Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 9:17

nildiko írta:Kedves Rita Köszönöm szépen a fordítást.
Ma két részt sikerült megnéznem,így 3 részt láttam, eddig nagyon érdekes.
Online nézem, ha úgy adódik, akkor majd letöltök pár részt.
Szép estét kívánok.

Legyen szép boldog új éved, jó egészséged, ugyanezt kívánom családodnak a fórum minden tagjának.

Kedves Ildikó! Nagyon szívesen a fordítást! Örülök, hogy kihasználod az online nézhetőséget.
Nellinek hála, eggyel több lehetőség közül lehet választani.

Neked is Boldog Új Évet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 9:26

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám!
Egyvégtében fogyasztottam el a hét részt, és mégsem érzem magam jóllakottnak. ;) Eteti magát ez a sorozat a szemeimmel.
Végigolvastam a fórumot, látom mindenkit a csodaszínek bódítottak el. A kínaiak amúgy sem ismerik a szürke ötven árnyalatát, de itt különösen tobzódunk a látványba. És amit csak ők tudnak (szerintem az indiaiak és a thaiok se) ezek az erős, harsányan rikító színek egymást megszelídítik, és együtt bájossá, valahogy finoman elegánssá válnak.
A sok-sok mostoha megkeseríti az életünket, és kicsit félek is; ugye nem fogunk majd sírni :-ss (én nem láttam még a sorozatot, és a koreai változatát sem, így nem ismerem a történetet)
A főszereplő kislány arca nagyon szép. :)
Köszönöm szépen a feliratokat. :flower1:

Kedves Gyöngyi! Én azt is nagyon szeretem, ha a szemeimen keresztül fog meg egy sori.
Többek között a színei (mármint a képkockák színei) miatt imádtam a thai Full House-t.
Olyan szűrőket használtak a forgatás során, ami a sorozat adta élményt megduplázta.

Itt a történet mellett a tradíció, a formák, a szerkezetek, a színek is erősen hatnak rám.

Szerintem fogunk sírni is. De már most szeretem - a mai két részben fog ez igazán kijönni -
hogy az egyre kegyetlenebbé váló szereplők és cselekedeteik mellett, egyre erőteljesebben
jelen van a humor is. Hogy aztán meddig lesz egy így nem tudom, de remélem, nem megyünk
át nagyon sírósba.

Ha ilyet látok, azonnal rohannék oda:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 30. 9:57

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új két részt!
Én balga azt hittem, hogy a mostoha leállitja a fiát amikor terrorizálta az öccsét. Mit vár az ember egy pénzéhes nőtől? Hiába védi és kivételezik -talán – az apa az igazi fiával, ha nem tesz semmit ez ellen, ő sem különb a többinél.
Azt hiszem a sok titok és hazugság elég bonyolulttá fogja tenni egyik másik szereplő életét. :)
Nagyon birtam az eszmecserét a két fiútestvér között, miközben az apjukra vártak a Yun Kai tiszteletére rendezett búcsúebédkor. :)
„Az embernek meg kell dolgoznia a céljaiért. „ Hát igen, kiváncsi leszek hogyan fogja mindazt visszaadni anyucijának meg a bátyjának amivel évek alatt folyamatosan megbántották. Igy már mindjárt érthető az öltönyvásárlásos sztori is. :)) Tudta, hogy apját is totál megbotránkoztatja a színes öltönyeivel.
Hát Yu Xin-től a szőröm is feláll lassan a hátamon. Amit művelt szegény férjével és van képe ki is mondani amit gondol, megalázva szegény srácot. Az anyjával meg hugával történteket már meg sem emlitem a diplomaosztón. Nagyon birtam Guo Guo-t, ahogy kicselezte fényképkészitéskor a kedves nővért.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 10:14

Szia Ági! Én is még csak a 9. rész végéig láttam a történetet, szóval fogalmam sincs róla,
hogy mi fog történni a szereplőkkel, de azt gondolom, hogy a gonoszak a saját dugájukba
fognak dőlni. Nem hiszem, hogy Yun Kai vagy Yi Bei bosszút fog állni a saját sérelmei miatt.
Legalábbis reménykedem, hogy egyiket sem "gonoszítják" el a soriban. A sz@rkavarók
addig kavarnak majd, hogy a végén jó nagyot esnek majd abból a magasságból, ahová
felkavarták magukat.

A mai részekben elkezdenek durvulni a törtetők.... és még az elején tartunk...

Yu Xin férje azért nagyot hibázott abban, hogy gazdagnak állította be magát, hogy elvehesse
ezt a pénzsóvár nőt. Ha YX nem látja meg az étteremben, ki tudja meddig áltatta volna a
felségét az amerikai úttal, meg hogy majd később mutatja be a szüleinek. Jobban együtt
tudnék érezni vele, ha a házasságuk ideje alatt történt volna a csőd, de nem ez a helyzet.

És te láttál igaziból is olyan városképet, amit fentebb betettem!!! Még egy:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 30. 10:50

Rita írta:És te láttál igaziból is olyan városképet, amit fentebb betettem!!!

Szia Rita!

Pekingben csak a régi műemlék épületek maradtak meg a folyó mellett. Ezek is a császári palota különböző részein voltak. Igazi utcák, sajnos már az enyészeté lettek, a hutongok maradtak meg valamennyire eredeti formájukban, de nem viz mellett. Általában a tavaknál éttermek, szórakoztató központok épültek, voltak régi épületek is, de pl. az egyik helynél egy évvel azelőtt, mielőtt mi voltunk pezsgő éjszakai élet folyt, amikor mi elmentünk csend honolt...
Beteszek ismét pár képet ami talán szemlélteti milyen lehetett anno:

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Létezik Kinában egy olyan városka a hegyek között amiben megmaradtak a régi épületek, használják is. A szivem vérzik, mikor néha rábukkanok a neten.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 14:05

Gyönyörűek a képek Ági! És mennyit emel az értékükön, hogy saját magad készítetted.
Hosszú percekig lehet tanulmányozni egy fotót, minden részletre rácsodálkozni.

Még egy a soriból:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 14:25

Jó szórakozást kívánok a 8.-9. részekhez!

Az elfeledett emlékek kezdenek előtörni szereplőinkből:


Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. december 30. 14:32

Millio koszonet érte Rita kedves....és BUEK 2019 hozzon minden ,mindenbol a leges legjobbakat...Pusziii Anna...:)..
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. december 30. 14:42

Kedves Rita !

Köszi az uj sorozat forditását. az első 5 rész mgenézése után egy két gondolat.
Furcsa volt, hogy a nagymama több év után sem ismerte ki a kisebbik menyét, hogy milyen törtető és ezért mindenkin átgázol.
Mikor megtörténik a baleset és a kislány elveszik, az anyja hozzáállása..............nem kerestetjük a gyereket a rendőrségel csak belenyugszunk, hogy eltünt????????? Semmit nem teszek hogy megtalálják a gyerekemet, de a család se. Ez nem a régmult ez a 90-es évek vége.
Utána inkább pátyolgatunk egy idegen gyereket de, hogy a sajátunkal mi van nem is érdekes!!!.
Egy gyereket ugy vesz magához Zhuang Goo nevelő anyja mint ahogy mi találunk az utcán egy kismacskát, vagy kis kutyát és hazahozzuk.
Senkit nem érdekel csak ugy lehet élni bemondásra ki kinek a gyereke? Fura.
Tehát vannak a rosszak és a jók szokás szerint. Az első csapat a pénzért mindent a másik meg a mindenkit szeretek és mindent tolerálok csapat. Mindig ez a felállás de néha a jók azért kimondhatnák a valós tényeket mert számomra nem igazán szimpi, hogy mindig mindent megbocsátok. Igen megbocsátok de azért elmondom a véleményemet ha szükséges mert a mártirok..............tudjuk.
Na ettől függetlenül, majd nézem a folytatást.
Mind a két főszereplő szinész már láttam másban és szimpatikusak számomra.

Köszi mégegyszer és Boldog Új Éve Kivánok neked és az egész forumozó csapatnak.

:flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 30. 14:54

Boldogan viszem az újabb feliratokat, és ismételten Boldog Új Évet Mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2018. december 30. 14:57

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 8-9.rész feliratát!
Köszönöm szépen az egész éves munkádat! Nagyon Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 30. 14:58

Jajj de jó!
Már nézem is, köszönöm a két új részt! :-)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. december 30. 15:00

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket. :littlehearth:
A két főszereplő a kedvencem a nagynénivel együtt. Guo Guo és Yun Kai azért lett ilyen,mert csak saját magukra számíthattak hiába volt családjuk. Guo Guo-t a mostohaanyja kihasználja.Minden gondolata csak a saját lánya jóléte körül forog.Képes volt lemondani róla,saját maga is kimondta,hogy vigyázzanak az anyátlan-apátlan árvára.Sok mindent megtesz érte most is és később is.Ha Yi Bei anyja csak félig ilyen lett volna,már másabb lenne a történet.Érdekes azonban ,hogy Yun Xint sem fogadta teljesen el,mert ahogy mondta ,ezzel lemondott volna a saját lányáról. Yun Kai mostohája is jó anya,de csak a saját gyereke érdekeivel törődik. Yun Kait kiskorában a nagynéni védhette meg valamilyen szinten.Tetszettek Yun Kai szarkasztikus beszólásai.Apja is egy "érdekes" ember.Nem állt ki a fia mellett.Régebben én úgy gondoltam,hogy a két fiú apáról féltestvér,mert a báty anyjával már kapcsolatban volt Yun Kai anyja előtt.Nekem volt egy érzésem,hogy az üzlet felépítéséhez vette el Yun Kai anyját.Halála után pedig hazavitte a szeretőjét a gyerekével és elvette feleségül.A két fiú vezetékneve ugyanaz,de Yun Kai a törvényes első feleség gyermeke,mint tudjuk itt ez sokat számít.A családi vita és hatalmi harc miatt lett szerintem Yun Kai ügyvéd,hogy kikerüljön ebből a körből.A ruhaégetés és a zsebkendős jelenet után is nagyon sajnáltam. Yun Xin már gyerekként is borzasztó,felnőttként pedig még rosszabb.Valaki seprűt emlegetett ,én maradok a vaslapátnál.Egy pénzéhes,önző,törtető nő.A pénzhez ment feleségül és nem a férjéhez.Külföldi út nem a férj hiánya miatt volt,hanem a külföldi tanulás miatt.Sajnálom a férjét,hogy nem látta,hogy milyen.Igaz,a vagyoni helyzetet meg kellett volna beszélni.Lesz ez még majd cifrább.
További szép napot mindenkinek.Van egy kis időm gyorsan megnézem ezt a két részt. :)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. december 30. 15:16

Üdv.
Köszönöm szépen a 8-9.részek feliratait.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. december 30. 15:23

Szia Rita!

Gyors vagy mint a villám,köszönöm az újabb két részt és máris
nézem.Őszintén engem is nagyon bosszant pl.Yi Bei ahogy viselkedik
a mostohájával (annak ellenére,hogy az anyjának hiszi)
Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ő is legyen gonoszkodó és durva,
mint az "anya" és a "testvére",de hogy lepereg róla minden és úgy tesz
mintha nem érezne, hazugság,mert az ember nem ilyen,belül nagyon is
sérül és a mártíromság ugyanúgy kibillent a középpontból,mint a gonoszság.
Amikor az ember akaratlanul bánt meg mást megbocsájtható de itt akarattal
történik és folyamatosan.Ha magamat bántom,nem védem meg ugyanolyan
hatása van,mint ha mással teszem.Ezért is nem szinpatikus.Na de talán változik
majd ő is ahogy tapasztal és nem reagál így.Li Yun Kai-t nagyon bírom,ahogy
a mostoha anyját és "fivérét"kezeli.Nem érdeklik az apja elvárásai sem és
ezt nagyon ügyesen és finoman tudja csinálni.Van humora és őt is bántják,mint
Yi Beit,mégis nem a mártír szerepet választja :) Xin Hua is nagyon szinpatikus,de
a professzor sem egy határozott sőt nagyon is befolyásolható,mert ő is ismerte a
sógornőjét hiszen egy fedél alatt éltek,mégis őt hibáztatja,de a feleségét persze
nem,mert jobb szemet hunyni,hogy neki kényelmesebb legyen.Rá is kíváncsi
vagyok a jövőben hogy reagál a történésekre.Yu Xin pedig egy igazi szörnyeteg,
aki mindenkin átgázolva bármire képes,hogy elérje amit akar.

További szép napokat :x
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. december 30. 16:10

Kedves Rita! Köszönettel vittem az újabb két feliratot.

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 30. 18:30

Szia Rita!

Gou Gou nevelőanyja persze, hogy az igazi lánya felé hajlik, de kezd kicsit sok lenni ahogy védi azt. Még a ruha vásárlás kiderülése sem okozott nála semmi pozitivumot. Ha a lánya ott van, vagy szóba kerül, Gou Gou labdába sem rughat.
Végre Yu Xin elválik a férjétől, legalábbis remélem és ki tudja a hálóját vetni Li Yun Zhe-re, mert gondolom ő lesz a soros. Meg is érdemlik egymást. Vajon ki fog kitől tanulni egy kis továbbképzést másokon átgázolásból?
Az a jó, hogy nem tudok kukucskálni,mivel Nelli jóvoltából online nézem, amit nagyon köszönök neki!
Nagymama bekeményit, válaszként valószinűleg a menye is, de meglepett, hogy a férj se az ő oldalára állt.
Amit viszont a feleségének jó pontként könyvelek el: Nem tágit Yi Bei visszajövetelétől, igy egyenlőre Zhang Yu Xin-nek esélye sincs lányukká válni.
Szerencsére.
Milyen lesz a verseny, mi lesz a végeredmény, nagyon kiváncsi leszek majd.
Amint látom Yun Kai hű marad a szines zakójaihoz. :-)
Köszönöm Rita a feliratot! Peregnek itt az események ezerrel, jó kis sorozat!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. december 30. 18:41

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 8-9. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon jó két rész volt, párosunk jópofaisága tompítja azt egyre több gonoszságot ami szerepet kap.Nem is értem,hogy az ilyen angyali ártatlan emberek sohasem keményítenek be.Mindent ,lenyelnek eltűrnek?Én ezt nem értem.
Nagyon várom, hogy igazán hímzésre kerüljön a sor ismét, hihetetlen szépségeket láthatunk.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Kanamekun
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:44

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kanamekun » 2018. december 30. 21:13

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a 8.-9. részek magyar feliratát.

Lesz itt még bőven kalamajka, ahogy elnézem. Van egy kettő szereplő, akit meg tudnék simogatni egy cuki kis szívlapáttal. :D
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. december 30. 22:40

Szia Rita!
Hát amit az előző hsz-ben írtam csak erősödik bennem.Viszont most is
többször elhangzott a mostoha és Yi Bei barátnője szájából is,hogy ő
nem a lánya,csak magához vette,az hogy kiskorában nem akarta meghallani
és nem hitte el meg is értem,de most már igazán utána járhatna és egy teszt
ki is mutatja.A ruha égetés már tényleg több volt mint sok és még Xin Hua
segít is neki,hogy lakhat nála,de ő vágyik vissza a kínzójához.Itt eszembe jutott
hogy ezt a világot ahol élünk a jó és rossz közötti feszültség tarja fenn és ha
van egy erőszakos ember akkor kell lenni egy olyannak aki eltűri az erőszakot.
Ha viszont másképpen reagálna megváltozna minden,talán ezt is megtapasztaljuk.
Yu Xin pedig annyira romlott lány,hogy még nem is próbálja palástolni,pláne
hogy most veszélyben érzi magát.Nagyon durván megalázóan bánik a férjével.
Azt hiszem lesz itt feszültség bőven :-ss
Jó éjszakát O:-)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. december 30. 22:53

Köszönöm szépen Rita az 5 részt is. Sajnos már nem lehetett online megnézni, mert nagyon akadozott a lejátszás. Számítottam ám erre, ezért most két rész letöltöttem. Köszönöm, hogy fent van ez is, mert most aztán rághatnám a körmöm mi is történt.

Jó éjszakát kívánok nektek, valószínű én is lefekszem, mert elfáradtam.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. december 30. 23:22

Kedves Rita!
Megneztem az eddigi 9 epizodot,gyors vagy nagyon,megis alig varom a kovetkezo reszeket. ;) IGazad van a Ding felugyelo is beleillik az utalnivalok soraba.Nagyon aranyos szerintem is Kai es Bei,Olvastam a cicustol es Marcsitol,hogy hihetetlennek tartjak,hogy valaki mindig mindent megbocsasson.
Sajat peldamat tudom hozni,en is ilyen voltam sok-sok evig,de egyszer csak kicsordult a pohar es a sarkamra alltam.Na ezutan jott az,hogy "nagyon megvaltoztal",csak azert mert tovabb nem hallgattam a sok bantast,sertest a bekesseg kedveert.Szoval van ez igy az eletben is.
Kép
Boldog Uj Esztendot kivanok Mindnyajatoknak szeretettel :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 7:12

annamama írta:Millio koszonet érte Rita kedves....és BUEK 2019 hozzon minden ,mindenbol a leges legjobbakat...Pusziii Anna...:)..

Szia Anna! Neked is minden szépet és jók kívánok az új évre!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (9/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. december 31. 7:30

Szia Rita! Köszönöm szépen az újabb részek fordítását! Ezek is jó részek voltak mint az előzőek! :ymhug: WuYou-ra nagyon mérges voltam, ritka utálatos természete van, már kicsinek undok volt. Állandóan fel akar törni mint a gejzír, eddig nem sok sikerrel. Jó párost alkotnak Kay m.testvérével. WY anyja is kissé dilis. YB és Kay viszont már az elején a szívembe lopták magukat. És megint a legizgalmasabb pillanatban lett vége! :))
Köszönöm a munkádat, nagyon várom a folytatást! :littlehearth: :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 31. 7:31

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az uj sorozat forditását. az első 5 rész mgenézése után egy két gondolat.
Furcsa volt, hogy a nagymama több év után sem ismerte ki a kisebbik menyét, hogy milyen törtető és ezért mindenkin átgázol.
Mikor megtörténik a baleset és a kislány elveszik, az anyja hozzáállása..............nem kerestetjük a gyereket a rendőrségel csak belenyugszunk, hogy eltünt????????? Semmit nem teszek hogy megtalálják a gyerekemet, de a család se. Ez nem a régmult ez a 90-es évek vége.
Utána inkább pátyolgatunk egy idegen gyereket de, hogy a sajátunkal mi van nem is érdekes!!!.
Egy gyereket ugy vesz magához Zhuang Goo nevelő anyja mint ahogy mi találunk az utcán egy kismacskát, vagy kis kutyát és hazahozzuk.
Senkit nem érdekel csak ugy lehet élni bemondásra ki kinek a gyereke? Fura.
Tehát vannak a rosszak és a jók szokás szerint. Az első csapat a pénzért mindent a másik meg a mindenkit szeretek és mindent tolerálok csapat. Mindig ez a felállás de néha a jók azért kimondhatnák a valós tényeket mert számomra nem igazán szimpi, hogy mindig mindent megbocsátok. Igen megbocsátok de azért elmondom a véleményemet ha szükséges mert a mártirok..............tudjuk.
Na ettől függetlenül, majd nézem a folytatást.
Mind a két főszereplő szinész már láttam másban és szimpatikusak számomra.

Köszi mégegyszer és Boldog Új Éve Kivánok neked és az egész forumozó csapatnak.

Kedves Virág! Mindazok miatt, amiket leírtál érzem azt, hogy a Because of Meeting You-nak
koreai az alapja. A kínai sorozatokban kevesebb képtelenség történik, jobban a realitás
talaján állnak.

A holnapi részekben lehet majd látni, hogy YB eltűnése be volt jelentve, és egy alapítvány azóta
is keresi. Az más kérdés, hogy az apja számára csak most fog kiderülni, hogy az eltűnést nem
a saját városukban, hanem Jianglingben jelentették be, szóval újra előveszi a feleségét. Ez is
nonszensz, hogy egy apa ezekről nem tud.

A nagymama karaktere ugyanolyan irracionális tud lenni, mint egy koreai sorozatban. Össze-vissza
reagál, ahogy épp eszébe jut. Ő sem szimpatikus. Most megint az idősebb menye után sóhajtozik,
mert épp ő jutott eszébe....

Mondjuk én ezeken a drámákban előforduló nonszensz dolgokon már nem akadok fel. Maximum
csóválok egyet a fejemen, vagy megmosolygom.

Boldog Újévet Kívánok Neked és a családodnak is!

Kettejük közül legalább Yun Kai emlékszik::

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég