Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 20. 9:23

:)) :)) :)) szia Annuska, látom teljes gőzerővel párhuzamban /igaz teljesen fordítás nélkül/. De én már végigzongoráztam az egészet, és újra a az utóbbi aktuális részeket egész a 28.ig, így is alig bírok megállni. Mindkét apuka ennivalóan aranyos mennyire szereti a kislányát...és ja az a elveszejtéses pillanat..a kedves nagymamát a hazugságával meg tudtam volna fojtani. tudom ez még egy picit odább van de már nem tudtam visszatartani. Tegnap meg a Wish upon a Start -t néztem vissza, annyira jók az utolsó részek. :D :littlehearth: .
Ma nagyon várom az Entuenter befejező részét. fájdalmasan szép vége lesz. :littlehearth:
Ha megérkezik a felirat, meg itt vetem magam fejest ebbe a sorozatba.! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2019. január 20. 11:32

Kedves Rita!

Köszönöm szépen, hogy fordítod ezt a kedves sorozatot. szinkronban vagyok veled.

Üdv.: Mné/Marika
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:02

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 19-20.részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:14

Kata58 írta:végre ideértem...kezdeném azzal, hogy
ezt a pillanatot nagyon vártam, hogy végre ! JB apja is a megfelelő helyen legyen, a megfelelő időben és fontos dolgot halljon meg.
Spoiler: mutasd
Jó érzékkel rátapint a megfelelő kérdésre, de mint mindig az ifjú boszorkány mindig megjelenik. tényleg igaz a mondás, hogy addig ját a korsó a kútra...nagyon várom már ezt a pillanatot. A másik, durva volt, hogy képes lett volna lopással vádolni GG.-t csak hogy kiebrudalhattassa onnan, ne legyen többé vetélytárs. annyira elveteműlt, annyira csak ő és senki más, hogy mindenen és mindenkin átgázol, s közben adja az ártatlan naivát. Megjegyzem mindkét sori ezen a ponton bravúrosra csinálta talán túlságosan is. az ember azt gondolná nem könnyű megfomálni egy ilyen karaktert, de hát a jelek szerint....YK nagynénje is aranyos, megtudtunk a múltból egy szeletet. O:-) drukkolhatunk, hogy minden visszatérjen a rendes kerékvágásba. hadd győzzön az első szerelem. GG és YK vendéglői jelenete :)) szegény ügyvéd megint félreérthető helyzetbe került. De legalább kiderült YK számára is, hogy nem közömbös ő sem a lány számára. A buszos jelenetnél meg meg tudtam volna enni olyan kis harci kakas volt, még az utasoknak is tetszett. :)) és az a gondoskodás a padon. :)) .
végre találkoznak YK és nagynénje is, egyik legvárósabb pillanat volt, itt ez a sori egy kicsit jobban visszaadta, a koreai túl rövidre vette...de mindkét kislány egy über aranyos volt. :))
Na hagyok másokat is szóhoz jutni...

Szia Kata! Már nem csak Yi Bei apja, hanem a volt férj, az első meny is elkezdett gyanakodni.
Mindenki másra, de egyszer össze fog állni a kép.

YX sok területen veszít, és egyeseknek tele lesz vele a hócipője, de persze tudom, hogy nem
örülhetünk sokáig a vereségeinek.

Yun Kai, Guo Guo és Le Tong szerelme megingathatatlannak tűnik. Imádom, hogy nem édes
kettesünk, hanem édes hármasunk van! Remélem, az ő kapcsolatukba senki nem tud most már
belerondítani. Mondjuk YX-t nem is érdekli az ő szerelmük, sokkal jobban izgatja Yun Zhe
pálfordulása (a mai részben lesz látható).

Mindjárt teszem ki az újabb két részt!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:24

boszorkany írta:Kedves Rita!
Halas koszonetem a drukkodert es az ujabb feliratokert. :) Tegnap este mar meg is "ettem" mindet.Jokat nevettem a Kai-on,nagyon jo a karaktere.
A "noverket" egyaltalan nem sajnaltam a volt ferjetol valo felelmeert,megerdemli.Remelem a kislany megtudja majd ki az igazi apja.O is nagyon aranyos szereplo a tortenetben,mikor megfenyegette a nagymamajat GG miatt :D ,nagyon talpraesett cserfes lanyka.
Kulon koszonet jar a gyorsasagodert is.

Kedves Éva! Yun Kai egy cukipofa, és nagyon jó lesz, ha majd magához szelídíti
a kissé harcias GG-t. A mai részekben Le Tong már feltétlen YK párti, szóval részéről
nincs akadálya a frigynek. Nagyon édesek hármasban!

Nem tudom, hogy a kislány meg fogja-e tudni, ki az apja, de az apja meg fogja tudni,
ki a lánya, legalábbis ezt írta Anna és Kata.

Mindjárt lehet jönni az újabbakért!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:31

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 12-20.rész feliratát. :littlehearth:
Látom mást is megfertőzött ez a sorozat,amit nehezen lehet abbahagyni.
Én többedszerre nézem,mégsem unom.Igaz,a nagyon gonosz részeknél én már tekerni szoktam.A fő párosunk és a nagynéni mellett a kislány és a volt férj a kedvencem.Legszebb öröm a káröröm.Nagyon örülök,amikor a "kedves"volt feleségének adagolja az érzést.Alig várom,hogy eljussunk azokhoz a részekhez,ahol kiderülnek a turpisságok és a "kígyók" kezdik megkapni a megérdemelt büntetésüket. :D
További szép estét mindenkinek.

Kedves Ica! A mai részekben olyan jól váltakozott a gonosz és a boldog, illetve
romantikus jelenetek aránya, hogy ez számomra teljesen elfogadható. Jó lenne,
ha így maradna végig. Persze neked már lehet bizonyos részeket tovább tekerni,
mert többedszerre látod.

A volt férjtől kiráz a hideg. Nem a karaktertől, hanem a színésztől. Nem esik jól
ránéznem. Borzalmas az a vöröses hajszín is neki. De már látom, hogy meg fogom
kedvelni. Mindenütt ott van, ahol YX-ról adatokat gyűjthet. Én is nagyon várom
már a nagy lebukásokat!

Nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:32

Orsix írta:Köszönöm az újabb részeket.

Nagyon szívesen!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:43

f.ági írta:Szia Rita!
A lemaradásommal most nagyon jól jártam. Négy részt néztem egyszerre. Végre volt időm és nem a fáradság győzőtt éjfél felé, amikor nekikezdtem.
A legnagyobb mondhatni pozitiv csalódás volt - jó azért nem 100 %-osan pozitiv a nő még igy sem :-) - YK mostoha anyja. Jókat derültem a haspókságán. Lesz még ott is kalamajka, mert Gou Gou nevelőanyja sem arról hires, hogy a száját mindig be tudja fogni. Elég egy elszólás és ott is elindul a kombinálás, mint Yo Xin esetében.
Remélem Gou Gou apja nem hagyja abba az agyalást.
A kislány tünemény, hiába tudjuk ki az igazi anyja, a szókimondásával és az ezekhez tartozó reakcióival igazi gougou gyerek :-)
Remélem az anyjának okoz majd egy pillanatnyi lelkiismeret furdalást, ha meglátja. Többet nem is nézek ki belőle. Csodáltam az apját a lelkiereje miatt, amikor találkozott az exével, de nagyon jól állt neki.
YK humorát, szócsatáit az apjával nagyon birom. Végre van a családban egy szövetségese is, a visszatért nagynéni személyében.
De hogy megint hogy ért véget az utolsó rész! Kinéztem egy bunyót azért :-)
Gou Gou bekeményitett valamennyire a nővérével szemben, de azért még gyakorolnia kell, mert a jó lelkét még mindig megszorongatja az a kigyó. Bizom azért a nagymamában, hogy megmarad védelmezőnek.
Köszönöm Rita a előző kettőt és a mostaniakat is.

Szia Ági! YK anyja olyan furcsa nekem. Eddig sem tudtam hová tenni, most sem.
Törtető, a fiát helyezi mindig előtérbe, de nem látom azt a nagy gonoszságot már
rajta, mint amikor a fiúk kicsik voltak. Néha olyan együgyűnek tűnik számomra.

GG mostohája már az első napokban jól megbánja, hogy előre elkérte egy évi
fizetését. Jót röhögtem rajta. Mégsem annyira együgyű YK mostohája!

Igen, elszólja magát YX anyja, meg is lesz belőle a kalamajka.

Nagyon tetszik a guoguo gyerek megfogalmazásod! :D Hát igen, az ő esetében is
látszik, hogy mennyit számít a nevelés.

Yun Kai, az anyai nagynéni, GG és Le Tong nagyon erős szövetségesek lesznek, az már
biztos! Az apai nagynéni szerintem a magánélete rendezésével lesz elfoglalva.

Yun Kai és Yun Zhe nem zavarják egymás köreit. Nincs köztük konfliktus egyébként.
Ennek rendkívül örülök. Elég ide Yu Xin, nem kell több gonosz.

Nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:44

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 19-20. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ :-h
Marcsi :)

Szia Marcsi! nagyon szívesen!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 15:45

B.Marika írta:Ritám! Köszönöm az új részeket, kíváncsi vagyok nagyon!

Szia Marika! Nagyon szívesen!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 16:49

annamama írta:Kedves Rita megnézztem a két uj részt is már ...és tudom az igazi gyulolet és a jo mod féltési hadjárat igazán most indul be a gonos mostoha teso részérol GG irányába de beindul ám a volt férj és apuka mindent elsopro hadjárata is amivel bebizonyitsa és leleplezi minden hazugságát a volt feleségének és milyen brilliánsan ....mert o az egyetlen aki mindent tud ,aki minden félre érthetetlen bzonyitékot magáénak tudhat és mindig a megfelelo pillanatban elo is rukkol vele és minden alkalomal egyre mélyebre és fájdalmasabbra ut vele ,de ez a gonosz tyuk meg is érdemli deeee még erre nagyon sokat kell várnunk hogy oda keruljon az a bizonyos pont ahova kell !Kozben mert o mindent tud semmit nem felejtett el az után mikor találkozik az o gyonyoru kislányával azt a végtelen szeretetet iránta orom nézzni ,és mind ez titokban mert o lesz a Mister a harmadik apuka a kicsi lánynak ....stb...stb....stb...igaz azt nem tudom itt is igy lesz e mert én mindig a koreai verziohoz ugrok vissza,....hát én már megnézztem elore a 21-22 részt is ..tudom rossz szokás a kukucskálás de hát ez van ,nem tudom megállni kulonosen meg igy hogy ossze is hasonlitgatok de most is azt irom kár hogy annyi mindent kihagytak ...bár ki tudja ez igy is izgalmas ,érdekes jo sori...Békés éjszakát kivánok mindenkinek és várom a kovetkezo részek feliratait... :) :-h :-h :-h Anna..... :movingflower:

Kedves Anna! Kukucskálj csak nyugodtan, előtted már nem sok titok van. :)) Igen, nagyon
jól látszódik, hogy a volt férj szentül elhatározta, hogy megkeseríti a volt felesége életét.
Az meg megérdemli, úgyhogy hiba egy szál se.

Abban bízom még, hogy a Yu Xin elleni csatában GG-nak minimum két segítője lesz. Yun Kai,
és az első meny, aki máris gyanakszik dolgokra.

Yun Kai és Le Tong kapcsolata imádni való. Kíváncsi vagyok, milyen lesz az igazi apjához való
viszonya.

Nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 16:52

Kata58 írta::)) :)) :)) szia Annuska, látom teljes gőzerővel párhuzamban /igaz teljesen fordítás nélkül/. De én már végigzongoráztam az egészet, és újra a az utóbbi aktuális részeket egész a 28.ig, így is alig bírok megállni. Mindkét apuka ennivalóan aranyos mennyire szereti a kislányát...és ja az a elveszejtéses pillanat..a kedves nagymamát a hazugságával meg tudtam volna fojtani. tudom ez még egy picit odább van de már nem tudtam visszatartani...

Kata! GG mostohája nem mindig tudja tartani a száját, így akaratlanul ő is elárul
dolgokat. És nagyon rosszul esik neki, hogy a lánya megtagadja őt, hogy sehol nem
vallhatja be, hogy ő Yu Xin igazi anyja.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 16:53

Marika44 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen, hogy fordítod ezt a kedves sorozatot. szinkronban vagyok veled.

Üdv.: Mné/Marika

Szia Marika! Nagyon szívesen! Örülök, hogy velünk tartasz most is,
annak meg még jobban, hogy tetszik a sorozat!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 16:59

Jó szórakozást kívánok a 21.-22. részhez!

Ismét nagyon klassz részek jönnek! Végre kicsit kárörvendhetünk!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 20. 17:00

vittem elsőnek..köszönöm szépen! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2019. január 20. 17:07

Szia Rita

Köszönöm a 21-22. részek feliratát, elbambultam és csak a 4.letöltő lettem.
Megyek is nézni a kedvenc viperámat, és azt hiszem kicsit örvendeni fogok.
Már úgy értem kárörvendeni... :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. január 20. 17:08

Köszönöm az újabb részeket!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 17:08

Kata58 írta:vittem elsőnek..köszönöm szépen!


Gratulálok! Ügyes voltál!

:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 17:10

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönöm a 21-22. részek feliratát, elbambultam és csak a 4.letöltő lettem.
Megyek is nézni a kedvenc viperámat, és azt hiszem kicsit örvendeni fogok.
Már úgy értem kárörvendeni... :))

Szia Dolores! Nagyon szívesen! Jó lesz! Többször is égni fog a vipera, de ettől majd
azért jóval nagyobb égést várnék a végén! Kell egy jó kis méreg a májamnak! :))

@};- %%- :)) %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 20. 17:11

leo-leo írta:Köszönöm az újabb részeket!

Szívesen!

:flower1: :D :flower1:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 20. 17:23

Szia Rita!

Jajj de jóóó,hogy itt van a következő két rész :) Köszönöm szépen és máris nézem
pláne,hogy végre kap is a vipera,ahogy írod.Rá sem bírok nézni arra a bájolgó
képére amit az örökbefogadóinak mutat,arra meg főleg amit azok felé akik szerinte
az útjában vannak.Lassan az őrület jelei mutatkoznak rajta,de nem is lehet csodálkozni
ezen.
Szép estét Mindenkinek!
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 20. 18:10

Kedves Rita koszonom szépen az uj részeket,igazad van elotem már nincs titok csak ha esetleg valami ujat beletesznek.Igen jol gondoled GG nek lesz mindig segitsége és nem csak ketten de az igazi apukája is már itt az elobbi részekben is gyanakodik és hol innen hol onnan hall valamit ami az o gyanakvását erositi ,és bizony o lesz a harmadik ovo védo bástyája. volt a koreai feldolgozásban egy olyan jelenet hogy oromomben én is bizony pityeregtem.....mikor GG apukája megcsináltatta suttyumban a DNS tesztet és kijott a 99,99 %hogy ....és mikor aztán találkoztak és eloszor csak nézzték egymást mert mind ketten tudták már az eredmény ..hát erre a jelenetre nagyon kiváncsi leszek es elotte arra a sok hasonloságra mikor a kicsi lányát lássa akkor amikor a felnott GG csinál pontosan ugy egy mozdulatsort....stb...stb...és van még egy jelenet de ott BoRiBori és az én édes aranyos kis ugyvédem ...mikor hivatalosan bemutatják neki az elveszett kislánybol gyonyoru nagylánnyá not lányukat....nem tudom ezt a jelenetet is hányszor nézztem meg...na onnan aztán van elkullogás a gonosz novérének és van itt még egy mikor a Mister Apa is megkapja az eredményeket a kislányárol mert kinyomoz mindent én imádtam a kislány apukájának minden megmozdulását és igy még soha nem szoritottam senkinek hogy sikeruljon neki az aminek sikerulni kell !!!!!..és sikerult bizony ám...sikerult de mennyi mindenen keresztul....látod én láttam a koreai verziot de ugyan ugy drukolok itt nekik is ,fantasztikus jo sori ez is és ugyan ilyen fantasztikusan jo volt a koreai is ...és csak ujra irom nagyon hiányolom amiket kihagytak.....de ujra megnézzem a koreait ....ja és tudod mit felejtettem el a koreaiban Bi Dam a kislány amit GG nevel fel....nekem aki a Schilla által lett korea sorozat fuggo és ott pontosan BiDam miatt... :x ...igérem már csak nézzni fogom ezt a sorit és már nem is irok semmit csak ha szolsz hogy irhatok :) mert ha elkezdem nem tudom abbahagyni..... :-h :-h :-h :movingflower: ..Anna.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 20. 18:55

:)) :)) :)) ezek szerint amit én írtam annamama azt nem olvastad, szerintem még hosszabb és a mostanit még le sem írtam :)) :)) :))
Nyugodtan írj, én is párhuzamban nézem a koreait ezzel a sorival, és nem lehet betelni egyikkel sem! Nagyon jól alakítanak, most már azt mondom, kár, hogy egy két dolgot kihagynak..de legalább a koreaiban kiélvezzük, itt meg azt, amit itt játszik a mi kis angyalkánk! Édes, hogy minden férfiben az édesapját látja, és milyen jó lesz amikor teljesül a kívánsága, sőt mi több majd duplán :D :)) . Azt hiszem már megint előreszaladtam. V
Spoiler: mutasd
Viperánk megint akcióba lép, de hála Istennek, hibát hibára halmoz. Mi több egy időre el is kell hagyja a himzőműhelyt. egyébként vérlázító, hogy megtagadja saját anyját, ahelyett hogy bocsánatot kérne, és elmondaná az igazat. Nagyon jó volt, hogy sokkot kapott a felismeréstől, hűde nagyon vártam ezt a pillanatot..és persze GG. igazi apja meg is hallotta, innentől aztán egyre gyanakvóbb...Meglátszik majd, hogy mennyire figyelt anno a kilányára, hiszen felismer majd mozdulatokat! Édesek voltak a kórházban, de az még mindig nem derült ki hogy nem G. a vérszerinti anya, de mégis megvédte a kislányt> Ugyanakkor a saját anyja nem ismeri fel a lányát még mindig...ellene harcol, még mindig a másik sógornő a hibás...hihetetlen hogy még mindig itt tartunk..de ahogy fogynak a részek, majd lesz még részünk izgalomban pro kontra,
addig is meg lehet duplázni, meg akár kukucskálni, mert ugye megint egy olyan pillanatban van abbahagyva az adott rész hogy aish...de nagyon :)) :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 20. 18:58

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 21-22. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon sok szép, megható pillanat volt ami igazán ránk fért.
A kedvencem :
"Le Tong, ennyire szeretnél egy apukát?
Akkor keresek valakit, és holnap hozzá megyek, jó?
Minek keresgélnél? A holnap nekem is jó."
Imádtam ezt a mondatokat
Nem gondoltam volna, hogy kiderül a ruhacsere, de valóban okos és talpraesett GG.
Tetszett ahogy kijavította az elszakadt inget, remélem később rendben lesz és nem fotózott le olyat amit nem kellett volna.
Köszönöm szépen, igazán mosolyra fakasztó részek voltak.Marcsi :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 20. 19:15

Szia Rita!
Köszönöm a két részt! Hát ez már kellett a mi boldogságunkhoz szerintem :-)
Épp az jutott az eszembe, amikor Yun Zhi a koncert után a kertre nézett ki, hogy biztos azon tűnödik, nem fogja feladni a semmit a valamiért.
Nem fog egy olyan nő után futni,ha telefonál, aki nem előre viszi, úgy, mint a másik, akiben látja a felemelkedéshez vezető utat.
Na majd kiderül mi lesz ebből, de ott van még a volt férj is. Nagyon tetszik a srác hozzáállása a dolgokhoz, és hogy végre megkeményitette a szivét. Mi lesz még, ha kiderül van egy kislánya?
YK és GG kapcsolata is jó irányt vett, bár szerencsére a csipkelődések megmaradtak. :-) A kislány lekenyerezése pedig tökéletesen sikerült.
Mivel csak azokat a részeket töltöm le amiket nézek, igy szerencsémre nem tudok leselkedni. :-) De izgatja azért ezerrel a fantáziám :-)
Az első meny pedig szerencsére mindig jó időben van jó helyen, igy lassan csak összekombinálja a dolgokat.
Azt hittem a vérátömlesztésnél kiderül, hogy GG nem az igazi anya, de nem igy lett.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég