Oh, My Emperor 1.-2. évad (online is nézhető)

lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. augusztus 17. 19:21

Kedves Ritám, nagyon köszönöm ezt az aranyos kis sorozatot neked. Bár az utolsó részek kissé véresre sikeredtek, de azért összességében aranyos, szórakoztató élményt nyújtott. Bár megvallom, ahogyan te is írtad, kicsit zavaros lett a legvége számomra is. De egye fene!!!!!
Jó pihenést kívánok a még meglévő szabad napjaidra!
Már egy ideje furdal a kíváncsiság: a diákjaid, kollégáid tudják, hogy mit tevékenykedsz a szabadidődben?
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 17. 19:28

csabamama2 írta:Köszönöm szépen az Oh, My Emperor 2. évadának teljes feliratát
és a munkádat. Lehet maratonozni.

Nagyon szívesen! Jó maratonozást!
B.Marika írta:Már nézem az első évadot, szeretem!!!

Tudtam! Nagyon örülök!
szilagyongyi írta: Drága Ritám, gratulálok a sorozat befejezéséhez, és hálásan köszönöm.
Spoiler: mutasd
Most gyerekműsorokat nézünk, ha néha beülünk a kölykökkel a nappaliba kipihenni a fürdőzést. A Váratlan utazás című régi kanadai sorozatot nézzük, imádják. A két nagyobb mindennap ifjúsági regényből hangosan olvas egy-egy fejezetet. Sokat tanulnak belőle, az ismeretlen kifejezéseket megbeszéljük, és minden olvasás végén elmondják nekem miről olvastunk. Kint éljük az életünket a teraszon és az udvaron. A jövő héten mi is nagy munkába fogunk; szigetelik a házunkat.

Köszönöm szépen és nagyon szívesen! A váratlan utazás nekünk is a kedvencünk volt, az összes
rész ki van írva DVD-re, akkor még nem volt külső winchesterünk. Úgy is kell, olvassanak sokat!
Az olvasás egyéb öröme, gyönyöre mellett a helyesírás is csak így sajátítható el maradéktalanul.
Nekem is nem régen szigetelték a házamat. Ez az első nyár, amit szigetelt falak közt töltök. Jobb,
mint a légkondi!
cicus írta:Most pár napot pihenhetsz,de tudom kezdődik a munka és jön az új tanév.
Szeretettel ölellek és csodás napokat addig is amíg újra nem filmezünk együtt

Muszáj leszek filmet fordítani, mert nincs sorozatom. Nem találok olyat, ami megdobogtatná
a szívem. A To Be a Better Man nagyon jó sori, de rövidebbre vágyom.
Kata58 írta:Gratulálok az újabb sorozat befejezéséhez!
Ma festés folytatódik, úgyhogy lassan megyek is, hogy eldönthessem, hol és hogyan folytassuk a nagyszobát!
Mindenkinek kellemes hosszúhétvégét, és sikeres évkezdést az új tanévben!

Köszönöm szépen! Szépüljön meg a lakásod minél hamarabb! Neked is kellemes hétvégét!
virag1 írta:Az utolsó részeknél a mindenki meghal és utána midenki meggyógyul kicsit furcsa volt
nem teljesen értettem miért lett igy

Én sem! Amilyen gyorsan lemészárolták őket, olyan gyorsan fel is fel is éledtek, épen, egészségesen.
Tök hülyeség volt bele ez a csavar!

Kép
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. augusztus 17. 19:35

Kedves Rita Köszönöm a sorozat fordítását ...hát a vége felé én is csak obégattam . #:-s ..ne már ne már ...de remekül fejezték be Fei mosolya elvarázsolta a sorozatot minden részét !! :)
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. augusztus 17. 20:22

"Ebben a pillanatban aktiváltam az 1000. belépő tagot!"

Gratulálok neked sok szeretettel!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 17. 20:30

VidékiÉva írta: A 2. évad 12 részét néztem meg. Itt már inkább izgalmas, mint humoros. De nagyon jól
játszanak a szereplők, élvezet nézni őket. Kíváncsian várom a végét. Remélem nem veszíti el a humorát.

Először csak olyan langyoskának tűntek a fiúk, aztán nagyon megkedveltem őket is. Három évvel
ezelőtt egy zenei tehetségkutatóban elért eredményeik alapján válogatták össze őket. 2016-tól
alkotnak egy fiúcsapatot. Nem kéne színészi tehetségüknek lenni, de érdekes módon, az is van
nekik.
Nem veszíti el a humorát!
lizzismith írta:Jó pihenést kívánok a még meglévő szabad napjaidra!
Már egy ideje furdal a kíváncsiság: a diákjaid, kollégáid tudják, hogy mit tevékenykedsz a szabadidődben?

Köszönöm szépen!
A szűk családomon kívül, és két barátnőmön kívül senki nem tud erről a másik életemről!
Hallották már tőlem, hogy fordítok, de ez egy nyelvszakostól olyan természetesnek hangzik,
hogy még soha senki sem kérdezett rá mélyen, nagy érdeklődést mutatva, hogy mégis mit
fordítok, én meg nem avattam be őket. A magánéletemben sokkal visszafogottabb vagyok,
mint a virtuális életemben. Biztos vagyok benne, hogy napokig nem tudnák megemészteni,
ha megmutatnám nekik a fórumot, a rengeteg féle-fajta fordítást. Sokkolná őket, hogy
mennyien ismernek fordítóként, és hogy már évek óta intenzíven tevékenykedem, és ők
erről nem is tudtak. Egyébként egyik kollégám sem érdeklődik az ázsiai filmek, sorozatok
iránt. Én meg nem kezdem el a kis kályhától magyarázni a bizonyítványt. Jobb ez így.
zsuzsianyu2 írta: Fei mosolya elvarázsolta a sorozatot minden részét !! :)

A sorozatot és minket is elvarázsolt. Az ilyen szereplők rengeteg energiát képesek adni a
képernyőn keresztül is. Örülök, hogy megismerhettem!
gyomar írta:"Ebben a pillanatban aktiváltam az 1000. belépő tagot!"
Gratulálok neked sok szeretettel!

Köszi Marcsi!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 17. 22:21

Szia Rita!
Végeztem a sorozattal. Hát őszintén megmondom, hogy a vége nem tetszett. Túl véres volt, túl hirtelen, túl nagy váltás volt. Majd megint hirtelen a feltámadás, majd a jelen és a jelenben feltűnik a múlt. Tudom kissé képzavaros, de sajnos az utolsó részek is azok voltak. Én nagyon sajnáltam, hogy nem forszírozták jobban ezeket a képességeket. Szinte soha nem használta senki. Nekem az hiányzott belőle, pláne a végén. Már a gyorsan futó fiú is simán elszaladhatott volna előlük, de szépen megvárta amíg végeznek vele. A jövőbe látó is csak az elején látott egy kis villanásnyit. Azután soha. Az állatokat értőnek is végig kellett volna gyűjteni az infókat az állatoktól. Picit jobban kifejthették volna a gonosz árnyék mibenlétét. Az is csak hirtelen felbukkant, majd eltűnt. Hibái ellenére összességében nagyon jó kis humoros sorozat volt. Köszönöm a fordítást, feltöltést, online lehetőséget. HA könnyed szórakozásra támad kedvem, biztosan eszembe fog jutni és újra fogom nézni, mert főleg az eleje még felhőtlen szórakozás volt. Remélem találsz majd még ilyen vidám kis fordítani valót.

Pihenjél az új tanév előtt, mert megint őrült iramot diktáltál. Jó pihenést!
Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. augusztus 17. 23:05

Kedves Rita köszönöm a fordítást.
Még csak az első évad 10 részénél tartok. de haladok szépen. @};- Tetszik a sorozat.
Jó éjszakát kívánok.
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2018. augusztus 18. 9:19

Köszönöm a 2. évad feliratait! :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: milomartin » 2018. augusztus 19. 9:51

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm ezt a sorozatot nagyon élveztem!Már most várom hogy milyen sorozatot találsz nekünk legközelebb.Köszönöm szépen a munkádat és hogy ezt megosztod velünk :x
Cate
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017. december 27. 17:15

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Cate » 2018. augusztus 19. 18:45

Köszi szépen a sorozatot, eddig még nem néztem ilyent, de nagyon jó! A főszereplő csaj egyszerűen tüneményes, ha másért nem hát miatta érdamas nézni. Mondjuk nekem Mo Ran Mester a szívem csücske, de gondolom nem ő lesz a befutó sajnos.
bearbear

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. augusztus 20. 14:46

Még csak most érek majd az első évad végére (egyszer) de nekem nagyon tetszik eddig. Lehet a vége, ahogy írtátok, azért lett hirtelen véreebb, mert gyorsan be akarták fejezni.. vagy ennyi pénz volt csak rá, de az az igazság, hogy én egy ilyen laza sorozatot akár 100 részen keresztül tudnék nézni. Lehetne akár több helyszínre is átvinni őket, meg dimenzióugrás, belekeveredni a mai időbe is, akár ittragadhatnának napokra, az is milyen érdekes lenne, ha össze lennének zárva a lány lakásába :D hogy csodálkoznának a 21. századon :D =))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 7:33

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Én nagyon sajnáltam, hogy nem forszírozták jobban ezeket a képességeket. Szinte soha nem használta senki. Nekem az hiányzott belőle, pláne a végén. Már a gyorsan futó fiú is simán elszaladhatott volna előlük, de szépen megvárta amíg végeznek vele. A jövőbe látó is csak az elején látott egy kis villanásnyit. Azután soha. Az állatokat értőnek is végig kellett volna gyűjteni az infókat az állatoktól. Picit jobban kifejthették volna a gonosz árnyék mibenlétét. Az is csak hirtelen felbukkant, majd eltűnt. Hibái ellenére összességében nagyon jó kis humoros sorozat volt. Köszönöm a fordítást, feltöltést, online lehetőséget. HA könnyed szórakozásra támad kedvem, biztosan eszembe fog jutni és újra fogom nézni, mert főleg az eleje még felhőtlen szórakozás volt. Remélem találsz majd még ilyen vidám kis fordítani valót.

Pihenjél az új tanév előtt, mert megint őrült iramot diktáltál. Jó pihenést!
Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!

Szia Éva! Mindent nagyon szívesen! Én is sajnálom, hogy nem használták többet a szupererejüket. Sok
lehetőség maradt benne, akár humoros lehetőség is, amit kiaknázhattak volna.
Úgy gondolom, hogy a humor volt a főkoncepció, a gegekhez kellett a körítés, így született meg a sorozat.
Ebből a szempontból nincs hiányérzet bennem, nagyon sokat nevettem.

Keresgélek aktívan. Talán hasonló lehet a Not Easy Being a King, amit Dijus fordít, és a Szitofa által
betervezett Mengfei Comes Across is.

Neked is kellemes pihenést a nyár hátralévő részében!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 7:34

nildiko írta:Kedves Rita köszönöm a fordítást.
Még csak az első évad 10 részénél tartok. de haladok szépen. @};- Tetszik a sorozat.
Jó éjszakát kívánok.

Szia Ildikó! Nagyon szívesen! Örülök, hogy eddig tetszik!

Szép hetet kívánok!


%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 7:39

Orsix írta:Köszönöm a 2. évad feliratait! :flower1: :flower1: :flower1:

Szívesen!

:flower1: :D :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 7:43

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm ezt a sorozatot nagyon élveztem!Már most várom hogy milyen sorozatot találsz nekünk legközelebb.Köszönöm szépen a munkádat és hogy ezt megosztod velünk :x

Kedves Edit! Nagyon szívesen a fordítást! A GPG-t is nagyon szeretted, és akinek az bejött,
az az Emperort is élvezte. Mindenféleképpen próbálok még ezekhez hasonlót találni.

Most a koreai Witch's Love-ot fogom fordítani, aztán meglátom, mi legyen az Our Glamorous
Timesszal, amit szeptember 18-án kezdenek vetíteni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 7:49

Cate írta:Köszi szépen a sorozatot, eddig még nem néztem ilyent, de nagyon jó! A főszereplő csaj egyszerűen tüneményes, ha másért nem hát miatta érdamas nézni. Mondjuk nekem Mo Ran Mester a szívem csücske, de gondolom nem ő lesz a befutó sajnos.

Kedves Cate! Üdvözöllek az első hozzászólásod alkalmából!

Ne bánkódj! Ahogy haladsz a sorozatban, a Császár is a szíved csücske lesz, és olyan cukik együtt
Fei Feijel, hogy nem lehet nem drukkolni nekik.

Ha ezt a sorit szeretted, érdemes belekóstolnod a Go Princess Goba, amiben a humorra még rátesznek
egy lapáttal. Meg lehet halni rajta:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=98

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 21. 7:58

bearbear írta:Még csak most érek majd az első évad végére (egyszer) de nekem nagyon tetszik eddig. Lehet a vége, ahogy írtátok, azért lett hirtelen véreebb, mert gyorsan be akarták fejezni.. vagy ennyi pénz volt csak rá, de az az igazság, hogy én egy ilyen laza sorozatot akár 100 részen keresztül tudnék nézni. Lehetne akár több helyszínre is átvinni őket, meg dimenzióugrás, belekeveredni a mai időbe is, akár ittragadhatnának napokra, az is milyen érdekes lenne, ha össze lennének zárva a lány lakásába :D hogy csodálkoznának a 21. századon :D =))

Szia Nelli! Ahogy a GPG-ra, erre sem volt sok pénz. A webdrámáknak a sztorijukkal, vagy a humorukkal,
vagy valami rendkívülivel kell eladni magukat. A nagy csatornák drámáiba egy csomót bele tudnak ölni,
és ez látszik is a ruhákon, a kellékeken, és még sok minden egyében.

Egyetértek, én is tudnám 100 részig is nézni.

Ez a páros mindenért kárpótol:

Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. augusztus 21. 9:36

Sziasztok! Kedves Ritám! Befejeztem ezt az édes sorozatot, és imádtam. Egészen a 19. rész közepéig. Nekem is, mint sokunknak ott ért véget a sorozat. Ám emlékezetes darab marad, sok vidámsággal, tehetséges szereplőkkel és élvezetes, kitűnő magyarítással, amit még egyszer szívből köszönök. :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 21. 20:07

Rita írta:Szia Éva! Mindent nagyon szívesen! Én is sajnálom, hogy nem használták többet a szupererejüket. Sok
lehetőség maradt benne, akár humoros lehetőség is, amit kiaknázhattak volna.
Úgy gondolom, hogy a humor volt a főkoncepció, a gegekhez kellett a körítés, így született meg a sorozat.
Ebből a szempontból nincs hiányérzet bennem, nagyon sokat nevettem.

Keresgélek aktívan. Talán hasonló lehet a Not Easy Being a King, amit Dijus fordít, és a Szitofa által
betervezett Mengfei Comes Across is.

Neked is kellemes pihenést a nyár hátralévő részében!

Kép

Szia Rita!
szerintem csak a fúkat akarták reklámozni, és arra tökéletes volt. Biztosan nagyon megnőtt a kereslet irányukban. Még én is néztem volna tovább is. Valóban volt még benne tartalék, nem aknázták ki a lehetőségeket. De én is sokat nevettem, engem tökéletesen kikapcsolt. Jó volt a főszereplő páros és a romantika is. Tetszett királyka hozzáállása az igyekezete, tanulékonysága.

Az ajánlást elmentettem.
Köszi: Éva
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. augusztus 23. 18:24

Szia Rita!

Végre itt vagyok én is! Gratulálok Neked, bár gondoltam, hogy olyan ügyes leszel, biztos befejezed, mire én idejutok újra.
Most meg majd szétrobban a fejem a migréntől, mert itt szakadt az eső, talán kicsit le is hült a levegő, de kezdek is a lemaradásomba.
Hozzászólásokat nagy ivben kikerültem, nehogy elrontsam a végét. :-)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: csip » 2018. augusztus 24. 13:20

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását! Alig tudtam abbahagyni ( nyaralni voltunk és voltak programok ) nagyon tetszett a Luo Fei Fei alakító színésznő szinte lubickolt ebben a szerepben mintha neki találták volna ki ezt a karaktert, a többi szereplő is tetszett.
erika001
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:23

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: erika001 » 2018. augusztus 24. 20:28

Kedves Rita!Nagyon koszonom az Oh,my emperor 1. és 2. évad fordítását.Rég nevettem ennyit egy sorozaton a lány főszereplő hatalmasat alakított ebben a sorozatban.Amikor a korházban időt kér,hogy kisestélyi ruhában lássa el az énekes fiút.Amikor a csacsi bátyával "beszélget" de ami mindent vitt az az ébresztése mikor szép szavakra vágyik a 2. évadban.Ja, és a tömlőcben mintha ha hazajárt volna és még az őrökkel való viszonyán is nevetni kellett.A faarcú császár aki állandóan le akarta fejeztetni és szép lassan beleszeretett csak nem tudta,hogy kimutatni ezek a pillanatok is mulatságosak voltak.Az utolsó résznél megijedtem,hogy senki sem marad életben akiket megszerettünk de szerencsére megoldották.Én a császárnak szurkoltam de az igaz,hogy a nagybácsi mosolya helyesebbé tette őt mint a császár.Amit nem értettem,hogy az utolsó részben a császár,hogy tudott a lány idejébe kerülni.Szóval nagyon hálás vagyok NEKED,hogy lefordítottad és így én is megnézhettem.KÖSZÖNÖM.üDV:Erika Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad (teljes)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 25. 8:38

VidékiÉva írta:Szia Rita!
szerintem csak a fúkat akarták reklámozni, és arra tökéletes volt. Biztosan nagyon megnőtt a kereslet irányukban. Még én is néztem volna tovább is. Valóban volt még benne tartalék, nem aknázták ki a lehetőségeket. De én is sokat nevettem, engem tökéletesen kikapcsolt. Jó volt a főszereplő páros és a romantika is. Tetszett királyka hozzáállása az igyekezete, tanulékonysága.

Az ajánlást elmentettem.
Köszi: Éva

Én is azt gondolom, hogy az X-NINE reklámozása fő szempont volt. Kezdetben nem volt túl
jó véleményem a játékukról, de aztán egyre meggyőzőbbek lettek. Ügyes srácok. Utána
olvastam, öten újra együtt fognak játszani ebben a sorozatban (a videó alatt más a cím):

https://mydramalist.com/22170-fights-break-sphere

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 25. 8:44

szilagyongyi írta:Sziasztok! Kedves Ritám! Befejeztem ezt az édes sorozatot, és imádtam. Egészen a 19. rész közepéig. Nekem is, mint sokunknak ott ért véget a sorozat. Ám emlékezetes darab marad, sok vidámsággal, tehetséges szereplőkkel és élvezetes, kitűnő magyarítással, amit még egyszer szívből köszönök.

Kedves Gyöngyi! Mindent nagyon szívesen! Köszönöm szépen a dicsértet, nagyon jólesik!

A vége kalamajkás, és nem is mindent értek benne, de happy end lett, és ennek nagyon
örülök. Bár az időutazós sztoriknál teljesen természetesnek veszem az olyan véget is, mint
a GPG-é. Itt sem esett volna rosszul, fel voltam rá készülve, aztán addig csűrték-csavarták,
hogy még sem az lett.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Oh, My Emperor 1.-2. évad

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 25. 8:50

f.ági írta:Szia Rita!
Végre itt vagyok én is! Gratulálok Neked, bár gondoltam, hogy olyan ügyes leszel, biztos befejezed, mire én idejutok újra.
Most meg majd szétrobban a fejem a migréntől, mert itt szakadt az eső, talán kicsit le is hült a levegő, de kezdek is a lemaradásomba.
Hozzászólásokat nagy ivben kikerültem, nehogy elrontsam a végét. :-)

Szia Ági! Jó szórakozást kívánok! Itt nálunk ma éjszaka esett jó sokat, azt hittem,
hogy le fog hűlni a levegő, de kora reggel óta süt a nap, és máris 26 fok van.

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég