My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 16. 22:10

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Újra itthon.Belevetettem magam a gyűjtögetésbe.Habzsi-Dőzsi csak nem ételekből,ahogy a férjem mondaná.Nagyon szépen köszönöm a Sunshine 25-32 feliratát ,a télapó ajándékát és vittem a robotos sorozat mindkét évadját.
Nagyon szépen köszönöm a munkádat. A Memory lost ott ül a gépemen egy ideje,még bele sem néztem.Nagyon megörültem,hogy ráesett a választásod.Együtt fogok veled haladni (megpróbálok előre nem leselkedni).Nagyon várom a fordításodat.
További kellemes estét kívánok.

Kedves Ica!
Este már az ágyban voltam, amikor olvastam, mit írtál, de akkor nem tudtam már válaszolni.
Ma meg annyira belemélyedtem a Memory Lost első és második részének fordításába, hogy
majdnem elfelejtettem, pedig annyira örültem, amikor megláttam az avatarodat!

Üdv újra itthon!
Meddig maradtok? Csak az ünnepekre?

Jó gyűjtögetést, és nézést kívánok! Annyira örülök, hogy újra lesz együtt néznivaló Veled is
és a többiekkel is! Tényleg társaság hiányom van! Megszoktam, hogy egy nagy csapatban
nézelődünk.

Ritka, ha olyan kínait fordítok, amit még nem láttál. Az elején könnyebb lesz megállni, hogy ne
leskelődjünk, később viszont nagy késztetést érez majd rá az ember, na akkor kell résen lenni!

Kellemes ünnepi készülődést kívánok!


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. december 17. 13:54

Szia Rita,azért csak ideértem a végére :) Le is töltöm gyorsan az
utolsó részeket amiket köszönök szépen.Bevallom őszintén amikor megláttam,hogy
már fordítod a Memoryt nagyon megörültem,igaz írtad,hogy Karácsonykor várhatjuk
és mindig be is tartod,mégis jó volt látni is.Most nagyon szeretném megállni,hogy ne
nézegessek előre,de bízom benne,hogy ebben is képes leszek a változásra :ymblushing:
Írtad,hogy sokszor forgatnak újabban Budapesten is a koreaiak,hát pontosan és a Man
to Man főszereplője Park Hae Jin,aki a kedvenceim közé tartozik,pont ott ült egy étterem
teraszán,ahol nem sokkal előtte mi is a barátnőimmel,közel a Szent István Dómhoz.
Vannak ám véletlenek ;) Sok koreaival találkozom Szentendrén is,de sztárokkal még nem
sikerült,pedig írják,hogy ki szoktak látogatni és nagyon tetszik nekik.
Jó készülődést ,én ezt nem szoktam túlzásba vinni,csak annyira,hogy mindenkinek jó
legyen és semmi terhet ne érezzen,velem együtt.Emlékszem a gyermek és tini korom
Karácsonyaira,amik egyszerűek mégis nagyon örömteliek voltak,aztán változtattunk
az újabb szokások szerint,de nem éreztem azt amit régen,így megbeszéltük a gyerekekkel,
hogy semmi megfelelési kényszer ne legyen,csak ami spontán jön és nem áldozat.Azóta
újra mindenki örömmel teszi ami jól esik neki.
Gyönyörű vasárnapot és már a harmadikat <3


Kép
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Darinka » 2017. december 17. 14:38

Köszönöm szépen. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 18. 17:28

Szia Cicus! Most az egyszer nem igazán lesz értelme előre kukucskálni, mert nagyon kell
a szöveg. Ráadásul annyira jól megcsinálták, hogy a 6.-7. résztől majd minden epizód
tartogat valamilyen meglepetést. Szóval bőven el leszünk látva izgalmakkal! Klassz lesz!

Azt kívánom neked karácsonyra, hogy egyszer csak szembe találkozz egy ismert koreai
sztárral! Bp.-en, Szentendrén van is rá esély!

Szép karácsony előtti napokat kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 18. 17:29

Darinka írta:Köszönöm szépen. :)


Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
kudoba
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. december 22. 20:15

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: kudoba » 2018. január 9. 22:01

Szia Rita!

Még csak most kezdtem el a le töltését a sorozatnak, de moszáj volt belelesnem egy picikét.
Öszintén mondhatom, hogy rég nevettem(na jó, vinnyogtam a röhögéstől =)) ) ennyit egy sorozat 1. részén.
Biztosan megnézem végig, a nehéz fárasztó napok végén jó lesz elröhögcsélni rajta. :x
Köszönöm, hogy lefordítottad.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 7:02

Szia Kudoba! Elnézést, most vettem észre, hogy neked még nem válaszoltam!

Ha arra vágysz, hogy a munkás napok végén gondtalanul szórakozz, akkor ez a te sorozatod!
Csak ülni kell, nézni, és jókat vigyorogni a sok lükeségen, amit eléd tesznek. Az első évad
szerintem sokkal jobbra sikerült, mint a második. Az sem rossz, csak 8 részbe is belefért
volna, amit 16-ba szántak. Elég sok volt a töltelék, időhúzó rész. Mégis azt mondom, azzal
teljes a sorozat, feltétlenül nézd végig azt is!

Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást kívánok!

Kép
ilus62
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018. január 30. 18:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: ilus62 » 2018. január 31. 14:09

Szia Ritu! Szeretném kérdezni.hogy ehhez a sorihoz már fent van a felirat is? Nézhető vagy arra még várni kell?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 31. 15:29

ilus62 írta:Szia Ritu! Szeretném kérdezni.hogy ehhez a sorihoz már fent van a felirat is? Nézhető vagy arra még várni kell?

Szia Ilus! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

A sorozat mindkét évadát lefordítottam már. A legelső oldalon, az ismertető legalján láthatod
a videó letöltési lehetőségetek, alatta pedig van egy olyan felirat, hogy "Csatolmányok". Onnan
lehet letölteni a feliratokat. Két részletben vannak feltéve. Külön az első, és külön a második
évadé.

Itt az első oldal linkje:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=137

Írd meg, ha nem sikerülne, és akkor elküldöm e-mailben!

Kép
ilus62
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018. január 30. 18:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: ilus62 » 2018. február 1. 16:49

Köszönöm szépen,sikerült letölteni. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 1. 16:53

%%- :ymparty: %%-
ilus62
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018. január 30. 18:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: ilus62 » 2018. február 2. 13:15

Szia Rita! Sikerült letölteni,de vért izzadtam mire ma összeraktam a feliratot a részekkel.Ez nekem nem megy, inkább maradok az online lehetőségeknél. Sajnos nagyon béna vagyok ezekhez és türelmem sincs egyenként hozzáadni a feliratot.egy mappába raktam a filmet és a feliratot mégsem játszotta le együtt. Valamit biztosan nem jól csináltam. Azért köszi,hogy próbáltál segíteni. Puszi. Ilus. :(
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 6. 16:18

Kedves Ilus! Általában az én fordításaimnál ugyanaz a felirat és a videó neve, úgyhogy nem is
kell összenevezni őket. Ez a sori pont az egyik kivétel.

Én nem teszek ki semmit online, mert nincs időm még azzal is foglalkozni. Sajnálnám, ha egy
egyszerű összenevezés miatt nem találkoznánk többet. A nehezebb része, a film és a felirat
letöltése már megy neked, akkor ne állj meg az utolsó pici akadálynál! Annyira egyszerű művelet
az összenevezés. Ha szeretnéd, szívesen leírom neked!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég