Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 21:32

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 6-7.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

@};- @};- @};- :D @};- @};- @};-
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. december 28. 21:33

Szia Rita! Köszönöm az eddigi részek fordítását! :littlehearth: :x Nagyon jó sorozat, nézeti magát nagyon. A szereplők is nagyon jók, gyerekek felnőttek egyaránt. De jó, hogy rátaláltál!!! :-bd :ymhug: Most, hogy megnéztem a lefordított részeket hiányérzetem van. Várom a folytatást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 21:36

Kanamekun írta:Kedves Rita!

Jöttem megköszönni a feliratokat. Kriszti súgott, hogy ez egy jó kis sorzat lesz. :) :x
Most állok majd neki a hatodik résznek. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a szereplők sorsa felnőttként.

Még egyszer köszönöm a feliratokat. :)

Kedves Kanamekun! Örülök, hogy Kriszti meg tudott győzni! Nekem is megsúgta, hogy nagyon
tetszik neki. :)) :))

Nagyon szívesen! Jó szórakozást a hatodik részhez!

Yu Xin gazdag férjről szőtt álmai szertefoszlóban (kicsit örültem):

Kép
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2018. december 28. 21:36

Szia Rita!

Köszönöm az újabb két rész feliratát. :) Egy baj van ezzel a sorozattal, nagyon-nagyon gyorsan elfogynak a feliratok. :D Vagy én vagyok nagyon mohó, vagy a történet olyan jó... De már most nagyon várom az újabb feliratokat. :flower1: Tudom, hogy nem veszed sürgetésnek, ezért merem leírni neked. Így legalább sodródsz a lendülettel, nem lesz időd azon tanakodni, hogy 56 részes. ;) És ami még jobb, most kiscsoportosan nézzük. Igaz, nem együtt filmezünk, de még így klikkesedve, hármasban is ki tudjuk beszélni a történéseket.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 21:42

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm az eddigi részek fordítását! :littlehearth: :x Nagyon jó sorozat, nézeti magát nagyon. A szereplők is nagyon jók, gyerekek felnőttek egyaránt. De jó, hogy rátaláltál!!! :-bd :ymhug: Most, hogy megnéztem a lefordított részeket hiányérzetem van. Várom a folytatást!

Szia Marika! Mondtam én Krisztinek, hogy ez a sori nálad nyerő lesz. Szerencsére így
is történt! Már most látni, hogy nagyon sok sz@rkavarás fog történni. Lesz kit
utálni legalább. =))
Én is nagyon várom, hogy a 8. rész fordítását befejezzem, és elkezdjem nézni a 9.-t.

Ha megint ügyes leszek, holnap után újabb két részt hozok!


Hogy ezek ketten milyen cukik!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 22:07

Kriszti007 írta:Szia Rita!

Köszönöm az újabb két rész feliratát. :) Egy baj van ezzel a sorozattal, nagyon-nagyon gyorsan elfogynak a feliratok. :D Vagy én vagyok nagyon mohó, vagy a történet olyan jó... De már most nagyon várom az újabb feliratokat. :flower1: Tudom, hogy nem veszed sürgetésnek, ezért merem leírni neked. Így legalább sodródsz a lendülettel, nem lesz időd azon tanakodni, hogy 56 részes. ;) És ami még jobb, most kiscsoportosan nézzük. Igaz, nem együtt filmezünk, de még így klikkesedve, hármasban is ki tudjuk beszélni a történéseket.

Szia Kriszti! Annyira boldogan olvasom a jó véleményeket! Szeretem tudni, hogy más is
ugyanazt látja egy sorozatban, amit én. Márpedig a Because of Meeting You nekem is
rettentően tetszik. Olyasmi ez a sori, mintha öt-hat évvel ezelőtt készült volna. Azok
sokkal jobban megragadtak bennünk, több év után sem nyilvánítottuk őket felejtősnek,
sőt még mindig belepillantunk néha. Van benne minden, ami egy klassz sorozat ismérve.

Már csak 49 rész van hátra! Sokkal jobb érzés, hogy 4-sel kezdődik az eleje nem 5-sel. :))

Most, hogy szünet van belehúzok, kihasználom az időt. Láthatáron újabb kettő!

Ez az asszony szereti Yi Beit, az látszik, de hogy egy kedves szót se tud mondani neki:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 29. 7:52

Sziasztok! Csak ahogy olvaslak benneteket is, fülig ér a szám, és annyira bírom a legjobb pillanatok kiragadását... :D =)) =)) "itt az ellenség"...
Jaj és milyen jól áll neki, hogy juszt másként öltözik, mint egy vitrigli ügyvéd :)) kíváncsi leszek tettek e be valami jó esetet is. :)) . Én is izgatottan várom a folytatást, és milyen jó, hogy szünet van, így jobban fognak fogyni a részek is és hamarosan azon kapjuk majd magunkat, hogy már megint a vége felé járunk... :)) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. december 29. 10:12

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az új részeket :x Látom ez a sorozat is azok között lesz
amit nagyon fogunk szeretni,hiszen már alig győzöm olvasni a hszek-et,amit ki nem
hagynék :) Annak is nagyon örültem,hogy utána néztetek a festménynek.Szeretem
ezeket a régi ázsiai festett képeket,van is belőlük foto gyűjteményem.Amit az
eddigi részekkel kapcsolatban írtatok egyet értek így nem ismétlem a gondolatokat
amik zajlottak bennem miközben néztem.Nem is tudtam,hogy a Jang Bo Ri a koreai
változat,pedig régen a szemem elé került és bele is néztem,de hosszú volt ahhoz,
hogy megnézzem fordítás nélkül,bár tetszett amit láttam.Most,hogy ezt fordítod
talán majd megnézem később,ha nem lesz mit nézzek ;)
Gyönyörű napot ma is :-h


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. december 29. 10:41

Kedves Ritám koszonom szépen az ujabb két feliratot én még nem nézzem veletek amit már most sajnálok csak becsuletel toltogetem a sorit már a 20 r is nálam van ..és olvaslak benneteket és olvaslak és olyan jo olvasni a kommenteket,Még a Jang Bo Ri bol is 9 rész van hátra ami nagyon nagyon nagyon jo sorozat Kim ji Hoon most mit irjak ...<3...és még sok más szereplot is ! Van akiket meg meg tudnák folytani egy kanál vizben az elso maga az ordog noi változata...:)... és az anyja mert ok egy pár !!!A második sem nagyon kulomb volt eddig ,de most fordult a kocka mert bárhogy is van de mindig gyoznie kell a legerosebb koteléknek ami ezen a foldon létezik de ez csak a megérzésem mert még van 9 vagy 10 rész,a harmadik egy igazi ripacs....minden szerepében amiben láttam ezt a karaktert kapja ,ugy nézz ki nem is olyan gonosz deeee.....még nem láttam az utolso 10 részt ennyit merek irni mert nehéz nekem most rola irnom hogy nehogy elrontsam a forumozo társaim izgalmas várakozását . Az elso részt már megnézztem irta valaki hogy a BoRiBoRi majdnem azonos véltozata ott a hanbok varrás a kozponti téma itt a kinai himzés mindketto csodálatosan szép a kézmuves technika remekei...az elso részbol nekem is az jott le hogy szinte mintha csak másolták volna de ez nem hiszem hogy igaz lesz mert a szinészek játéka a jo és a rossz ,a kedves éa a gonosz,az anyai szeretet egy gyerek felé amit nem is az a lány nevel fel és igazi anyai szeretettel nevel ,mint aki megszulte és mert aki megszulte már akkor sem szerette mikor a szive alatt hordta ,egy apa aki a világ legjobb apukája lenne de milyen harcot kell vivnia gyermekéért,egy anya aki mindent beválal az o leggesleg gonoszabb gyerekéért ártva ezzel mindenkinek....ezek már az elso részektol ott vannak.....Remélem mihamarabb csatlakozhatom hozzátok igaz a szilvesztert egy 5 éves fiatalemberel toltom mert tegnap bejelentette anyájáéknak hogy már pedig o Annimamával fog szilveszerezni tetszik nem tetszik ami azt jelenti hogy lesz mesecsatorna nézzés tetszik nemtetszik...:)...<3..de imádom mint KJHoont...:)...Boldog Uj Evet Kivánok Ritám és minden forumozo sorozat nézo társamnak....BUEK 2019... :ymparty:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. december 29. 12:09

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 6-7. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon helyesek a felnőtt szereplők is, és milyen a sors, secc-perc alatt összehozta a főbb résztvevőket. A nővér még borzasztóbb lett mint gyereknek.Szerintetek tudja, hogy a húga ahhoz a családhoz tartozik? Milyen érdekes, hogy vannak emberek akik minden helyzetben pozitívan látják az életet és mennyi ember a másik véglet, pedig az önző egoista fajta.Csak azt nem értem, hogy egy akkora gyerek, nem tudom 8-10 éves lehetett, hogyan tudta ezeket a dolgokat elkövetni már gyerekként.
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2018. december 29. 14:26

Köszönöm az újabb részeket! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2018. december 29. 14:27

Köszönöm az újabb részeket! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 29. 15:57

Na levadászva az utolsó rész, most már minden a helyén van.... :D :ymhug: :ymparty: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. december 29. 17:53

Kedves Rita,csak amulok-bamulok mit varazsoltal ide par nap alatt. ;) Elvittem mind a het epizodot,harmat meg is neztem,mindjart folytatom is."Eteti" magat,nagyon tetszik,foleg,hogy a hobbimhoz is kotheto az Aranyfonal Muhely.Nem tetszik a YB a"anyukaja"ki nem allhatom az onzo,torteto,masikon atgazolo embereket.Ugyanigy kiraz a hideg a Kai mostohajatol is.Na de nezem a jobbik oldalat,a nagynenit,az YB apukajat.
Koszonom az eddigi munkadat. :littlehearth: :-bd
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. december 29. 18:39

Kedves Rita! Köszönettel vittem az eddigi feliratokat. Ismét nagyon jó sorozatot találtál,erre számomra az a bizonyíték, hogy elkezdtem nézni és azt vettem észre, hogy a 10. résznél tartok. Most erőt vettem magamon és megvárom a feliratokat, mivel igen gyorsan haladsz talán kibírom. Most neki látok az olvasásnak kíváncsi vagyok ki-hogyan látta ez első részeket,mert van benne pár "égetnivaló" és közöttük akad férfi is.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. december 29. 21:13

Kedves Rita Köszönöm szépen a fordítást.
Ma két részt sikerült megnéznem,így 3 részt láttam, eddig nagyon érdekes.
Online nézem, ha úgy adódik, akkor majd letöltök pár részt.
Szép estét kívánok.

Legyen szép boldog új éved, jó egészséged, ugyanezt kívánom családodnak a fórum minden tagjának.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. december 29. 21:41

Sziasztok! Drága Ritám!
Egyvégtében fogyasztottam el a hét részt, és mégsem érzem magam jóllakottnak. ;) Eteti magát ez a sorozat a szemeimmel.
Végigolvastam a fórumot, látom mindenkit a csodaszínek bódítottak el. A kínaiak amúgy sem ismerik a szürke ötven árnyalatát, de itt különösen tobzódunk a látványba. És amit csak ők tudnak (szerintem az indiaiak és a thaiok se) ezek az erős, harsányan rikító színek egymást megszelídítik, és együtt bájossá, valahogy finoman elegánssá válnak.
A sok-sok mostoha megkeseríti az életünket, és kicsit félek is; ugye nem fogunk majd sírni :-ss (én nem láttam még a sorozatot, és a koreai változatát sem, így nem ismerem a történetet)
A főszereplő kislány arca nagyon szép. :)
Köszönöm szépen a feliratokat. :flower1:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 7:23

Kata58 írta:Sziasztok! Csak ahogy olvaslak benneteket is, fülig ér a szám, és annyira bírom a legjobb pillanatok kiragadását... :D =)) =)) "itt az ellenség"...
Jaj és milyen jól áll neki, hogy juszt másként öltözik, mint egy vitrigli ügyvéd :)) kíváncsi leszek tettek e be valami jó esetet is. :)) . Én is izgatottan várom a folytatást, és milyen jó, hogy szünet van, így jobban fognak fogyni a részek is és hamarosan azon kapjuk majd magunkat, hogy már megint a vége felé járunk... :))

Kata! Ma délután fogom kitenni a 8.-9. részt. A színes zakós idol-szerű ügyvédünk második
esetétől hanyatt vágódtam a nevetéstől. Hiába, na! Nagy város, nagy ügy, kis város, kis ügy!

Anyukának is hiányzik az első menye, amibe a második kezd belekergülni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 7:41

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az új részeket :x Látom ez a sorozat is azok között lesz
amit nagyon fogunk szeretni,hiszen már alig győzöm olvasni a hszek-et,amit ki nem
hagynék :) Annak is nagyon örültem,hogy utána néztetek a festménynek.Szeretem
ezeket a régi ázsiai festett képeket,van is belőlük foto gyűjteményem.Amit az
eddigi részekkel kapcsolatban írtatok egyet értek így nem ismétlem a gondolatokat
amik zajlottak bennem miközben néztem.Nem is tudtam,hogy a Jang Bo Ri a koreai
változat,pedig régen a szemem elé került és bele is néztem,de hosszú volt ahhoz,
hogy megnézzem fordítás nélkül,bár tetszett amit láttam.Most,hogy ezt fordítod
talán majd megnézem később,ha nem lesz mit nézzek ;)
Gyönyörű napot ma is :-h

Szia Cicus! Mivel nagyon szeretem Kim Ji Hoont, tudtam a Jang Boriról, de az 52 rész már akkor is
elborzasztott - erre fordítom az 56 részes verzióját... nooormáááliiis?. Emlékszem rá, hogy mennyire
sajnáltam, de nem sokat gondolkodtam rajta, kerestem valami mást. Ezzel a sorozattal is így tettem
volna, ha találtam volna másik hasonlóan jó de rövid sorit. Nem találtam, és annyira jól sikerült az
az utána olvasgatásom, hogy egyre nagyobb kedvet kaptam erre, a hossza ellenére. Mondom én, hogy
egy kedvcsináló ismertető, és a nézők pozitív véleménye mennyire sokat számít. Minden sorozatomnál
érzem. Itt kevesen kezdtünk együtt, de ahogy jöttek a hozzászólások, kedvet csináltunk azoknak,
akik addig csak minket olvastak. Egyre több a felirat letöltés és az online nézők száma, ami az én
fordítói kedvemre is nagyban kihat. :D :D :D

Yu Xin férje magának is köszönheti, hogy a felesége el akarja hagyni. A házasságuk előtt egy szót se
szólt arról, hogy az apja csődbe ment. Játszotta a gazdag fiút:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 7:57

Szia Anna! Ne sajnáld, hogy nem tartasz velünk, ha majd elkezded, hamar utol fogsz érni bennünket.
Bár, ahogy írtad, nagyon tetszik neked a Jang Bori szereplőstül történetestül, nem tudom, lesz-e kedved
azonnal belevágni ebbe. Ha nem lesz, azt is meg fogjuk érteni.

Amiket írtál a Jang Boriról, azokat olvastam a BoMY-val kapcsolatosan is. Mivel nem szeretem a koreai
sorozatok túlzó durvaságát, a szereplők kegyetlenkedéseit, bosszúszomjasságát, ezért annak nagyon
örültem, amikor arról olvastam, hogy a kínaiak lágyítottak, finomítottak a sorozaton. Egy kivételt azért
megemlítettek,és ez a mostoha nővér, de volt, aki az anyját is idesorolta. Na, majd meglátjuk!

Neked is Boldog Új Évet kívánok! Teljen nagyon jól a szilveszter Matyival!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 8:53

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 6-7. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon helyesek a felnőtt szereplők is, és milyen a sors, secc-perc alatt összehozta a főbb résztvevőket. A nővér még borzasztóbb lett mint gyereknek.Szerintetek tudja, hogy a húga ahhoz a családhoz tartozik? Milyen érdekes, hogy vannak emberek akik minden helyzetben pozitívan látják az életet és mennyi ember a másik véglet, pedig az önző egoista fajta.Csak azt nem értem, hogy egy akkora gyerek, nem tudom 8-10 éves lehetett, hogyan tudta ezeket a dolgokat elkövetni már gyerekként.
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)

Szia Marcsi! A "secc-perc"-ről jut eszembe, hogy mivel az ember tisztában van vele, hogy egy
56 részes sorozatot fordít, ezért mindig arra számítok, hogy egy lassabb folyású, lassan kibomló
történetet fogok látni, de NEM! Haladunk ezerrel, és ez annyira tetszik nekem. A mai két rész
is pörgős lesz.

A nővér nem tudja, hogy a mostoha húga azonos Yi Beijel, de sejtem, hogy hamarosan rá fog jönni.
A törtetéshez a nagy adag gonoszság mellett, jól fejlett megfigyelőképességre is szükség van, ő
pedig igyekszik mindent kifigyelni. Szörnyű egy lány!

Yu Xin és az anyja élete arról szólt, hogy a hitelezők ellen menekültek, és a pénztelenség miatt
nehezen éltek, nélkülöztek. Lehet, hogy ezek az élmények tették őt olyanná, amilyen most. De
hogy kell egy bizonyos hajlam is a törtetésre abban biztos vagyok. Yi Bei a nehéz körülmények
ellenére is megmaradt kedves, vidám, pozitív gondolkodású lánykának.

Neked is legyen szép napod!


Eddig ez a fiú nyugton volt, de a mai részekben megmutatja a számító, "kavarós" énjét is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 8:54

Orsix írta:Köszönöm az újabb részeket! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:

Nagyon szívesen!

%%- %%- :D %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 8:55

Kata58 írta:Na levadászva az utolsó rész, most már minden a helyén van.... :D


Örülök! :D %%- :D %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 9:01

boszorkany írta:Kedves Rita,csak amulok-bamulok mit varazsoltal ide par nap alatt. ;) Elvittem mind a het epizodot,harmat meg is neztem,mindjart folytatom is."Eteti" magat,nagyon tetszik,foleg,hogy a hobbimhoz is kotheto az Aranyfonal Muhely.Nem tetszik a YB a"anyukaja"ki nem allhatom az onzo,torteto,masikon atgazolo embereket.Ugyanigy kiraz a hideg a Kai mostohajatol is.Na de nezem a jobbik oldalat,a nagynenit,az YB apukajat.
Koszonom az eddigi munkadat. :littlehearth: :-bd

Kedves Éva! Igen! Rólad és Doloresről tudom, hogy nagyon szeret kézimunkázni, eszemben
is voltatok. Örömmel olvasom, hogy tetszik a sori! Remélem, végig így marad!

Akitől még kiráz a hideg, az Ding felügyelő! A gonoszokat segítő gonoszok talán rosszabbak
a pártfogoltjuktól is. Ez is hidegvérrel támogatja Yi Bei anyját. De a mai két részben hivatalosan
elkezdhetjük utálni YB mostoháját is. Nem véletlenül olyan a lánya, amilyen.

Nagyon szívesen!

Imádom a két fiatal civódását:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 9:09

MinGi írta:Kedves Rita! Köszönettel vittem az eddigi feliratokat. Ismét nagyon jó sorozatot találtál,erre számomra az a bizonyíték, hogy elkezdtem nézni és azt vettem észre, hogy a 10. résznél tartok. Most erőt vettem magamon és megvárom a feliratokat, mivel igen gyorsan haladsz talán kibírom. Most neki látok az olvasásnak kíváncsi vagyok ki-hogyan látta ez első részeket,mert van benne pár "égetnivaló" és közöttük akad férfi is.

Kedves Zsike! Végtelenül örültem, amikor azt írtad, hogy észre sem vetted, és máris a 10. résznél
tartottál. Ez számomra is azt bizonyítja, hogy jó kis sorozatot sikerült előhalásznom az AvistaZ mély
bugyraiból. :)) Ma hozom a 8.-t és a 9.-t is! Szerda estig nem állok le, kihasználva a szünetet.
Csütörtöktől suli, lassulás várható, de akkor is igyekezni fogok, lendületben kell maradnom, úgy
tudom igazán gyorsan végig csinálni ezt a sok részt.

Egyelőre mintha több lenne az égetni való ember a soriban. :)) Bosszantóak, de olyan jól kilehet
adni a fáradt gőzt rajtuk.

Mondom, hogy nagyon jól szórakozom rajtuk!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég