Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 20:42

wsxwsx18 írta:Szia Rita,
Már itt is vagyok! :D

Spoiler: mutasd
Annyira tetszett a sorozat, hogy már végig is néztem. Iszonyatosan jól össze lett állítva a szereplőgárda,nagyon jól eltalálták a főgonoszok szerepét is. Számomra eddig ez a sorozat 10/10, mert eseménydús, a figyelmünk egy pillanatig sem lankad, ezenkívül akcióval teli,még a kiképzés része is
szerintem elég hitelesen lett megcsinálni. Nem tudom, hogy csak én vagyok e sorozat terén ilyen, vagy más is, de én rengeteget nevettem a különböző szituációkon, és nekem ez egy sorozatnál nagyon is jó pont lehet. =))
Kíváncsian várom, hogy a két főszereplő, hogyan is fognak még jobban egymásra találni,hisz már most lehet érzékelni köztük a vibrálást, amit ők egyenlőre még csak macska-egér játékként kezelnek.
Az elit alakulat gárdáját nagyon jól összeállították, fantasztikus lett a csapat, és már alig várom a folytatását.
Őszintén megvallva a doki számomra kicsit már néha túl zavaró volt, így örülök, hogy talán most egy kicsit háttérbe fog szorulni, és nem kap nagy szerepet. (vagyis reménykedek benne)
Egyelőre még nem izgat nagyon a múlttal kapcsolatos dolgok, hisz a rendező nem ezt helyezi a középpontba, de azért lennének már kérdéseim ezzel kapcsolatban, de majd idővel választ fogok rá kapni, annál inkább jobban érdekel K kiléte, s indoka, ami gyilkolásra késztette.


Már tűkön ülve várom a folytatást, és úgy érzem maradok továbbra is! :littlehearth:
Köszönöm az ajánlást, most ha már több időm lesz neki vágok a Love Me-nek is! :ymblushing: :x
Csók, Puszi

Szia Brigi! De jó, hogy ilyen gyorsan haladtál! Ez aztán mindent elárul! Boldog vagyok, hogy úgy
érzed, most már itt maradsz velünk! Lesznek itt még olyan akciók!

Én is mindent szerettem a soriban már az elején is, és addig észre sem vettem, hogy lassúnak
mondható a kezdet, amíg el nem értünk a 13. részhez. De jó lesz, már alig várom, hogy izguljunk!

A doki... a dokiról nem lehet mit mondani, mert nagyon spoileres. Annyit azért elárulok, hogy már
nem sokáig nélkülözzük.

Igen, a múlt még csak álom, vagy emlékképekben van jelen. De ezek az okos emberek elkezdik
összerakosgatni a puzzle-t, és maguk is meglepődnek vagy még jobb ha azt írom, hogy elborzadnak
az eredménytől. Érdekes lesz nagyon, és izgalmas is, amikor a múltjukat rakják össze.

K még sokat fog szerepelni, de most T-é a főszerep.

Nagyon szívesen! BÚÉK!

Xiao Zhuan sokszor helybe megy a pofonért:

Kép
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. január 1. 20:57

Szia Ritám!
Megnéztem az újabb két részt, köszönöm.
Legkedvesebb jelenetem, amikor a kocsihoz szorítja a lányt és pimaszul megkérdezi: és mi van, ha te tetszel?
Annyira lazán, lezserül vágja oda, hogy látszik a lányon a sóbálványeffektus. Na, az ilyeneket nagyon bírom. Nagyon férfias :)
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:13

annamama írta:....Kedves Rita...megnézzve mind a 8 rész és bizony én is nagyon várom a folytatást.Ez már biztos koros valami de egyre jobban az az érzésem hogy a kedves,szolgálatkész patologusunk nem olyan patyolat tiszta lelku mint ahog& azt o beálitja magárol !Mert ugyan ki tanithatta volna a volt buvészt hypnotizálni.....azt olyanak kellett aki szakmabeli és az azt jelnti orvos....mikor a buvészel beszélt errol, az a bizonyos nevezzuk orvosnak ,most nem tudom mert csak egy pillanatig mutatták talán a kezén de minden esetre jol láthato helyen volt egy barna szemolcs vagy folt...na mindegy majd visszakeresem...szoval nekem nagyon is gyanus de ugy látom csak nekem furkálja az oldalamat...:)... Aranyosak a szereplok nekem kulonosen a kis pletykos szoszátyar számitogép zseni nyomozo a kiskedvenc...de jok mindnyájan igaz én .../csak én /a Han Isten helyett csak hallkan sugom szivesebben láttam volna Wan Kayt...de ez a nyomozo is biztos nagyon meg lesz szeretve..... :) a továbiakban mert van kisugárzása de van ám......

Kedves Anna! Megint jól megnevettettél! Most már azt kívánom, hogy a csapat kedvéért derüljön
már ki valami rossz a dokiról! Addig úgy sem hagyjuk békén. Szerintem a rossz színészi játék is
teszi, hogy szegényt senki sem fogadja el.... na meg a haja...

Szóval te azt mondod, hogy a doki és K egy és ugyanaz? Érdekes teória, ezt még valóban nem mondta
senki. Akkor JX-t is meghipnotizálhatná, máskülönben soha nem lesz az övé. Mert a szerelmes Han Istennek
nagyon is van kisugárzása (és meg lesz szeretve), a dokinknak meg csak akkor van, ha beül a röntgenbe.
Még nem láttam Wang Kai-t csókolózni, de Bai Yu jól csinálja. Mintha Wallace Chung tanította volna. Hihi!

A mai részben látszódik K keze:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (8/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:21

Kép
Kata58 írta:Jövök egy kis vallomással...előreszaladtam..csak egy picit akartam belenézni.../normális?!/ne :D ;) :movingflower: :flower1: :littlehearth: kérdezzétek meddig..
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:22

Kata58 írta:Vittem ezerrel, köszönöm szépen! :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymparty:

Nagyon szívesen!

:movingflower: %%- :D %%- :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:23

annamama írta:Koszonom ...Koszonom.... :) :) :)

Nagyon szívesen!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:24

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 9-10.részek fordítását.

Szia! Nagyon szívesen a fordítást!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:39

cicus írta:Éreztem,hogy be kell most ide néznem és majdnem fel is ugrottam a székről,
amikor megláttam a 10-es számot :) Aztán rögtön utána a két gifet,ahogy
kerülgeti egymást ez a kettő :ymblushing: ,mint macska a forró kását.
Na megyek is az első oldalra tölteni a két részt,amit nagyon szépen köszönök Neked ;;)
Csodás estét :littlehearth:

Szia Cicus! Nagyon jól tetted, hogy beugrottál! Most viszont fogalmam sincs, mikor hozom
a következő két részt (eredetileg hármasával akartam kitenni a részeket, de azt meg sem
érhette, ki tud addig várni, hogy három gyűljön össze!).

Amíg nem jönnek a nagy akciók (kb. 3 rész), addig nézzük JX-t és HC-t! Olyan szép lesz a
szerelmük!

Mindent nagyon szívesen! Neked is legyen nagyon szép az estéd!

A gif magyarul:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:43

virag1 írta:Kedves Rita !
Köszi az újabb részeket, nézem ......irok.
A Demján koncert meg megint szuper volt ahogy a tavalyi is, végig énekeltük.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Gondoltam, hogy klassz volt! Feltöltődtetek!

Nagyon szívesen az újabb kettőt! Lassan beindulunk!


Han Chen a végére már kifejezetten kéri JX elemzéseit. Nagy szó!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 1. 21:44

Szia Rita!
Láttam az újabb részeket is, nagyon tetszettek. Fordulatos volt végig, szerettem nagyon!!! Tippem sincs ki az elkövető!
Köszönöm az utóbbi négy rész fordítását, várom a folytatást! :littlehearth:
Jó éjszakát kívánok!
@};- %%- @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 1. 21:48

Innen folytatom holnap! Jó éjszakát!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. január 1. 22:00

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az új részeket.Ez sorozat nálam egy szinten áll a Love me...-vel. Nagyon élvezem minden percét (és lehet,hogy beteges),de én már néztem,hogy esetleg nincs-e még folytatása.Nagy bánatomra nem találtam.De szomorú leszek,ha a végére érünk!
Még egyszer köszönöm munkádat.Megyek gyorsan megnézni.További szép estét kívánok.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. január 1. 22:04

Kedves Rita!
Köszönöm a lefordított részeket.Én most kicsit lemaradtam,de majd ezután nézem.Nagyon érdekeseket írnak,akik a fordítással tudtak haladni. ;;)
Boldog új évet kívánok :ymparty: Neked és a fórumtársaknak!
Jó lenne egy kis hó a hóvirágjaim már pipiskednek ebben a +10' télben!
Üdv. Nagyi
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 1. 22:17

Rita! Köszönöm a 9-10 részeket. Nagyon kell figyelnem, hogy minden kis részletet értsek, pedig ez még csak a kezdet, ahogy mondtad a bemelegítés.
A nyomozás és kriminálpszichológia külön utakon jár, de az eredmény végül azonos. JX önimádó természetéből adódóan szúrkálódás, a gúnyos kis mosolyok folytatódnak. Úgy veszem észre, hogy HC jobban elsmeri a lány munkáját. Élvezem az elemzéseit én is.
XZ beköpései nagyon szórakoztatóak, bírom a srácot.
JX mindkét fiút piszkálja, hogy tetszenek egymásnak, csak azért mert nem vele foglalkoznak. Erre jó válasz volt a "mi van ha te tetszel".
Szépen bontakozik a romantikus vonal. Beugrottak az első emlékképek is. Várom a mozaik többi darabját.

Kb. két hete engem meg megcsípett egy darázs. Hazajöttem, és csak lepakoltam, mentem
is ki a madaraknak enni adni. Visszajöttem a lakásba, és ahogy mostam a kezem, éreztem,
hogy a térdem felett valami megcsíp. Alábújt a szoknyám alá a szemtelenje. Az az igazi
fekete-sárga csíkos darázs volt.


Rita az a darázs egy szexuális zaklató volt! hihi
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 1. 22:42

Kedves Rita !

Gyorsan meg is néztem....alakul.
BX elemzése nem volt teljes mert egy akkora városba cél nélkül ha valaki lövöldöz mint a vadakra az erdőbe akkor egyszerre több embert ölne meg.
A másodszori kihalgatásnál rájöttek a megoldásra. T segit igazságot szolgáltatni az elkövetett de nem büntetett bűnökért.
Csak még az nem tiszta, hogy főszereplőinknek majd miért kell eljutni a lövöldözős játékba, mert T kiszemelte Őket. Na majd........
HC, BJ látszik közelednek egymáshoz, ez tarmészetes mivel egész nap majdnem együtt vannak meg a régi szép emlékek amik lassan előjönnek.

Köszi várom mi fog történni.

Köszi mégegyszer
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 6:35

Kata58 írta:izgalmas volt a mai részek tartalma is, Igazságosztás címén a gyilkolás végrehajtása. Nem semmi ez a T. Mondhatni profizmusa feladja a leckét kedvenceinknek! x_x . Ugyanakkor nagyon bájos volt egymás felé a figyelmesség, és milyen érdekesen alakulnak az álmok, a múlt és a jövő keveredésével. :-o . Biztosan én sem örülnék a rémálmoknak, de szinte prófétikus jelentőséggel bírnak. :ymblushing: Nagyon tetszik ahogy összedolgoznak, lassan már félszavakból is megértik egymást! :D .

Az autós jelenetekben olyan aranyosak voltak minkét fiú a lánnyal... \:D/ . az íróasztali monológ is aranyosan sült el, ahogy a hírtelen magához ragadás is..nagyon bírom ezeket a pillanatokat! :))
Még csak egy villanást láttunk a másik csapatból, bizony nem semmi meglepetésben lesz részünk..és játék macska az egérrel...de ott lesz a kutya is :-ss Kezd befeszülni a helyzet..vajon dokikánk meddig fog csendben maradni? ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
mire elküldtem volna az üzenetet, láttam annamamát írni../szerintem Rita bólogatott/ A darázsos kalandnak meg nem örültem..remélem az ecetes ruha használ rá a szemtelenje.

Szia Kata! Hát igen! Jó gyilkos lenne T, ahogy Pókerarc kérdezte JX-től? Ilyen nincs hála Istennek!
Nekem ettől az "igazságosztástól" futkos a hátamon a hideg.

Egyre több bevillanás lesz a múltból. Nagyon sok mindent szeretek ebben a soriban, az egyik az,
ahogy feltárul a múlt, és ahogy a szereplők megtalálják az öt évvel ezelőtti szerepüket benne.
Rettentően izgalmas út visz el addig. Most még ebből nagyon keveset érzékelünk. Jobb is, hogy
az írónő, előbb összehozza JX-t és HC-t. Sokkal jobb, hogy együtt fedezik fel, kik is ők valójában.

Az autóban is nagy takargatás folyt. Mondom, hogy a végére elkopik Han Isten dzsekije.

A sötét oldal is lassan, lépésről-lépésre mutatja meg magát. A Doki lassan visszatér.

Házi pálinkás vattát tettem a csípésre. Azonnal használt. A fájdalom is szinte azonnal elmúlt.

Mindent nagyon szívesen!

Ezen a jeleneten is jót röhögtem. Jin Xi nagyban elemzi T-t, miközben a híres férfiak, akik csak
a csihi-puhiban és a bizonyítékokban hisznek unatkozva hallgatják. Később rájönnek, hogy érdemes
meghallgatni a lány szakszerű véleményét:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 6:44

lizzismith írta:Szia Ritám!
Megnéztem az újabb két részt, köszönöm.
Legkedvesebb jelenetem, amikor a kocsihoz szorítja a lányt és pimaszul megkérdezi: és mi van, ha te tetszel?
Annyira lazán, lezserül vágja oda, hogy látszik a lányon a sóbálványeffektus. Na, az ilyeneket nagyon bírom. Nagyon férfias :)

Szia Lizzi! Meghiszem azt, hogy tetszett az a rész! Egyébként Han Chen férfias jelenség
szerelmesként. Jó kakasként védi a pipijét. Határozottan ki is jelöli a határokat más
kakasok számára (Doki kakas), csak mihez tartás végett. Néha számomra birtoklóbb volt,
mint ahogy én szeretem, de nem vitte túlzásba... és nem is közeledett senki Jin Xi pipihez.

Tetszeni fog! Már alig várom, hogy beljebb tartsunk! Mindig egy jó kis 16 részes sorozatról
álmodozom, de ez a kínaiaknál nem adatik meg. Örülnöm kell, hogy ez is "csak" 36 részes!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 6:54

B.Marika írta:Szia Rita!
Láttam az újabb részeket is, nagyon tetszettek. Fordulatos volt végig, szerettem nagyon!!! Tippem sincs ki az elkövető!
Köszönöm az utóbbi négy rész fordítását, várom a folytatást! :littlehearth:
Jó éjszakát kívánok!

Szia Marika! De jó, hogy ennyire tetszettek ezek a részek is! Érdekes ez a sori!
A hagyományos krimik, ahol csak a végén derül ki, ki a tettes, és a Columbo-féle,
már az elején tudom, ki a tettes között foglal helyet. Itt egy darabig nem tudod,
ki követ el bűnt, majd bátran megmutatják, és egy darabig szemmel tudod követni
a tetteit. A meglepő az, hogy így is fenntudják tartani az izgalmat, mert nem csak
egy izgulni való van.
Aki látta ezt a sorozatot, mindenki azt írta, hogy nagyon alul van értékelve. Nem
érdemli meg, hogy nem reklámozzák eléggé.

A héten valamikor jön még két rész!

Xiao Zhuan nem nyugszik, amíg nem kap még egyet:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 7:05

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az új részeket.Ez sorozat nálam egy szinten áll a Love me...-vel. Nagyon élvezem minden percét (és lehet,hogy beteges),de én már néztem,hogy esetleg nincs-e még folytatása.Nagy bánatomra nem találtam.De szomorú leszek,ha a végére érünk!
Még egyszer köszönöm munkádat.Megyek gyorsan megnézni.További szép estét kívánok.

Kedves Ica! Jót mulattam rajtad! Szerintem sem lesz második évadja, ahogy a Love Me-nak
sem lett. De figyelni kell az írónő következő regényét, biztosan abból is kisül egy fantasztikus
sorozat.

Nálam is a Love Me mellé került, miután megnéztem. Soha nem gondoltam volna magamról,
hogy imádni fogom a pszichopata gyilkosos sztorikat! Ilyenkor mindig arra gondolok, miért is
nem tettem hamarabb próbát velük. Jó messzire jutottam a romantikus komédiáktól!

Bár, ahogy fentebb írtam, mindig 16 része sorikra vágyom, de szerencsések vagyunk, hogy ez
36-ból áll. Nem lehetett volna ilyen jóra megcsinálni sokkal kevesebb részből. Így is űrt fog
hagyni maga után.

Mindent nagyon szívesen!

Jin Xi először érezte meg, hogy a hűvös HC szenvedélyes is tud lenni. Rajzol is neki egy szívet:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 7:21

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm a lefordított részeket.Én most kicsit lemaradtam,de majd ezután nézem.Nagyon érdekeseket írnak,akik a fordítással tudtak haladni. ;;)
Boldog új évet kívánok :ymparty: Neked és a fórumtársaknak!
Jó lenne egy kis hó a hóvirágjaim már pipiskednek ebben a +10' télben!
Üdv. Nagyi

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen! Örülök, hogy olvasol bennünket, mert így mégis
bele mersz fogni a soriba. Igaz, vannak benne gyilkosságok, elmebetegek, de
összességében annyira érdekes és izgalmas a történet, hogy már ezért érdemes
megnézni.

Mindenkinél bújik kifelé a hóvirág, csak nálam nem! Bár itt nálunk nem is volt
olyan meleg, mint más országrészben. +10 fok sem volt még. Most +4 van.

Boldog Újévet Neked is!

Szívedhez fognak nőni a szereplők is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 7:45

Gabóci5 írta: Rita! Köszönöm a 9-10 részeket. Nagyon kell figyelnem, hogy minden kis részletet értsek, pedig ez még csak a kezdet, ahogy mondtad a bemelegítés.
A nyomozás és kriminálpszichológia külön utakon jár, de az eredmény végül azonos. JX önimádó természetéből adódóan szúrkálódás, a gúnyos kis mosolyok folytatódnak. Úgy veszem észre, hogy HC jobban elsmeri a lány munkáját. Élvezem az elemzéseit én is.
XZ beköpései nagyon szórakoztatóak, bírom a srácot.
JX mindkét fiút piszkálja, hogy tetszenek egymásnak, csak azért mert nem vele foglalkoznak. Erre jó válasz volt a "mi van ha te tetszel".
Szépen bontakozik a romantikus vonal. Beugrottak az első emlékképek is. Várom a mozaik többi darabját.
Rita az a darázs egy szexuális zaklató volt! hihi

Szia Gabi! Igen, nagyon kell figyelni, de nem csak a nézőnek, hanem a fordítónak is.
Ezt a sorit nem lehetne úgy fordítani, hogy nem folyamatosan foglalkozik vele az ember.
Ha kihagynék egy-két hetet, keresgélhetném a szálakat, és az értelmüket, és ez később,
amikor még tovább bonyolódik a történet, még jobban látszódni fog.
Azt szoktam mondani, hogy belebújok a soriba, és addig ki sem jövök onnan, amíg be
nem fejeztem. Ez most sokat segít abban, hogy ne tévedjek el a szövevényben, ami még
vár ránk. Apropó! Igen meg tudom érteni Jin Xit. Én sem tudok tájékozódni.

Két dolgot vettem észre az elemzésekkel kapcsolatban. Han Chen valóban elfogadta, látja
értelmét, és mellesleg nagyon tetszik neki és a szemének, a szenvedéllyel elemző Jin Xi.
Nagyon jó színésznő Yang Rong!

A 10. rész biztossá tette számomra, hogy Jin Xi azért hajtogatja magának, hogy ő mennyire
szép, hogy a sok férfi közt, a férfias munkáját végezve, el ne feledkezzen róla, hogy ő
mégis csak egy nő. Nagyon aranyos volt az arcmaszkos monológja is, amikor magával
vitatkozott. Persze Han Chennek meg kellett hallania, és Xiao Zhuan után, aki állandóan
azt fújja, hogy számára JX kívül nő, belül férfi, még ő is megkérdezi tőle:

Kép

Nagyon szívesen a feliratokat!

Még jó, hogy a darázs megelégedett a térdem felső részével! Fogalmam sincs, honnan
került oda. Alig volt benne élet, de a fullánkját ekkor is tudta használni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 8:01

virag1 írta:Kedves Rita !
Gyorsan meg is néztem....alakul.
BX elemzése nem volt teljes mert egy akkora városba cél nélkül ha valaki lövöldöz mint a vadakra az erdőbe akkor egyszerre több embert ölne meg.
A másodszori kihalgatásnál rájöttek a megoldásra. T segit igazságot szolgáltatni az elkövetett de nem büntetett bűnökért.
Csak még az nem tiszta, hogy főszereplőinknek majd miért kell eljutni a lövöldözős játékba, mert T kiszemelte Őket. Na majd........
HC, BJ látszik közelednek egymáshoz, ez tarmészetes mivel egész nap majdnem együtt vannak meg a régi szép emlékek amik lassan előjönnek.
Köszi várom mi fog történni.

Köszi mégegyszer
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Valóban alakul a történet. Sokat meg fogunk tudni az élőszereplős Counter-Strike
bajnokság kapcsán is, ahová T Jin Xit és Han Chent is beválogatta, anélkül, hogy azok tudnának
róla. Ugyanis a többiek, mind játsszák ezt a játékot a számítógépükön, onnan ismerik egymást.

Azt kérded, miért kell JX-nek és HC-nek is részt venni a játékban. Ha az eddig látottakból indulunk
ki, akkor még az is magyarázat lehet, hogy ők is bűnt követtek el, amiért nem bűnhődtek még meg.
Nem árulom el, hogy így van-e, de lehetséges. Az is izgalmas kérdés, hogy honnan ismeri őket T?
Na, majd... Sok izgalom után fogunk ezekre a kérdésekre választ kapni. Akkor már benne leszünk
az őrületben!

Nagyon szívesen! A héten még jövök!

Kép
Kép
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. január 2. 8:21

Spoiler: mutasd
Ritám! Gratulálok a verseny második helyezéséhez. Azt gondoltam, hogy ha nem te nyersz, akkor legalább Vajandi legyen a nyertes. Bejött. Még egyszer szívből gratulálok.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2018. január 2. 8:43

Jaj de szeretem ezt a párocskát. Mindegyik részben van egy kis feszültség köztük. Megleptél, hogy ilyen gyorsan hoztad ezeket a részeket. Még az éjjel meg is néztem őket. Gratulálok az év fordítójának második helyezéséért, szerintem te is megérdemelted volna az első helyezést. Vajandinak is nagyon örültem. Ebből is látszik, hogy sokan értékelik a sok munkádat, amit megosztasz velünk. :x ^:)^ Fighting!!!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 2. 9:13

Kedves Lizzi és Csilla! Köszönöm szépen!
Köszönöm azoknak a kedves Társaimnak is, akik szavazataikkal támogattak!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég