My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 19:20

cicus írta:Teljesen fel vagyok dobva...csak nehogy nagyot essek :) na jó ez vicc akart lenni,
de annyira örülök,hogy máris itt van 3 rész,máris töltöm és abba sem hagyom amíg
végig nem néztem.Köszönöm szépen :x :ymhug:

Én is fel vagyok dobva! Több hónapja várom már ezt a pillanatot! Végre eljött! Nagyon
vágytam rá, hogy megosszam veletek ezt az igazán szép szerelmi történetet.

Most pedig szokásomhoz híven várom, hogy valaki, aki már megnézte jelentkezzen a
véleményével, hogy megnyugodjak. Addig izgulok.

Moshenget a Treasure magazin alkalmazza fotósként ahol a főszerkesztőnő éppoly szeretni
való, mint a Prettyben, csak kevésbé extravagáns:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 19:25

Kata58 írta:hűha! nem gondoltam volna, hogy máris nézhetjük felirattal...ezer hála és köszönet, máris vittem!!! :ymhug: :movingflower: :flower1: :-bd

Én sem gondoltam még két napja, aztán így esett! Nagyon szívesen! Izgatottan
várom a véleményedet!


Mosheng és Yicheng köztoi szótlanságot egy elveszett pénztárca, és egy régi fotó
töri meg:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 19:36

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Vittem az első 3 részt boldogan ,ugyanis olyan jó kis beharangozás ,sikeredet ennek a sorozatnak ,hogy jó magamat is beleértve már nagyon, nagyon vártuk .Igaz még nincs az összes rész a gépemen ,de több mint a fele már itt mosolyog nézésre várva ,és igyekszek a többit is leszedni (nehogy el fogyjon ) Köszönöm szépen ,jó hétvégét kívánok ,nyugodtan űlj be a jó hűvös szobába és ha fordítani támad kedved ,ne fogd vissza magad ! ;) ;) Szeretettel Erzsébet :x :x :littlehearth: :flower1:

Kedves Erzsébet! Igen, beharangozni azt nagyon szeretek, és tudok is, mert olyankor amikor
"harangozok", akkor már be vagyok sózva, mert tetszik a történet, és azt szeretném, ha más
is átélné azt az élményt, amit én. Aztán vagy bejön, vagy nem. Szerencsére nem sok sorozatom
volt még, aminek a fordításánál alább hagyott a lelkesedésem.

Remélem, most sem okozok a kedvenckémmel csalódást!

Nem fogom vissza magam! Ha befejeztem a fórumozást, már kezdek is bele a 4. részbe, mert
holnap kevesebb időm lesz fordítani.

Elkezded nézni, vagy gyűjtögetsz?

Nagyon szívesen!



A cím jelentése Napfényem, ezt a szót írja Yichen a pénztárcában lévő fotó hátára. Az operatőr
igyekszik is játszani a napfénnyel. Nekem nagyon tetszik:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 19:45

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Nálad nagyon hamar elröppen az a kb. 2 hét (nálam 2 nap). Letöltöttem és nem álltam meg, hogy ne nézzek bele. Mondanom sem kell, hogy ottragadtam és most már nem állok meg félúton...
Köszönöm szépen az első hármat!

Kedves Rizibizi! Ahogy megtudtam, hogy még nem kezdik nálam a szerelési munkákat,
azonnal belekezdtem a fordításba. Ennek két napja. Már nem bírtam a várakozást.

Jaj, de jó ha ott ragadtál, ez azt jelenti, hogy tetszett a "látvány". Ha van kedved, megírnád
az első benyomásaidat? Már alig várom, hogy érkezzenek az első vélemények!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Nagyon kedvelem Mosheng fotós kollégáját Yuanfenget is. Az ő története is érdekes lesz:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 19:51

csabamama2 írta:Szervusz Rita Kedves!

No ezzel a My Sunshine-vel megfogtál, a tartalom alapján azt hiszem tetszeni fog, ezért vittem is az első 3 részt. Köszönöm szépen a feliratot és a videó letöltési lehetőséget is. Üdv.szeretettel: Ildikó

Szia Ildikó! De jó újra találkozni! Én is úgy gondolom, hogy tetszeni fog. Érett emberek,
érett szerelmi története. Nincs bohóckodás, álszemérmesség, halszem és egyebek, hanem
igazi mélyen megélt emberi érzelmek vannak, amik alól mi sem tudjuk kivonni magunkat,
köszönhetően a szuper főszereplőknek.

A színek nagyon hangulatossá teszik a sorit:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 19:57

csip írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a letöltési lehetőséget és az 1-3.rész fordítását!

Kedves Csip! Mindent nagyon szívesen!

Kép
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. augusztus 10. 19:59

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az első 3 rész fordítását! :) Nem bírtam megállni és én is belenéztem itt-ott. Nagyon jónak tűnik :-bd , de inkább megvárom a fordításod és veled haladok, hogy ne maradjak le semmiről! :ymblushing: Még egyszer: köszönöm! ^:)^ Szeretettel várom a folytatást!

Ha hiszed, ha nem, kb. 3 éve kezdtem el ázsiai sorozatokat és filmeket nézni. Általában az éjszakáim ezzel telnek nagyrészt, mert nagyon rossz alvó vagyok, naponta elég 2- 2 ésfél óra pihenés, így most kezdtem el az 500 sorozatomat(filmek is vannak közte), ami a Sunshine lett véletlenül. Ezért külön köszönetem! :movingflower: :flower1: @};- :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 20:06

wsxwsx18 írta:Drága Rita!

Hihetetlenül gyors vagy azt kell, hogy mondjam. :D S nem is egy rész fordításával leptél meg bennünket, hanem hárommal. Köszönöm. :))
Már vártam e sorozat fordítását, hiszen annyit beszéltél már róla, hogy mennyire szeretted és mennyire várod már, hogy elkezd fordítani, hogy már engem felcsigáztál vele, így már alig várom, hogy láthassam. Hiszem, hogy jó lesz, mert ahogy észrevettem, egyezik a véleményünk. ;;)
Amint lesz egy kis időm, el is kezdem. Majd még jelentkezek, ha sikerült megnézem e részeket.

Millió csók, puszi
Brigi

Kedves Brigi! Ahogy már írtam fentebb, magamnak is meglepetés volt, hogy máris
belekezdtem.

Amikor néztem ezt a sorozatot, nem tudtam szabadulni tőle, annyira hatással volt rám.
Alig vártam, hogy este legyen és újra bámulhassam a nagy kedvencemmé vált párost
Tiffany Tangot és Wallace Chungot. Akkora volt a lelkesedésem, hogy nem tudtam nem
beszélni a sorozatról. Mivel sokat vagyok egyedül, nektek kellett elolvasni, amiket
ömlengtem.

Olyan jó lenne, ha mindenki, aki elkezdi nagy-nagy örömét lelné benne!

Nagyon tetszik a szerkesztőség, és az ügyvédi iroda épülete is belülről. Yichen irodájába
egy ilyen lépcsőn kell felmenni. Valahol láttam már hasonlót:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 20:28

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az első 3 rész fordítását! :) Nem bírtam megállni és én is belenéztem itt-ott. Nagyon jónak tűnik :-bd , de inkább megvárom a fordításod és veled haladok, hogy ne maradjak le semmiről! :ymblushing: Még egyszer: köszönöm! ^:)^ Szeretettel várom a folytatást!

Ha hiszed, ha nem, kb. 3 éve kezdtem el ázsiai sorozatokat és filmeket nézni. Általában az éjszakáim ezzel telnek nagyrészt, mert nagyon rossz alvó vagyok, naponta elég 2- 2 ésfél óra pihenés, így most kezdtem el az 500 sorozatomat(filmek is vannak közte), ami a Sunshine lett véletlenül. Ezért külön köszönetem! :movingflower: :flower1: @};- :-h

Kedves Ildi! Őszintén megvallom, hogy nem pontosan értem, amit írtál. Azt mondod, hogy
együtt haladsz velem, a fordítással, de az első három részt mégsem nézed meg.

Persze önző módon én annak örülök, ha minél többen együtt haladunk és egyszerre nézzük,
de azt is megértem, ha valaki összegyűjti a feliratokat és a fordítás végeztével kezd neki
a sorinak.

500. sorozat! Az rengeteg! Azért örülök nagyon, hogy velem jubilálsz! Nekem pedig ez a 60.
sorozatom! Öt év alatt, amióta fordítok, csak ennyit láttam, de előtte sem sokat. Én akkor
érzem jól magam, ha fordítok.
Azt tervezem, hogy hármasával fogom kitenni a részeket. Igyekszem a következő adaggal!

Nagyon szívesen!

Mosheng korábbi életének szereplői szép lassan visszatérnek. Őt most Xiao Xiao-nak hívják,
és híres-hirhedt modell. Egyetemista korában Mosheng legjobb barátnője volt, és Xiao Meinek
hívták:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 10. 20:31

Nagyon jó volt az első 3 rész ! Igaz a konyhai dolgok elraboltak tőle időnként, de máris bepótoltam a lemaradást! :) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: Máris oda vissza vagyok a sorozatért, és nagyszerű az egyetemi légkör még így a visszaemlékezésekkel együtt is.
És bár most nincsenek úgymond jóban, mégis izzik a parázs közöttük! Kíváncsi leszek, mikorra tisztázódnak a félreértések...remélem nem váratnak meg bennünket az utolsó résszel. Van egy bejátszás ahol mintha az amerikai volt barát lenne a repülőn...na majd kíváncsi leszek tévedek-e :D :)) .

Köszönöm az eddigi részeket! :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. augusztus 10. 20:37

Üdv,
köszönöm szépen az 1-3.részek feliratait.
Avatar
mazsi87
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017. augusztus 10. 20:29

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: mazsi87 » 2017. augusztus 10. 20:42

Kedves Rita!

Köszönöm szépen, hogy ilyen nagyszerű sorozattal örvendeztetsz meg minket! Kitartás a többi rész fordításához! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 20:50

Kata58 írta:Nagyon jó volt az első 3 rész ! Igaz a konyhai dolgok elraboltak tőle időnként, de máris bepótoltam a lemaradást! :) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: Máris oda vissza vagyok a sorozatért, és nagyszerű az egyetemi légkör még így a visszaemlékezésekkel együtt is.
És bár most nincsenek úgymond jóban, mégis izzik a parázs közöttük! Kíváncsi leszek, mikorra tisztázódnak a félreértések...remélem nem váratnak meg bennünket az utolsó résszel. Van egy bejátszás ahol mintha az amerikai volt barát lenne a repülőn...na majd kíváncsi leszek tévedek-e :D :)) .

Köszönöm az eddigi részeket! :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! Szinte tudtam, hogy te hozod meg a sori első véleményét! Úgy örülök, hogy jókat írtál!

Van egy jó hírem! A Napfényben semmit nem húznak. A végén, a 30. rész környékén érezni azt,
hogy itt is abbahagyhatták volna, de csak a főszereplők szempontjából. A mellékszálak miatt
viszont érdekes marad végig a történet.

A történet úgy halad, hogy hol a jelenben, hol a múltban vagyunk. Ez akár idegesítő is lehetne,
ha nem játszanának annyira jól a fiatal és az érett Moshenget és Yichent alakító színészek. Le
a kalappal!

Wallace Chung minden érzelmet képes átadni nekem:

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 20:54

chain írta:Üdv,
köszönöm szépen az 1-3.részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 10. 20:58

mazsi87 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen, hogy ilyen nagyszerű sorozattal örvendeztetsz meg minket! Kitartás a többi rész fordításához! :)


Kedves Mazsi! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából! Még csak most aktiváltalak,
és máris itt a hozzászólásod! Kedves tőled!

Nagyon szívesen a sorozatot is és a feliratokat is! Remélem, kellemes élményben fog
részesíteni!


Hogy én mennyire szeretem ezeket a fiatal színészeket is! Nagyszerűek!

Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. augusztus 10. 21:11

Szia!
NAgyon szépen köszönöm az első részeket. :)
Meggyek nézem is :) :D :D :D :D :D :D =))
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. augusztus 10. 23:06

Kedves Rita !

Sikerült mára letöltenem az egész sorozatot végig és meglepi, hogy már nézhetem is.
Örülök, hogy nem birtad ki fordítás nélkül.
Köszi , Köszi, Köszi.

Ahogy olvasom más is jónak tartja a történetet.

Nézem és majd............a szokásos. IROK.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
el Topo

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: el Topo » 2017. augusztus 10. 23:17

Kedves Rita!
köszönöm a feliratokat!
Most "esett le" ,hogy Wallace Chung - Tiffany Tang párost már láttam, méghozzá a 2016os Bounty Hunters-ben.
Mégegyszer köszi !
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 10. 23:22

Na már itt is vagyok,megnéztem és imádom,nem csalódtam senkiben és semmiben.
Nagyon aranyosak és jól játszanak a fiatalok is és a felnőttek is.Tiffanyt már több
sorozatban láttam,most is fordítanak egy történelmi sorozatát,amiben ha jól vettem ki
a férjével játszik és most fordítják a Daimond-ot is.Ő igazán jó szinésznő, Wallace Chung-ról
nem is beszélve :ymblushing: A történet is tetszik a helyszínek is szóval izgalmas nagyon és
örülök,hogy 32 részes,nem csak16 vagy 20 :-bd Annak is örülök,hogy 3 részt lehet megnézni
akár egyhuzamban is.Nekem biztos a kedvencem lesz.A képekért és a gifekért is köszönet,
nagyon jók lettek!

Jó éjszakát Mindenkinek O:-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 6:26

virag1 írta:Kedves Rita !

Sikerült mára letöltenem az egész sorozatot végig és meglepi, hogy már nézhetem is.
Örülök, hogy nem birtad ki fordítás nélkül.
Köszi , Köszi, Köszi.

Ahogy olvasom más is jónak tartja a történetet.

Nézem és majd............a szokásos. IROK.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! De örülök, hogy megvan az összes videó! Már csak az van hátra, hogy jöjjenek
a feliratok. Igyekszem velük, mert ez a sori olyan, hogy ha belemerülünk, néznénk tovább, és
bizony nagyon rossz abbahagyni.

Mindent nagyon szívesen! Dőlj hátra, nézd meg a három részt, és..... Jó szórakozást kívánok!

Ez a lánytípus, akit én csak "ragacs"-nak hívok elviselhetetlen számomra, de ez a lány annyira
aranyosan csinálja:

Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. augusztus 11. 6:55

Szép jó reggelt Rita!
Hálásan köszönöm neked az első három rész feliratát. ^:)^
Nagyon tetszett ez a három rész, szépen elkezdték kibontani a múltat.Most még mindenki sebzett, megbántott, de az már látszódik, hogy a fiatal, egyetemi szerelem nagy naggyá és méllyé nőtte ki magát. Tiffany Tang-ot nagyon kedvelem már több sorozatban láttam.Wallace Chungot még nem láttam semmiben, de nagyon helyes, jó kiállású pasi, jót fog tenni a szememnek.
Köszönöm szépen, Örömmel tartok ismét veled. Marcsi :)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 7:41

el Topo írta:Kedves Rita!
köszönöm a feliratokat!
Most "esett le" ,hogy Wallace Chung - Tiffany Tang párost már láttam, méghozzá a 2016os Bounty Hunters-ben.
Mégegyszer köszi !

Kedves el Topo! Nagyon szívesen a feliratokat! Nem is tudtam, hogy már játszottak együtt
ők ketten. Amióta kínait fordítok, mindig úgy sikerül választanom fordítandó sorozatot, hogy
számomra teljesen új, addig ismeretlen színészeket ismerek meg. Ebben a soriban sincs egy
ember sem, akit már láttam volna korábban. Nem tudom, hogy a filmben milyenek voltak, de
itt nagyon klassz párost alakítanak, olyat, akiket "az isten is egymásnak teremtett".

Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 7:45

novcsi6 írta:Szia!
NAgyon szépen köszönöm az első részeket. :)
Meggyek nézem is :) :D :D :D :D :D :D =))

Szia! Nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 11. 8:13

cicus írta:Na már itt is vagyok,megnéztem és imádom,nem csalódtam senkiben és semmiben.
Nagyon aranyosak és jól játszanak a fiatalok is és a felnőttek is.Tiffanyt már több
sorozatban láttam,most is fordítanak egy történelmi sorozatát,amiben ha jól vettem ki
a férjével játszik és most fordítják a Daimond-ot is.Ő igazán jó szinésznő, Wallace Chung-ról
nem is beszélve :ymblushing: A történet is tetszik a helyszínek is szóval izgalmas nagyon és
örülök,hogy 32 részes,nem csak16 vagy 20 :-bd Annak is örülök,hogy 3 részt lehet megnézni
akár egyhuzamban is.Nekem biztos a kedvencem lesz.A képekért és a gifekért is köszönet,
nagyon jók lettek!

Jó éjszakát Mindenkinek O:-)


Szia Cicus! De jó volt olvasni a te véleményedet is! Még csak most rázódunk bele, de én már
nem tudok elvonatkoztatni a sorozat egészétől, mert kétszer is láttam, szóval nem tudom
megítélni objektíven, hogy mennyire érdekes, vagy izgalmas ez az első három rész. Ezért is
örülök, ha azt írjátok, hogy máris tetszik a sori. Bár biztosan engem is magával ragadott a
kezdetektől, különben nem töltöttem volna le újra és újra.
A következő lesz az a rész, amiről az ismertetőben írtam, ahol a vitaverseny lesz.

Jót mosolyogtam magamban. Nagyon ritka, ha valaki örül, hogy nem 16, hanem 32 részben
nézhet meg egy sorit. A Napfénynél én is kifejezetten örültem. 16 rész nem elégített volna ki,
olyan jól tudják fokozni a feszültséget.

A gifeket is és a képeket is az egyik oldalon találtam, egy fan készítette őket. Minden részhez
csinált párat.

Nagyon szívesen!

Nehéz elhinni, hogy Yichen így fog egyszer nézni Moshengre, hiszen a 3. rész végén határozottan
kiadta az útját:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (3/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 11. 8:23

Szép reggelt mindenkinek délutánra megint vihart jósolnak ...tegnap alig bírtam becsukni az ablakokat és a redőnyt megmenteni a teljes leengedéssel...hűűű de most enyhe szellő van és évezem a hűst amig nem lesz melegebb!

Azért írok, mert a DA-n jeleztem, hogy elkészültél az első 3 rész fordításával, csak nem tudtam hogy tegyem be hogy hogyan elérhető! Sikerült megoldani, de azért légyszíves ellenőrizd Nem tudom az előbb miért nem láttam, hogy jól csináltam e... :-o :ymblushing: :-w
Spoiler: mutasd
bocsánat a belekontárkodásért.. teljesen más kapcsán voltam ott aztán eszembe jutottál és gondoltam miért ne, hátha még mindig azt hiszik csak tervezed, miközben meg már itt élvezhetjük is.


Elfelejtettem az előző hozzászólásnál, hogy a másik fotós, aki szerepel benne ő remekül játszik most A CRUEL ROMANCE- ben.! Olyan jó lenne ha kitennétek az ő képét is ahogy a lánnyal együtt dolgoznak... ;) :D \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég