Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 12. 21:23

Szia Rita! Szívmelengető pillanatok voltak! Nagyon régen vártunk már ezekre a jelenetekre, úgy gondolom mindenkit boldogság töltött el a két rész láttán. Biztos vagyok azonban abban, hogy a hazugok tartogatnak még izgalmakat számunkra.
Köszönöm szépen a fordítást és várom a folytatást nagyon! :ymhug: Mindig ezt írom, de ez az igazság! :-bd
Kellemes hétvégét mindenkinek!
%%- :movingflower: %%- :flower1: :littlehearth: :flower1: %%- :movingflower: %%-
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 13. 11:58

Rita írta:Gratulálok, Kata! Élvezetes két rész lesz!

:-ss :D :) :-o :ymapplause: x_x

Kedves Rita,
Vegul aztan nem jottem vissza,mas egyeb elfoglatsagom akadt,befejeztem a hogolasomat a Marie unokamnak.Kicsit lassan keszult,mert kozben voltak rossz napjaim is.Megmutatom Nektek a "muvemet."
Nagyon elveztem a ket reszt es igazad volt,most is volt okom szidni a YX-et,hogy vinne el mar az ordog. :-q
Eszmeletlen,hogy meg mindig tud forditani a dolgokon,bar a ferje nemigen hisz mar neki,de azert megutotte az elso ferjet miatta.
Na meg felpiszkalja az anyjat YK ellen a vagyon miatt,mehet o is YX utan a pokolba!
Nagyon aranyos a trio,elen a pici lannyal.,imadom oket latni. :)
Biztosan lesz meg okunk mergelodni,de orulni is.
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. április 14. 15:03

Kedves Ritánk koszonom az osszes kész feliratokat a 44-45 is kovetlek én benneteket és nézzem veletek csak ugy ossze jott nekem ez az hogy irni felejtettem el ide a forumra Nagyon nagyon szépen koszonom a két uj részt kulonosen annyira vártam ezt a 45 részt de annyira azért a bizonyos jelenetekért mikor hivatalosan is bemutatják az igazi szulei GG es azt az ámulatot amit Kay levág amig tudatositja magában hogy akit szerelemmel szeret az a gyerekori szerelmével egyegyegy és ugyan az :littlehearth: Imádom oket éppen ugy mint aki nem látta a koreai verziot nekem ott Kim Ji Hoon a szivem csucske éppen ezért kulonosen eleinte a fiuka minden mozdulatát hozzá mértem,de aztán lassacskán magáért szerettem meg a kinai szereplot igaz a nevét nem tudom még de megtanulom igérem ugy nézzki mert már utána nézztem mikben szerepelt és ha van magyar forditás is hozzá akkor bizony most már o miatta fogom megnézzni a sorijait... :) Mostantol más lesz ha nem is sokban az általad forditott Ugye találkoztunk mi már,,,de van még egy jelenet amit bizony konnyek kozott nézztem meg mind két soriban mert olyan de olyan fájdalmasan meghato de nem csak az én szemem lett konnyes de mindkét szereploé is a szivem szakadt meg értuk már kétszer :littlehearth: irtam ugye az elején mikor még nagyon nem volt szimpi az apuka hogy o lesz a legszerethetobb a végére :littlehearth: én itt is kukkucskálok még mindig,igaz most inkább a kiváncsiság visz elobbre de már lassan vége is lesz a sorinak pedig csak nem régen kezdtuk nézzni.Várom a kovetkezo részeket és mivel talán le tudtam egyenlore minden doki ugyemet legalább is remélem nagyon már nem csak olvasni jovok fel a forumra de irok is ,bár én egy szoszátyár nagymama vagyok jelentette ki nem rég az unokám...hogy honnan tudja ezt a szot és a jelentését meg foleg egy 5 és 1/2éves ...szép maradék Virág Vasárnapot kivánok mindenkinek Anna
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. április 14. 15:14

Kedves Ritánk koszonom az osszes kész feliratokat a 44-45 is kovetlek én benneteket és nézzem veletek csak ugy ossze jott nekem ez az hogy irni felejtettem el ide a forumra Nagyon nagyon szépen koszonom a két uj részt kulonosen annyira vártam ezt a 45 részt de annyira azért a bizonyos jelenetekért mikor hivatalosan is bemutatják az igazi szulei GG es azt az ámulatot amit Kay levág amig tudatositja magában hogy akit szerelemmel szeret az a gyerekori szerelmével egyegyegy és ugyan az :littlehearth: Imádom oket éppen ugy mint aki nem látta a koreai verziot nekem ott Kim Ji Hoon a szivem csucske éppen ezért kulonosen eleinte a fiuka minden mozdulatát hozzá mértem,de aztán lassacskán magáért szerettem meg a kinai szereplot igaz a nevét nem tudom még de megtanulom igérem ugy nézzki mert már utána nézztem mikben szerepelt és ha van magyar forditás is hozzá akkor bizony most már o miatta fogom megnézzni a sorijait... :) Mostantol más lesz ha nem is sokban az általad forditott Ugye találkoztunk mi már,,,de van még egy jelenet amit bizony konnyek kozott nézztem meg mind két soriban mert olyan de olyan fájdalmasan meghato de nem csak az én szemem lett konnyes de mindkét szereploé is a szivem szakadt meg értuk már kétszer :littlehearth: irtam ugye az elején mikor még nagyon nem volt szimpi az apuka hogy o lesz a legszerethetobb a végére :littlehearth: én itt is kukkucskálok még mindig,igaz most inkább a kiváncsiság visz elobbre de már lassan vége is lesz a sorinak pedig csak nem régen kezdtuk nézzni.Várom a kovetkezo részeket és mivel talán le tudtam egyenlore minden doki ugyemet legalább is remélem nagyon már nem csak olvasni jovok fel a forumra de irok is ,bár én egy szoszátyár nagymama vagyok jelentette ki nem rég az unokám...hogy honnan tudja ezt a szot és a jelentését meg foleg egy 5 és 1/2éves ...szép maradék Virág Vasárnapot kivánok mindenkinek Anna
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szeva » 2019. április 14. 16:05

Kedves Rita! Köszönöm szépen a 44-45.részeket,kellemes ,megható pillanatokat láthattunk!
YX még mindig okoz meglepetéseket. Úgy tűnik szinte mindenkit sakkban tud tartani, mivel félnek,hogy
kiderülnek a titkaik. Kíváncsi vagyok meddig tudja zsarolni őket. GG és Yk nagyon helyesek együtt, a kislány
továbbra is egy tünemény! Kellemes vasárnap délutánt!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 14. 17:35

Kedves Kata, Dolores, Ildikó, Ági, Chain, Marika, Cicus, Éva,
Csip, Zsuzsi, Leo-Leo, RiziBizi, Marcsi, Anna és Éva (szeva)!


Nagyon szívesen a két részt fordítását! Hét óra felé hozom a mai újakat! Nagyon fogjuk
szeretni őket!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 14. 18:59

Kata! Szerintem nem fogja senki bevállalni. 53 részes, és ezer sor körül van mindegyik.
Én is nagyon szeretem, hogy GG igazi anyja nem maradt olyan, amilyen volt. Kell is, hogy
szeresse a lányát. Borzalmas lenne, ha 17 év után sem lenne egy valamire való édesanyja,
aki úgy szereti, ahogy kell.

Hárpiánk most már folyamatosan kapja azt a bizonyos hideget és meleget, és már nem
csak a volt férjétől! Mindenkinél kihúzza a gyufát. Már majdnem mindenki utálja! :))

Le Tong nagyon cuki lesz az apjával. Olyan szép mondatok hangzanak el szájából. És hát
nagy öröm is éri majd.

Ji Bei és a családja kapcsolata tökéletes. Azt hittem, YX bele fog rondítani, de nem. Igaz,
nem is nagyon teheti be a lábát az Aranyfonálba, és ott nincs is beépített embere.

Szia Dolores! Hátha ma az első leszel! Ha itt válaszoltam mindenkinek, nagyjából 7 óra felé
fogom kitenni az újakat. Egyre jobban alakul a történet.

Kedves Ildikó! Nagyon gyors felépülést kívánok neked! Nem győzöm mondani és leírni ezt a
jó kívánságot. Elég sok beteg ismerős / virtuális ismerős van a környezetemben.

Ma is túl vagyok egy két órás intenzív gyalogláson. Egy mai fotó. A fotó jobb szélén, rettentő
piciben látható a falu, de talán csak a templom ismerhető fel a képen, és a pincesor apró
fehér pöttyök formájában.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 14. 18:59

Marika, készítsd magad, a mai két részben nagyon sok izgulni való lesz! #:-s :-o x_x
Én is nagyon várom, hogy befejezzem a fordítást, mert akkor az a jutalmam, hogy megnézhetem
a következő, fordításra váró részt. Ez lesz a ma esti programom, holnap meg belevágok.

Szia Éva! Újra hívlak! Nagyon ötletes dolgot készítettél az unokádnak! Biztosan örülni fog neki.
Yu Xin már nagyon messze van a régi önmagától. Fénye megkopott, és az ötletei sem ütnek már
olyan nagyot, mint ahogy ő számít rá. Sőt mintha minden galádsága kezdene visszaütni rá. :))
Már inkább sajnálatraméltó, mint bosszantó.

Igen, fogunk örülni! A mai két részben is több az öröm szerintem, mint a gonoszság.

Szia Anna! Deng Lunnak hívják a Yun Kait alakító színészt. Hihetetlen sztár a hazájában. Hét(!!!)
sorozatban fog szerepelni 2019-ben, és ebből 5 főszerep! Hihetetlen!

Kép

Igen, ahogy írtam fentebb, nagyon hálás vagyok a sorozat írójának, hogy kedves asszonyt,
odaadó anyát faragnak Yi Bei anyukájából. Már csak a bűneivel kéne szembenéznie, ami végül
is nem olyan nagy, amilyennek, ő beállítja. Igaz, követte a sógoráékat az autójával, de nem
szorította le őket az útról, vagy nem lökte oldalba őket... a sógornője nem figyelt egy pillanatra,
és megvolt a baj. Arról meg nem is tudott, hogy a lánya a kocsijában volt. Kíváncsi vagyok,
milyen körülmények közt fog kiderülni az igazság.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 14. 19:00

Kedves Éva (szeva)! Szerencsére Yu Xin lendületét megtöri, hogy ő is egyre zsarolhatóbbá
válik. Kapálózik, csíp, rúg, harap, de már szinte semmilyen sebesülést nem okoz a kiszemelt
áldozatában.
A Yun Kai-Yi Bei-Le Tong hármast nagyon jól összerakta az író! Mindenkinek a kedvencei,
nekem is.

Szia Zsuzsi! Amióta nem tudja kellően kigonoszkodnia magát Yu Xin, én már nem izgulom magam
agyon. Persze mindig van, hogy egy pillanatra megállítja az emberben az ütőt, de szerencsére
egyre több merénylete végződik úgy, hogy ő marad a pácban. :)) De jó részek lesznek a maiak is!

Szia Unni! Nagyon-nagyon jól fognak esni a mai részek is! Betegeknek gyógyírként fog szolgálni.
Tényleg a káröröm a legszebb öröm. Itt legalább büntetlenül májaskodhatunk.

Én most azon aggódom leginkább, hogy az esküvő után Yi Bei és Yun Kai együtt fog lakni
Yu Xinnal. Habár lehet, hogy nem lesz ereje az ellenségeskedéshez. Hogy miért? Az kiderül
a mai epizódokból.

Kedves RiziBizi! Én sem értem, hogy lehet ennyi történést egy kézben és egy észben tartani.
Az íróról beszélek. Jól felépített karakterek, élvezetes cselekmény, mindez 56 részben. Ez
már döfi!

YX-t lassan leírhatjuk. Már csak árnyéka régi önmagának.

Kedves Marcsi! A te véleményed pontosan megegyezik az enyémmel. Volt abban a két részben
minden, és pont így lesz a mai két epizód is. nagyon klassz lesz. Egyre többet dörzsölhetjük
a tenyerünket. Gonoszkáinknak egyre kevésbé megy a gonoszkodás! Hurrá! :))

Cicus! Lassan hét óra (18:51)! Picit késni fogok, hiszen épp neked írok, de ha befejeztem,
máris teszem ki az újakat!

Megmarad a séta, nagyon élvezzük. Mikor elkezdtük februárban olyan csúnya volt minden.
Hó épp nem volt már, csak a végtelen köd és szürkeség. Össze sem lehet hasonlítani a mai
látványt az akkorival. Én is imádom a tavaszt, de a kedvencem a nyár.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 14. 19:05

Jó szórakozást kívánok a 46.-47. részhez!

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. április 14. 19:26

Rita írta:
Szia Dolores! Hátha ma az első leszel! Ha itt válaszoltam mindenkinek, nagyjából 7 óra felé
fogom kitenni az újakat. Egyre jobban alakul a történet.


Szia Rita, Köszönöm az újabb két részt. Hiába igyekeztem.
újra csak második lettem. :) Megyek is megnézni, és hízlalom
a májam egy kicsit. :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 14. 19:31

Ritám! Köszönöm az újabb részeket, már nézem is! :littlehearth: :x :ymhug: :-bd
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. április 14. 19:47

Üdv.
Köszönöm szépen a 46-47.részek feliratait.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. április 14. 20:47

Köszönöm Rita az újabb két részt.
Köszönöm külön a jó kívánságodat, biztos használni fog. Szerdán kell kezelésre menni. Mondjuk a probléma összetett.Remélem az influenza elhagy végre.
Gyönyörű helyen jársz, éppen ma gondoltam rád fotó ügyben.
Én közben próbálgatom magam, kicsit kimentem a kutyával, nagyon örült a drága, csak én nem akartam kint maradni, mert nálunk elég hűvös van.
Letöltöttem a két részt, nagy köszönet az összes fordításért, telitalálat a sorozat.
A Bábelt nézem közben,10 résznél járok, de nehéz, amúgy érdekes.
Kell nekem ilyen üdítő film, még ha van is benne sok-sok gonoszkodás, de a kedves mosolygós szereplőkre nézve nagyon szeretem nézni. Közeleg a vége.
Szép estét, jó éjszakát.

Kép
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szeva » 2019. április 14. 21:21

Szia Rita! Köszönöm szépen az újabb részeket! Nagyon tetszett! Lassan mindenki titka kiderül.
A sok hazugság megbosszulja magát.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (45/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 14. 21:24

Rita írta:Jó szórakozást kívánok a 46.-47. részhez!

Kedves Rita,eljutott hozzam a hivasod,itt vagyok es viszem is a ket epizodot.Azutan meg belevetem magamat a nezesebe holnap meg referalok rola.Koszonom szepen a munkadat. :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 14. 21:41

Szia Rita!

Én is csak most értem ide,mert az unokámnak megint beszélhetnéke volt
és annyi kérdése,hogy nem győztem válaszolni :) Most talán nyugi lesz és
megnézhetem az újabb két részt,amit alig várok és ez már így lesz a végéig.
Köszönöm szépen a fordítást :x Írtad,hogy Deng Lun 7 sorozatban játszik az
idén és ahogy néztem nem 16 részesek,hanem jóval több.Hát jó a teherbírása
az biztos,szinte hihetetlen,már csak a stressz miatt is ami a forgatáson is van.
Talán lesz amit lefordítanak egyszer.
Gyönyörűek a képek amit séta közben fotóztál.A fiam is éppen most jött meg
a Kis Fátrából,ott még havasak a Tátra csúcsai,de tavaszodik ott is.

Szép estét és jó éjszakát O:-)
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2019. április 15. 8:48

Kedves Rita! Köszönöm az új részeket. Végre révbe ért kedvenc párosunk. Nagyon vártam, hogy lássam, milyen is egy hagyományos kínai esküvő. A hivatalit már láthattuk hogy megy (Loving never forgetting) ez sokkal emlékezetesebb és gyönyörű volt YiBei/GG és JK ruhája. Nagyon várom a folytatást.

Deng Lunt én is nagyon kedvelem, nagyon le tudja venni az ember lányát a lábáról, olyan szépen tud mosolyogni. Egy kicsit azért féltem, hogy lehet egy évre ennyi munkát elvállani, nem vezet gyors elkopáshoz, kiégéshez? Na, de ezt neki kell eldönteni. Amíg lehet, élvezzük a játékát.
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2019. április 15. 11:06

Kedves Rita! Köszönöm a 46. és 47. részeket . Óriási volt ..minden pillanata meghatóan szép volt :x . (Még az Yu-xin fájdalma az arcán is hogy mit veszithet én hittem neki ..na jó mentené ami menthetö ) [-x
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. április 15. 15:05

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 46-47. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^
Most ebben a részben a volt férj volt a nagy kedvencem, hogy mindig ott van ahol szükség van rá, védő burkot tartva GG elé, szinte minden bukott volna ha Ő nem segített volna.Így tudja meghálálni GG jóságát.
Le Tong pedig egyszerűen egy csoda, minden gesztusa, mondata élményszámba ment.
A nászútról, hogy visszafordultak azért haragudtam, értem én, de akkor is.
Szép hetet kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. április 15. 17:11

Köszönöm szépen a 44-47 rész feliratát!
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 15. 18:00

Kedves Rita!
Ahogy igertem,itt vagyok:)
nagyon jo volt mindket epizod,orult a lelkem,mikor lattam oket az eskuvon,szepek es ragyogoak voltak,latszott rajtuk az igazi szerelem.
Egyebkent mindig vegig nezem a bevezeto es befejezo kepsorokat is,mert nagyon tetszik,ahogy YK magahoz nyalabolja GG-t. :))
A mosolya valoban szivet melengeto.A volt ferj valoszinuleg ezzel az "ott teremmel" igyekszik kompenzalni GG-nek,hogy szepen neveli a kislanyat. :)
Nem tudok egyeterteni Veled abban,hogy neha sajnalod YX-et,bennem nincs sajnalat,obenne sem volt,nincs, senki irant.
Kivancsi leszek a gyuru-mizeria hogyan lesz lezarva azaz hogyan is kerult a "nagysasszony" ekszerei koze.
Hatra van meg,ha jol szamolom 9 epizod,sok minden tortenhet meg,remelhetoleg a jok,nem a rosszak lesznek tulsulyban. :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 15. 18:24

Szia Rita! Nagyon jó részek voltak! :ympeace: Lee Tong apja kézben tartja a dolgokat és ettől YX szenved. Úgy kell neki, mi is szenvedtünk miatta. A hagyományos esküvő nekem nagyon tetszett, nem emlékszem, hogy láttunk volna még ilyet, szép volt. Lee Tong egy cuki pofa, azok a beszólások! Kíváncsi vagyok a hármas szövetségre./ a hazugokra/
Köszönöm szépen a fordítást, nagyon várom a fordítást! :littlehearth: :x :-bd :ymhug:
Kellemes hetet kívánok!
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 15. 18:45

Szia Rita!
Élvezet volt nézni ezeket a részeket.nagyon elvarázsolt az esküvő, hála
GG-nak,mert tradicionális esküvőt akart és én nagyon szeretem.
Egyszerű de gyönyörű volt az egész szertartás a színek és GG ruhája,ami
tényleg remekmű volt.Különben is gyengéim ezek a ruhák első helyen van
a kínai az indiai a koreai és a japán,ebben a sorrendben :x
YX pedig számomra teljesen érthetetlen volt,amikor el akarta távolítani
az örömanyát az esküvőről itt már tényleg csak az írigység és bosszú
motiválta,de lassan beleőrül a sok agyalásba,mert nem jön neki sehogy sem
össze.Mindenesetre a színésznő jól játsza az őrültet.A férje is megérdemli
amit kap,hiszen mindent megbocsát neki,mert ugye ő sem sokkal különb,
és nagyon szereti ;) de amit nagyon zokon vesz,hogy az igazi anyja az ő
bejárónőjük.
Kíváncsi vagyok mit szól majd ha megtudja a kislány is YX gyereke és nem
GG-é,akit e miatt néznek le folyamatosan.Szóval lesznek itt még érdekes
dolgok :-?

Szép estét Mindenkinek :)


Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2019. április 15. 23:07

Kedves Rita, köszönöm szépen az újabb 2 rész fordítását! :movingflower: Imádtam ezeket a részeket, lubickoltam a boldogságban velük együtt. :littlehearth: :littlehearth:
A hazugokkal nem foglalkoztam, nem hagytam, hogy árnyékot vessenek a megérdemelt boldogságra...
Azért az érdekes, hogy itt is a fiús házhoz illendő majd költözniük az újdonsült párnak. Azt vártam titkon, hogy a Jin család talán megpróbálja a rég elveszett lányukat maguk mellett tartani, immáron családostul, és netán ez még megértésre is találna.
Persze, ha így lehetne, lenne, akkor kevesebb bonyodalmat tudnának kifejteni az írók. ;)
Várom ám a folytatást, de ezt talán nem is kéne írnom, hisz mindannyian, akik követjük, így vagyunk vele. :)

Kép
Kép
KépKépKép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég