Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. február 7. 21:49

Szia Rita!
Köszönöm az utolsó 3 rész fordítását, amit egyben nyomtam le. Nagyon izgalmas - körömrágós - volt.
Gyorsan kiraktad őket, tudjuk, hogy neked a fordítás kikapcsolódás, de ugye vigyázol magadra? :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 7. 22:59

Szia Rita!
Nagyon ügyes voltál megint,köszönöm szépen a 31.részt is.
Azonnal meg is néztem és kemény volt ez is,de még mindig
hagytak izgulni valót a sok gyilkolászás utánra is,ahogy látom.
Tudják cukkolni az embert #:-s Akkor mégis a doki volt S ;)
A kis sumák,már emlékezett rá,hogy kicsoda,de jól tudta
adni a kis ártatlant.Na és micsoda meglepetés,hogy még
bővült azoknak a száma,akik szerelmesek voltak Su Mianba.
Kíváncsi vagyok a sok vér láttán,hogy maradt-e ott valaki
életben.Remélem,hogy a két hősünk is megmenekül,ha már
ki tudtak jutni a vonatból.Ja és tényleg kis gonoszka voltál,
de értünk tetted ;;) Most megint valami szépet kell
néznem,hogy levezessem a sokkot :)
Mondjuk a kis madárkákat ott a fádon.
Jó éjszakát és szép álmokat i-)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 8. 5:32

Kedves Nagyi, Marcsi, Kata, Marika44, B.Marika, Éva, Gabi,
Ildikó, Zsike, Csip, Brigi, Anyecska és cicus!


Úgy örülök, hogy végre nem kell titkolóznom! Nagy kő esett le a számról, illetve a gépelő
ujjaimról... te jó ég, miket írok!

Személyeket illetően azt hiszem már nem ér meglepetés bennünket, de azt látni, hogy
hogyan jutott el a banda, és Su Mian oda, ahol jelenleg vannak, szintén nagyon izgalmas,
és kellően beteg lesz.

Nagyon szívesen a fordítást! Szeretném holnap estére hozni a 32. részt!

Szép napot Mindannyiunknak!

A szobám ablakából fotózva:


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 8. 5:39

Ha vége lesz a sorinak, alaposan válaszolok mindenkinek, de most van még egy kis időm
a készülődésig, bele tudok kezdeni a 32. részbe. Jövő héten hétfőn félévi értekezletünk
lesz, szerdán nem leszek itthon délután, pénteken farsang, következő hétfőn szülői értekezlet...
és még bármi közbejöhet, ami miatt nem tudom tartani a tempót, márpedig itt a végén már
haladni kell, nekem is zokon esne, ha váratnának. Akkor kezdem....


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (30/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 8. 10:27

dolores953 írta:
Kata58 írta:szia Dolores, most olvastam hogy költözől, remélem már álmaid otthonába! :D sok sikert, és menjen minden gördülékenyen, és erős segítőket kívánok neked! :x :-bd
Spoiler: mutasd
Majd írd meg, ha nem titok hogy hova...remélem hamar lesz ott is neted!
@};- :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata58: Írtam PM.-et.

szia Dolores...nem kaptam meg... :-o :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 8. 10:32

Végre ,végre ideértem, és most már juszt se csinálok már semmit, míg a feliratoddal újra nem nézem! Még szerencse, hogy kukucskáltam, különben nem tudom mikor kerültem volna ágyba! ;) .Na megyek és nézem is, mert az idő vészesen fogy...de közben legalább elállt a havas eső! Na azt aztán kifejezetten utálom. Vagy hó vagy eső!!!! :(( . tegnap déli, most északi szél.! Na mentem....
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 8. 11:27

Na! megnézve !Hát a kezdő képektől megint könnybe lábadt a szemem. :(( . Ez a két srác is nagyot alakít, és majd a másik részben újra felbukkannak, hogy nagy kő eshessen le a szívünkről! A prof felbukkanása nagyon tetszett, igazából a számonkérése.! Kár hogy a rossz oldalon állt.A mentésnek nagyon örültem, hogy mindkét helyen az utasok megúszták . De az alapítványi mocsadékok megkapták amit megérdemeltek. ;) .
De a válldolgot Su Miannál brrr. kicsit nehezen dolgozom fel. A kis mitugrász meg sérülten is még mindig csak a robbantáson agyal, a gyilkoláson.
Hihetetlen milyen aberrált egyeseknek a cselekedete, pedig milyen kis gyerekesnek tűnik. Közben meg ő tudja a legnagyobb kárt okozni... :-q
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy a valóságban hány Ilyen aberrált mászkálhat az utcákon. Mert a terroristák is azok. :-q .

Köszönöm, hogy fordításoddal, még világosabb lett minden! :x :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. február 8. 15:41

Kedves Rita Koszonom a 31 rész feliratát, most nézztem meg ,nagyon izgalmas rész volt ez is, és ugy megkonnyebult a lelkem hogy csak jol éreztem én elso perctol fogva ki lesz az aki minden szálat a kezében tart és mert szerintem az elso perctol kezdve az a tul kedves,tul készséges,tul oda ado mondhatnám onzetlen valaki mindig is nagyon -nagyon gyanus és sáros volt.... de sokszor leirtam ugye Rita kedves és te pedig mindig igyekeztél finoman elterelni bennunket ettol a már -már rogeszménktol amibol sem én sem más nem engedtunk ....mert nem csak én gondolkoztam igy ,nem csak én éreztem igy a Dokival kapcsolatban....és hogy lefeslett rola a jololtozotség is és a jolfésultség is...brrrrr.... a 31 rész végére....remélem megkapja mélto buntetését de a kis fiatal festocske olyan kis aranyos volt hogy lett belole ugyan az ami lett....csak minden rész elozetesében láttam de mindig megcsodáltam azt a tiszta lelku fiatal rajzolot mert én ott ilyenek láttam a majdani S-Dokit.....Anna.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. február 8. 17:21

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a huszonnyolcadik-harmincegyedik részek fordítását! :x
Igazán ütős tervet készítettek elő ezek az eszelősek, ha sikerül romba döntik a fél várost, emberek ezreinek életét veszik el, sebesítik meg, teszik tönkre.
Miért is, kiért is? A végére maguk is belezavarodtak, a kiért máris bizonytalan, így lesz ez a miért-tel is, ha kiderül, hogy -gyanúm szerint- nem mindent saját meggyőződésből tettek, volt jócskán hipnózis ráhatás is. Az érzelmi kötés nagyon erős az emberek között, ám a csalódás erős oldószer.
Elgondolkodtam a doki érzésein. Maffiagyerekként találkozik egy kislánnyal, akit csodál, ezért figyeli, majd beleszeret, ezzel szabályt szeg, bűntudata lesz, ezért szabadulna tőle, ám képtelen rá. Így válik a kezdetben tiszta érzelem megszállottsággá, nem hagyva más teret az életében. Saját, és a fanatizmusa tárgyának emlékezetét is képes miatta blokkolni az újrakezdés reményében, ám öt év alatt sem képes megszerezni a szerelmet.
Spoiler: mutasd
Nem akartam szóvá tenni, de piszkálja a csőröm, nem állom meg. Eddig is, de most főleg hemzseg a propagandától. Szépre csomagolva.
Kínai lévén persze nem meglepő, csak ebben a sorozatban különösen szemet szúr. De. Többen gyanították, hogy nem halt meg a prof. Miből? Én nem találtam semmi jelet, a doki meg olyan szépen eltakarította, meghamisította a nyomokat. :-? Meglepett, amikor megjelent. Csavaros. :ymapplause:

Kíváncsian várom a folytatást, szép estét kívánok! :flower1:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 8. 17:33

Nekem is gyanús volt a doki, de 1oo%-ban akkor lett gyanús, amikor a chipsek előkerültek. Onnantól aztán mosolyoghatott ahogy akart... :-o
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. február 8. 17:39

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 31. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nem volt semmi rész mindenki lelőtt mindenkit. A szerelemről vallott nézet valóban egész különböző volt. De most igazán sajnáltam a dokit, hajlandó lett volna a bandát elhagyni csak Su Mian-al lehessen.Az én szerelmem elég kettőnknek is. Ez nem igaz, úgy az igazi ha szeretsz és viszont szeretnek.
Köszönöm Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 8. 18:07

Muszáj leírnom, hogy azért terelgettelek benneteket, mert a Doki egészen sokáig ártatlan volt. Az elejétől fogva
írtátok, hogy gyanús, pedig azt sem tudta, hogy ő kicsoda valójában. Élte az életét, dolgozott, főzött, és titokban
szerette Su Miant. Csak akkor tért vissza az emlékezete, amikor T után a lány, E is meghalt, és a kettejük chipje
és az övé közel kerültek egymáshoz (azt mondta, így védte meg magát a bandatagoktól, hogy nehogy csináljanak
vele valamit, amíg ő amnéziás, hogy ha két bechipelt társa a közelébe kerül, akkor visszanyeri az emlékezetét).
A 21. részben nyeri vissza a memóriáját, addig gyanún felül állt.

Mikor először néztem, én is gyanakodtam, hogy a Prof, vagyis K nem halt meg. Okom nem volt ezt hinni, de addigra
már gyanakvóvá tett a sorozat.

Megyek vissza, folytatom a 32. részt. Holnap ki szeretném tenni.

Szép estét!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 8. 23:11

Szia RIta!

Azt hittem utolértelek nagy nehezen benneteket, de most látom, hogy teljesült a kivánságom, nézhetem tovább még egy résszel.
Az ABC csapatról csak annnyit, hogy degenerált őrültek, kezdenek nagyon idegesiteni és részemről nem enyhiti a bűnüket a gyerekkori trauma amit átéltek.
A hajón viszont L-t meg nem ismertem volna. Nagyon hasonlitott ezzel a hajjal egy koreai szinészre, akit szeretek nézni.
A 30. rész végén ahogy Dumagép és Pókerarc elérzékenyülve búcsúzik, az nagyon megható volt. Végre, végre megtudtuk mi a fogpiszkáló szerepe.
Az a lövés fenomenális volt és ahogy oldalba bökte utána Dumagépet, meg a mosoly azt is jó volt látni.
Remélem a dokinak sem lesz semmi baja. Megyek és nézem tovább.
Köszönöm Rita az eddigieket.!

Közben odaértem ahhoz a részhez, ami miatt rá kellett jönnöm mekkora baklövést követtem el. Azta!! Pedig érezhető volt. Hát nem is sérült meg a doki. :)) Mentem nézem tovább....

Hú, hát kapkodtam a fejem a végére! Tényleg micsoda show kerekedett ki belőle ahogy mindenki szinre került. L-t jól elnéztem, nem is ő volt a sötét hajjal, hanem a professzor. Mire nem képes megint a hipnózis!
Végre a doki arca is megtelt élettel, ahogy kiderült kicsoda.
Jó volt, izgalmas volt!
Kiváncsi leszek hányan élik túl a láncreakciós lövöldözést.
Majdnem lehagytam a végén: Gyönyörű a zenéje.
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. február 8. 23:16

Szia! Beavllom őszintén egy kicsit lemaradtam, de nagyon szépen köszönöm az eddigi részeket :) ;) ;) ;) :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 9. 6:35

Este érkezem a 32. résszel! Már csak 70 sor van hátra,
és a videóval való összenézés, javítás.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 9. 9:00

Wow! Sziasztok! Rita, örömmel várjuk! ha belefér, addig újranézem a 3o.-tól mert szerintem így kerek az egész... :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. február 9. 13:36

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 25-31. rész fordítását.Este maratonban megnézem.Nekem A és az E-be szerelmes srác volt a betűs csoportból a legellenszenvesebb a viselkedésével és a tetteivel.Őket nehezen viseltem el a film közben.Este jövök a 32.-ért.Előre is nagyon köszönöm a gyors munkádat.
További szép napot kívánok mindenkinek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (31/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 9. 18:25

Jó szórakozást kívánok a 32. részhez!

Nekem tetszenek a múltban játszódó események is. Most K és S sorsának egy darabkájával
ismerkedünk meg. Igazán sajnálom őket!

Su Mian és Han Chen sem marad ki. Megtudjuk, hogyan ismerkedtek meg. Természetesen
utálat volt első látásra.


Kép
Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. február 9. 18:28

Ritám! Jókor jártam erre, viszem a feliratot és máris nézem.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 9. 18:41

Hűha már meg is érkezett a felirat! Gyorsan megnézem, aztán megyek tovább a dolgomra! Köszönettel vittem a feliratot! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 9. 19:39

Jujj de jóó! Nagyon szépen köszönöm a 32.részt is.
Nézem is nemsokára ;)
Szép estét Mindenkinek! :)

Drága Rita!
Gondoltam ide írom,amit még szeretnék a 32. résszel kapcsolatban,hogy ne kelljen annyi felé figyelned :)
Nagy kő esett le a szívemről,hogy túl vagyunk ezen is,hiszen éppen,hogy meg tudtak menekülni.Hát ami
azt illeti kívülről nem sok segítséget kaptak és igazán nagy csoda,hogy megmenekültek.Amikor 4 vagy 5,
már nem is tudom hány pisztollyal nézett szembe Han Chen,a vér is megfagyott bennem.Na de lényeg,
hogy túl vagyunk ezen is és nagy öröm volt látni a két Metró hősünk megmenekülését is.Az is nagyon
tetszik,hogy most visszamegyünk az időben,mert érdekes lesz látni az előzményeket.Újra megjelent
az őrült tapadós is,pedig már akkor sem talált viszonzásra,de ez egy nagyon komoly betegség,így nem
lehetett másképpen,főleg,hogy gyógyíthatatlan amiben én nem hiszek,mert minden rajtunk múlik,de ez
már nem ide tartozik. :) Úgy hogy alig várom a folytatást,bár írtad mennyi dolgod lesz a héten.Ezért
csak várok türelmesen.
Csodás hétvégét Mindenkinek :-h


Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=LRP8d7hhpoQ&feature=youtu.be


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 9. 19:47

Na végeztem is a megnézésével! Hát az a sípos jelenet...elképesztő jól lett megcsinálva! Milyen erőt tud adni a szerelem és a felvállalt felelősség! Csak hiányoltam a tényleges kimenekülést azon kívül hogy beugrottak a hajóból a vízbe.... :( ..rögtön a múlt kezdődött.
A két metrós hősünk kimenekedését viszont ujjongva figyeltem olyan aranyosak voltak! ;) :D .
Milyen érdekesen kezdődött a két fél ismerkedése, az egyik már profi, a másik gyakornok...és az a motorozás...egyébként nem paranonia volt, majd kíváncsi leszek mikor derül ki de szerintem a rossz csapat szemelte ki. A vacsoránál megjelent L hát mit mondjak morbid így lerendezni egy vacsorát! A professzor már akkor rájött hogy a fia "beteg". huh a hideg kirázott a lehallgató készüléktől... :-o .
Köszönöm hogy máris láthattam felirattal! Kellemes hétvégét mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :-bd
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. február 9. 20:12

Rita köszönöm szépen a feliratot! :x :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. február 9. 20:18

Üdv.
Köszönöm szépen a 31-32. részek feliratait.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Memory Lost (2016) (32/36)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. február 9. 20:51

Köszönöm szépen a 32.részt! \:D/

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég