Memory Lost (online is nézhető)

Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2017. december 31. 13:46

Köszönöm az újabb részeket!!! :movingflower: :) :movingflower: :) :movingflower:
BUÉK!!! :ymparty: :o) :ymparty: :o) :ymparty: :o)
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2017. december 31. 14:05

Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozat eddigi részeinek a fordítását és az egész éves munkádat. BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. december 31. 14:29

Szia Rita!
Megnéztem a 7-8.részt is,csak annyit mondok,mert már mindenki elmondta,amit
én is elmondhattam volna,hogy érezni a gonosz energiáját ahogy ott lappang a
háttérben.Számomra ott volt nyilvánvaló amikor a vacsoránál bemérte a két
főszereplőnket és annak ellenére,hogy valahogy éreztem nem húzza meg akkor a
ravaszt,mégis egy jel volt ez is,de figyelünk! :)


Mindenkinek csodás Új Évet kívánok 2018-ban is!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. december 31. 17:05

Kedves Rita!
Ismét jöttem és vittem a 7-8 rész feliratát.Nagyon szépen köszönöm a gyors fordítást.Nagyon boldog voltam,mikor láttam,hogy még két rész várható az iskolakezdés előtt.
Nekem nagyon bejön ez a sorozat.Jól játszanak a színészek.Jó a történet és tűkön ülök,hogy kitaláljam,mi lesz a következő részben.Nem is tudtam ellenállni és felirat nélkül néztem tovább. XZ nagyon aranyos,ahogy JX körül tyúkanyóskodik,mintha az öccse lenne.Ő az egyik kedvencem.Jókat derültem,amikor HC-t istenítette és mikor JX meghallotta,"magyarázni kezdte a bizonyítványát".
Még egyszer nagyon szépen köszönöm az újabb két részt.
Kellemes szilvesztert és boldog új esztendőt kívánok.
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2017. december 31. 17:32

Bevágtál képkockákat, amikor búcsúznak az otthoniaktól: Xiao Zhuan és a főnökük beszélgetéséről (plecsni, mártirok stb.) Csak erre reagáltam.
Természetesen Xiao Zhuan a tündéri srác (kotnyeles, aranyos, melegszívű, igazi barát, és persze jól is néz ki :) )
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2017. december 31. 18:12

..Kedves Rita Elkezdtem én is végre nézzni sorit igaz még csak nagyon az elején tartok 3 rész van utánam de hosszu a szilveszter éjszaka ...:)...igaz egy gyilkosság már utánam van ,de azt itthon tortént ,nem volt uldozés sem csihi-puhi csak egyett csaptam az egerem mellé és kész!!! Szunyog urfi kimult az egerem sokkot kapott én meg nézzem tovább az uj kedvenceket.Olvasom a hsz látom nem csak nekem tetszik az uj választásod ..deeee a patologus doki nekem elso pillanatol valahogy,valahogy tul készséges ,tul jo szakács ,tulságosan torodik a forendor novel ,tulságosan kedves és megérto és éppen ezért valahogy már az elétol ugy érzem nagyon sok gubancot fog o még nekunk itt csinálni,és pontosan ezért érzem ugy hogy ez a kiválo de érzéketlen patologus,ez a kiválo és lenyugozo szakács egyszer csak nagyon gonosz valakivé fog válni ...Ritám csak bolints ha valoban jol érzem......Szunyoghulla eltakaritva én pedig mentem mert vár a sorim a Memory Lost mert ma veluk szilveszterezek.....BUEK 2018 minden csopilakonak itt a forumon...<3...:)...
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. december 31. 20:40

Rita írta:
VidékiÉva írta:Szia Rita!
Köszönöm a segítséget. Már nagyon érdekelt, hogy mibe fogtál bele. Ez az ismertető alapján nagyon érdekel. Még nem kezdek hozzá, jó szokásomhoz híven, majd csak a végén. Addig az elejéről majd olvasom a véleményeket. De bizakodó vagyok, jókat szoktál nekünk választani.
Éva

Szia Éva! Már hiányoltalak, de nem akartam tolakodó sem lenni, és rákérdezni.
Olvastam az okát, majd ott is válaszolok!

Örülök nagyon, hogy újra itt vagy, és gyűjtögetsz! Érdemes is, mert tudom, hogy
szeretni fogod a sorit!

Jó olvasgatást! Nagyon szívesen!

Szia Rita!
Köszi, hogy hiányoltál. Szeretem olvasgatni a kommenteket, legalábbis az elejét. Ebből tudni, hogy jó lesz-e a sorozat vagy sem. Viszont nem is akarom a történteket megismerni a hozzászólásokból, mert akkor már kevésbé lesz érdekes sori. Így csak az elejébe szoktam beleolvasgatni. Nem hátrány, ha már az eleje is jól indul.

További szép estét!
Boldog újévet!
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2018. január 1. 14:45

Szia Rita,

Már itt is vagyok! :D

Spoiler: mutasd
Annyira tetszett a sorozat, hogy már végig is néztem. Iszonyatosan jól össze lett állítva a szereplőgárda,nagyon jól eltalálták a főgonoszok szerepét is. Számomra eddig ez a sorozat 10/10, mert eseménydús, a figyelmünk egy pillanatig sem lankad, ezenkívül akcióval teli,még a kiképzés része is
szerintem elég hitelesen lett megcsinálni. Nem tudom, hogy csak én vagyok e sorozat terén ilyen, vagy más is, de én rengeteget nevettem a különböző szituációkon, és nekem ez egy sorozatnál nagyon is jó pont lehet. =))
Kíváncsian várom, hogy a két főszereplő, hogyan is fognak még jobban egymásra találni,hisz már most lehet érzékelni köztük a vibrálást, amit ők egyenlőre még csak macska-egér játékként kezelnek.
Az elit alakulat gárdáját nagyon jól összeállították, fantasztikus lett a csapat, és már alig várom a folytatását.
Őszintén megvallva a doki számomra kicsit már néha túl zavaró volt, így örülök, hogy talán most egy kicsit háttérbe fog szorulni, és nem kap nagy szerepet. (vagyis reménykedek benne)
Egyelőre még nem izgat nagyon a múlttal kapcsolatos dolgok, hisz a rendező nem ezt helyezi a középpontba, de azért lennének már kérdéseim ezzel kapcsolatban, de majd idővel választ fogok rá kapni, annál inkább jobban érdekel K kiléte, s indoka, ami gyilkolásra késztette.


Már tűkön ülve várom a folytatást, és úgy érzem maradok továbbra is! :littlehearth:
Köszönöm az ajánlást, most ha már több időm lesz neki vágok a Love Me-nek is! :ymblushing: :x

Csók, Puszi
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 1. 15:22

....Kedves Rita...megnézzve mind a 8 rész és bizony én is nagyon várom a folytatást.Ez már biztos koros valami de egyre jobban az az érzésem hogy a kedves,szolgálatkész patologusunk nem olyan patyolat tiszta lelku mint ahog& azt o beálitja magárol !Mert ugyan ki tanithatta volna a volt buvészt hypnotizálni.....azt olyanak kellett aki szakmabeli és az azt jelnti orvos....mikor a buvészel beszélt errol, az a bizonyos nevezzuk orvosnak ,most nem tudom mert csak egy pillanatig mutatták talán a kezén de minden esetre jol láthato helyen volt egy barna szemolcs vagy folt...na mindegy majd visszakeresem...szoval nekem nagyon is gyanus de ugy látom csak nekem furkálja az oldalamat...:)... Aranyosak a szereplok nekem kulonosen a kis pletykos szoszátyar számitogép zseni nyomozo a kiskedvenc...de jok mindnyájan igaz én .../csak én /a Han Isten helyett csak hallkan sugom szivesebben láttam volna Wan Kayt...de ez a nyomozo is biztos nagyon meg lesz szeretve..... :) a továbiakban mert van kisugárzása de van ám......
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 1. 16:40

Jövök egy kis vallomással...előreszaladtam..csak egy picit akartam belenézni.../normális?!/ne :D ;) :movingflower: :flower1: :littlehearth: kérdezzétek meddig..
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 16:56

Este 7 felé érkezem a következő két résszel!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 18:39

Jó szórakozást kívánok a 9.-10. részhez!

Alakulnak!


Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 1. 18:42

Vittem ezerrel, köszönöm szépen! :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymparty:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 1. 18:53

Koszonom ...Koszonom.... :) :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 19:32

Emma11 írta:Köszönöm az újabb részeket!!!
BUÉK!!!

Nagyon szívesen! Neked is Boldog Újévet!

%%- @};- %%- @};- :D @};- %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 19:35

Marika58 írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozat eddigi részeinek a fordítását és az egész éves munkádat. BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Kedves Marika! Mindent nagyon szívesen!

Nektek is Boldog újévet!


Egyre több emlékkép ugrik be JX-nek, és HC-nek:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 19:43

cicus írta:Szia Rita!
Megnéztem a 7-8.részt is,csak annyit mondok,mert már mindenki elmondta,amit
én is elmondhattam volna,hogy érezni a gonosz energiáját ahogy ott lappang a
háttérben.Számomra ott volt nyilvánvaló amikor a vacsoránál bemérte a két
főszereplőnket és annak ellenére,hogy valahogy éreztem nem húzza meg akkor a
ravaszt,mégis egy jel volt ez is,de figyelünk! :)

Mindenkinek csodás Új Évet kívánok 2018-ban is!

Szia Cicus! Bizony, T bemérte HC-t és JX-t, de más tervei vannak velük. A mai 10. részben
ki is derül... részben! Ebben a soriban, amiről azt hisszük, hogy kiderült, később kiderül,
hogy még sem derült még ki... Komoly!

Figyelni kell! Ebben a két részben legfőképpen azt, ahogy JX és HC kezd összemelegedni.
Első lépésként, agyon takargatják egymást! Annyit röhögtem! El fog kopni HC dzsekije.

BÚÉK!

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. január 1. 19:49

Üdv.
Köszönöm szépen a 9-10.részek fordítását.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 19:53

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Ismét jöttem és vittem a 7-8 rész feliratát.Nagyon szépen köszönöm a gyors fordítást.Nagyon boldog voltam,mikor láttam,hogy még két rész várható az iskolakezdés előtt.
Nekem nagyon bejön ez a sorozat.Jól játszanak a színészek.Jó a történet és tűkön ülök,hogy kitaláljam,mi lesz a következő részben.Nem is tudtam ellenállni és felirat nélkül néztem tovább. XZ nagyon aranyos,ahogy JX körül tyúkanyóskodik,mintha az öccse lenne.Ő az egyik kedvencem.Jókat derültem,amikor HC-t istenítette és mikor JX meghallotta,"magyarázni kezdte a bizonyítványát".
Még egyszer nagyon szépen köszönöm az újabb két részt.
Kellemes szilvesztert és boldog új esztendőt kívánok.

Kedves Ica! Már itt is vagyok az új csomaggal!

Én is nagyon örülök, hogy ennyire tetszik a sori! A mai részek az utolsók, amik ennyire "nyugodtnak"
mondhatóak. Közeledünk a diliház felé!

Xiao Zhuan tényleg olyan, mint egy nagy gyerek! Őszintén rajong, és akit szeret, ahhoz a végtelenségig
hűséges. Ugyanakkor többet pletykálkodik, mint egy nő. Sokszor felvidít.

Nagyon szívesen! BÚÉK neked is!

Annyira jó elemzései vannak JX-nek! Kifejezetten élvezem fordítani is:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 19:57

lizzismith írta:Bevágtál képkockákat, amikor búcsúznak az otthoniaktól: Xiao Zhuan és a főnökük beszélgetéséről (plecsni, mártirok stb.) Csak erre reagáltam.
Természetesen Xiao Zhuan a tündéri srác (kotnyeles, aranyos, melegszívű, igazi barát, és persze jól is néz ki :) )


Abban majdnem biztos voltam, hogy XZ lesz a tündéri srác, de most már világos a
többi is! Az is aranyos volt, ahogy odabújt a Főfelügyelőhöz, és azt mondta, hogy ő
se akarja elengedni a kezét:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 1. 20:02

Éreztem,hogy be kell most ide néznem és majdnem fel is ugrottam a székről,
amikor megláttam a 10-es számot :) Aztán rögtön utána a két gifet,ahogy
kerülgeti egymást ez a kettő :ymblushing: ,mint macska a forró kását.
Na megyek is az első oldalra tölteni a két részt,amit nagyon szépen köszönök Neked ;;)
Csodás estét :littlehearth:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 20:11

annamama írta:..Kedves Rita Elkezdtem én is végre nézzni sorit igaz még csak nagyon az elején tartok 3 rész van utánam de hosszu a szilveszter éjszaka ...:)...igaz egy gyilkosság már utánam van ,de azt itthon tortént ,nem volt uldozés sem csihi-puhi csak egyett csaptam az egerem mellé és kész!!! Szunyog urfi kimult az egerem sokkot kapott én meg nézzem tovább az uj kedvenceket.Olvasom a hsz látom nem csak nekem tetszik az uj választásod ..deeee a patologus doki nekem elso pillanatol valahogy,valahogy tul készséges ,tul jo szakács ,tulságosan torodik a forendor novel ,tulságosan kedves és megérto és éppen ezért valahogy már az elétol ugy érzem nagyon sok gubancot fog o még nekunk itt csinálni,és pontosan ezért érzem ugy hogy ez a kiválo de érzéketlen patologus,ez a kiválo és lenyugozo szakács egyszer csak nagyon gonosz valakivé fog válni ...Ritám csak bolints ha valoban jol érzem......Szunyoghulla eltakaritva én pedig mentem mert vár a sorim a Memory Lost mert ma veluk szilveszterezek.....BUEK 2018 minden csopilakonak itt a forumon...<3...:)...

Kedves Anna! Már olyan régóta ismerlek, de még soha nem nevettem annyit a hsz.-don,
mint mostanában. Biztosan nagyon jól érzed magad a bőrödben, mert humorodnál vagy!
De ez a jó! Maradjon így jó sokáig! Már a fb-on is jól szórakoztam a szúnyogos kalandon.

Kb. két hete engem meg megcsípett egy darázs. Hazajöttem, és csak lepakoltam, mentem
is ki a madaraknak enni adni. Visszajöttem a lakásba, és ahogy mostam a kezem, éreztem,
hogy a térdem felett valami megcsíp. Alábújt a szoknyám alá a szemtelenje. Az az igazi
fekete-sárga csíkos darázs volt.

A patológus mindenkinek megmozgatja a fantáziáját, és senki sem szereti. Én sem.
Mozgattam a fejemet, ahogy kérted, de azt nem mondom meg, hogy bólogattam-e vagy
ingattam-e a fejem.

Örülök, hogy a Memory Lost volt a bulitársad szilveszterkor... mert hogy a szúnyognak már...

Bármilyen furcsa, ez is egy kulcskép:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 20:19

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Köszi, hogy hiányoltál. Szeretem olvasgatni a kommenteket, legalábbis az elejét. Ebből tudni, hogy jó lesz-e a sorozat vagy sem. Viszont nem is akarom a történteket megismerni a hozzászólásokból, mert akkor már kevésbé lesz érdekes sori. Így csak az elejébe szoktam beleolvasgatni. Nem hátrány, ha már az eleje is jól indul.
További szép estét!
Boldog újévet!

Szia Éva!
Igen, még az elejét lehet is érteni a hozzászólásoknak, de utána már nem lehet követni,
hogy miről szólnak a bejegyzések. Már 222 hsz.-unk van, ez is mutatja, hogy jó a sori!

BÚÉK!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 1. 20:28

izgalmas volt a mai részek tartalma is, Igazságosztás címén a gyilkolás végrehajtása. Nem semmi ez a T. Mondhatni profizmusa feladja a leckét kedvenceinknek! x_x . Ugyanakkor nagyon bájos volt egymás felé a figyelmesség, és milyen érdekesen alakulnak az álmok, a múlt és a jövő keveredésével. :-o . Biztosan én sem örülnék a rémálmoknak, de szinte prófétikus jelentőséggel bírnak. :ymblushing: Nagyon tetszik ahogy összedolgoznak, lassan már félszavakból is megértik egymást! :D .

Az autós jelenetekben olyan aranyosak voltak minkét fiú a lánnyal... \:D/ . az íróasztali monológ is aranyosan sült el, ahogy a hírtelen magához ragadás is..nagyon bírom ezeket a pillanatokat! :))
Még csak egy villanást láttunk a másik csapatból, bizony nem semmi meglepetésben lesz részünk..és játék macska az egérrel...de ott lesz a kutya is :-ss Kezd befeszülni a helyzet..vajon dokikánk meddig fog csendben maradni? ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
mire elküldtem volna az üzenetet, láttam annamamát írni../szerintem Rita bólogatott/ A darázsos kalandnak meg nem örültem..remélem az ecetes ruha használ rá a szemtelenje.
Kép Cicus, a kandallód olyan hivogató, a fotellel együtt, hogy tuti én sem feküdnék le korán.
Egyébként sem lehetne, mert néhány pihentagyú most petárdázik ezerrel! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 1. 20:41

Kedves Rita !


Köszi az újabb részeket, nézem ......irok.
A Demján koncert meg megint szuper volt ahogy a tavalyi is, végig énekeltük.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég