Accidentally in Love (online is nézhető)

Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. november 17. 22:25

Sziasztok! Kedves Ritám! Hálásan köszönöm a 10-11.-ik rész fordítását is. :x
Nagyon szórakoztató, vicces részek ezek, a komolyságból visszavettek, igazi, felhőtlen vígjátékká szelídült. Bár felsejlettek egy jövőbeni verekedés képei. :-w
A betegszobás jelenetek helyzetkomikuma fergeteges volt. QuingQing ahogy csukott szemmel hátrafelé kotorászott, hát bizisten azt hittem valami baleset történik x_x ;)) , de ez mégiscsak egy ifjúsági sorozat #:-s :))

A Boszorkány arca elkomolyodott, elgondolkodóvá vált, mikor QuingQing a szülei aktái után érdeklődött; kíváncsi vagyok a történetükre, mi lehet a rejtély, mit titkol a nagyapa a lány elől.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Accidentally in Love (9/30)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. november 18. 7:14

Rita írta:"Ismétlés a tudás anyja", mondanám, ha valamilyen tudományos sorozatról lenne szó,
de így azt mondom inkább, hogy "inkább kétszer, mint egyszer se". =))


Csatlakozom az elveszettek klubjához, már egy ideje így van ez. Úgy néz ki, hogy tudatosan kell újra néznem a részeket, mert időnként az álom manó akadályozott a tiszta látásban, (-| s erről nem a történet tehet. Köszönöm az új részeket. :x
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. november 18. 8:56

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 10-11. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Meg is néztem melegibe még tegnap este, csak ma köszönök.Nagyon jót szórakoztam, nagyon aranyos két rész volt.Az biztos, hogy a féltékenység ördöge is szerepet kapott, nagyon jókat vigyorogtam Tu Feng-en.
Szép vasárnapot kívánok.Marcsi :)
Rita, Kriszti és Gabi! Olyan jó érzés, hogy nem vagyok egyedül. :x ;;)
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Accidentally in Love (7/30)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. november 18. 10:30

boszorkany írta:Kedves Unni!
Megerosithetem,hogy nagyon finom a belga csoki,foleg a kezzel keszitettek.Nemcsak a Leonidas keszit ilyeneket,a Jacques csokijai is finomak.A Leonidasnal diabetikus csokit i csinalnak es eppolyan finom,mint a cukorral keszult.Egyebkent itt a bonbon cukorkat jelent(szemenkent csomagoltat),a magyarnyelv hivja bonbonnak,amia foton lehet latni,nalunk praline a neve.
Par eve voltunk Brugge-ben a csoki muzeumban,teszek be par kepet onnan.

Kedves Boszorkány!
Köszönöm a nomenklatúra kiegészítésedet. :) Igen, itthon még nem tértünk rá erre. A praliné szót, csak egy-két édességre használjuk. A kedvencem volt a régebbi időkben a rum praliné, amit a Szerencsi Csokigyárban csinálnak.Ja, és még a Dianás cukorka.
Nekem a praliné fogalma leginkább azokat a csokifajtákat takarja, amelyekben folyékony "alkohol" tartalom van. :)
Brugge-ben (kiejtés szerint: Brüzsben) már nagyon régen, még 1989-ben jártam. Akkor többször is átmentünk, a sógornőmék Hulstben laktak. Gyönyörű város, a belga Velence elnevezés is nagyon illik rá. :x (Az autónkat Belgiumban vettük anno, ezért sokat jártunk át Hollandiából, amíg keresgéltünk.) A csoki múzeumban nem jártam, de sok csipkét (brüsszeli vert-csipke) vettem ott zömében ajándékba, de néhányat magamnak is. :littlehearth:

Rita, nagyon köszönöm az újabb feliratokat! :flower1: Egyébként én is ki voltam akadva, főleg a kar csavargatáson. :-o
Örülök, hogy nem várható több ilyen agresszív jelenet... valahogy ez nem illik nekem ehhez a sorihoz.

Képzeljétek, nálunk picit szállingózik a hó. 8-| Na, ez csak azért furcsa, mert alig pár napja még 20 fok feletti hőmérsékletek voltak.
Kép
KépKépKép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 18. 11:34

Nagyon tetszettek a mostani részek, itt már egyre gondoskodóbb..és a rosszfiúról is kiderül, hogy nem is olyan rossz...Nagyon várom már a titok kiderülését, a szülőkkel kapcsolatban. Nagyon aranyos ez a sorozat, igazi kikapcsoló...még mindig agyalok a felesleges durvaságon, hogy vajon mi váltotta ki, valahogy nem illett a képbe még akkor sem a nagyon ügyes...Remélem nem sokára minden kiderül...legnagyobb örömünkre.
A tanárnőt egyre jobban tisztelem....kicsit belelesve a folytatásba...de hát annyira jó ez a kis történet, hogy jólesik egy kicsit továbbnézni . ;) :D
Szép vasárnapot mindenkinek! :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Accidentally in Love (7/30)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. november 18. 15:53

Unni2011 írta:
boszorkany írta:Kedves Unni!
Megerosithetem,hogy nagyon finom a belga csoki,foleg a kezzel keszitettek.Nemcsak a Leonidas keszit ilyeneket,a Jacques csokijai is finomak.A Leonidasnal diabetikus csokit i csinalnak es eppolyan finom,mint a cukorral keszult.Egyebkent itt a bonbon cukorkat jelent(szemenkent csomagoltat),a magyarnyelv hivja bonbonnak,amia foton lehet latni,nalunk praline a neve.
Par eve voltunk Brugge-ben a csoki muzeumban,teszek be par kepet onnan.

Kedves Boszorkány!
Köszönöm a nomenklatúra kiegészítésedet. :) Igen, itthon még nem tértünk rá erre. A praliné szót, csak egy-két édességre használjuk. A kedvencem volt a régebbi időkben a rum praliné, amit a Szerencsi Csokigyárban csinálnak.Ja, és még a Dianás cukorka.
Nekem a praliné fogalma leginkább azokat a csokifajtákat takarja, amelyekben folyékony "alkohol" tartalom van. :)
Brugge-ben (kiejtés szerint: Brüzsben) már nagyon régen, még 1989-ben jártam. Akkor többször is átmentünk, a sógornőmék Hulstben laktak. Gyönyörű város, a belga Velence elnevezés is nagyon illik rá. :x (Az autónkat Belgiumban vettük anno, ezért sokat jártunk át Hollandiából, amíg keresgéltünk.) A csoki múzeumban nem jártam, de sok csipkét (brüsszeli vert-csipke) vettem ott zömében ajándékba, de néhányat magamnak is. :littlehearth:

Rita, nagyon köszönöm az újabb feliratokat! :flower1: Egyébként én is ki voltam akadva, főleg a kar csavargatáson. :-o
Örülök, hogy nem várható több ilyen agresszív jelenet... valahogy ez nem illik nekem ehhez a sorihoz.

Képzeljétek, nálunk picit szállingózik a hó. 8-| Na, ez csak azért furcsa, mert alig pár napja még 20 fok feletti hőmérsékletek voltak.

Kedves Unni!
Itt Brugge-t hivjak Eszak Velencejenek is,beteszek egy fotot rola es egy csipkekepet is.
Kép
Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. november 18. 15:55

Kedves Rita!
Koszonom az ujabb feliratokat,nagyon gyors vagy. ;)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. november 18. 16:43

Rita! Még fel sem ocsúdtam, és már itt a következő két rész. Köszönöm szépen. Ügyes vagy! :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 14:58

Kata58 írta:Hű, az utolsó kép.. :D Úgy látszik megint a barát az akinek előbb leesik az a bizonyos.... :)) . Köszönöm az újabb részeket...most megtartom magamnak holnapra! :D

Szia Kata! Nagyon szívesen! Feng is érzi, hogy valami van a két lány körül, de egyelőre
nem gyanakszik.

Nan Xi képes lenne verekedni QQ-ért? Nem az a típus.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 14:58

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 10-11.részek feliratait.

Nagyon szívesen!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (9/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:08

Kriszti007 írta:Marcsi, Rita! Akkor én is nagyon tudok, mert szintén kétszer láttam a 7. részt, mire rájöttem, miért ismerős ez nekem. :D Úgyhogy én is csatlakozom hozzátok. Jó kis klub ez az elveszettek klubja. ;) Ahogy vége lett a nyárnak, valahogy az én időm is összement. Ez lehet az oka.
Rita! Köszönöm az újabb részeket, így nekem majd három is lesz, mert a 9. részt még mindig nem láttam. Viszont a 8. nagyon tetszett. :)

Marcsi, Kriszi, Gabi (és én)! Ma nem időben hanem agyban voltam elveszve. Felvettem a
kardigánomat, és indultam a buszmegállóba az iskolából. Mikor kiléptem az ajtón, akkor
éreztem, hogy nincs túlságosan melegem. Beletartott egy kis időbe, míg rájöttem, hogy
a kabátomat nem vettem magamra. Szerencsére nem késtem le a buszomat. :)) :-o x_x

Kriszti! Nagyon szívesen! Én viszont előreszaladtam kicsit. Megnéztem a 12. és a 13. részt
is. Annyira kíváncsi voltam az előadásra, és a lányruhás Belle-Fengre. Tetszett! És QQ is
mutatós Szörnyeteg lesz.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:09

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az újabb két részt és mivel megnyugtattál,
hogy nem lesz rugdoskodás és hasonló,már nézem is :))
Szép estét ma is

Szia Cicus! Nagyon szívesen! Szép mai estét kívánok!

:movingflower: :movingflower: %%- %%- :D %%- %%- :movingflower: :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:17

szilagyongyi írta:Sziasztok! Kedves Ritám! Hálásan köszönöm a 10-11.-ik rész fordítását is. :x
Nagyon szórakoztató, vicces részek ezek, a komolyságból visszavettek, igazi, felhőtlen vígjátékká szelídült. Bár felsejlettek egy jövőbeni verekedés képei. :-w
A betegszobás jelenetek helyzetkomikuma fergeteges volt. QuingQing ahogy csukott szemmel hátrafelé kotorászott, hát bizisten azt hittem valami baleset történik x_x ;)) , de ez mégiscsak egy ifjúsági sorozat #:-s :))
A Boszorkány arca elkomolyodott, elgondolkodóvá vált, mikor QuingQing a szülei aktái után érdeklődött; kíváncsi vagyok a történetükre, mi lehet a rejtély, mit titkol a nagyapa a lány elől.

Szia Gyöngyi! Nagyon szívesen a fordítást! Én is biztos voltam benne, hogy a nagy
"nem odanézésben" rossz helyre téved QQ keze.

Mivel megnéztem a két következő részt, már tudom, hogy csak az érdeklődésünk
felkeltése miatt komorodott el Boszorkány arca. Semmi különös nem lesz abban,
amit mondani fog QQ-nek a szüleivel kapcsolatban. De legalább már róluk is megtudunk
valamit.

Yi Yangnak szokatlan volt a meleg fogadtatás, és a szerető családi légkör:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (9/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:23

Gabóci5 írta:
Rita írta:"Ismétlés a tudás anyja", mondanám, ha valamilyen tudományos sorozatról lenne szó,
de így azt mondom inkább, hogy "inkább kétszer, mint egyszer se". =))


Csatlakozom az elveszettek klubjához, már egy ideje így van ez. Úgy néz ki, hogy tudatosan kell újra néznem a részeket, mert időnként az álom manó akadályozott a tiszta látásban, (-| s erről nem a történet tehet. Köszönöm az új részeket. :x


Szia Gabi! Álom Manót valahogy el kéne űzni erre a 2X45 percre, mert így 4X45 perc lesz belőle. :))

Van ez így! Írtam már többször, hogy szinte egész nap képes vagyok fordítani, de ha meg kell
néznem egy filmet, csak ficergek-mocorgok, és képes lennék már az elején elaludni. Pénzpazarlás
moziba beülnöm.

Nagyon szívesen!


Hű, ez a Xin Ya....

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:33

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 10-11. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Meg is néztem melegibe még tegnap este, csak ma köszönök.Nagyon jót szórakoztam, nagyon aranyos két rész volt.Az biztos, hogy a féltékenység ördöge is szerepet kapott, nagyon jókat vigyorogtam Tu Feng-en.
Szép vasárnapot kívánok.Marcsi :)
Rita, Kriszti és Gabi! Olyan jó érzés, hogy nem vagyok egyedül. :x ;;)

Szia Marcsi! Fentebb írtam a mai agyatlan "akciómról".

Nagyon örülök, hogy ez a két rész is tetszett neked. Én már várom, hogy egy kicsit tovább
bonyolódjon a történet. Szeretnék több mélységet benne.

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (7/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:52

Unni2011 írta:Rita, nagyon köszönöm az újabb feliratokat! :flower1: Egyébként én is ki voltam akadva, főleg a kar csavargatáson. :-o
Örülök, hogy nem várható több ilyen agresszív jelenet... valahogy ez nem illik nekem ehhez a sorihoz.
Képzeljétek, nálunk picit szállingózik a hó. 8-| Na, ez csak azért furcsa, mert alig pár napja még 20 fok feletti hőmérsékletek voltak.

Szia Unni! nagyon szívesen a feliratokat!

Ma reggel kettő darab apró hópihe szerűséget láttam, többet nem... és azóta se.
De határozottan kezd téliesedni, csípősödni az idő.

Jót vihogtam Fengen. Ha nem játssza az agyát, még részegen is mindig betalál
a kosárba:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:58

Kata58 írta:Nagyon tetszettek a mostani részek, itt már egyre gondoskodóbb..és a rosszfiúról is kiderül, hogy nem is olyan rossz...Nagyon várom már a titok kiderülését, a szülőkkel kapcsolatban. Nagyon aranyos ez a sorozat, igazi kikapcsoló...még mindig agyalok a felesleges durvaságon, hogy vajon mi váltotta ki, valahogy nem illett a képbe még akkor sem a nagyon ügyes...Remélem nem sokára minden kiderül...legnagyobb örömünkre.
A tanárnőt egyre jobban tisztelem....kicsit belelesve a folytatásba...de hát annyira jó ez a kis történet, hogy jólesik egy kicsit továbbnézni . ;) :D
Szép vasárnapot mindenkinek!

Kata, most kivételesen én is tovább lestem. Látni akartam a színdarabot, meg azt is,
hogy mi mindennek kell még utána néznem a Szépség és a Szörnyeteg c. mesével
kapcsolatban, hogy ne érjenek meglepetések. Nem láttam a rajzfilmet, és nem ismerem
a történetet, sem a szereplőket. Szerencsére a neten minden rajta van, még hiteles
dalszövegfordítást is találtam, szóval Gaston énekét fordítanom sem kellett.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 15:59

boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom az ujabb feliratokat,nagyon gyors vagy. ;)

Kedves Éva! nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 19. 16:07

Gabóci5 írta:Rita!Még fel sem ocsúdtam, és már itt a következő két rész. Köszönöm szépen. Ügyes vagy! :x

Szia Gabi! Pedig még nem is vagyok a régi formámban. :))
Nagyon szívesen! Jó szórakozást!


Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. november 19. 20:34

Köszi az ujabb részeket.
Nagyon aranyos továbbra is a történet. Tetszett, hogy lett a mellék szereplőből főszereplő.
Gonoszka hölgyem megint hozta a formáját, csak egyet nem értek miért nem lehet neki azt mondani hogy hagyja már abba fárasztó a nyüzsgése. Gondolom akkor hamar vége lenne a történetnek és nem lenne annyi poén még.
Köszi várom a folytatást.
:flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (11/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 22. 5:24

Szia Virág! Képzeld, a mai részben Xin Ya mellett még egy gonoszka lány feltűnik. De ahogy
Xin Ya minden akciója Qing Qing győzelmével zárul, az övé sem úgy ér célt, ahogy szeretné.

Mindjárt kiteszem a 12.-13. részt. Nagyon szívesen az előző kettőt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (13/30)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 22. 5:27

Jó szórakozást kívánok a 12.-13. részhez!

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Accidentally in Love (13/30)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. november 22. 8:46

Üdv.
Köszönöm szépen a 12-13.részek feliratait.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Accidentally in Love (13/30)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. november 22. 8:47

Szia Rita !
Ez aztán a csodálatos hajnali meglepetés :) Igaz már elmúlt 8 óra
mire észrevettem és persze nagyon megörültem neki.
Köszönöm szépen az újabb 2 részt :x A gonoszkákkal kapcsolatban
csak annyit jegyeznék meg,hogy nem az zavar igazán,hogy vannak
ilyen emberek is,hiszen ezt a világot a jó és rossz közötti feszültség
mozgatja,hanem az ,hogy mintha a másik "csoport " ezt észre sem
venné a reakciójukból ítélve.Barátkoznak továbbra is velük és azt
teszik amit mondanak nekik,de a "jókat" vagy szegényeket simán
kiközösítik.Na de ez is csak egy film amit a szórakoztatóipar elénk
rak,csak úgy eszembe jutott mi az ami irritál ;)
Csodás napot ma is @};-
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Accidentally in Love (7/30)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. november 22. 9:12

Unni írta:

"A kedvencem volt a régebbi időkben a rum praliné, amit a Szerencsi Csokigyárban csinálnak.Ja, és még a Dianás cukorka."

Kedves Unni! Micsoda véletlenek :) én is nagyon szerettem a rum pralinét és a Dianás cukorkát is.
Még most is veszek ha véletlenül meglátok valahol. Brugge-ben még nem jártam,de sok képet láttam róla és el is
mentettem az albumomba,mert varázslatos hely lehet.Hasonlókat láttam Európa szerte,de ugye a hangulata minden
helynek egyedi.Egy kedvencet azért felteszek ide :)

Szép napot ma is.


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég