Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 5. 9:09

sziasztok! Éva kedves, csak óvatosan, és ha egy helyben kell állni, egy icipicit ringasd magad, kérdezz rá a gyógytornásztól, akkor nem zsibbad le a lábad...de örülök, hogy hírt adtál magadról itt is, és lassan de javuló tendencia a láthatáron :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd
Csak így tovább, a kedves lovagodnak meg sok sikert a házimunkában, valaki később nagyon hálás lesz a gyakorlatért! :)) . Minden rosszban van valami jó! :)) :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2019. január 5. 10:56

Köszönöm a újabb részeket! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Kanamekun
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:44

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kanamekun » 2019. január 5. 11:27

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a többi rész feliratát is. :) Kicsit megkésve, de ideértem. :) Nagyon jó kis sorozat ez. <3 :x :littlehearth:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 5. 11:35

Szia Rita

Írtad valahol, talán épp nekem. hogy a nevelőanya jobban szereti
GG.-t mint a saját lányát. Én evvel vitatkoznék Ö csak azt szereti,
hogy van mellette egy Hamupipő aki mindent megcsinál, míg az
édeslánya minden lépésével megtagadja a szülőanyját. :-q
Ha tényleg szerette volna, akkor mindent elkövet, hogy megkeresse
a talált lányka szüleit.
Yu Xin a törtetés világbajnoka, a rafináltság főelőadója még éppen csak,
hogy kinőtt a földből de máris tudja mit kell tennie, hogy jobb élete legyen.
Tudod melyik fordított sorozatod jutott eszembe Yu Xin-ról ?
Az All About Eve elvetemült főhősnője. Na őket aztán párba lehet
kötni és...

:littlehearth: Újra csak köszönni tudom a munkádat. :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 5. 11:38

:)) :)) :)) :)) Dolores..komolyan azon törtem a fejem hogy melyik sori az ami közel ilyen karakterűa törtetőnk de jó hogy eszembe juttattad, na az is egy nem semmi helyzet volt az tuti...mintha ikrek lennének :)) :)) :)) :)) :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 5. 11:43

Kata58 írta::)) :)) :)) :)) Dolores..komolyan azon törtem a fejem hogy melyik sori az ami közel ilyen karakterű a törtetőnk de jó hogy eszembe juttattad, na az is egy nem semmi helyzet volt az tuti...mintha ikrek lennének :)) :)) :)) :)) :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata amig néztem a történetet végig azon járt az eszem kire hasonlit
ez a karakter, és úgy megkönnybültem amikor eszembe jutott.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 5. 13:24

Ritám csak szólok hogy egész nap csak forog a kör fent, még szerencse, hogy nem érinti az oldalt illetve az irásokat..máshol nincs ilyen gond, gondoltam szólok...ki tudja mitől lehet... :x :ymhug: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-??
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2019. január 5. 15:39

Kedves Rita !!Tényleg alig tudtalak most utolérni ezzel a sorozattal ,mert elég gyors voltál ,meg az eleje egy kicsit idegesített .Nagyon zavart Yi Bei anyjának a gonoszsága ,szinte mindenki tudta milyen törtető ,mindenkin ,átgázol ,mégis mindenkivel eltudta hitetni ,hogy ártatlan ,még a saját férjével is aki látta és tapasztalta is ,hogy valójába milyen nő .Az meg nagyon idegesített ,hogy nem veszik észre ,hogy nincs otthon a gyermek és még nem is erőltetik meg magukat a kereséssel ,hanem várják hogy haza menjen .Nagyon vártam hogy oda érjen a történet ,hogy megnőjenek a gyerekek ,most már nagyon szeretem ezeket a részeket ,mikor szívatják egymást ,érezni köztük a régi szeretetet ,ami a szívükbe megmaradt ,tudom mindig van egy gonosz szál is ,mert akkor nem lenne érdekes ,lapos lenne a történet ,de ez már nem zavar ,mert nem az Anyai nemtörődömségről szólnak már a további részek gondolom ,hanem a fiatalok versengéséről .Azért jó volt ez a morgolódás részemről ,mert hozzá kezdtem egy sorozathoz ,mondhatnám Ritától ,vigasztalódtam Ritával ,mert elkezdtem közbe nézni a Gó Princes Gót ,mikor mérges voltam ,eddig nem fogott meg ,de most már rájöttem mindkét sorozat ízére és így két legyet ütök egycsapásra !! Remélem nem haragszol meg rám ,hogy morcoskodtam egy kicsit ,de már ilyen vagyok én !! Nagyon várom a következő részeket ,jó hétvégét kívánok ,és igyekszem felvenni veled a versenyt !! Szeretettel Erzsébet !! :littlehearth: :x :-h
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 5. 15:40

f.ági írta:Kedves Boszorkány!

Köszönöm szépen! Gyönyörű amilyen ennek a himzésnek az eredménye lesz. Olyan jó volna, ha nagyon közelről is mutatnák a ruhákat. :-)

Nagyon szivesen Agi:)En is kivancsi lennek a ruhakra kozelrol jobb lenne megcsodalni.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 5. 15:42

Kata58 írta:sziasztok! Éva kedves, csak óvatosan, és ha egy helyben kell állni, egy icipicit ringasd magad, kérdezz rá a gyógytornásztól, akkor nem zsibbad le a lábad...de örülök, hogy hírt adtál magadról itt is, és lassan de javuló tendencia a láthatáron :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd
Csak így tovább, a kedves lovagodnak meg sok sikert a házimunkában, valaki később nagyon hálás lesz a gyakorlatért! :)) . Minden rosszban van valami jó! :)) :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 5. 15:47

boszorkany írta:
Kata58 írta:sziasztok! Éva kedves, csak óvatosan, és ha egy helyben kell állni, egy icipicit ringasd magad, kérdezz rá a gyógytornásztól, akkor nem zsibbad le a lábad...de örülök, hogy hírt adtál magadról itt is, és lassan de javuló tendencia a láthatáron :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd
Csak így tovább, a kedves lovagodnak meg sok sikert a házimunkában, valaki később nagyon hálás lesz a gyakorlatért! :)) . Minden rosszban van valami jó! :)) :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata,koszonom:)Mozgok en azert allas kozben is,de megis nehez az indulas utana.Hat ami a lovagomat ileti,nem tudom lez-e valaki halas erte.Aprilsban 40 lesz es nem akar nosulni,azt mondja ,jobb,ha nem el egyutt senkivel. ;)Mondom neki,sosem tudhatod,emlekezz ra,hogy en 54 evesen lettem igazan szerelmes a masodik ferjembe.:)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 5. 15:57

Szia Rita

Itt mutatom az általam kivarrt tűfestéses kézimunkát, a csúnyábbikat spoiler alá teszem.

Spoiler: mutasd
Kép


Kép

Bocsika, de nem bírtam ellenállni a kisértésnek. :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 5. 17:02

Még szerencse, még szerencse, lemaradtunk volna két gyönyörű kézimunkáról...Dolores, szerintem ezt sokkal nehezebb megvarrni mint a kelim hímzést.Énnekem ha valamit meg kell varrni, majd a nyakam szakad bele.annyira fáj...szóval maradok a gyönyörködésnél más munkájával kapcsolatban. :)) :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 17:15

Botond írta:Kedves Rita
eddig pár kosztümös koreai sorozaton "edződtem", amit a családtagjaim (lányok)TV-n néztek először, de már eljutottunk oda, hogy jobban szeretjük, mint az amerikai stílusú akciófilmeket. Egyszóval örülök hogy rátaláltam erre az oldalra és maximális elismerésem és köszönet azért a munkáért, hogy lehetővé teszed ill. teszitek az ilyen sorozatok nézhetőségét !
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy kb. milyen gyakorisággal tudod a részeket forditani, mert a 12-ik után már nagyon bele lendültem a történetbe!

Kedves Botond! Köszöntelek a köreinkben! Érezd otthon magad!

Szerénytelenség nélkül mondhatom, hogy a gyors fordítók közé tartozom. Munka mellett csinálom,
de a heti 2-4 részt tudom hozni.

Mi is, mindannyian jobban szeretjük az ázsiai filmeket és sorozatokat, mint a nyugatiakat. Sőt, aki
több éve meg van fertőzve, az már TV-t sem néz. :))

6 óra körül jövök újabb két résszel!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 17:27

annamama írta:Szia Rita hát utolértelek benneteket,és ahogy irtad talán várnom kellett volna kicsit de hiába is vártam volna mert a kiváncsiság pedig furkálta az oldalamat......:)...ha meg engeditek egy kis osszehasonlitás az elso 12 részhez.Nem olyan mint a koreai ,igaz sokminden paralell fut de ....kihagytak tobb mindent ami nekem a koreaiban bár hogy is jo vagy rossz értelemben de tettszett itt is nagyon vártam de kihagyták .Sokat finomitottak a torténeten a szereplok viselkedésén én itt a 12 rész végére a koreai soriban már megtudtam volna folytani a torteto mindenen és mindenkin érzéketlenul,lélektelenul átgázolo csak a pénzt a jomodot szeme elott láto gonosz lányt ! Huuuu de utáltam az utolso elotti pillanatig ,de nem csak ot a szulo anyját is aki a saját gyerekeért mindent,de szo szerint mindent megtesz végig az egész soriban......mindent ,mindent.a kis csaj GG egy tunemény egy kis gyonyoruség és nagyon jol játszik és tudod mi jutott rogton eszembe ,hogy milyen csodaszép pár lennének akár az életben is az én imádnivako kis koreai ugyvédkémel K J Hoonal de tudod én elfogult vagyok és nem is kicsit vele szemben de irtam ugye rogton mikor eloszor olvastam hogy fogod forditani a kinai Bo Ri Bo Rit ...nehéz lesz ot uberelni,szerintem az én szivem szerint igazam lett ...egyenlore de bocsájtsátok meg ezt nekem...:)...A kornyezet más és nagyon szép helyen forgaták a sorit de bizok benne hogy a torténet további részében a forgato konyv iro és a rendezo bekeményit de rendesen .Kata irta hoggy mikor a gonosz csaj otthon volt talán elvetette a gyereket de.....nem nem nem de inkább elkoszonok Szép álmokat kivánok mindenkinek... i-)

Kedves Anna! Nagyot nevettem azon, hogy összehoztad Sun Yit és Kim Ji Hoont! Szó se róla,
szép pár lennének!

Olvastam a fórumokon, hogy a kínaiak finomítottak az eredetin. Őszintén szólva ennek én
nagyon örülök, mert nekem a koreai melodrámák nagyon szívfájdítóak tudnak lenni. Ezért
is szeretem jobban a kínai sorozatokat, és még sok minden másért is.

A kínaiban is a mostoha anyát és a mostoha nővért fogjuk a leginkább utálni, legalábbis ezt
olvastam. Eddig bejött.

Lehet, hogy ha ezt a sorit láttad volna hamarabb, a koreaira mondanád azt, hogy közelebb
áll a szívedhez. De azért jó, amit írtál, mert azt jelenti, hogy nagyon klassz mindkét sorozat.

Hamarosan jövök vissza!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 5. 17:35

á! Megvan! nem rég fejeztem be a Beautiful Secret c. csodálatos sorozatot, és ott is az egyik főszereplő lány kinézetre és természetre..inkább az utóbbi szerep szerint ikrek lehetnének. Aki még nem látta, érdemes azt a sorozatot is megnézni, már nálam is többször nézős lett, mert amíg néztem a folytatást is mindig újranéztem... Igaz itt a mostohaanya szerep rendkívűl pozitívra lett hozva...még ha csak rágondolok is a sorira, már mennek bennem a dallamok is.! :D :-bd :movingflower: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 17:36

boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom szepen a 12.-ik epizodot,igaz,majdnem szivbajt kaptam(az egetesnel is az elejen a sorinak),mikor az olloval belevagott a kesz versenydarabba!!!Latszik,sosem volt himzotu a kezeben,kulonben nem esett volna neki a ruhanak.Mindezt a sajat lanya erdekeben.
Azon gondolkoztam,hogy eleg furcsa az a lany(a "nover")sosem tudott jol rajzolni,megis ruhatervezo lett belole,hogyan??Erre is szuletni kell,mint a himzesre illetve meglehet tanulni,de elsorangu sosem lesz azokbol,akikben nincs meg a hajlam ra.(szerintem)
Mas:van oromhirem is meg nem is.Ket honap utan,ujra jarok,persze a segedeszkozzel,fozok,mosok,mosogatok(a takaritas meg nem megy az a fiame),de a baj az,hogy valtozatlanul faj a labom es ha egyhelyben allok ,utana nagyon nehez elindulni.Viszont egy keveset elengedetten is megtudok tenni,persze csak ha butorok vannak a kozelembe,ha baj lenne,legyen mibe kapapaszkodni.Mindezt a kinenek(gyogytornasz)koszonhetem,heti 3 alkalommal jar hozzam.
Jo ejt Neked es mindenkinek a forumon.

Kedves Éva! Veled együtt örvendezem! Fáj, fáj, de annyit akkor is sikerült elérnetek közösen,
hogy a lábadra álltál. Ez már egy hatalmas fejlődés. És még hol a vége. Nincs megállás, lépkedni
kell, használni a lábad, hogy az izmaid is regenerálódjanak. Nagyon örülök!

A mai 14. epizódban újra lehet csodálkozni a mostoha anya kijelentésein. És hát YX-t sem kell
félteni. Kicsinálja a volt férjét.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 17:36

Orsix írta:Köszönöm a újabb részeket! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:

Szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 17:38

Kanamekun írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a többi rész feliratát is. :) Kicsit megkésve, de ideértem. :) Nagyon jó kis sorozat ez.

Kedves Kanamekun! Nagyon szívesen! Fél óra, és gyere a következőkért is!

Nagyon örülök, hogy tetszik a sori!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 17:47

dolores953 írta:Szia Rita

Írtad valahol, talán épp nekem. hogy a nevelőanya jobban szereti
GG.-t mint a saját lányát. Én evvel vitatkoznék Ö csak azt szereti,
hogy van mellette egy Hamupipő aki mindent megcsinál, míg az
édeslánya minden lépésével megtagadja a szülőanyját. :-q
Ha tényleg szerette volna, akkor mindent elkövet, hogy megkeresse
a talált lányka szüleit.
Yu Xin a törtetés világbajnoka, a rafináltság főelőadója még éppen csak,
hogy kinőtt a földből de máris tudja mit kell tennie, hogy jobb élete legyen.
Tudod melyik fordított sorozatod jutott eszembe Yu Xin-ról ?
Az All About Eve elvetemült főhősnője. Na őket aztán párba lehet
kötni és...

:littlehearth: Újra csak köszönni tudom a munkádat. :littlehearth:

Szia Dolores! Igazad van, de még mennyire! Én eddig ugyan nem gondolkodtam rajta, hogy kihez
is hasonlít YX, de most, hogy mondod, pontosan olyan, mint az All About Eve-ben volt Yung Mi.

A mostoha anya, egy talány, de az az egy biztos, hogy rosszul szeret, és azt sem tudja kimutatni.
Szerintem egyszer még ki fog derülni róla, hogy ő is árva volt, vagy hogy ugyanolyan anyja volt,
mint ő, vagy mostoha anyja volt....

Yun Xin amikor elment az anyja tudta nélkül a rajzversenyre, ott tolakodott, tolta félre a buszra
váró embereket, akik türelmesen sorban álltak. Már akkor is kis törtető volt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 18:12

Erzsike54 írta:Kedves Rita !!Tényleg alig tudtalak most utolérni ezzel a sorozattal ,mert elég gyors voltál ,meg az eleje egy kicsit idegesített .Nagyon zavart Yi Bei anyjának a gonoszsága ,szinte mindenki tudta milyen törtető ,mindenkin ,átgázol ,mégis mindenkivel eltudta hitetni ,hogy ártatlan ,még a saját férjével is aki látta és tapasztalta is ,hogy valójába milyen nő .Az meg nagyon idegesített ,hogy nem veszik észre ,hogy nincs otthon a gyermek és még nem is erőltetik meg magukat a kereséssel ,hanem várják hogy haza menjen .Nagyon vártam hogy oda érjen a történet ,hogy megnőjenek a gyerekek ,most már nagyon szeretem ezeket a részeket ,mikor szívatják egymást ,érezni köztük a régi szeretetet ,ami a szívükbe megmaradt ,tudom mindig van egy gonosz szál is ,mert akkor nem lenne érdekes ,lapos lenne a történet ,de ez már nem zavar ,mert nem az Anyai nemtörődömségről szólnak már a további részek gondolom ,hanem a fiatalok versengéséről .Azért jó volt ez a morgolódás részemről ,mert hozzá kezdtem egy sorozathoz ,mondhatnám Ritától ,vigasztalódtam Ritával ,mert elkezdtem közbe nézni a Gó Princes Gót ,mikor mérges voltam ,eddig nem fogott meg ,de most már rájöttem mindkét sorozat ízére és így két legyet ütök egycsapásra !! Remélem nem haragszol meg rám ,hogy morcoskodtam egy kicsit ,de már ilyen vagyok én !! Nagyon várom a következő részeket ,jó hétvégét kívánok ,és igyekszem felvenni veled a versenyt !! Szeretettel Erzsébet !! :littlehearth: :x :-h

Kedves Erzsébet! Morogd csak ki magad nyugodtan! Ez egy olyan sorozat, amely alaposan
próbára teszi a "morgókánkat".

A hossza miatt alaposan előtanulmányoztam a sorit, ezért én már tudtam, hogy mire számítsak.
Igazából ettől rosszabbat vártam. Én még egyik jelenetnél sem mondtam azt, hogy ezt már nem
nagyon bírom elviselni, de még csak a 14. részig láttam a történetet. Mondjuk a sori fordítójaként,
ha tetszik, ha nem végig kell néznem. Én vagyok az egyetlen, aki nem szállhatok ki félúton. =))

Igen, a fiatalok nagyon-nagyon jól ellensúlyozzák a gonoszok gonoszkodásait. Annyira cukkerek!
Nagyon csípem őket!

A Go Princess Go-n nagyon sokat fogsz nevetni. A sori ékes példája annak, hogy a drámát és a humort
csodásan lehet ötvözni egymással.

Kellemes hétvégét! Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 18:19

Éva, köszi a videót! Megnéztem, és az jutott eszembe, hogy egy virágszirom kihímzése
legalább ötször akkora energia- és fonalfelhasználással jár, mintha sima tömött öltéssel
hímezték volna.

Dolores! Gyönyörű a fenti terítőd! De kár, hogy a másik nem látszik tisztán. Mi munka lehetett!
Kár, hogy itthon már nem értékeljük a kézimunkát annyira, mint régebben. Gondolom, így
lehet ez a világ többi táján is.

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 5. 18:24

Rita írta:
Igen, a fiatalok nagyon-nagyon jól ellensúlyozzák a gonoszok gonoszkodásait. Annyira cukkerek!
Nagyon csípem őket!


Én is imádom öket, sokat nevetek rajtuk.
A második eset különösen kedvemre való volt:
amikor előkerült a sodrófa, azután anya és lyánya
adtak a zaklatónak. =)) Na de utána hamar jött a
sírás-rívás: nem fogyott a gombóc.
Ez az ügyvéd megvédte saját érdekeit. :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 5. 18:38

Jó szórakozást kívánok a 13.-14. részhez!

Elérkeztünk a sori negyedéhez! De jó!

Ezek ketten!


Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (14/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 5. 18:42

Ritám, köszönöm az újabb két részt, máris nézem. 1. letöltő voltam. :littlehearth:
Ma direkt nem néztem semmi filmet, hogy ezt megnézhessem. ;)
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég