Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 14. 21:02

Szia Rita!

Nem igy terveztem az együtt haladást, de nagyon igyekszem befejezni, ha már nem sikerült Veletek.
Köszönöm Rita a szokásos megbízható és precíz munkád!
Elolvastam az összefoglalód, nagoyn a kommenteket nem mertem, de látva Pókerarcot a virágcsokorral mindjárt meg is mosolyogtam.
66. leforditott sorozat! Gratulálok hozzá!!
Az új 16 percesed is itt köszönöm meg, megigértem magamnak annak is mielőbbi megnézését.
Hatalmas tempót diktáltál magadnak igy a végére!!
Köszönöm még egyszer!
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2018. február 15. 9:15

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a fordítását ennek a nagyon csavaros bűnügyi történetnek, ahol élethű romantikus jelenetekkel lazították a feszültséget. Ilyen szerelmet kívánok mindenkinek és remélem az éltben soha nem találkozunk ilyen beteg elméjű emberekkel. (Vajon a doki jó útra tért???)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 15. 16:47

Szia Rita!
Az utolsó két résszel kapcsolatban csak annyit teszek hozzá az
előttem leírtakhoz,hogy már alig tudtam a banda tagokra ránézni,
nem is értem miért hiszen előtte láttam milyen "emberek",de mégis
itt jött át igazán nálam,hogy mit is jelent az gonosznak lenni.Ezért
kimondottan örültem,hogy a végén minden fiú kapott magának egy
párt,hiszen úgy látjuk a szerelem miatt érdemes itt élni.Na persze
nem a méregkeverő leányzó hite szerinti szerelemre gondoltam.
Ez picit feledtette a sok beteg elmét,akiket jól összehoztak az írók.
Az utolsó jelenet viszont...na de több örültből most már nem kérek,
de azért köszönöm,hogy emlékeztettek rá,itt vannak közöttünk és
bármikor aktivizálhatják magukat brrr ;)
Csodás napot,itt nálunk ma sütött is néhány órát :)


Kína Zhangjiajie Nemzeti Park

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 15. 18:09

lizzismith írta:Kedves Ritám!
Millió köszönet az áldozatos munkádért!
Bevallom, bár a sorozat is nagyon tetszett, de csodás érzés volt együtt haladni a többiekkel, megosztani az érzéseinket, benyomásainkat, amiket a film előidézett. Tehát...Nem csak a fordításért mondok köszönetet, hanem ezért a kis közösségért is, mely általad jött létre. Ugyan így éreztem annak idején az előző sorozatnál is.
Kívánom, hogy csodás időt tölts együtt a gyerekeiddel, töltekezz fel sok-sok boldogsággal, hogy félre tudj tenni a nehezebb időkre is.
Spoiler: mutasd
Az én kicsi lánykám is elment Írországba, és csak nyáron fogom újra látni. Én itt dolgozom Németországban, a két nagy otthon. Néha úgy érzem, megszakad a szívem, hogy az élet így elsodort minket egymás mellől. Gondolom, hogy te is tudod, milyen érzés ez.
Még valami: köszönöm kedvességedet, de hálistennek már jól vagyok. (és ezt most lekopogtam mindenféle módon, amúgy babonásan)

Kedves Lizzi! Végre ideértem! Olyan nagy lemaradásom volt, hogy mióta befejeztem a sorit, minden nap legalább
két órát a válaszadással töltötte, de így is csak ma fogok a végére jutni.

Boldogan olvastam, amit írtál! Én is nagyon szeretek itt lenni veletek a fórumban! A fordítás és a fórumozás a két
szenvedélyem, ami szorosan összekapcsolódik. A Fórum, és ti nélkületek nincs fordítás, fordítás nélkül pedig nem
lenne fórumom. Adminként, még soha nem kellett se megintenem, se figyelmeztetnem, se kitiltanom senkit, se
hsz.-t törölnöm. Itt még egy kötekedős, beszólogatós ember hozzászólását sem kellett olvasnunk. Nagyon-nagyon
szeretem a mi kis közösségünket!

Spoiler: mutasd
A gyerekek egy hónap múlva érkeznek, és 10 napot lesznek itthon. Akkor ti is négyen háromfelé vagytok! Még három
évet kell így eltöltenünk, utána sokkal többet, és hosszabban fogunk tudni találkozni. Már nagyon-nagyon várom én
is, és a gyerekek is. Azért az nagyon sokat számít, hogy csak levél útján tudunk érintkezni. Szinte naponta beszélünk,
úgy, hogy látjuk is egymást. Ez elviselhetőbbé teszi a távolságot. A lányom élt egy évig Skóciában, de nagyon nem
szeretett (utált) ott lenni, vissza is ment Angliába.
Neked is kitartást kívánok nyárig! Én is akkor megyek majd személyesen is hozzájuk.

Kata58 írta:Egyedül a szellemes, vámpiros, testátköltözéses filmsorikat nem nézem. egyetlen kivétel van a Two Kops..sorozat. Ja és a "mássággal kapcsolatosakat sem! Ezekkel nem tudok megbirkózni! De nem kesergek, választék van bőven Rita munkái között is, alig van egy kettő amit pont a fentiek miatt nem láttam./belenézve sem bírtam /. Viszont van ami még megnézésre vár, úgyhogy unalom már csak emiatt is kizárva!

Kata! Mindenki nézze azt, amihez kedve van. Én soha nem sértődöm meg azon, ha valaki azért nem tart velem,
mert épp olyat fordítok, amit nem nézne szívesen. Ez természetes! Úgyis találkozunk egy másiknál, ami kedvére
való.
virag1 írta:Biztos vagyok, hogy a következő sorozat is jó lesz amit valóban elkezdesz majd fordítani.
És ahogy mások is írták külön köszönöm, hogy KIBESZÉLGETHETJÜK a sorozat nézése közben felmerült gondolatainkat veled és a többiekkel és nagyon jó kis csapat alakult ki ahogy olvasom.


Nagyon örülök, hogy te is a "jó kis csapat" aktív tagja vagy! Ismét egy nagyon klassz sorival szeretnék előállni!

Kérdeztétek, hogy mi lesz a következő sorozatom, hát megsúgom, tegnapelőtt a kínai sorik között keresgéltem,
tegnap már egy tajvanit kezdtem el nézni, ma azonban egy koreai első részébe fogok belekezdeni. Ebből tökéletesen
látszik, mennyire az utolsó pillanatban döntök a továbbiakról. Ha a koreai maradna a végén, az még engem is nagyon
meglepne! Na, majd meglátjuk! Majd meg...............írom!

f.ági írta:Nem igy terveztem az együtt haladást, de nagyon igyekszem befejezni, ha már nem sikerült Veletek.
Köszönöm Rita a szokásos megbízható és precíz munkád! 66. leforditott sorozat! Gratulálok hozzá!!
Az új 16 percesed is itt köszönöm meg, megigértem magamnak annak is mielőbbi megnézését.

Ági! Még ha nem is így tervezted, remélem kellemes élmény volt az együtt nézés! Ha igen, jó lenne még
egyszer megismételni! Tudom, szemtelen vagyok!

Köszönöm a dicséretet is, és a gratulációt is! Épp nagyban keresgélem a 67.-t!

Nagyon szívesen a valentin napi zenés klipet is!

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a fordítását ennek a nagyon csavaros bűnügyi történetnek, ahol élethű romantikus jelenetekkel lazították a feszültséget. Ilyen szerelmet kívánok mindenkinek és remélem az éltben soha nem találkozunk ilyen beteg elméjű emberekkel. (Vajon a doki jó útra tért???)

Kedves RiziBizi! Neked is nagyon szívesen az élményt!

Én sajnálom a Dokit! Az apja érzéketlen gyilkossá való átnevelése nem sikerült tökéletesen. Szegény
pára először csak védelmezni akarta a lányt, aki az ő apja miatt maradt árván. Majd miután bele is
szeretett, már átlagemberként szeretett volna élni. De az az élete meg olyan sivár, semmitmondó volt,
hogy rossz volt nézni.

cicus írta:Az utolsó két résszel kapcsolatban csak annyit teszek hozzá az
előttem leírtakhoz,hogy már alig tudtam a banda tagokra ránézni,
nem is értem miért hiszen előtte láttam milyen "emberek",de mégis
itt jött át igazán nálam,hogy mit is jelent az gonosznak lenni.
Csodás napot,itt nálunk ma sütött is néhány órát :)
Kína Zhangjiajie Nemzeti Park

Cicus! Akkor akadtam ki a leginkább, amikor Jin Xit se szó, se beszéd lelőtték, és R még élvezte is,
hogy Su Mian élő egyenesben láthatja. De a kis mitugrász is talán még a robbantgatásnál is jobban
imádta, ha az embereket félni, rettegni látta. Velejéig romlott volt mind.

Nálunk isteni tavaszi idő volt! És annyira örülök, hogy már jóval öt óra után kezd sötétedni!

A Zhangjiajie Nemzeti Park ki van nézve, mint lehetséges célpont! Fantasztikus!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. február 16. 16:46

Szia Rita!
Imádtam a sorozatot, kár, hogy vége van! Nem unatkoztunk egy percet sem, még a végén is volt egy csavar! Nagyon szeretem az ilyen izgalmas, gondolkodtató sorozatokat, de ezt már az elején megírtam. Az ABC bandát már közben jól kibeszéltük, A a nyavalyás sokszor felbosszantott, a nyakleves továbbra is jár neki! A dokit nem tudtam elengedni, hiába tereltél kitartottam mellette. Felismerhető volt a hangjáról, a szája formájáról, a hajáról és a járásáról. A Fekete Pajzs minden tagját kedveltem, az elemzésekről nem is beszélve. Örültem, hogy mindenki megtalálta a párját. Nekem a történet befejezése is tetszett, biztos vagyok benne, hogy S éleben van. Lehetne folytatni!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad nekünk ezt a remek sorozatot! :littlehearth:
Hamarosan újra nézem!
:x :flower1: %%- :littlehearth: %%- :flower1: :x

Tegnap este már írtam,de el veszett a h.szólás.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 16. 18:24

Kedves Rita!Csak jöttem megnézni, hogy meddig jutottál a fordításban. Nagy örömmel látom, hogy ez is teljes már. Nagyon köszönöm. Viszem is a feliratot. Azt hiszem bele is csapok estére.
Köszi: Éva :flower1:
Avatar
jakabkne
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2017. augusztus 27. 12:08

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: jakabkne » 2018. február 16. 21:17

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a fordítását,3 nap alatt bekebeleztem.Újfent egy remek sorozatot találtál. :ymapplause: Végig izgalmas, fordulatokban gazdag történet volt,mikor már úgy gondoltam mára elég,akkor na még egy ,aztán még egy.Nekem a befejezés nagyon úgy tűnik,hogy lesz folytatása,legalább is ezt sejteti az a bizonyos zárókép.Az emberi elme nagyon kifürkészhetetlen.Ennyi,önmagát "igazságosztónak" nevező beteg elme,valóságban nem szeretnék velük találkozni.Nagyon kemény és nehéz téma és milyen nehéz felismerni és harcolni ellene.Tetszettek a színészek is és szép volt a sorozat zenéje . Az utóbbi időben egyre jobban megkedvelem a kínai sorozatokat.
További jó munkát kívánok az újabb. fordításokhoz.Szeretettel üdvözöllek:Csilla :-bd bye,bye ahogy a kínai sorozatokban köszönnek :-h
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Darinka » 2018. február 17. 12:58

Nagyon szépen köszönöm.
verony73
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:07

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: verony73 » 2018. február 17. 14:00

Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Elkezdtem nézni eddig egész érdekesnek tűnik.
Vera
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 17. 14:19

Kedves Ildikó (csabamama), Eugénia, Chain, Wu Xing,
Darinka, Novcsi, Emma, Nagyi és Andrea240789!

Nektek is nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 17. 14:35

B.Marika írta:Szia Rita!
Imádtam a sorozatot, kár, hogy vége van! Nem unatkoztunk egy percet sem, még a végén is volt egy csavar! Nagyon szeretem az ilyen izgalmas, gondolkodtató sorozatokat, de ezt már az elején megírtam. Az ABC bandát már közben jól kibeszéltük, A a nyavalyás sokszor felbosszantott, a nyakleves továbbra is jár neki! A dokit nem tudtam elengedni, hiába tereltél kitartottam mellette. Felismerhető volt a hangjáról, a szája formájáról, a hajáról és a járásáról. A Fekete Pajzs minden tagját kedveltem, az elemzésekről nem is beszélve. Örültem, hogy mindenki megtalálta a párját. Nekem a történet befejezése is tetszett, biztos vagyok benne, hogy S éleben van. Lehetne folytatni!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad nekünk ezt a remek sorozatot! :littlehearth:
Hamarosan újra nézem!
Tegnap este már írtam,de el veszett a h.szólás.

Szia Marika! Igen, tudtam, hogy neked is nagyon be fog jönni a Memory Lost!
Ha tehetném, újra egy ehhez és a Love Me-hez hasonló thrillert választanék, de most épp nem
találok olyat. Viszont találtam egy nagyon nem szokványos koreait, ami megint úgy néz ki, hogy
rám várt (pedig én nem vártam/vágytam koreaira!!). Szeretnék vagy négy részt megnézni belőle,
és ha tetszik, bele is kezdek. Ja! Ennek is misztikus és thriller a műfaja, de ebben nincsenek
gyilkosságok, csak egy, az sem kegyetlen.

Nagyon szívesen az élményt! 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha a fentebb említett lesz a
következő fordításom, az is nagyon be fog jönni neked!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 17. 14:38

VidékiÉva írta:Kedves Rita!Csak jöttem megnézni, hogy meddig jutottál a fordításban. Nagy örömmel látom, hogy ez is teljes már. Nagyon köszönöm. Viszem is a feliratot. Azt hiszem bele is csapok estére.
Köszi: Éva :flower1:

Kedves Éva! Már biztosan belecsaptál a soriba! Remélem, eddig tetszik!
Érdekessége a sorozatnak, hogy 12 részenként ők is jobban a lovak közé csapnak.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 17. 14:53

jakabkne írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a fordítását,3 nap alatt bekebeleztem.Újfent egy remek sorozatot találtál. :ymapplause: Végig izgalmas, fordulatokban gazdag történet volt,mikor már úgy gondoltam mára elég,akkor na még egy ,aztán még egy.Nekem a befejezés nagyon úgy tűnik,hogy lesz folytatása,legalább is ezt sejteti az a bizonyos zárókép.Az emberi elme nagyon kifürkészhetetlen.Ennyi,önmagát "igazságosztónak" nevező beteg elme,valóságban nem szeretnék velük találkozni.Nagyon kemény és nehéz téma és milyen nehéz felismerni és harcolni ellene.Tetszettek a színészek is és szép volt a sorozat zenéje . Az utóbbi időben egyre jobban megkedvelem a kínai sorozatokat.
További jó munkát kívánok az újabb. fordításokhoz.Szeretettel üdvözöllek:Csilla :-bd bye,bye ahogy a kínai sorozatokban köszönnek :-h

Kedves Csilla! De jó, hogy megismerhettem a keresztnevedet!

Ha elkezdted megkedvelni a kínai sorozatokat, akkor már nincs visszaút. Egyre többet fogsz
megnézni belőlük. Én nagyon szeretem őket. Jó ideje, már csak kínait akarózik fordítani, de
ha egy jó nem kínai adódik, nem állok ellen. Most hosszú idő után épp egy koreaival szemezek.

Három nap alatt nézted meg a 36 részt? Boldog vagyok! Ez a legjobb kritika a sorozat számára.
Én nem bízom a folytatásban sajnos. A Love Me-nak sem volt, pedig ott is azt hittük.

Remélem az újabb sorozatom is ennyire elnyeri a tetszésedet! Kellemes hétvégét kívánok! Bye bye!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 17. 14:55

verony73 írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Elkezdtem nézni eddig egész érdekesnek tűnik.
Vera

Szia Vera! lesz ez még sokkal érdekesebb is! Az első 12 rész, mintha más sorozathoz
tartozna. A 13.-tól eldurvul a helyzet.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2018. február 17. 16:33

Kedves Rita!
Most látom, hogy befejezted a sorozat fordítását, amihez szívből gratulálok!
Köszönettel vittem a feliratokat. ^:)^
Kellemes, pihentető hétvégét kívánok!
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 17. 17:48

Rita írta:
VidékiÉva írta:Kedves Rita!Csak jöttem megnézni, hogy meddig jutottál a fordításban. Nagy örömmel látom, hogy ez is teljes már. Nagyon köszönöm. Viszem is a feliratot. Azt hiszem bele is csapok estére.
Köszi: Éva :flower1:

Kedves Éva! Már biztosan belecsaptál a soriba! Remélem, eddig tetszik!
Érdekessége a sorozatnak, hogy 12 részenként ők is jobban a lovak közé csapnak.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép

Szia Rita!
Igen, elkezdtem nézni. 2,5 részt néztem meg, de a felet lehet, hogy ismételni kell. Nagyon álmos voltam és belealudtam. Eddig tetszik. Illetve a főszereplő csaj nem tetszik belőle. Szeretem a talpraesett nőket, akik nem szorulnak a férfiak gyámolítására, de ez a nő kifejezetten agresszív és bunkó. Úgy viselkedik, mint egy vaddisznó. Ok nélkül nekiront mindenkinek. A helyettesét is alázza folyton és lenézi. A Dokival lekezelő, fölényes. Egyáltalán nem baráti. A Doki nagyon tetszik. Kinézetre is, viselkedésileg is, klassz ruhákat adtak rá. A haja viszont nem tetszik, olyan hülyegyerekes. Érdekes, hogy a mostani sorikban a nők többsége nem tud főzni, helyettük a legjobb férfi mindig világbajnok a fakanál forgatásban is. Mindent átvettek a férfias viselkedésből. A munkamániát, trágárságot, agresszivitást, ívást vagy inkább vedelést. A vasággyal 40kilósan díjbirkozókat dobálnak el. Cserében semmi nőies nem maradt bennük. Eddig ettől a nőtől is ezt láttam. Nekem túl macsósra vette a figurát. Viszont már az első részben rá lehetett jönni, hogy ő volt a szupernyomozó elfelejtett menyasszonykája. Remélem nem a sori végéig keresgélik majd egymást. Ez a szupernyomozó is tetszik. Jó pasi így is úgy is. A csaj vele is fölényeskedik, de eddig jól vette az akadályt. A többieket még nem ismertem meg.
Köszi, mindjárt folytatom.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 17. 17:50

Közben meg elfelejtettem megdicsérni ezeket a hóimádó állatokat. Szenzációsak.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 19. 18:37

Szia Éva! Ezeken a stációkon mi is keresztülmentünk, amin te is. Nekünk is kissé
erőszakosnak tűnt Jin Xi, de a későbbiekben alakulni fog, és a történet is olyanná
válik, hogy elfeledkezel Jin Xi viselkedéséről. Most még nehéz elhinni, hogy kedvelni
fogod őt is.
Szerintem a szuper nyomozó Han Isten is bunkó tud lenni Jin Xivel. Ő sem mindig
viselkedik úriemberként.

További jó szórakozást kívánok!

Még egy állatka:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 19. 19:00

Szia Rita!

Aranyos volt a vége, meg a megoldás is, ahogy mindenki párra talált.
Sejtelmesen jól sikerült végkifejlett lett az utolsó pár kocka. Csak volt ott még egy kis marék szeretet, ami elfeledtette a sok rosszat és nem lett leleplezve a doki.
Pókerarc lánykéréséről a sajátom jutott eszembe. Történt ugyanis, hogy a csokor elmaradt, mert nagyon titokba akartuk tartani. A munkahelyemen sem tudták hova készülök, csak szépitettek. Az egyik tanú szólt szólt a férjemnek hozzámfele, hogy állj, nincs csokor. Lett, bár kiakasztották a virágost, amint meghallotta, hogy azonnal kell.
A másik meglepi pedig az anyakönyvvezető volt, akinek előtte egy órával csináltam meg a haját. Megkérdezte: Komolyan gondolom :-)
A válásunk ugyanilyen vadregényes volt. :-)
Az összeköltözésünk okáról pedig már nem is irok. :-)
Tehát ezek a gondolatok keringtek a fejemben, ahogy néztem az utolsó részt.
Szépen kiderülgettek a dolgok, amikről most nem irok, mert kiveséztétek már, nagyon újat hozzátenni a mostani máshol jár agyammal nagyon nemis tudnék.

Ahogy olvastam Rita, hogy miylen nyelvezetű új sorozatokat nézegetsz, meg is lepődtem rajta, amint megláttam a koreait. Azon meg méginkább, hogy affelé kacsingatsz. :-)

Köszönöm szépen ezt a feszitett munkát, még ha nem is tudtalak beérni Benneteket a végére.
Majd elfelejtettem.: Amikor a múltban lejátszódó történéseket néztem, nekem valahogy természetesebb volt a túrbékoló gerlepár. Tetszettek a jelenben is, nem arról van szó. Másabb volt a felállás tudom, de igy éltem meg.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 20. 16:42

Szia Rita!
Megnéztem 15 részt belőle. Igazán izgalmas. Nálam most lett abbahagyhatatlan. Az első 8 rész volt a bevezetés, ismerkedés, a második 8 izgalmas és innen már kényszeríteni kell magam, hogy abbahagyjam, mert reggel kelni kell. Nekem ez a kastély igazán hátborzongató volt még kívülről is, de azután odabent kínzókamra a parfümösüveg szoba és a skizofrén házigazda az már horror szintű. Persze én rögtön a parfümös film fordításodra asszociáltam. Az erőszak jeleneten meg megáll az agyam. Sosem értem ezeket a gátlástalan embereket. Undorodom tőlük ahogy teljesen természetesnek veszik, hogy mindent megengedhetnek maguknak, majd a szüleik pénzével lerendezik a dolgot. Meg a fiú, aki annyira akar élni, hogy a barátnőjét képes felajánlani, hogy bármit tehetnek vele. Már akkor betelt nálam a pohár amikor látták az erőszakot és elkullogtak. Nem értem, hogy hogy képesek végig nézni és elmenni onnan. Ilyenkor mindig az áldozat mérhetetlen csalódására gondolok, mert itt is látta, hogy ott vannak, de nem segítenek. Ez még a tehetetlenségtől is rosszabb lehet neki. Azután a bármire képes gyilkolóbrigád akik teljesen természetesnek veszik a másik emberi élet elvételét. Ez már túlmegy minden határon. Büszkék rá és dicsekednek vele, mintha valami hőstettet hajtottak volna végre, nem is értik, mit tettek rosszul. Ilyenkor jól jön a romantikus szál, hogy feloldja a feszöltséget, különben szikráznék is.)))
Köszi, megint sikerült valami igazán jót választanod.
Éva
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 20. 16:54

Rita ez egy vörössapkás alfaj, a feketesapis papagájoknál. Mi amikor választottunk, akkor ez a kétféle volt a befutó. A feketesapis és a szenegáli. Viszont a feketesapisra nagyon sokat kellett volna várni, másfél évet. A fiamnak nem volt akkora türelme. De annyira bohócok. Úgy néznek ki, mintha nadrágban lennének.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 20. 20:25

Jó hogy jöttem ide is még olvasni, hogy láthassam a maratonozók reakcióját! Telitalálat! :))

Rita, olyan édes, zabálnivaló képeket tettél fel az örvendező állatokkal, hogy kifeküdtem, főleg a cicán! :)) :))

Éva, örülök, hogy így elkapott a gépszíj, gondoltam, hogy nagyon tetszeni fog neked is! Megsúgom, hogy ha nem is az egészet, de a 3o-tól garantáltan többször fogod megnézni! ;) :D
Köszönöm ezt a bájos papagáj játékot! Édes ez a madár is! :D :)) i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2018. február 21. 17:50

Kedves Rita
Köszönöm, hogy a végére értél a sorozat fordításának, most megyek és ujra megnézem, mert szeretném egybe látni ujra az egészet.

Üdv.:Mné/Marika

Szép estét.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 21. 22:30

Kata58 írta:Jó hogy jöttem ide is még olvasni, hogy láthassam a maratonozók reakcióját! Telitalálat! :))

Rita, olyan édes, zabálnivaló képeket tettél fel az örvendező állatokkal, hogy kifeküdtem, főleg a cicán! :)) :))

Éva, örülök, hogy így elkapott a gépszíj, gondoltam, hogy nagyon tetszeni fog neked is! Megsúgom, hogy ha nem is az egészet, de a 3o-tól garantáltan többször fogod megnézni! ;) :D
Köszönöm ezt a bájos papagáj játékot! Édes ez a madár is! :D :)) i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata!
Bizony tetszik a sorozat. Nézem is ahogy tudom. Viszont nekem most nagyon hirtelen jött a 2 főhős összeborulása. Nekem hiányzik, hogy fokozatosan alakulnak ki az érzelmek. Olyan érzésem van, mintha valakik beültették volna nekik ezeket az érzelmeket, hamis emlékeket. Talán azért mert egyiküknél sincs egy közös fénykép, szelfi vagy hasonló ami a másikra utal. Mintha úgy emlékeznék, hogy a lányt beépítették az abc bandába. Nyilván ezért nincsenek közös képek sem, hogy le ne bukjon, ha utána néznek. Az a professzor félelmetesen tud hipnotizálni, nem lett volna megerőltető hamis emlékeket gyártani, ha vissza akarta volna építeni a lányt a rendőrséghez, hogy ezután a rendőrök lépéseiről tudjon.

Az én papagájom olyan csámpásan lépked, mint itt a billentyűzeten. Akkor ugrik így 2 lábbal, ha az ajtó tetejéről, szék támlájáról, kalit tetejéről ugrik a vállamra. Tehát valami magasabb helyről vetődik le. De ez a folyamatos 2 lábbal ugrálás a sapisokra jellemző.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 22. 17:37

Szia Ági! Jót vigyorogtam az emlékeiden. A válással fejezted be a történeteteket, pedig nem is
ott van a vége, de az már maradjon meg a kettőtök titka!

Nem baj, ha nem vesézed a Memory-t mert már én sem tudnék rá mit válaszolni. Menet közben
elfogytak már a szavaim, annyi hsz.-t írtam.

Engem is meglepett, hogy koreait választok, de meg tudom magyarázni. Nem sipítozik senki,
nem durváskodnak, nem aláznak meg se alkalmazottat, se iskolást, nincs lelketlen anyós, sem
kérlelhetetlen nagyapa, sem élősködő családtagok, és szétműtött arcokat sem kell nézni a
soriban. Emiatt vállaltam be a fordítást.

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég