Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 4. 17:46

Szia Rita

Nem bírtam ki, hogy csak a napi adagot nézzem meg. :))
Hamar kiderült, kik erősítik a törtetők, a csalók, a szá-
mítók és egyéb hasonszőrüek csapatát. Mindegyik " nagyszerű "
a maga nemében , de számomra Gou Gou nevelőanyja viszi a
pálmát. Hogy ennyire vak legyen az édeslányával szemben ez
számomra borzasztó: de nagyon nagy lesz a csalódása [-x
Köszönöm az eddigiek fordítását és nagyok sok szabadidőt
kívánok hozzá. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 19:12

Látszik, hogy vége van a téli szünetnek, csak most érek ide, hogy válaszoljak nektek.
Rövidebbre fogom, mint ahogy tőlem megszokott, de ma még neki akarok kezdeni a
14. résznek, hogy a 13.-kal együtt holnap estére kitehessem.

A 13.-kat nem régen fejeztem be. Előre szólok, a főpárocska zabálni való!

Ebből az ártatlan kijelentésből mekkora "ügy" lesz. Persze Yu Xin kavarja megint!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 19:19

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm az újabb részek fordítását! Mozgalmas részek voltak, jól megbeszélgettem magammal a történteket. :-t A fiatalok civódásán jókat derültem, bírom őket, nagyon cukik! :ympeace:
Köszönöm a munkádat, várom az újabb részeket! :littlehearth: :x
Szép napot kívánok!

Marika, ismét nagyon szívesen! A fiatalok egyre kevesebbet civódnak, illetve civódnak,
de látszik, hogy nagy örömüket lelik benne! =))

A 13. is nagyon izgalmas!

Ez nem civódás volt, de röhögtem:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 19:27

Kata58 írta:Annyira várom, hogy ez a pillanat már úgy legyen hogy...rájöjjenek, hogy ki kicsoda, beleértve Kaí-t is majd, de addig is még lesz egy két kéretlen románc és hazugság a másik oldalon. És hogy a mostohanővér mi mindenre képes, már meg sem lepődöm, nagyon fél attól, hogy a riválisról kiderül hogy kicsoda, és ezerrel jobb mint ő...Izgatottan várom a fejleményeket. Mindenesetre nagyon csodálkozom a másik sógornőn, hogy képes hazugsággal tetézni a bajt, amit ő okozott még mindig a másik nyakába varrni. A mostohanővér meg mindig meghall és megtud dolgokat amiket nem kellene, és szépen a saját javára fordítani, de van a mondás ami mindig bejön..addig jár a korsó a kútra míg el nem törik...nagyon várom már ezeket a pillanatokat!
drága Rita, Kívánom hogy a mai naptól kellemes élmények sokasága vegyen körül mind kint, mind a virtuál világában. :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Nem muszáj spoilert használni, csak esetleg akkor, ha olyanról írsz, amit
még nem fordítottam. A többi lehet kitakarva.

A mostoha nővér és az anyja kezdetben a minél nagyobb és biztosabb támogatásért cserébe találták ki,
hogy Yu Xin hazudja magát árvának. De én most már azt sejtem, hogy YX végképp le akar számolni a
múltjával, és egy gazdag család "majdnem"gyerekének álcázza magát, hogy a felső körökbe bejusson.
A 13. rész is erről tesz tanúbizonyságot.

Köszönöm a jókívánságodat! Hasonlókat kívánok én is neked! Az iskolával együtt nagyon megcsappant
a szabadidőm, de igyekszem, mert ez a sori megérdemli!
:D

Ez is kezdi!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 19:46

leo-leo írta:Köszönöm, hogy ezt a sorozatot fordítod! Nagyon élveztem a Come! Jang Bo Ri -t is, de sajnos csak angolul tudtam megnézni.

Nagyon szívesen! Igen, a Jang Borihoz nem készült magyar felirat, ezért is vágtam
bele a kínai verzióba.

@};- @};- @};- @};- @};- :D :D :D @};- @};- @};- @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (11/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 19:48

Wu Xing írta:Kedves Rita!
Boldog új esztendőt kívánok!

Kedves Wu Xing! Köszönöm szépen és viszont kívánom!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:10

annamama írta:Nagyon szépen koszonom a 12 rész feliratát.....Kedves Rita megjottem én is és nézzem most már veletek igaz szemem elott még KJHoon csintalan mosolya incselkedik velem de jooooo ez a kinai feldolgozás más mint a koreai más de tetszik !igaz igéretemet megszegve már a második rész után irok de most valoban ki kell várnom az 5- ik rész végét és azt is hoy ne beszéljek elore ha kicsit hamarabb irtad volna hogy kezded ezt a sorit forditani....csak egy kicsit akkor itt toporognák a sarkadba de ahogy a koreait nézztem és imádtam látom én hogy ezzel a kinai verzioval is ugy leszek...Szép estét minden forumozo társamnak és neked is Ritánk .

Szia Anna! Én sem tudtam, hogy ezt a sorit fogom fordítani. Ahogy befejeztem az előzőt,
azonnal keresésbe kezdtem, mert nem volt még kiválasztottam. Csak azért döntöttem e
mellett, mert rövidebbet, ettől jobbat nem találtam.

Ha úgy érzed, hogy még túl közeli a koreai okozta élmény, szerintem ne nézd a kínait. Kár
lenne, ha azért nem szeretnéd ezt, mert még a szívedben ott a másik.

De ha mégis nézed velünk, akkor várlak szívesen a kínai élményeddel, és az összehasonlítással
esetleg.

Yu Xin már itt elkezdte:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:15

Magdimama írta::ymparty: :o) :ymapplause: Kedves Rita! Köszönöm az eddigi feliratokat!Tökéletes,nekünk tetsző,boldog új évet kívánok. :-bd :littlehearth: :-h

Kedves Nagyi! Köszönöm szépen! Nagyon szívesen!

Neked is boldog új évet kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:21

nildiko írta:Köszönöm a 12 részt. Megnéztem. A ruha káprázatos volt. Szívesen láttam volna még egy-két filmkockát a verseny utáni állapotból, de hát az majd a következő részben lesz.
Mindenképpen bizonyos fokú csapás lesz, mert ha kiderülnek a dolgok, akkor bizony vallani kell valakinek, vagy újabb hazugság születik.Azért az anya meg sem érdemli a lányát, mert tudja hol vesztette el, és éppen ott nem keresi.
Kínozod magad Rita, hogy nem nézel bele a következő részbe, én most ott tartok, hogy lehet, hogy bele lesek. Igaz le kell töltenem először. Szigorúan egy-két kocka lesz, mert már le kell feküdni
Jó éjszakát.

Nagyon szívesen! Kínozom magam, méghozzá egyre jobban! Kész kínszenvedés 2 vagy
három napig nézni egy részt, attól függően, hogy készülök el vele. A szünet jobb volt,
mert naponta egy részt meg tudtam nézni. :))

Nagyon szeretném holnap estére kitenni a 13.-14. részt, de ha ez nem jön össze, akkor
legkésőbb vasárnap délelőtt hozom.

Ebben igaza van Yun Kainak. GG anyjáról beszél:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:27

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 12. rész feliratának a fordítását. ^:)^
A verseny valóban nagyon jó volt, féltem, hogy Guo Guo hagyja magát eltéríteni a versenytől, de hál Istennek nagyon jól kivágta magát a nővérénél és a legjobb amikor az anyjának mondta el a véleményét.A ruha hihetetlen elegáns lett, a művésznő amikor rápillantott már akkor látszott, hogy szerelem első látásra, de majd meglátjuk, hogy mit kavarnak össze, hogy ne az a ruha győzzön.
A romantika valóban megjelent, és milyen finoman, óvatos léptekben.Először a fodrásznál, majd az autóban az övnél (Édesek voltak mind a ketten, be kellett kapcsolni a légkondit), a következő pedig a ruha vásárlás.Alakul nagyon szépen, nagyon nagy szükségünk lesz ezekre a pillanatokra, mivel az ellenség száma egyre csak nő, tehát kell a jó oldal a lelkünknek.
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)

Szia Marcsi! nagyon szívesen! Én is nagyon féltem tőle, hogy GG visszalép a versenytől,
de úgy látszik a hímzés az egyetlen dolog, amiért még a nővérével is szembe mert szállni.

Jól érzed Marcsi! Kavarás lesz a ruha körül, de én mégis azt érzem, hogy nem ez lesz a ű
ruha sorsa, amit a 13. részben látunk. Nem láttam még a 14. részt sem, úgyhogy ez tényleg
csak a megérzésem.

A főpárocska végtelenül cuki. a 13. rész végén zabálni lehet őket. És már az is látszik, hogy
YK a gatyáját is odaadná GG-ért, és ez nem vicc! Majd meglátjátok! =))

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:38

Kata58 írta:Jót vigyorogtam a hozzászólásokon...ti megálltátok én nem, pedig majd a székről estem le a fáradtságról, én még + 3 részt néztem, nem lehetett abbahagyni...na majd hétvégén repetázom a felirattokkal, addig meg biztosan más is beszámol a benyomásairól. :D ;) .Azt nem értem, miért nem lehet felfedni hogy ki a tanár, hiszen a vak is látja, hogy nem akárki ..bizonyos technikák olyanok mint az aláírás. De a buszmegállós jeleneten megállt bennem az ütő, hogy a versenyruhát szét szabta, de szerencsére a tanárnőnek több esze volt. De hogy a mostohanővér is ennyire rettegjen, ennyire simlis legyen, áááááááááááá nem találok szavakat.... :-o :-w :-q . Nem írhatok többet, mert az már nagyon sp. lenne...aki akarja meg úgyis továbbnézi, hiszen szinte abbahagyhatatlan...
Köszönöm hogy ezt a gyönyörű és izgalmas részt külön feltetted..

Én meg azon vigyorgok, Kata, hogy elkezdődött a szokásos leskelődhetnéked. Hurrá! Jó a sori! :))

Az első sógornő a baleset után érezte, hogy az anyósa bizalma megrendült benne, és magát is
vádolta a férje halála miatt. Ráadásul a második sógornő őt hibáztatta YB eltűnése miatt (akkor
még nem tudta, hogy pont az ő autójába szállt be a lánya).
Most nyugodtan, egyszerűen, békében él Xipingben, meg is értem, hogy nem szeretné, ha a volt
családja újra feldúlná az életét. Ezért nem akarja felfedni a kilétét.

Én is nagyon megijedtem az ollós-szabdalós jeleneten.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:39

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 12. rész feliratát.

Szia! Szívesen!

:ymparty: :D :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:45

dolores953 írta:Kedves Rita

Először is BUÉK neked és a kedves családodnak.

Végre eltudtam kezdeni az új sorozatodat, de olyan tempót diktálsz,
hogy csak na... ;) Napi két rész van engedélyezve a szemeimnek, de
ha így haladsz sose érlek benneteket utol. :-?
Nagy kedvem volna nekem is beszállni abba a hímzőversenybe, de ez
a hímzés típus ( tűfestés) nagyon nehéz.
A két főszereplőnő természete a - jó és az ellentettje - hamar kiderült.
Nagyon kiváncsi vagyok a továbbiakra is. :littlehearth:
További jó munkát és sok szabadidőt kívánok, bár azt hiszem most jönnek
a féléves plusz munkák.

Kedves Dolores! Én is boldog új évet kívánok! %%-

Dolores, nem féltenélek attól a versenytől. Új, nyugati technikákat tudnál mutatni a kínaiaknak. :D

Még három hét van a félévig, de utána is könnyebb lesz a dolgom, hiszen elektronikus ellenőrzők
vannak már.

Olvastam a lentebbi hsz.-dat is, és látom, hogy a napi két részt nem sikerült betartani. Sejtettem,
hogy így lesz, de azért vigyázz nagyon a szemedre!

Ezt újra kiteszem, olyan különleges volt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:50

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm a12.rész fordítását! :littlehearth: :x A két fúria jól felhúzott, mondtam az áldást rájuk! A ruha gyönyörű lett, a művésznő is elámult tőle. Remélem nyerni fog, ha csak az ellenfél közbe nem lép. Kay egy igazi lovag!
Köszönöm a munkádat, várom a folytatást! :-bd :ymparty:

Szia Marika! Tényleg nagyon szép lett a ruha, de nekem a másik is nagyon tetszett.
Egy kreol bőrű nőn nagyon jól mutatna. Szeretem a sárgát.

Jól sejted, két ellenség is közbelép, de hogy mi lesz a ruha sorsa, azt csak a 13, részben
fogjuk látni. De ahogy fentebb írtam, szerintem nem az lesz a vége.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:53

Kriszti007 írta:Rita! Nekem csak annyi a hozzáfűznivalóm így a 12. rész után, hogy nagyon várom a folytatást.

Holnapra kívánom:

Szia Kriszti! Annyira szeretném ha holnap este kitehetnék újabb kettőt! Ez a cél,
de ha ez nem jön össze, vasárnap reggelre összefog az biztos!

No comment!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 20:54

Kata58 írta:huh micsoda nap van mögöttem, végigrohantam a sorin, 3 menetben. De megérte..és most még nagyobb izgalommal várom a feliratokat, mert hogy nem semmi szövegek mennek..de hogy ez a sori is megy a kedvencek közé, illetve már ott is van az tuti...


%%- %%- :D :D %%- %%- :D :D %%- %%- :D :D
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 4. 21:01

Lányok, aki ért hozzá, ez a tűfestés?

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 21:13

f.ági írta:Szia Rita!

Ki akartam tartani a következő részig, hogy megtudjam a verseny eredményét, de nem birtam ki. Viszont, mivel Nellinek köszönhetően online nézésre kaptam rá, ezért nem tudok kukucskálni. :-)
Nem is tudom mi lesz majd, ha Gou Gou rájön, hogy ki is az igazi anyja.
A nevelőanyjában pedig csalódtam, először pozitivan, aztán negativan. Pozitivan, mert azt hittem páros lábon rugja fenéken és be sem engedi a lakásba, viszont amikor saját érdekeit nézve mégsem mondott semmit és úgy csinált, mintha a telefonba nem is nevezte volna utcán talált gyereknek, hát, erre most nem is tudok szavakat találni. Lehet, hogy szereti, de a kétszinűsége miatt nem fogom tudni sajnálni, ha a lánya rádöbbenti a valóságra, amit egyenlőre nem akar tudomásul venni. Ennyire elfogult lenne, vagy tényleg nem látja milyen is valójában? Bár lehet nem gondolom komolyan, mert mindent megtett a lánya boldogulásáért és amit kapott, kapni fog érte attól a szülői sziv megszakadna. Nézni is rossz.
Nagyon szép volt a himzés a fekete ruhán, azt hittem a fele nézősereg ledől a székről, amikor kiderült milyen munkaműveleteken keresztül került a toll a ruhára. :))
Előre dörzsölöm a tenyerem, mert a két fiú között lesz még kemény harc és az ezzel járó szócsatákat - ismerve YK -t -, biztos kajánul vigyorogva fogjuk nézni.
Meg sem néztem, hogy melodráma a műfaja.

Szia Ági! Én se kukucskáltam, hős voltam! Én sem tudom mi lesz, ha rájön, ki az igazi
anyja. Abban reménykedem, hogy az anyja nem fog többet nagyképűsködni GG előtt.
Nem szeretném, ha nagyon lejáratná magát a saját gyereke előtt. GG mostohaanyja egy
rejtély. Abszolút nem lehet rajta elmenni. Én még most is azt mondom, hogy jobban
szereti GG-t, mint a saját lányát, és az e miatti lelkiismeret furdalása miatt bántja GG-t,
és ezt kompenzálva "rajong" a saját lányáért. Így senki nem jár jól.

Azzal a libatollal csak a baja lesz GG-nak. Mondanom se kell, hogy nem lenne baja, ha a
drága mostohanővére nem kreálna.

A 13. részben eggyel nőtt azok tábora, akikre nagyon haragszom. YK apja megalázza a
saját fiát a baromarc mostoha fia előtt. Egy normális szülő sincs ebben a soriban?

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 4. 21:28

f.ági írta:Lányok, aki ért hozzá, ez a tűfestés?



Ági , ez a tűfestés. Eredetiben selyemanyagon és selyemfonallal.
Az árnyalást a kiválasztott szín több árnyalatával érik el.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13467
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 4. 21:34

dolores953 írta:Szia Rita

Nem bírtam ki, hogy csak a napi adagot nézzem meg. :))
Hamar kiderült, kik erősítik a törtetők, a csalók, a szá-
mítók és egyéb hasonszőrüek csapatát. Mindegyik " nagyszerű "
a maga nemében , de számomra Gou Gou nevelőanyja viszi a
pálmát. Hogy ennyire vak legyen az édeslányával szemben ez
számomra borzasztó: de nagyon nagy lesz a csalódása [-x
Köszönöm az eddigiek fordítását és nagyok sok szabadidőt
kívánok hozzá. :littlehearth:

Szia Dolores! Yun Xin anyja kiskorától hagyta, hogy a lánykája a feje tetejére nőjön. Ráadásul a
lelke mélyén érzi, hogy a lánya szabadulna a családjától, mert létezésükkel az érvényesülése útjában
állnak. Emiatt még inkább mindent megtesz neki, hogy kivívja a lánya szeretetét.

De számomra mégis YX a legszörnyűbb, mert benne mérhetetlen gonoszság is van.

Hogy fel volt háborodva a mostoha,a mikor GG rákérdezett az igazságra. Ki érti ezt is?

Kép
Botond
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. december 26. 15:04

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Botond » 2019. január 4. 21:53

Kedves Rita
eddig pár kosztümös koreai sorozaton "edződtem", amit a családtagjaim (lányok)TV-n néztek először, de már eljutottunk oda, hogy jobban szeretjük, mint az amerikai stílusú akciófilmeket. Egyszóval örülök hogy rátaláltam erre az oldalra és maximális elismerésem és köszönet azért a munkáért, hogy lehetővé teszed ill. teszitek az ilyen sorozatok nézhetőségét !
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy kb. milyen gyakorisággal tudod a részeket forditani, mert a 12-ik után már nagyon bele lendültem a történetbe!
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 4. 22:20

Szia Rita hát utolértelek benneteket,és ahogy irtad talán várnom kellett volna kicsit de hiába is vártam volna mert a kiváncsiság pedig furkálta az oldalamat......:)...ha meg engeditek egy kis osszehasonlitás az elso 12 részhez.Nem olyan mint a koreai ,igaz sokminden paralell fut de ....kihagytak tobb mindent ami nekem a koreaiban bár hogy is jo vagy rossz értelemben de tettszett itt is nagyon vártam de kihagyták .Sokat finomitottak a torténeten a szereplok viselkedésén én itt a 12 rész végére a koreai soriban már megtudtam volna folytani a torteto mindenen és mindenkin érzéketlenul,lélektelenul átgázolo csak a pénzt a jomodot szeme elott láto gonosz lányt ! Huuuu de utáltam az utolso elotti pillanatig ,de nem csak ot a szulo anyját is aki a saját gyerekeért mindent,de szo szerint mindent megtesz végig az egész soriban......mindent ,mindent.a kis csaj GG egy tunemény egy kis gyonyoruség és nagyon jol játszik és tudod mi jutott rogton eszembe ,hogy milyen csodaszép pár lennének akár az életben is az én imádnivako kis koreai ugyvédkémel K J Hoonal de tudod én elfogult vagyok és nem is kicsit vele szemben de irtam ugye rogton mikor eloszor olvastam hogy fogod forditani a kinai Bo Ri Bo Rit ...nehéz lesz ot uberelni,szerintem az én szivem szerint igazam lett ...egyenlore de bocsájtsátok meg ezt nekem...:)...A kornyezet más és nagyon szép helyen forgaták a sorit de bizok benne hogy a torténet további részében a forgato konyv iro és a rendezo bekeményit de rendesen .Kata irta hoggy mikor a gonosz csaj otthon volt talán elvetette a gyereket de.....nem nem nem de inkább elkoszonok Szép álmokat kivánok mindenkinek... i-)
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 4. 23:14

f.ági írta:Lányok, aki ért hozzá, ez a tűfestés?


szia Agi,igen ez a tufestes a himzes csucsa szerintem.Nem is probalnek hozzafogni,meghagyom a profiknak.Fantasztikus dolgokat lehet ezzel a technikaval kesziteni,sok szinu selyemfonal(eleve nem konnyu vele banni)kell hozza,hogy a kello hatast elerje az alkotoja es figyelni kell az oltesek eltero hosszusagara is,mert az is alakitja az osszhatast.Nagyon varom,hogy az elso sogorno kihimezze a noalakot,mar a feje is csodalatra melto.
A kinaiak mesterei ennek a kulonleges himzesnek.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 4. 23:36

Kedves Rita!
Koszonom szepen a 12.-ik epizodot,igaz,majdnem szivbajt kaptam(az egetesnel is az elejen a sorinak),mikor az olloval belevagott a kesz versenydarabba!!!Latszik,sosem volt himzotu a kezeben,kulonben nem esett volna neki a ruhanak.Mindezt a sajat lanya erdekeben.
Azon gondolkoztam,hogy eleg furcsa az a lany(a "nover")sosem tudott jol rajzolni,megis ruhatervezo lett belole,hogyan??Erre is szuletni kell,mint a himzesre illetve meglehet tanulni,de elsorangu sosem lesz azokbol,akikben nincs meg a hajlam ra.(szerintem)
Mas:van oromhirem is meg nem is.Ket honap utan,ujra jarok,persze a segedeszkozzel,fozok,mosok,mosogatok(a takaritas meg nem megy az a fiame),de a baj az,hogy valtozatlanul faj a labom es ha egyhelyben allok ,utana nagyon nehez elindulni.Viszont egy keveset elengedetten is megtudok tenni,persze csak ha butorok vannak a kozelembe,ha baj lenne,legyen mibe kapapaszkodni.Mindezt a kinenek(gyogytornasz)koszonhetem,heti 3 alkalommal jar hozzam.
Jo ejt Neked es mindenkinek a forumon.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 5. 8:15

Kedves Boszorkány!

Köszönöm szépen! Gyönyörű amilyen ennek a himzésnek az eredménye lesz. Olyan jó volna, ha nagyon közelről is mutatnák a ruhákat. :-)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég