Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 25. 8:57

csip írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását! Alig tudtam abbahagyni ( nyaralni voltunk és voltak programok ) nagyon tetszett a Luo Fei Fei alakító színésznő szinte lubickolt ebben a szerepben mintha neki találták volna ki ezt a karaktert, a többi szereplő is tetszett.

Kedves Csip! Örömmel olvastam, hogy mennyire tetszett a sori! Bár nem csodálkozom,
mert még olyannak is bejött, aki nem annyira vevő a kínai humorra.

Én is azt mondom, Zhao Lu Si egy őstehetség. Ő lubickolt a szerepben, mi meg élvezettel
figyeltük. Ebben a sorozatban fog legközelebb szerepelni: I Hear You

https://mydramalist.com/29000-i-hear-you

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 25. 9:12

erika001 írta:Kedves Rita!Nagyon koszonom az Oh,my emperor 1. és 2. évad fordítását.Rég nevettem ennyit egy sorozaton a lány főszereplő hatalmasat alakított ebben a sorozatban.Amikor a korházban időt kér,hogy kisestélyi ruhában lássa el az énekes fiút.Amikor a csacsi bátyával "beszélget" de ami mindent vitt az az ébresztése mikor szép szavakra vágyik a 2. évadban.Ja, és a tömlőcben mintha ha hazajárt volna és még az őrökkel való viszonyán is nevetni kellett.A faarcú császár aki állandóan le akarta fejeztetni és szép lassan beleszeretett csak nem tudta,hogy kimutatni ezek a pillanatok is mulatságosak voltak.Az utolsó résznél megijedtem,hogy senki sem marad életben akiket megszerettünk de szerencsére megoldották.Én a császárnak szurkoltam de az igaz,hogy a nagybácsi mosolya helyesebbé tette őt mint a császár.Amit nem értettem,hogy az utolsó részben a császár,hogy tudott a lány idejébe kerülni.Szóval nagyon hálás vagyok NEKED,hogy lefordítottad és így én is megnézhettem.KÖSZÖNÖM.üDV:Erika Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Kedves Erika! Boldogan olvastam a soraidat! Nagyon-nagyon jó érzés, hogy örömet tudok okozni nektek.

Milyen érdekes, hogy ez a sori is többször a látóterembe került, elolvastam a tartalmát, de nem váltott
ki belőlem semmilyen érzést. Ha lett volna más fordítani valóm, nem töltöttem volna le, nem kezdtem
volna el nézni, nem szerettem volna bele, és nem fordítottam volna le. Ugyanígy voltam a Memory Losttal
is, amit még ettől is jobban szeretek.

Nagyon szívesen az élményt! Igyekszem még hasonló sorit találni.

Xiao Zhan (Mo Ran) jól fog kinézni a The Majesty of Wolfban is:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. augusztus 25. 19:50

Szia Rita!

Hát a végére értem. Sajnálom, hogy nincs több rész belőle, én is nézném még, biztos tudtak volna valamit kitalálni, hogy folytatódjon.
A 20. résznél, mikor sorba dőltek ki a kedvencek, főleg mikor a szépfiúm is, hát kezdtem kicsit tanácstalan lenni, mi is lesz ennek a vége.
Felkerült az " i " -re a pont, miért is tartottak az Oiron emberkék a Kigyótartóktól. Az utolsó rész s zép volt, jó volt, be is fejeződött, de egy kicsit hiányérzetem volt, mert a többiek igaz megjelentek, de akkor most mi is van??

Az énekes bandát én is megkerestem még az elején, kiváncsi voltam rájuk. Árgus szemekkel figyeltem minden mozdulatukat. :-)
A császárkával is megbarátkoztam már a felénél. :-) Tudtam értékelni azt, hogy micsoda fapofával tudott végig játszani és mennyire érvényesültek az apró változások az arcán. Jól játszott.
Fei Fei pedig egy csoda volt! Bájos, kedves, habókos, kiváncsi lennék még rá mit tud alakitani más szerepben.

Köszönöm RIta az élményt! :-)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. augusztus 27. 21:20

Szia Rita! Már szombaton a végére értem a sorozatnak, de nem volt időm írni. Nagyon jó volt mind a két évad. A történet is tetszett, és a szereplők is elvarázsoltak. Erre volt most szüksége a lelkemnek, és persze a kínai nyelvre. Jó, hogy rátaláltál,örömet szereztél vele.
Köszönöm szépen a munkádat, várom a következőt! :littlehearth: :x

Kép
Avatar
Polaris
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. december 14. 19:24

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Polaris » 2018. augusztus 29. 17:39

Kedves Rita!
Köszönöm szépen,kellemes kikapcsolódást nyújtott minden percét élveztem!! :)
Polaris
Cate
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017. december 27. 17:15

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Cate » 2018. augusztus 30. 20:06

Rita írta:
Cate írta:Köszi szépen a sorozatot, eddig még nem néztem ilyent, de nagyon jó! A főszereplő csaj egyszerűen tüneményes, ha másért nem hát miatta érdamas nézni. Mondjuk nekem Mo Ran Mester a szívem csücske, de gondolom nem ő lesz a befutó sajnos.

Kedves Cate! Üdvözöllek az első hozzászólásod alkalmából!

Ne bánkódj! Ahogy haladsz a sorozatban, a Császár is a szíved csücske lesz, és olyan cukik együtt
Fei Feijel, hogy nem lehet nem drukkolni nekik.

Ha ezt a sorit szeretted, érdemes belekóstolnod a Go Princess Goba, amiben a humorra még rátesznek
egy lapáttal. Meg lehet halni rajta:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=98

Nagyon szívesen!

Kép



Kedves Rita!
Köszi a válaszodat csakugyan megkedveltem a császárt is, aranyos volt ő is. Nagyon gyorsan végére értem a sorozatnak annyira "nézős" volt. Ezek után belenézek abba is, amit ajánlottál, csak jó lehet!! :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 1. 6:55

f.ági írta:Szia Rita!
Hát a végére értem. Sajnálom, hogy nincs több rész belőle, én is nézném még, biztos tudtak volna valamit kitalálni, hogy folytatódjon.
A 20. résznél, mikor sorba dőltek ki a kedvencek, főleg mikor a szépfiúm is, hát kezdtem kicsit tanácstalan lenni, mi is lesz ennek a vége.
Felkerült az " i " -re a pont, miért is tartottak az Oiron emberkék a Kigyótartóktól. Az utolsó rész s zép volt, jó volt, be is fejeződött, de egy kicsit hiányérzetem volt, mert a többiek igaz megjelentek, de akkor most mi is van??

Szia Ági! Mintha a saját véleményemet olvastam volna vissza.
Spoiler: mutasd
A legdurvább az első gyilkosság volt, amikor az áldott állapotban lévő Da Lit megölik. Nem tudtam
hová lenni kétségbeesésemben.

Én is tanácstalan voltam, és az utolsó résznél én is a "most akkor mi van?" kérdést tettem fel magamban.
Ez volt a második időutazós sorozatom, de ezentúl nem is próbálom megfejteni őket, úgysem sikerül. A
happy endnek azért örültem, még ha nem is értettem, hogy kerültek ők egy idősíkba már megint.
f.ági írta:Az énekes bandát én is megkerestem még az elején, kiváncsi voltam rájuk. Árgus szemekkel figyeltem minden mozdulatukat. :-)
A császárkával is megbarátkoztam már a felénél. :-) Tudtam értékelni azt, hogy micsoda fapofával tudott végig játszani és mennyire érvényesültek az apró változások az arcán. Jól játszott.

Császárkában az is jó volt, hogy a faarca ellenére, a mozdulataival milyen szépen ki tudta fejezni az
érzelmeit. Imádtam, ahogy szerették egymást Fei Feijel! Ritkán látni ennyire bújós kapcsolatot sorozatokban.
f.ági írta:Fei Fei pedig egy csoda volt! Bájos, kedves, habókos, kiváncsi lennék még rá mit tud alakitani más szerepben.
Köszönöm RIta az élményt! :-)

Ez a fiatal lány valóban egy csoda! Nem lehetett nem őt nézni, ha színen volt. Aminek a leginkább örülök,
hogy sikerült elfeledtetnie Ma ágyas karakterét azokkal, akik először abban a szerepben látták.

Nagyon szívesen az élményt! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 1. 7:13

B.Marika írta:Szia Rita! Már szombaton a végére értem a sorozatnak, de nem volt időm írni. Nagyon jó volt mind a két évad. A történet is tetszett, és a szereplők is elvarázsoltak. Erre volt most szüksége a lelkemnek, és persze a kínai nyelvre. Jó, hogy rátaláltál,örömet szereztél vele.
Köszönöm szépen a munkádat, várom a következőt!

Szia Marika! Bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok, de az utóbbi időben nem voltam formában,
igazából még most sem vagyok.

Mindennel egyetértek veled természetesen, és hozzáteszem, az én lelkemnek is nagyon jót tett
ez a sori! Hű, de szeretnék még egy ilyet!

Már találkoztunk a következő sorim (Iron Ladies) topikjában! Azt is szeretni fogjuk!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 1. 7:16

Polaris írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen,kellemes kikapcsolódást nyújtott minden percét élveztem!! :)
Polaris

Kedves Polaris! Nagyon szívesen! Örülök nagyon, hogy tetszett!

Kép
terezke4545
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018. május 23. 13:28

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2018. szeptember 12. 13:37

Szia Rita Kedves --Régebb nem jártam már itt idő hiányában . Sok újdonságot találtam, új sorozatokat amit fordítottál . Az Oh My Emperor-ra esett a választásom és örvendek hogy neki fogtam nézni.Ez az első kinai sorozatom .Csak köszönet jár a fordításáért és azért hogy online is megnézhetem. Természetesen az X-NINE után is néztem kik is ezek a fiúk akik játszanak a sorozatban. Meglepően jó kis fiú csapat, jól énekelnek és táncolnak is. Megpróbáltam beazonosítani a sorozatban szereplőket de sajnos nem mindenik sikerült. Majd talán a végére jobban megjegyzem az arcukat és akkor talán sikerül. Addig is még sokat fogom hallgatni őket. 10 részt néztem meg most megyek folytatom. Köszönöm hogy mindig ilyen jó sorozatokat fordítasz. Szia Teréz
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2018. szeptember 12. 15:13

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm mindkét évad feliratát. :-bd
További szép hetet kívánok! :)
terezke4545
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018. május 23. 13:28

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2018. szeptember 14. 21:27

Kedves Rita--- Be is fejeztem a sorozatot, . Érdemes volt megnézni , minden percen lehetett mosolyogni a fapofa császáron és Fei Fei-en. Biztos a forgatás alatt szét röhögték magukat ők is egy egy jeleneten.A három utolsó rész azonban már dráma volt eltűnt a mosoly az arcomról.Harc a hatalomért itt is sok áldozatot követelt , még jó hogy jöttek a Kigyótartók és gyógyítottak, jó volt ez a megoldás. Még egyszer köszönet a fordításért ^:)^ ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 17:43

Kedves Teréz! Mennyire örülök, hogy nem okozott csalódást az első kínai sorozatod!
Most már biztosan bátrabban fogsz a kínaiak közül is választani. Én az eddig lefordított
összes kínaimat nagyon szeretem, bátran ajánlom neked is a figyelmedbe.

Ha az Oh, My Emperorhoz hasonló sorozatra vágysz, ajánlom a Go Princess Go című
kínai sorozatot, amit szintén én fordítottam. Nem tudom, hogy hányszor láttam már.
Egyszerűen imádom!

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=98

Remélem, találkozunk még kínai sorozatnál!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 17:46

Nyekk írta:Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm mindkét évad feliratát. :-bd
További szép hetet kívánok! :)

Kedves Nyekk!

Nagyon szívesen a fordítást! Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. október 5. 20:45

Ritám, köszönöm szépen itt is a sorit! :flower1: Jól szórakoztam rajta... a vége felé kicsit sok volt a mészárlás, de aztán túlléptem rajta.
Az előző hsz.-em sajnos elszállt, véletlenül a piszkozat mentésére nyomtam rá, de a vezérlő pultból nem tudtam elővarázsolni. :-o
Tetszett, hogy ebben a soriban még ügyesebben szőtték bele a reklámot a történetbe, mint a GPG-nél. Kedvem lenne kipróbálni azt a maszkot. :))
A nagybácsi nekem is jobban tetszett, de a császárunk is aranyos volt. :x
A GPG-t nálam nem tudta überelni, de vevő vagyok erre a humorra, úgyhogy máskor is szívesen nézek valami hasonlót a tolmácsolásodban. @};-

Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 6. 14:41

Szia Anna!
Eddig még én sem találkoztam a Go Princess Go-hoz hasonló kvalitású sorozattal a maga műfajában.
Az maga volt a csoda! A kicsik, az ismeretlenek, a tapasztalatlanok lelkes de vak bátorsága, akiknek
fogalmuk sem volt, hogy mire vállalkoznak, ezért vakmerők mertek lenni, mertek nagyot álmodni.
Jutalmuk az a példa nélkül álló siker lett, ami után profi színészek, és profi stáb is megnyalták volna
a tíz ujjukat. Már akkor sejtettem, hogy nehéz lesz őket felülmúlni.

Viszont ennek köszönhetően sorra jönnek ki a hasonló zsánerű sorozatok, amiket szintén nagyon kedvelek.
Nem nőnek a GPG felé, de hiánypótlónak nagyon jók. Szórakoztatnak, kikapcsolnak. Igyekszem minél több
ilyet megtalálni. Sajnos sokhoz nem készül angol felirat.

Nagyon szívesen!

A drága sógornőm küldött Amerikából kétféle maszkot. De még nem próbáltam ki. 25-én jönnek haza a
"kinti" gyermekeim, és a lányommal fogunk egy csajos-maszkos napot tartani. Akkor bontjuk ki a két
dobozt. Az arany az tajvani, az uborkás pedig koreai:

Kép
Avatar
bazsa
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. szeptember 3. 10:20

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bazsa » 2018. október 17. 23:03

Kedves Rita!
Köszönöm a feliratokat!

Az első évadot élveztem, habkönnyű vígjáték volt a mindennapokban, de a második vége kicsit megfeküdte a gyomrom.
Oké, valahogy meg kellett oldani, hogy a kígyótartók eltűnjenek, de így?
Tudjuk a fantasy sok mindent elbír.
Spoiler: mutasd
Mindig őrizték a határt, kivéve az esküvő előtt?
Harcos amazonunk 100 emberrel is elbír, de hirtelen kettővel nem.
Tegyük fel, akiket megmérgeztek még élnek, na de aki egyértelműen meghalt (mert pl átdöfték karddal, és még a gonosz lélek is ezért távozott belőle), azt már a csoda sem kelti életre.


Látszik, hogy FF modern lány volt, senki másnak nem jutott eszébe beúszni a palotába, csak neki :) Vagy abban az időben ahogy írni-olvasni nem tudtak, úgy úszni sem? hm...
A legvégét máshogy oldottam volna meg: A csók közben császárunk is FF-vel együtt átkerül a jelenbe a csillag megjelenésekor.
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. október 19. 7:58

Kedves Rita!

Köszönöm a feliratokat!
Erika45
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. május 29. 10:19

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Erika45 » 2019. május 27. 18:02

Kedves Rita! Köszönöm szépen mind a kettő évad fordítását, és a Megás letöltést. Ma hívták fel a figyelmem erre a sorozatra, és nagyon megtetszett. Még ma elkezdem nézni. :) :) További szép hetet kívánok neked!
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. július 2. 15:15

Én most olvastam a bevezetőt a sorozatról. Már szedem is le. Ha szerinted a Go Princess Go-hoz hasonló, akkor nálam tuti befutó lesz ez is.
szimpi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. december 25. 13:54

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szimpi » 2020. április 3. 16:56

Köszönöm a feliratokat.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2021. november 2. 9:19

Kedves Rita!
Köszönöm neked ezt a sorit is, minden egyes percét élveztem és szerettem.
Nekem is az egyik nagy kedvenc színésznőm Zhao Lu Si. :littlehearth: :x a kitartó munkáért, a fordításért és mindenért!
További szép ☀️-ocskát!
Renat@
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2023. február 12. 10:38

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Renat@ » 2023. november 5. 7:20

Kedves Rita. Szeretném jelezni hogy eltűnt a magyar fordítás a videarol. Próbáltam megnézni a sorozatot. Remélem nem baj, hogy itt jeleztem. Üdvözlettel Renat@
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. november 5. 21:20

Szia Renat@!

Belenéztem az első és a második évad néhány videójába, és mindegyiknél ott találtam a magyar feliratot.
A bal alsó sarokban lévő fogaskerékre kell kattintanod, majd a "Felirat"-ra klikkelve kell kiválasztanod a magyar feliratot.

Jó szórakozást kívánok!
Renat@
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2023. február 12. 10:38

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Renat@ » 2023. november 6. 9:01

Köszönöm szépen ☺️

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég