Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. március 12. 9:31

Kedves Rita!
Halasan koszonom a 33.-ik epizod forditasat is.Nem gondoltam,hogy a YK mostoha testvere megis a feltestvere,annak dacara,hogy Te is sejtetted velem.Mondjuk igy sem tudom elfogadni,hogy YK-t allandoan vegzalja,mintha o lenne a kakukktojas.Ja es amit muvel a hugaval is,nemhogy elkoltozne a "kedves" batyjatol.Remelem tovabbra is adogatjak a gonoszoknak a megerdemelt "jutalmukat.Egyetertek Veled a ket apat illetoen,a GG apja ingatag(remelem a fotok eltunesere rajon,hova lettek),a YK apja meg valoban csak kiabal allandoan,idegesito.Na de jon meg kutyara der:)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 12. 19:10

Szia Rita!
Hát mit ne mondjak kapkodtam a fejem a 26. résztől, de sikeresen vettem a lelki akadályokat és már utol is vagytok érve :-)
Változatlanul nagyon birom az exférjet, a keménységével és gyereke szeretetével együtt. Alig várom a válogatott kinzásait :-)
Aki még maradt a kedvencek sorában az Yun Kai édes anyucikája :-) Csoda, hogy ezt a nőt meg lehet félemliteni. Emberére akadt a himzőműhely vezetője személyében.
Kép
A kislány tünemény, ahogy felnőttesen, mégis totál meggyőzően alakitja a cserfes pici lányt. Mennyi titoknak kell még kiderülnie.
Hiányoltam már a pasast a himzőműhelyben, aki falazott a kedvenc főnökasszonyának. Na arra is kiváncsi leszek mikor törik meg és jön meg a józanabbik esze.
Guo Guo apjának is leeshetne már az ott motoszkáló sejtés az agyában, és összetehetné a meglévő foszlányokat, hátha jutna is valamire.
Az is lehet, hogy Yun Kai fogja leghamarabb bebizonyitani, hogy Gou Gou kicsoda valójában? Mivel a pizzát szereti, ismeri a hupikék törpikéket, a leves összetevőt sem a kisujjából rázta ki....
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. március 12. 20:13

Köszönöm Rita, nagyon tetszett a 33. rész.
Remélem, ha lassan is majd jól alakulnak a dolgok.
Rád gondolok mindig, nem bántad-e meg a sokrészes fordítását.
Remélem talán nem, tart, ameddig tart, ne fogyjon el a türelmed.
Nálunk megint nagy szél van, bár a nap délután melegen sütött volna.

Szép estét. @};-
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2019. március 13. 13:42

Nagyon szépen köszönöm a munkádat most már elkezdem nézni. További szép napot, jó munkát neked. :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 13. 13:57

Megint nem álltam meg, hogy fordítás nélkül is tovább ne nézzem, + a Jang Borit is párhuzamban. :D .annyira tetszenek a most következő részek, hogy vagy 1o szer láttam és nem tudom megunni... :)) ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 13. 19:07

Jó szórakozást kívánok a 34. részhez!

Hű! Nagyon megy az adok-kapok! A legnagyobbat egy jó oldalon álló kapja.

Mit keres Yu Xin Le Tong közelében? Gyanús!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 13. 19:35

Köszönöm szépen! De jó hogy visszanéztem... :D :)) :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. március 13. 19:35

Nagyon köszönöm Rita, ilyen gyorsan megcsináltad a köv. részt. :-bd Letöltöttem.

Nálunk esik az eső, ma is rossz idő volt.
Szép estét.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. március 13. 23:02

Egy kicsit elbambultam,de azért ideértem még
lefekvés előtt,hogy letölthessem a 34.részt :)
Köszönöm szépen :x
Nem örültem,hogy Le Tong közelében látom ezt az ördögi lényt
és remélem nem fog ártani a kicsi lánynak.
Avatar
rizsa
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2019. március 13. 1:39

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: rizsa » 2019. március 14. 3:18

Kedves Rita, köszönöm szépen :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 14. 7:37

Hajaj..
Spoiler: mutasd
amilyen édes volt a kicsi lány az igazi apjával. olyan rosszul sült el az igazi anyjával. De azért élveztem hogy ha rövid időre is megfosztották szabadságától! YK meg mindent megtesz szeretteiért, még azt is hogy hazamegy, mert látja mire készül az ördögi lány. Látja a mutatókon, hogy ki van kozmetikázva, és hiába figyelmezteti az apját. Elkezdődik az igazi harc is a féltestvérek között, a báty annyira el van telve magától, hogy nem látja a fától az erdőt. De mitől is látná, mikor egy igazi Jézabellel áll szemben, aki mindenkit bealtat, s mindenért GG.t és YK teszi felelőssé, ja és a volt férjét..nem által kirugattatni, csak arra nem számít, hogy a főnök meg maga mellé veszi...így nem nyúlhat hozzá senki........
Bezzeg a kedves nagymama meg még térdre is ereszkedik, csakhogy békén hagyja a lányát! micsoda egy álszent köpönyegforgató lett, mikor nem találták a kislányt akkor meg mindenért GG.t okolta hú de meg tudtam volna tépni a haját...Milyen trauma lesz majd GGnek egy pillanatra, mikor megtudja az igazságot a kislányról.. :-o ;) Nagyon várom már a párbeszédeket is az igazi apuka és GG között!!!

Nagyon örülök, hogy már itt tartunk a történetben...Hajrá a jó oldalnak :D :)) . De nem kell aggódni, unatkozni nem fogunk, mostantól indul a lavina :)) :ympray: ;) :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. március 14. 17:22

Szia Rita! Fordulatokban bővelkedett ez a rész. Végre a hazugokra is rá jár a rúd! Örülök, hogy YX-t fogva tartják, nagyon kiérdemelte. Az anyja viselkedése undorító! Sajnáltam LT apját, várható volt, hogy alul marad, de nem biztos, hogy sokáig.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást! :littlehearth: :x
Jó pihenést a hosszú hétvégére!
:movingflower: %%- :x :flower1: %%- :littlehearth: %%- :flower1: :x %%- :movingflower:

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. március 14. 20:43

Üdv.
Köszönöm szépen a 34.rész feliratát.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 14. 21:32

Szia Rita!
Köszönöm ezt a részt is!
Hát nagyon remélem, hogy elveszi ezt a libát a srác és utána akkorát esik fentről, hogy kitöri a nyakát. Bocs, de egy fúria, boszorkány, és sorolhatnám.
Az anyja mikor fog totál belebonyolódni és nem kijönni a hazugságokból... Bár a vége még messze van, biztos győzi szuflával.
Most biztos kukucskálnék, ha nem Nelli segitségével online nézném! :-)
Remélem Kata megteszi helyettem! :-) Bár totálisan kifúrja az oldalam a kiváncsiság mi az ex következő lépése a kialakult helyzetre.
Ha kiadja a lapjait a jól irányzott balegyenes hatására, hamarabb lelövi a poént, azt meg most még nem akarta,de szerintem most őt is meglepték.
Tud még ez a nő meglepetésekkel szolgálni. Jajj, de várom amit sokan várunk! :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 15. 7:24

szia Ági, jót mosolyogtam..hogy furdal a kíváncsiság...és képzelheted mennyire jól alakulnak a helyzetek...örömtánc ülve, és nem győzöm újranézni :))
Spoiler: mutasd
annyira édesek voltak a vidámparkban és a fókával való fényképezkedés.. :littlehearth:
Nem lövöm el a poént, de kívánságunk teljesülni fog abban amit írtál... ;) :D :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

ui.! GG nevelőanyja biztosan valami hazudozós tanfolyamra járt, hogy nem tud kikecmeregni belőle.. :)) :)) :)) minden részben meglep hogy még rá tud tenni egy lapáttal.. :)) :)) :)) :)) :-q
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 10:40

boszorkany írta:Kedves Rita!
Halasan koszonom a 33.-ik epizod forditasat is.Nem gondoltam,hogy a YK mostoha testvere megis a feltestvere,annak dacara,hogy Te is sejtetted velem.Mondjuk igy sem tudom elfogadni,hogy YK-t allandoan vegzalja,mintha o lenne a kakukktojas.Ja es amit muvel a hugaval is,nemhogy elkoltozne a "kedves" batyjatol.Remelem tovabbra is adogatjak a gonoszoknak a megerdemelt "jutalmukat.Egyetertek Veled a ket apat illetoen,a GG apja ingatag(remelem a fotok eltunesere rajon,hova lettek),a YK apja meg valoban csak kiabal allandoan,idegesito.Na de jon meg kutyara der:)

Kedves Éva! Nagyon szívesen! Sajnos Yun Zhe-be az anyja már gyerekként beleoltotta, hogy
mindenáron a féltestvére elé kell kerülnie, mert csak így lehet majd övé a cég. Sikeresen ki
is túrták otthonról YK-t a nagynénivel együtt, hogy csak ők maradjanak YK apja szeme előtt.

A nagynéni elfogadta a bátyja segítségét - az ő pénzéből vette a pizzériát - sőt még mindig
vele él, így el kell fogadnia, hogy az beleszól, sőt irányítja az életét. A szerepe olyan, mint
egy gyereké, akinek az apja azt mondja, hogy "amíg az én kenyeremet eszed, azt teszed,
amit én mondok".

Nem sokáig kereste GG apja a fényképeket...

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 10:57

f.ági írta:Szia Rita!
Hát mit ne mondjak kapkodtam a fejem a 26. résztől, de sikeresen vettem a lelki akadályokat és már utol is vagytok érve :-)
Változatlanul nagyon birom az exférjet, a keménységével és gyereke szeretetével együtt. Alig várom a válogatott kinzásait :-)
Aki még maradt a kedvencek sorában az Yun Kai édes anyucikája :-) Csoda, hogy ezt a nőt meg lehet félemliteni. Emberére akadt a himzőműhely vezetője személyében.
A kislány tünemény, ahogy felnőttesen, mégis totál meggyőzően alakitja a cserfes pici lányt. Mennyi titoknak kell még kiderülnie.
Hiányoltam már a pasast a himzőműhelyben, aki falazott a kedvenc főnökasszonyának. Na arra is kiváncsi leszek mikor törik meg és jön meg a józanabbik esze.
Guo Guo apjának is leeshetne már az ott motoszkáló sejtés az agyában, és összetehetné a meglévő foszlányokat, hátha jutna is valamire.
Az is lehet, hogy Yun Kai fogja leghamarabb bebizonyitani, hogy Gou Gou kicsoda valójában? Mivel a pizzát szereti, ismeri a hupikék törpikéket, a leves összetevőt sem a kisujjából rázta ki....

Szia Ági! Szegény volt férj nagyot kapott a 34. részben. YX biztosan örül majd, ha megtudja,
hogy sikerült kirúgatnia az ellenséget a cégből. De hogy ez nem marad válasz nélkül, azt biztosra
veszem. Vészhelyzetben a rosszak mindig összekapták magukat és próbáltak még nagyobbakat
ütni, ennek így kell lennie a jók esetében is. Yu Xin kezdhet rettegni!! :))

YK mostohájának korábban kell felkelnie, ha túl akar tenni YX-on vagy a fogadott anyján. Úgyis
az lesz, amit ők akarnak. És különben is megérdemli, hogy egy olyan lány legyen a fiacskája
felesége, mint YX. :D

A főfelügyelő már annak idején sem szívesen sározta be az első menyt a vallomásával, és csakis
a második meny miatt érzett szerelme miatt tette meg. Szerintem, ha személyesen fog találkozni
az első mennyel, be fogja vallani, hogy hazudott.

Én YK nagynénjére tippelek. Szerintem ő fogja elsőként kideríteni, hogy GG azonos YB-jel. De
lehet, hogy az apa lesz az. Most, hogy GG újra bejáratos a Hímzőműhelybe, lehet, hogy a
gyakori ottlét emlékeket idéz föl benne, amit az apa azonnal észrevesz majd. Kíváncsi vagyok
nagyon!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. március 15. 10:58

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Halasan koszonom a 33.-ik epizod forditasat is.Nem gondoltam,hogy a YK mostoha testvere megis a feltestvere,annak dacara,hogy Te is sejtetted velem.Mondjuk igy sem tudom elfogadni,hogy YK-t allandoan vegzalja,mintha o lenne a kakukktojas.Ja es amit muvel a hugaval is,nemhogy elkoltozne a "kedves" batyjatol.Remelem tovabbra is adogatjak a gonoszoknak a megerdemelt "jutalmukat.Egyetertek Veled a ket apat illetoen,a GG apja ingatag(remelem a fotok eltunesere rajon,hova lettek),a YK apja meg valoban csak kiabal allandoan,idegesito.Na de jon meg kutyara der:)

Kedves Éva! Nagyon szívesen! Sajnos Yun Zhe-be az anyja már gyerekként beleoltotta, hogy
mindenáron a féltestvére elé kell kerülnie, mert csak így lehet majd övé a cég. Sikeresen ki
is túrták otthonról YK-t a nagynénivel együtt, hogy csak ők maradjanak YK apja szeme előtt.

A nagynéni elfogadta a bátyja segítségét - az ő pénzéből vette a pizzériát - sőt még mindig
vele él, így el kell fogadnia, hogy az beleszól, sőt irányítja az életét. A szerepe olyan, mint
egy gyereké, akinek az apja azt mondja, hogy "amíg az én kenyeremet eszed, azt teszed,
amit én mondok".

Nem sokáig kereste GG apja a fényképeket...

Kép

Ritam,koszonom a 34.-iket is,jol jott,mert tegnap ujabb vizsgalaton voltam es jol megkinoztak a labomat(!),nem fajt meg elegge. :((
Ugyhogy meg az ejjel megneztem ;) A bevezeto kepsorban jol latszik a kedves baty jelleme,az a pokhendi jaras!Igen ,emlekszek ra,amikor mondta meg gyerekkoraban a fianak,hogy Neked kell orokolni.Az tetszik,hogy fel a GG igazi anyjatol,de kivancsian varom mikor fog visszaloni neki,hiszen a sogora halalat o okozta,szoval egyikojuk se egy matyohimzes.Szomoru,hogy a GG apja is igy viselkedik,de hat ez egy jol felepitett sorozat,talan a valos eletben nem adna fel konnyen a lanyat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:11

nildiko írta:Köszönöm Rita, nagyon tetszett a 33. rész.
Remélem, ha lassan is majd jól alakulnak a dolgok.
Rád gondolok mindig, nem bántad-e meg a sokrészes fordítását.
Remélem talán nem, tart, ameddig tart, ne fogyjon el a türelmed.
Nálunk megint nagy szél van, bár a nap délután melegen sütött volna.

Szép estét.


Szia Ildikó! Örülök nagyon, hogy tetszett ez a rész is! Én optimista vagyok, mert a gonoszkák
feje felett is egyre több viharfelhő gyülekezik. Így, hogy ők is szenvednek el vereségeket,
sokkal könnyebb kivárni a végét.

De nagyon megbántam, hogy a megérzéseim és az ellenérzéseim ellenére is belevágtam ebbe
a hosszú sorozatba. Most már nagyon érzem, hogy szívesebben fordítanék mást. És ez nem a
sorozatra nézve kritika, mert azt egyébként nagyon szeretem, hanem én vagyok így kódolva.
A türelmem elfogyott, de a fordítást semmiféleképpen nem hagyom abba. Elkezdtem, és be is
fogom fejezni. A taktikám az, hogy semmilyen körülmények közt nem leskelődök, hogy az
érdeklődésem megmaradjon. Így hajt a kíváncsiság, ami ösztönzőleg hat a "fordítókámra".

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:15

Jóbi Éva írta:Nagyon szépen köszönöm a munkádat most már elkezdem nézni. További szép napot, jó munkát neked.

Nagyon szívesen! Jó szórakozást a kismaratonhoz!

Neked is kellemes hosszú hétvégét kívánok!


@};- %%- @};- %%- :D %%- @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (33/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:17

Kata58 írta:Megint nem álltam meg, hogy fordítás nélkül is tovább ne nézzem, + a Jang Borit is párhuzamban. :D .annyira tetszenek a most következő részek, hogy vagy 1o szer láttam és nem tudom megunni... :)) ~o)

Jó kilátások! Hurrá!

:D \:D/ :ympray: :ympeace:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:24

nildiko írta:Nagyon köszönöm Rita, ilyen gyorsan megcsináltad a köv. részt. :-bd Letöltöttem.

Nálunk esik az eső, ma is rossz idő volt.
Szép estét.

Nagyon szívesen, Ildikó! Azért is teszem ki egyesével a részeket, mert mostanában, főleg,
amióta más elfoglaltságot is találtam magamnak, nem tudom kiszámolni pontosan, hogy
mikor leszek készen egy-egy epizód fordításával. Ma ünnep van, itthon vagyunk, így holnapra
tudom hozni a 35. részt is.

Itt éppen süt a nap, de nincs meleg egyáltalán. Vasárnap jósolják a legmelegebbet, akkorra
grillezést tervezünk.

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:28

cicus írta:Egy kicsit elbambultam,de azért ideértem még
lefekvés előtt,hogy letölthessem a 34.részt :)
Köszönöm szépen
Nem örültem,hogy Le Tong közelében látom ezt az ördögi lényt
és remélem nem fog ártani a kicsi lánynak.

Cicus! Nagyon szívesen! Előre szólok, hogy holnap ne felejts el bekukkantani.
Most van időm fordítani, gyorsan megcsinálom a 35. részt is!

Sajnos az ördögi lény mindent kitalált Le Tonggal kapcsolatban... :(

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:29

rizsa írta:Kedves Rita, köszönöm szépen


Kedves Rizsa! Nagyon szívesen!

:littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 11:49

Kata58 írta:Hajaj..
Spoiler: mutasd
amilyen édes volt a kicsi lány az igazi apjával. olyan rosszul sült el az igazi anyjával. De azért élveztem hogy ha rövid időre is megfosztották szabadságától! YK meg mindent megtesz szeretteiért, még azt is hogy hazamegy, mert látja mire készül az ördögi lány. Látja a mutatókon, hogy ki van kozmetikázva, és hiába figyelmezteti az apját. Elkezdődik az igazi harc is a féltestvérek között, a báty annyira el van telve magától, hogy nem látja a fától az erdőt. De mitől is látná, mikor egy igazi Jézabellel áll szemben, aki mindenkit bealtat, s mindenért GG.t és YK teszi felelőssé, ja és a volt férjét..nem által kirugattatni, csak arra nem számít, hogy a főnök meg maga mellé veszi...így nem nyúlhat hozzá senki........
Bezzeg a kedves nagymama meg még térdre is ereszkedik, csakhogy békén hagyja a lányát! micsoda egy álszent köpönyegforgató lett, mikor nem találták a kislányt akkor meg mindenért GG.t okolta hú de meg tudtam volna tépni a haját...Milyen trauma lesz majd GGnek egy pillanatra, mikor megtudja az igazságot a kislányról.. :-o ;) Nagyon várom már a párbeszédeket is az igazi apuka és GG között!!!

Nagyon örülök, hogy már itt tartunk a történetben...Hajrá a jó oldalnak :D :)) . De nem kell aggódni, unatkozni nem fogunk, mostantól indul a lavina

Szia Kata! Azért azt nem értem, hogy hogy jut eszébe egy idegennek, hogy elvigye más gyerekét
csak úgy, anélkül, hogy a szülőktől engedélyt kérne. Én még egy közeli ismerős gyerekével sem
tenném ezt meg. Amikor kiderült, hogy Lu Si Chen elvitte LT-t a vidámparkba, senki sem mondja
meg neki a magáét, mert egy cetlin jelezte a szándékát. Ez nekem nagyon furcsa.

A kozmetikázás nagyon rossz húzás volt YZ részéről, mert az ilyesmi mindig kiderül. Várom a
pillanatot, hogy YK rájöjjön.

GG anyjának igazságtalan hisztije rettentően felháborított. Az az asszony egy nem normális.
Legszívesebben odébb tekertem volna a jelenetét, de nem tehettem meg. Minden szavát le kellett
fordítanom. Idióta!

Nagyon várom, mi lesz a folytatás most, hogy tisztázódott, hogy LT kinek a gyereke valójában

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég