Accidentally in Love (online is nézhető)

Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2018. december 15. 15:59

Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a gyors és precíz munkádat, a feliratokat és a letöltési lehetőséget. Üdv.szeretettel: csabamama2 :ymhug: %%- :-bd
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. december 15. 16:04

Üdv.
Köszönöm szépen , az újabb befejezett sorozatod, utolsó 3 részének a feliratát.
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2018. december 15. 16:11

Köszönöm az utolsó részeket! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. december 15. 16:13

Drága Rita!
Köszönöm szépen az utolsó 3 részt,végre már nem
kell izgulnunk mi lesz a vége,mert azért csak ott
motoszkált eddig,annak ellenére,hogy a kényszer
esküvő elmaradt mindenki örömére.
A madárkára visszatérve örülök,hogy megtaláltad
milyen fajta a kicsike :) A filmeket pedig kíváncsian
várom :ymblushing:
Cate
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017. december 27. 17:15

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Cate » 2018. december 15. 16:53

Jaj de jó, nagyon vártam már az utolsó részeket is, így most elkezdem a sorozatot, mert én maratonozni szeretek, így nem kell izgulnom a vége miatt.

Kedves Rita, nagyon köszönöm a gyors munkádat és előre is Kellemes Ünnepeket kívánok!!! :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Accidentally in Love (27/30)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. december 15. 17:23

Rita írta:Jó szórakozást kívánok az utolsó három részhez!

Köszönöm szépen, hogy velem tartottatok! Krisztinek és Nellinek hálás vagyok
a nagyon klassz dalszövegekért, és az online feltöltésért!

Még nem tudom mi lesz a következő sorozatom, de azt igen, hogy mi lesz a
következő filmem, mert hogy most legalább kettőt le szeretnék fordítani az
ünnepekre.

Kellemes ünnepi készülődést kívánok mindannyiunknak!


Koszonom szepen Rita az egesz sorozatot,a munkadat.Mindjart el is kezdem nezni az utolso 3-at. :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 15. 17:32

először is a madárkás képet köszönöm, én nem tudnám megunni őket, jöhet minden mennyiségben :D :x
A sorozat befejező részeit most viszem , hálás köszönet érte, És megérdemelt kellemes pihenést kívánok! a filmeknek is örülök, biztosan lesz rá időm, mert itthon leszünk. Majd csak egy kis időre megyek ki Apuhoz! :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2018. december 15. 18:46

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a feliratokat!
Nagyon boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok: Eugenia
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. december 15. 19:53

Sziasztok! Drága Ritám!
Hálásan köszönöm a munkádat, az idődet, és gratulálok ennek az édes-bolondos sorozatnak a befejezett fordításához! :x


Kép
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. december 15. 21:03

Drága Ritám! Köszönettel vittem az utolsó részeket. Befejezésül ismét mini maratonban nézem az utolsó hat részt.
Kedves, könnyed sorozat volt, néhány bosszantó alakkal, de a végére kisimultak a gubancok. Gratulálok, hogy ismét gazdagabb lettél egy befejezett sorozattal. Krisztinek köszönöm a nagyszerű dalfordítást. :ymapplause:

Aranyosak a madarak a videón és a képeden. :x
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2018. december 15. 21:14

Kedves Rita, nagyon köszönöm a sorozat fordítását. Amint időm lesz, meg fogom nézni, de most épp költözködésre készülünk, dec. 22-én lesz a nagy hurcolkodás. Ha átcuccoltunk, kell a pihenés majd, úgyhogy nekiesek a filmezésnek.
Krisztinek is nagy-nagy köszönet a dalfordításokért, Nellinek pedig a feltöltésért, örök hála a munkátokért. Kíváncsian várom a sorozatot :)
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek és jó pihenést a hosszú hétvégékre :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 15. 21:49

Nagyon aranyosan le lett zárva minden. Kell az ember lelkének az ilyen megoldás is, az életben úgysem habos torta a megpróbáltatások végigvitele. Nagyon tetszett az utolsó pillanatban hozott helyes döntések halmaza, csak kapkodta a fejét az ember, és persze örömmel summázhatta magában, hogy mindenre van gyógyír :D :)) . :D :x :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nb .: sok erőt, sikert a hurcolkodáshoz, Remélem minden úgy fog alakulni, hogy az neked is és családodnak is öröm legyen. Kellemes Karácsonyt majd az új helyen! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
schwiegel
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:41
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: schwiegel » 2018. december 15. 22:04

Köszönöm szépen a teljes sorozat fordítását!
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. december 15. 22:51

Kedves Ritám!
Nagyon szépen köszönöm ennek a tündérien aranyos, szívet melengető - attól az egy-két kilengéstől eltekintünk - történetnek a fordítását.
Az az igazság, hogy kell az embernek ilyen is, hogy tudjon egy kicsit nevetni, örülni.
Az utolsó részekben jókat kacagtam, néha jó hangosan :) . Nagyon tetszett Si Tu Fang féltékenykedése.
Az jutott eszembe, hogy a leány mennyivel érettebb volt végig, mint a fiú, és úgy gondolom, hogy ez a felállás meg is marad. Azt hiszem annak idején majd tényleg STF fog otthon maradni a gyerekkel :).
Kívánok neked és mindenkinek itt a fórumon kellemes karácsonyi készülődést, majd csodás ünnepeket!!!!
Lizzy
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
wadalma567
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. június 2. 20:11

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: wadalma567 » 2018. december 16. 0:07

Nagyon aranyos sorozat volt :) köszönöm szépen !!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. december 16. 0:45

Kedves Rita !

Köszönöm az utolsó részek gyors forditását.
Megnéztem és ez számomra egy töbször nézhetős sorozot lett a könyeddségével a finom humorával.
Mégegyszer köszönöm, hogy most egy ilyen sorozatot forditottál.
Főszereplőink a végén teljesen révbe értek, és Chen Qing megrajzolta a várható jövöt Fülike számára is.
Aranyos volt, hogy végül a többiek is megtalálták a párjaikat.
:littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 16. 7:31

Kedves Ildikó, Chain, Orsi, Cicus, Cate, Éva, Kata, Eugénia,
Gyöngyi, Gabi, Brigi, Schwiegel, Lizzy, Wadalma és Virág!


Nagyon örülök, hogy itt voltatok, és hozzászólásaitokkal színesítettétek a fórumot!
Boldog vagyok, hogy ismét olyan sorozatot választottam, ami elnyerte a tetszéseteket.

Mint mondtam, még nincs sorozat tervem, de azt tudom, hogy egy komolyabb sorira
vágyódom. Ha lehetne a Jézuskától egy olyat kérnék, mint a Love Me If You Dare vagy
a Memory Lost volt. Ennyivel be is érném, újabb egy évig be lenne fogva a szám. =))

Még egyszer kellemes készülődést kívánok, és gyújtsuk meg a harmadik gyertyát is az
ádventi koszorún!


Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2018. december 16. 18:56

Ritám, nagy szeretettel gratulálok az újabb befejezett soridhoz! Köszönöm szépen Krisztinek a betétdalok fordítását, és Nellinek az online feltöltést is! /A sori elejét még úgy néztem, de valamiért nálam "megzavarodott" az openload rendszer, :-( azóta sem tudtam a hiba okára rájönni, ezért apránként töltögettem./

Kép

Nagyon élveztem a sorit, igazi könnyed kikapcsolódást nyújtott. :littlehearth: Kedveltem a szereplőket is.(Természetesen, nem mindegyiket, de nélkülük nem ez a sori lett volna.)
QQ-t alakító színésznő fergeteges játékával elvarázsolt, :movingflower: FF csak picivel maradt le mögötte. Amikor lánynak öltözve megjelent a koleszban, csak ámultam-bámultam, hogy milyen szép. Ha nem tudtam volna, hogy ő az, akkor simán megvezethetett volna, hogy tényleg lány. :))
A vége kicsit furcsa volt nekem, legalábbis az a része, hogy QQ csak nagyon rövid időre tért vissza az eredeti külleméhez.
Az egyen szemüvegen dőltem a röhögéstől... hogy így már fel sem ismerik FF-t. =))
Tetszett a sok páros ruhaviselet. :D

Kellemes ünnepi készülődést kívánok én is Mindenkinek!

Kép
Kép
KépKépKép
terezke4545
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018. május 23. 13:28

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2018. december 16. 19:45

Rita Kedves------Be-benéztem hogy haladsz a fordítással és most itt a vége.Mindenkinek hálás köszönet aki hozzá járult ahhoz hogy mi a nagy többség megtudjuk nézni ezt a sorozatot---és még sok mást is---- Most fogom megnézni mert én nem szeretek addig belefogni egy sorozatba amig nincs teljes fordítás és akkor maratonba nézem. A hozzászólásokat mindig elolvasom és igy azért tudom mégis milyen soriba csöppenek bele és ez nagyon úgy néz ki hogy szeretni fogom. Köszönöm a munkátokat és biza nem egyszer csodállak hogy mennyi munkát fektettek bele a fordításokba csak azért hogy mi akik teljesen ismeretlenek vagyunk megnézzünk egy jó sorit vagy filmet . :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. december 17. 12:09

Szia Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a befejező részek feliratainak a fordítását is. ^:)^
Gratulálok az új befejezett sorozatodhoz.Köszönöm szépen, hogy neked köszönhetően ismét egy jót, és jól szórakoztam. :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Legyen szép heted.
Marcsi :)
Avatar
Barbi
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2017. május 18. 11:24

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Barbi » 2018. december 18. 11:12

Nagyon szépen köszönöm a forditásaidat!
Elnézést hogy ritkán irok csak nem igazán értem rá idén.
Jövőre viszont már kicsit lazább lesz elértem a megérdemelt pihenés idejét :)
Így gyakrabban jövők és veled együtt fogom élvezni és várni a következő sorozataidat.

Üdv
Barbi :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 18. 19:34

Unni2011 írta:Ritám, nagy szeretettel gratulálok az újabb befejezett soridhoz! Köszönöm szépen Krisztinek a betétdalok fordítását, és Nellinek az online feltöltést is! /A sori elejét még úgy néztem, de valamiért nálam "megzavarodott" az openload rendszer, :-( azóta sem tudtam a hiba okára rájönni, ezért apránként töltögettem.
Nagyon élveztem a sorit, igazi könnyed kikapcsolódást nyújtott. :littlehearth: Kedveltem a szereplőket is.(Természetesen, nem mindegyiket, de nélkülük nem ez a sori lett volna.)
QQ-t alakító színésznő fergeteges játékával elvarázsolt, :movingflower: FF csak picivel maradt le mögötte. Amikor lánynak öltözve megjelent a koleszban, csak ámultam-bámultam, hogy milyen szép. Ha nem tudtam volna, hogy ő az, akkor simán megvezethetett volna, hogy tényleg lány. :))
A vége kicsit furcsa volt nekem, legalábbis az a része, hogy QQ csak nagyon rövid időre tért vissza az eredeti külleméhez.
Az egyen szemüvegen dőltem a röhögéstől... hogy így már fel sem ismerik FF-t. =))
Tetszett a sok páros ruhaviselet. :D

Kellemes ünnepi készülődést kívánok én is Mindenkinek!

Szia Unni! Az, hogy a végén QQ nem változhatott át olyannak, amilyen eredetileg volt, csakis
STF-nek volt köszönhető. Láttad, milyen féltékeny volt a szép QQ-re. Meg az is lehet, hogy
Chen Qing Qingként szerette meg a lányt, nem Qing Chenként.

Én is szerettem QQ ötleteit. Mindig elő tudott állni valamivel. Nagyon tetszett a Si Tu Fenghez
való hozzáállása. Csupaszív energiabomba volt. És igazad van, egy újabb nagyszerű kínai színésznőt
ismerhettünk meg.

Én még annyira kíváncsi lennék Yi Yang két mafla segítője közül a szőkének a származására. Nem
volt tipikus kínai arca. :))

Kellemes készülődést kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 18. 19:43

terezke4545 írta:Rita Kedves------Be-benéztem hogy haladsz a fordítással és most itt a vége.Mindenkinek hálás köszönet aki hozzá járult ahhoz hogy mi a nagy többség megtudjuk nézni ezt a sorozatot---és még sok mást is---- Most fogom megnézni mert én nem szeretek addig belefogni egy sorozatba amig nincs teljes fordítás és akkor maratonba nézem. A hozzászólásokat mindig elolvasom és igy azért tudom mégis milyen soriba csöppenek bele és ez nagyon úgy néz ki hogy szeretni fogom. Köszönöm a munkátokat és biza nem egyszer csodállak hogy mennyi munkát fektettek bele a fordításokba csak azért hogy mi akik teljesen ismeretlenek vagyunk megnézzünk egy jó sorit vagy filmet .

Kedves Terézia! Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást a maratonhoz!

Aki fordításba kezd, az tisztában van vele, hogy ingyen, a szabadidejében, ismeretlen
rajongótársaknak fogja készíteni a feliratokat. Ezért nem is értem a későbbi szenvedést,
panaszt, sírást, rívást, titkoskodást, elzárkózást, sértődést, tiltakozást némelyik fordító
részéről.
É azért fordítok, hogy örömet szerezzek, nem mellesleg nekem is örömet okoz ez a hobbi.
Mindenki örül, mindannyian jól járunk. Adunk is és kapunk is. Olyan jól ki van ez találva,
sajnálom, hogy több fordítótársam ezt nem veszi észre.

Kellemes készülődést!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 18. 19:47

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a befejező részek feliratainak a fordítását is. ^:)^
Gratulálok az új befejezett sorozatodhoz.Köszönöm szépen, hogy neked köszönhetően ismét egy jót, és jól szórakoztam.
Legyen szép heted.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon aranyos vagy! Mindent nagyon szívesen! Boldog vagyok, hogy
itt voltál, és jól szórakoztál!

Szép hetem van, mert ez az utolsó, aztán jön a téli szünet.

Neked is teljen ez a hét szorgos, de kellemes készülődéssel!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Accidentally in Love (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 18. 19:52

Barbi írta:Nagyon szépen köszönöm a forditásaidat!
Elnézést hogy ritkán irok csak nem igazán értem rá idén.
Jövőre viszont már kicsit lazább lesz elértem a megérdemelt pihenés idejét :)
Így gyakrabban jövők és veled együtt fogom élvezni és várni a következő sorozataidat.

Üdv
Barbi

Szia Barbi! Majd jössz gyakrabban, ha az időd engedi, ebből nem csinálunk gondot.

Neked is mindent nagyon szívesen! Egyelőre még mindig nem tudom, hogy mi lesz
a következő sorim. Filmet akartam fordítani, de nem hoz egyik sem lázba, szóval
hagytam őket. Nem is baj, erőt gyűjtök, hátha szembejön velem egy klassz kínai
sorozat, merthogy azt szeretnék fordítani.

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég