My Sunshine + rendezői változat (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 24. 21:23

Szia Rita!
Nagyon köszönöm a 30.részt,persze azonnal meg is néztem,szépen sorban kiderül és elrendeződik
minden közben élveztem mennyire aranyosak Moshengék minden pillanatban amikor együtt vannak
és hát tényleg nem értettem Xiaot miért költözött be hozzájuk,de próbára tette Yichen türelmét és
szerencsére Yuanfeng hamar elvitte,így nem maradt még fél évig :) hát jól kinéztek volna!
Mosheng anyja nagyon furcsa karakter volt,mert ha nem szerette,sőt egyenesen útálta a férjét,vajon
miért ment hozzá és szült egy gyereket,akire rá sem tudott nézni,de a kifogás,hogy nem ért rá,mert
a karrierjével foglalkozott,valahogy nem jött le,hiszen mindig otthon ült,olvasgatott és ha a lánya
szólt hozzá átnézett rajta és úgy viselkedett mint egy ellenséggel,szóval érthetetlen volt számomra.
Aztán mégis amikor itt a vége felé megjelenik és gondolkodik,érzelmek látszódnak az arcán és még
oda is megy az esküvő helyszínére,talán mégis azért mert a lánya szeretné,ha áldását adná rájuk,de
aztán nem képes bemenni.Számomra ez elég zavaros,de hát annyira tökéletes ez a sorozat,hogy ez
igazán elmegy benne ;) Az esküvő is vidám volt,illett hozzájuk,annak pedig örültem,hogy ez a két kis
bohém művészlélek Xiao és Yuanfeng össze boronálódnak.Na ez kicsit kacifántos lett ;;) Akkor már csak
két rész és kezdhetjök előlről .
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13511
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 25. 5:38

Nagyon köszönöm, hogy nélkülem is írtok, és pörgetitek a fórumot! Fura, hogy csak
olvaslak benneteket, és nem válaszolok, de szeretném minél előbb befejezni a sorit.
Nemcsak azért, mert nagyon sokan várjátok, hogy végig láthassátok, és újra végig
nézhessétek, hanem azért is, mert valahogy olyan hektikusan alakul mostanában az
életem. Nincs nagy felfordulás benne, csak változások vannak körülöttem, ami miatt
néha nem tudok előre tervezni. Október végére fogok a régi állapotomba visszakerülni,
amikor nagy "fákba" is vághatom a fejszémet.

Ha a maradék két részt elkészítettem, akkor mindenkinek válaszolni fogok! Apropó!
Hamarosan elérjük az EZREDIK hozzászólást!

Most úgy néz ki, hogy estefelé hozom a 31. részt is!!!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 25. 6:19

Szép Napot mindenkinek...itt ködös reggelre ébredtünk. Köszönjük Rita a várható új részt előre is! Nálunk is sűrű lesz a hét, időjárás szerint sok esővel! :( Pedig lenne kint munka apunál is!. :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 25. 6:24

Szép napot kívánok Mindannyiunknak![/color][/b]

Kép[/quote]
Látni, hogy még Yinchen is kissé ledöbben és elgondolkodik Mosheng anyjának váratlan megjelenésén..hát akkor egy pillanatra bennem is megállt az ütő...semmi jót nem vártam ettől a beszélgetéstől :-?? :-q .Megyek újranézni ezt a részt! x_x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. szeptember 25. 7:23

Szia Rita!
Köszönöm az újabb feliratokat! Nem néztem meg őket, megvárom amíg végzel a fordítással. :littlehearth:
Szép napot mindenkinek!
:flower1: %%- :littlehearth: %%- :flower1:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 25. 7:30

Sziasztok! Drága Ritám! Nagyon köszönöm a harmincadikat is, nagyon belehúztál! :x
Írtad, hogy először haragudtál meg Xiaora, értem persze, hogy miért. Picit had védjem meg. A nagyszájú, büszke díva igazából egy sebezhető, és romantikus kislány, aki nagyon meg van rémülve. Mivel nincs igazán családja, Moshenghez szalad elbújni. Önzően viselkedik, de most Ő aki felnőtt, önálló életet élő nő, hirtelen újra gyerek lett. Az, hogy nem akarja a babát, egyfajta védekezés nála, nem pedig hideg fejjel döntés. A házasságtól is azért ódzkodik, mert kevésnek gondolja magát, és szerelem nélkül nem akar belevágni. De ebben a kaotikus érzelmi állapotban is öntudatlanul óvja, védi a babáját.
Yuanfeng őszintesége, ahogy kimondta, még nem szerelmes, de biztosan tudja, hogy akarja Xiaot, nagyon tisztességes a fiútól.

Spoiler: mutasd
Picit magamról. Ma reggel fogom a papírkáimat, és indulok a nyugdíjamat intézni. Negyven év munka után. Úgy terveztem, hogy majd keresek valami pár órás munkát, de az élet közbeszólt. Édesanyámat betegsége miatt nem hagyhatom már magára, és sajnos az állapota folyamatosan romlani fog, ezért hozzánk költözött, itthon vigyázok rá.
Érdekes, hogy negyven éve a dunaújvárosi Bánki iskolából indultam az aktív munkás életbe, és most pár hónapja a kormányablak helyett ebben az iskolában kell intézni a nyugdíj ügyeket. Bezárult a kör :D


Mindenkinek szép hetet, jó időt kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
chain
Hozzászólások: 625
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. szeptember 25. 16:38

Üdv.
Köszönöm szépen a 28-30.részek fordítását.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13511
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 25. 17:12

Háromnegyed hat-hat között érkezik a 31. rész!

Yimei is szép menyasszony:


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13511
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (30/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 25. 18:06

Jó szórakozást kívánok az utolsó előtti, 31. részhez!

E rész végén megismerkedhetünk a Wallace és Tiffany által megformált
Moshenggel és Yichennel.
(Mikor nézitek, ne feledjétek, hogy az ő alakításukat vették fel először,
és csak utána a fiatalokét.)


Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 25. 18:10

Köszönettel vittem! :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1103
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 25. 18:11

Nagyon-nagyon köszönöm Ritám, társaim nevében is akik ugyancsak nagy örömmel nézik, és külön köszönik ezt az áldozatot tőled, hogy ilyen gyorsan kész van a 31 rész is.
Mondhatom ezt a mostanában oly divatos szót Áldás. :littlehearth: :flower1:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. szeptember 25. 18:30

Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm! Elviszem, és egyszerre nézem majd a két utolsó részt! De pihenjél is, alig maradt valami a hétvégéből, és a jövőhétre is kell az erő! Szép estét! :x
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. szeptember 25. 18:41

Drága Rita,köszönöm a 31.részt nézem is és csak a 32. után írom
a benyomásaimat róla,talán Neked is könnyítek ezzel.Kemény munka volt,nekem
pedig csak az élvezet jutott belőle.További szép estét és vigyázz magadra :x :-*
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 25. 18:58

Hát ez nagyon aranyos rész volt, csupa kellemes meglepetéssel..aranyosak voltak a a felnőtt Yinchen és Mosheng visszaemlékezés...elképzelés...nagyon vicces volt a közös tulajdon..a hajszárításnál... :)) :)) :)) :)) :))
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. szeptember 25. 19:27

Köszönöm szépen az ujabb részt már nemsoká lehet maratonozn :ymhug: :x
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. szeptember 25. 19:45

Köszönöm szépen a 31 részt :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13511
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 26. 6:20

Estefelé érkezem az utolsó résszel!

Mindannyiunknak szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2017. szeptember 26. 12:19

Szia Rita!
Legelőször is köszönöm a munkádat. Kedden töltöttem le a sorozatot a Megáról. Mit mondjak: Rendesen behúzott a My Sunshine nevű örvény. Loholtam utánatok, amikor csak tehettem néztem, vagy a fórumot olvastam. Ez utóbbi legalább olyan élvezetes volt, mint a film. Sokan, sok szempontból értékelték, kivesézték mind a történetet, mind a karaktereket. Ehhez hozzátenni én már nem tudnék semmit, de lenne egy kérdésem. Nem értem a kínai házasságkötést. Ha „regisztrált”, akkor házas vagy nem házas? A másik szertartás a nyilvánosságnak szól? Hasonló, mint nálunk régen a „polgári” meg a templomi? Ha valaki el tudná magyarázni, szívesen elolvasnám.
Még egyszer nagyon köszönöm az eddigi fordítást!
Üdv: Ányecska :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 26. 13:10

A hazassag bejegyzese az itteni anyakonyvi hivatalba, az egyetlen nelkulozhetetlen kovetelmeny. A ceremonia nem tul romantikus, a hazassagkoto teremben futoszalagon gyartjak a "friss hazasokat".
Hagyomanyorzobb csaladoknal, templomi eskuvot is tartanak, de itt a par beszel es leroja tiszteletet a Jade Csaszar elott, illetve oseik, majd egymas elott.
Ezt most olvastam..de itt egy link amiből kivettem, érdemes az egészet elolvasni...

http://shanghaibanelni.blog.hu/2014/12/ ... vo_kinaban
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 26. 14:12

Rita írta:Estefelé érkezem az utolsó résszel!


Szia Rita! Akkor az utolsó részt együtt nézzük. Örülök, hogy a maratont választottam. :D Amitől tartottam, odaragasztott a monitor elé. Gyorsan beértelek benneteket, vasárnap kezdtem, és az este néztem meg a 31.-et. Peregtek a részek egymás után, nem tudtam abba hagyni, még a programomat is lemondtam. ;)
Csak hálás lehetek, hogy a rossz angol fordítás ellenére belevágtál a soriba, nagy örömünkre. :) Csak néhány gondolat a teljesség igénye nélkül. :-? Ahogy írtad a kimaradt részek tényleg nem hiányoztak a történet szempontjából. Nem olvastam még el a hozzászólásokat, de biztosan jól kiveséztétek. Nagyon helyes volt a fiatal életvidám, szerethető ragacs Mosheng és a komoly Yicheng alakja. Kezdetben az amerikai "férjet" jó embernek gondoltam, míg a mohó birtoklási vágy úrrá nem lett rajta. Szerettem a régi barátnők újra egymásra találását. Aranyos volt a duci férjvadász kolléganő, szórakoztató volt Yuanfeng és Xiao Xioa kettőse az állandó civódásukkal, amiből lehetett következtetni a végkifejletre, miután Yuanfeng felébredt képzelt szerelméből. Yimei téveszmés ragaszkodása Yichenghez terhes volt, de örültem amikor rátalált az igazira. Szórakoztató alak volt Yicheng kövérkés, nagy egóval megáldott kollégája. :)
Tiffany és Wallace pedig nagyon összeillő páros, minden gesztusuk, mozdulatuk beszédes volt. Hosszú utat tettek meg a megérdemelt boldogságig. :x
Tetszett a történet felépítése, hogy a jelenbe beleszőtték a múltat így lassan minden érthetővé vált. A jó forgatókönyvet szép operatőri munka egészítette ki. Újranézős sori.
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2017. szeptember 26. 15:08

Kedves Rita! Elkezdtem én is a sorozatot. Egyszerűen nem lehet abba hagyni! :) Majdnem beértelek Benneteket.
Elmondhatom, hogy ez a legjobb kínai sorozat, amit eddigi láttam! :D
Köszönöm szépen a 28-31. részek feliratait is! ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13511
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 26. 16:00

Háromnegyed öt környékén érkezik az utolsó rész felirata!

Na, vajon ez a baba melyiküké?


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13511
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Sunshine / Napfényem (2015) (31/32)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 26. 16:31

Jó szórakozást kívánok az utolsó részhez!

Mindenkinek nagyon köszönöm, aki velem együtt nézte a sorozatot! Hozzászólásaitokkal,
színesítettétek, és még élvezetesebbé tettétek a topikot. Nagyon-nagyon jó volt együtt
örülni, bosszankodni, szomorkodni, vidámkodni!

Most egy kis pihenőt tartok, mert szerelők lepik el a házamat. Utána azt hiszem, hogy egy
nagyon könnyed, szórakoztató kínai sori következik, de még nem vagyok benne 100%-ig biztos,
ezért még nem jártatom a számat.

A négy részes verziót kicsit később fogom lefordítani. Az amúgy is megegyezik az eredetivel,
csak jóval rövidebb, és a fiatalokat Wallace és Tiffany alakítja.


Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7236
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 26. 16:40

Hűha...ez igen gyors volt Köszönöm Rita! Éppen a képküldésekkel voltam elfoglalva, és gondoltam bekukkantok ide is...és máris itt az újabb rész! Köszönöm! megyek és máris nézem! :D :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: My Sunshine / Napfényem (2015)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2017. szeptember 26. 17:19

Köszönöm a sorozat fordítását. Élmény volt végignézni!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég