Memory Lost (online is nézhető)

leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. január 26. 11:31

Köszönöm a 24. rész feliratát!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 17:35

szilagyongyi írta:Drága Ritám! Hálásan köszönöm a huszonnegyedik rész fordítását! :littlehearth:
Szomorú, veszekedős, fásult, és gyomorforgató rész volt, ahol is vesztésre állunk. :(
Spoiler: mutasd
Biztosan unod már, hogy nekem mindenről egy könyv jut eszembe, de annyira szembejön. Ráadásul amikor beugrik elterelődök, a könyvben vagyok, pár percet vissza kell tekerjek a filmből. Most is ez történt, a két hacker harcánál Robert N. Charrette Shadowrun sorozata ugrott be.
Nála olvastam először, hogy a virtuális világba belépők állandó avatart használnak.

Profunk kórtörténete mielőtt végleg lezárult tovább bővült, megtudtuk, hogy személyiségzavara komolyabb, az érzelmekre, az együttérzésre sem képes. Úgy általában az egész banda élethez, a mások-, és saját halálukhoz való hozzáállása is az érdektelenség. Talán csak a bandatag halála vált ki némi reakciót, többet, mint a saját haláluk.
Hiányzott a romantika. Egy pici jó lett volna, pókerarcéké bár aranyos volt, nem kárpótolt.
Szép estét Mindenkinek.

Kedves Gyöngyi! Igen, ehhez a részhez elkelt volna még egy kísérőnek, habár csak az izgalmat,
a szomorúságot szaporítottam volna vele, a romantikát nem nagyon. De most ilyen részek jönnek.
Az ABC gyilkosok és a Fekete pajzs hamarosan egymásnak feszül, de míg a az ABC-sek tudják,
kik az ellenfeleik, addig a nyomozók majdnem sötétben tapogatóznak. Annyi vigaszt tudok nyújtani,
hogy nagyon-nagyon izgalmas részek következnek ezután.

Nem unom a könyv-párhuzamokat, dehogyis! Nem ismerem azokat, amiket megemlítettél, ezért
nem tudtam hozzáfűzni értelmeset.

Ahogy a kóros személyiségzavarról olvastam, ezeknek az embereknek nincsenek érzelmeik, és nem
látják be, ha rosszat cselekszenek, ezért változásra képtelenek. A terápiák is csak átmenetileg mutatnak
eredményt, aztán visszaesnek. Emiatt olyan borzalmas számomra ez a betegség. Nincs remény, hogy
kikupálják, hogy átnevelik, hogy gyógyszerrel meggyógyítják, hogy terápiával átállítják az agyát...
Aki ilyen, az ilyen is marad. Félelmetes! Ja, és öröklődik!

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 17:50

Gabóci5 írta:Rita! Nan Bo félelmetes volt fiatal profeszornak is, a diákjait használta a kutatásaihoz. Apja hiába figyelmeztette, hogy nem jó irányba folytak a kutatásai. Elkerülték, kiközösítették, ebben a lelkiállapotban talált rá a "hang", az ABC csoport kitalálója. Még jó, hogy nem minden meg nem értett emberből lesz gyilkos. A hipnózisnak ilyen fajtája valóban létezik? Félelmetes! Biztos voltam benne, hogy NB nem halt meg, találkozunk még vele, a beharangozó szerint.

Spoiler: mutasd
A maszk mögött az a száj és orr nagyon ismerős, továbbra is gyanus egy régi sejtésem
Kép

Szia Gabi! Én szinte biztos vagyok benne, hogy van ilyen hipnózisféle, csak nagyon kevesen
tudják alkalmazni. Akik tudják, azok tisztességes pszichiáterek, orvosok, akik nem élnek vissza
a tudásukkal.

Amikor a feliratban az aktív-éber hipnózisról volt szó, akkor olvastam ezt a cikk töredéket. Nem
semmi!

http://mipszi.hu/cikk/090713-egy-aktiv-eber-hipnotizor

Igen, már én is beismerem, hogy kicsit igyekeztem a vezér lényéről elterelni a figyelmet, hogy
ne derüljön ki minden túl hamar, és olyan érdekesek voltak a találgatásaitok.

A puma és a vérfarkas (digitális DNS) számokból áll:

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 26. 18:56

Szia Rita! Izgalmas rész volt sok mindenre fény derült! A prof. biztosan életben van, de a doki és a segédje miért állították nagy hangon, hogy a DNS egyezik! Az arborétumban az emberszoborra hirtelen azt hittem a professzor, de utána láttam, hogy L.műve volt. Valóban léteznek emberszobrok. A vezér személyében már jó régen biztos voltam. Jókat mosolyogtam tegnap a fórumot olvasgatva, hogy mindenkit izgatott a téma.
Köszönöm szépen a munkádat,várom a következő részeket! :littlehearth:
Kellemes hétvégét mindenkinek!
:movingflower: %%- :flower1: %%- :flower1: %%- :movingflower:

Kép
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. január 26. 20:42

Szia Rita!
Nem győzöm kapkodni a fejem a csavaros történeten. Az biztos, hogy ki leszünk művelve pszichológiából és a különböző személyiségzavarokból. A Prof-nak ez utóbbiból a kényszeres jutott, amit be is vallott, de senki nem figyelt rá. Már előzőleg is látszott, amikor elkezdte az előadását és a tárgyait lerakta, kínos precizitással. Aztán még másféle zavara is lehet mellette, mert a kényszeres önmagában nem veszélyes. Az ABC bandát jól összeválogathatta a Freud-ot tanulmányozó vezér. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Köszönöm a részeket.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 26. 21:02

Szia Rita! Köszönöm az új részt! Tegnap csak bekukkantottam, láttam, hogy kitetted, de rohannom kellett, igy ma viszem. Remélem nem győz le a fáradság, mig nézem.
Jövök majd.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 27. 10:40

Szia Rita,hát izgalmas volt ez a rész is és természetesen nem halt meg a
professzor sem,ez számomra is egyértelmű.A hipnózist pedig alkalmazzák most is,mint
mindig.A titkosszolgálatok gyilkoló gépeket képeznek ki mindenütt a világon,tehát ez
nem mese és nem csak filmeken létezik,hiszen semmi olyat nem lehet kitalálni,
ami a való életünkben nincs,vagy nem volt már.Ez az igazság és még a gyerekeket sem
kímélik,de gondoljunk csak a tömegpszichózisra,amikor sokan kimennek pl.valami ellen
tüntetni és a végén törnek zúznak,a média is ezt a célt szolgálja és aki nem tudatos erre
hat is rá.Éppen tegnap került elém egy video,leárazták a mogyorókrémet a franciáknál
és ütötték,taposták egymást az emberek.Szörnyű látvány volt és ez már mindennapi a
világunkban.Látnunk kell,hogy ezt a világot a jó és rossz közötti feszültség tartja fenn,és
mozgatja ez a dualitás.Addig amíg ezt a kettősséget meg nem szüntetjük magunkban az
életünk nem változik meg.Így mindig lesznek olyanok akik másokat befolyásolnak és
felhasználnak a saját érdekükben.
Ez van,de lehetőségünk van ezt megváltoztatni szerencsére :)
Gyönyörű hétvégét Mindenkinek :x


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 27. 20:01

Holnap délután... estefelé érkezem újabb két résszel!

Szép estét kívánok!


Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. január 27. 21:38

Holnap, és ráadásul dupla résszel.... nagyon örülök, és várom Ritám! Jó éjszakát, jó pihenést Mindenkinek!

Kép
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (24/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 28. 14:09

Jó szórakozást kívánok a 25.-26. részhez!

Továbbra is hálás köszönet a sorozat készítőinek! Fogalmam sincs, honnan ez a sok
ötlet! Egy percre sem unatkozhatunk! Ismét minden pillanat izgalmas, mert ahol nem
akció van, ott Su Mian elemez, vagy Han Chen analizál, vagy egy újabb kérdőjel
jelenik meg az agyunkban.

Romantika is van, amolyan rendőrökhöz illő.

Pókerarc udvarlásán jót nevettem:


Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. január 28. 14:13

Szia Rita!
Most érünk haza anyósomtól az ebédről és benézve mit látok itt van két új rész.Hálásan köszönöm neked a 25-26. részek feliratainak a fordítását.Ha jóé láttam én lettem az első letöltő. \:D/ ^:)^
További szép vasárnapot kívánok.Marcsi :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 28. 14:16

Vittem köszönettel! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. január 28. 15:06

Köszönöm az új részeket! :x :littlehearth:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. január 28. 15:13

...............Millio koszonet érte...:)...kedves Ritánk.....
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 28. 16:08

Köszönöm Ritám az új részeket. Sietek megnézni. :ympeace:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. január 28. 16:22

Köszönöm az új részeket, remélem végre meg is tudom nézni!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. január 28. 17:08

Köszi az újabb részeket nézem és ....................irok. :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. január 28. 18:02

Szia Rita,köszönöm szépen az újabb két részt.
Meg is nézem még ma :)
További szép estét.
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. január 28. 18:28

Rita! Köszönöm szépen az új részeket. :flower1: ;;)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. január 28. 18:47

Köszönöm szépen Ritám a huszonötödik, huszonhatodik részek fordítását. Az előző rész komor horrorjából vérprofi krimibe cseppentünk, a műfaj akció,- üldözéses,-, meg mindenféle izgalmas jelenetéivel, ami az adrenalinfröccshöz kell. A rejtélyek gubanca ha nem is megoldódni, de kibogozódni látszanak. #:-s
Egyszerű gondolkodásommal ennyire nem figyelek; végig azt hittem A a főnök, alpha - első , erre kapunk egy sztárt. Tudtam én, hogy keresünk valakit, de nem raktam össze, hogy S az ABC Szindikátus (merthogy minden betű megy a saját feje után) vezetője. :-?
Csúnya csapda készülőben. :-ss
Mostanság JinXi és HanChen egymás iránti bizalma az egyetlen bizonyosság.

Jó pihenést kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: csip » 2018. január 28. 18:58

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 8-26.rész feliratát, meg a videók letöltési lehetőségét!
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. január 28. 19:23

Üdv.
Köszönöm szépen a 25-26.részek feliratait.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 28. 19:48

Köszönettel vittem a két új részt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 28. 20:15

romantikából oda-vissza, de hogy nehogy túlságosan beleéljük magunkat..a rosszfiúk tesznek róla. Hát a szó szoros értelmében zsibbsztó rész volt egyik másik jelenet.itt már megmutatkozott a doki önzése, még mindig meg akarja kaparintani Jinxit, nem véletlen harapós rá kedvencünk!
Az áruházas gázos, majd robbanós jelenetről megint a Baw jutott eszembe, meg is néztem az omniózus 4.. részt belőle...xd/ már annyit láttam azt is, hogy lassan tudom mikor hova tekerjek! :D
a másik a kórházi jelenet.egyből összeszorult szívem. De szerencsére csak jól kialudta magát. Azért ez egy kicsit erős vicc volt. Mindenesetre hatásos! Azonnal megoldotta a videójelenetet, hát csak lestem, mert még így analizálni még nem láttam.
viszont megdöbbentett, hogy két társat úgy elraboltak, hogy észre sem vették. Gondolom a doki majd a prof helyrehozatalánál kell. a másik meg S.M kényszerítésére..hogy visszamenjen közéjük A legfontosabb hogy H.C,-en végleg bosszút tudjanak állni.! Ma annyi hibát csinálok írás közben, hogy eszméletlen...elég csak eggyel idébb tenni a kezemet aztán én is csak lesek..mint Jani a moziban.

Ma egyébként több sorozatom felirata megérkezett, csak győztem leszedni és a helyére tenni. Úgyhogy csak időm és energiám legyen mindent megnézni.
Jó szórakozást szép estét mindenkinek! :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1105
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Memory Lost (2016) (26/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. január 28. 21:57

Köszönöm szépen Rita a 15-16 rész fordítását.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég