Memory Lost (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 13. 12:10

végre a helyére került minden! Tudod Rita, most kívánom de nagyon, hogy ne legyen igazad :D hogy a két kedvenc sorozatunkból nem lesz 2. évad! Nagyon nagyon kellene!
De legalább alapnak itt vannak ezek a remek történetek, és ez utóbbit lehet most már maratonozni is! \:D/ :-bd :littlehearth: .
Izgalmas volt ez a rész is, hogy megoldódott a két lány helyzetének tisztázása! Jó volt a befejezés is, a lánykérés, a finoman vezetett egymásra találás! Örültem a többek örömének is! T még annak ellenére is hogy miért volt bandatag, még az utolsó cselekedete is olyan egyedi, ahogy S-nek a sorsát elrendezte, hogy normális életet élhessen! Mondjuk a hajón történtek után nem tudom hogy sikerült megúsznia...de nem baj, ha maradt egy kis rejtély
Viszont a prof nem változott semmit, kezdi a szériát megint előről...
Nagyszerű volt ez a történet, bár az eleje kissé erősre sikeredett..gondolok a kastélyban történtekre. Talán azt kihagytam volna, még jó hogy nem tartott sokáig! :D
A most belekezdőknek jó szórakozást kívánok, izgalmakban nem lesz hiány! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2018. február 13. 12:51

Kedves Rita ! Teljes a meg világosodás nálam este az az éjszaka megnéztem az útólsó részt ! Nagyon jó hogy ez lett a vége ,mert így érzem tökéletesnek ezt a sorozatot .Annyit izgultam még a 35.-résznél is .,most már ki engedhetek . Egy kicsit az az érzésem ,hagytak egy kis nyitott befejetést ,ami nem zárja ki a folytatást ,mivel Su Min látni vélte EST ott maradt a rajz ,de lehet csak a képzeletünkre bízták a befejezést mert a történet be lett fejezve !Közben nézem a The Queen of SOP-ott ,rendesen be szippantott a sorozat ,nagyon szeretem köszönöm az ajánlást ,a Saci barátnőm is ajánlotta ,sőt egy másik sorozatot is amit te fordítottál és ugyan ez a fiú játszik benne aki a vőlegénye volt .Közben ki néztem a Loving, Never Forgetting -et is remélem élnek a film linkek ,és le tudom tölteni ,mert nekem a Mega egy ideje az ellenségem nehezen tudok letölteni róla ,az az csak 2-3 részt pedig be vagyok jelentkezve .Néztem a következő fordításod ,biztos nézni fogom . Ne vedd tolakodásnak ,de szeretném ha ránéznél erre a sorozatra ,szerintem nagyon jó lesz https://www.viki.com/tv/31705c-memories-of-love. Nem zavarlak tovább ,legyenek szép napjaid a gyerekeddel ,érezzétek csodásan magatokat ,most csak oda koncentrálj ! Nagy nagy szeretettel Erzsébet ! :flower1: :flower1: :movingflower:
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2018. február 13. 12:56

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat. Üdv: Eugenia
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. február 13. 13:45

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm, és gratulálok a sorozat fordításához. Izgalmas, rejtélyes, és romantikus volt, örülök, hogy veletek tarthattam. Érdekes, hogy a végét nyitva hagyták. :-?
Jó pihenést kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. február 13. 15:15

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 35-36. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Gratulálok neked az új befejezett sorozatodhoz.
Szép napot kívánok Marcsi :)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. február 13. 15:32

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 34-36.rész fordítását.
Amikor az utolsó képkockákat láttam,azt hittem még nincs vége,hiszen a Doki még él és talán a többiek is.Ekkor kezdtem bősz kutatásba,de csalódtam.Jó lenne,ha folytatnák,én szívesen megnézném.Ez egy olyan sorozat volt,ami után hiányérzetem maradt és az üresség.Ezt az újra nézéssel pótoltam,ami a feliratoddal lett igazán tökéletes.Mostanában nem is láttam hasonlóan ütős sorozatot,amiben minden van,ami egy nézőnek kell,izgalom,romantika,nyomozás,régi titkok,borzongás.Kár,hogy vége.Nagyon szépen köszönöm,hogy ilyen gyorsan és jól lefordítottad.
További szép napot kívánok.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. február 13. 16:04

Szia Rita,köszönöm szépen az utolsó részt is.
Már nézem is,el sem hiszem,hogy itt a vége.Most akkor pihenés
lesz,mert jó hosszú volt ez a sorozat is és még a gyerekek is
mostanában érkeznek haza Angliából,ha jól emlékszem :)
Ettől nagyobb öröm pedig kevés van,ahogy én látom :)
Még egyszer szívből köszönöm a munkádat,amivel nagy örömet
okoztál mindnyájunknak.Legyen minden úgy,ahogy szeretnéd.
Szeretettel ölellek :ymhug:


Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. február 13. 16:13

Kedves Rita Nagyon szépen köszönöm ennek a sorozatnak fordítását, fantasztikus tempóban tetted!!! Bár szeretem a krimiket, de ez a sorozat megdolgoztatta az ember agyát, egyszerre volt rejtélyes, izgalmas és romantikus is.A függőben hagyott vége aszerint értelmezhető ki és mit szeretett volna látni, illetve szerintem egy lehetséges folytatás miatt nem zárták le teljesen ( "a remény hal meg utoljára!")
Különlegessége a sorozatnak, hogy kivételesem együtt haladtam a fordításoddal és időnként még le is maradtam!
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. február 13. 16:15

Üdv.
Köszönöm szépen a 33-36. részek feliratait.
andingo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. március 1. 11:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: andingo » 2018. február 13. 17:44

Szia Ezoritu!
Úgy tűnik, hogy "bűncselekmények sorozatai" vannak most terítéken nálam. Most még a felénél tartok annak, amit nézek, de utána jön a memory. Nagyon kíváncsi vok. Köszönöm a feliratokat
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2018. február 13. 18:29

Szia Rita,

Most kerültem csak gépközelve, így én csak most fogom meglesni a befejező részt. Már nagyon vártam! :-ss Sajnos tegnap este már nem tudtam megvárni a feliratot, mert ma korán kellett kelnem a munka véget, de most már itt is vagyok és már nézem is.

Köszönöm a munkádat. Már a korábbi hozzászólásom alkalmával is leírtam, de még egyszer leírom, mert szavakkal nem tudom eléggé kifejezni, hogy mennyire hálás vagyok neked és a munkádért. Ha te nem lennél,és nem kezdtél volna el fordítani, akkor lehet/valószínűleg még a mai napig sem látnánk ennyi remek sorozatot.

Ui: Már alig várom az újabb gyöngyszemet tőled, de azért pihenj előtte/mellette sokat! :x

THANKS FOR EVERYTHING! BIG HUG! :littlehearth: :x :ymhug:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. február 13. 18:34

Köszönöm Rita, ezt a nagy munkát.
Én még nem értem el a közepéig.
Pihenj kicsit. Igaz látom itt van már egy Valentin napi film. Mindjárt letöltöm.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 13. 18:35

Nagyon szívesen, örömmel és lelkesen készítettem a feliratokat, mert tudtam, hogy tetszeni fog
nektek is, és élvezni fogjátok a sorozatot!

Mindenkinek nagyon szívesen! A maratonozóknak jó borzongást és izgulást!


virag1 írta:Ami elgondolkoztatot, hogy a Professzor tudta, hogy a fia beteg de nem tesz semmit hogy megállítsa, hol a szülői felelősség.. Kriminál pszihológusként nagyon jól kell tudnia, hogy a fiam még nagyon sok ember életét fogja veszélyeztetnti .


Virág! Egyetértünk! Azóta már kiderült, hogy Xu professzor tudta, hogy a fia, K, nagyon is rossz
úton jár, szinte félt otthon, ahogy azt fiának is mondta, de jobbnak látta, ha nem beszélnek róla.
A problémák szőnyeg alá söprése az életébe került.

cicus írta:Nagyon magabiztosak voltak,még a kávés csészét is ott hagyták és megúszták még 5 évig.

Cicus! "M" magabiztosságának meg is lett az eredménye, a kávéból ki tudták mutatni a DNS-ét, és
ő lett a banda első gyanúsítottja.

wsxwsx18 írta:bár azért azt meg kell vallani, hogy Han Chen és Su Mian kapcsolata szerintem nagyon gyorsan történt, csak fogtam a fejemet, hogy az egyik pillanatban még bunkó vele másikban pedig már csókcsatát vívnak.

Brigi! Miközben fordítottam, többször is észrevettem, mennyire rosszul ábrázolták az idő múlását a sorozatban.
Néha muszáj lett volna elejteni egy-egy mondatot, hogy érezzük, mennyi idő telhetett el az egyik jelenettől
a másikig. A ruhák variálásával is segíthettek volna ezen a problémán. A készítők nagyon keveset törődtek
ilyesmivel. Az öt évvel ezelőtti jelenetek egyikében Su Mianon ugyanaz a fekete magassarkú cipő van, amiben
a jelenben játszódó jelenetekben is van. Bár semmi sincs abban, ha valaki öt évig hord egy cipőt (nekem van
jóval idősebb is), de egy fiatal lánynál ez nem jellemző.
Szerintem nem ennyire egyik percről a másikra szerettek bele egymásba, csak így érzékeltették velünk.

Kata58 írta:A rántottás lánykérés aranyos volt

Kata! Nekem azonnal az jutott eszembe, hogy mi lett volna, ha lenyeli a gyűrűt?

Folytatom!
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. február 13. 19:07

Köszönöm Rita a sorozat befejező részeinek fordítását, és azt a gyors és szép munkát, amit a fordításával végeztél! Nagyon élveztem a sorozatot! Egyben boldog Valentin Napot kívánok! :) :) :)
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2018. február 13. 19:29

Kedves Rita!
Köszönöm a feliratokat!
wx
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 13. 19:58

lizzismith írta:beteg voltam, most már javulóban vagyok

Lizzi! Remélem, azóta még jobban vagy már!

lizzismith írta:Tetszik, hogy ennyire kimutatják a szenvedélyes szerelmüket. Hiába, a szerelemnek a sava, borsa maga a szenvedély.

Azt hiszem, Lizzi, a My Sunshine-nál is te írtál valami nagyon hasonlót, és akkor is helyeseltem, mint
ahogy most is. Épp emiatt a kendőzetlen szenvedély miatt éreztem hasonlóságot a My Sunshine beli,
és az itteni szerelmi kapcsolat közt.

csilla0602 írta:Pókerarcot még mindig imádom. Édes amikor szégyenlősködött a kis nővérke előtt.

Csilla!
Drága sógornőm volt az első, aki azt mondta, hogy neki Pókerarc tetszik a legjobban, azóta sokan
kinyilvánítottátok ugyanezt. Nálam férfiként nem nyerő, de a sorozatbeli karakterét nagyon csíptem.
A nővérke illett hozzá. Talpraesettsége, határozottsága ellensúlyozta PA esetlenségét, sutaságát.

bearbear írta:Elkezdtem leszedni. Maraton lesz belőle. Az általad ajánlott The Greatest Love nagyon tetszik, élvezem minden percét, nagyon kellett most nekem egy ilyen vidám sorozat. The Great Seer és a Jang Ok Jung, Live in Love viszont sámomr aolyan sorozat, amit évente legalább egyszer megnézek, mivel főleg a kosztümös, történelmi sorozatok érdekelnek. Ezekért tényleg nagyon hásá vagyok és köszönöm neked, hogy láthattam.

Nelli! Már lehet, hogy el is kezdted a maratont! Remélem, nagyon fog tetszeni a sori! Lesz mit
emészteni benne, főleg egyben nézve. Nem is tudom, van-e olyan ember, akinek ne tetszett volna a
The Greatest Love. Nagyon kevés történelmit fordítottam, pedig szerettem őket, de mint ahogy most
is, a modernek mindig elcsábítanak. A saját kosztümöseim közül a The Moon that Emracing the Sun a
kedvencem. Nem régen néztem meg újra, és még mindig alig tudtam letenni.

gyomar írta:Su Mian beépülésénél minden bandatag tudta, hogy Ő rendőr, ez az egész színjáték volt, mire volt akkor jó, rendesen átverték a lányt

Marcsi!
A cél az volt, hogy úgy csalják be magukhoz, vagyis a Dokihoz Su Miant, hogy saját maga akaratából
menjen. Ezért K megmutatta neki az apja halálának jegyzőkönyvét. SM be is kapta a csalit, és máris
be akart épülni a bandába. Ezzel a Doki elérte a célját. Nem kellett erőszakos módszerrel odavinni a
lányt.

Folytatom!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 13. 22:11

Kedes Rita!Gratulálok az újabb befejezett munkádhoz! :-bd Köszönöm ennek a sorozatnak a fordítását. ^:)^ Az utolsó részeket a múltbéli történésekkel egyben néztem meg. Előttem már mnden lehető dologról írtatok már. :ympeace: Izgalmas, néha kegyetlenül borzalmas dolgokat művelt az ABC banda, beteg elméjű emberek gyülekezete. x_x Magyarázatot kaptunk a miértre, mindenki sérült múltjából, hogyan fejlődtek idáig, ami persze nem mentség, csak sajnálatra méltó. [-x A szerelem nevében elkövetett bűntetteket nem tudom megérteni, sem elfogadni. [-x Forgatókönyvírónk női lelkének köszönhetően a romantikus szál boldog pillanatai ellensúlyozták a sok borzalmat. :ympeace: Nyugtatónak, a végére minden hősünk megtalálta a párját, hogy az utolsó képsorokkal ismét ott maradjon egy kérdőjel! :-?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 14. 6:19

Kata58 írta: Felhasználni az unokatesót, hogy majd a másik lány végleg az ővé lehessen
azért nem semmi a prof fia, hogy képes volt a saját apját megölni... :( .

Kata! Nagyon fájt, ahogy Jin Xi-vel bántak. Egyszerűen csak fejbe lőtték és kész, volt, nincs.
Egy élet ennyi nekik. Eddig is ennyi volt, de legalább úgy válogatták ki akiket halálra ítéltek,
hogy legyen valami nagy bűnük, de ennek a szerencsétlen fiatal lánynak csak az volt a "bűne",
hogy nagyon hasonlított az unokatestvérére. És akkor még R képes volt végignézetni Su Miannel
az egészet!
K a velejéig rossz volt. Okos és rossz. A legrosszabb kombináció.

wsxwsx18 írta:Olyan jó volt ez a sorozat is, és olyan gyorsan a végére értünk. :( De közben meg örülök is, hisz nélküled ma még e sorozat létezéséről se tudnánk.

Lehet, hogy megdöntöttem a saját csúcsomat. Szerintem még nem fordítottam le ilyen gyorsan
egy 36 részes sorozatot sem. December 22-én tettem ki az első négy részt, és február 12-én az
utolsót. Ha nem lett volna ennyire izgalmas, ha nem várnám a gyermekeimet, ha nem sűrűsödnének
a suliban a dolgaim, akkor biztos, hogy nem rohanok ennyire, de ez most így volt jó.
Én is nagyon örülök, hogy több, mint egy évig türelmesen várt rám a sori!

annamama írta:Rita ez a sorozat valami fenomenális én aki igazábol nem is szeretem a trillert ugy a monitor elé szogezet hogy egy-egy rész végén csak ultem tovább....mintha valoban oda lettem volna szogezve vagy szijjazva

Anna! Én is így gondolom, és hasonlóan éreztem magam, amikor először néztem, mint te. Azzal a
különbséggel, hogy akkor egy másik sorozatot fordítottam épp, amivel szintén haladni kellett úgyhogy
a Memory miatt nagyon keveset aludtam, de nem sajnáltam az időt rá.
Én sem szerettem a thrillert, vagyis azt hittem, sőt bebeszéltem magamnak, hogy nem szeretem,
anélkül, hogy megbizonyosodtam volna róla. A Love Me volt a választóvíz. De jó, hogy az utamba
került!

annamama írta:imádni valoak voltak de kulonosen a szerelmes Pokerarc...<3...és persze kis szoszátyár számitogép zseni rendorunk...és persze mind a négy Amor nyila által megsebzett párunk...

Úgy örülök, hogy ennyire jó befejezést kaptunk. Lehetett volna sokkal szomorkásabb is, belefért
volna a műfajba, egy szavunk sem lehetett volna. De így... szuper lett! Csupa jó érzéssel búcsúzhatunk
el egymástól.

Kata58 írta:Tudod Rita, most kívánom de nagyon, hogy ne legyen igazad :D hogy a két kedvenc sorozatunkból nem lesz 2. évad! Nagyon nagyon kellene!

Pedig nincs jele! A Love Me, a Memory és a Csiga egy trilógia három kötete, ezek alapján készültek
a sorozatok. Ha az írónő folytatja a történetet, biztosan megfilmesítik, de erre nem látok esélyt. Sajnos!!!

Folytatom!
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. február 14. 10:18

Kedves Ritám!
Millió köszönet az áldozatos munkádért!
Bevallom, bár a sorozat is nagyon tetszett, de csodás érzés volt együtt haladni a többiekkel, megosztani az érzéseinket, benyomásainkat, amiket a film előidézett. Tehát...Nem csak a fordításért mondok köszönetet, hanem ezért a kis közösségért is, mely általad jött létre. Ugyan így éreztem annak idején az előző sorozatnál is.
Kívánom, hogy csodás időt tölts együtt a gyerekeiddel, töltekezz fel sok-sok boldogsággal, hogy félre tudj tenni a nehezebb időkre is.
Spoiler: mutasd
Az én kicsi lánykám is elment Írországba, és csak nyáron fogom újra látni. Én itt dolgozom Németországban, a két nagy otthon. Néha úgy érzem, megszakad a szívem, hogy az élet így elsodort minket egymás mellől. Gondolom, hogy te is tudod, milyen érzés ez.
Még valami: köszönöm kedvességedet, de hálistennek már jól vagyok. (és ezt most lekopogtam mindenféle módon, amúgy babonásan)
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 14. 16:56

wsxwsx18 írta:Azért már furdal a kíváncsiság, hogy mi lesz a következő gyöngyszem tőled.

Brigi! Még nem tudom! Az biztos, hogy a To Be a Better Manhez nincs kedvem nekikezdeni. Azt még
tartalékolom. Eddig néztem a thai I Can See You-t, de tele van orvosi kifejezésekkel, ami miatt ebbe
sem fogok belekezdeni, de amúgy sem nyert meg magának.

Ma letöltöttem egy 2015-ös tajvanit, amit már egyszer leszedtem, és az első részét el is kezdtem nézni,
de jött egy kínai, ami elragadott mellőle, így nem foglalkoztam vele tovább. Sok szépet olvastam róla,
és ez is olyan sorozat, amin már többször megakadt a szemem. Este fogom elkezdeni nézni.

Erzsike54 írta:Közben nézem a The Queen of SOP-ott ,rendesen be szippantott a sorozat ,nagyon szeretem köszönöm az ajánlást ,a Saci barátnőm is ajánlotta ,sőt egy másik sorozatot is amit te fordítottál és ugyan ez a fiú játszik benne aki a vőlegénye volt .Közben ki néztem a Loving, Never Forgetting -et is remélem élnek a film linkek ,és le tudom tölteni ,mert nekem a Mega egy ideje az ellenségem nehezen tudok letölteni róla ,az az csak 2-3 részt pedig be vagyok jelentkezve .


Erzsébet! Nagyon-nagyon szeretem a Queen of SOP-ot!!! Nálam a sajátjaim közt még mindig a dobogón
van, pedig a első kínaim volt. Igaz, több első, több második, és több harmadik helyezettem is van.
A Lovingot is imádni fogod, mert azt is mindenki szerette, aki nézte. Jerry Yan elvarázsolt a soriban!

A Never Give Up, Dodo-ban már nem vagyok biztos, hogy tetszeni fog, mert az csak annak a rétegnek
való, aki vevő a kínai humorra. De aki vevő, az imádni fogja. Mivel én csak a Mr. Bean-féle humort nem
bírom, de bármi más jöhet, természetesen imádtam, úgy ahogy volt, és ezzel nem voltam egyedül.
A szerelmes párt alakító Godfrey Gao és Yin Hang olyan egységet mutat, ami nagyon ritka sorozatokban.
Tényleg olyanok, mintha egy pár lennének, és a saját életüket mutatnák be nekünk. Itt is kendőzetlen a
szenvedély.

Az avistaZon biztos, hogy seedelik a Lovingot!

Erzsike54 írta:Ne vedd tolakodásnak ,de szeretném ha ránéznél erre a sorozatra ,szerintem nagyon jó lesz
https://www.viki.com/tv/31705c-memories-of-love.

Utánaolvastam, és vegyes a fogadtatása. Majd ha több része is le lesz fordítva újra megnézem, miket
írnak róla.

szilagyongyi írta:Hálásan köszönöm, és gratulálok a sorozat fordításához. Izgalmas, rejtélyes, és romantikus volt, örülök, hogy veletek tarthattam.

Gyöngyi! Köszönöm szépen! Neked is nagyon szívesen! Én is örülök, hogy együtt mozizhattunk! Remélem
a következő sorozat is elnyeri a tetszésedet!

Folytatom!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 14. 17:02

Nem tudom ki hogy van vele, de újrakezdtem az egészet, de hogy a 3o. tól tuti többször is nekiállok az már most biztos!
Egyébként meg tegnap egy kicsit napsugaraztam...valahogy úgy vonzott az is, hogy újra kezdjem. Levezetésnek jó lesz. Utána pedig befejezem a DUEL-t. Na az sem való mindenkinek! De nagyon tetszik izgalmas.
Csigás sorit meg nem tudom megnézni, mert a felirat nem passzol csak az első 13. részhez, utána meg brrrr.... Pedig azt is megnéztem párszor.
A Love Me, a Csigás, és ez a Memory Lost annyira jók hogy javasolni lehetne esti műsorban a TVnek a sok pasás hülyeség helyett, akikkel meg etetik a magyarokat, mintha a janicsárok vajas kenyerek lettek volna! Még a gondolatától is égnek áll a hátamon a szőr! Úgy fel vagyok háborodva! Mintha nekünk magyaroknak mindent le lehetne gyömöszölni a torkán! Hihetetlen! Közben meg mennyi gyönyörű alkotás van úgy mint magyartól kezdve Kínáig bezárólag! Sajnálom azokat, akik nem tekintenek ki a megszokott sémából. Nem tudják mit veszítenek! Mondjuk, ha anno nem kezdi vetíteni a televízió a Palota ékkövét, biztosan én is sok mindenről lemaradnék. Innen indultam el egy csodás kalandra. Egyedül a szellemes, vámpiros, testátköltözéses filmsorikat nem nézem. egyetlen kivétel van a Two Kops..sorozat. Ja és a "mássággal kapcsolatosakat sem! Ezekkel nem tudok megbirkózni! De nem kesergek, választék van bőven Rita munkái között is, alig van egy kettő amit pont a fentiek miatt nem láttam./belenézve sem bírtam /. Viszont van ami még megnézésre vár, úgyhogy unalom már csak emiatt is kizárva!

Mindenkinek kellemes szórakozást kívánok azokban a sorozatokban és filmekben, amikben örömüket találják! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 14. 17:15

https://www.viki.com/tv/31705c-memories ... belenéztem az ajánlóba és padlót fogtam, micsoda szereposztás!Elfelejtett szerelem lehet így fordítani, csak szabadon szótár nélkül... :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Talán egyszer majd sor kerül rá! A To bettert nagyon várom, de egyben türelmesen is, a lényeg, hogy már lent van a gépen ott pihen. Egyszer csak arra is sor kerül!
Ritám, elfelejtettem írni, hogy kellemes készülődést, és időtöltést a gyerekekkel! Használjatok ki minden pillanatot! Szeretettel üdvözlöm őket innen is! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 14. 17:49

Vaskica06 írta:Ez egy olyan sorozat volt,ami után hiányérzetem maradt és az üresség.Ezt az újra nézéssel pótoltam,ami a feliratoddal lett igazán tökéletes.Mostanában nem is láttam hasonlóan ütős sorozatot,amiben minden van,ami egy nézőnek kell,izgalom,romantika,nyomozás,régi titkok,borzongás.Kár,hogy vége.Nagyon szépen köszönöm,hogy ilyen gyorsan és jól lefordítottad.

Ica! Egyetértek veled, nekem is ugyanez a véleményem! Amikor először a végére értem, azonnal
szerettem volna újra nézni, mert már sok mindent másként láttam volna. Végül csak azért nem
kezdtem bele az újrázásba, mert tudtam, hogy lefordítom, és amiatt újra meg fogom nézni, nem
is egyszer...
Nagyon szívesen az élményt! Örülök, hogy újra együtt tudtunk sorozatozni!

cicus írta:Most akkor pihenés lesz,mert jó hosszú volt ez a sorozat is és még a gyerekek is
mostanában érkeznek haza Angliából,ha jól emlékszem

Cicus! Mindig megfogadom, hogy igyekszem rövidebb sorozatot választani következő sorinak,
aztán mindig 30+-os lesz belőle! Magát a tényt, hogy egy sorozat hosszú, szeretem. Ezekben, ha
jól meg van csinálva, nagyon jól ki lehet bontani a karaktereket és a történetet. Élvezetesebbek
tudnak lenni, mint a 16 részesek némelyike.
Egy hónap múlva érkeznek a gyerekek, már nagyon várom őket! Először azért siettem, hogy addigra
befejezzem a sorit. Utána meg azért, mert hamarosan különböző programok indulnak a suliban és
jobban le leszünk terhelve.

cicus írta:Még egyszer szívből köszönöm a munkádat,amivel nagy örömet okoztál mindnyájunknak.
Legyen minden úgy,ahogy szeretnéd.

Mindent nagyon szívesen! Én is köszönöm, hogy végig itt voltál velünk!

gyomar írta:Nagyon szépen köszönöm neked a 35-36. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Gratulálok neked az új befejezett sorozatodhoz.

Marcsi! Nagyon szívesen a fordítást! Köszönöm szépen! Jó volt újra együtt izgulni!

MinGi írta:Nagyon szépen köszönöm ennek a sorozatnak fordítását, fantasztikus tempóban tetted!!! Bár szeretem a krimiket,
de ez a sorozat megdolgoztatta az ember agyát, egyszerre volt rejtélyes, izgalmas és romantikus is.
Különlegessége a sorozatnak, hogy kivételesem együtt haladtam a fordításoddal és időnként még le is maradtam!

Kedves Zsike! Tanulság, hogy máskor is bátran tarts velünk! Jót nevettem azon, hogy néha lemaradtál!
Gyorsan szeretek fordítani, de ez még tőlem is extra sebesség volt. Jól tetted, hogy ezt is kipróbáltad!
Ági volt még az, aki egy próba erejéig feladta a egyben nézős szokását. Remélem mindkettőtöknek
kellemes, ismétlésre méltó élmény volt!

Folytatom!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. február 14. 18:37

Kedves Rita !

Köszi mégegyszer a sorozat fordítását. Összeségében tetszett, de a kedves íronő egyet kiahagyott, a sejtemlékezetet. Ez a dokinál is igaz volt mikor az örült csoport megfigyeli 5 év után és azt mondja a szokásai nem változoztak.
Tehát Su Mi nál is a kellett volna emlékeznie a dokira, hogy Ő volt aki mindent tönkretett körölötte. ( Ez olyan mikor az ember romlott ételt eszik és nagyon beteg lesz tőle utána elég csak a szagát megérzi és a tested elutasítja az ételt.)
Jó pihenést és előkészületet a gyermekeiddel való együttléthez és ahogy írtad a suliban is több program is van.
Biztos vagyok, hogy a következő sorozat is jó lesz amit valóban elkezdesz majd fordítani.
És ahogy mások is írták külön köszönöm, hogy KIBESZÉLGETHETJÜK a sorozat nézése közben felmerült gondolatainkat veled és a többiekkel és nagyon jó kis csapat alakult ki ahogy olvasom.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 14. 19:01

andingo írta:Úgy tűnik, hogy "bűncselekmények sorozatai" vannak most terítéken nálam. Most még a felénél tartok annak, amit nézek, de utána jön a memory. Nagyon kíváncsi vok. Köszönöm a feliratokat

Szia Andi! Ha lehetne, újra egy Memoryhoz hasonló sorozatot választanék! Ha valaki azt mondja
korábban nekem, hogy ennyire fogom szeretni az akció és a thriller műfajokat, jól kiröhögtem
volna.
Jó szórakozást a Memoryhoz! Nagyon szívesen!

wsxwsx18 írta:Köszönöm a munkádat. Már a korábbi hozzászólásom alkalmával is leírtam, de még egyszer leírom, mert szavakkal nem tudom eléggé kifejezni, hogy mennyire hálás vagyok neked és a munkádért.
Ui: Már alig várom az újabb gyöngyszemet tőled, de azért pihenj előtte/mellette sokat! :x

Brigi! Nagyon nagy örömmel fordítok és osztom meg veletek! Nélkületek nem sok értelme lenne az időmet
töltenem a fordítással. Ahogy mondtam már, szükségem van Rátok, a jelenlétetekre, a véleményetekre.

Nagyon szívesen az élményt! Örülök nagyon, hogy még egy sorozatot együtt izgulhattunk végig!

Én is kíváncsi vagyok a következő fordításomra!

nildiko írta:Köszönöm Rita, ezt a nagy munkát.
Pihenj kicsit.

Ildikó! Neked is nagyon szívesen! Pihenek, de már hiányzik a fordítás! Nem vicc!

leo-leo írta:Köszönöm Rita a sorozat befejező részeinek fordítását, és azt a gyors és szép munkát, amit a fordításával végeztél! Nagyon élveztem a sorozatot! Egyben boldog Valentin Napot kívánok!

Leo45! Neked is nagyon szívesen! Köszönöm a dicséretet! Boldogság olyan dolgot csinálni,
amivel sokaknak örömet okoz az ember! Örülök, hogy neked is tetszett a sori!

Gabóci5 írta:Gratulálok az újabb befejezett munkádhoz! :-bd Köszönöm ennek a sorozatnak a fordítását. Forgatókönyvírónk női lelkének köszönhetően a romantikus szál boldog pillanatai ellensúlyozták a sok borzalmat. :ympeace: Nyugtatónak, a végére minden hősünk megtalálta a párját, hogy az utolsó képsorokkal ismét ott maradjon egy kérdőjel! :-?

Gabi! Köszönöm szépen! Ez volt a 66. sorozatom! (csak mert tudom, hogy te is szereted a szép számokat!)
Írtam én is, hogy sokat számított, hogy a sorozat megálmodója egy nő. A sok borzalom ellenére is úgy érzem,
hogy a Memory Lost nőknek íródott sorozat volt. Olyan elemekkel produkált, amik csak egy nő fejéből pattanhattak
ki. Például a sok, és minőségi romantika, ami ettől a műfajtól idegen. Ja és a megelégedésünkre elvarrt szálak is
erről tanúskodnak.
Nagyon örülök, hogy újabb közös sorozaton vagyunk túl!

Folytatom!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég