Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. december 31. 7:33

A FÓRUM MINDEN TAGJÁNAK:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 7:33

Kata58 írta:Boldogan viszem az újabb feliratokat, és ismételten Boldog Új Évet Mindenkinek!

Nagyon szívesen, Kata! Neked is boldog új évet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 7:35

csip írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 8-9.rész feliratát!
Köszönöm szépen az egész éves munkádat! Nagyon Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Kedves Csip! Nagyon szívesen! Neked is boldog új évet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 8:00

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket.
A két főszereplő a kedvencem a nagynénivel együtt. Guo Guo és Yun Kai azért lett ilyen,mert csak saját magukra számíthattak hiába volt családjuk. Guo Guo-t a mostohaanyja kihasználja.Minden gondolata csak a saját lánya jóléte körül forog.Képes volt lemondani róla,saját maga is kimondta,hogy vigyázzanak az anyátlan-apátlan árvára.Sok mindent megtesz érte most is és később is.Ha Yi Bei anyja csak félig ilyen lett volna,már másabb lenne a történet.Érdekes azonban ,hogy Yun Xint sem fogadta teljesen el,mert ahogy mondta ,ezzel lemondott volna a saját lányáról. Yun Kai mostohája is jó anya,de csak a saját gyereke érdekeivel törődik. Yun Kait kiskorában a nagynéni védhette meg valamilyen szinten.Tetszettek Yun Kai szarkasztikus beszólásai.Apja is egy "érdekes" ember.Nem állt ki a fia mellett.Régebben én úgy gondoltam,hogy a két fiú apáról féltestvér,mert a báty anyjával már kapcsolatban volt Yun Kai anyja előtt.Nekem volt egy érzésem,hogy az üzlet felépítéséhez vette el Yun Kai anyját.Halála után pedig hazavitte a szeretőjét a gyerekével és elvette feleségül.A két fiú vezetékneve ugyanaz,de Yun Kai a törvényes első feleség gyermeke,mint tudjuk itt ez sokat számít.A családi vita és hatalmi harc miatt lett szerintem Yun Kai ügyvéd,hogy kikerüljön ebből a körből.A ruhaégetés és a zsebkendős jelenet után is nagyon sajnáltam. Yun Xin már gyerekként is borzasztó,felnőttként pedig még rosszabb.Valaki seprűt emlegetett ,én maradok a vaslapátnál.Egy pénzéhes,önző,törtető nő.A pénzhez ment feleségül és nem a férjéhez.Külföldi út nem a férj hiánya miatt volt,hanem a külföldi tanulás miatt.Sajnálom a férjét,hogy nem látta,hogy milyen.Igaz,a vagyoni helyzetet meg kellett volna beszélni.Lesz ez még majd cifrább.
További szép napot mindenkinek.Van egy kis időm gyorsan megnézem ezt a két részt. :)

Kedves Ica! Nálam a szerethető, pozitív figurák közé került GG barátnője is. A holnapi részekben már
többet fog szerepelni. Jókat nevetek rajta. Ő is egy jó szándékú, kedves lány. Egyre jobban kedveli
YK-t, szeretném, ha majd nem koppanna túl nagyot.

Amikor az anya a professzornak telefonált, azt hittem, hogy csak egy hatásos véget akart a beszélgetésnek,
hogy csak bánatában jött ki a száján az "apátlan-anyátlan árva" kifejezés. De nem, azóta már tudom, hogy
ezt ők ketten a lányával találták ki, hogy még több támogatást tudjanak kicsikarni YB szüleitől. Szörnyűek!

YB anyja törtető ugyan, és hajlamos volt nem törődni a gyermekével, de ha együtt voltak, látszott, hogy nagyon
szereti a lányát, ez tagadhatatlan. A YB elvesztése feletti fájdalma őszinte volt, egy percig sem kételkedtem
benne, hogy a lányáért cserébe képes lett volna a vezető pozícióról is lemondani...igaz, később már bánta
volna.

Yu Xin anyja rosszul, a legkárosabb módon, majomszeretettel csüng a lányán. Csak a jó tulajdonságait látja,
a rosszakat nem. De ha látta volna sem volt lehetősége azokat nyesegetni, hiszen alig találkozott a gyermekével.

Yun Kai mostoháját nem tartom jó anyának. Kiskorától arra nevelte a gyermekét, hogy érdekember legyen.
Mindenkin átgázolva szerezze meg azt, ami neki "jár", és ami már megvan, el ne eressze.

Milyen érdekes, amit mondasz YK anyjáról és a mostohájáról! Így már értelmet nyer a két egyforma gyűrű
léte! Amikor fordítottam, annyira nem értettem azt a gyűrűs szituációt, hogy féltem, félrefordítok valamit.
Szóval azt mondod, hogy YK és a mostohabátyja féltestvérek? Ez egyre jobb!

Már alig várom, hogy én is folytathassam a fordítást, mert egyre izgalmasabb részek jönnek, Nem mintha
eddig nem lett volna az.

BÚÉK!


Kép

De tetszett ez a "ferdén szabott" jelenet:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 8:01

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 8-9.részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen!

:ymparty: :D :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 8:41

cicus írta:Szia Rita!
Gyors vagy mint a villám,köszönöm az újabb két részt és máris
nézem.Őszintén engem is nagyon bosszant pl.Yi Bei ahogy viselkedik
a mostohájával (annak ellenére,hogy az anyjának hiszi)
Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ő is legyen gonoszkodó és durva,
mint az "anya" és a "testvére",de hogy lepereg róla minden és úgy tesz
mintha nem érezne, hazugság,mert az ember nem ilyen,belül nagyon is
sérül és a mártíromság ugyanúgy kibillent a középpontból,mint a gonoszság.
Amikor az ember akaratlanul bánt meg mást megbocsájtható de itt akarattal
történik és folyamatosan.Ha magamat bántom,nem védem meg ugyanolyan
hatása van,mint ha mással teszem.Ezért is nem szinpatikus.Na de talán változik
majd ő is ahogy tapasztal és nem reagál így.Li Yun Kai-t nagyon bírom,ahogy
a mostoha anyját és "fivérét"kezeli.Nem érdeklik az apja elvárásai sem és
ezt nagyon ügyesen és finoman tudja csinálni.Van humora és őt is bántják,mint
Yi Beit,mégis nem a mártír szerepet választja :) Xin Hua is nagyon szinpatikus,de
a professzor sem egy határozott sőt nagyon is befolyásolható,mert ő is ismerte a
sógornőjét hiszen egy fedél alatt éltek,mégis őt hibáztatja,de a feleségét persze
nem,mert jobb szemet hunyni,hogy neki kényelmesebb legyen.Rá is kíváncsi
vagyok a jövőben hogy reagál a történésekre.Yu Xin pedig egy igazi szörnyeteg,
aki mindenkin átgázolva bármire képes,hogy elérje amit akar.

Hát amit az előző hsz-ben írtam csak erősödik bennem.Viszont most is
többször elhangzott a mostoha és Yi Bei barátnője szájából is,hogy ő
nem a lánya,csak magához vette,az hogy kiskorában nem akarta meghallani
és nem hitte el meg is értem,de most már igazán utána járhatna és egy teszt
ki is mutatja.A ruha égetés már tényleg több volt mint sok és még Xin Hua
segít is neki,hogy lakhat nála,de ő vágyik vissza a kínzójához.Itt eszembe jutott
hogy ezt a világot ahol élünk a jó és rossz közötti feszültség tarja fenn és ha
van egy erőszakos ember akkor kell lenni egy olyannak aki eltűri az erőszakot.
Ha viszont másképpen reagálna megváltozna minden,talán ezt is megtapasztaljuk.
Yu Xin pedig annyira romlott lány,hogy még nem is próbálja palástolni,pláne
hogy most veszélyben érzi magát.Nagyon durván megalázóan bánik a férjével.
Azt hiszem lesz itt feszültség bőven :-ss
Jó éjszakát O:-)


Szia Cicus! A fórumokon sokan elítélték GG viselkedését, volt aki annyira felidegesítette magát rajta,
hogy abba is hagyta a sorozat nézését. Én sok mentséget találok számára. El tudom képzelni, hogy egy
emlékezetét elveszített kislánynak, aki nem emlékszik a világon semmire a múltjából, mennyire fontos
az az idegen nő, akiről azt hiszi, hogy az anyja. A világot jelenti számára, mindent, az egyetlen biztos
pontot is az életében. És nemcsak ő, hanem a mostoha nővére is. A világon csak ez a két ember létezik
számára. Felnőve ugyanez a helyzet. GG gyerekként is érzékelte, hogy az anyja másként bánik vele, mint
a mostoha nővérével, és pont azért igyekszik jó kislány lenni, megfelelni, segíti, támogatja az anyját,
hogy egy kicsivel több figyelmet, törődést csikarjon ki. Az iskolában is látok sok ilyen gyereket. Felkiáltó
jeleknek hívom magamban őket: itt vagyok, én is vagyok, vegyetek észre, mindent megteszek...

Egyébként az anyja szereti GG-t, jól megvannak kettesben. A baj csak akkor kezdődik, ha megjelenik
a színen YX.

Yu Xinra nincs szó! Szegény gyerek! Nagyon rossz helyre születik. YX-ból még rosszabb anya lenne, mint
YB anyjából.

Yun Kainak nem kellett a mostohájába és a mostoha bátyjába úgy belekapaszkodnia, mint Yi Beinek,
ezért ő jobban önmaga tudott maradni. Ellenkezhetett, lázadhatott, ő képes volt ezt az utat választani.
De láttuk mi történt, amikor GG egyszer is felemelte a hangját Yun Xin ellen.

Mindezek mellett nagyon érdekes volt, amit írtál a mártíromságról. Teljes mértékben egyet értek veled

Boldog új évet kívánok!

Örülök, hogy YB-nek az anyján kívül már van egy másik biztos pont is az életében:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 8:42

MinGi írta:Kedves Rita! Köszönettel vittem az újabb két feliratot.

Kedves Zsike! Nagyon szívesen!

BÚÉK!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 8:55

f.ági írta:Szia Rita!

Gou Gou nevelőanyja persze, hogy az igazi lánya felé hajlik, de kezd kicsit sok lenni ahogy védi azt. Még a ruha vásárlás kiderülése sem okozott nála semmi pozitivumot. Ha a lánya ott van, vagy szóba kerül, Gou Gou labdába sem rughat.
Végre Yu Xin elválik a férjétől, legalábbis remélem és ki tudja a hálóját vetni Li Yun Zhe-re, mert gondolom ő lesz a soros. Meg is érdemlik egymást. Vajon ki fog kitől tanulni egy kis továbbképzést másokon átgázolásból?
Az a jó, hogy nem tudok kukucskálni,mivel Nelli jóvoltából online nézem, amit nagyon köszönök neki!
Nagymama bekeményit, válaszként valószinűleg a menye is, de meglepett, hogy a férj se az ő oldalára állt.
Amit viszont a feleségének jó pontként könyvelek el: Nem tágit Yi Bei visszajövetelétől, igy egyenlőre Zhang Yu Xin-nek esélye sincs lányukká válni.
Szerencsére.
Milyen lesz a verseny, mi lesz a végeredmény, nagyon kiváncsi leszek majd.
Amint látom Yun Kai hű marad a szines zakójaihoz. :-)
Köszönöm Rita a feliratot! Peregnek itt az események ezerrel, jó kis sorozat!

Szia Ági! Hát hogy azt a ruhavásárlást, hogy tudták úgy kiforgatni YX és az anyja! Hihetetlen!
Szegény GG! Ajándékozó helyett tolvaj lett belőle, köszönöm helyett, adtak neki

Én is várom már, hogy mi sül ki a két érdekember, YX és Yun Zhe, egymásra találásából.
Összeillenek, egy formák, és ez tetszik is nekik. Hű, mi lesz még itt!

Igen, Yi Bei anyja még kitart, de van az a pénz... maradjunk annyiban, hogy már láttam a
10. részt...Yu Xin nem kispályás, de YB anyja sem. Ők is összeillenek.

Tényleg pörgős a sorozat! Hogy lehet ezt 56 részen keresztül fenntartani? Na, majd kiderül!

BÚÉK!

Kép

Még jó, hogy YK egy tenger gyümölcsei pizzával fogta be YB száját. A lány emlékezetébe
visszajött az íze:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 9:07

gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 8-9. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon jó két rész volt, párosunk jópofaisága tompítja azt egyre több gonoszságot ami szerepet kap.Nem is értem,hogy az ilyen angyali ártatlan emberek sohasem keményítenek be.Mindent ,lenyelnek eltűrnek?Én ezt nem értem.
Nagyon várom, hogy igazán hímzésre kerüljön a sor ismét, hihetetlen szépségeket láthatunk.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Nagyon szívesen az újabbakat!

Abban reménykedem, hogy YK lesz az, aki ki fogja mozdítani YB-t ebből a mártír állapotából.
Amint láttuk, egyelőre nem sok sikerrel halad ezen az úton. Végül anya és lánya összezártak,
amikor beleavatkozott a dolgaikba.

Én is nagyon szeretem, amikor együtt civódnak, szócsatáznak a fiatalok. YK-nak össze kell
szednie magát, mert mindig alul marad. :))

A tizedik részt már láttam, abban még nem volt hímzés, ma kezdem el fordítani a 11.-ket.
Hátha már lesz szó a versenyről benne.

BÚÉK!

Kép

Minden részben látom ezt a csuklótáskát, amit YB az anyjától kapott. Vajon ki fogja felismerni
először a lány környezetében?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 9:17

Kanamekun írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 8.-9. részek magyar feliratát.
Lesz itt még bőven kalamajka, ahogy elnézem. Van egy kettő szereplő, akit meg tudnék simogatni egy cuki kis szívlapáttal. :D

Kedves Kanamekun! Már más is készíti a szívlapátot. Nem rossz ötlet. Én, bár soha életemben
nem verekedtem még, nem akarnék semmilyen eszközt használni. A puszta mancsomat készítem
nekik. Érezni akarom, hogy adok nekik. Hű, de bepancsolnék mindegyiknek!

Nagyon szívesen!

BÚÉK!


Kép

A dzsungel törvénye:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 9:29

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita az 5 részt is. Sajnos már nem lehetett online megnézni, mert nagyon akadozott a lejátszás. Számítottam ám erre, ezért most két rész letöltöttem. Köszönöm, hogy fent van ez is, mert most aztán rághatnám a körmöm mi is történt.

Jó éjszakát kívánok nektek, valószínű én is lefekszem, mert elfáradtam.

Szia Ildikó! Nagyon szívesen!

Tegnap Nelli is panaszkodott, hogy a Videa túlterheltsége miatt nem tudott valamit
feltölteni. ?Még szerencse, hogy tudsz letölteni, így nem kellett várnod, hogy tovább
nézhesd a sorozatot!

BÚÉK!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 9:43

boszorkany írta:Kedves Rita!
Megneztem az eddigi 9 epizodot,gyors vagy nagyon,megis alig varom a kovetkezo reszeket. ;) IGazad van a Ding felugyelo is beleillik az utalnivalok soraba.Nagyon aranyos szerintem is Kai es Bei,Olvastam a cicustol es Marcsitol,hogy hihetetlennek tartjak,hogy valaki mindig mindent megbocsasson.
Sajat peldamat tudom hozni,en is ilyen voltam sok-sok evig,de egyszer csak kicsordult a pohar es a sarkamra alltam.Na ezutan jott az,hogy "nagyon megvaltoztal",csak azert mert tovabb nem hallgattam a sok bantast,sertest a bekesseg kedveert.Szoval van ez igy az eletben is.

Boldog Uj Esztendot kivanok Mindnyajatoknak szeretettel :littlehearth:


Kedves Éva! Ha minden igaz, holnap délután hozom az újabb két részt!

Igen, én is el tudom képzelni, hogy Yi Bei miért lett ilyen alázatos és önfeláldozó. Meg is írtam
egy hozzászólásban. De azt én is remélem, hogy ki tud majd jönni ebből a szerepből, és a sarkára
tud állni a saját érdekeiért. Yun Kai máris próbált rajta segíteni, amikor az anyja az utcán ütlegelte
Yi Beit. Ez az akciója nem sikerült. Nem baj, majd a következő...

Neked is boldog újévet kívánok!

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 9:50

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm szépen az újabb részek fordítását! Ezek is jó részek voltak mint az előzőek! :ymhug: WuYou-ra nagyon mérges voltam, ritka utálatos természete van, már kicsinek undok volt. Állandóan fel akar törni mint a gejzír, eddig nem sok sikerrel. Jó párost alkotnak Kay m.testvérével. WY anyja is kissé dilis. YB és Kay viszont már az elején a szívembe lopták magukat. És megint a legizgalmasabb pillanatban lett vége! :))
Köszönöm a munkádat, nagyon várom a folytatást! :littlehearth: :x

Szia Marika! Nagyon szívesen a fordítást! Jót nevettem a gejzír hasonlatodon, de igaz!
A klisék szerint biztos, hogy nagyon magasra fog törni, de szintén a klisék szerint, jó
nagyot is fog onnan esni. Gondolom, ez majd az 56. részben lesz. Addig viszont nagyon
sokat fog ártani.

A 10 részben tovább folytatódik YB és YK civakodása. Nagyon-nagyon élvezem én is.
Fordítani is.

Neked is boldog újévet kívánok!

Kép

YK nem véletlenül tartja az újabb ügyét megalázónak. A felperes ugyanis egy...

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 31. 9:59

itt vagyok, itt vagyok, csak tegnap nem bírtam megállni, aztán olyan késő lett hogy ihaj, úgyhogy most írok, miután elolvastalak benneteket. Látom páran már edzünk egy kis karatebemutatóra egy két emberkét illetően. Hihetetlenül jól hozzák a karaktereket, az ember el sem hinné, hogy létezik ilyen, ha nem a saját környezetében látna ilyet! ;) :-w . az emberi aljasság úgy látszik nem ismert mértéket, csak a saját sikerének a végére mehetetlen hosszát. akiknek semmi nem elég, az eszközök is minden bevethetők. Még szerencse, hogy a humor, és a másik oldal történései elviselhetővé teszi ezt a rossz eseménysorozatot. Nagyon szorítok, hogy minél előbb tudatosodjon, kiderüljön az igazság sok területen. De érdekes, hogy ennyire nem volt keresve a kislány, csak a kivárásra, visszatérésre asszociálnak..ki látott már ilyet?! Na és vajon mikor ismeri fel vajon YK hogy kis is a kis hölgy igazából...már előre repes a szívem, addig meg jókat szórakozom a cívódásaikon! Még hogy közös nyomozás :)) :)) :))
Kép :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. december 31. 12:33

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a nyolcadik-kilencedik részeket, és szeretném megköszönni, hogy 2018-ban is sok-sok napomat tetted széppé, vidámmá a munkáddal.
Kívánom, hogy a következő esztendőben csupa jó történjen veled és mindenki mással, hogy továbbra is leld örömödet minden munkádban, mi pedig élvezhessük annak gyümölcsét.
Békés, boldog, sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2018. december 31. 12:35

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb részeket. Még csak a 8-at sikerült megnéznem, mert annyira "takarítok". :D Úgy jártam, mint te. De láttam, hogy már lassan a következő két rész is jön. Nem is tudom, hogy osszam be az időmet... :(( x_x

Örömteli, vidám szilvesztert kívánok! %%- :littlehearth: %%- :littlehearth: %%-

Kép
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2018. december 31. 15:35

Kedves Rita boldog újévet kívánok :) köszönöm szépen a feliratokat
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2018. december 31. 16:15

Kedves Rita és Mindenki, aki szereti a fordításait!

Nagyon szerencsés, boldog új évet kívánok, jó sorozatokkal, szép élményekkel Mindannyiótoknak!

Ebbe a sorozatba még nem kezdtem bele, de az 1-5 részbe bele-bele pillantottam.
Ahogy olvasom, igazán izgalmas, jó történet lesz.

Köszönöm szépen az idei fordítás-termést!
marisha
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. augusztus 18. 15:39

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: marisha » 2018. december 31. 17:20

Kedves Rita,köszönöm a feliratokat és Boldog új évet kívánok neked és az egész családnak :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 1. 12:25

Kata58 írta:itt vagyok, itt vagyok, csak tegnap nem bírtam megállni, aztán olyan késő lett hogy ihaj, úgyhogy most írok, miután elolvastalak benneteket. Látom páran már edzünk egy kis karatebemutatóra egy két emberkét illetően. Hihetetlenül jól hozzák a karaktereket, az ember el sem hinné, hogy létezik ilyen, ha nem a saját környezetében látna ilyet! ;) :-w . az emberi aljasság úgy látszik nem ismert mértéket, csak a saját sikerének a végére mehetetlen hosszát. akiknek semmi nem elég, az eszközök is minden bevethetők. Még szerencse, hogy a humor, és a másik oldal történései elviselhetővé teszi ezt a rossz eseménysorozatot. Nagyon szorítok, hogy minél előbb tudatosodjon, kiderüljön az igazság sok területen. De érdekes, hogy ennyire nem volt keresve a kislány, csak a kivárásra, visszatérésre asszociálnak..ki látott már ilyet?! Na és vajon mikor ismeri fel vajon YK hogy kis is a kis hölgy igazából...már előre repes a szívem, addig meg jókat szórakozom a cívódásaikon! Még hogy közös nyomozás

Kata! A mai két részben még jobban látszik, hogy mire számíthatunk, ahogy haladunk
a történetben. Egyre többször vesszük majd gondolatban kezünkbe azt a bizonyos szívlapátot.
Ugyanakkor a humor is egyre inkább jelen van, és kell is, nagy szükség van rá a gonoszság
ellensúlyozására. Már csak a romantika hiányzik, de nem türelmetlenkedem, mert érzem az
előszelét, tudom, hogy hamarosan abból is kapunk kóstolót.

Délután jövök a 10.-11. résszel!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 1. 12:30

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a nyolcadik-kilencedik részeket, és szeretném megköszönni, hogy 2018-ban is sok-sok napomat tetted széppé, vidámmá a munkáddal.
Kívánom, hogy a következő esztendőben csupa jó történjen veled és mindenki mással, hogy továbbra is leld örömödet minden munkádban, mi pedig élvezhessük annak gyümölcsét.
Békés, boldog, sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!

Kedves Gyöngyi! Nagyon aranyos vagy! Köszönöm szépen a szép szavakat,
és a jó kívánságokat!

Mindent nagyon szívesen!

Boldog Új Évet Kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 1. 12:34

Kriszti007 írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm az újabb részeket. Még csak a 8-at sikerült megnéznem, mert annyira "takarítok". :D Úgy jártam, mint te. De láttam, hogy már lassan a következő két rész is jön. Nem is tudom, hogy osszam be az időmet...

Örömteli, vidám szilvesztert kívánok!

Szia Kriszti! Gyorsan takaríts ki, és nézd meg a 9. részt, mert nemsokára hozom a
10. és a 11.-ket is! :)) :))

Nagyon szívesen!

BÚÉK!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 1. 12:37

milomartin írta:Kedves Rita boldog újévet kívánok :) köszönöm szépen a feliratokat

Kedves Edit! Nagyon szívesen!

Boldog új évet!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 1. 12:43

RiziBizi írta:Kedves Rita és Mindenki, aki szereti a fordításait!

Nagyon szerencsés, boldog új évet kívánok, jó sorozatokkal, szép élményekkel Mindannyiótoknak!

Ebbe a sorozatba még nem kezdtem bele, de az 1-5 részbe bele-bele pillantottam.
Ahogy olvasom, igazán izgalmas, jó történet lesz.

Köszönöm szépen az idei fordítás-termést!

Kedves RiziBizi! Köszönöm A jó kívánságaidat! Nagyon szívesen a fordítást!

Egyre többen kapcsolódunk be szerencsére! A pozitív visszajelzések sokakat meggyőztek,
hogy érdemes egy próbát tenni a Because of Meeting You-val. Remélem, neked is tetszik
majd!

Boldog új évet!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 1. 12:47

marisha írta:Kedves Rita,köszönöm a feliratokat és Boldog új évet kívánok neked és az egész családnak :-bd

Kedves Marisha! Nagyon szívesen!

Én is boldog új évet kívánok!


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég