Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (12/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 7. 14:54

MinGi írta:Utolértem a fordításod és még nem néztem bele a folytatásba!! Miután minden ötletemet valaki már leírta, nem szaporítom a szót. Az biztos, hogy amikor azt hisszük megvan a megoldás rögtön kiderül ez azért nem teljesen így van. Ettől szuper ez a sorozat!!!

Egyetértünk! És ez így lesz a végéig!

Az izgalmakkal jön majd a kukucskálhatnék is!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (12/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 7. 15:06

Jó szórakozást kívánok az újabb két részhez!

Ebben a két részben többen is kiverték nálam a biztosítékot, de a pálmát ezennel Liu titkár,
Zhu professzor és a felesége vitte el. Így "EGYBEN" mind a három! A 14. részben értelmet
nyer, mire is gondolok.

T felfedi magát, nem titkolja tovább, mi a célja, de a teljes titokra még várni kell egy részt.

Jin Xi és Han Isten tovább közelednek egymáshoz. Xu doktor ideges, érzi, valami van JX-vel.

Ez az egyik legjobb jelenet volt. Míg Han Chen kinéz egy ajtón, addig Jin Xi szőrén szálán
eltűnik a zárt szobából. Szó szerint a pokolra jutott:


Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 7. 15:09

Szia Rita! Köszönöm, vártam és máris töltöm. :)
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2018. január 7. 15:41

Szia Rita,

Pont most gondoltam rád, hogy felnézzek és meglesem,hogy esetleg van e már új rész fent vagy sem, és örömömmel vettem észre, hogy IGEN VAN! :littlehearth:
Nagyon szépen köszönöm a gyors munkádat, már nagyon vártam, hiszen az izgalom/izgulás, csak most kezdi magát igazán fejtegetni, ahogy te azt az előzőekben már előre jelezted felénk. Én nem néztem előre meg a részeket, mert van más sorozatom is jelenleg, amit a várakozás ideje alatt tudok nézni, de az tény, hogy ez áll az első helyen, amit napi szinten bekapcsolás után meglessek az új részek végett. Szóval én továbbra is izgalmakkal teli várom majd a folytatást. :ymblushing:

További szép napot!
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 7. 16:01

Szia Rita!
Hatalmas öröm és még nagyobb köszönet Neked!
Töltöm máris és nézem is :x
Puszi és ölelés :ymhug:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. január 7. 16:31

Kedves Rita!
Köszönöm a 13-14. részt. :-bd Gyors voltál,mint mindig! :!! :flower1:
Üdv.Nagyi
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. január 7. 16:33

Kedves Rita!
Köszönöm az utolsó 4 rész fordítását.Igaz az előző kettőt pénteken vittem,de amit írtam az elszállt az éterbe.Így ma jöttem,hogy megköszönjem és máris újabb meglepetés várt itt rám,amit gyorsan viszek is.Másodszor nézem a sorozatot,de még mindig nagyon tetszik. XZ nagyon cuki volt,amikor nyalókát adott JX-nek,amikor az autóban megtudta,hogy sírt.A közös vacsorán jókat nevettem.Vicces volt HC ,ahogy felmérte a terepet JX körül.A függőhidas és az ébredős jelenet volta kedvencem. HC sérülésénél T nem igazán örült.Dokinknak én már kiosztottam a Peter Sheng díjat.A haja szerintem is borzasztó.Nézegettem az előző havi kínai Top 50 listát és Peter Sheng a 17. volt,míg Wallace Chung a 24.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm ezt a két részt.További kellemes hétvégét kívánok.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. január 7. 16:36

Üdv.
Köszönöm szépen a 13-14.részek fordítását.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 7. 17:34

köszönettel vittem a 13-14.rész feliratait! Kellemes estét mindenkinek! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 7. 17:52

Köszönöm az újabb részeket nézem........
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2018. január 7. 19:13

Szia Rita,

Be is fejeztem mind a két részt.
Spoiler: mutasd
Mikor írtad, hogy a mai részben kifog derülni T kiléte, számomra nem mondtál már semmi újat, hisz én már azóta tudtam, ki T, mióta a játék elkezdődött, hiszen mióta T került a képbe, mindig mutatták a szereplőt is, és a hosszú haja mindent elárult.Már mikor kapták a levelet Han Chennék, hogy ő maga is szerepelni fog, akkor tudtam, hogy egy olyan játékost kell keresnem, akinek hosszú haja van, és mit add isten, fel is bukkant a játék során. Innentől kezdve már csak arra vártam, hogy Han "Istennék" is rájöjjenek, ami számomra már egyértelmű volt. Viszont az még számomra rejtély, hogy miért csinálja ezeket (vagyis jó értem én, hogy igazságszolgáltatás miatt) csak azt nem értem még, hogy ehhez mi köze van Han és Bai-hoz?, vagy én nem jöttem rá, hogy mi a célja?? :D illetve K kiléte is bizonytalan még.
Veled egyetembe nálam is kiverte a biztosítékot Liu titkár, a professzor és a felesége.. Szó szerint kirázott tőle a hideg.. Először nem is értettem, hogy hogy érted hogy EGYBEN, de minden világosság vált a 14 részben. :D Az biztos, hogy nagyon jól játszotta a szerepét a szereplő, hiteles volt.
A másik ami nálam még kiverte a biztosítékot az a nemi erőszak, egyszerűen felfoghatatlan, hogy milyen ember/emberek képesek az ilyenre. Undorító férgek... De T az egyikkel már végzett, és lehet nem árulok el vele nagy titkot, hogy mélyen belül azért remélem, hogy a többi is megkapja majd méltó büntetését.
Viszont egy kérdésem lenne, ami számomra kicsit homályos, hogy a szőke hajú srác az miért is van benne?? Mert végül is, ő és a barátnője látták, ahogy bántják a lányt, és tudom, nem segítettek neki, ami számomra megint egy bűnnek számít, de nem annyira erősnek, mint a nem erőszak. De hogy ő miért kezdte el követni Han Chent és Bai Ji Xit??, Miért állt a fiúk oldalára? Csak nekem nem egyértelmű? vagy figyelmetlen voltam és lemaradtam valamiről?? :-?

Nagyon tetszik a sorozatban, hogy olyan látvány világ tárul elénk, ami nem mondható hétköznapinak, már csak a luxus és mindenféle technikának köszönhetően. Ezt vélem felfedezni a Love Me-ben is. Ott is csak ámulok és bámulok.


Köszönöm a részeket, már most tűkön ülve várom a folytatást. :littlehearth:
További szép estét!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 7. 19:52

Rita! Mire a válaszomat leírnám, sok dologra kaptam választ, de még vannak, és mindig lesznek is nyitott kérdéseim. Nem véletlenül volt gyanús a titkár, de többszörös személyiségzavarra nem gondoltam. A hideg kiráz az egész háztól, mennyi titok, izgalom. Lassan mindenre kapunk magyarázatot. Izgatottan várom a folytatást. :-ss
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2018. január 7. 20:53

Köszönöm az újabb részeket! :flower1: :) :flower1: :) :flower1: :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. január 7. 22:20

Rita,nagyon köszönöm.
Most tudtam jönni. %%-
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. január 7. 22:28

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a mai 13-14. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Így egyben néztem a négy részt.Elég sok volt és nagyon nyomasztó is egyben. Gondolom, most már így lesz végig, majd meglátjuk, hogy bírom-e cérnával, az én romantikus énem nehezen viseli az ilyen dolgokat.
Köszönöm még egyszer.Marcsi :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 7. 22:36

Szia Rita!
A péntek esti filmezés félbe szakadt, a 10. percben megérkezett az öcsém, így csak ma tudtam újra kezdeni. Bíztam benned, hogy újabb részek lesznek, így együtt néztem a négy részt. Nagyon tetszett amit láttam, fordulatos volt, olyan dolgok történtek amire még csak nem is gondoltam. Izgalmas, jó sorozat ez nagyon!!! Úgy látom a tippem is bejött T-vel kapcsolatban.
Nagyon köszönöm a fordításokat, várom az következő részeket! :littlehearth:
%%- :flower1: :movingflower: %%- :movingflower: :flower1: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 8. 5:44

Kedves Gabi, Brigi, Cicus, Nagyi, Ica, Chain, Kata, Virág, Emma,
Ildikó, Marcsi és Marika!


Nagyon szívesen az újabb kettes csomagot! Most úgy gondolom, hogy szerdán este
tudom kitenni a következő két részt, de ez még képlékeny.


Jin Xi reakciója, amikor a félnótás megmutatta, mi van a tartályban:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 8. 5:59

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az utolsó 4 rész fordítását.Igaz az előző kettőt pénteken vittem,de amit írtam az elszállt az éterbe.Így ma jöttem,hogy megköszönjem és máris újabb meglepetés várt itt rám,amit gyorsan viszek is.Másodszor nézem a sorozatot,de még mindig nagyon tetszik. XZ nagyon cuki volt,amikor nyalókát adott JX-nek,amikor az autóban megtudta,hogy sírt.A közös vacsorán jókat nevettem.Vicces volt HC ,ahogy felmérte a terepet JX körül.A függőhidas és az ébredős jelenet volta kedvencem. HC sérülésénél T nem igazán örült.Dokinknak én már kiosztottam a Peter Sheng díjat.A haja szerintem is borzasztó.Nézegettem az előző havi kínai Top 50 listát és Peter Sheng a 17. volt,míg Wallace Chung a 24.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm ezt a két részt.További kellemes hétvégét kívánok.

Kedves Ica! Nagyon jó volt olvasni, hogy másodszorra is ennyire tetszik a ML-t! Én ugyanígy vagyok,
mivel még jobban belemélyedek a szövegbe, nem csak végigsiklok rajta a szememmel, mint legelső
nézésre, így még több mindent észreveszek, mint korábban, és nem értem, miért siklottam el felettük,
amikor olyan nyilvánvalóak voltak.

Nagyon jó! Igen! Li Evannál van a legjobb helyen a Peter Sheng díj. Mondjuk Peter Sheng kiváló modell,
és a Go Princess Go főcímdalát is fantasztikusan énekli, míg szegény dokinkról ilyeneket már végképp
nem tudok elképzelni.

Megrendített, amit a top listáról írtál! Most komolyan, hol van a fanok szeme? Azt hiszik a színészet
csak arról szól, hogy néz ki, aki műveli?

Nagyon szívesen!

Tudtam, hogy a lány ki fogja nyitni azt a kínzóeszközt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 8. 6:17

wsxwsx18 írta:Szia Rita,

Be is fejeztem mind a két részt.
Spoiler: mutasd
Mikor írtad, hogy a mai részben kifog derülni T kiléte, számomra nem mondtál már semmi újat, hisz én már azóta tudtam, ki T, mióta a játék elkezdődött, hiszen mióta T került a képbe, mindig mutatták a szereplőt is, és a hosszú haja mindent elárult.Már mikor kapták a levelet Han Chennék, hogy ő maga is szerepelni fog, akkor tudtam, hogy egy olyan játékost kell keresnem, akinek hosszú haja van, és mit add isten, fel is bukkant a játék során. Innentől kezdve már csak arra vártam, hogy Han "Istennék" is rájöjjenek, ami számomra már egyértelmű volt. Viszont az még számomra rejtély, hogy miért csinálja ezeket (vagyis jó értem én, hogy igazságszolgáltatás miatt) csak azt nem értem még, hogy ehhez mi köze van Han és Bai-hoz?, vagy én nem jöttem rá, hogy mi a célja?? :D illetve K kiléte is bizonytalan még.
Veled egyetembe nálam is kiverte a biztosítékot Liu titkár, a professzor és a felesége.. Szó szerint kirázott tőle a hideg.. Először nem is értettem, hogy hogy érted hogy EGYBEN, de minden világosság vált a 14 részben. :D Az biztos, hogy nagyon jól játszotta a szerepét a szereplő, hiteles volt.
A másik ami nálam még kiverte a biztosítékot az a nemi erőszak, egyszerűen felfoghatatlan, hogy milyen ember/emberek képesek az ilyenre. Undorító férgek... De T az egyikkel már végzett, és lehet nem árulok el vele nagy titkot, hogy mélyen belül azért remélem, hogy a többi is megkapja majd méltó büntetését.
Viszont egy kérdésem lenne, ami számomra kicsit homályos, hogy a szőke hajú srác az miért is van benne?? Mert végül is, ő és a barátnője látták, ahogy bántják a lányt, és tudom, nem segítettek neki, ami számomra megint egy bűnnek számít, de nem annyira erősnek, mint a nem erőszak. De hogy ő miért kezdte el követni Han Chent és Bai Ji Xit??, Miért állt a fiúk oldalára? Csak nekem nem egyértelmű? vagy figyelmetlen voltam és lemaradtam valamiről?? :-?

Nagyon tetszik a sorozatban, hogy olyan látvány világ tárul elénk, ami nem mondható hétköznapinak, már csak a luxus és mindenféle technikának köszönhetően. Ezt vélem felfedezni a Love Me-ben is. Ott is csak ámulok és bámulok.


Köszönöm a részeket, már most tűkön ülve várom a folytatást. :littlehearth:
További szép estét!

Szia Brigi! Nagyon szívesen az újabb részek fordítását! Még attól féltél, hogy nem fogsz
tudni lépést tartani velünk!


Igen, így van, ha figyel az ember, előre tudja, ki az, akit épp le akarnak leplezni. Nem titkolják,
csak az ember, amikor megy a videó, egy nagy képet őriz meg a fejében a történésekről, a kis
részletekre nincs elég idő, annyi megfigyelni való van, és még a szöveget is olvasni kell.

Mint mondtam, ebben a sorozatban minden mindennel összefügg, így Jin Xi és Han Chen is
összefügg T-vel. Hogy miben, az csak a vége felé derül ki, de Utalások már korábban, például
a következő két részben is lesznek.

Spoiler: mutasd
Gu Ran látta, hogy ott áll a szőke hajú és a barátnője, és figyelik, hogy mi történik. Odakiáltott
nekik, hogy "Segítsetek!", erre a srác visszaintett neki, hogy "Hogy segítsünk?". Számomra
ez ugyanolyan undorító, mint amit a három másik csinált! Gyáva, önző féreg volt a barátnőjével
együtt. Ha akkor csinálnak valamit, nem halt volna meg a lány. De erről is szó lesz a következő
két részben.

Amikor a három fiú visszajött a mosdóból, látszott, hogy a szőkét "megdolgozta" a másik kettő.
Én először azt hittem, hogy elegük volt belőle, hogy a barátnője Gu Ranról fecseg, és megfenyegették,
hogy ha nem hallgattatja el a lányt megölik, vagy hasonlók. De nem, mocskosabb tervük volt.
Ezt is megtudjuk pár nap múlva.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 8. 6:28

Gabóci5 írta:Rita! Mire a válaszomat leírnám, sok dologra kaptam választ, de még vannak, és mindig lesznek is nyitott kérdéseim. Nem véletlenül volt gyanús a titkár, de többszörös személyiségzavarra nem gondoltam. A hideg kiráz az egész háztól, mennyi titok, izgalom. Lassan mindenre kapunk magyarázatot. Izgatottan várom a folytatást. :-ss

Szia Gabi! Ennyi rész után már lassan megszokjuk, hogy mennyi kérdőjelünk van. És ahogy haladunk,
egyre több lesz. Lassan egy nagy kérdőjel az egész sztori. De ez a jó benne. Imádok találgatni, de
meglepődni még jobban. Azt imádom, amikor még az állam is leesik hozzá.

Haladunk! HC Jin Xit szólongatja álmában. (A végére mindketten nagyon betegek lettek):

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 8. 6:40

gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a mai 13-14. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Így egyben néztem a négy részt.Elég sok volt és nagyon nyomasztó is egyben. Gondolom, most már így lesz végig, majd meglátjuk, hogy bírom-e cérnával, az én romantikus énem nehezen viseli az ilyen dolgokat.
Köszönöm még egyszer.Marcsi :)

Szia Marcsi! Már alig van időm, de muszáj válaszolnom neked. A sorozatban ennyi kretén,
ilyen aberrált viselkedéssel nem lesz több. "Rendes" misztikus akció sorozattá válunk, ahol
a jó harcol a rossz ellen, miközben feltárul a múlt, és egy szép szerelem születésének is
szemtanúi lehetünk.

Szerintem fogod tudni nézni, de ha nem, azt is megértem. Gyomorforgató dolgok már nem
lesznek, de hatalmas izgalmak igen.

Nagyon szívesen!

A romantikus éned is örülhet majd:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 8. 8:06

Sziasztok! Végre én is ideérek! az aktuális sori részt már megnéztem, de csak most jutok hozzá hogy írjak is. ;) :D . Azt hiszem a legnehezebb szakaszán már lassan túl is vagyunk, a 3 aberrált ürgénél nagyon várom már T. akcióját továbbra is! Sajnálom az áldozatokat, de azt hiszem, nincs is nagyon messze a valóságtól, legfeljebb a parfümök azért nem így készülnek brr.Marcsikát megértem, és mivel nagyon hátborzongató volt ez a rész, mellette egy pokoljárást és egy klassz mentőakciót is látunk..így JX megmenekül. A titkár személyiség zavara olyan fantasztikus és rémisztő volt, hogy ilyet sem tud szerintem mindenki ilyen hitelesen megformálni, vagy csak rendkívűl kevesen. ;;) szóval az alakítással le a kalappal!
az jutott eszembe, hogy nem tartom lehetetlennek, hogy a sok illat is hozzájárulhatott ennek a kialakulásához, hiszen normális énnel nem lehet ezt az életformát megélni. /nem lehet könnyű dolguk a psziho dokiknak a való életben /.
Xu dokik végre gyanút fog.
Édesek voltak kedvenceink, ahogy egymást támogatták, és a lázállapotban is álmában a lányt hívta. Innentől majd egyre több romantikát is kapunk és nagyon várom a más jellegű izgalmakat is. :D ;) .
Érdemes volt előre leselkedni, mert annyi mindenre kell figyelni, hogy így a felirattal még inkább kiderül, mennyi mindent nem vettünk észre. ;) :) Úgyhogy egyenlőre nem szaladok nagyon előre már, mert ezt a két részt, elég megemészteni. Még jó, hogy ilyennek már nem leszünk tanúi. :D

:ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. január 8. 8:57

Rita írta:
gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a mai 13-14. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Így egyben néztem a négy részt.Elég sok volt és nagyon nyomasztó is egyben. Gondolom, most már így lesz végig, majd meglátjuk, hogy bírom-e cérnával, az én romantikus énem nehezen viseli az ilyen dolgokat.
Köszönöm még egyszer.Marcsi :)

Szia Marcsi! Már alig van időm, de muszáj válaszolnom neked. A sorozatban ennyi kretén,
ilyen aberrált viselkedéssel nem lesz több. "Rendes" misztikus akció sorozattá válunk, ahol
a jó harcol a rossz ellen, miközben feltárul a múlt, és egy szép szerelem születésének is
szemtanúi lehetünk.

Szerintem fogod tudni nézni, de ha nem, azt is megértem. Gyomorforgató dolgok már nem
lesznek, de hatalmas izgalmak igen.

Nagyon szívesen!

A romantikus éned is örülhet majd:

Kép

Rita!
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen a megnyugtatást.Sajnáltam volna, egyébként, ha lekellet volna mondanom.
Szép hetet kívánok.Marcsi :)
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2018. január 8. 12:41

Kedves Rita! Hálás köszönetem az újabb két rész magyar feliratáért!
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Memory Lost (2016) (14/36)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. január 8. 13:22

Kedves Rita!

Köszönöm az újabb részeket. Tényleg gyorsan haladsz a fordítással, nem kell sokat várni és találgatni mi fog történni a folytatásban. Szándékosan nem nézek bele az angol feliratos részekbe, mert élvezem a magyarított szöveget!

Üdv: Leo45

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég