Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: kormika » 2018. augusztus 5. 11:08

Kedves Rita!


Hálásan köszönöm az új részeket. ^:)^ Annyira édes ez a sorozat. :x
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. augusztus 5. 12:21

Üdv.
Köszönöm szépen a 13-16.részek feliratait.
Kellemes vasárnapot kívánok.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. augusztus 5. 15:20

Szia Rita!

Köszönöm az új négyes csomagot.
Muszáj volt irnom még mielőtt megnézem, mert itt röhögök magamban a hozzászólások olvasása közben.
Egyrészt a takaritónői kinevezésen, meg a sokkoló hatásán. :-)
A sokkoló helyett hirtelen mást irtam - megint röhögök a hülyeségemen-, meg kellett néztem a pontos nevét a szerkentyűnek. Betudom a nagy melegnek, bár én épp vasalásban vagyok.
Jövök, ha megnéztem. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 5. 16:53

Jaj Ági én meg itt röhögök a hozzászólásokon, nem 10 perc volt hogy behozzam a lemaradásomat, de megérte...pillanat megtörtlöm a szeművegem, mert már nem látok át rajta rendesen...azért..felesleges ilyenkor vasalni, úgyis gyürött és vizes lesz amíg tart a kánikula...
mindjárt folytatom...
na míg töröltem a szeművegem...ideért szélvihar és a távolban már dörög is, hogy lehet nem sokáig tudok itt lenni. Hú de jó ez a hűvös szél. A másik szobában villámgyorsan becsuktam az ablakot.majdnem visszatolta olyan huzat lett egy pillanat alatt, és ha megint kiszedte volna a redőnyt, hát nem díjaztam volna. :-q

Annyira jó volt olvasni benneteket, hogy bár még nem láttam a szóban forgó történetet, mégis a képek alapján sok humorra van kilátás. Igazából a GLAMUR TIMET várom nagyon, engem nem riaszt a hossza, és az író elvileg garancia arra hogy érdemes rá beáldozni az időt. Amúgy két sori le van már töltve, várja a fordításra való sorát.
Úgyhogy Ritám, nagyon remélem nem riadsz vissza a hosszától mégsem. Mert egy kiteljesedéshez is néha idő kell.

egyben GRATULÁLOK a 7o. fordításodhoz. És igazán elmondhatom hogy csak kevéssel büszkélkedhetek, amit nem láttam volna. Azt is inkább csak a témája miatt nem, mert túl érzékeny vagyok bizonyos területén az életnek, az igazságérzetem nem engedi meg. De nincs hiányérzetem emiatt, hiszen számtalan szebbnél szebb és izgalmas szerethető sorozattal, filmmel ajándékoztál már meg eddig is.

Köszönöm hogy épségben hazaértél, és újra itt vagy nekünk... :x :ymhug: :-bd :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. augusztus 5. 17:10

Kedves Rita!
Ismét nagy köszönetemet fejezem ki a 13-14-15-16. részek feliratainak a fordításáért. ^:)^
Kicsit bonyolódik, és hamarosan kiderül, hogy az álarcosok okozzák a károkat, az emberek meg nem is tudnak róla, mert kapnak valamilyen szert.
Majd meglátjuk.
Marcsi :)
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2018. augusztus 5. 17:56

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm az ujjabb részeket nagyon êlveztemminden percet!Nagyon várom a folytatást :)
Avatar
kudoba
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. december 22. 20:15

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: kudoba » 2018. augusztus 5. 18:30

Kedves Rita!

Őszinte leszek. Nem rajongok a történelmi sorozatokért(talán csak 2 sikerült végig néznem eddig :S, pedig már jó pár éve ázsiai film és sorozat függő vagyok), de ez a sorozat nagyon bejön.
Egyáltalán nem untat, kifejezetten szórakoztató még számomra is. Sokat kacaráztam közben. Talán ahogy írtad, hogy nem egy nagy költségvetésű produkció, így a megszokott banális dolgokat kénytelenek voltak kihagyni a sorozat készítői, és frissítő humorral operáltak nem pedig grandiózus drámai jelenetekkel tűzdelték tele az epizódokat.
Megérte belevágnom ebbe a sorozatba, és az biztos, hogy ezt a sorozatot végig fogom nézni (és nem hagyom félbe a negyedénél).
Köszönöm, hogy megosztod velünk . :ymblushing:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. augusztus 5. 21:13

Sziasztok! Drága Ritám!
Köszönöm az újabb csomag(ok) fordítását. :littlehearth:
Továbbra sincs csalódás, sőt; maradt a nevetés, finomodott a humor, már nem csak teleszájjal nevetős, itt-ott befigyel némi irónia, és kiderült lesz történet is. Az első négy rész alatt csak nevettem, nevettem, vagyis röhögtem, míg az események pörögtek. Körhintán.
Mostanra már nem csak üresen élvezem, földbe kerültek a magok, kíváncsivá tettek mi lesz ebből.
Mo Ran nagybácsi jól kipenderítette Fei Fei székét, békíthetetlennek látszik a kígyótartó jegy felé, míg császárka már tapasztalta a jót is, képessé lett mérlegelni.
Császárka ügyetlen kamaszszerelme ;)) megzabálom. De tanul a drága, elméletet-gyakorlatot, komolyan pasisodik. Szinte férfi. Elképzeltem, mire menne valami iruló-piruló lyányka mellett. Bár ott a palotában nincs is ilyen. Egy se. ;))
Bár sci-fi meg fantasy faló vagyok, eddig nem ácsingóztam szupererőről. De most szeretnék. Hajlandó vagyok halaknak füllenteni magamat, ha megkaphatom a sokszorosódóst. Mostanában kéne belőlem még néhány, hogy kitegyek egyet.
Szép estét, és kitartást a kutyameleghez.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. augusztus 5. 21:39

Sziasztok Mindenki!
Megnézve az újabb részeket az villant be, hogy ez a szerep ezerszer jobban áll főszereplőnőnknek, mint a másik, amiben egy gonosz némber. Minden mimikája erre a vidámságra, huncutságra termett.
Szerintem is valaki manipulálja az embereket, hogy a kígyótartókon verjék el a port, és nem lennék meglepve, ha a nagybácsi lenne benne a ludas.
Tudom, hogy sokatok kedvence, de szerintem ő nem annyira jó fiú, mint mutatja.
Ritám, egy kérdésem lenne: mikor kerül fel hozzád a második évad, hogy elkezdhessük letölteni? Ez nem sürgetés, isten ments!!!!!
További szép estét mindenkinek!
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. augusztus 5. 22:51

Köszönöm szépen az ujabb részek forditását.
Laza humor továbbra is de kezd formálódni a történet, mint ahogy két főszereplőn szerelmi élete is.

:flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 7:01

Kedves Kormika, Chain, Ági, Kata, Marcsi, Edit, Kudoba,
Gyöngyi, Lizzi és Virág!


Nagyon szívesen az újabbakat! Holnap újabb négy rész érkezik! Szép hetet kívánok!


Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 7:06

kormika írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm az új részeket. ^:)^ Annyira édes ez a sorozat. :x

Kedves Kormika! Nagyon szívesen! De bizony sűrűsödnek a viharfelhők is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 7:19

f.ági írta:Szia Rita!

Köszönöm az új négyes csomagot.
Muszáj volt irnom még mielőtt megnézem, mert itt röhögök magamban a hozzászólások olvasása közben.
Egyrészt a takaritónői kinevezésen, meg a sokkoló hatásán. :-)
A sokkoló helyett hirtelen mást irtam - megint röhögök a hülyeségemen-, meg kellett néztem a pontos nevét a szerkentyűnek. Betudom a nagy melegnek, bár én épp vasalásban vagyok.
Jövök, ha megnéztem. :-)

Ági! Ritkán mondható egy takarítói állás megszerzése sikersztorinak, de FF esetében ez bőven
az a kategória. Nagy ugrás a tömlöcből, és még ki is takarítanak helyette, mert igazából a szíve
mélyén a császár sem várja el tőle, hogy takarítson.
Egyébként a tollseprűs jelenet a thai Full House-t juttatta eszembe. Ott Aom volt az, aki Mike-ot
néha és csakis "véletlenül" megtakarította.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 7:46

Kata58 írta:Annyira jó volt olvasni benneteket, hogy bár még nem láttam a szóban forgó történetet, mégis a képek alapján sok humorra van kilátás. Igazából a GLAMUR TIMET várom nagyon, engem nem riaszt a hossza, és az író elvileg garancia arra hogy érdemes rá beáldozni az időt. Amúgy két sori le van már töltve, várja a fordításra való sorát.
Úgyhogy Ritám, nagyon remélem nem riadsz vissza a hosszától mégsem. Mert egy kiteljesedéshez is néha idő kell.

egyben GRATULÁLOK a 7o. fordításodhoz. És igazán elmondhatom hogy csak kevéssel büszkélkedhetek, amit nem láttam volna. Azt is inkább csak a témája miatt nem, mert túl érzékeny vagyok bizonyos területén az életnek, az igazságérzetem nem engedi meg. De nincs hiányérzetem emiatt, hiszen számtalan szebbnél szebb és izgalmas szerethető sorozattal, filmmel ajándékoztál már meg eddig is.

Köszönöm hogy épségben hazaértél, és újra itt vagy nekünk... :x :ymhug: :-bd :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Én is nagyon vártam az Our Glamorous Times-t, de sajnos lelohasztott egy kicsit a hossza.
Nem tehetek róla, de már a 36 részesek is hosszúak nekem, nem hogy egy 58 részes! Természetesen
képes vagyok megcsinálni, és ha egyszer belekezdek végig is fordítom, de tudom, hogy szenvedni
fogok közben, bármilyen klassz is legyen a sori.
Úgy döntöttem, hogy elkezdem nézni, és menet közben majd kialakul bennem, hogy belevágjak-e vagy
sem. Adok neki esélyt.

Nagyon kedves vagy! Én is köszönöm, hogy szinte a kezdetektől velem tartasz! Nem csak együtt nézzük
a sorikat, hanem mindig meg is írod a véleményedet. Ez nagyon sokat jelent nekem!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 7:50

gyomar írta:Kedves Rita!
Ismét nagy köszönetemet fejezem ki a 13-14-15-16. részek feliratainak a fordításáért. ^:)^
Kicsit bonyolódik, és hamarosan kiderül, hogy az álarcosok okozzák a károkat, az emberek meg nem is tudnak róla, mert kapnak valamilyen szert.
Majd meglátjuk.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Igen, így van! Az álarcosok a baj forrásai, már csak azt kell megtudnunk, hogy miért
csinálják, és kik is ők valójában. A holnapi részben az egyik része kiderül, de az még mindig nem,
hogy kik ők.

Nagyon szívesen! Mostantól gyorsan bonyolódik a történet.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 7:52

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm az ujjabb részeket nagyon êlveztemminden percet!Nagyon várom a folytatást :)

Kedves Edit! Nagyon szívesen! Holnap érkezik a folytatás!

Fei Fei két szerelmi háromszögnek is részese:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 8:25

kudoba írta:Kedves Rita!

Őszinte leszek. Nem rajongok a történelmi sorozatokért(talán csak 2 sikerült végig néznem eddig :S, pedig már jó pár éve ázsiai film és sorozat függő vagyok), de ez a sorozat nagyon bejön.
Egyáltalán nem untat, kifejezetten szórakoztató még számomra is. Sokat kacaráztam közben. Talán ahogy írtad, hogy nem egy nagy költségvetésű produkció, így a megszokott banális dolgokat kénytelenek voltak kihagyni a sorozat készítői, és frissítő humorral operáltak nem pedig grandiózus drámai jelenetekkel tűzdelték tele az epizódokat.
Megérte belevágnom ebbe a sorozatba, és az biztos, hogy ezt a sorozatot végig fogom nézni (és nem hagyom félbe a negyedénél).
Köszönöm, hogy megosztod velünk . :ymblushing:

Kedves Kudoba! Nagy örömmel olvastam írásodat! Az örömöm annak szólt, hogy ennyire megkedvelted
az Oh, My Emperort!

Én még azt sem tudom magamról, hogy kedvelem-e kínai történelmi sorikat, mert hogy egyet sem
láttam. De ez csak azért van, mert a modern koriakat annyira szeretem, hogy azok közt keresgélek.

Ha ennyire bejön neked az OME, akkor feltétlenül nézd meg a Go, Princess Go c. hasonló kínai sorit!
Ettől erőteljesebb, lendületesebb, és őrültebb(még kisebb költségvetésből, szinte a semmiből készült).
Verhetetlen! Itt található:

Kép

Én is úgy gondolom, hogy a kevés pénz jótékonyan hat a produkcióra. Ötletek kellenek, amivel elleplezhetik,
és elfeledtethetik a nézővel a hiányosságokat.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 8:47

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám!
Köszönöm az újabb csomag(ok) fordítását. :littlehearth:
Továbbra sincs csalódás, sőt; maradt a nevetés, finomodott a humor, már nem csak teleszájjal nevetős, itt-ott befigyel némi irónia, és kiderült lesz történet is. Az első négy rész alatt csak nevettem, nevettem, vagyis röhögtem, míg az események pörögtek. Körhintán.
Mostanra már nem csak üresen élvezem, földbe kerültek a magok, kíváncsivá tettek mi lesz ebből.
Mo Ran nagybácsi jól kipenderítette Fei Fei székét, békíthetetlennek látszik a kígyótartó jegy felé, míg császárka már tapasztalta a jót is, képessé lett mérlegelni.
Császárka ügyetlen kamaszszerelme ;)) megzabálom. De tanul a drága, elméletet-gyakorlatot, komolyan pasisodik. Szinte férfi. Elképzeltem, mire menne valami iruló-piruló lyányka mellett. Bár ott a palotában nincs is ilyen. Egy se. ;))
Bár sci-fi meg fantasy faló vagyok, eddig nem ácsingóztam szupererőről. De most szeretnék. Hajlandó vagyok halaknak füllenteni magamat, ha megkaphatom a sokszorosódóst. Mostanában kéne belőlem még néhány, hogy kitegyek egyet.
Szép estét, és kitartást a kutyameleghez.

Kedves Gyöngyi! Annyira jól megfogalmaztad a sori történetének és humorának összefüggéseit.
Mivel komolyodik a tartalom, változik a humor is. Most már nem kel örökké röhögtetni bennünket,
nem kell elleplezni, hogy halványka a sztori. Az jó volt rászoktatónak. Mostantól a cselekmény is
viszi a történetet. Fogunk izgulni, bosszankodni, és persze a vigyor sem fog teljesen eltűnni az
arcunkról.

A holnapi részben Császárka vallomást tesz (gyengécske vallomás, de FF már ennyitől is repkedett
a boldogságtól). Megkérdezte Császárkát, hogy mitől jobb ő, mint a többiek. Ezt nem kellett volna.
Sajnos Cs-nek ami a szívén, az a száján. A diplomatikus és tapintatos szavak nem léteznek a szótárában.
Ahogy kerekedett FF szeme a válasz hallatán, egyre hangosabban sírtam a nevetéstől. Fei Feiesen
szólva, "ez nem csak faarcú, idióta is".

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 9:00

lizzismith írta:Sziasztok Mindenki!
Megnézve az újabb részeket az villant be, hogy ez a szerep ezerszer jobban áll főszereplőnőnknek, mint a másik, amiben egy gonosz némber. Minden mimikája erre a vidámságra, huncutságra termett.
Szerintem is valaki manipulálja az embereket, hogy a kígyótartókon verjék el a port, és nem lennék meglepve, ha a nagybácsi lenne benne a ludas.
Tudom, hogy sokatok kedvence, de szerintem ő nem annyira jó fiú, mint mutatja.
Ritám, egy kérdésem lenne: mikor kerül fel hozzád a második évad, hogy elkezdhessük letölteni? Ez nem sürgetés, isten ments!!!!!
További szép estét mindenkinek!

Szia Lizzi! Én is azt gondolom, hogy ez a lányka érzi is a humort, és veszi is a lapot, szóval nagyon
jól áll neki ez a vidám szerep.

Igen, abban igazad van, hogy a Kígyótartókat össze akarják ugrasztani a többi csillagkép képviselőivel,
hogy aztán az álarcosok hasznot húzzanak belőlük. Ez a holnapi részben ki fog derülni. Az viszont még
nem, hogy kik ők.

Ez is egy olyan sorozat, amiben semmi nem úgy történik, ahogy én a klisékhez szokott agyammal
gondolnám. Mo Rannal kapcsolatban is ért meglepetés, a hsz.-d alapján téged is fog.

Jó, hogy említed a második évadot! Már feltettem a részeket, azonnal kiteszem a linket az ismertetőhöz.

Az 1., a 6. és a 19. résznél nem passzolt a felirat az avistazról letöltött videókhoz, ezért a helyükre a
youtube-ról leszedett videók kerültek, de ezt majd ott is jelzem.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 6. 9:03

virag1 írta:Köszönöm szépen az ujabb részek forditását.
Laza humor továbbra is de kezd formálódni a történet, mint ahogy két főszereplőn szerelmi élete is.


Nagyon szívesen! Így van! Mindkét téren rákapcsolnak!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. augusztus 6. 10:09

Szia Rita!
Én is szívből köszönöm az új részeket,de éppen akkor írtam Neked
amikor feltetted és rögtön rá is cuppantam,utána pedig nem tudtam
reagálni,de látom a lányok már kitettek magukért és ehhez már nem
is tudok többet hozzá tenni.Nagyon jó volt olvasni a Te válaszaiddal
együtt.Csak annyit,hogy imádom és ez így is marad.Most tűkön ülve
várom a holnapot,hogy lássam a fejleményeket. ;;)
Gyönyörű napot Mindenkinek :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 7. 7:17

Szia Cicus!
Nemsokára kiteszem az első évad maradék 5 részét! Előre szólok, hogy keserédes lesz, de túl
kell esni rajta, hogy aztán a második évadot, egy magasabb szintről kezdhessünk.

Azért maradnak humoros jelenetek is, és a románc is élesedik FF és Császárka között. A közös
tollseprűzés után, itt a közös íjászat:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor (12/42)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 7. 8:21

Jó szórakozást kívánok az első évad utolsó öt részéhez!

Lesz kukucskálás, mert sajnos úgy marad abba az utolsó rész, hogy bele kell lesni a második
évad első részébe is, de ez akkor is így lett volna, ha csak négy részt teszek ki.

Ez az öt rész nagyon más, mint az előzőek. Alaposan beindul a történet, és más fénybe kerülnek
az eddigi főszereplők, a csillagjegyek mesterei is.

Bár átmenetileg megcsappan a humoros jelenetek száma, azért van min nevetnünk. Fei Fei
elviszi Yan Rant a bordélyházba. Úgy gondolja, ott meg tudják tanítani neki, hogyan nyerje el
Mo Ran szívét:


Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor (21/42)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. augusztus 7. 8:28

Szia Kedves Rita!
Éppen erre jártam és másodikként vittem a csomagot, amit ezúton is hálásan köszönök. ^:)^
Marcsi :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Oh, My Emperor (21/42)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. augusztus 7. 8:58

Szia Rita!
Nagy az öröm már reggel észrevettem,hogy itt van az utolsó
5 rész az első évadból :) Köszönöm szépen ezt a szuper gyors
munkát. :x
Már nézem is online,a többi tennivaló szépen megvár ;)
Gyönyörű napot ma is,igaz a meleg fokozódik és ahogy írják
végig ez lesz augusztusban B-)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég