Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 12:04

B.Marika írta:Szia Rita! Fordulatokban bővelkedett ez a rész. Végre a hazugokra is rá jár a rúd! Örülök, hogy YX-t fogva tartják, nagyon kiérdemelte. Az anyja viselkedése undorító! Sajnáltam LT apját, várható volt, hogy alul marad, de nem biztos, hogy sokáig.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást! :littlehearth: :x
Jó pihenést a hosszú hétvégére!

Szia Marika! Mindennel egyetértek, amit írtál. Már leírtam a véleményemet azokról, amiket
felvetettél, egy dolog maradt, amiről még én sem fejtettem ki a nézeteimet. Az pedig LT apjának
a lehetőségei a gyermekével kapcsolatban. Nem tudom, csak sejtem, hogy GG-nál fog maradni a
kislány, mert Lu Si Chen be fogja látni, hogy így lesz a legjobb. De azért nagyon szomorú, hogy YX
és a hülye anyja megfosztották őt a lehetőségtől, hogy együtt élhessen a saját gyermekével.

Én is arra számítok, hogy Lu Si Chen megrázza magát, és folytatja a hadjáratát.

Nektek is kellemes hosszú hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 12:05

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 34.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:movingflower: %%- :D %%- :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 12:16

f.ági írta:Szia Rita!
Köszönöm ezt a részt is!
Hát nagyon remélem, hogy elveszi ezt a libát a srác és utána akkorát esik fentről, hogy kitöri a nyakát. Bocs, de egy fúria, boszorkány, és sorolhatnám.
Az anyja mikor fog totál belebonyolódni és nem kijönni a hazugságokból... Bár a vége még messze van, biztos győzi szuflával.
Most biztos kukucskálnék, ha nem Nelli segitségével online nézném! :-)
Remélem Kata megteszi helyettem! :-) Bár totálisan kifúrja az oldalam a kiváncsiság mi az ex következő lépése a kialakult helyzetre.
Ha kiadja a lapjait a jól irányzott balegyenes hatására, hamarabb lelövi a poént, azt meg most még nem akarta,de szerintem most őt is meglepték.
Tud még ez a nő meglepetésekkel szolgálni. Jajj, de várom amit sokan várunk! :-)

Szia Ági! Nagyon szívesen!

Muszáj, hogy meg legyen tartva az esküvő, mert annyi szórakozás, ami utána jön, nekünk is jár. =))
Sok embernek kell koppannia: Yun Zhe, az anyja, Yu Xin, az anyja, YX nevelőanyja, és Yun Zhe apját is
idesorolhatom, bár rá haragszom a legkevésbé.

Lu Si Chen lassú halált szán a volt feleségének és ezt be is tartja szerintem. Meg azt is mondta, hogy
hagyja jó magasra kapaszkodni YX-t, hogy jobban fájjon neki a pofára esés. Többször utalt rá, hogy
áldását akarja adni az esküvőjükre, ebből gondolom, hogy ott is tervez valamit. Szóval legyen csak
esküvő! Már várom!

Kellemes három napot kívánok!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. március 15. 13:32

Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked a 34. rész feliratának a fordítását. ^:)^ ^:)^
Az egyik legfájdalmasabb rész volt talán, nagyon utáltam GG mostohaanyjának a viselkedését. Csak az Ő szenvedése a szenvedés, GG mindig utolsó helyet kapja meg az érzelmi soron, csak akkor jó és csak akkor van rá szükség ha a "nővérét" segíteni kell.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 15. 13:47

Szia Marcsi! Nagyon igazad van! Már fordítom a 35. részt, és az elején maga GG is
megfogalmazza ugyanezt az anyjának, amikor számonkéri, hogy miért titkolta el,
kinek a gyereke Le Tong:

"Mindig anyámnak tartottalak, de számodra csak egy utcagyerek voltam. Elfogadtam
a veréseket, büntetéseket, reméltem, a szíved mélyén szeretsz. De már mindent értek.
Már tudom, csak Zhang Yu Xin van szívedben."

Nagyon szívesen! Kellemes három napot kívánok!

Te jó isten! Ő milyen anya?

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 15. 14:33

brrr ez az utolsó mondat..még most is feláll a hátamon a szőr..ettől az arrogáns libától. Ahhoz képest, hogy a család legidősebb tagja, maximálisan kihasználja GG-t.. :-q Na megyek irány a konyha...diódarálás...a tészta már kész..ma kivételesen itthon maradhattam...de pihenésről nem sok szó lehet..de azért be be ugrom hogy mi újság...remélem mindenki jól van... :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. március 15. 18:38

Kedves Rita. :littlehearth:
Én személy szerint, de azt hiszem többen vagyunk nagyon örülök a sorozatnak.
Vedd úgy, hogy valamit mindenképpen fordítanál. Most akkor itt van ez a szép sorozat, izgalmakkal, szép szereplőkkel, gonoszsággal, csak éppen ütlegelés nincs benne, bár néha az ember szóval jobban megbánthat valakit,mint veréssel / mégis volt benne, de úgy látszik engem annyira nem rázott meg, így kicsit felejtettem.
Kell az embernek néha mást is csinálni, mint azt amit szokott.
Várom holnap a köv. részt. kismaraton lesz, mert megálltam, hogy nem néztem meg az 34-es részt. Ahogy olvasok róla nem bántam meg, mert a 35-ös rész talán megvigasztal a 34 részért.
Jó sütögetést. Nálunk ugyancsak rossz idő van ma /Zala m./ Festegettem egyet, semmit sem néztem a Fb-ot éppen átfutottam, a TV-t meg különben sem szoktam. Teljesen hírmentes vagyok ma. /ez sem jó mindig/.
Szép estét Neked és a tagoknak. Bocs a hosszú monológért.
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. március 15. 19:34

Köszönöm szépen az újabb részek fordítását!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (34/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 16. 16:47

Jó szórakozást kívánok a 35. részhez!

Még mindig 21 rész van hátra, de ebben a részben is azt éreztem, hogy egyre több
területen történik előrelépés. Ha lassú léptekkel is, de haladunk a vége felé. Még
mindig kiegyenlített a két oldal küzdelme... szerencsére!


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. március 16. 17:43

Kedves Rita Koszonom a 34 és a 35 rész forditását,ma este meg is nézzem mindketot de csoda hogy néha lelassulok mikor kozben ujbol bele bele nézek a Jang Boriba is...és várom azokat a fordulatokat amik ott voltak és jonnek is lassan egymás után,de most már nem nézzem elore mert akkor elszáll a meglepetés ereje. A gonoszok a nok ,és plusz a pénzel vagy mással lefizetheto noka mostoha novér az anyja a barátné a kisboltos no,az igazi anyja is egy bizonyos fokig mert tudja hogy é a vétkes a sogora halálában ,es bár arrol akkor nemtudott hogy a kislánya is az autoban volt ...és sajnálatos de o hagyta el mert mentette a borét....és a leggonoszabb testvér soká a markába tartja ot is és a mostani férje anyját is.....sokáig de a volt férj mikor kirakja a kártyáit mindenre fény derul...csak még arra várni kell.Volt két gyonyorru kedvenc jelenetem a Boro Boriban....mikor már a megtalált gyerekbol gyonyoru nagylányá cseperedez lányukat a festomuhely udvarán bemutatják....és mikor a DNS vizsgálatot rol tudja apa és a lánya is a 99,9% egyezést ...na ezt a két jelenet remélem benne mert benne kell hogy legyen.Ja és a jok természetesen a férfiak,a kis ugyvéd aki máskulomben az unoka testvére GG nek...:)..a GG apja, a pici lány apukája a nagypapa,de van itt két kakuktojás is a nagynéni aki a tanito mestere és a nagymama el ne feledezzem rola
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 16. 17:50

jócskán lemaradva, de ezer örömmel vittem a feliratot! Köszönöm szépen, kellemes pihenést, és jó időt,,,itt majdnem egyfolytában esett az eső.. :x :ymhug: \:D/ :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 16. 17:52

Annamama, lassan pertut ihatnánk :)) :)) :)) :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 16. 17:53

Szia Rita!
Vittem is, köszönöm szépen! :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. március 16. 18:05

Szia Rita!
Most értem haza Pestről és jöttem is ide gyorsan,hogy fenn van-e a
következő rész.Nagyon köszönöm,mert most (persze nemcsak most ;)
nagyon jól fog esni a vásárlás után a kikapcsolódás.
Kata a süteményed biztos nagyon finom lett és talán már el is fogyott :ymblushing:
Szép hétvégét Mindenkinek!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 16. 19:15

Szia Rita!
GG nevelőanyjában semmi megbánás, amint kiderült, hogy fogadott lánya tud a kislány szüleiről. Remélem eszénél lesz és nem indul neki útlevelet csináltatni.
GG igazi apját meg jól fejbe kellene kólintani, hogy elinduljon a sejtése bizonyitása felé. De legalább már a motoszka ott van. Bár, ha a felesége is tudni fog róla, akkor gyorsan el is illan azt hiszem.
Jó volt látni a sok pofont, amit az ellenoldal kapott. Nem is tudom melyik tetszett a legjobban. Talán amikor kiderült a statisztikai adatok meghamisitása a cégnél, valamint a két évre visszamenő vizsgálat inditása. Lesz még ott " nemulass", azt hiszem. :-)
Nagyon tetszett még amikor YK megjelent otthon a bőrönddel. :-)
Köszönöm Rita még egyszer, Nellinek, meg az online feltöltést!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 16. 19:23

Hát ez egy kicsit megrázó rész volt, mégis élveztem... :D
Spoiler: mutasd
végre kiderül a titok, és GG nem lenne GG ha ezért megutálná LT-t de mindenesetre megrázta, de legfőképp anyja viselkedése, hogy mindenkor a nagyobbik pártjára áll. Aki persze nem által mindenért GG.-t hibáztatni.!
Az igazi apa roppant szimpatikus, óvatos és figyelmes. Nagyon hálás GG-nek, hogy ilyen kedves, aranyos kislányt nevel fel. Yk még nem sejt semmit, vajon mi lesz az ő reakciója? Neki viszont sikerül a terve, apja mellett dolgozhat, és máris sikerrel buktatja a bátyját..aki kozmetikázott az adatokon. Kiderül a névtelen levél is.! Apjuk átlát a szitán és 2 évre visszamenőleg a kedves báty kap egy komoly ellenőrzést! :)) :)) :)) hízott a májam rendesen :D . GG a legmesszebbre menőkig meg akarja őrizni a kislány titkát..ami persze nem sikerül, elvégre majd az igazi anyja tesz róla. :-w

A köv. részben meg hamarosan fülig ér majd a szánk.. de jó lesz nekünk... :)) :)) :)) :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. március 16. 20:18

Szia Rita! Ennél a résznél sem unatkoztunk!!! A fiatal boszorka anyjának repkedtek a képzeletbeli pofonok. Milyen arcátlan egy perszóna, mert anyának semmiképpen nem nevezhető! Sajnáltam GG-t megviselték a történtek, még YK sem tudta felvidítani. LT apja nagyon hálás GG-nak ahogyan kifejezte megható volt. Úgy gondolom a varróműhelyben lassan előjönnek GG emlékei. LT elbűvöli a felnőtteket, de a boszorka már megint hallgatózik, történni fog valami. A vőlegény sem felhőtlenül boldog YK gondoskodik róla, ezt nagyon díjaztam!
Köszönöm szépen ezt a gyors fordítást, nagyon jó rész volt, várom a folytatást! :x :littlehearth:
:littlehearth: :x %%- :flower1: :flower1: %%- :x :littlehearth:
Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. március 17. 17:51

Üdv.
Köszönöm szépen a 35.rész feliratát.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 18. 5:26

annamama írta:Kedves Rita Koszonom a 34 és a 35 rész forditását,ma este meg is nézzem mindketot de csoda hogy néha lelassulok mikor kozben ujbol bele bele nézek a Jang Boriba is...és várom azokat a fordulatokat amik ott voltak és jonnek is lassan egymás után,de most már nem nézzem elore mert akkor elszáll a meglepetés ereje. A gonoszok a nok ,és plusz a pénzel vagy mással lefizetheto noka mostoha novér az anyja a barátné a kisboltos no,az igazi anyja is egy bizonyos fokig mert tudja hogy é a vétkes a sogora halálában ,es bár arrol akkor nemtudott hogy a kislánya is az autoban volt ...és sajnálatos de o hagyta el mert mentette a borét....és a leggonoszabb testvér soká a markába tartja ot is és a mostani férje anyját is.....sokáig de a volt férj mikor kirakja a kártyáit mindenre fény derul...csak még arra várni kell.Volt két gyonyorru kedvenc jelenetem a Boro Boriban....mikor már a megtalált gyerekbol gyonyoru nagylányá cseperedez lányukat a festomuhely udvarán bemutatják....és mikor a DNS vizsgálatot rol tudja apa és a lánya is a 99,9% egyezést ...na ezt a két jelenet remélem benne mert benne kell hogy legyen.Ja és a jok természetesen a férfiak,a kis ugyvéd aki máskulomben az unoka testvére GG nek...:)..a GG apja, a pici lány apukája a nagypapa,de van itt két kakuktojás is a nagynéni aki a tanito mestere és a nagymama el ne feledezzem rola

Kedves Anna! Nagyon szívesen! Örülök, hogy a kínai verzió is ennyire tetszik neked!

Ennyi rész után már az én fejemben is összeállt, hogy ki a gonosz és ki nem, ki az,
aki a jó főszereplőket segíti, és ki az, aki hátráltatja. De vannak olyan kérdések,
amikre már nagyonváram a választ, de megfogadtam, hogy nem leskelődöm.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz GG és az igazi anyja kapcsolata, tudnak-e
majd közeledni egymás felé. Aztán az is érdekelne, hogy hová tűnt GG haszontalan
barátnője, aki egy ideig Yi Beiként villogott a Jin családnál. Izgalommal várom,
hogy milyen "nászajándékot" fog kapni Yu Xin a volt férjtől, és Le Tong további sorsa
is izgat. Nagyon szeretném, ha őt nem bolygatnák. De persze a legjobban azt várom,
hogy hogyan fogja Lu Si Chen lebuktatni a volt feleségét.

Ha hazajöttem elkezdem fordítani a 36. részt. Már megnéztem, nagyon jó lesz az is!

Szép hetet kívánok!

Az ajándékautó látványa a "legjobbat" hozta ki Yu Xinból:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 18. 5:47

Kata58 írta:jócskán lemaradva, de ezer örömmel vittem a feliratot! Köszönöm szépen, kellemes pihenést, és jó időt,,,itt majdnem egyfolytában esett az eső..

Szia Kata! Nálunk mindhárom napban egész jó idő volt. Éjszaka esett ugyan, de nappalra
a szél és a nap felszárította a vizet. Tegnap viszont csodás idő volt, kicsit le is barnultunk
grillezés közben. Este nem kellett befűtenem, és még most reggel is 20 fok van a lakásban.
Kata58 írta:Hát ez egy kicsit megrázó rész volt, mégis élveztem... :D
Spoiler: mutasd
végre kiderül a titok, és GG nem lenne GG ha ezért megutálná LT-t de mindenesetre megrázta, de legfőképp anyja viselkedése, hogy mindenkor a nagyobbik pártjára áll. Aki persze nem által mindenért GG.-t hibáztatni.!
Az igazi apa roppant szimpatikus, óvatos és figyelmes. Nagyon hálás GG-nek, hogy ilyen kedves, aranyos kislányt nevel fel. Yk még nem sejt semmit, vajon mi lesz az ő reakciója? Neki viszont sikerül a terve, apja mellett dolgozhat, és máris sikerrel buktatja a bátyját..aki kozmetikázott az adatokon. Kiderül a névtelen levél is.! Apjuk átlát a szitán és 2 évre visszamenőleg a kedves báty kap egy komoly ellenőrzést! :)) :)) :)) hízott a májam rendesen :D . GG a legmesszebbre menőkig meg akarja őrizni a kislány titkát..ami persze nem sikerül, elvégre majd az igazi anyja tesz róla. :-w

A köv. részben meg hamarosan fülig ér majd a szánk.. de jó lesz nekünk... :)) :)) :)) :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Igen, egy nagy titokra fény derült, és egy másikra is rájön valaki, aminek nagyon örülök,
de azt csak a 36. részben fogjuk látni (már megnéztem, de csak ma kezdem fordítani).

GG számára hatalmas megrázkódtatás, hogy YX az anyja LT-nak, de az is nagyon fáj neki,
hogy az anyja éveken keresztül hazudott neki. Tulajdonképpen sok mindent takargatott és
takargat az anyja, eddig is haragudnia kellett volna már rá, de ő mindig megbocsátott, amit
mi nem nagy örömmel figyeltünk. Hátha még azt is megtudja, hogy az anyja régóta tisztában
van vele, hogy ő Yi Bei....

Érdekes a mostoha anya viselkedése: YX előtt GG-t védi, GG előtt YX-t, jól összezavarva a
lányokat. Ostoba egy nő!

Azt nagyon jó volt nézni, hogy a Jin család egy része máris kedveli Le Tongot. Sajnos, GG igazi
anyja őt is utálja. Mi lesz ebből?

Végül is YK bátyját nem utálom annyira, amennyire a sorozat elején gondoltam, de neki sem
árt egy jó lecke: külön kell választani az üzleti és a magánéleti dolgokat. Nem csalunk egy nő
kedvéért sem. Nem kockáztatjuk apánk cégét és a hitelünket. Kell neki az esküvő is, mert
már annyira szerelmes, hogy vakon bízik YX-ban. Csak egy jó nagy csalódás térítheti észhez.

A 36. rész végén lévő svédcsavar nagyon fog tetszeni mindenkinek.

Szép hetet kívánok!

Hogy ezek ketten milyen édesek voltak ebben a jelenetben:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 18. 5:50

cicus írta:Szia Rita!
Most értem haza Pestről és jöttem is ide gyorsan,hogy fenn van-e a
következő rész.Nagyon köszönöm,mert most (persze nemcsak most ;)
nagyon jól fog esni a vásárlás után a kikapcsolódás.
Kata a süteményed biztos nagyon finom lett és talán már el is fogyott :ymblushing:
Szép hétvégét Mindenkinek!

Szia Cicus! Remélem, tetszett, amit láttál! Szerintem alkalmas fáradtságűzőnek.
Szeretnék szerda estére elkészülni a 36. résszel.

Szép hetet kívánok!

GG egyre több mindenre emlékszik, ha az Aranyfonálban van:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 18. 6:00

f.ági írta:Szia Rita!
GG nevelőanyjában semmi megbánás, amint kiderült, hogy fogadott lánya tud a kislány szüleiről. Remélem eszénél lesz és nem indul neki útlevelet csináltatni.
GG igazi apját meg jól fejbe kellene kólintani, hogy elinduljon a sejtése bizonyitása felé. De legalább már a motoszka ott van. Bár, ha a felesége is tudni fog róla, akkor gyorsan el is illan azt hiszem.
Jó volt látni a sok pofont, amit az ellenoldal kapott. Nem is tudom melyik tetszett a legjobban. Talán amikor kiderült a statisztikai adatok meghamisitása a cégnél, valamint a két évre visszamenő vizsgálat inditása. Lesz még ott " nemulass", azt hiszem. :-)
Nagyon tetszett még amikor YK megjelent otthon a bőrönddel. :-)
Köszönöm Rita még egyszer, Nellinek, meg az online feltöltést!


Szia Ági! Nem csak GG apját, hanem nagyon sok mindenkit kéne fejbe kólintani, sőt
egyeseket jól fejbe verni.

A fejbe kólintandók: YK bátyja, apja, GG apja, de még kaphatna YK apai nagynénje is, hogy végre
észrevegye, hogy a saját kezébe kéne vennie a sorsa irányítását.

Fejbe vágandók: GG mindkét anyja és YK mostohája. Most látom, hogy ide csak nők kerültek!
Végül YX-t is ide kell tennem, mert olyan kategóriát még sem nyithatok, hogy "lefejezendők". :))

Én akkor örülök mindig a legjobban, ha YX kétségbeesett arcát meglátom. Mostanában nem sok
örülni valója van. Rettegve készül az esküvőjére is. Élvezettel nézem... kicsit szégyellem is magam.
Ez a nő vérszomjassá tett... :))

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Lassan minden kiderül:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 18. 6:01

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 35.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

~o) %%- ~o) :D ~o) %%- ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13455
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 18. 6:10

B.Marika írta:Szia Rita! Ennél a résznél sem unatkoztunk!!! A fiatal boszorka anyjának repkedtek a képzeletbeli pofonok. Milyen arcátlan egy perszóna, mert anyának semmiképpen nem nevezhető! Sajnáltam GG-t megviselték a történtek, még YK sem tudta felvidítani. LT apja nagyon hálás GG-nak ahogyan kifejezte megható volt. Úgy gondolom a varróműhelyben lassan előjönnek GG emlékei. LT elbűvöli a felnőtteket, de a boszorka már megint hallgatózik, történni fog valami. A vőlegény sem felhőtlenül boldog YK gondoskodik róla, ezt nagyon díjaztam!
Köszönöm szépen ezt a gyors fordítást, nagyon jó rész volt, várom a folytatást!

Szia Marika! Hát tényleg nem unatkoztunk, és szerintem már nem is nagyon fogunk. Minden
részre juttatnak egy jó kis pofont a rosszaknak, és valami kellemes meglepetést a jóknak.
Igaz, szegény GG-ra még várnak sokkos helyzetek (például, amikor kiderül, ki az igazi anyja),
de összességében YX mintha elveszítette volna a varázserejét, kevésbé szemétkedik a jókkal.

Igazad van, abból semmi jó nem származik, amikor YX hallgatózni kezd. Gondolom gördít még
pár akadályt GG és az igazi szülei elé, de az ő feje felett is ott lebeg a volt férj pallosa. :))

Szegény GG jobb anyákat érdemelne, de szerencsére ott lesz az apja, a nagynénje, és a nagymama,
akik szeretik majd őt.

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Ha Le Tong nem szól, már a pizza feltekerése is szöget üthetett volna az apa fejében:

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (35/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. március 18. 13:00

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 35. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nekem a legérdekesebb az volt amikor a szép nagymama elmondta GG apukájának, hogy már kétszer elküldte a DNS mintát vizsgálatra, és egyik sem egyezett.Kérdem én hogy lehet kicserélni, kétszer a mintát?
Ami még nagyon tetszett a hímzőműhely raktárának megtalálása.Jó volt.
Szép tavaszi hete kívánok.Marcsi :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég