Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 16. 7:37

Én is ideértem, és egyik kedvenc részeim voltak a mostaniak,
Spoiler: mutasd
A kislány egy édes kis szövegbomba, a felnőttek elbújhatnak mögötte. S milyen jó hogy GG nevelte a kislányt, így hozzá hasonult, nem az igazi anyjához. Igaz a valódi apa is melegszívű kedves értelmes ember. Vajon mikor árulja el hogy ő az igazi apja? Mert azt hogy ki az igazi anyja arról fog majd tenni az a hárpia! /fakanalat, dorongot gondolatban előkészíteni.../ :-w x_x
ez lesz az egyik legmocskosabb húzása majd. :-ss .
Nem tudom megállni, hogy ne említsem a koreai változatot, annyira aranyos itt is az a jelenet az esküvővel kapcsolatban. Nagyon jó, hogy megsürgették az esküvőt, de azért mérges vagyok, hogy nem tudtak nászútra menni. :-?
azért ezt nem léptem volna meg. Viszont annyi minden kiderül a valódi anyáról, a balesetről stb majd, mindkét családnál, hogy az ember a fejét fogja, főleg hogy bekavarás megy ezerrel, elvégre egyik attól fél hogy teljesen ki kell mennie az Aranyfonálból a másik meg hogy kiderül a baleset közvetett okozója ő volt. :(( . Mennyit kellett ezért a hazugságért szegény sógornőnek szenvedni, de annyiból meg áldássá vált a helyzet, hogy GG-t viszont kitanította és nagyon ügyesen. Lehet egy kicsit előre is szaladtam az eseményekben, de sajnos mint legtöbbször, ha magával ragad a történet, elfelejtem hogy nincs felirat, s csak nézem nézem annyira jó az ember lelkének hogy egy kicsit elrugaszkodhat a hétköznapoktól.
Főhősünk idei szerepvállalása nekem is túlzásnak tűnik, remélem nem esik a ló túlsó oldalára, mint nem egy kitűnő színész, akik bedobták a törülközőt!
:D :-bd :x :ymhug: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 16. 7:45

Kedves Éva, téged meg kihagytalak, meg akartam dicsérni a horgolásodat! és jót mosolyogtam, a rafinált csokikínáláson! Aranyos és ötletes. Nekem is gyengém a konyakos meggy, sajnos valamelyik alkotóelemre allergiás lettem. így egy kicsit a plafonon vagyok ha nem bírok magammal.
De jó is hogy beszélünk róla, mert a rumaromát meg mindig elfelejtem megvenni...Puszim és jelentkezz gyakrabban. :x :ymhug: .
nIldikó, neked is jobbulást kívánok, írod, hogy még mindig kerülget az influenza, nem lehet hogy az inkább valamire allergiás reakció ugyanazokkal a tünetekkel? a kezeléshez sok sikert és tartós gyógyulást! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2019. április 16. 12:10

Kedves Rita!Köszönöm az eddigi feliratokat!.Húsvét után éjjel,nappal :!! :ymdaydream: :-h :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 16. 14:39

Kata58 írta:Kedves Éva, téged meg kihagytalak, meg akartam dicsérni a horgolásodat! és jót mosolyogtam, a rafinált csokikínáláson! Aranyos és ötletes. Nekem is gyengém a konyakos meggy, sajnos valamelyik alkotóelemre allergiás lettem. így egy kicsit a plafonon vagyok ha nem bírok magammal.
De jó is hogy beszélünk róla, mert a rumaromát meg mindig elfelejtem megvenni...Puszim és jelentkezz gyakrabban. :x :ymhug: .
nIldikó, neked is jobbulást kívánok, írod, hogy még mindig kerülget az influenza, nem lehet hogy az inkább valamire allergiás reakció ugyanazokkal a tünetekkel? a kezeléshez sok sikert és tartós gyógyulást! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata!
Koszonom szepen az elismero szavaidat:)Nem konyakosmeggy van benne hanem Ferrero roche(mogyoros)azert meg Marie is gyerek,nem vennek neki szeszes csokit.En is imadtam a konyakosmeggyet,de nekem mar tilos. :(( Megprobalok jonni gyakrabban,de az utobbi hetekben eleg ramatyul vagyok,olyankor el is keseredek,hogy legyen meg idom mig kis csaladom is revbe er.
Nalunk multheten csutortokon es penteken szallingozott a ho.(reggelente 2-3 C° volt)Feletek milyen az ido?
Vigyaz magadra ,Samukara:Eva
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 16. 18:00

Kedves Éva, errefelé reggel igencsak hűvös, délre meg már majdnem nyár..mondjuk nem is díjazta a fejem teljesen, de kicsi pihenővel csináltam a dolgomat tovább. :) . Ma is volt sikerélményünk, amit akartam 9o %-ban megoldottam. sikerrel jártam. Úgyhogy nagy kő esett le ma a szívemről. :D
Mondjuk a doki nem dicsért meg, hogy hol beveszem hol nem a szívgyógyszeremet, de mondtam ,hogy ha nórendesen szedném akkor meg padlót lehetne velem fogatni mert annyira lezuhan a vérnyomásom...megegyeztünk hogy legalább a pulzusra rendesen szedem... :D .
Barátnőmnek ma meg odaadom apu telefonját..hivatalosan függetlenítettem ma jött az sms, úgyhogy hivatalosan meg is csináltattam, nehogy gond legyen utólag, neki meg nagy örömöt szereztem azzal, hogy nem kell újra telefonra költenie. Az ember ott segít a másikon ahogy tud.
Közben meg megőrjítenek a felugró reklámok mert nem találtam senkit aki ezt segíteni kilőni. Pedig egy darabig nem volt vele gondom.
Évám, te meg vigyázz magadra a lehetőségekhez képest, próbálj kicsit többet kikapcsolódni, mert a tavaszi fáradtság még betegabbé teszi az embert, Tudom a nehézségek nem válogatnak, de muszáj megtanulnunk minden apróságnak örülni, ami eltereli a gondolatainkat a fájdalmakról. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. április 16. 19:01

Köszönöm a 46.-47. részek feliratait és egyben Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. április 17. 11:44

Csak úgy benéztem.
Cicus elloptam az ugri-bugri nyulaidat.
Szép napot.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 17. 16:24

nildiko írta:Csak úgy benéztem.
Cicus elloptam az ugri-bugri nyulaidat.
Szép napot.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 18. 13:32

Kedves Ildikó!
Örülök,hogy tetszenek Neked is ezek a kis ugri bugrik.
Na és persze,hogy boldogok hiszen ők is érzik a tavaszt,
én is szívesen ugrálnék a helyükben ;)
Gyönyörű napot és Szép ünnepeket :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 18. 17:31

Kedves Dolores, Marika, Ildikó, Éva (szeva), Éva (boszorkány),
Chain, Cicus, RiziBizi, Zsuzsi, Marcsi, Csip, Unni, Kata, Nagyi
és Leo-leo!


Mindannyiótoknak nagyon szívesen a fordítást! Hét óra felé újabb két résszel jövök!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 18. 17:53

uj az az aranyos kis válasz...édes kis beszólásai vannak LT-nak! Izgatottan várom...Köszönöm a jó hírt! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 18. 18:54

Kedves Rita,forumtarsaim!
Kivanok Mindannyitoknak Kellemes Husveti Unnepeket. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 18. 18:56

Szia Dolores! Hátha majd ma! Most megint olyan két rész jön, hogy hízik tőle
a májunk. Mind a négy gonosz némberre rájár a rúd, de úgy igazán... :)) :))

Ildikó! Újabb "pirulákat" teszek ki, amik gyorsíthatják a gyógyulásodat! Ugorj majd
be értük! Kívánom, hogy a kezelések is meghozzák a kívánt hatást! Nálunk mintha
megint egyre több lenne a beteg gyerek a suliban. Valamilyen hasfájós-hasmenéses
vírusról beszélgetnek... 8-|

Szia Éva (szeva)! Még mindig borulnak a csontvázak a szekrényből. Ahogy fentebb írtam,
mindenkinek kijut a jóból. De régóta várjuk már, hogy ide eljussunk! :))

Szia Éva (boszorkány)! Újra az éterbe kiáltom, hogy nemsokára kiteszem az újakat!
Nagyon jók lesznek, erős gyógyhatással! Most már valóban a finisben vagyunk. Nem
úszhatja meg senki, aki piszkoskodott!

A gyűrű-dolog egy nagy ötlettel fog megoldódni. Jó lesz! A végére újra kilátásba helyeztek
nekünk egy versenyt. Kíváncsi leszek rá. A megtalált hímzéssel lehet kapcsolatban.

Szia Cicus! Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire előre készítették el Deng Lun
sorozatait. A kínaiak nem a vetítéssel egy időben forgatják a sorijaikat (hála az égnek!),
így még az is lehet, hogy a véletlen sodorta ennyire össze az övéit. De még azt is el tudom
képzelni, hogy lesz, amelyik átcsusszan 2020-ra. Bár már arra az évre is van neki kettő...
Remélem, neki is van beleszólása abba, hogy mennyit vállal...

YX valóban őrült! Csak egy beteg agyúnak juthat eszébe megpróbálni a szülőket lebeszélni
a saját gyermekükről, és felháborodni azon, hogy ez nem sikerül. A férje egy feltétellel
bocsát meg neki, amit nem is akarok elhinni (a mai részekben lesz látható). Pedig ezután
(a mai) a részek után kezdtem azt érezni, hogy Yun Zhe nem is annyira rossz. Na, majd
meglátjuk.

Milyen érdekes, hogy senki nem firtatja, hogy ki a gyerek apja például... :))

Tátra!! Mi is megejtjük majd a szokásos látogatásunkat, de még nem tudom, mikor. Imádok
ott lenni!

A nyuszis képed milyen népszerű lett! Okkal. Mind cukker!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 18. 18:57

Kedves RiziBizi! Én is nagyon örültem a tradicionális kínai esküvőnek! Ilyen csupa piros és qipao-s
esküvőt a kedvenc maláj filmemben már láttam, de csak ennyi volt benne a hagyományos. Illetve
az, hogy az ottani kínaiak mennyire őrzik még mindig a tradícióikat. A Yu Xin esküvőjén semmi
nem volt piros például. Kár, hogy ebben is a nyugatiakra akarnak hasonlítani.

Kedves Zsuzsi! Yu Xinnak egyre többet látni a kétségbeesett arcát, lassan kezdem megszokni.
Mondjuk nem szeretném nagyon, mert jó lenne kiélvezni minden veszteséget, amit a sors mér
rá. Megérdemli!

Marcsi! Valóban nagyon sok múlott Lu Si Chenen. GG anyja a mai részekben fogja igazán felfogni,
mennyi mindent kockáztat azzal, hogy nem akarja bevallani, mit tett... de sajnos hiába... Talált
egy másik kifogást a titka megőrzésére. Nem akarja, hogy kidobják a házból, mert végre igazi
anyja akar lenni a lányának. Pedig pont így veszíti el.

Le Tong jutalma, hogy a Li nagypapa egyre jobban imádja. Ők ketten a kedvenc párosaim
ebben a két részben. :))

Kellett volna az a nászút! A macska rúgja meg!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 18. 18:57

Szia Unni! Az a gyaloghintó nagy ötlet volt a hagyományos esküvőnél! Még pompásabbá tette.

A környéken a cigányoknál még mindig szokás, hogy a lány költözik a fiú családjához. Vannak
kivételek, de csak elenyésző számban.
Az Ázsiai ösvény a mennyben c. dokumentum soriban, a Himalája egyik törzsében a fiúk
költöznek a lányos házhoz. Érdekes volt, ahogy sírva engedte a rokonság az útjára az egyik
fiú rokont.
Ennek ellenére én is biztos voltam benne, hogy az Aranyfonálban marad az ifjú pár. Yun Kai
nem is a legidősebb fiú, nem lett volna tragédia, ha nem költözik haza. De így izgalmasabb.
Azonnal jön a folytatás... duplán! :))

Szia Kata! Ha lenne értelme kikiabálnám, hogy "El a kezekkel Le Tongtól!", de senki nem hallgatna
meg. Főleg nem YX. Aljas dolog a részéről, hogy még a saját lányát sem hagyja békén. Nem várom
ezt a jelenetet. Nem baj, kárpótol az, hogy már a házassága is veszélyben forog, pedig talán
Yun Zhe az egyetlen ember, akit valóban szeret. Legalábbis én úgy látom, hogy nem csak mondja,
hanem valóban szerelmes is a férjébe.

Szia Marika! A hármas szövetség csak szóban létezett, és csak öt percig... majd meglátod :))

Ahogy fentebb írtam, a The Journey c. maláj filmben láthattunk félig-meddig hagyományos kínai
esküvőt. Minden piros volt benne, és a menyasszony is gyönyörű modern szabású piros qipao-t
viselt. Az angol vőlegény hóbortos szülei is hagyományos ruhában jelentek meg. De szerettem
ezt a filmet!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 18. 19:04

Jó szórakozást kívánok a 48. 49. részekhez!

Már csak hét rész van hátra! El sem hiszem!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 18. 19:10

2. nak vittem a feliratot, hálás köszönettel vittem is. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 18. 19:16

Köszi Rita! :littlehearth: :x :-bd :ymhug:
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szeva » 2019. április 18. 19:20

Köszönöm szépen Rita! :littlehearth: :flower1: :movingflower:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. április 18. 19:20

Üdv.
Köszönöm szépen a 48-49.részek feliratait.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (47/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. április 18. 19:38

Ildikó! Újabb "pirulákat" teszek ki, amik gyorsíthatják a gyógyulásodat! Ugorj majd
be értük! Kívánom, hogy a kezelések is meghozzák a kívánt hatást! Nálunk mintha
megint egyre több lenne a beteg gyerek a suliban. Valamilyen hasfájós-hasmenéses
vírusról beszélgetnek... 8-|

Szia Rita, a fenti felém se jöjjön.

Köszönöm, megtaláltam a pirulákat, szerdán vettem be, úgy délután. Először fájdalmat okozott, aztán úgy érzem sokat segített.
Volt valaki lökéshullám kezelésen? Bízom benne minden rendben lesz
Az influ-nak remélem vége. Köszönöm, hogy gondolsz rám.
Köszönöm a nyuszkókat ujra, én majd ekkorát nem tudok ugrani, de kisebb - nagyobb lépéseket szeretnék, holnap lesz egy rövid séta.
Köszönöm az újabb két részt.
Tegnap néztem meg a Bábelt, most éppen gondolkodtam, mibe is kezdjek.
Szép estét.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. április 18. 20:06

Kedves Rita!
Ezuttal a hivo szod "fejen talalt" :D ,itt tustenkedtem a kozelben eppen.
Most toltom eppen a 49-ik epizodot,meglesz a lefekves elotti csemegem. ;;) Koszonom szepen,irto gyors vagy!
Ma mar nem fogok visszajonni Hozzad,majd holnap ertekelem a helyzetet.:)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 18. 23:30

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új részeket :x Olyan tündéri a kis csaj
a képeken amit kitettél a szövegéről nem is beszélve :)
Talán még ma meg is tudom nézni legalább az egyik részt.

Mindenkinek Áldott,Békés Húsvétot kívánok @};-


Kép
Marcsi34
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:49
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Marcsi34 » 2019. április 19. 7:11

Kedves Rita!
Köszönöm az eddigi részeket én csak gyüjtögetek majd csak utána fogom megnézni.
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok neked.
:-h :-BD
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (49/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 19. 11:27

Drága Rita. még tegnap azon forrón meg is néztem, de csak most tudok írni. ;;) :ymhug:
Édes volt a kicsi lánnyal ez a két rész, már nagyon várom kiderüljön ő is megtudja hogy ki is az igazi apja. szorul a hurok minden téren, de hogy GG Anyja foggal körömmel ragaszkodik a hazugságaihoz..kiakasztó. Lesznek még meleg helyzetek, főleg a kicsi lány lesz nagy megpróbáltatásnak kitéve, de GG. Annyira szereti a kislányt, hogy mindent megtesz annak érdekében, hogy normális élete lehessen.
Sajnálom, hogy nem tudtak elmenni nászútra, az nagyon kellett volna. Izgatottan várom a folytatást... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég