Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 10. 11:07

Köszönöm Rita az új részeket. Marad a megnézése délutánra, mert most a A 32. Golden Disk Awardst nézem. :)
Házigazdák Lee Seung Gi és Lee Sung Kyung. :)

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 10. 11:43

Na most időben érkeztem és még langyos a két újabb rész,máris töltöm,
hogy délután tudjam nézni.Drága Rita köszönöm szépen :x
Csodás napot ma is %%- :movingflower:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. január 10. 16:42

Drága Ritám! Hálásan köszönöm a tizenötödik-tizenhatodik részeket is. :littlehearth: Hah. Ronda egy történet volt, de értelmet nyert, meg edzettebben is néztem. Az ember sötét oldalának sokféle árnyalata van, a piszkosfehértől a mélyfeketéig. A szivárvány minden színe a patyolatfehérben tündököl, az űrfekete a színek hiánya. Itt vagyunk mi valahol a hótiszta, és a mélymocsár között, ki-ki a maga színeivel.
Az első lépcső, ami a lélekpokolba visz, a szívtelenség. Az, hogy ki milyen messze jut el, és ki az, aki visszakapaszkodik pár lépcsőfokot, talán attól függ, mennyire komfortos is számára az az első lépcső, az otthonának része, vagy a külvilágé, hová is a hátsó ajtón lépett ki. Talán ha átugorva ezt a lépcsőt menetel valaki lefelé, marad esélye egy másik útnak. T-nek nem sikerült. Rálépett arra a lépcsőre, és igazságnak nevezte el gyerekként, amikor tanítják -jól-rosszul- a dolgok nevét.
A dokit sajnáltam. Egy kicsit. (-|
Látjuk a féltést, jöhet a romantika, még, még! :ymblushing:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 10. 17:04

Kedves Rita!

Köszi az újabb két részt. Gyorsan meg is néztem.
Az eddigi részek " lezárultak" T elrendezte a maga módján, és megtudtuk a múltját is.
Aki gyerekként bérgyilkost csinált belőle az is pszihés eset és az egész bagázs is akik csak a gyilkolásnak élnek. ( Sajnos van ilyen sok.)
A szórakozásból gyilkólók beszélgetésénél volt egy utalás egy gázra ami emlékezet vesztést okoz.
T a végén bocsánatot kér Hantól, hogy rajtuk is alkalmazták.
Az hogy megemlíti a megyasszonyát Hannak , ez azárt jó mert megerősitést kap abba, hogy nem lázálom amit gondol érez.

Köszi mégyegyszer és várom az újabb részeket és persze a Lovet is.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. január 10. 18:05

Üdv.
köszönöm szépen a 15-16. részek feliratait.
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2018. január 10. 18:18

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az eddig lefordított részeket. Változatlanul nagyon izgalmas, már túl vagyok a 16. részen is, de sokat írni nem tudok , állandóan itt olvasgatom a fórumot. Nekem nehezen megy a gépelés állandóan görcsölnek az ujjaim, de minden hozzászólást figyelemmel kísérek. Mindenkinek szép estét.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 10. 18:37

Szia Rita!
Ez két rész sem volt izgalomtól mentes, ennyi aljas férfit együtt! Az unokatestvérek és a szőke fiú nálam ki húzta a gyufát! T a saját gondolata szerint elrendezte a dolgokat. A szívem már majdnem mellé állt, de az eszem tiltakozott. Sajnáltam a gyerekkoráért, de a gyilkolással nem értek egyet, azzal meg főleg nem,hogy úgy beszélgettek róla mintha sport lenne. Remélem nyomozóink hamar rendbe jönnek.
Továbbra is nagyon kedvelem a sorozatot!
Köszönöm a fordítást, várom az újakat! :littlehearth:
:movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 10. 21:25

Na juszt se fekszem le, amíg nem írtam..Kicsit csapongós napom volt, de Rita neked köszönhetően a soriddal kezdtem a napot :D :)) . Ugye mondanom sem kell hogy egyből felébredtem! :D .
Egyszerre élveztem, és sajnáltam T. múltját és jelenét, /remélem más szerepben fogjuk még látni../ A gyerekkori nevelésnek és ráhatásnak köszönhetően elferdült egy kissé a fehér és fekete kép a fejében. Viszont szavahihető, és jólelkű különben, lehet, ha megfelelő szülőkhöz került volna egy remek rendőr is lehetett volna belőle, nagyon sajnáltam hogy végzett magával. Azt viszont díjaztam, hogy mindent elmondatott a delikvensekkel, mondjuk nem éppen finom eszközökkel, de szerintem még szépen megúszták..a bűntetést...tényleg remélem hogy nem lesz enyhe itéletük meg felmentés meg stb. :(
A Szőke srác meg undorító volt a beszari, és árulós mivoltában. /megérdemelte amit a barátnőjétől kapott/ az más kérdés hogy így viszont ő maga is beállt a sorba. /rossz oldalra/.
A kastélyban lejátszódott események még visszaemlékezésileg is elég sokkoló volt nem csodálom hogy T. mindenképpen be akarta váltani az igéretét mind a titkárnak, aki megmentette az életét, mind a lánynak, aki nem akart már onnan elmenekülni, mert nem látta értelmét.
Jinxi szerintem is egész biztosan a szagok miatt nem tudott már a végén védekezni, mert elerőtlenedett...éppen időben jött a megmentő. :D ;) .
Szerintem az erdőben mikor elájult ez is azzal magyarázható, ahogy később a vér felköhögése is. Szerencsére meggyógyul... :D
A helikopterről, meg nem is tudom hogy azt mondjam e jókor jött, mert T azért is végzett ilyen hirtelen magával, nehogy a kezükre kerüljön. Pedig jó lett volna ha több mindent el tudott volna még mondani. Viszont tényleg jó volt, ahogy bocsánatot kért, és bevallotta, hogy volt menyasszonya így már nem vaktában keres.. ;) .
Doki lemaradt a csapattal, és nem örült a kialakult helyzetnek. a kórházi jelenetek is izgalmasan alakulnak majd, én megint nem tudtam megállni, de most csak a két részt néztem újra, hogy utána tényleg a feliratra tudjak figyelni. ;)
Köszönöm a fordítást, a remek magyarítást élvezet miden helyzet! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2018. január 10. 22:19

Kedves Rita! Kata már előttem nagyon jól leírta a gondolataimat. Annyira tetszett a helikopteres jelenet, ahogy védi a lányt és szorosan tartja. :x
Ebben az utóbbi 4 részben megismerhettük T-t. Én már találkoztam vele a Demon Girl sorozatban. Már ott nagyon megkedveltem. Itt azért sajnáltam, még ha bérgyilkos is volt.Nem akarom lelőni a poént, de csak én láttamjól, hogy ki nevelt belőle gyilkost? Le sem merem írni, annyira meglepődtem. :-w :-? Minden esetre még mindig nagyon imádom ezt a soridat is.♥♥♥
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 4:33

f.ági írta:Jajj de jó! Köszönöm a két új részt! :-)

Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :D :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 4:43

Anyecska írta:Kedves Rita és Mindenki!
Örülök, hogy együtt tudom nézni veletek ezt a végtelenül izgalmas és nem mindennapi történetet. Nem mertem éjszakára hagyni a kastélyos részt, majdnem rágtam a körmöm, mire végignéztem. A parfümökről – Virág1 kommentje után - „a szagokkal is valami baj van, mert előtte láttuk milyen jól verekszik BJX akkor nem értem miért hagyta magát fojtogatni, evégre azt is kezelni tudta volna.!!!” eszembe jutott egy régi történet.
A 70-es években kijutottam egy nyaralásra a Szovjetunióba, Szocsiba a barátnőmmel. Akkortájt nem sok üzlet volt arrafelé, de elénk került egy Parfüméria. Kíváncsiságból bementünk. Bent tömeg, és rengeteg, pár fajta kölni és iszonyatosan tömény szag. Nem tudom emlékszik-e itt esetleg valaki, az akkortájt nálunk is kapható „Krasznaja Moszkva” márkára? Borzalmas ütős volt. No, azzal volt tele a bolt. Szerintem még a levegőben is alkohol volt. Pár perc után menekültünk. Ugyanis ránk jött egy émelygős, szédülős, rosszulléthez közeli állapot. Kinn a levegőn magunkhoz tértünk, de szag még sokáig az orrunkban maradt.
Erre az élményre visszagondolva, nem csodálkozom, hogy BJX nem védekezett, ki tudja milyen katyvasz keringett ott is a levegőben.
Szép napot Mindenkinek!

Rita! Köszönöm az új feliratokat! Alig várom, hogy nekiülhessek a nézésüknek.

Kedves Anyecska! Én is örülök, hogy velünk tartasz! Így igaz, ahogy írod: izgalmas, és nem
mindennapi a történet. Például a hátborzongató események után a 17. rész fordítása közben
hol majdnem leestem a székről úgy hahotáztam, hol meg elolvadtam, de közben ki is akadtam
egy kullancson. Szóval jó sok érzelmet is ki tud váltani belőlünk. Kifejezetten jó ütemben
történnek a váltások benne.

Krasznaja Moszkva! Nem kevésbé hátborzongató, mint a Prof és a laboratóriuma! Orromban
a szaga (mert az szag volt a javából!), nem lehet elfelejteni. Én is azt gondolom, hogy talán a
véres köpet is annak az eredménye. Annyira nyomkodta a mellkasát, talán felmarta a légcsövét.
Ki tudja? Nem derül ki.

Nagyon szívesen az újakat!

Ez a nyaklánc még szerepet kap:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 4:48

leo-leo írta:Köszönöm az újabb részeket! Tényleg folyamatosan tudom élvezni a sorozatot!

Üdv: Leo45

Nagyon szívesen az újabb kettőt! Örülök nagyon, hogy tetszik!

%%- ~o) %%- :-ss %%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 4:52

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita az új részeket. Marad a megnézése délutánra, mert most a A 32. Golden Disk Awardst nézem. :)
Házigazdák Lee Seung Gi és Lee Sung Kyung. :)

Szia Gabi! Nagyon szívesen! Jó szórakozást LSG-hez! Jól kiéheztetett benneteket
a katonaság alatt. Végre többet látni.

Jó szórakozást az újabbakhoz is!


De féltettem Jin Xit, főleg miután vért köhögött fel:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 5:00

cicus írta:Na most időben érkeztem és még langyos a két újabb rész,máris töltöm,
hogy délután tudjam nézni.Drága Rita köszönöm szépen :x
Csodás napot ma is %%- :movingflower:

Szia Cicus! Nagyon szívesen a két részt!

Mostanra már biztosan megnézted, így túl vagy ezen a megpróbáltatáson is!

A 17.rész mindenért kárpótolni fog. Lehet, hogy a 18. is, de abba még nem
kezdtem bele. Talán ma este, ha befejeztem az előző fordítását.

T születik:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 5:10

szilagyongyi írta:Drága Ritám! Hálásan köszönöm a tizenötödik-tizenhatodik részeket is. :littlehearth: Hah. Ronda egy történet volt, de értelmet nyert, meg edzettebben is néztem. Az ember sötét oldalának sokféle árnyalata van, a piszkosfehértől a mélyfeketéig. A szivárvány minden színe a patyolatfehérben tündököl, az űrfekete a színek hiánya. Itt vagyunk mi valahol a hótiszta, és a mélymocsár között, ki-ki a maga színeivel.
Az első lépcső, ami a lélekpokolba visz, a szívtelenség. Az, hogy ki milyen messze jut el, és ki az, aki visszakapaszkodik pár lépcsőfokot, talán attól függ, mennyire komfortos is számára az az első lépcső, az otthonának része, vagy a külvilágé, hová is a hátsó ajtón lépett ki. Talán ha átugorva ezt a lépcsőt menetel valaki lefelé, marad esélye egy másik útnak. T-nek nem sikerült. Rálépett arra a lépcsőre, és igazságnak nevezte el gyerekként, amikor tanítják -jól-rosszul- a dolgok nevét.
A dokit sajnáltam. Egy kicsit. (-|
Látjuk a féltést, jöhet a romantika, még, még! :ymblushing:

Kedves Gyöngyi! Egyetértek veled! Érzékletesek voltak a "színes" hasonlataid.
Hihetetlen, hogy a titokzatos férfi, hogy ráérzett arra, hogy egy agresszív mostoha apa után,
mire van egy tíz éves, a végsőkig kétségbeesett, ölni is képes kisfiúnak szüksége. Ahogy T
mondta, ő nem szórakozásból ölt, hanem a férfiért, akinek a második életét köszönhette.

A dokit én is csak egy kicsit sajnáltam.

Nagyon szívesen a fordítást! Ezerrel robog felénk a romantika! Nagggyon jó lesz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 5:25

virag1 írta:Kedves Rita!

Köszi az újabb két részt. Gyorsan meg is néztem.
Az eddigi részek " lezárultak" T elrendezte a maga módján, és megtudtuk a múltját is.
Aki gyerekként bérgyilkost csinált belőle az is pszihés eset és az egész bagázs is akik csak a gyilkolásnak élnek. ( Sajnos van ilyen sok.)
A szórakozásból gyilkólók beszélgetésénél volt egy utalás egy gázra ami emlékezet vesztést okoz.
T a végén bocsánatot kér Hantól, hogy rajtuk is alkalmazták.
Az hogy megemlíti a megyasszonyát Hannak , ez azárt jó mert megerősitést kap abba, hogy nem lázálom amit gondol érez.

Köszi mégyegyszer és várom az újabb részeket és persze a Lovet is.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Nagyon szívesen a feliratokat!

A titokzatos idegen jó kis szenvedélyből gyilkoló csapatot hozott össze. Ezek története is megér egy
misét majd. Igen, az is mutatja, hogy a Vezér agyában sincs minden rendben, hogy művészetnek
tartja a gyilkolást, és sértésnek veszi, hogy mások ezt bűnnek tekintik.

Ügyes vagy, hogy máris felfedezted, hogy a szőke hajú srác megemlíti a vírust, ami memóriavesztést
okoz. Én elsőre nem vettem észre, csak most fordítás közben.

T halála előtt gondoskodott róla, hogy ne maradjunk kérdőjelek nélkül. A menyasszony létezése, és az,
hogy öt éve ők már találkoztak, tovább lendíti a történetet. Han Chen (és mi is) máris ég a vágytól,
hogy minden felmerülő kérdésére választ kapjon.

Egy-két nap, és jön a LOVE is!

A díszes társaság, stílusosan "DT". Csak most számolom, hogy 8-an vannak:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 5:26

chain írta:Üdv.
köszönöm szépen a 15-16. részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen az újabbakat!

:movingflower: %%- :D %%- :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 5:31

Marika44 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az eddig lefordított részeket. Változatlanul nagyon izgalmas, már túl vagyok a 16. részen is, de sokat írni nem tudok , állandóan itt olvasgatom a fórumot. Nekem nehezen megy a gépelés állandóan görcsölnek az ujjaim, de minden hozzászólást figyelemmel kísérek. Mindenkinek szép estét.

Kedves Marika! Akkor és annyit írj, amennyit jólesik! Ha így időnként írsz egy kicsit,
annak is nagyon fogok örülni!

Újabb izgalmas részek következnek! Az eddigieket nagyon szívesen! Jó olvasgatás itt
a fórumban!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 5:48

B.Marika írta:Szia Rita!
Ez két rész sem volt izgalomtól mentes, ennyi aljas férfit együtt! Az unokatestvérek és a szőke fiú nálam ki húzta a gyufát! T a saját gondolata szerint elrendezte a dolgokat. A szívem már majdnem mellé állt, de az eszem tiltakozott. Sajnáltam a gyerekkoráért, de a gyilkolással nem értek egyet, azzal meg főleg nem,hogy úgy beszélgettek róla mintha sport lenne. Remélem nyomozóink hamar rendbe jönnek.
Továbbra is nagyon kedvelem a sorozatot!
Köszönöm a fordítást, várom az újakat! :littlehearth:

Szia Marika! Magamra ismertem a második mondatodban. Ugyanis a Liu unokatestvérek
felbukkanásával, az előző három barom erőszakolót el is felejtettem. Ki gondolta, hogy
felül lehet múlni őket.
Én is sajnáltam T-t a gyerekkoráért, és azért is, hogy "gyilkolóművészt" csináltak belőle.
Amióta nem tudta újból szívtelenül csinálni, azóta nem is tudott már így élni.

Nyomozóink már egész jól lesznek a következő részben... és ennek mi nagyon fogunk örülni!

Nagyon szívesen!

Ezek is...

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 6:10

Kata58 írta:Na juszt se fekszem le, amíg nem írtam..Kicsit csapongós napom volt, de Rita neked köszönhetően a soriddal kezdtem a napot :D :)) . Ugye mondanom sem kell hogy egyből felébredtem! :D .
Egyszerre élveztem, és sajnáltam T. múltját és jelenét, /remélem más szerepben fogjuk még látni../ A gyerekkori nevelésnek és ráhatásnak köszönhetően elferdült egy kissé a fehér és fekete kép a fejében. Viszont szavahihető, és jólelkű különben, lehet, ha megfelelő szülőkhöz került volna egy remek rendőr is lehetett volna belőle, nagyon sajnáltam hogy végzett magával. Azt viszont díjaztam, hogy mindent elmondatott a delikvensekkel, mondjuk nem éppen finom eszközökkel, de szerintem még szépen megúszták..a bűntetést...tényleg remélem hogy nem lesz enyhe itéletük meg felmentés meg stb. :(
A Szőke srác meg undorító volt a beszari, és árulós mivoltában. /megérdemelte amit a barátnőjétől kapott/ az más kérdés hogy így viszont ő maga is beállt a sorba. /rossz oldalra/.
A kastélyban lejátszódott események még visszaemlékezésileg is elég sokkoló volt nem csodálom hogy T. mindenképpen be akarta váltani az igéretét mind a titkárnak, aki megmentette az életét, mind a lánynak, aki nem akart már onnan elmenekülni, mert nem látta értelmét.
Jinxi szerintem is egész biztosan a szagok miatt nem tudott már a végén védekezni, mert elerőtlenedett...éppen időben jött a megmentő. :D ;) .
Szerintem az erdőben mikor elájult ez is azzal magyarázható, ahogy később a vér felköhögése is. Szerencsére meggyógyul... :D
A helikopterről, meg nem is tudom hogy azt mondjam e jókor jött, mert T azért is végzett ilyen hirtelen magával, nehogy a kezükre kerüljön. Pedig jó lett volna ha több mindent el tudott volna még mondani. Viszont tényleg jó volt, ahogy bocsánatot kért, és bevallotta, hogy volt menyasszonya így már nem vaktában keres.. ;) .
Doki lemaradt a csapattal, és nem örült a kialakult helyzetnek. a kórházi jelenetek is izgalmasan alakulnak majd, én megint nem tudtam megállni, de most csak a két részt néztem újra, hogy utána tényleg a feliratra tudjak figyelni. ;)
Köszönöm a fordítást, a remek magyarítást élvezet miden helyzet! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Szia Kata! Olyan szuper összefoglalót rittyentettél ide, hogy alig tudok mit hozzáfűzni anélkül, hogy
ismételjelek téged vagy magamat. Minden sorodat bólogatva olvastam. Mindenben egyetértek veled.


Amiről még én nem beszéltem, de most eszembe juttattad az a szerencsétlen lány, Gu Ran. Azt várta
az ember, hogy örülni fog neki, hogy valaki ki akarja menteni abból a pokolból. Nagyon meglepett a
reagálása, de miután elmondta a mondókáját, hogy miért is nem akar onnan eljönni, jobban megértettem.
Olyan lelkiállapotban volt, hogy ha nem hal meg, biztosan végzett volna magával. Nem is lehetett azt épp
ésszel fölfogni, és kibírni, ami vele történt pár nap leforgása alatt. Azt kiheverni egy élet kevés.

Olyan jó volt a vége a 16. résznek! Egyik döbbenetből a másikba estünk, erre T még rá tudott tenni
egy lapáttal, amikor szóba hozta Han Chen menyasszonyát, és az öt évvel azelőtti eseményeket. Csak
ennyi kellett HC-nek! Végre valaki, aki nem azt mondja, hogy soha nem létezett az a lány. Hihetetlen,
hogy egy sorozatgyilkostól kell megtudnia, hogy valóban létezett a lány.

A doki lemaradt, de szegény annyira nem életre való, bár a következő részben....

Nagyon szívesen a fordítást, és köszönöm a dicséretet! Sietek a folytatással!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 11. 6:30

csilla0602 írta:Kedves Rita! Kata már előttem nagyon jól leírta a gondolataimat. Annyira tetszett a helikopteres jelenet, ahogy védi a lányt és szorosan tartja. :x
Ebben az utóbbi 4 részben megismerhettük T-t. Én már találkoztam vele a Demon Girl sorozatban. Már ott nagyon megkedveltem. Itt azért sajnáltam, még ha bérgyilkos is volt.Nem akarom lelőni a poént, de csak én láttamjól, hogy ki nevelt belőle gyilkost? Le sem merem írni, annyira meglepődtem. :-w :-? Minden esetre még mindig nagyon imádom ezt a soridat is.♥♥♥

Kedves Csilla! Nagyon szívesen a fordítást, és az élményt is! Most, hogy igazán elmélyedtem
a soriban, és minden egyes szót figyelmesen végig kell olvasnom a feliratban a fordítás miatt,
nem csak úgy átfutok rajta a szememmel, én is még sokkal jobban szeretem, mint előtte, pedig
már akkor nagyon tetszett.

Helikopteres jelenet szuper volt! Pedig előtte sokkolta Jin Xit, mikor megtudta, hogy HC-nek van
egy menyasszonya. Ha akkor nem gyengül el, nem is kapaszkodott volna annyira kétségbeesetten
HC-be.

Én is utána néztem Yalkun Merxatnak. Érdekes arca van, olyan "nem kínais". Nem lepődtem meg
azon, amit láttam: Hszincsiang tartományból, Ürümcsiből származik, ujgur nemzetiségű. Az ujgurok
azok, akik minket az egyedüli rokonaiknak tartanak. A Tésztaút, és a Lovas karavánút óta, minden
vágyam, hogy arra a vidékre eljussak.

A feltevésedre, nagy szemtelenül csak annyit tudok mondani, amint T is HC-nek, amikor szegény
meg akarta tudni, hogy hol van a menyasszonya...

Kép

Mennyivel helyesebb a szörnyű paróka nélkül:

Kép
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. január 11. 9:34

Nagyon köszönöm az eddigi részeket.
Azt gondolom, hogy a menyasszony említése miatt még nem megy ezután simán a dolog kettejük között.
Azt a gyilkoló társaságot nézve azt hiszem, hogy az egyetlen lány Han isten imádója.
Annál a nőnél valami nem stimmel. Ha valaki egészséges lélekkel rendelkezik, akkor fel kell fogja, hogy ki az akinek nem kell és továbblép.
Valamiért úgy érzem, hogy a doki is benne van ebben a katyvaszban.
Jó, hogy túl vagyunk ezeken a szörnyű részeken, mert a gyomrom nagyon nehezen emésztette meg. Az ilyen embereknek a száz halál is kevés lenne büntetésképpen.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 11. 15:45

Rita! Nem is tudom mit írjak, minden lényegeset leírtatok már, és egyébként is minden gondolatomat elnyomja a sok borzalom, hogy mire képes az emberi söpredék.
Megtévesztés, lelki és fizikai erőszak alkalmazása önös érdekből, minden gátlás nélkül. Az emberi élet annyi nekik, mint egy féreg eltaposása. A T-t gyilkossá nevelő ill. a gyilkoló csoportot létrehozó férfi öltözetét is nagyon jól választották meg, egy náci egyenruha.
Egyébként nekem is van egy tippem, hogy ki ő, az elejétől kezdve nem szimpatikus. Várom az izgi folytatást.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 11. 20:43

Szia Rita!
Hát akkor túl vagyunk egy rémregényen ;;) volt,hogy csak félszemmel néztem oda.
Biztos vagyok benne,hogy ezek nem is emberek akik erre képesek,ez is ki fog derülni,
persze nem ebből a filmből.A T félék mások,mert ahogy mondta nem bírta a szenvedést
ezért gyújtotta fel a házat és gyerekkorban még ki vagyunk szolgáltatva a felnőtteknek
és ő is meg akart felelni annak aki megmentette és még őt is megrázta amit a kastélyban
látott és végül is számára nem maradt más választás,úgy gondolta,mint a halál.
Különben helyes szimpatikus srác és amikor mondtad,hogy ujgur,tudtam is miért.
Különben már találkoztam a párjával is,mármint egy ujgur színésznővel,aki a First Love
főszereplője volt Hawick Lauval és Gülnezer Bextiyarnak hívják.Az ujgurok,de a kínaiak
is tisztában vannak a magyarok történelmével,előlük nem volt eltitkolva,mint előlünk,
mert nálunk még most is nagyon kevesen ismerik az igazságot,pedig információ már van
nem is kevés.Van egy fotóm is Gülnezerről is :) Persze már megint alig várom akövetkező
részeket,de ez már így lesz végig tudom.A fórumon is jó olvasgatni,köszönöm mindenkinek @};-
Szép estét és jó éjszakát


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 12. 6:15

Kedves Lizzi, Gabi és Cicus! Természetesen fogok nektek is válaszolni, de most
még jobban elkapott a gépszíj, mint ezelőtt, annyira cukker részek következnek.
Szóval minden szabad percemben fordítottam, hogy végre élvezkedjünk is egy
kicsit!

Ma este érkezik az újabb két rész! Készüljetek fel!
El fogunk olvadni!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég