Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. február 2. 7:41

Ritám, köszönöm a feliratot! :x :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 2. 8:52

gondoltam beköszönök, ma nekem is mennem kell igaz, csak ide a Kodályra, szerencsére a bankomnak itt is van fiókja!
Hálás köszönet az új részért! Gyorsan adok reggelit a legénykémnek, /innen hallom a hangját/ megnézem ezt a részt aztán megyünk! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Ez a banda egyre provokatívabb! Még hogy felhívás egy játékra! huh. Még le sem száradt a tojáshéj a fenekükről de már mi mindenre képesek!
Az elemzés persze megint egy bravúr volt! Na mi is startolunk itthonról... :-h :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. február 2. 9:53

Kedves Rita! Köszönöm a 28. rész fordítását!A helyzet fokozódik. A boncdoki egyre gyanúsabb.Simán kiszabadította magát,nagyot csalódott,hogy nem ő felé mentek hatástalanítani a robbanó szerkezetet. :-h :littlehearth: :^o
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. február 2. 11:45

Üdv.
Köszönöm szépen a 27-28.részek feliratait.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 2. 14:36

Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb részt meg is néztem azonnal és felkészültem a
végső csatára :) az elemzések szuperek voltak mint mindig és Jin Xi arra is
rájött,hogy miatta történik,ami nagy teher lehet neki,hacsak nem ez is egy
csavar :ymblushing: A doki a bejátszások és a film előtt és utáni jelenetek
miatt tűnik gyanúsnak,de igazából én még mindig a legelső intuícióm alapján
gondolom,nem ő a főnök,mert a prof.tudta ki az és amikor találkozott vele
a folyosón nem lepődött volna meg annyira.Most az elemzés is tisztán arra
utalt,hogy ott van a rendőrségen és a közelükben,így még jobban várom a
lelepleződését.Már itt tűkön ülök,hogy belenézek a következő részekbe,de
eddig még ellen tudtam állni :ympray:
Gyönyörű napot Mindenkinek!


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. február 2. 19:03

Kedves Rita!
nagyon szépen köszönöm neked a 28. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Ez a rész jobban tetszett, főleg amikor a két jó barát beszélgetett az nagyon megható volt. Sokat agyaltak, töprengtek, kezdenek közeledni a megoldáshoz, azt már biztosan tudják, hogy minden kötődik az öt évvel korábbi eseményekhez.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2018. február 2. 20:15

Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb részek feliratát. Nagyon izgalmas, jó sorozat. Kellemes hétvégét kívánok!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. február 2. 20:26

Szia Rita! A vihar előtti csendet éreztem ebben a részben. Az elemzés bravúros volt, mint mindig, rájöttek, hogy a vezér köztük van! A a kis nyavalyás nem fér a bőrében! Ha jól értettem a hajót akarják felrobbantani, és a vezért még mindig homály fedi!
Köszönöm szépen a fordítást,izgatottan várom a folytatást! :x :littlehearth:
:movingflower: :movingflower: :flower1: :movingflower: :movingflower: :flower1: :movingflower: :movingflower:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 2. 21:35

Szia Rita!
Le vagyok maradva, mert elindult a tanulás.
Igyekszem nagyon, hogy megnézzem a részeket, utána olvasok is ki milyen rejtvényt fejtett meg.
Köszönöm szépen a vitt részeket!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. február 2. 23:12

Kedves Rita !

Letöltöttem és megnéztem.
Az a gondolat jutott eszembe, hogy furcs miért tudja a Doki ennyire megvezetni BJX-et. Az hogy visszafolytja a viselkedését az láttuk mikor Han Chenel a korházban el kezd harcolni. ( egy orvos nem verekszik a beteggel )
Enyire birtokolni akarja BJX-et és ezért egy csomó zakkantat is maga köré gyüjtött.
A másik BJX mint NŐ már meg kellett volna ÉREZNIE a Doki kettöss énjét. ( tudom mást megitélni kielemezni könyebb mint önmagamat)
Na majd meglátjuk a folytatást.
Köszi mégegyszer a fordítást.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 7:23

annamama írta:Koszonet a 27 részért ...és megnézve az én elso perctol gyanusnak tartott Dokim csak még és végérvényeseben gyanus...lehet hogy ez nálam már rogeszme , lehet o jo patologus,lehet o zseni ,nálam o az aki mozgatja a szálakat akinek minden szál a kezében van. Ha konyben olvasnám most becsuknám a konyvet és behunyt szemmel végig gondolnám a torténteket...:)...de itt hiában probálom ...mert valami mindig elvonja a figyelmemet ,mert ez film és a képi világ más mint a betuk világa ....Szoval ecetera-ecetera nálam a fofogonosz a kis csinos festocskébol lett patologus ,és hogy mi volt az ok ami ot is ide ezek kozé a sérult fiatalok kozé hozta na majd meglátjuk hiszen van még 9 rész az utolso pontig.....Anna

Szia Anna! Nagyon szívesen a 27. is!
Amióta nézzük a sorit, senkit sem sikerült lebeszélnem a dokiról, mindenkinek ő az első számú
gyanúsítottja, pedig ha végiggondolom az eddig látottakat, nem tudok mondani egy olyan
cselekedetét sem, ami felettébb gyanússá tette volna számomra. Sok minden inkább az ártatlansága
mellet szól. Meglátjuk! Már tényleg nem sok van hátra.

Kellemes hétvégét kívánok!

Ő is Bai Yu:

Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. február 3. 7:33

Köszönöm Ritám a Huszonnyolcadok részt! Elvittem a feliratot, de megnézni most nem tudom. :(
Napok óta küzd a család valami fránya vírussal, most engem is leterített. Megyek vissza az ágyba. :(
Szép hétvégét Mindenkinek!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 7:38

wsxwsx18 írta:Szia Rita,

Köszönöm a 27. részt, igaz én megint csak le vagyok maradva, de már kezdem megszokni. :D Most fejeztem be a 26. részt, és az valami eszméletlenül jó rész volt. Minden percét élveztem. Igazából előttem lévők már mindent elmondtak, amit én is elmondtam volna, egyelőre csak találgatok, hogy ki lehet a vezér, aztán majd kiderül, beigazolódik e a gyanúm vagy sem. Mondjuk az nagyon meglepett, hogy egy ilyen kis ütéssel simán kitudtak ütni két embert?! :-o Kicsit fura volt az számomra, de nem vagyok ebben a témában otthon, szóval akár lehetséges is, hogy ennyi elég egy ember számára. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem eddig L.A.K. "kedvenceim" ha lehet így fogalmazni. Ez a beteg humor/játék nekem különösen tetszik. Még azon is jót szórakoztam, amikor meglőtték L. kezét aztán ott hisztizett a tisztaságmániás, vagy épp a plázás játék is elnyerte tetszésemet. A felesége tényleg (kurva) volt, ennyit számított nála a férje.. Nem bánom, ami vele történt, én ebben a karmás dologban nagyon hiszek, valahogy mindig mindenki megkapja méltó büntetését, ahogy észreveszem mind a sorozatban, mind pedig az életben.
Ahogy látom a képen alapján a a 27. rész is izgalmas lesz, az biztos, hogy nem lesz könnyű dolga Su Muannak, de biztos vagyok benne, hogy valahogy kijátsszák őket. Azt hiszem megyek és folytatom is. Így végre egyszer megint utolérlek. :D :D
Köszönök mindent!

Szia Brigi! Nagyon szívesen a fordítást!

Ha nem is tetszik a szó szoros értelmében, de fikcióként én is nagyon élvezem a történéseket.
Mindig meglepő, újszerű. A kis mitugrász a legbetegebb közöttük. Ő nem éri be azzal, hogy egy
ember rettegését látja, neki egy egész tömeg kell, akit félelemben tarthat.

Nemcsak a feleség volt a hunyó, a férj is, aki az asszony mellett szeretőt tartott, és még egy
fia is született tőle. A felesége a pénzéért szemet hunyt felette, úgyhogy egyik sem vethet semmit
a másik szemére.

Su Mianért és Han Chenért a 29. résztől kezdhetünk izgulni. Szörnyű kalamajkába kerülnek. Ez az,
amit az egész sorozatban végső összecsapásként emlegetnek.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 7:45

Kedves Gabi, Marika, Kata, Nagyi, Chain, Cicus, Marcsi,
Marika58, Ági, Virág és Gyöngyi!


Nagyon szívesen a 28. részt is! Jóval hamarabb készen lettem vele, mint számítottam rá.
Az elemzésekkel mindig lassan haladok, de utána gyorsan repültek a sorok.

Kellemes hétvégét kívánok!

Te jó ég! Milyen képet találtam!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 7:52

Kata58 írta:gondoltam beköszönök, ma nekem is mennem kell igaz, csak ide a Kodályra, szerencsére a bankomnak itt is van fiókja!
Hálás köszönet az új részért! Gyorsan adok reggelit a legénykémnek, /innen hallom a hangját/ megnézem ezt a részt aztán megyünk! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Ez a banda egyre provokatívabb! Még hogy felhívás egy játékra! huh. Még le sem száradt a tojáshéj a fenekükről de már mi mindenre képesek!
Az elemzés persze megint egy bravúr volt! Na mi is startolunk itthonról...

Szia Kata! Nagyon szívesen ezt a részt is!

Főleg A tekinti ezt az egészet szórakozásnak. Az a srác megmaradt gyereknek, pedig már
24 éves. Nyegle, pimasz és provokatív. Neki aztán semmi sem drága. Na, már én is kezdek
elemezni, mint BJX! Már írtam többször, de számomra már az elemzések miatt is megérte
ezt a sorozatot lefordítani. Ugyanezt éreztem a Love Me-ben is.

Kellemes hétvégét kívánok!

Hogy milyen hülyén néz ki itt a Doki:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 7:59

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm a 28. rész fordítását!A helyzet fokozódik. A boncdoki egyre gyanúsabb.Simán kiszabadította magát,nagyot csalódott,hogy nem ő felé mentek hatástalanítani a robbanó szerkezetet. :-h :littlehearth: :^o

Kedves Nagyi! Gondolj bele, milyen érzés lehetett. Érdekes volt, hogy míg Xiao Zhuan a doki
életéért esdekelt Jin Xinél, addig ő egy szót sem szólt.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 8:14

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb részt meg is néztem azonnal és felkészültem a
végső csatára :) az elemzések szuperek voltak mint mindig és Jin Xi arra is
rájött,hogy miatta történik,ami nagy teher lehet neki,hacsak nem ez is egy
csavar :ymblushing: A doki a bejátszások és a film előtt és utáni jelenetek
miatt tűnik gyanúsnak,de igazából én még mindig a legelső intuícióm alapján
gondolom,nem ő a főnök,mert a prof.tudta ki az és amikor találkozott vele
a folyosón nem lepődött volna meg annyira.Most az elemzés is tisztán arra
utalt,hogy ott van a rendőrségen és a közelükben,így még jobban várom a
lelepleződését.Már itt tűkön ülök,hogy belenézek a következő részekbe,de
eddig még ellen tudtam állni :ympray:
Gyönyörű napot Mindenkinek!

Szia Cicus! Jó is, ha felkészülsz, elég húzós lesz. Fogyhatott a ketchup rendesen. Igen, miatta van
ez az egész, és abban is igaza van, hogy Han Chen csak azért került a képbe, mert szeretik egymást.

Én is azt mondom, hogy a Doki csak az előzetes bejátszások miatt gyanús, ha azok nem lettek volna,
senki nem gondolna rá vezérként. Ugyanakkor valamiért meglepődött K, amikor meglátta, és egyszer
be is szólt neki egyet. Vajon miért? Hamarosan megtudjuk.

Ügyes vagy! Most már nem is szabad előre tekerni!

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!


Ez is egy sokat sejtető mondat. Észrevette valaki?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 8:23

gyomar írta:Kedves Rita!
nagyon szépen köszönöm neked a 28. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Ez a rész jobban tetszett, főleg amikor a két jó barát beszélgetett az nagyon megható volt. Sokat agyaltak, töprengtek, kezdenek közeledni a megoldáshoz, azt már biztosan tudják, hogy minden kötődik az öt évvel korábbi eseményekhez.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Neked is nagyon szívesen a fordítást!

A mondataid eszembe juttattak egy fontos dolgot. Már egy csomó mindent megtudtunk az ABC bandáról,
a tagjairól (a vezér kivételével), rengeteget hallunk arról, hogy öt évvel ezelőtt volt egy "ügy", tudjuk,
hogy a banda és a rendőrség összecsapott, hogy JX és HC amnéziás lett, hogy öt évig bujkáltak az ABC
gyilkosok.... Csak azt nem tudjuk, mi volt az az ÜGY! Mi váltotta ki ezt az egészet. Mi ez a bűvös öt év?
Juj, de érdekes lesz!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 8:24

Marika58 írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb részek feliratát. Nagyon izgalmas, jó sorozat. Kellemes hétvégét kívánok!

Kedves Marika! Nagyon szívesen, örülök, hogy tetszik!

Kellemes hétvégét neked is!


Kép
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. február 3. 8:31

Szia Rita!
Köszönöm a 28.-részt is. Nagyon élvezem én is az elemzéseket, és a legutóbbi teljesen a Dokira hajazott. A kollégák közül senki nem vette gyanúba JX sem. Kíváncsi vagyok nagyon.
Kép

Olyan kis aranyos.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 8:33

B.Marika írta:Szia Rita! A vihar előtti csendet éreztem ebben a részben. Az elemzés bravúros volt, mint mindig, rájöttek, hogy a vezér köztük van! A a kis nyavalyás nem fér a bőrében! Ha jól értettem a hajót akarják felrobbantani, és a vezért még mindig homály fedi!
Köszönöm szépen a fordítást,izgatottan várom a folytatást!


Szia Marika! Nagyon szívesen a fordítást! De kár, hogy nem tudjuk nyakon vágni a kis hülyegyereket!

Igen, fel akarja robbantani a hajót és a hidat is, de ez már nem az ő ötlete, de a megtisztelő feladatot
ő kapta, mivel ez a szakterülete. A nagyobb baj, hogy Su Miant és Han Chent is odacsalják. Mi lesz itt!?

Igen, jól mondta a kis méregekeverő Jin Xia, hogy köztük van a vezér. Nem sokára mi is megtudjuk,
hogy ki az.

Kellemes hétvégét kívánok!

Hát ez valami rettenetes, ahogy itt kinéz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 8:42

f.ági írta:Szia Rita!
Le vagyok maradva, mert elindult a tanulás.
Igyekszem nagyon, hogy megnézzem a részeket, utána olvasok is ki milyen rejtvényt fejtett meg.
Köszönöm szépen a vitt részeket!

Szia Ági! Első a tanulás és Ödön, a többi várhat!

Ha időd engedi, jó szórakozást kívánok az elmaradt részekhez, és kellemes olvasgatást!

Nagyon szívesen! Szép hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 9:14

virag1 írta:Kedves Rita !

Letöltöttem és megnéztem.
Az a gondolat jutott eszembe, hogy furcs miért tudja a Doki ennyire megvezetni BJX-et. Az hogy visszafolytja a viselkedését az láttuk mikor Han Chenel a korházban el kezd harcolni. ( egy orvos nem verekszik a beteggel )
Enyire birtokolni akarja BJX-et és ezért egy csomó zakkantat is maga köré gyüjtött.
A másik BJX mint NŐ már meg kellett volna ÉREZNIE a Doki kettöss énjét. ( tudom mást megitélni kielemezni könyebb mint önmagamat)
Na majd meglátjuk a folytatást.
Köszi mégegyszer a fordítást.

Kedves Virág! Jól ráéreztél valamire, de csak annyit mondhatok, hogy eddig a Doki nem vezette meg
Jin Xit. Őszinte volt minden pillanata. De szerintem ez egyértelmű is volt. Nem lehet öt éven keresztül
megjátszani az ártatlanságot. A nézőket nagyon megkavarták a bevezető képsorokkal, csak eddig ezt
nem akartam elmondani, nem akartam spoilerezni. Izgalmasabb volt nektek is, hogy találgathattatok.

De ennek ellenére sok igazság van abban is, amit ti írtatok! Szemtelen vagyok tudom! Még én is jól
megkavarlak benneteket! Akkor hogy is van ez? Gyanús a doki vagy sem? A válasz: igen, és mégsem...
nem, és mégis! Hűha! Mondtam, hogy csavaros a történet!

Nagyon szívesen a fordítást! Kellemes hétvégét kívánok!

És ki az, aki beszabadulva a búvóhelyre, lefényképezte a banda terveit? Ha a vezér, miért tette? Övé
a terv. Ha nem a vezér, ki lehet? Szuperbiztos búvóhelyük van, a rendőrség sem talált rájuk soha:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 9:19

szilagyongyi írta:Köszönöm Ritám a Huszonnyolcadok részt! Elvittem a feliratot, de megnézni most nem tudom. :(
Napok óta küzd a család valami fránya vírussal, most engem is leterített. Megyek vissza az ágyba. :(
Szép hétvégét Mindenkinek!

Nagyon szívesen, Gyöngyi! Gyógyuljatok meg minél hamarabb!

Amennyire lehet, kellemes hétvégét kívánok!


Már a suliban is egyre többen hiányoznak, itt is virul a vírus.

Ha jobban leszel, és meg tudod nézni ezt a részt, azt fogod látni,
hogy ezt a szép luxus sétahajót akarja a banda felrobbantani:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (28/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 3. 9:43

Anyecska írta:Szia Rita!
Köszönöm a 28.-részt is. Nagyon élvezem én is az elemzéseket, és a legutóbbi teljesen a Dokira hajazott. A kollégák közül senki nem vette gyanúba JX sem. Kíváncsi vagyok nagyon.
Olyan kis aranyos.

Szia Anyecska! Nagyon szívesen a feliratot, örömmel fordítottam!

Oka kell legyen, hogy JX-nek nem gyanús a Doki. Öt év távlatából tudja csak megítélni,
mert annyira emlékszik vissza. Ez idő alatt a Doki a barátja, segítője, támogatója volt.
Mindig azt nézte, hol segítheti a lányt a munkájában. Csak észrevette volna a JX, ha
kettős életet él? Amint látjuk semmi sem kerüli el a figyelmét.

De amint írtam fentebb, a ti véleményetekben is van igazság. Már én is nagyon várom,
hogy mindenre fény derüljön!

Nagyon helyes srác egyébként, de nem tartom jó színésznek. Peter Sheng szindrómája van:

Ezt most találtam. Olyan, mintha egy festmény elevenedne meg:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég