My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja 1.-2. évad (online is nézhető)

Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 4. 15:56

Szia Rita! Köszönöm az új részt, melyben Adam rájön, hogy Eva nem biztos, hogy az akinek mutatja magát, inkább egy számító kis bestia. :-? Szerettem volna az általad is említett két jelenetről gifet csinálni, de valamiyen ok miatt nem tudok. A kínai soriknál szokott ilyen előfordulni. :(

Szép napsütéses hétvégét mindenkinek.

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2017. november 5. 7:37

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a My Girlfriends..... 1-12. részének a feliratát és a munkádat. Üdv: Ildikó
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. november 5. 15:57

Kedves Rita! Köszönöm az eddigi 12 rész fordítását!
Spoiler: mutasd
Hazai elfoglaltságom adódott.Jövök én nézni,csak ezekre egyedül én vagyok a vevő,közel és távol.Vendégeim voltak tegnap estig,ami nem sajnos,inkább nagyon is jó. Nagy fiam volt a családjával a 13 éves Viviennel és a 21 éves Márkkal.ilyenkor csak egymással beszélgetünk.Kicsit megünnepeltük a Lackó fiam szülinapját/nov.6.48 év!Én is alig hiszem el!/,mert én már nem merek Kecskeméten a 4. emeletre hozzájuk fel mászni. Vivi is dec.4. én lesz 14 éves.Süti,torta,egyéb finomságok, koccintás.Biztos Te is ismered a helyzetet.Aztán mikor hazamentek,csak lefeküdtem és elméláztam,hogy milyen szerencsés vagyok,hogy még ezt is sikerült jól megoldanom.Jelzem,egyre nagyobb energiámba kerül. 21h.30' körül elaludtam és reggel fél 7 volt amikor az éhes cicák nyávogására ébredtem.

Az első részt már az elején megnéztem,a többit csak most folytatom.Sikerült a letöltés a megáról. Éreztem,hogy én bénázok,de lassan jöttem rá.Egyszer véletlenül és tudatlanul saját tárhelyet csináltam a felhő meghajtóba,aztán valahányszor le akartam tölteni a következő fordítást,csak dobta át.Már három garnitúra volt begyűjtve.De azért jobb,ha magam jövök rá,mert legalább nem felejtem el.Most átolvasgattam kicsit a hozzászólásokat,míg a többi töltődik,aztán nézem az 5. részt.Köszönöm a munkádat.Szeretettel,Nagyi :ymhug: :flower1: :-h
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 5. 16:14

Gabóci5 írta:Szia Rita! Szerettem volna az általad is említett két jelenetről gifet csinálni, de valamiyen ok miatt nem tudok. A kínai soriknál szokott ilyen előfordulni. :(

Nagy nehezen az egyik sikerült, nyolc óráig töltötte fel a jelenetet, és ha már kész, akkor felteszem.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 5. 19:06

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb részeket,nagyon ügyes voltál,már
nem tudom mit nézzek,mert Lili is elkezdte fordítani,amit
nagyon vártam A General and I-t és nagyon belehúzott,bár
elég hosszú és biztos nem lesz ez mindig így az egyetemi
tanulmányai miatt és mert írtam neki a My Shunsine-ról,ami
felkeltette az érdeklődését :ymblushing:
A képek amiket felraktál annyira vidámak és színesek,hogy
nem tudok ellenállni nekik.Nem is folytatom inkább nézem :))
Gyönyörű hétvégét Neked :x

Szia Cicus! Nagyon szívesen a friss részeket! Sajnos, mára, és holnapra nem jut felirat,
mert vissza kell rázódnom a suliba, de aztután befejezem az a bolondos sztorit.

Tudom, hogy nagyon sokan vártátok a General and I-t, jó szórakozást kívánok hozzá!
Milyen jó lenne, ha én meg az Oh, My Generalt fordíthatnám, de van egy olyan érzésem,
hogy letehetünk róla.

Köszönöm, hogy reklámoztad a My Sunshine-t!!!

Kellemes jövő hetet kívánok!


Már megint a durián! Mindig felidézik a GPG-t! Egyszer muszáj lesz valahol megszagolnom!
Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Baseball sapka nélkül először fel sem ismertem Ah-Zhai
barátját:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 5. 19:31

Gabóci5 írta:Szia Rita! Köszönöm az új részt, melyben Adam rájön, hogy Eva nem biztos, hogy az akinek mutatja magát, inkább egy számító kis bestia. :-? Szerettem volna az általad is említett két jelenetről gifet csinálni, de valamiyen ok miatt nem tudok. A kínai soriknál szokott ilyen előfordulni. :(

Szép napsütéses hétvégét mindenkinek.

Szia Gabi! Nagyon szívesen a 12. részt is! Éreztem, hogy Eve-vel baj van, de azt nem gondoltam,
hogy nem is ő az valójában. Akkor hol van az igazi Eve? Még nem kezdtem bele a 13. részbe, talán
holnap, és akkor hátha kiderül.
Ah Zhai is lüke. Elmondja neki Adam, hogy Eve, nem Eve, erre elengedi a füle mellett. Jó, tudom,
ebből lesz a dráma....

Köszönöm a gifet! Lentebb láttam, hogy a Diákelnök verését sikerült gifbe öntened. Mondjuk nem
kellett volna ekkorát kapnia, bőven elég lett volna a pletyka, ami már amúgy is jó nagy "károkat"
okozott neki. Mindenki rajta röhög. Hihetetlen volt, ahogy Eve rá tudta venni, hogy ne inaljon el,
hanem maradjon, állja a sarat a maffiózókkal szemben. Ilyen egy igazi "számító kis bestia", ahogy
te tituláltad.

Szép hetet kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 5. 19:34

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Köszönöm szépen a My Girlfriends..... 1-12. részének a feliratát és a munkádat. Üdv: Ildikó

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen a feliratokat!

Szép hetet kívánok!


Ez a jelenet a koreai sorozatokból is ismert:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (12/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 5. 19:45

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm az eddigi 12 rész fordítását!
Spoiler: mutasd
Hazai elfoglaltságom adódott.Jövök én nézni,csak ezekre egyedül én vagyok a vevő,közel és távol.Vendégeim voltak tegnap estig,ami nem sajnos,inkább nagyon is jó. Nagy fiam volt a családjával a 13 éves Viviennel és a 21 éves Márkkal.ilyenkor csak egymással beszélgetünk.Kicsit megünnepeltük a Lackó fiam szülinapját/nov.6.48 év!Én is alig hiszem el!/,mert én már nem merek Kecskeméten a 4. emeletre hozzájuk fel mászni. Vivi is dec.4. én lesz 14 éves.Süti,torta,egyéb finomságok, koccintás.Biztos Te is ismered a helyzetet.Aztán mikor hazamentek,csak lefeküdtem és elméláztam,hogy milyen szerencsés vagyok,hogy még ezt is sikerült jól megoldanom.Jelzem,egyre nagyobb energiámba kerül. 21h.30' körül elaludtam és reggel fél 7 volt amikor az éhes cicák nyávogására ébredtem.

Az első részt már az elején megnéztem,a többit csak most folytatom.Sikerült a letöltés a megáról. Éreztem,hogy én bénázok,de lassan jöttem rá.Egyszer véletlenül és tudatlanul saját tárhelyet csináltam a felhő meghajtóba,aztán valahányszor le akartam tölteni a következő fordítást,csak dobta át.Már három garnitúra volt begyűjtve.De azért jobb,ha magam jövök rá,mert legalább nem felejtem el.Most átolvasgattam kicsit a hozzászólásokat,míg a többi töltődik,aztán nézem az 5. részt.Köszönöm a munkádat.Szeretettel,Nagyi :ymhug: :flower1: :-h

Szia Nagyi! Természetesen első a család, második a család.... és majd valahol nyolcadikként jönnek
a sorozatok. Gratulálok a szép családodhoz! A fiadon kívül van még gyermeked, és unokád? Már én
is szeretném, ha lenne!

Veled együtt is kevesen vagyunk, erre nem számítottam. Ez a tény csak akkor szegné kedvem, ha ezután
már mindig csak ennyien lennénk, de biztos, hogy nem így lesz. Remélem, a To Be a Better Mannél újra
összejön a csapat!

Mindent nagyon szívesen! Kellemes hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (13/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 7. 18:08

Jó szórakozást kívánok a 13. részhez!

Ah-Zhai nem állhatja, hogy Adam memória modulját kell keresgélnie. Úgy dönt, inkább
Meg változtatja Eve szándékát, hátha az könnyebben fog menni. Nagyot tévedett!
Mindenesetre olyan még nem történt egy mesében, hogy a Lovagnak a Sárkányt kell
Kimentenie a Hercegnő karmai közül. Természetesen Adam a II. Sárkánylovag, és Adam
a Sárkány.

A Diákelnök után még valakinek ellátják a baját a lánykoliban.


Kép
Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (13/16)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. november 7. 23:00

Kedeves Rita!
NAgyon szépen köszönöm a12-13. részt :) :) :) :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (13/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 8. 18:06

Kedves Novcsi! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :D :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :D :flower1: :flower1:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (13/16)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. november 8. 19:54

Kedves Rita! Köszönöm a 13. részt is! :littlehearth: Valamiért a fiúk játéka tetszik jobban.Remek az összhang. Adam robot egy tünemény arcot tud vágni folyamatosan. Ah Zhai pedig leírhatatlanul játszik.Egy egy részben ennyi ötletes poén,már fáj az oldalam a nevetéstől. :)) x_x :)) Üdvözlettel,Nagyi :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (13/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 9. 5:00

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm a 13. részt is! :littlehearth: Valamiért a fiúk játéka tetszik jobban.Remek az összhang. Adam robot egy tünemény arcot tud vágni folyamatosan. Ah Zhai pedig leírhatatlanul játszik.Egy egy részben ennyi ötletes poén,már fáj az oldalam a nevetéstől. :)) x_x :)) Üdvözlettel,Nagyi :-h

Szia Nagyi! Örömmel olvastam, hogy te is jókat nevetsz ezen a nagyon fura háromszögön!

Ma már ki fogom tudni tenni a 14.-t is, ahol megtudhatjuk, hogy a titokzatos fekete csuhás
akárki mire módosította Evet az előadás végén. Kukkants be délután!

Először úgy tűnt nekem, hogy az Adamet alakító Li Chuan legnagyobb "színészi" érdeme, hogy
187 cm-es szépfiú. Aztán eszembe jutott, hogy egy robotnak, akiben csak modulok vannak,
ilyennek kell lennie, nem várható tőle, hogy úgy pörögjön, mint Bai Shu (Ah-Zhai). Mindhármójukat
nagyon kedvelem.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 9. 17:29

Jó szórakozást kívánok a 14. részhez!

Eve beállítását újra módosította a fekete csuhás akárki. Újra földre szállt angyal lett.
Mindenkitől bocsánatot kér, akivel rosszat tett. A szándék nemes, de az eredménye
inkább tűnik még nagyobb büntetésnek, mint amiért bocsánatot kért. Hogy kinek jut
ilyesmi eszébe?


Kép
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. november 9. 20:33

Szia Rita,köszönöm szépen az újabb két részt :)
Rohan az idő,már csak 2 rész és ennek a sorozatnak
is vége...hihetetlen ;;)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 9. 20:40

Ritám! Köszönöm a 13-14. részek feliratát. :) ^:)^

Azt hittem ebben a részben kiderül ki a fekete köpenyes alak (van egy ötletem) aki mindig átprogramozza Evát, nem így lett. Próbáltam valami gif félét csinálni arról, hogy szerintem nem olyan biztos, hogy - a nagy bocsánatkérések, és mindenki legyen boldog, közepette - most angyal lett a lányból. Várom a folytatást. :-w

Kép

Elnéztem ezeket a színes háztetőket, mennyire sok félék, és sok színűek. Nem csak a tetők, de a házak is. Nem tipustervek alapján készültek az biztos. :-*

Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. november 9. 21:38

Szia Köszönöm szépen a 14. részt : :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 10. 5:00

cicus írta:Szia Rita,köszönöm szépen az újabb két részt :)
Rohan az idő,már csak 2 rész és ennek a sorozatnak
is vége...hihetetlen ;;)

Szia Cicus! Nagyon szívesen az újabb két részt is!

Az első évadnak valóban vége, de időközben elkészült a második is. Természetesen
azt is lefordítom, már csak azért is, mert akik látták az elsőt, azt írták, hogy úgy ért
véget, hogy kell a folytatás.

Szép napot kívánok!

Nagyon bírom a kínai humort! Végig vigyorogtam, ahogy a két bekötött fejűtől kér
bocsánatot:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 10. 5:23

Gabóci5 írta:Ritám! Köszönöm a 13-14. részek feliratát. :) ^:)^

Azt hittem ebben a részben kiderül ki a fekete köpenyes alak (van egy ötletem) aki mindig átprogramozza Evát, nem így lett. Próbáltam valami gif félét csinálni arról, hogy szerintem nem olyan biztos, hogy - a nagy bocsánatkérések, és mindenki legyen boldog, közepette - most angyal lett a lányból. Várom a folytatást. :-w

Elnéztem ezeket a színes háztetőket, mennyire sok félék, és sok színűek. Nem csak a tetők, de a házak is. Nem tipustervek alapján készültek az biztos. :-*

Szia Gabi! Nagyon szívesen mindkét részt!

Én még nem is gondolkodtam rajta, ki lehet a fekete köpenyes. Azt hittem, hogy majd később
derül ki a kiléte, most még ismeretlen számunkra. De ha te már sejtesz valamit, akkor én is
elméláztam ezen a dolgon. Ha az eddig megismert szereplők közül kellene választanom, akkor
egyre tudnék tippelni (nem nagy a választék), a rózsaszín nyuszira:

Kép

Hűha, Gabi! Rossz az, aki rosszra gondol. Most én vagyok a rossz. Én a szappannal kapcsolatban
másra asszociáltam, nem arra, hogy csússzon el rajta... De van mentségem... Tegnap este
elkezdtem fordítani a 15. részt (80 sort sikerült, mert csukódott le a szemem), és Eve nagyban
próbálja összehozni Adamet és Ah-Zhait. Adam nevében ilyen reggelit készít AZ-nak:

Spoiler: mutasd
Kép

Nekem az is tetszik a háztetőket elnézegetve, hogy nem olyan szigorúak a városrendezési szokások,
mint nálunk. A mi falunkban is a "fenti" részt szeretem jobban, ahol én is lakom, mert az zegzugos,
nem úgy, mint az új beépítésű részek, ahol minden olyan szabályos, és túlszabályozott.

Köszi a gifet! Szép napot kívánok!

Mr. Big megtört és kisfiúvá változott Eve anyáskodó ölelésében... haltam meg a jeleneten:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (14/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 10. 5:25

novcsi6 írta:Szia Köszönöm szépen a 14. részt : :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:

Szia! Nagyon szívesen!

%%- ~o) :D ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (15/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 10. 18:06

Jó szórakozást kívánok az utolsó előtti részhez!

Eve, ahogy egy Madonnához illik, akkor boldog, ha a szerettei is boldogok. Azon mesterkedik,
hogy összehozza Adamet és Ah-Zhait. De mire észbe kap, egy ötéves fiúgyermek tolakodik be
az életükbe.

Elvileg most kell életre kelnie a negyedik énjének, amiről még semmit sem tudunk. Kíváncsi
vagyok!


Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (15/16)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 10. 19:10

Szia Rita! Köszönöm, megnéztem az utolsó előtti részt is. Nagyon jót szórakoztam. Csoda pofa Ah-Zhai, sokat nevettem rajta. Tiltakozik az Adammal való kapcsolata ellen, mégis egy melegbárban érzi jól magát. Barátnak elfogadná, hiszen a saját tulajdonságait táplálták a robotba, ezért közel áll hozzá. :)

Eva furfangos reggelije (Adam nevében)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja (15/16)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 11. 9:40

Szia Gabi! Nagyon szívesen a feliratot!

Mérges vagyok! Jól eltüntettem az előző hozzászólásomat! Túl sok ablak volt megnyitva,
szépen bezárogattam őket, többek közt azt is, ahol neked válaszoltam.

Nekem úgy tűnt, hogy Ah-Zhaiban csak akkor tudatosult, hogy meleg bárban vannak, amikor
a két srác hirtelen távozott, és az egyik odasúgta neki, hogy ő se sokáig várakoztassa a
szerelmét.

A merev elutasítás után azért AZ is észrevette, hogy nem is olyan rossz, hogy Adam ott van
mellette. Adam ugyan örült, hogy a barátság gondolata felmerült AZ-ban, de nem tudom, hogy
képes lesz-e magától LOVE robotból, FRIEND (barát) robottá módosulni.

Azonnal nekikezdek az utolsó résznek. Kíváncsi vagyok, tovább változik-e Eve, és hogy milyen
szerepe van az árva kissrácnak.

(Én is ugyanezt a pajzán reggelit tettem be a neked szánt válaszomba!)

Talán ma érkezik a befejező epizód is!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 13. 17:22

Jó szórakozást a befejező részhez!

Annyira nyitott maradt minden szál, hogy kell a folytatás. Pár nap, és elkezdem
a második évadot is fordítani.

Szerintem Fu Gui szebb lánynak, mint fiúnak. Ah-Zhai inkább maradjon fiú:


Kép
Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: My Girlfriend’s Boyfriend /A barátnőm barátja

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. november 13. 19:30

Kedves Rita!
Köszönöm az utolsó részek fordítását!Bevallom,kicsit lemaradtam,de majd jövök. :x :-h @};- Üdv.Nagyi :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Éva Csonkás valamint 4 vendég