My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

schwiegel
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:41
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: schwiegel » 2017. október 31. 15:40

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Örülök, hogy láthattam a feliratoddal. Az elejétől a végéig nagyon élvezetes volt. Köszönöm!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 2. 7:28

schwiegel írta:Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Örülök, hogy láthattam a feliratoddal. Az elejétől a végéig nagyon élvezetes volt.
Köszönöm!

Nagyon szívesen a teljes sorozatot! Én is örülök, hogy megnézted,
és hogy Neked is örömet szerezhettem a fordítással!

Szép napot kívánok!


Kép Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2017. november 3. 19:22

Rita, hálásan köszönöm ennek a sorinak a fordítását is. @};-
Ha apránként is, de a végére értem én is. Nem is értem rá megírni neked, hogy mi lassította le a tempómat.
Spoiler: mutasd
A koreai kirándulásomat követően a rám váró munka dandárját letudva, nagy elánnal el kezdtem nézni, el is jutottam kb. a 20. részig, amikor keresztapám bekerült az intenzív osztályra egy életmentő műtétet követően. Mindez derült égből villámcsapásként következett be...csoda, hogy eljutottunk a műtétig... szinte minden szabadidőmet nála, ill. a megzakkant családomnál töltöttem. 10% esélye volt a túlélésre. Még a gépemet sem értem rá bekapcsolni, telóról leveleztem is, amit a kisbetűk miatt kevésbé szeretek. Már szerencsére otthon van, ezt a csatát egyelőre megnyertük.

A sorozat nagyon-nagyon tetszett. Minden percét élveztem. Talán így tudnám a legtömörebben kifejezni az érzéseimet. :littlehearth:
Sikerült megint egy olyan sorozatot választanod, ahol tulajdonképpen senkit sem kellett utálnom. A maga módján mindenki szerethető volt. Talán csak MS édesanyját nem fogom tudni a szívem mélyén megérteni sosem.(Az eszemmel is inkább csak sejtem, hogy mi lehetett a baj nála.)
Nekem Hui is szimpatikus volt, sőt kifejezetten jóképűnek találtam. A vége felé éreztem kissé mániásan eltúlzottnak a ragaszkodását. Mellé a hűséges titkárnője lenne való.
Ami nagyon tetszett a sorozatban, hogy a színészek patakokban folyó könnyei nélkül is átélhettem a szereplők érzéseit. ^:)^
Másrészt katartikus élményt nyújtott a nem elkapkodott, szép lezárása a történetnek, valamint az oldalszálak elvarrása.
Erre általában ritkán szánnak elég időt a sorozatkészítők manapság.
Nagyon örülök, hogy nem a rendezői változattal kezdtem. Másnak sem tanácsolnám a felcserélt sorrendet, ha még a későbbiekben tervezi megnézni a sorit. "Szegényebb lenne egy szép sorival."
Köszönöm ezt a nagyszerű élményt! ^:)^ Nélküled biztosan elkerült volna ez a sori.
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 4. 8:28

Szia Anna! Tudtam, hogy neked is nagyon fog tetszeni ez a sori!Igazából nekünk, vagyis a 40-50-es
korosztálynak való a történet. Az tudja igazán értékelni a forgatókönyvíró, a színészek, a rendező
munkáját, aki már bőséges élettapasztalattal rendelkezik.

Én is nagy erényének tartom, hogy láthattunk esküvőket, és gyermekek születését is megérhettük.
Azonkívül az is nagyszerűen volt megcsinálva, hogy amikor Mosheng és Yichen kezdett révbe érni,
és keveset kellett miattuk izgulni, akkor egy ügyes mozdulattal az addigi mellékszereplőket, Xiao Xiao-t
és Yuanfenget is felminősítették főszereplőkké, és nekik is elkezdhettünk drukkolni, majd ráadásként
még Yimei boldogságát is megkaptuk. Nem csoda, hogy minden percét élveztük, nem volt üresjárat.

Spoiler: mutasd
Nagyon sajnálom, ami keresztapáddal történt, de hatalmas szerencsével túljutott a nehezén. Jobbulást
kívánok neki! Jó a rosszban, hogy azután történt, hogy hazajöttél, nem előtte.

Nagyon szívesen az élményt! Kellemes hétvégét kívánok!

Wallace Chung és Tiffany Tang rengeteg érzelmet képes volt átadni, közvetíteni. Imádtam!

Kép Kép
Delfike74
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. március 3. 20:47

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Delfike74 » 2017. november 13. 11:07

Sziasztok!
Szia Rita!
Annyira örültem mikor megláttam,hogy lefordítottad a sorozatot!
Gyorsan le is töltöttem a videókat és a feliratot.
ma neki akartam állni nézni és sajnos nem sikerült...
Lemezolvasási hibát ír ki a laptopom a 32, részhez, a rendezői változattal nincs gondom.
most mi tévő legyek?
Esetleg emailcímre eltudnád küldeni?
Köszönöm! Delfike

[email protected]
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 14. 5:39

Kedves Delfike! A fb-on olvastam, hogy már megkaptad a feliratokat!
Nem tudom, hogy mi lehetett a probléma, de a lényeg, hogy most már
meg tudod nézni a sorozatot!

Szép napot és jó szórakozást kívánok!


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 15. 20:46

Szia Rita!
Belekezdtem én is a Sunshine nézésébe. Köszönöm, hogy fordítottad. 4 részt láttam belőle. A szereplők nagyon jók. Tiffanyt éppen mostanában láttam 1 kosztümösben. Ott nagyon gyönyörű volt, de itt nagyon csúnya ezzel a GümZsandis frizurával. A kosztümösben hosszú és hosszú ujjú ruhákban volt. Itt rémísztőek a vékony kezei, amik kilátszódnak az ujjatlan ruhákból. Semmi hús nincs rajta, csak a csont és bőr. A főfiút még semmiben sem láttam. Itt sem sokat szerepelt még eddig, mert ugye vegyesen adják a régmúlttal. A fotós fiú nagyon szimpatikus, valamint a főszerkesztő is, aki felvette a lányt. De a többiek egyenlőre nagyon ellenségesen viselkedtek a lánnyal. A barátnő aki a jelenben hisztis modell lett, szerintem direkt csinálta a balhét, hogy újra tudjanak találkozni. Szerintem ezzel inkább segíteni akart nekik. Nekem nem tetszik a nyomulós lány, roppantul idegesít, hogy levegőhöz jutni sem engedi a fiút. Az állandóan elküldi, lerázza. De aztán már úgy tűnik, hogy néha már örül a nagy rajongásnak, mosolyog magában, ha nem látja a lány. Mert előtte még mindig megjátssza a nehezen kaphatót. Ez is olyan fura nekem, hogy itt is és a koreai sorozatokban is a lányok nyomulnak, ők udvarolnak a fiúknak, kaját vesznek nekik. Az én időmben még a fiúk udvaroltak a lányoknak. Nekem az lenne a természetes. Viszont az, hogy megint csak a megbeszélés hiánya okozza a félreértést közöttük az megint csak nagyon idegesít. Mindkettő azt hiszi, hogy a másik szakított és a lány búcsú nélkül egyenesen amerikáig fut. Még a barátnőjével sem közli, hogy miért is ment el. Most is csak hallgat mélyen amikor őt hibáztatja. Miért olyan nagy dolog 1-2 mondatot kinyögni? Komolyan idegrohamom lesz, amikor fél perc alatt meg tudnák beszélni a dolgot és helyette több évet eldobnak az életükből, mert egyik sem veszi a fáradtságot, hogy megbeszéljék a félreértést. Amikor meg 7 év után végre találkoznak, akkor is csak hazudnak a másiknak. Tipikus ázsiai viselkedés. Nem is tudom, hogy tudják a sok mellébeszélésből kihámozni az igazságot?
Na most itt tartok.
Köszönöm és mindjárt nézem tovább, csak még megnézem a képeiteket.
Éva
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 16. 15:57

Szia Rita!
Megnéztem 9 részt is. Erre felé már nem volt idegesítő dolog. Nagyon élvezem. Szeretem, hogy most már Yichen átvette a kezdeményező szerepet. Így már nekem is férfias. A fiatalkori szerepe nekem nagyon passzív volt. Mosheng viszont nagyon visszafogott lett, a fiatalkori pezsgés teljesen elpárolgott belőle. Neki pont a kettő közötti lenne a kívánatos viselkedés. Yimei nem is értem, hogy miért ragaszkodik az egyoldalú szerelméhez. Szerencsétlen pasi minden lehetséges, de nem bántó módon a tudomására hozta, hogy nem látja nőnek. Miért jó az neki, ha állandóan visszautasítják a közeledését? Lelkileg lepadlózza magát ezzel teljesen. Xiao Xiao viselkedése tetszik. Ahogy a barátnője visszajött egyfolytában azon dolgozik, hogy újra összehozza őket. Nem tudom, hogy miért érzem, hogy ő fog a másik fotóssal Yuanfenggel összejönni. Talán mert mindig ölik egymást amikor találkoznak. Viszont a felnőtt szereplő nem annyira szép, mint aki a fiatalt játszotta. Az a kislány egy szépség volt. A csúnyácska helyettest is csípem, az örökös vakrandijaival. Nagyon jó a természete, nem hagyja, hogy alázzák. Nagyon öntudatos. Tisztában van az értékeivel, de a gyengeségeivel is. Szeretem az ilyen talpraesett nőket. A másik nő aki mindig alázgatni akarja az nagyon nem tetszik. Sem a nő, sem a viselkedése. Mindenkit lábtörlőnek használna aki alatta vagy egy szinten van vele, a főnöknő előtt viszont meghunyászkodik. Ez a kettősség a korai sorozatokban tipikus. Megyek folytatom, mert pont a legjobb résznél tudják befejezni a részt.
Köszönöm: Éva
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 17. 14:21

Szia Rita! Ez a sorozat nagyon be tudja szippantani a nézőt. Meg is néztem 24 részt belőle. Nem bírtam abbahagyni. Nem akarok hosszan írni, nem tudom, hogy elolvasod-e egyáltalán. Most nagyon fordítassz úgy gondolom. A memorisat. Azt is nagyon érdekel, szeretném majd nézni. Elég galádul viselkedett Yichen a lánnyal először. Nem tudom megérteni, hogy egyes férfiak miért nem tudják kimondani, hogy kellessz nekem? Na de végre már tettekre is sor került. Azt hittem, hogy még húzzák egy darabig és a nászút után sem történik meg még, csak ölelgetik egymást. Az elvált férj a házasságban nagyon úriemberként viselkedett, az egyetlen részeg eset kivételével. Sajnáltam is. Viszont amit utána művel az nagyon durva. De 3 évig még csak nem is célzott rá, hogy tetszik neki a nő, azután meg nem adja be a válási papírokat, csak a nőnek a hamist. Itt már az eszem megállt. Mert ugye a hazugság, az átverés, az egyik legnagyobb bűn egy párkapcsolatban. Nálam. De az már kiverte a biztosítékot amikor ilyen aljasul megszervezte a honkongi utat. Viszont nagyon tetszett Mosheng viselkedése, hogy felhívta az urát. Nagyon örültem neki, hogy rögtön kapcsolt, pedig nagyon ki volt analizálva a viselkedése. Nagyon megtervezték a titkárnővel. Az a titkárnő egy pszihológus. Nagyon jól megfigyeli az embereket és nagyon jól következtet. Viszont sem Mosheng sem Yichen nem a tőlük elvárt módon viselkedett, szerencsére. Sajnálom szegény fotós fiút is, jól elbánt vele a nő. DE én az első perctől így gondoltam, biztos voltam benne, hogy ez lesz a vége. Sőt a Xia Xiával is. Hát padlót fogtam a vízóra leolvasásnál. Nagy poén volt. Megyek és ma befejezem a sorit. Nekem így egyben nézve adja az élvezetet, izgalmat. Amikor várni kell a részek között akkor elvész, alábbhagy a lendület. Én így nagyon szeretem, hogy alig bírom abbahagyni a részeket.
Köszönöm: Éva
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 18. 14:22

szia Éva, biztosíthatlak, hogy Rita egyik első dolga lesz hogy neked itt válaszoljon, csak most egy kicsit nem várt dolgok borították az időrendjét. Ma hozni fog a memorisból egy részt. :D :)
Viszont én is élvezettel olvastam, milyen remekül beszippantott ez a sorozat is! Mi is jól kiveséztűk, akik anno nem maratonoztak :)) :)) :)) .
Sok örömöt a befejezéshez! A végéhez is várom a véleményedet. A rendezői is aranyos, de ha lehet, ne azon forrón nézd meg, hagyj egy kis időt magadnak hogy leülepedjenek a történések! Nekem kedvenc pillanatai a részeknek a gyerekkori párhuzamok, ahogy fokozatosan derül ki a múlt és olyan aranyosak voltak. Igazad van, valóban nagy fordulat van a személyiség változásban, de ennek is kiderül az oka! A befejezés meg abszolúte örömteli... :ymblushing: :)) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 18. 16:34

Szia Kata!
Persze olvastam, hogy ezerrel fordít most. Nekem is nagyon tetszett a vége is. Nagyon jól elvarrták a szálakat is. Tehát a mellékszereplők történeteit is tovább vezették, mint a főhősökét. Szeretem az ilyen részletes, mindenkire kiterjedő befejezést. Be is jött a megérzésem a modell és a fényképész párosról. Valahogy az elején már tudtam, hogy össze fognak jönni. A nagymamája nagyon jó tanácsot adott, szerencsére meg is fogadta. Én nagyon csíptem ezt a hisztis modellt. De az örökké gondoskodó fényképész fiút is. A 2 főszereplő nagyon szép tiszta jellem volt, következetesen élték végig az életüket. Még a volt férjet is igyekeztek megkímélni, hogy ne sérüljön szegény, amikor rábizonyítják a hamisítást.))) Yimei élete is rendeződött, nagyon jó férjet kapott. Neki hála a nő is jó irányba tudott változni. Csak azt nem tudom megérteni, hogy ott az emberek, hogy tudják magukra hagyni a gyerekeiket. Iszonyat. Nem tudom megszokni. Ezen mindig úgy kikészülök. A koreai sorikban is nagyon sok ilyen van.((( Még nem olvastam a hozzászólásokat, csak az elejéről. Olyan 5-6 részig, mert nem akartam spoilerbe futni, de érdekelt, hogy mi a vélemény. De szinte minden soriban benne van, hogy görcsösen meg akarnak házasodni. A nők és a férfiak is. De nem a boldogságot keresik, hanem a legtöbb csak a jó partit keresi. A gazdag, jól kinéző valakit. Mintha csak az számítana nekik. Aztán meg ott vannak a nem működő házasságban, boldogtalanul. Ezért is tetszett nagyon a nagymama tanácsa. Hogy ne a vagyonát nézze, hanem a viselkedését a fiúnak. Szerintem ennek minden ázsiai sorozatban benne kellene lennie.
Köszi, akkor majd később nézem meg a másik 4 részt. De ezt is még valószínű ismételni fogom.
Éva
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 18. 16:35

Szia Rita!
Katának már részletesen leírtam a sori végéről a véleményemet. Nagyon köszönöm, hogy láthattam. Ismét egy nagyon jó választás volt.
Köszönöm: Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 18. 20:02

Szia Éva! Már jöttem is!
Minden nap váratlan események jöttek közbe, és nem tudtam haladni a mostani sorim fordításával.
Már túl vagyunk a közepén, és nagyon izgalmas az egész, nem akarom megvárakoztatni azokat, akik
velem együtt haladnak a nézéssel.

Nagyon örülök annak is, hogy megnézted a My Sunshine-t, és annak is, hogy ennyire tetszett! Nem
mindenben egyezik a véleményünk, de olyan nagyon nem is tér el. Ha majd folytatod a hsz.-k olvasását,
látni fogod.

Mi, akik együtt néztük is imádtuk. Olyan jó hangulat volt a topikjában, csak úgy izzottak a hsz.-k. Több,
mint 1100 vélemény érkezett, ami rettentő inspiráló volt számomra. Nagy kedvem volt a fordításhoz,
épp úgy, mint most.

Újabb párhuzam a Memory Losttal, hogy mindkét sorozatnál úgy éreztem, hogy rám vártak. És ez újra
megsokszorozta az energiáimat. Mindkettőt végignéztem (nem szokásom egyáltalán) mielőtt fordítani
kezdtem volna, és ahogy befejeztem, máris vágytam rá, hogy újra elkezdjem. Szóval a ML is jó
választás lesz!

Nem akarok mellébeszélni, csak annyiszor leírtam már a véleményemet a My Sunshine-ról, hogy nem
akarózott megint megtenni. Amúgy sem lehet röviden írni róla. Inkább olyanokat írtam, amiket nem
fogsz a hsz.-ban olvasni.

Nagyon szívesen a feliratokat és az élményt! Jó éjszakát!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 18. 20:04

Köszönöm Kata a figyelmességedet! Jó éjszakát!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 18. 20:20

Kép
Ha már cicavideóban is volt részünk Szilvia jóvoltából :)) :D .
Áldott pihenést mindenkinek! :ymblushing: i-) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 20. 19:44

Szia Rita!
Persze, majd olvasom a hsz.-ket. Szeretem tudni, hogy másokat mi fog meg. Annyian vagyunk. Mindenki más előzményekkel, tapasztalatokkal. Engem nagyon érdekel, hogy ugyanaz másra hogyan hat. A memoryt is fogom nézni, de csak maratonban, mert mindig a legjobb résznél tudják abbahagyni.
Nagyon jó, hogy megtaláltad a rád váró sorozatot. Mi csak örülhetünk neki, annyi örömet és mindenféle más érzést szereznek nekünk ezek a sorozatok.
Köszönöm szépen. Éva
Csillagvirág
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. március 8. 19:48

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2018. január 20. 21:23

Kedves Rita!
Olyan sok jót írtatok róla,hogy kedvet kaptam a sori megnézéséhez!
Már csorog is lefele,de ahogy kérted a rendezőivel kezdem!
Nagyon szépen köszönöm a feliratot és a letöltési lehetőséget is! :flower1: @};- :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 20. 21:28

Csillagvirág írta:Kedves Rita!
Olyan sok jót írtatok róla,hogy kedvet kaptam a sori megnézéséhez!
Már csorog is lefele,de ahogy kérted a rendezőivel kezdem!
Nagyon szépen köszönöm a feliratot és a letöltési lehetőséget is! :flower1: @};- :)

Kedves Csillagvirág! Ne a rendezőivel kezd!!! Akkor semmit sem fogsz érteni belőle!

A hosszú változat az, ami magában is megáll, a rövid az csak a hosszú ismeretében
érthető!

De jó, hogy kedvet kaptál hozzá! Szerintem te is nagyon fogod szeretni!

Jó szórakozást kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 20. 21:34

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Persze, majd olvasom a hsz.-ket. Szeretem tudni, hogy másokat mi fog meg. Annyian vagyunk. Mindenki más előzményekkel, tapasztalatokkal. Engem nagyon érdekel, hogy ugyanaz másra hogyan hat. A memoryt is fogom nézni, de csak maratonban, mert mindig a legjobb résznél tudják abbahagyni.
Nagyon jó, hogy megtaláltad a rád váró sorozatot. Mi csak örülhetünk neki, annyi örömet és mindenféle más érzést szereznek nekünk ezek a sorozatok.
Köszönöm szépen. Éva

Szia Éva! Én is nagyon szeretem olvasni mások véleményét, pontosan olyan
okokból, amit írtál.

A Memory is nagyon fog tetszeni, abban biztos vagyok!

Nagyon szívesen! Jó éjt!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 21. 22:43

Rita írta:
VidékiÉva írta:Szia Rita!
Persze, majd olvasom a hsz.-ket. Szeretem tudni, hogy másokat mi fog meg. Annyian vagyunk. Mindenki más előzményekkel, tapasztalatokkal. Engem nagyon érdekel, hogy ugyanaz másra hogyan hat. A memoryt is fogom nézni, de csak maratonban, mert mindig a legjobb résznél tudják abbahagyni.
Nagyon jó, hogy megtaláltad a rád váró sorozatot. Mi csak örülhetünk neki, annyi örömet és mindenféle más érzést szereznek nekünk ezek a sorozatok.
Köszönöm szépen. Éva

Szia Éva! Én is nagyon szeretem olvasni mások véleményét, pontosan olyan
okokból, amit írtál.

A Memory is nagyon fog tetszeni, abban biztos vagyok!

Nagyon szívesen! Jó éjt!

Kép

Szia Rita! Megint nagyon szépek ezek a képek. A bagoly is nagyon szép. Köszönöm, majd biztosan nézni fogom a memoryt is.
Jó éjszakát.
Marika53
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 22. 22:26

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Marika53 » 2018. február 8. 7:05

Kedves Rita!
imádtam, először a sorozatot néztem végig, 2 x is , és egyszer csak megjelent a rendezői változat is .
köszönöm
:flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 13. 14:51

Kedves Marika! Annyira nagy vehemenciával fordítottam a Memory Lostot, hogy
megfeledkeztem a válaszadásról!, de most pótolom!

Nagyon szívesen a My Sunshine-t! Ez valóban egy imádni való sorozat! Örülök, hogy
te is ennyire imádtad! Én is!


Kép
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Mona » 2018. augusztus 16. 18:11

Kedves Rita! Elkezdtem ezt a csodás sorozatot, most egy huzamban meg is néztem 3 részt. Ez alapján azt tudom mondani, hogy teljesen magával ragadott a sztori és a színészek játéka, sajnálom hogy annak idején nem tudtam veletek együtt nézni, de tartottam egy kis szünetet az ázsiai sorozatokkal, de most újból itt vagyok. Tetszett az is, ahogy a múltba visszatekintettek. Egyébként tényleg nehéz abba hagyni a sorozat nézését. Tiffany Thang nagy kedvencem, szerintem nagyon bájos színésznő :). Ezt a sorozatot annak idején találtam még csak angol felirattal, el is kezdtem, de azt hiszem sok helyen felirat hiánnyal küszködött, meg sajna az angolom se olyan jó, úgyhogy csak egy pár részt láttam belőle, de már akkor láttam hogy ez egy csodás sorozat. Hálás köszönetem, hogy erre a sorozatra esett a választásod, és köszönöm szépen a feliratokat is! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 8:06

Kedves Mona! Nem csodálom, hogy gyorsan haladsz a nézéssel, mert ez a sori tényleg nem
engedi egykönnyen az embert.

Jól tetted, hogy a csömört kipihenve kezdtél bele, így lehet teljes valójában tudod élvezni
a sztorit, és a színészek csodálatos játékát.

Végig, az utolsó pillanatig szeretni fogod. Jó hossz, több részen át tartó happy endet kapunk!

Kép
mackav3
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. október 17. 19:50

Re: My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: mackav3 » 2019. május 5. 14:30

Kedves Rita, és mindenki!

Több hozzászólásban említésre került a Boss and me sorozat is. Tudtok abban segíteni, hogy hol tudom megnézni magyar felirattal (sorozatbaraton kivül), vagy honnan tudom letölteni a részeket és a hozzá való magyar feliratot? Angol felirattal megtaláltam online, elkezdtem nézni, de nem vagyok nagyon jó angolból. Köszönöm előre is.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég