Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. április 28. 17:52

...Kedves Rita ....tehát végére értunk.. :x Nagyon szépen koszonom a feliratokat a munkádat a ránk forditott idodet és mindent az oromot amit érzunk egy-két felirat mikor kész van és olvassuk a facén hogy kész lányok ...mehetunk érte...tudod milyen jo érzés ez .:)...Az utolso két rész megnézzve ,az apuka és a kicsi lánya bucsuzásátol megint konnybe lábalt a szemen, a felnotek kibékulésén és a gonosz elnyeri jutlmát az már meg sem hatott mert ennek igy kellett lennie de most még egyszer vissza térek a BoRi BoRi ra az utolso két részt én ha nekik vagyok kb..cirka...hanemismindentugyanugydemégisugy90%ban ugy csináltam volna meg mint ok ,mert a végén nem kellett volna ennyire finomitani a befejezésen...na de ez az én véleményem és ide kellett volna kulonosen az utolso jelenethez KJH bohokás minden kijelentésre rogton vevo huncutsága ..... \:D/ :x ;;) De nagyon jo volt ez a sori is ,nagyon megszerettem oket is remélem a Kai val fogunk még találkozni a forditásaidban és a kislányal..imádtam... :littlehearth: ..és a kis csajal és ugy általában még sokukal de ,bár nagyon jol játszotta a gonoszt a mostoha teso ét nem kivánom egyhamar látni....Nálunk tegnaptol egyhuzomban esik ,pénteken még nyár volt a maga 30 fokával tegnap meg ujra felvettem a futést...a fu meg eszeveszetten no az udvaron mint akit huzznak felfelé...Koszonom mégegyszer a munkádat és várom az uj forditásodat.... :) :movingflower: :) :movingflower: Anna... :flower1:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. április 28. 18:31

Szia Rita! Ma ismét megleptél bennünket. Én nem láttam a koreai verziót de ezt a sorozatot imádtam, és nagyon örülök, hogy lefordítottad. A befejezéssel is elégedett vagyok, mindenki azt kapta ami jár neki. Hosszú volt a sorozat, megdolgoztál vele, de én mindig rövidnek találtam a részeket. =)) :)) :ymparty:
Szívből köszönöm a munkádat, és találkozunk a következő sorozatnál! :littlehearth: :x :-bd :ymhug: :ympeace: :ymparty:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. április 28. 18:37

Köszönöm szépen Rita az összes részt. Jó sokat dolgoztál vele. Nagyon hálás vagyok neked. A sétád mellé így be tudtad tenni. Megnéztem tegnap mégis az utolsó előtti, előtti részt.
Ma ez a két rész marad
Nem mertem olvasni fentebb, mert nem szeretném tudni, hogy lesz vége.
Ha kérdezted volna a lábam, akkor kicsit már javult. Nem kell külön rám gondolnod, amit nagyon köszönök, sokat segített.
Millió puszi a munkádért. :littlehearth:
mato
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. március 4. 17:53

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: mato » 2019. április 28. 18:54

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Szerettem volna, ha együtt nézhetjük, de ez sajnos nem így alakult, nagyon lemaradtam. Még csak a sorozat közepénél tartok, de eddig is nagy élmény volt! Innen azt hiszem maraton lesz! E nagy munka után jó pihenést, kellemes kikapcsolódást kívánok!
Marcsi
kispocok84
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:18

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2019. április 28. 19:06

Nagyon szepen koszonom a forditast @};- Johet a maratonozas :)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. április 28. 20:32

Köszönöm Ritám a sorozat fordítását. Kb. két hét múlva indulhat a maraton. Előtte kirándulni megyek. :) :x
Avatar
andrea240789
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:42

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: andrea240789 » 2019. április 28. 20:48

Köszönöm a sorozat fordítását.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. április 28. 20:48

Gabóci, majd kérünk szépen képeket! Én vigaszképpen megnéztem a Jang Bori befejező részét! annyira jó volt ennek a koreai változata...Sajnálták azt a fél órát már hozzáadni... :(( :(( :(( . De nagyon élveztem így is a végét, csak nagyon lesarkították! :ymblushing: :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szeva » 2019. április 28. 20:56

Drága Rita! Nagy meglepetés és öröm számomra,hogy már ma hoztad a befejező részeket. Mivel ma nem voltam itthon
csak most tudtam letölteni, de már nézem is! Köszönöm szépen az egész sorozat fordítását! Nekem nagyon tetszett,biztosan
többször nézős lesz! :flower1: :littlehearth: Jó pihenést e hosszú sorozat után!
Avatar
szebszisz
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. november 4. 21:50

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szebszisz » 2019. április 28. 21:51

Gratulálok a sori befejezéséhez! :ymapplause: Megnéztem, igazán köszönöm. :flower1: Nagyon aranyos volt. És kielégült az igazságérzetem is.
Avatar
rizsa
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2019. március 13. 1:39

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: rizsa » 2019. április 28. 21:55

Köszönöm szépen :x
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. április 28. 21:56

Szia Rita!

Gratulálok a befejezéshez!!
A legjobbkor jött nálam az utolsó két rész, mert pont befejeztem a lemaradásom, mikor Kata irását olvastam,hogy kész is a forditás.
Hát jó sirós lett a vége, de megérte. Sajnáltam szegény Li Tongot, de hát ez volt a legszerencsésebb befejezés nála és a többieknél is. Szörnyellát viszont hiányoltam, hogy élte meg a börtönből kiengedést. Nem mintha örültem volna a viszontlátásnak.
Nagy munka volt ennek a sok résznek a forditása, bele is húztál jócskán a végén, igy külön köszönet érte!
Most jön a megérdemelt hosszú pihenés? Rád is fér, nemsokára szünet, utazás és végre ismét együtt a család.
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2019. április 28. 21:57

Kedves Rita . Köszönö a sorozat fordítását .nagyon élveztem remek érdekes sorozat volt . Megbögetet engem is a kislány és az az apja bucsuzása csoda szép jelenet volt . :x :movingflower:
margi53
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. május 8. 6:13

Re: Because of Meeting You (54/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: margi53 » 2019. április 29. 7:55

Rita írta:Kedves Margit! Pótoltam a 41. részt!

:littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth:


Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm! :) :-bd :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 29. 19:55

Kedves Magdi, Kata, chain, Marcsi, Ildikó (csabamama), csip, Zsike,
Leo-Leo, B.Marika, Kanamekun, Éva (boszorkány), Marika44, Anna,
Ildikó, Marcsi (mato), Kispocok, Gabi, Andrea, Éva (szeva), Szebszisz,
Rizsa, Ági, Zsuzsi és Margit!


Örülök, hogy itt az utolsó két feliratért is eljöttetek! Remélem, olyan volt lett a vége, amilyennek
elképzeltétek. Mindenkinek nagyon szívesen a sorozat fordítását! Legközelebb filmmel vagy rövid
webdrámákkal jövök majd, nagyobb sorozatokat csak szeptembertől fogok fordítani.


Kedves Magdi! Remélem, azt fogod mondani, hogy megérte a "megtartóztatás". :)) :))

Szia Chain! Nagyon szívesen! Kellemes hetet kívánok! :flower1:

Kedves Marcsi! Nagyon frappánsra sikeredett a hsz.-od vége! Tetszett, és jót mosolyogtam rajta.
Sietnem kellett, mert ilyenkor már az iskolában is összesűrűsödnek a dolgok, és nekem még két
órámat is jönnek megnézni (és még ami egy önértékeléssel jár). Ha ennek vége lesz, csak akkor
fogok tudni felhőtlenül örülni, hogy a végére értem négy hónapnyi fordításnak. Én is nagyon örültem,
hogy ismét együtt moziztunk! :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Ildikó (csabamama)! Jó szórakozást kívánok! Nagyon szívesen! %%-

Kedves csip! Nagyon szívesen! :movingflower:

Kedves Zsike! Nagyon örülök, hogy ez a verzió lett a kedvenced! Nekem is, de ez csalás, hiszen a
koreait nem láttam. :)) Mostantól a nyári szabadságunkig nem lesz már megállás. Utána egy hónapot
leszek Angliában, az lesz az igazi kikapcsolódásom. Az esküvő nem pihentető ugyan, de annál nagyobb
öröm. A lányom után a nagyobbik fiam is "elkelt". :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 29. 19:55

Kedves Leo45! Arra gondoltam, ha minden héten egy feliratot hoztam volna, ami nem lassú tempó
egy fordításnál, akkor több, mint egy évig fordítottam volna. Ehelyett kicsit több, mint négy hónap
alatt letudtuk. Én is azt érzem, hogy nagy munka volt. Jólesik nem fordítani. Nagyon szívesen! @};-

Kedves Kanamekun! Nagyon szívesen a fordítást!

Kedves Kata! A végén már annyira elegem volt GG nevelőanyjának a rinyálásából, hogy azokat a részeket,
ahol azt sipítozta, hogy "Könyörgöm!", "Mentsd meg a lányomat!", "Az én hibám!"... legszívesebben,
fordítatlanul hagytam volna. Szörnyű volt! Lu Si Chen jól döntött szerintem. Mindenkinek, de főként a lányának
így volt a legjobb.

A következő sorozatom a Detective L lesz. Nagyon-nagyon tetszik! Nem is baj, hogy végignézem a
fordítás előtt, mert nem valami jó az angolja. Ha végig láttam, könnyebb lesz ügyködni rajta.
Nagyon szívesen a fordítást! :flower1: :littlehearth:

Kedves Éva (boszorkány)! Nelliék két sorozatát nyárra tartogatom, de még az is lehet, hogy nem nézem
meg. Inkább fordítani szeretek, nekem a nézés, csak úgy magában unalmas. Írtam egyszer valahol, hogy
a moziban is és a tévén is elaludtam a filmeken. Amíg tévénézős voltam, addig vagy vasaltam, vagy
kötöttem a filmek alatt, így nem álmosodtam el, de a feliratos filmeket nem lehet így nézni, ezért ha
látni akarom őket, fordítanom kell, nincs mese. :D :))
Nagyon szívesen a fordítást! @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 29. 19:56

Kedves Marika44! Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszett! :movingflower:

Kedves Anna! A Yun Kait alakító Deng Lun mindig olyan hosszú sorikban szerepel, hogy nem biztos,
hogy én találkozni fogok még vele. De a Detective L-ben - amit következőnek tervezek - Bai Yu látható
újra, akit a Memory Lostban nagyon megkedveltünk. Én most neki is nagyon örülök. Ma este nézem meg
a harmadik részét a sorijának. Eddig szuper! De jó lenne, ha így maradna!

Nálunk is csökkent a hőmérséklet, bár a sok felhő ellenére, délután 22 fok volt, szóval nem volt hideg.
Nálunk nem esett rengeteg eső, de ami esett, az csendes áztató volt, ami nagyon jól jött a földeknek.
Nagyon szívesen! :flower1:

Szia Marika! Nagyjából úgy foglaltad össze a sorozatot, ahogy én is gondolom. Az elején ki voltunk akadva
YX örökös gonoszkodásától, de milyen jó volt nézni, hogy vagy 12 részen keresztül kapja vissza.

Tényleg elfáradtam, de csak azért, mert megállás nélkül fordítottam végig ezt a négy hónapot. Minden
sorozatot így fordítok, csak azok rövidebbek, ezért hamarabb megpihenhetek, és kezdhetek másba.

Nagyon szívesen! %%- :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 29. 19:57

Kedves Ildikó! Szégyellem magam, hogy nem kérdeztem rá, hogy hogy vagy, de a befejezésen kívül semmi
más nem járt az eszemben. Igen nagy lemaradásaim vannak a házimunkában például. Azt sem tudtam, hogy
a lábad beteg, azt nem írtad, én meg nem akartam kíváncsiskodni. Ezt írtad:
Spoiler: mutasd
Most lábalok ki a betegségből, és én egyelőre a sétát sem tudom csinálni. Remélem 5 hét mulva már sétálhatok. Jó éjszakát kívánok és további kellemes időtöltést délutánonként a természetjárás kapcsán.

Azért az nagyon jó, hogy már javulgat. Igyekezzen is, mert ez a legjobb időszaka a sétáknak. Mire újra
találkozunk, biztosan jó hírekkel fogsz szolgálni. :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Marcsi (mato)! Jó szórakozást kívánok a maratonhoz! nagyon örülök, hogy te is szereted a sorozatot!
Köszönöm a jó kívánságaidat! :littlehearth:

Kispocok! Jó maratonozást kívánok! @};-

Kedves Gabi! Nagyon szívesen a fordítást! Majd jó szórakozást kívánok a maratonhoz, de előtte jó utat,
jó időt a kiránduláshoz! Érezd nagyon jól magad! :littlehearth: :littlehearth:

Andrea! Nagyon szívesen! %%-

Kedves Éva (szeva)! Köszönöm szépen! Most tényleg jólesik semmit nem csinálni (fordítani). Igazán
örülök, hogy nálad is ekkora sikere lett a sorozatnak! Még várok egy pár napot, és én is elkezdem
elölről. Jó lesz nem négy hónap alatt megnézni. :)) Nagyon szívesen! @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 29. 19:57

Kedves Szebszisz! Igen! Nekem is kielégült az igazságérzetem. :D És ráadásul jó sok időt hagytak rá.
Vagy 12 rézen keresztül csinálták ki YX-t, de lehet, hogy több is volt. Köszönöm szépen, és nagyon
szívesen! Jó fordítást a sorozataidhoz! :movingflower:

Rizsa! Szívesen! %%-

Szia Ági! Én se győztem törölgetni a szemem. Mindig csak azt vettem észre, hogy nem tudom folytatni
a fordítást, mert már megint összefolynak a betűk. Le Tong számára ez volt a legjobb befejezés, az
apja számára kevésbé, de már annyira összenőtt LT és GG, hogy őket nem lehetett szétválasztani
anélkül, hogy LT ne sérült volna.

Nekem bőven elég volt, hogy YX mindent elveszített, amit jogtalanul, csalárdsággal szerzett meg.

Mindig úgy érzem egy hosszabb sorozat után, hogy jó sokáig fogok pihenni. Már most tudom, hogy nem
fogom betartani. Csak most jól meg kell válogatnom, hogy mihez kezdek neki, mert július 6-ig be is
kell fejeznem, ha nem akarlak egy hónapig várakoztatni benneteket a folytatással. :))

Nagyon szívesen! :littlehearth: @};-

Kedves Zsuzsi! Boldog vagyok, hogy az a választásom is tetszett és a szívedhez nőtt! Örülök, hogy
ismét velem tartottál! Jó kis síratós utolsó két rész volt, az már igaz! Nagyon szívesen! :flower1:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. április 30. 14:05

Drága Rita!

Én már kétszer leírtam ezt amit most megpróbálok újra,de most lemásolom
nem bízom a véletlenre :ymblushing: Tudtam,hogy hamarabb kész leszel mint
ahogy írtad és persze így is lett és azonnal meg is néztem.Köszönöm szépen és
nagyon hálás vagyok,hogy lefordítottad ezt a nagyon hosszú sorozatot,ami nagy
szerencse,hogy szuper jó volt és azt hiszem sokan szerettük.Nagyon jó pihenést
csodálatos nyarat és szívből kívánom,hogy minden az esküvőtől az utazásig úgy
sikerüljön ahogy szeretnéd és mindenkinek a legjobb :x Örülök,hogy most is
itt lehettem veled és Mindenkivel itt a fórumon :ymblushing: @};-

A következő sorozatig pedig millió puszi és ölelés,így virtuálisan
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. április 30. 15:15

Kedves Cicus! Nagyon aranyos vagy! Köszönöm a jó kívánságokat! Képzeld, már biztos, hogy
nem vagyok komplett! Elkezdtem keresgélni a filmek közt, illetve találtam egy rövidke sorozatot
is. Lehet, hogy holnap ebbe belenézek.... :)) 8-| Nooormáááliiis? Nem!!!

Amikor a közepénél tartottam, mindig arra gondoltam, hogy mennyire szeretnék már valami mást
fordítani. Aztán a vége felé már csak az járt a fejemben, hogy milyen jó lesz nem fordítani végre.
Most meg keresgélek....

Én is nagyon örülök, hogy újabb közös sorozatunk volt! Neked is minden szépet és jót kívánok a
következő találkozásunkig!

:flower1: :littlehearth: :D :littlehearth: :flower1:
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2019. április 30. 21:32

Kedves Rita,
nagy szeretettel gratulálok a sokadik sorozatod befejezéséhez! :x Olyan jó, hogy mindig lehet számítani Rád, hogy igyekszel a lehető leggyorsabb tempóval hozni a részeket.
Ezért is van az, hogy bátran bele merek kezdeni a frissen fordított soriaidba. :-bd :-bd
Az online elérhetőségért is hálás vagyok, külön köszönet Nellinek. :flower1:

Nagyon tetszett ez a választásod is. Élveztem minden percét, mert a gonoszságok mellett mindig ott csillogott a jóság.
Örömmel töltött el a befejezés is. :-* Helyére kerültek a dolgok.

Köszönöm szépen, hogy a kitűnő fordításoddal láthattam.
Kíváncsian várom a következő választásodat. :) De azért pihenj is! Nem lenne jó, ha besokallnál a fordítástól.
Érdemes lenne kivárnod azt a pillanatot, amikor már úgy érzed, hogy majd szétvet a türelmetlenség, csak már fordíthass valamit. :ymhug:
A köszönetemet, hálámat az egyik kedvenc virágoddal szeretném kifejezni.

Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. május 1. 15:16

Szia Rita

Köszönöm ennnek a monumentális sorozatnak a feliratait. :)
Igazából a 45.résznél abbahagytam, mert az áspiskigyó
aljasságait egyre kevésbé bírtam. Természetesen felirat
nélkül már megnéztem, de jó lesz látni magyarul is. :x
Spoiler: mutasd
Csak nem ment a " Dunának " a gonosz főszereplönk?
Szerintem nagyon komoly büntetést kapott sok aljasságért:
a férje, akit véletlenül szeretett, elhagyta.


Nagyon jó pihenést, kellemes angliai tartózkodást kívánok.
A fiad esküvőjéhez is gratulálok. :littlehearth:

Spoiler: mutasd
Drága Rita ha esetleg még fordítasz majd: egy kis történelmi? ;)



:littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
wadalma567
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. június 2. 20:11

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: wadalma567 » 2019. május 1. 19:56

Nagyon szépen köszönöm !! Ma végig tudtam nézni és nagyon örülök a végének :) Még 1x köszönöm a munkád egy élmény volt nézni a sorozatot :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. május 2. 5:52

Kedves Unni! Köszönöm a dicséretet! Nagyon jólesett. Hét év alatt kopott valamennyit a lelkesedésem
a sorozatok, filmek iránt, de ha valamibe belekezdek, akkor azt nem vagyok képes húzni-nyúzni, magam
miatt sem, és a nézők miatt sem. A másik, hogy én is a fordítással haladtam, és ha csillapítani akartam
az izgalmamat, csinálni kellett, mert csak akkor nézhettem meg a következő részt, amikor befejeztem
az azt megelőzőt. Ez a módszer jobb, mint az ostor. :)) =))

Nincs még kedvem fordítani, és azt hittem, hogy keresgélni sem lesz. Tévedtem. Viszont abba is hagytam,
inkább nézem a következő sorozatomat a Detective L-t, majd minden egyes rész után legalább két és fél
órát bíbelődök a felirattal. Minden mondatot minimum három részre szabdaltak, de a négy sem ritka, így
fordulhat elő, hogy egy 35 perces epizódnak, 750 soros felirata lett - mondanom sem kell, hogy csak úgy
tudok megnézni egy részt, ha minden szónál megállítom a videót. Ez azt eredményezi, hogy a nézés és
az összevonogatás három-három és fél órába kerül. De annyira jó a sori eddig, hogy szívesen bíbelődök vele.
Ugyanezt csináltam a The Queen of SOP-pal is.

Köszönöm szépen az orgonát! Ha kinyitom az ablakot, azonnal tódul be az illata. Nagyon finom!

Nagyon szívesen a fordítást! Örültem neki, hogy volt időd együtt haladni velünk! Remélem, ősszel is tudunk
találkozni majd!
:littlehearth:

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég