarázsol, és ebben
az állapotunkban maradunk a végéig. Mi minden vár még rád!

Hát igen. Mosheng hét évvel ezelőtt hirtelen eltűnt mindenki életéből. Xiao Xiao méltán haragszik
rá. Nem tudja a mögöttes dolgokat, csak azt, hogy el sem búcsúzott tőle, idegenektől kellett
megtudnia, hogy Amerikába ment. De mivel tudja, hogy Yichen min ment keresztül az évek alatt,
igyekszik összehozni őket. Ismeri jól az ügyvédet, tudja, hogy még mindig M-t szereti.

A My Best Ex-boyfriendről rengeteg kritikát elolvastam. A legtöbbje nem tartja rossz sorozatnak, de
nem is áradoztak róla. Ez tart vissza tőle. A My Sunshine-ról vagy az új választottamról csak nagyon
jó véleményeket olvastam, inkább ilyeneket választok, így mindenki jól jár. Az nem jó, ha még nekem
is fanyalognom kell a saját fordításom kapcsán, lásd Pretty Li Huizhen...

Szép napot, és további jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 3. 5:53

evanagyi írta:Rita Kedves.

Letöltöttem, még vár az élvezet, kinai sorozatot most nézek először, mert féltem tőlük, de itt olyan édes az a szerelmetes 2 ifjuk. Hálás köszönet kitartásodért, munkádért. Pihengess, és keresgess és válassz egy csodát. Való igaza a filmek már nem kötnek le. Hozzám kell, hogy nőjenek a szereplők, hogy betudjak lépni az életükbe. Még @};- @};- @};- @};- :littlehearth: egyszer köszönet mindenért. Mocsi

Kedves Mocsi! Ne sokáig tartsd magad vissza az élvezettől! Ha belekezdesz, meglátod, milyen
fantasztikus érzelmi utazásban lesz részed! Csinálj magadnak sok szabadidőt, mert innentől
kezdve, mindig a My Sunshine-t akarod majd nézni!

Láttál már kínait, a Silver Spoont! Jó, Hongkongban készült, de az is Kína része. Már az is nagyon
tetszett neked. Az új sorozatom, szintén fog, már alig várom, hogy fordíthassam!

Mindent nagyon szívesen! Kellemes sorozatolást kívánok! (Igazad van, én is jobban szeretem a sorikat,
mint a filmeket. Én is igénylem, hogy legyen elég időm belehelyezni magam a sztoriba, a szereplők
közé.)

Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. október 3. 11:02

Sziasztok Mindenki! Drága Ritánk!

Érdekes, mennyire hasonló az ízlésünk! :)) Én sem kedvelem különösebben MinHo játékát. Egyszer ezt (szerintem finoman) szóvá is tettem egy fészbukos poszt alatt, hát kaptam is érte rendesen. #:-s Soha többet nem merném kritizálni. x_x Bár a Faith-ban érdekes módon tetszett. Eszembe jutott amit írtál, Peter Sheng "nemjátéka" a Go Princess Go-ban, nos a Faithban is pontosan ez volt a helyzet, ez a mozdulatlan arc kellett a karakterhez. Ám, hogy igazságos legyek MinHo megmutatta, hogy játszani is tud, a Gangnam Blues filmjében. '
Asszem egyszerűen nem kedvelem különösebben.
Spoiler: mutasd
Igazán kiemelkedő színésznek a koreai JiSungot, GongYoot, InSungot, JooWont, JaeWont, a kínai Wallancet, Zhang Hant, a Tajvani Peter Hot, a tahiföldi Wongpuapan Theeradejt tartom a fiúk között. Velük elfogult vagyok, Ők nekem 'A hibátlanok :ymdaydream: ;))
Vannak még kedvenceim persze, akiket bármikor megnézek, de nekik látom a hibáikat is :D

Szép napot :flower1:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2017. október 3. 14:42

Rita írta:Kedves Mocsi! Ne sokáig tartsd magad vissza az élvezettől! Ha belekezdesz, meglátod, milyen
fantasztikus érzelmi utazásban lesz részed! Csinálj magadnak sok szabadidőt, mert innentől
kezdve, mindig a My Sunshine-t akarod majd nézni!

Láttál már kínait, a Silver Spoont! Jó, Hongkongban készült, de az is Kína része. Már az is nagyon
tetszett neked. Az új sorozatom, szintén fog, már alig várom, hogy fordíthassam!

Mindent nagyon szívesen! Kellemes sorozatolást kívánok! (Igazad van, én is jobban szeretem a sorikat,
mint a filmeket. Én is igénylem, hogy legyen elég időm belehelyezni magam a sztoriba, a szereplők
közé.)

Kedves Rita!
Viszem az utolso resz feliratat,koszonom a munkadat.Nem tudom mikor kezdem el es referalok rola,mert eppen influenzaval kuzdok. :((
Jo idot es jo forditasokat kivanok Neked.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + Rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 3. 19:05

Elkészültem a My Sunshine 4 részes rendezői változatának a munkálataival is!

Az AvistaZról letöltött 4 részes verziónak az első része hibás, ezért a felirat nem jó hozzá. A megára
feltettem a jó első részt (is), onnan töltsétek le, legyetek szívesek. A "Videók letöltése" alatti spoilerben
megtalálható a megás link!

Jó szórakozást kívánok hozzá!


Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine + Rendezői változat

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. október 3. 22:35

Kedves Rita!
NAgyon szépen köszönöm a rendezői változat részeket :) :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:
NAgyon szerettem :ymblushing:
Úgy sajnáltam, hogy véget ért :(( ;) ;)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine + Rendezői változat

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. október 4. 8:11

Ide még gyorsan válaszolok..nehogy elmenjen a buszunk...éppen tegnap néztem meg felirat nélkül...mert már nem bírtam a kíváncsiságommal, erre tessék most veszem észre, hogy van már felirata. Köszönöm a meglepetést, és az örömöt amit okoztál vele! Mellesleg az Újranézéssel a 14. résznél tartok! :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-h :-bd
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Sunshine + Rendezői változat

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. október 4. 11:56

Kedves Rita! Köszönöm szépen a rendezői változatot is!Viszem,töltöm,nézem. :-bd :littlehearth:
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: My Sunshine + Rendezői változat

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2017. október 4. 16:07

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a rendezői változatot is.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég