Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (32/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 6. 19:03

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 32. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Írtátok korábban, hogy fél testvérek Yun Kai és Yun Zee, az nem lehet, hogy a házasságkor a férj nevére vette a feleség gyerekét.Valahogy olyan nehéz elképzelni. De lehet, hogy igazatok van, hisz elegendő a jólétbe becsöppenő nő, és mindenkit elüldöz a mézes bödön mellől aki nem a húsa vére.
A történet ahol most tart, arra volt jó, hogy felengedjünk, és lazítsunk, majd várhatjuk megújult erővel támadó gonoszt.
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Még az én számomra sem teljesen biztos, hogy Yun Zhe az édes gyereke-e
YK apjának vagy sem, de amióta Anna sejtetni engedte, azóta egyre erősebb bennem a
bizonyosság. A két asszonynak egyforma (eljegyzési?)gyűrűje volt. Ezen mindketten meglepődtek,
amikor az üzletben meglátták az egymásét. Látszott, hogy egyik sem tudott a másikról, de a
gyűrűk egyformasága szöget ütött a fejükben. Viszont az érdekes, hogy YK apja nem az idősebb
fiával élt együtt, hanem a fiatalabbikkal... na, majd kiderül!

Én is nagy támadásokat várok!

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (32/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 6. 19:15

Kata58 írta:Nagyon szépen köszönöm az újabb részt, és nagyon élveztem a gonosz oldal sikertelenségét! :)) \:D/ .
Spoiler: mutasd
Egy +valami nagyon felvillanyozott, a bucsuzó pillanat, azt hiszem innentől aztán tényleg ráérez az apja, hogy GG az igazi lánya, a gyerekkori mozdulata és mosolya fordulása mind mind bevillantotta a múltat. :-bd . Ámde GG mostohaanyja milyen jókor hallgatódzott, megint képes volt olyat csinálni, hogy még véletlenül se derüljön ki a rokonság GG, körül. Undorító, hogy mi mindenre képes, ugyanakkor meg kérdezgeti saját magát hogy nem csinál e rosszat. komolyan eldobom az agyam...Egyetlen jó cselekedete volt most, hogy viszont odaállt tanúskodni GG mellé! A sok rossz között végre ideje volt valami jót is tenni.! Vajon mikor tünik fel mindenkinek, hogy GG mindig esőben viharban van rosszul? Ez a gyerekkori trauma következménye, ami nincs kikezelve..ugyanakkor miért nem gyanús saját magának is hogy sok minden ismerős neki a bevillanós képek alapján. :-o Na és a mostohanővér hogy mi mindent képes elkövetni, eltüntetni, hogy még egy morzsányi emlék se maradjon a Gyerekkori GG-ből.. hihetetlen. S bármi eltünik, mindjárt GG a főbűnös.
Nagyon bírtam amikor kis híján felkente a falra a volt feleségét a szemétsége miatt, nagyon várom a további akciókat ....jókat fogunk majd drülni és szurkolni..lassan magára talál a kis nyomozócsoport, és hogy meglepődött YK mikor kiderült hogy szovetséges és nem ellenség LT . ajájdékapukája, vagyis a nagybácsi... :littlehearth: Imádnivaló minden pillanat amit a kislányával tölthet. :littlehearth: :littlehearth:


Szia Kata! GG mostoha anyja jól összezavart ezzel a nagy "egyszer lehetek GG anyja is" dumával.
Így még rosszabb a véleményem róla, mint eddig volt. Csak akkor tudom megbocsátani az eddigi
viselkedését, ha innentől kezdve mindig GG pártján fog állni. Mert ha ez csak egy egyszeri akció
volt a háborgó lelkiismerete megnyugtatására, akkor még én is átkot fogok szórni rá!

Látszik, hogy te már láttad a sorit, mert én nem emlékszem olyan jelenetre, amit írtál, hogy GG
a viharban rosszul lenne. A bevillanó emlékképekre igen. Szerintem ezek a bevillanások még
csak összefüggéstelenül jelennek meg a fejében, nem állnak össze határozott emlékképekké. Látszik,
hogy nem tud velük mit kezdeni, inkább csak fejfájást, zavarodottságot okoz neki.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (32/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 7. 7:17

Spoiler: mutasd
Azokat a pillanatokat vettem észre, mikor pl kint állnak az étterem bejáratánál, és esik az eső és nekiszédül YK-nak és akkor is emlékképek villannak be neki. Meg amikor megfájdul a feje, és akkor is emlékképek jönnek be neki, pl a himzőműhelyben...Vagy amikor a régi városban várta a tanítóját csontra elázva, akkor is..de tény, hogy nem tudott sokáig mit kezdeni ezekkel a bevillanásokkal. Na de most majd a kicsi lány is, és az apja is rájön majd az igazságra...utána sütkérezhetünk egy darabig az örömben...
:D :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Itt akkora szél van, de muszáj mennünk... :-q :movingflower: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (32/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. március 7. 16:16

Köszönöm a 32. rész feliratát! Nagyon izgalmasan szövődik a film cselekménye! Tetszik! Üdv. Leo45
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Because of Meeting You (32/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2019. március 8. 17:04

Köszönöm az újabb részeket!!! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (32/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 10. 19:34

Jó szórakozást kívánok a 33. részhez!

Hiába messze még a vége, úgy tűnik, már minden részre tartogatnak egy kis meglepetést.
Apró lépésekben lepleződnek a rosszak, mindig gyanút kelt valami vagy valaki. Hurrá!


Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. március 10. 19:55

Ritám,köszönöm szépen! :littlehearth: :x
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. március 10. 21:11

Szia Rita!

Nagyon szépen köszönöm a 33.részt is.Már én is úgy nézem,hogy nem hat
rám a sok gonoszság,mert csak azokra figyelek,akik emberként viselkednek
és mert tudom a végén a szeretet győz,csak ki kell várni.
Most nem konkrétan film végére gondoltam,persze van ,hogy ott is :ymblushing:

Szép hetet,ami most rövidebb lesz sokak örömére :x


Ez a mai Naplemente Szentendrén :) És micsoda fények voltak!!

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. március 10. 21:33

Üdv.
Köszönöm szépen a 33.rész feliratát.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. március 10. 21:52

Nagyon szépen köszönöm a 33. részt.
Szép estét, jó éjszakát kívánok.
Én még lehet, hogy megnézem ezt a részt. Nagyon kíváncsi vagyok. ha mégsem sikerülne, akkor holnap.
:flower1: :movingflower: :littlehearth:


Ez a naplementés kép csodás.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 11. 7:05

Kedves Rita! Tegnap este igaz későn még bekukkantottam, gondoltam ha nincs kint az új rész legfeljebb megyek aludni..erre itt volt a meglepetés, hogy kint is van a 33. rész! \:D/ @};-
Jól fel is adtam magamnak a leckét, hogy most mi legyen, várjak e holnapig, de aztán győzött a kíváncsiság, mert annyira kellett hogy amit nem tudtam összerakni teljesen, azt értsem. És persze, nem árt az ember lelkének, ha az ellenfél felett gyülekeznek a sötét felhők! :)) -
Spoiler: mutasd
Nagyon élveztem a volt férj akcióit...GG apjának gyanúját, majd részleges felismerését, YK.nak is egyre többször jut eszébe YB. gyerekkori megmozdulása, de mivel GG szereti, próbálja az emlékeit hessegetni.. :)) .S végre előkerül az a fránya minta, ami anno mekkora katasztrófát okozott. S a Tanárnő már jó felé kapiskál...de mint mindig az ellenség ott sikeres és ott van ahol nem kellene! :-ss
Megint az ármány most a nevelőanya szemszögéből....még hogy nem engedheti :-ss :-q hogy kiderüljön kicsoda YB és nem hagyhatja magára sem őt sem a kislányt. meg hogy mostmár mindenképp jó lesz GG-hez..hát majdnem dobtam egy hátast..úgy kellene egy virtuális seprű ami görbe, aztán kiegyenesíteném én azt a hátán!!!
JK Anyjának halálának körülményei is kiderülnek. igaz, még nem jutott el a fiúig, és apjáig, de majd gonoszkánk fog tenni róla... :-ss igaz majd a köv részben talán..teljesen.hú de nagyon várom már azt a lebukást is.
érdekes, hogy mindnekinek van valami zsarolható oldala, és gonoszkánk remekül ki is használja az ilyen szitukat, és ebben mindkét anyja oda vissza segítségére van, szinte ássák a saját sírjukat..REMEK! \:D/
A Jó oldal meg egyre több mindenre rájön..és egyre közelebb kerülünk a megoldáshoz is...most már a profnak is ideje felébredni teljesen..

Köszönöm hogy újraélvezhettem... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: \m/
Nekünk most irány Őrkénypuszta, csak nem akartam már várni az esti benyomásaimmal... :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 11. 13:52

szia Cicus, csak most vettem észre, hogy a te csodás naplementédet meg szó nélkül hagytam...bocsi..de tényleg csodálatos.. :x :-bd :movingflower: :flower1:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. március 11. 16:42

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 33. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Kiderült és valóban féltestvérek a fiúk.Apuka nem volt semmi két vasat tartott a tűzben.Maga a balesetet valóban nem az első asszony okozta, de tehet róla,hozzájárult, hogy figyelmetlenül kiszaladjon az útra Yun Kai anyukája. Rossz is a lelkiismerete ez miatt, de csak azért mert a leendő nászasszony megzsarolta, mivel látta, hogy elszaladt.
Szép hetet kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. március 11. 17:54

Szia Rita! Meg is néztem tegnap gyorsan frissiben az új részt. Mindenkinek van takargatni valója ebben a sorozatban! Most YK apján és nevelő anyján volt a sor. Apuka magába nézhetne kicsit, akkor nem üldözné eszelősen a fiatalokat. GG apjának is gyanús már YX, GG mozdulatai emlékeztetik YB-re. Csak GG-nak visszatérne már az emlékezete! Már nagyon várom.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást! :littlehearth: :x :-bd :ymhug:
:littlehearth: %%- :flower1: %%- :o) %%- :flower1: %%- :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. március 11. 18:48

Szia Rita!
A lányok már leírtak mindent,így én csak újból levontam
magamnak a tanulságot,hogy nézzünk már magunkba
először mielőtt mások felett ítélkezünk.Ez itt nagyon
nyilvánvaló,lassan már mindenkinél.Most látjuk Yun Kai
családjában.Így aztán zsarolhatóak is egytől egyig ;)
Szép estét Mindenkinek :x

Ma sem maradtunk színek nélkül,Napkeltekor egy szív alakú
vörös felhő volt az égen.Aki fotózta izgult is mert belógott
a képbe egy faág és a hatalmas szél miatt félő volt,hogy
hamar szertefoszlik.Szerencsére jól látszik,ennek ellenére :)


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. március 11. 18:58

Kata58 írta:szia Cicus, csak most vettem észre, hogy a te csodás naplementédet meg szó nélkül hagytam...bocsi..de tényleg csodálatos.. :x :-bd :movingflower: :flower1:

Szia Kata!
Bár nem én fotóztam,de a látvány részese voltam és már szinte minden
nap van valami csoda az égen,mert a mai Napfelkelte is különleges volt
a vöröslő szív felhővel.Ezt élőben nem láttam,de mindig van valaki,aki
megörökíti nekünk.
Gyönyörű napot Nektek :flower1: :x :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 11. 20:02

szia Cicus, neked is szép napokat és csodás estét! ;) :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 11. 20:50

Szia Rita és Mindenki!
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel megérkeztem. Végre normálisan hozzá tudok állni és tudom nézni az elmaradásaim, amit nagyon köszönök! Mármint a kész feliratokat ! :-)
Visszaolvasás majd csak holnap, de ahogy belelapozgattam sok mindenről lemaradtam, beleértve a csodás képeket is.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 5:16

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 33.részt is.Már én is úgy nézem,hogy nem hat
rám a sok gonoszság,mert csak azokra figyelek,akik emberként viselkednek
és mert tudom a végén a szeretet győz,csak ki kell várni.
Most nem konkrétan film végére gondoltam,persze van ,hogy ott is
Szép hetet,ami most rövidebb lesz sokak örömére :x

cicus írta:Szia Rita!
A lányok már leírtak mindent,így én csak újból levontam
magamnak a tanulságot,hogy nézzünk már magunkba
először mielőtt mások felett ítélkezünk.Ez itt nagyon
nyilvánvaló,lassan már mindenkinél.Most látjuk Yun Kai
családjában.Így aztán zsarolhatóak is egytől egyig ;)
Szép estét Mindenkinek :x

Szia Cicus! Én is azzal a tudattal nézem, hogy úgy is győz a jó oldal, a sötét meg megy majd a levesbe. :))
Különben amióta a rosszak nemcsak adnak, hanem kapnak is, kifejezetten szórakoztatóbb lett a sori.
Jó nézni, hogy most már minden részben róluk is kiderül valami, és gyarló emberként jól esik meglátni
a félelmet a szemükben. Üröm az örömben, hogy azt is tudom, hogy a fenyegetettség még nagyobb
gonoszságra fogja sarkallni őket. Mind Yu Xinból, mind a második menyből kinézem, hogy rákapcsolnak.
Érdekes, hogy csak az első férj igyekszik lejáratni őket, illetve ő csak YX-t, holott GG és YK nagynénje is
rengeteg terhelő dolgot tud a két nőről. Ha GG kinyitná a száját, máris vége lehetne a sorozatnak. :))

Gyönyörű szép képeket tettél be. Nálunk is vannak narancssárgás rózsaszínes, vörösös fények az égen
estefelé és hajnalban is, de még nem volt ennyire intenzív, nem volt érdemes fényképezőt ragadni miattunk.

Már nagyon várom a hosszú hétvégét. Itt Mo.-on nagyon rosszul szabják meg az iskolai szünetek idejét.
A tavaszi és a téli szünet között rendkívül nagy a távolság, ráadásul a tavaszi szünet a legrövidebb,
holott ilyenkor a legfáradtabbak már a gyerekek. Szóval jól jön ez az egy nap plusz is.

Szép hetet kívánok!

Idegen tollakkal fogok ékeskedni. A lányomék Oxfordban vendégeskedtek. Ezt a képet a város közelében
sétálgatva készítette. Mintha Harry Potter is a közelben lenne:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 5:17

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 33.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

(%) %%- :D %%- (%)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 5:18

nildiko írta:Nagyon szépen köszönöm a 33. részt.
Szép estét, jó éjszakát kívánok.
Én még lehet, hogy megnézem ezt a részt. Nagyon kíváncsi vagyok. ha mégsem sikerülne, akkor holnap.
Ez a naplementés kép csodás.

Szia Ildikó! Nagyon szívesen! Remélem, tetszett ez az epizód is!

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 5:36

Kata58 írta:Kedves Rita! Tegnap este igaz későn még bekukkantottam, gondoltam ha nincs kint az új rész legfeljebb megyek aludni..erre itt volt a meglepetés, hogy kint is van a 33. rész! \:D/ @};-
Jól fel is adtam magamnak a leckét, hogy most mi legyen, várjak e holnapig, de aztán győzött a kíváncsiság, mert annyira kellett hogy amit nem tudtam összerakni teljesen, azt értsem. És persze, nem árt az ember lelkének, ha az ellenfél felett gyülekeznek a sötét felhők! :)) -
Spoiler: mutasd
Nagyon élveztem a volt férj akcióit...GG apjának gyanúját, majd részleges felismerését, YK.nak is egyre többször jut eszébe YB. gyerekkori megmozdulása, de mivel GG szereti, próbálja az emlékeit hessegetni.. :)) .S végre előkerül az a fránya minta, ami anno mekkora katasztrófát okozott. S a Tanárnő már jó felé kapiskál...de mint mindig az ellenség ott sikeres és ott van ahol nem kellene! :-ss
Megint az ármány most a nevelőanya szemszögéből....még hogy nem engedheti :-ss :-q hogy kiderüljön kicsoda YB és nem hagyhatja magára sem őt sem a kislányt. meg hogy mostmár mindenképp jó lesz GG-hez..hát majdnem dobtam egy hátast..úgy kellene egy virtuális seprű ami görbe, aztán kiegyenesíteném én azt a hátán!!!
JK Anyjának halálának körülményei is kiderülnek. igaz, még nem jutott el a fiúig, és apjáig, de majd gonoszkánk fog tenni róla... :-ss igaz majd a köv részben talán..teljesen.hú de nagyon várom már azt a lebukást is.
érdekes, hogy mindnekinek van valami zsarolható oldala, és gonoszkánk remekül ki is használja az ilyen szitukat, és ebben mindkét anyja oda vissza segítségére van, szinte ássák a saját sírjukat..REMEK! \:D/
A Jó oldal meg egyre több mindenre rájön..és egyre közelebb kerülünk a megoldáshoz is...most már a profnak is ideje felébredni teljesen..

Köszönöm hogy újraélvezhettem... :x
Nekünk most irány Őrkénypuszta, csak nem akartam már várni az esti benyomásaimmal... :-bd

Szia Kata! Jót nevettem a tépelődéseden! Bárcsak ilyen nagyságú gondjaink lennének az életben!
De jó lenne!

Szóval te is "kikárörömködted" magad! Én is! Erre nagyon jók a sorozatok, azt meg kell hagyni.
Büntetés és bűntudat nélkül kiélhetjük alantas ösztöneinket. :))

GG apjának nyiladozik a szeme, de olyan befolyásolható a lelkem, hogy mindig hagyja magát
meggyőzni. A sorozat elején karakánabb embernek hittem. Most meg olyan színtelen, szagtalan...

Azt szeretem a nagynéniben, hogy ő viszont kevésbé hagyja magát befolyásolni. Annyira erősen
érzi, hogy GG azonos YB-jel, hogy ettől a gondolattól a hamis bizonyítékok ellenére sem lehet
sokáig eltéríteni. Hiába a DNS teszt eredménye, a hímzés felbukkanása, és a tény, hogy GG-nak
ehhez is köze van, újra felvetődik benne a kételkedés.

A nevelőanya gondolkodása mennyire torz!! Tizenhét év után, beteg, rosszul értelmezett "anyai"
szeretettől vezérelve meg akarja menteni GG-t az igazi anyjától.... No comment!

YK nevelőanyja is megérdemli, hogy kapjon pár pofont. Rettegjen csak ő is egy kicsit!

Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 5:47

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 33. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Kiderült és valóban féltestvérek a fiúk.Apuka nem volt semmi két vasat tartott a tűzben.Maga a balesetet valóban nem az első asszony okozta, de tehet róla,hozzájárult, hogy figyelmetlenül kiszaladjon az útra Yun Kai anyukája. Rossz is a lelkiismerete ez miatt, de csak azért mert a leendő nászasszony megzsarolta, mivel látta, hogy elszaladt.
Szép hetet kívánok mindenkinek.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Ezt a részt is nagyon szívesen!

Igen, kiderült. Én sem tudtam előre, én is a fordítással haladok, csak nézőtársunk elejtett
megjegyzéséből tudtam előre, hogy nem mostoha, hanem féltestvér a két fiú. Mondjuk nem
értem, hogy ha egyszer már elváltak, miért kellett újra összeházasodni? YK apja szerint
meg kellett védenie azt a családját, de amikor elvált nem gondolt erre? Na, mindegy, lehet,
hogy később még lesz róla szó.

Én is azt mondom, hogy YK nevelőanyjának nem kéne magát ostoroznia a második feleség
halála miatt. De azért azt jó látni, hogy nagyon fél. Féljen is, megérdemli!

Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 6:02

B.Marika írta:Szia Rita! Meg is néztem tegnap gyorsan frissiben az új részt. Mindenkinek van takargatni valója ebben a sorozatban! Most YK apján és nevelő anyján volt a sor. Apuka magába nézhetne kicsit, akkor nem üldözné eszelősen a fiatalokat. GG apjának is gyanús már YX, GG mozdulatai emlékeztetik YB-re. Csak GG-nak visszatérne már az emlékezete! Már nagyon várom.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást!


Szia Marika! Nagyon szívesen a feliratot!

YK apja nagyon ellentmondásos számomra. Nagyon haragudtam rá, amikor YK még kicsi volt,
és nem vette észre, hogy szenved a mostohaanya és a féltestvér zaklatásaitól. Aztán semleges
lett, és most megint kezd idegesíteni. Csak üvöltözik, parancsolgat, csapkod ide-oda, vergődik,
mint egy partra vetett hal. Ő is megérdemel egy kis szenvedést. YX legyen csak a menye!

GG apja is figyel, de még jobban figyel YK nagynénje, és nekünk ez a jó, mert ő nem olyan
bamba, mint a sógora. Én is nagyon várom már, hogy GG emlékezete visszatérjen. Szerintem
erre már nem is kell túl sokat váni. GG újra járhat a Hímzőműhelybe, egyre több ismerős
dologgal, helyzettel fog találkozni. Ott volt például a nagymama levese esete, amit a nagynéni
rögtön észre is vett.

Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 6:11

f.ági írta:Szia Rita és Mindenki!
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel megérkeztem. Végre normálisan hozzá tudok állni és tudom nézni az elmaradásaim, amit nagyon köszönök! Mármint a kész feliratokat ! :-)
Visszaolvasás majd csak holnap, de ahogy belelapozgattam sok mindenről lemaradtam, beleértve a csodás képeket is.

Szia Ági!

Nem késtél sokat! Nagyon örülök, hogy újra itt tudsz lenni közöttünk. Szépen haladnak az események.
Ami fel fog tűnni a részek visszanézése után, hogy már nem annyira "féloldalas" a történet, mint eddig.
Egyre több félni valója, sőt rettegni valója van a gonoszoknak, amit - valljuk be - nem is olyan rossz
nézni. :)) :))

Jó kismaratonozást és olvasgatást kívánok!

Ez a könyves hasonlat nagyon tetszett a 33. részben:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég