Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. augusztus 2. 14:57

Kedves Rita!

Köszi az újabb részeket a himzás az ...............10 pontos volt.
Kigyótartó ügyben. Paksi Zoltán asztrofilozófus és Ő irt már róla.
itt le lehet tölteni a 14 csillagkép munkáját pdf ben. http://www.ujkorklub.hu/load/ezoterikus ... 1-1-0-2792 és a 100. oldalnál kezdődik a Kigyótartó csillagkép meséje. Jó olvasást. Hogy a leány mirt Kigyótartó a születése alapján még nem tudom de utána nézek.
Ha valamire rájöttem megirom.
:flower1: :littlehearth: :flower1:
bearbear

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. augusztus 2. 15:22

Ebbe a könyvbe majd belenézek.
Nem tudjátok, mitől vadulnak meg a kigyótartók?
Inkább leszek vad kígyótartó, mint tokás bika. Engem nem érdekel :D
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. augusztus 2. 15:50

Bocsi elirtam a 32.oldalon van. :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 2. 16:14

Szia Virág! Köszi, elolvastam a Kígyótartóról írottakat, bár már eddig is olvastam egy párat.
A másik kimaradt csillagkép, az Orion is szerepelni fog a sorozatban.

Ez is Paksi Zoltántól való. Ez alapján én Szűz vagyok, a lányom pedig Kígyótartó:

Spoiler: mutasd
Kos: április 22.–május 9.
Bika: május 9.–június 16.
Nimród (Orion): június 2.–június 23.
Ikrek: június 24.–július 18.
Rák: július 25.–augusztus 7.
Oroszlán: augusztus 11.–szeptember 16.
Szűz: szeptember 20.–október 21.
Mérleg: november 7.–november 22.
Skorpió: november 25.–december 19.
Kígyótartó: november 8.– január 4.
Nyilas: december 19.–január 19.
Bak: január 21.–február 13.
Vízöntő: január 31.–március 8.
Halak: március 10.–április 21.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 2. 16:17

bearbear írta:Ebbe a könyvbe majd belenézek.
Nem tudjátok, mitől vadulnak meg a kigyótartók?
Inkább leszek vad kígyótartó, mint tokás bika. Engem nem érdekel :D

Nelli, én tudom, de nem mondhatom még meg. Nem lehetsz Kígyótartó, hacsak
meg nem hamisítod a születési anyakönyvi kivonatodat! Addig maradsz tokás
Bika (Különben is, milyen legyen egy Bika? Nem lehet egyszálbélű!)

Ennek is van tokája:

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. augusztus 2. 17:01

Imádlak benneteket.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. augusztus 2. 17:33

Na tehát utána olvastam. Paksi_Zoltan:_Asztrozofia Egi utak csillaguzenete könyvét letöltöttem és a számunkra érdekes részt végigolvastam ( Tanultam asztrológiát valamennyit,ami engem érdekelt belóle, na egy pár évet)
Tehát az alap 12 bolygós házrendszeren felül van az a +kettő melyből az egyik a Kigyótartó csillagkép de ez csak azt jelenti hogy az alap napjegyet átszinezi az a plusz jegy. Tehát példánkban a nyilas jegyet átszinezi a Kigyótartó. Mivel irtad hogy főhósünk dec. 16-án született a Kigyótartó csillag álló csillagai melyek különleges beavatási helyek ezt el lehet olvasni a kedvenc könyvemben
Spoiler: mutasd
Dr Czeizel Beatrix és Greskó Anikó könyve Csillagnemeztsége és Lélekcsaládok. Teljesen friss 2007-es az első könyvük, elég összetett

Példánkban a Kigyó nemzetség NŐI ágának a beavató csillagairól van szó. Ez a nemzetség a régi Papnői minőséget képviselte és az azon keresztül megtanulható tudásról van szó.
Ugy hogy bárkinek a képletében lévő további bolygóit is átszinezheti ez a két plusz jegy, mert nem csak a nap jegyról szól az asztrológia.
^:)^ ^:)^ :flower1: :flower1: :littlehearth:
bearbear

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. augusztus 2. 18:21

Rita, most kaptam a titkos jelentést Virág főnökasszonytól, hogy színezem a kígyótartót, tehát lehetek kígyótartó. Agyő toka!
:ymparty:
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2018. augusztus 2. 19:51

Sziasztok!
Rita, köszönöm szépen az első nyolc részt, jókat derültem :))
Érdekes, hogy nem a kínai csillagjegyeket vették alapul, ezt csak két dolog magyarázhatja: a kínaiak is globalizálódnak, a Ny hódít és/ vagy a kínaiak nekünk (is) készítették ezt filmet. :-?
Az idősíkos szál: a "fürdőzős" jelenet miatt nálam is hajaz mind a Moon Loversre, mind a Go princess, go filmre. Mindezzel együtt is eredeti, friss. Kíváncsi vok a szupererők jelentőségére. Tetszenek a "fapofa"-típusú uralkodók :)) a lány és a zavaros szituk együtt =)) Érdekes, hogy nincs erős éle a hatalmi harcnak, tetszik, hogy a komikum van előtérben. A repkedéseket is el tudom így fogadni ;) Kíváncsian várom a folytatást, hogyan fogják megoldani ezt a rengeteg színészt, mit hoznak ebből ki :-? \:D/
Kép
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. augusztus 2. 20:18

Kedves Ritám!
Köszönöm ennek az újabb sorozatnak a feliratait. Nagyon féltem belevágni, amikor láttam, hogy Ma ágyas alakítja a női főszereplőt. De......ügyes kislány: teljesen elfeledtette velem ebben a sorozatban, hogy ő volt Ma ágyas. Aranyos, szeretni való teremtés itt.
A fiúkák mind aranyosak, de egyik sem a fogamra való - remélem ezért nem ugrik senki sem a torkomnak. ;)
Várom a további fejleményeket, biztos élvezetes lesz.
Ahogy olvasom mindenki várta odahaza az enyhülést, még némi szuper erőt is bevetettek egyesek. Itt Németországban is tombol a nyár, de én ezt imádom: inkább elviselek bármilyen meleget, de fázni nagyon gyűlölök. Na, ezért lehet egy páran már megköveznek. ;)
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. augusztus 2. 20:47

Rita! Köszi a folytatást, újra ill. egybe néztem a nyolc részt, kiélvezve a poénokat. Várom a folytatást. :)
Olyan szép ez macsek!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. augusztus 2. 21:09

lizzismith írta:Kedves Ritám!
Köszönöm ennek az újabb sorozatnak a feliratait. Nagyon féltem belevágni, amikor láttam, hogy Ma ágyas alakítja a női főszereplőt. De......ügyes kislány: teljesen elfeledtette velem ebben a sorozatban, hogy ő volt Ma ágyas. Aranyos, szeretni való teremtés itt.
A fiúkák mind aranyosak, de egyik sem a fogamra való - remélem ezért nem ugrik senki sem a torkomnak. ;)
Várom a további fejleményeket, biztos élvezetes lesz.
Ahogy olvasom mindenki várta odahaza az enyhülést, még némi szuper erőt is bevetettek egyesek. Itt Németországban is tombol a nyár, de én ezt imádom: inkább elviselek bármilyen meleget, de fázni nagyon gyűlölök. Na, ezért lehet egy páran már megköveznek. ;)

Szia! A fiúkák aranyosak, és nagyon helyesek,pont.
De tudod az én koromban (53)már nem Oppázza le ezeket a cuki fiúkákat, jót szórakozom miközben őket nézem de nem ez a generáció az aki lázba hoz, tehát egyet értek veled.
Szia szép estét
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 2. 21:17

Én is csak anyai szeretettel pátyolgatnám az én kis érzelmileg retardált császáromat.
Nem tehetek róla, mindig a hátrányosabb helyzetű főhősnek drukkolok.

Még mindig itt tart! A holnapi 9. részben FF újra megmenti az életét, erre ez a válasz:

Kép

Szerencsére Fei Fei már nem veszi komolyan:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 7:26

gyomar írta:Imádlak benneteket.

Mi is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 7:43

cicus írta:Ne is mondd,már én is nézegettem és biztosan jó lesz,talán ezért is
hosszabbították meg.Sajnos kevesen vágnak bele,pedig ami jó szívesen nézi az ember,
mert szörnyű amikor hosszú sorozatoknál húzzák a történetet mint a rétestésztát.
Ez biztosan nem az a kategória,de tudom aki fordítja és unja egy idő után,annak
nem könnyű hanem szenvedés be is fejezni.Majd meglátod később és még dönthetsz
másképpen is :) Úgy lesz jó,ahogy lesz,mert ha nem ez lesz,jön valami más ;)
Gyönyörű napot ma is :x

Igen, azt fogom csinálni, hogy nem kezdek bele azonnal, hanem csak elkezdem nézni. Úgyis sok a munka
a suliban év elején. Még az is lehet, hogy végignézem, és utána döntök a sorsáról. Meglátjuk. Csak az író
miatt veszem még ezek után is fontolóra.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 8:06

Ir-csi írta:Sziasztok!
Rita, köszönöm szépen az első nyolc részt, jókat derültem :))
Érdekes, hogy nem a kínai csillagjegyeket vették alapul, ezt csak két dolog magyarázhatja: a kínaiak is globalizálódnak, a Ny hódít és/ vagy a kínaiak nekünk (is) készítették ezt filmet. :-?
Az idősíkos szál: a "fürdőzős" jelenet miatt nálam is hajaz mind a Moon Loversre, mind a Go princess, go filmre. Mindezzel együtt is eredeti, friss. Kíváncsi vok a szupererők jelentőségére. Tetszenek a "fapofa"-típusú uralkodók :)) a lány és a zavaros szituk együtt =)) Érdekes, hogy nincs erős éle a hatalmi harcnak, tetszik, hogy a komikum van előtérben. A repkedéseket is el tudom így fogadni ;) Kíváncsian várom a folytatást, hogyan fogják megoldani ezt a rengeteg színészt, mit hoznak ebből ki :-? \:D/

Szia Ir-csi! Valóban nincs erős hatalmi harc, sőt... de erről majd később, ha odaértünk.

Ennek a sorinak is van komoly sztorija, mint a GPG-nak, és itt is eldurvul a helyzet egy idő után,
de nem annyira, mint ott. Viszont ahogy ott is, úgy itt is a humor mindvégig megmarad.

Őszintén szólva, ezeket a szupererőket eléggé hanyagolják, soha nem használják, amikor égető
szükség lenne rá, a végére majdnem el is feledkeztem róla, hogy van nekik ilyen. Ettől függetlenül
végig nagyon élveztem a sorozatot.

Mind a 12+1 mester foglalkoztatva lesz.

Nagyon szívesen! Örülök, hogy eddig tetszik az Emperor!

Ez a módszer megoldaná a világbékét:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 8:27

lizzismith írta:Kedves Ritám!
Köszönöm ennek az újabb sorozatnak a feliratait. Nagyon féltem belevágni, amikor láttam, hogy Ma ágyas alakítja a női főszereplőt. De......ügyes kislány: teljesen elfeledtette velem ebben a sorozatban, hogy ő volt Ma ágyas. Aranyos, szeretni való teremtés itt.
A fiúkák mind aranyosak, de egyik sem a fogamra való - remélem ezért nem ugrik senki sem a torkomnak. ;)
Várom a további fejleményeket, biztos élvezetes lesz.
Ahogy olvasom mindenki várta odahaza az enyhülést, még némi szuper erőt is bevetettek egyesek. Itt Németországban is tombol a nyár, de én ezt imádom: inkább elviselek bármilyen meleget, de fázni nagyon gyűlölök. Na, ezért lehet egy páran már megköveznek. ;)

Kedves Lizzi! Ne félj, nem fogunk megkövezni, itt ilyen nincs.

Nagyon örülök, hogy belevágtál a soriba! Ez a Nelli Ma ágyasa tud valamit, hogy ennyire megutáltatta
magát. Jó döntés volt, hogy nem hagyták benne ezt a fiatal tehetséget abban a szörnyű szerepben,
hanem gyorsan megkínálták Fei Fei karakterével, megmentve őt a beskatulyázástól.

A fiúkákra én is csak fiúkként tudok tekinteni. Mind fiatalabb az én két fiamnál. Persze, ahogy írtam,
van kedvencem, akinek drukkolok, az pedig nem más, mint a császár. Határozottan szüksége van egy
nagyszájú, feleselő, erős nő energiájára. :))

Én is így vagyok vele, mint te. Bírom is, és igénylem is a meleget, és nagyon utálok fázni. Azalatt a
három hét alatt, míg kint voltam Angliában csoki barna lettem, és háromszor esett csak az eső. Ilyen
sem volt még. Az angolok rettentően szenvednek a számukra nagyon szokatlan időjárástól.

Mindjárt teszem ki a következő négy részt. Jók lesznek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 8:38

Gabóci5 írta:Rita! Köszi a folytatást, újra ill. egybe néztem a nyolc részt, kiélvezve a poénokat. Várom a folytatást. :)
Olyan szép ez macsek!

Szia Gabi! Nagyon szívesen! Megnyugodtam, akkor csak a rossz időzítés volt az oka a múltkori
szundinak. Jaj, de jó!

Igen, nekem is nagyon tetszik! Először azt hittem, hogy animációs cica, olyan darabosan mozgott,
de aztán rájöttem, hogy valódi. A ti Garfieldotokra, és Karakteres Szürke Cicára is nagyon emlékeztet.

A kéregető Kígyótartó kutyája pedig nagyon emlékeztet a This is Not What I Ecpectedben szereplő
kutyusra. Úgy tűnik szeretik ezt a fajtát.

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 3. 8:56

Jó szórakozást kívánok a 9.-12. részekhez!

Bonyolódnak az események, és továbbra is igénybe vannak véve a nevetőizmaink.

Fei Fei már megszokta, hogy mindig tömlöcbe zárják. Már magától megy be, és rutinosan
láncra is veri magát... aztán meglátja, hogy esznek és kártyáznak az őrök:


Kép
Kép
Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Oh, My Emperor (8/42)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. augusztus 3. 9:00

Sziasztok!
Drága Ritám gratulálok a hetvenedikhez! @};- Belegondoltam, megnézni se semmi, de lefordítani; mennyi embernek adtál időt, ahol lekerül a teher, félre-sarokba állnak kicsit a gondjaink-bajaink, nyavalyáink. És ezzel a jubiláló történettel mindez hiánytalanul.
Tegnap gondoltam belelesek -balga módon késő este-, erre hajnali kettőig nem volt megállás, mint ahogy a függő, én sem tudtam abbahagyni. Amikor császárka orra vére folyt kész voltam; percekig fetrengve szorítottam össze a számat, hogy ne hangoskodjak már a röhögéstől. Minden rész előtt fogadtam -tényleg mint a függő- csak még ezt az egyet, és megyek aludni.
De nekem most pont ez kell, köszönöm Neked. :-*
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. augusztus 3. 9:04

Ui. Míg firkáltam itt, látom feltetted a következő csomagot Ritám. Köszönöm ezt is, leszedtem, és amint tehetem, falom is be.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. augusztus 3. 10:10

És tényleg itt a következő 4 rész Angyalunktól :x
Köszönöm szépen és mivel most fenn van online is,azonnal rá is
kattintok :ymblushing: ja,hogy lenne dolgom a konyhában,már
el is felejtettem,különben is megvár,ugye? :))
Csodás napot Mindenkinek
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. augusztus 3. 11:42

Köszönöm Rita az újabb csomagot!
Megláttam a börtönös képet és már vigyorogtam. Ma nagyon korán kellett kellnem, aludni akartam ebéd után, de azt hiszem filmezés lesz belőle. :-)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. augusztus 3. 13:06

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 5-12. rész fordítását!
Elsőre is nagyon bejött nekem ez a sorozat,de így hogy nem kell agyalnom rajta,mit is mondtak,minden percét élvezem.A helyzeti és egyéb poénokon jókat röhögök.Nagymamának a beszólása:...Együtt nőttetek fel.Kell köztetek lenni szeretetnek.Szegény császár félrenyelt,aggódtam,hogy fuldokolni kezd.Másik kedvencem.Fei Fei-t elviszik a börtönbe és a herceg kéri a császárt adja neki,ha neki nem kell.A császári "nem" hangsúlya,olyan volt,mintha el akarnák venni a nyalókáját.A börtönőr beszólásán és a jeleneten "...a herceg jön megmenteni Lou-t.Ne vegyétek észre!" fetrengtem.Szóval nagyon jól szórakozom.Este megnézem a következő adagot.Nagyon szépen köszönöm a kellemes perceket.
A fiúkák nagyon helyesek és aranyosak,a fiaimmal hasonló korúak.A lányom jön gyakran mutogatni helyesebbnél helyesebb énekeseket,színészeket,de mindig meg is jegyzi " Tudom,nem hoznak lázba.Neked az idősebb pasik tetszenek." Én is Mo Ran-t kedvelem jobban.A császárnak szurkolok. Fei Fei-t itt viszont imádom,míg Nelli sorozatában Ma ágyasként ,néha megfojtottam volna egy kanál vízbe.Ott nagyon utáltam.Szerintem még sok sorozatban fogjuk ezt a színésznőt látni.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. augusztus 3. 14:26

Rita! Köszönöm ezt a csomagot is. ^:)^ Időnként fetrengtem a röhögéstől,nagyon jó volt, tele poénokkal ez a négy rész. FF nekem nagyon tetszik, üde, bájos tehetséges fiatalka. Mivel én nem láttam a Untouchable Lovers-t nem rontja el semmi a róla kialakult képet.
Tetszett, hogy
- FF természetes közlekedési folyosóként használja a patakot a palotába ki-bejáráshoz,
- ahogy a "csacsi bátyámat" rábírta a vágtára, vagy amikor dézsa vizet rálocsolja a császárra és makacs
öszvérnek, sárkánytojásnak nevezi.
- ahogy beleszövik a történetbe a kozmetikai reklámot.
Fapofa Császárunk már beleszeretett, de Mo Rant is érdekli a lány.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég