Memory Lost (online is nézhető)

lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. február 11. 12:28

Most értelek benneteket utol, ezért is nem írtam (beteg voltam, most már javulóban vagyok).
Su Mian és Han Chen viharosan elharapódzó szerelme arra emlékeztetett, amikor a párom nekem udvarolt és két hónap múlva elém állt a gyűrűvel és megkérte a kezem. Szóval van ilyen az életben is, nem csak a filmekben.
Tetszik, hogy ennyire kimutatják a szenvedélyes szerelmüket. Hiába, a szerelemnek a sava, borsa maga a szenvedély.
Úgy gondolom, hogy ezek az emberek (ABC tagok) mindenképpen ilyen útra tévedtek volna, még ha gyerekkorban nem is érték volna őket ilyen traumák. Volt választási lehetőségük, de a gyilkolást választották. Úgy gondolom, hogy a döntéseink határoznak meg minket.
Egy pszichiáter biztos másképp gondolja, de én így érzem.
De..... Természetesen abban egyet értek veletek, hogy a család szeretete mindennél fontosabb.
Ritám, erősen a finisben vagy!!!!!
Nagyon köszönöm a munkádat. Szép napot!
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2018. február 11. 12:37

Kedves Rita! Egy kicsit le voltam maradva, de most bepótoltam maratonozva. Hú mennyi minden történt! Pókerarcot még mindig imádom. Édes amikor szégyenlősködött a kis nővérke előtt. Tudtam én, hogy a doki gyanús! :-? Egyszerűen annyira felpörögtek az események. Annak örülök, hogy most visszatértek az elfeledett emlékek korához is. Így végre tisztán láthatunk mindent. HC már akkor is nagyon határozottan udvarolt. Édes volt a lánykérés is. Már csak két rész......Jaj de szeretem ezt a sorozatot is.Köszönöm még egyszer a feliratokat! ^:)^
bearbear

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. február 11. 14:08

Elkezdtem leszedni. Maraton lesz belőle. Az általad ajánlott The Greatest Love nagyon tetszik, élvezem minden percét, nagyon kellett most nekem egy ilyen vidám sorozat. The Great Seer és a Jang Ok Jung, Live in Love viszont sámomr aolyan sorozat, amit évente legalább egyszer megnézek, mivel főleg a kosztümös, történelmi sorozatok érdekelnek. Ezekért tényleg nagyon hásá vagyok és köszönöm neked, hogy láthattam.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. február 11. 16:19

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 33-34. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Su Mian beépülésénél minden bandatag tudta, hogy Ő rendőr, ez az egész színjáték volt, mire volt akkor jó, rendesen átverték a lányt.
Aranyosak a romantikus jelenetek, itt nincs évekig várunk, hogy megfogjam a kezed szakasz. :littlehearth:
Szép estét kívánok.Nálunk süt nap. Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 12. 5:40

Az értekezletünket másik napra tették, így még ma este
tudom hozni a 35. részt!


Köszönöm Mindannyiótoknak, hogy nélkülem is mozgatjátok a fórumot! Olvaslak benneteket,
de Valentin napra be szeretném fejezni a sorit, ezért most nem válaszolok. Ha kitettem az
utolsó részt is, újra aktiválom magam itt is!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 12. 12:44

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 12. 17:44

Jó szórakozást kívánok a 35. részhez!

Jaj, még mindig kuszálják a szálakat, de közben bogozzák is... már nem is tudom!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 12. 17:47

Vittem ezerrel, köszönöm!!! :x
Micsoda rész volt ez megint! ezek az ABC-sek valami félelmetes ahogy S is. Felhasználni az unokatesót, hogy majd a másik lány végleg az ővé lehessen ami persze hála Istennek nem lesz meg...Aish és még hátra van a befejező rész..de az unokatesóval már helyreállt a hiányzó kocka bennem.
azért nem semmi a prof fia, hogy képes volt a saját apját megölni... :( .
Köszönöm hogy ilyen hamar láthattam a fordításoddal. :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Memory Lost (2016) (34/36)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2018. február 12. 17:52

Szia Rita,

Köszönöm a 35. részt, nagyon gyors voltál! :)) S ma én lehettem az első, aki ezt letölthette. *-* Pont jókor voltam jó helyen! :x
Kezdem érezni azt az érzést, hogy hamarosan valaminek vége szakad.. :( Olyan jó volt ez a sorozat is, és olyan gyorsan a végére értünk. :( De közben meg örülök is, hisz nélküled ma még e sorozat létezéséről se tudnánk. :D
Köszönök mindent. :*

Azért már furdal a kíváncsiság, hogy mi lesz a következő gyöngyszem tőled.

De már mentem is nézni! :littlehearth:

További szép napot!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. február 12. 18:23

Köszi az újabb két részt azt hiszem megvárom már az utolsót is és egyben...............csemegézek.
Köszönet a gyors fordításért.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. február 12. 18:42

Rita köszönöm szépen! :x :littlehearth:
Avatar
andrea240789
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:42

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: andrea240789 » 2018. február 12. 19:08

Köszönöm szépen a feliratokat. :-bd
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. február 12. 20:44

Rita!
Köszönöm a feliratokat. :-bd Elképesztően gyors vagy. Alig győzöm letölteni, nézni meg pláne. Le is maradtam, de majd behozom.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 12. 20:46

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az utolsó előtti részt.Gyorsan meg is nézem.
Szép estét és jó éjszakát :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 12. 20:53

Most kezdem ellenőrizni az utolsó részt! Még ma kiteszem,
körülbelül 23 óra felé!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 12. 22:22

Jó szórakozást kívánok az utolsó részhez!

Komolyan, hogy lehet úgy megcsinálni az utolsó másodperceket, mint a Love Me-ben?

Ritka az olyan sorozat, ahol mindenki párra talál. Szerencsére ez olyan volt!


Kép
Kép
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016) (35/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. február 12. 22:32

Kedves Rita Koszonom a 33-34-35 részt ...gondoltam leulok kényelmesen és megnézem az utolso részeket hogy minden a helyére keruljon ,gondoltam kényelmesen ...és minden kocka a helyére kezul ...gondoltam én ,nyugodtan ,kényelmesen.....na ebbol aztán semmi sem lett...a kényelem csak addig tartott amig el nem kezdodott a 33 rész és a nyugalom pedig kézen fogva járt a kényelemmel...igy lett egyszuszra megnézzve ez a három rész és most olvasom hogy még ma felteszed a befejezo feliratot...át nem tudom lesz -e alvás ma éjszaka.Rita ez a sorozat valami fenomenális én aki igazábol nem is szeretem a trillert ugy a monitor elé szogezet hogy egy-egy rész végén csak ultem tovább....mintha valoban oda lettem volna szogezve vagy szijjazva :)...és az a bevezeto kép a kis festorol aki ugye a jovendo Doki és az S névre hallgat csak most vettem észre igazábol hogy a kis csaj karjára oda tette a szignoját az S betut piros festékkel.....bár mindig is látszott az S betu kezdete de csak most vettem valoban észre ....ez a szigno egy beismero vallomás lenne és lett gondolom...na de várjuk meg a 36 részt mi mindent tartogatnak még nekunk....Koszonom a munkádat,koszonom a ránk forditott idodet hogy ennek a fantasztikus sorinak részesei lehettunk a mi gyonyoru anyanyelvunkon......Puszi Anna
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. február 13. 6:15

Köszönöm szépen a befejező részt is! :x :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 13. 6:17

Hát minden kiderült! Kétszer láttam már a történetet, de még mindig erősen kell koncentrálnom,
hogy minden eseményt, szereplőt, mondatot, pillantást a helyére tegyek. Szerteágazónak tűnik a
történet (és az is), de valójában a múltban is, és a jelenben is egy dologról szólt: a Doki szerelme
Su Mian iránt.

Öt évvel ezelőtt is, és a jelenben is addig semmi gond nem volt, amíg Han Chen fel nem tűnt.
A Doki tudta, hogy semmi köze nem lehet SM-hez, mert az soha nem bocsátaná meg neki, hogy
az apja ölte meg az ő apját, ezért azzal is beérte, hogy messziről figyeli a lányt, és vigyáz rá.

Su Mian nem is tudott róla, hogy van egy "rajongója", élte az életét. Ám HC felbukkanását a Doki
nem bírta tolerálni, és kitalálta, hogy ha törlik mindkettőjük emlékezetét, akkor újra kezdhetik
a régi életüket, sőt közelebb is tud majd kerülni a lányhoz, mivel benne sem lesz már az a gát, ami
eddig, tudván, hogy ő SM apja gyilkosának a gyereke.

Megszervezte hát, hogy a rejtekhelyükre csalja a lányt (K nem véletlenül hagyott betekintést az
apja balesetének a dokumentumaiba, az is a terv része volt), és a többiek törölték mindkettejük
emlékezetét. Han Chennek csak egy szerencséje volt, az, hogy E, Jin Xia, szerelmes volt bele.
Így ő is megúszta egy kis amnéziával.

A Dokinak bőven elég volt, hogy Su Mian mellett éljen, főzzön neki, és titokban szeresse. Amikor
a segédje, Xiao Yao, célozgatott, hogy be kéne vallania a lánynak az érzéseit, akkor is azt felelte,
hogy neki így is jó. (Meglepett, hogy Xiao Yao be volt szervezve. Elejétől fogva tisztában volt vele,
ki is a Doki, és most már azt is értem, miért védte annyira. Ez volt a dolga. Szerintem a Doki ezt
nem is tudta. T szervezhette így.)

Aztán a jelenben is felbukkant Han Chen, és a Doki újra nehezen viseli a riválist. Emlékezete
visszatértével ugyanúgy kelepcébe csalja SM-t, mint öt éve (még a szoba berendezése is ugyanaz,
csak most egy hajón vagyunk, nem egy ultramodern épületben). A terve ugyanaz, mint korábban.
Ismét az emlékezetük törlésével akarja újrakezdeni SM-nel.

Az alaptörténet ennyi, és ezt színesítették az ABC banda, és a Fekete Pajzs "mellék" történeteivel.
Az írónő érdeme, hogy az előbb felvázolt "vázat" ennyire színesen felöltöztette és megtöltötte
tartalommal... élettel és halállal... no, meg romantikával.

Egyébként a romantikus vonalon nagyon tetten érhető, hogy nő írta a sztorit. Tudta, mi kell egy női
léleknek. Meg is kaptuk tőle.

Köszönöm szépen, hogy ennyien velem tartottatok! Ismét a Ti lelkesedésetek adott lendületet és
kedvet a gyors fordításhoz, és persze az izgalmas történet is. Jó volt beszélgetni a történetről,
élveztem a boncolgatásokat, találgatásokat! Klassz volt megint együtt!!!!


A vége sokkolt rendesen! Ha nem tudnám, hogy nem lett folytatása a Love Me-nek sem, elkezdenék
reménykedni egy második évadban, de így nem:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 13. 6:17

Előre is elnézést kérek azoktól, akik a To Be a Better Mant várják, beígértem, de egyszerűen nincs
kedvem belekezdeni egy 42 részes soriba. Halogatom, halogatom, és nem bírom elkezdeni. Nem is
erőltetem, mert tudom magamról, ha valamihez nincs kedvem, abba jobb, ha bele sem vágok.

Most, hogy lesz időm, az I See You thai sorit fogom elkezdeni nézni, és ha tetszik, az lesz a következő,
amit lefordítok. Ugyan szellemek vannak benne, de vígjáték, nem horror.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2018. február 13. 7:08

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a Memory Lost teljes feliratát és a munkádat. Kíváncsi vagyok rá, nemsokára befejezem a Lan Ling Hercegét és akkor elkezdem. Üdv.szeretettel: Ildikó :ymhug: :littlehearth: :movingflower:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. február 13. 10:03

Köszönöm szépen a sorozat befejezését! ^:)^ Üdv.Nagyi :-bd :-h :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 13. 11:11

Köszönettel vittem a befejező részt, csak most jutottam géphez.. :) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. február 13. 11:44

Köszönet az utolsó rész forditásáért. Megnézem és .........................irok.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. február 13. 11:47

Kedves Rita hát végére értem a Memory Lost-nak....még az utolso rész sem volt izgalmaktol mentes de az utolso 15 perc mindenért kárpotolt ,de itt a Pokerarc lánykérése vitte el a pálmát...<3...imádni valoak voltak de kulonosen a szerelmes Pokerarc...<3...és persze kis szoszátyár számitogép zseni rendorunk...és persze mind a négy Amor nyila által megsebzett párunk...<3...Mégegyszer koszonom a forditást és igaz háromszor toltottem le a sorozatot de megérte...:)...Anna :)...

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég