Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 2. 7:37

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 10-11.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 2. 7:42

Kriszti007 írta:Rita! Köszönöm az újabb részeket, máris nézem! :D

Sajnos, ha nem "takarítok", akkor bajban leszek. Ugyanis ez az új sorozatom. ;) Úgyhogy mindenekelőtt a takarítás! :YMDEVIL:

Már kezdem is nézni a 10. részt. Változatlanul tetszik, jókat lehet közben hangoskodni. :) Jó, hogy rátaláltál erre a sorozatra.

Szia Kriszti! Értem! Értem! Jó takarítást! Nagyon szívesen!

Annyira jó olvasni a jó véleményeteket! Megértelek, én is mondom a magamét.
Egyedül vagyok itthon, semmi sem tart vissza attól, hogy jól meg is cifrázzam :))

Ez a Yu Xin! (hányszor fogom ezt még leírni):

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 2. 7:46

gyomar írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10-11. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Szerencsére egész jó egyensúlyban van a humor és mindenfajta más emberi rosszindulat, és gonoszság.
Köszönöm szépen.Marcsi :)

Szia Marcsi! Neked is nagyon szívesen! Én is ezt mondom. Végül is ez egy melodráma,
amiben a rosszak máris jóval többen vannak, mint a jók, de ha már így van, legalább
két bosszankodás közt nevessünk. És a 12. részben már romantikacsírát is kapunk! :x

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 2. 8:19

Rita írta: A guta üt meg! A 12. részt fordítom, és még csak a felénél tartok, de nem bírtam ki,
és végig kellett néznem a részt. Nagyon izgalmas a verseny, de úgy ért véget a rész, hogy
nem tudom, hogy örülhetek-e vagy sem. De addig nem nézhetem meg a 13.-t, amíg be nem
fejeztem a 12. fordítását

Rita! Ezen olyan jót vigyorogtam. Igy jár aki kukucskál. :)
Szerintem mindenki aki nézi borzalmasan kiváncsi mi lesz a verseny eredménye.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 2. 8:21

f.ági írta:Szia Rita!

Nem is tudom, hogy Yu Xint, vagy a himzőműhely vezetőjétől másszak inkább falra. Azt hiszem az első győzött. Azt hittem Yu Xin végül elvetette a batát amikor otthon járt. Leszoritani a hasát..., hát nem kell a szomszédba mennie az agyatlanságért.
Talán a mostani részekben a műhely intézőjének is kicsit megmozdult a lelkiismerete a hazugság miatt. Kiváncsi leszek meddig birja, bár a szeretett nőért jó sokáig mindent vállalni fog úgy gondolom.
Remélem a verseny úgy folytatódik és azokkal, ahogy a kiirás mutatja. Ha igen, akkor kiváncsian várom, melyikük hogyan reagálja le a találkozást, mennyire befolyásolja majd a munkát.
Nagyon vigyorogtam az ottmaradt edzőcipő kiértékelésén, utána meg a hamupipőke cipőpróbán.
A barátnőtől én biztos az egész tartozás elengedését kértem volna a bocsánatkérésért cserébe. :-)
Az anya is mint a jóidő. Néha olyan, mint az igazi mostoha, néha meg a somolygásán látszik az eltitkolni akart kedvessége.
Guo Gou egy annyira bájos lány, jó ránézni. Mivel szivből szereti csinálni és a génjeiben azért benne van a himzés iránti szenvedély, kiváncsian várom hogy fog kiállni magáért, ha borul minden körülötte. Mert hogy kifog, abban biztos vagyok.
Köszönöm szépen a mostani adagot is! Szuper sebességgel hozod a feliratokat, ami nekünk nagyon jóóó! :-)

Szia Ági! Amikor megláttam Hui Jie-t és Yu Xint a cég előterében, ahogy indultak a
csatába egymás kezét fogva, azt jutott eszembe, hogy nagyon-nagy disznóságokat
fognak még együtt elkövetni GG ellen. Aztán lesz sírás-rívás, amikor kiderül, hogy
a saját lányával csinálta ezt. Van egy olyan érzésem, hogy a mi szemünk sem marad
majd szárazon. Erre a jelenetre gondoltam:

Spoiler: mutasd
Kép

Én is láttam, hogy a felügyelőnek most az egyszer nem esett jól a hazugság. Ő is
szerethette és tisztelhette az idősebb sógornőt.

GG anyján azt érzem, hogy legbelül jobban szereti GG-t, mint a saját lányát, ezt
kompenzálja a durvasággal. De nem tudja teljesen leplezni, mert mi is észrevettük.
A saját lányát alig ismeri 12 éve elkerült otthonról, csak ritkán ment haza. GG-val
meg teljesen összenőttek, együtt vannak éjjel-nappal. És QQ amúgy is olyan, hogy
nem lehet nem szeretni.

Nagyon szívesen! Mostantól úgy tervezem, hogy heti három-négy rész fog beleférni
az időmbe.


GG mostohája itt is elárulta magát. Nagyban szidja a lányát, de amikor kiderült, hogy
fáj a lába, azonnal ababhagyta, és rohant megnézni, mi a baj:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 2. 8:23

Szaladok, mert lekésem a buszomat. Megyek a városba vásárolni.
Innen folytatom, ha hazajöttem.

Szép napot Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 2. 8:23

Szia Rita! Köszönöm az újabb részek fordítását! Mozgalmas részek voltak, jól megbeszélgettem magammal a történteket. :-t A fiatalok civódásán jókat derültem, bírom őket, nagyon cukik! :ympeace:
Köszönöm a munkádat, várom az újabb részeket! :littlehearth: :x
Szép napot kívánok!
:flower1: %%- :o) :movingflower: :o) %%- :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 2. 9:56

Rita írta:Szaladok, mert lekésem a buszomat. Megyek a városba vásárolni.
Innen folytatom, ha hazajöttem.

Szép napot Mindannyiunknak!


Kép

Annyira várom, hogy ez a pillanat már úgy legyen hogy...
Spoiler: mutasd
rájöjjenek, hogy ki kicsoda, beleértve Kaí-t is majd, de addig is még lesz egy két kéretlen románc és hazugság a másik oldalon. És hogy a mostohanővér mi mindenre képes, már meg sem lepődöm, nagyon fél attól, hogy a riválisról kiderül hogy kicsoda, és ezerrel jobb mint ő...Izgatottan várom a fejleményeket. Mindenesetre nagyon csodálkozom a másik sógornőn, hogy képes hazugsággal tetézni a bajt, amit ő okozott még mindig a másik nyakába varrni. A mostohanővér meg mindig meghall és megtud dolgokat amiket nem kellene, és szépen a saját javára fordítani, de van a mondás ami mindig bejön..addig jár a korsó a kútra míg el nem törik...nagyon várom már ezeket a pillanatokat!

drága Rita, Kívánom hogy a mai naptól kellemes élmények sokasága vegyen körül mind kint, mind a virtuál világában. :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. január 2. 12:12

Köszönöm, hogy ezt a sorozatot fordítod! Nagyon élveztem a Come! Jang Bo Ri -t is, de sajnos csak angolul tudtam megnézni.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2019. január 2. 16:44

Kedves Rita!
Boldog új esztendőt kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 2. 20:13

Jó szórakozást kívánok a 12. részhez!

Azért teszem ki, mert annyira vártuk a versenyt és a ruhákat, és jó lesz nézni
GG és YK első romantikus megnyilvánulásait is! Hadd örüljünk!


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 2. 20:28

Köszönöm! :-)
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 2. 20:55

Nagyon szépen koszonom a 12 rész feliratát.....Kedves Rita megjottem én is és nézzem most már veletek igaz szemem elott még KJHoon csintalan mosolya incselkedik velem de jooooo ez a kinai feldolgozás más mint a koreai más de tetszik !igaz igéretemet megszegve már a második rész után irok de most valoban ki kell várnom az 5- ik rész végét és azt is hoy ne beszéljek elore ha kicsit hamarabb irtad volna hogy kezded ezt a sorit forditani....csak egy kicsit akkor itt toporognák a sarkadba de ahogy a koreait nézztem és imádtam látom én hogy ezzel a kinai verzioval is ugy leszek...Szép estét minden forumozo társamnak és neked is Ritánk .
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 2. 21:28

Most vittem, hálás szívvel. Köszönet a feliratért, megnézni majd késő este, kivételesen, mert szerda és szombat este nálam Istentisztelet követés..megyek is vissza.....szép estét nektek.. :x :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 2. 21:42

Jujj Rita,ennek nagyon megörültem és
hálásan köszönöm,hogy már felraktad.Máris nézem :x
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2019. január 2. 21:53

:ymparty: :o) :ymapplause: Kedves Rita! Köszönöm az eddigi feliratokat!Tökéletes,nekünk tetsző,boldog új évet kívánok. :-bd :littlehearth: :-h
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. január 2. 22:29

Szóval nem tudok mit mondani arról, hogy újabb csapás éri-e a Jin családot. De ha jobban
belegondolok, bárki győz, az a Jin család győzelmét jelenti, csak ezt még maguk a versenyzők
sem tudják. :))



Ők már találkoztak. Biztosan lesz még annak következménye, hogy a mostoha fiú is szemtanúja
volt ennek:

Köszönöm a 12 részt. Megnéztem. A ruha káprázatos volt. Szívesen láttam volna még egy-két filmkockát a verseny utáni állapotból, de hát az majd a következő részben lesz.
Mindenképpen bizonyos fokú csapás lesz, mert ha kiderülnek a dolgok, akkor bizony vallani kell valakinek, vagy újabb hazugság születik.Azért az anya meg sem érdemli a lányát, mert tudja hol vesztette el, és éppen ott nem keresi.

Kínozod magad Rita, hogy nem nézel bele a következő részbe, én most ott tartok, hogy lehet, hogy bele lesek. Igaz le kell töltenem először. Szigorúan egy-két kocka lesz, mert már le kell feküdni
Jó éjszakát.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 3. 9:35

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 12. rész feliratának a fordítását. ^:)^
A verseny valóban nagyon jó volt, féltem, hogy Guo Guo hagyja magát eltéríteni a versenytől, de hál Istennek nagyon jól kivágta magát a nővérénél és a legjobb amikor az anyjának mondta el a véleményét.A ruha hihetetlen elegáns lett, a művésznő amikor rápillantott már akkor látszott, hogy szerelem első látásra, de majd meglátjuk, hogy mit kavarnak össze, hogy ne az a ruha győzzön.
A romantika valóban megjelent, és milyen finoman, óvatos léptekben.Először a fodrásznál, majd az autóban az övnél (Édesek voltak mind a ketten, be kellett kapcsolni a légkondit), a következő pedig a ruha vásárlás.Alakul nagyon szépen, nagyon nagy szükségünk lesz ezekre a pillanatokra, mivel az ellenség száma egyre csak nő, tehát kell a jó oldal a lelkünknek.
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 3. 9:40

Jót vigyorogtam a hozzászólásokon...ti megálltátok én nem, pedig majd a székről estem le a fáradtságról, én még + 3 részt néztem, nem lehetett abbahagyni...na majd hétvégén repetázom a felirattokkal, addig meg biztosan más is beszámol a benyomásairól. :D ;) .
Spoiler: mutasd
Azt nem értem, miért nem lehet felfedni hogy ki a tanár, hiszen a vak is látja, hogy nem akárki ..bizonyos technikák olyanok mint az aláírás. De a buszmegállós jeleneten megállt bennem az ütő, hogy a versenyruhát szét szabta, de szerencsére a tanárnőnek több esze volt. De hogy a mostohanővér is ennyire rettegjen, ennyire simlis legyen, áááááááááááá nem találok szavakat.... :-o :-w :-q . Nem írhatok többet, mert az már nagyon sp. lenne...aki akarja meg úgyis továbbnézi, hiszen szinte abbahagyhatatlan...

Köszönöm hogy ezt a gyönyörű és izgalmas részt külön feltetted.. :x :ymhug: :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. január 3. 18:16

Üdv.
Köszönöm szépen a 12. rész feliratát.
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 3. 18:17

Kedves Rita

Először is BUÉK neked és a kedves családodnak.

Végre eltudtam kezdeni az új sorozatodat, de olyan tempót diktálsz,
hogy csak na... ;) Napi két rész van engedélyezve a szemeimnek, de
ha így haladsz sose érlek benneteket utol. :-?
Nagy kedvem volna nekem is beszállni abba a hímzőversenybe, de ez
a hímzés típus ( tűfestés) nagyon nehéz.
A két főszereplőnő természete a - jó és az ellentettje - hamar kiderült.
Nagyon kiváncsi vagyok a továbbiakra is. :littlehearth:
További jó munkát és sok szabadidőt kívánok, bár azt hiszem most jönnek
a féléves plusz munkák.
:movingflower: :flower1: :movingflower:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 3. 20:34

Szia Rita! Köszönöm a12.rész fordítását! :littlehearth: :x A két fúria jól felhúzott, mondtam az áldást rájuk! A ruha gyönyörű lett, a művésznő is elámult tőle. Remélem nyerni fog, ha csak az ellenfél közbe nem lép. Kay egy igazi lovag!
Köszönöm a munkádat, várom a folytatást! :-bd :ymparty:
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2019. január 3. 20:54

Rita! Nekem csak annyi a hozzáfűznivalóm így a 12. rész után, hogy nagyon várom a folytatást. :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:

Holnapra kívánom:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 3. 21:47

huh micsoda nap van mögöttem, végigrohantam a sorin, 3 menetben. De megérte..és most még nagyobb izgalommal várom a feliratokat, mert hogy nem semmi szövegek mennek..de hogy ez a sori is megy a kedvencek közé, illetve már ott is van az tuti... :D :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 4. 17:06

Szia Rita!

Ki akartam tartani a következő részig, hogy megtudjam a verseny eredményét, de nem birtam ki. Viszont, mivel Nellinek köszönhetően online nézésre kaptam rá, ezért nem tudok kukucskálni. :-)
Nem is tudom mi lesz majd, ha Gou Gou rájön, hogy ki is az igazi anyja.
A nevelőanyjában pedig csalódtam, először pozitivan, aztán negativan. Pozitivan, mert azt hittem páros lábon rugja fenéken és be sem engedi a lakásba, viszont amikor saját érdekeit nézve mégsem mondott semmit és úgy csinált, mintha a telefonba nem is nevezte volna utcán talált gyereknek, hát, erre most nem is tudok szavakat találni. Lehet, hogy szereti, de a kétszinűsége miatt nem fogom tudni sajnálni, ha a lánya rádöbbenti a valóságra, amit egyenlőre nem akar tudomásul venni. Ennyire elfogult lenne, vagy tényleg nem látja milyen is valójában? Bár lehet nem gondolom komolyan, mert mindent megtett a lánya boldogulásáért és amit kapott, kapni fog érte attól a szülői sziv megszakadna. Nézni is rossz.
Nagyon szép volt a himzés a fekete ruhán, azt hittem a fele nézősereg ledől a székről, amikor kiderült milyen munkaműveleteken keresztül került a toll a ruhára. :))
Előre dörzsölöm a tenyerem, mert a két fiú között lesz még kemény harc és az ezzel járó szócsatákat - ismerve YK -t -, biztos kajánul vigyorogva fogjuk nézni.
Meg sem néztem, hogy melodráma a műfaja.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég