Because of Meeting You (online is nézhető)

schefi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019. január 23. 9:48

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: schefi » 2019. január 23. 11:34

Kedves Rita!
Még uj vagyok itt, de már többször is ellátogattam az oldaladra egy-egy film kapcsán mert érdekelt mások véleménye is. Szeretném elmondani mennyire örülök, hogy a te segítségeddel élvezhetem ezeket a csodás sorozatokat. Csak koreai és kínai filmeket nézek mert nagyon szeretem őket. Sajnos ezeket a sorozatokat sokszor elkezdi valaki fordítani azután feladja és nem fordít tovább ami főleg a kínai filmeknél jellelmző. Én csak online tudom nézni mert a letöltéshez nem értek. Köszönöm neked hogy Te nem adod fel és mindig bizhatunk abban hogy amit egyszer elkezdesz az be is fejezed, és persze lehetővé teszed az online nézhetőséget is. Üdvözlettel Schefi.
Botond
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. december 26. 15:04

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Botond » 2019. január 23. 16:45

Kedves Rita

köszönöm a javítást, meg tudtam nézni a 21. részt is! Egyébként úgy vagyok, mint az előttem szóló.
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. január 23. 17:49

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 21-22 rész feliratát! Nagyon jó sorozat!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 24. 5:46

Kedves Schefi! Üdvözöllek az első hozzászólásod alkalmából! Érezd jól magad közöttünk!

Már hét éve, hogy fordítok, és valóban elképzelhetetlen, hogy félbehagyjam a fordításomat,
mint ahogy az is, hogy ne adjam közre a felirataimat. Rejtegetni, jelszavazni, e-mailben
küldözgetni nem az én stílusom. Azért csinálom, hogy örömet okozzak vele, nézzék csak minél
többen.

Sajnálom, hogy nem tudsz letölteni, mert így azért kimaradsz pár sorozatból és filmből, mert
még nem mindegyik van feltöltve online. Egyébként ez egy kedves fordítótársam Nelli (bearbear)
érdeme, ő az, aki helyettem megcsinálja.

Jó nézelődést kívánok! Érezd otthon magad!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 24. 5:47

Kedves Gábor! Nagyon szívesen! Köszönöm szépen!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 24. 6:36

Kedves Rita!
Nagyon koszonom Neked az ujabb epizodok forditasat,elveztem nagyon a "bunko" ugyved meg a GG kettoset.Latvanynak is nagyon jok,a kicsi lany meg tovabbra is "ennivalo".:)
Eva
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2019. január 25. 19:02

Kedves Rita !

Köszi az ujabb részeket, megnéztem.
Továbbra is furcsa ez a sok őszintétlenség ennyit hazudozni....................miét nem lehet megmondani az igazat. Ki-kit véd meg.
A gyermekkel kapcsolatban sem mondja el az igazat miért?
Na mindegy ezt igy irták meg. :flower1: :flower1:
schefi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019. január 23. 9:48

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: schefi » 2019. január 27. 9:17

Kedves Rita!
Köszönöm kedves válaszod és mindenek előtt gyógyulást kívánok.
Végignéztem az eddig feltöltött 22 epizódot. Nagyon tetszik és izgatottan várom az ujabb részeket. Helyesek a fiatalok és nálam is kicsapta a biztosítékot a mostohanővér felháborító gonoszsága. Szerencsére a lány kezd felébredni csipkerózsika álmából és már nem hagyja eltaposni magát. Remélem később még erősebb lesz. Ami bíztató, hogy az édesapa kezd gyanakodni erre a hazug libára. Gondolom a gonoszok játszmájának még nincs vége, hiszen mindegyiknek valamilyen érdeke fűződik az igazság elrejtéséhez.
Köszönöm hogy láthatom. Üdvözlettel Éva.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 28. 6:09

Kedves Fórumozó Társaim! Egy hete és egy napja tettem ki az előző feliratokat, de nekem úgy tűnik, mintha
legalább két-három hét telt volna el azóta. A héten csak egy belső továbbképzés lesz, ami plusz elfoglaltsággal
fog járni, a jövő héten viszont szülői értekezlet és félévi értekezlet is lesz nálunk + a gyerekek jönnek haza.
A rá következő héten pedig farsang lesz. Ezen szeretnék leginkább túl lenni. Nagyon nem szeretem!

Ezek után viszont egy ideig nyugi lesz, és tudom hozni a szokásos (heti négy rész) adagot.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Jó szórakozást kívánok a 23.-24. részhez


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 28. 7:28

Drága Rita! De örülök, hogy jelentkeztél. Nem semmi napok lesznek előtted, de ami a legfontosabb és legörömtelibb, a gyerekek érkezése. Köszönöm hogy írtál, és kellemes időtöltést kívánok majd velük. :movingflower: . Tudom hogy ilyenkor félévkor és farsang közeledtével nagyon megszaporodik a tennivaló. Ne aggódj, nagyon hálásak vagyunk minden egyes rész érkezéséért. :littlehearth: Ezt a két részt is hálás szívvel vittem. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 28. 7:29

Ritám! Köszönöm az újabb részek fordítását! :littlehearth: :x
Kellemes hetet mindenkinek!
:flower1: :littlehearth: :flower1: %%- :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. január 28. 10:43

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új részeket :x A többi pedig jön ahogy majd
lesz időd rá.Nálunk újra szakad a hó,kíváncsi vagyok meddig fog
tartani.Na de most tél van és az ablakból igazán gyönyörű a táj :)
Gyönyörű napot!
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. január 28. 11:39

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 23-24.rész feliratát! Milyen jó, hogy nyugdíjas vagyok, így rögtön megtudom nézni ( meg előre többször :)
Nagyon jó sorozat! Az jutott eszembe, hogy Zhang Yu Xin játszó színésznő milyen jól alakítja a gonosz mostohanővér szerepét, úgy tudok haragudni rá, pedig tudom, hogy csak egy szerep.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 28. 13:22

Kedves Rita koszonom z uj részek feliratát remélem már jol vagy gyogyulj ...gyogyulj ..gyogyulj meg mi ráérunk ...Pusziii Anna...most jottem be az udvarol már második napja holésepro munkássá váltam itt olvad ma kulonosen ezerrel és áll a viz az udvaron mert a talaj még bizony nagyon fagyos és nekem a kedves szomszédon az egész tetojérol az udvarra engedi az olvadt havat kozvetlen a vizora mellé....tegnap volt egy kis eszmecserénk....mert engem sem cukorbol gyártottak ,de jovok haza ma és ujbol jo hogy nem ladikkal kellett bemennem...a hozzám vezeto csovet jo hangos izes gomori megjegyzésekel magyarul odébb kanyaritottam ...erre most perpillanat a járdára engedi az ereszcsatorna vizét onnan is kapok vissza de mégsem az egészet...tudod mert ok fiatalok és szlovákok pár éve vették meg a házat én meg vénecske magyar anyoka vagyok és egyedul de van egy fegyverem ami bizony csipos is tud lenni és csak juszt is magyarul beszél ......nem mintha nem értené hiszen a szulei is tudnak magyarul a felesége meg szinmagyar....de igaz a mondés hiába akarsz mindent megtenni a békességért mert a rossz szomszédság torok átok ...:)...mna most kicsit megkonnyebultem hogy kiadtam ezt magambol.....és lassan elkezdem nézzni a két uj részt amit ujbol hálásan koszonok....Anna...:)...
schefi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019. január 23. 9:48

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: schefi » 2019. január 28. 13:30

Kedves Rita!
Köszönöm a 23-24 részeket. Még csak a 23 részt néztem meg, de teljesen mellbevágó volt, hogy ez a szörnyeteg lány az édesanyját ilyen hazugsággal megvádolja. Van még ennél is lejjebb? Az anyát nem tudom sajnálni, mert ez már nem az anyai szeretet jele.
Üdvözlettel Éva
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. január 28. 13:58

Üdv.
Köszönöm szépen a 23-24.részek feliratait.
melinda1984
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:25

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: melinda1984 » 2019. január 28. 20:05

Szia Rita
Nagyon szépen köszönöm az újabb részek fordítását :) remélem jobban vagy már és már gyógyuló félben vagy :)
@};- @};- @};-
Igen mozgalmas napok várnak, de kívánom, mindegyik esemény jól sikerüljön, és pozitív pillanatokat is hoz a mindennapjaidba :)
szép estét :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 28. 21:05

Hát nem semmi ez a nő, hogy mivé fejlődött, az jutott róla eszembe, hogy elvégre a tanára is olyan...
Spoiler: mutasd
a mindenen és mindenkin átgázolás volt kitől tanulta. Na de ennyi ármányt és hazugságot összehordani..szörnyű eddig fordítás nélkül is háborogtam, mert sokat megért az ember a hanglejtésekből, jelenetből de aztán a fordítással tényleg kinyilt a bicska a zsebemben...ide egy jó ki parasztvenyigés seprű nem lenne elég. De hogy még az apát is sikerül elbizonytalanítani...még jó hogy az elnökasszony még tartja magát.
A kislány igazi apja meg rájön hogy övé a kislány...ő lett az ajándékapuka! :D ;) ;) annyira cuki volt az a kislány és annyira édes és éhes az apai szeretetre...Az anyukájának meg mennyire akar egy kedves társat-hát ahogy játszik, felnőtteket megszégyenítő! :x :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
apró jelekkel, de egyre közelednek egymáshoz, és közben a mostohaanya azért elejt egy két mondatot, ami a tanárnőben már felvillantotta a vészjelzőt. Ármányunk meg igyekszik mindentől megszabadulni ami Yibejtől származna...de már nem sokáig...de hogy az igazi anya nem érez rá hogy aki előtte áll a saját lánya, és az idegenbe kapaszkodik...égnek áll a hajam . Na és a férfiakat hogy az újja köré tudja csavarni...de nem eszik olyan forrón a kását, lassan majd kidőlnek a csontvázak a szekrényből, de addig még mennyi kárt fog még okozni jó pár helyen. :-ss :-ss x_x x_x A félreértések halmaza volt ez a két rész, de az is látszik hogy a két fiatalnak nem közömbösek egymásnak ! Ennivalóan aranyosak a civódásaik... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Örömmel és izgatottan várom majd a folytatást... :D :ymhug: :x :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 28. 21:12

kedves annamama, majd csináltasd meg velük az eresz csatornát...nem úsztathat el jó lenne ha lenne egy nagy gyűjtő, ami az értékes vizet megőrizhetné, hiszen lesz aszály is , de tény ilyenkor a járdára amikor fagyhat rendkívűl veszélyes, mert balesetkor meg esetleg téged vesznek elő ha a te ereszedről kifelé vezeted a vizet...csak az aggódás miatt írom hogy nehogy baj legyen...amúgy meg valóban van amit nem muszáj eltűrni.. ;) :ymhug: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:07

boszorkany írta:Kedves Rita!
Nagyon koszonom Neked az ujabb epizodok forditasat,elveztem nagyon a "bunko" ugyved meg a GG kettoset.Latvanynak is nagyon jok,a kicsi lany meg tovabbra is "ennivalo".:)
Eva

Kedves Éva! Nagyon szívesen! A tegnapi részekben túltengett Yu Xin. Annyira sok volt belőle,
és minden terve sikerült. Remélem, most az következik majd, hogy kicsit pofára is esik. Így
lenne igazságos. Jót tenne a lelkemnek.

Szép napot!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:13

virag1 írta:Kedves Rita !
Köszi az ujabb részeket, megnéztem.
Továbbra is furcsa ez a sok őszintétlenség ennyit hazudozni....................miét nem lehet megmondani az igazat. Ki-kit véd meg.
A gyermekkel kapcsolatban sem mondja el az igazat miért?
Na mindegy ezt igy irták meg. :flower1: :flower1:

Kedves Virág! Én most nem ezen vagyok kiakadva éppen, hanem azon, hogy mindenki
gyanakszik Yu Xinra, aztán meg mégis úgy táncolnak, ahogy ő fütyül....!!!!???? Mindenki
ennyire ostoba? Hányszor lebukott már. Hányszor kiderült, hogy aljasul hazudott. Erre
mégis minden úgy alakul, ahogy ő szeretné. Na, meg az a hülyeség, hogy ő mennyi mindent
megtett a Jin családnak, azok meg nem hajlandók lányukként tekinteni rá???? Nooormáááliis?

Szép napot!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (22/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:19

schefi írta:Kedves Rita!
Köszönöm kedves válaszod és mindenek előtt gyógyulást kívánok.
Végignéztem az eddig feltöltött 22 epizódot. Nagyon tetszik és izgatottan várom az ujabb részeket. Helyesek a fiatalok és nálam is kicsapta a biztosítékot a mostohanővér felháborító gonoszsága. Szerencsére a lány kezd felébredni csipkerózsika álmából és már nem hagyja eltaposni magát. Remélem később még erősebb lesz. Ami bíztató, hogy az édesapa kezd gyanakodni erre a hazug libára. Gondolom a gonoszok játszmájának még nincs vége, hiszen mindegyiknek valamilyen érdeke fűződik az igazság elrejtéséhez.
Köszönöm hogy láthatom. Üdvözlettel Éva.

Kedves Éva! Jól sejtetted, tényleg nincs vége a gonoszok játékának! Ezzel a két résszel
telítődtem is YX-nal. Most nagyon kívánnék egy kis romantikát, vagy egy jó kis viszont
bosszút, vagy jó nagy pofára esést YX-nak. Nehezen viselem, hogy töretlenül törtet előre.

Az édesapa is beadta a 24. rész végén a derekát sajnos. Előre félek, mi jön még!

Szép napot kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:20

B.Marika írta:Ritám! Köszönöm az újabb részek fordítását!
Kellemes hetet mindenkinek!

Nagyon szívesen, Marika! Neked is legyen szép heted!

%%- %%- %%- %%- :D :D :D :D %%- %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:23

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új részeket :x A többi pedig jön ahogy majd
lesz időd rá.Nálunk újra szakad a hó,kíváncsi vagyok meddig fog
tartani.Na de most tél van és az ablakból igazán gyönyörű a táj :)
Gyönyörű napot!

Szia Cicus! Nagyon szívesen! Nálunk is esett tegnap is, aztán napközben el is olvadt a nagyja.
A lányom párja drukkol egyedül, hogy mire jönnek még legyen hó, mert Angliában nem látott
még igazán nagy vastag hótakarót.

Szép napot!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13486
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:26

csip írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 23-24.rész feliratát! Milyen jó, hogy nyugdíjas vagyok, így rögtön megtudom nézni ( meg előre többször :)
Nagyon jó sorozat! Az jutott eszembe, hogy Zhang Yu Xin játszó színésznő milyen jól alakítja a gonosz mostohanővér szerepét, úgy tudok haragudni rá, pedig tudom, hogy csak egy szerep.

Kedves Csip! Igazad van, tényleg jól játszik a YX alakító színésznő! Remélem, nem fog befolyásolni,
ha más soriban meglátom.

Nagyon örülök, hogy tetszik a sori! Nagyon szívesen!

Szép napot kívánok!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég