The Sweet Girl (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 4. 5:02

Szia Ági!
Nagyon szívesen! Jól fogsz szórakozni már ezen a három részen is. Igazi jó kis karantén
sorozat ez!

És most megyek a szokott helyünkre olvasni. :D

Már az első részben elkezdődik valami a főhőseink között...

Kép
Avatar
jakabkne
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2017. augusztus 27. 12:08

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: jakabkne » 2020. május 4. 10:26

Kedves Rita!Már én is vágytam egy ki könnyed sorozatra,Köszönöm a feliratot és a letöltési lehetőséget.Jó munkát kívánok.A többiekkel egyetértve már hiányoztak az igényes fordításaid.Már töltöm is le és gyűjtögetem.Szeretettel üdvözöllek Csilla :-bd :x :ymapplause:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2020. május 4. 14:26

Köszi az uj sorozatod forditását annyi minden jót irtatok róla hogy ..........nézem és majd..................irok. :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 4. 14:30

Szia Csilla! Nagyon kedves vagy! Köszönöm szépen! Gyorsan fogom hozni a részeket,
szóval már nem kell sokat várni, hogy nézhesd!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. május 4. 14:34

Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked 1-2-3. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Spoiler: mutasd
Megnézve egy kicsit a másik varrodás sorozatra emlékeztetett, lágyan elegánsan lebegteti az elképesztő színű és anyagú textíliákat az udvaron a szél.
Helyes pasik felhozatala igen szép számban van, és hogy már az első 8 percben megcsodálhattunk Kris Sun felsőtestét. :littlehearth:
Most még nem tudom, hogyan tudja helyettesíteni az Lu igazgatónőt Villám,mivel nem egyszerű egy varroda működése, tervezés, anyagok, díszek stb összehangolása, de lehet, hogy kiderül, hogy nagy zsenivel van dolgunk.

Az biztos, hogy sok-sok gyönyörűségnek lehetünk tanúi, minden téren, és az csak ráadás, a humor is jelen van szépen.
köszönöm szépen, és kívánom neked Rita, hogy a megszakított pihenődet sok szép pillanat töltse meg. Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 4. 14:35

Szia Virág! Egyelőre még csak én írtam jót róla, de biztosan nemsokára megérkeznek
az első visszajelzések. Már várom nagyon!

Lehet, hogy neked túl könnyed lesz... De az is lehet, hogy nem... Hátha....

A főnök várja, hogy felöltöztessék. Minden reggel Lu Yiling öltözteti, de most épp eltűnt,
és a hasonmása is lelépett.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 4. 14:48

Szia Marcsi! Egyszerre írtunk! Pont most említettem Virágnak, hogy még nem érkezett visszajelzés,
erre a tiéd már itt is van!

Igen, engem is emlékeztet a másik varrodás sorira (Because of Meeting You), és itt is lesz majd verseny, és a
verseny során ármánykodás a konkurencia részéről. Bírom az ilyet egyébként.

Igen, azonnal három szépfiú is lett, ennyi is marad. Lesz vagy három szerelmi háromszög, sőt négyszög is.

Az, hogy Jui'er tudja-e helyettesíteni Lu Yilinget vagy nem, lebukik-e vagy sem... titok. Nem tudok spoiler nélkül
beszélni róla, ezért nem is mondok semmit. Nem szeretném elrontani a szórakozásotokat!

Nyilván Qin úr és a felesége a nagy riválisa Luo Yinrannak. Csupa jóindulat mindkettő. Jaj, de szeretem ezt a kort
és a stílusát.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 4. 17:09

:)) :)) :)) szia Rita, az utolsó mondatodon nevetek, meg a képen amit kitettél a csupa jóindulatról :)) :)) :)) :)) nekem valahogy nem az jön le a pillanatnyi képállás és színháttérből. De majd meglátjuk.
Én is köszönöm hogy újra együtt örülhetünk a főhösnönk ilyetén megpróbáltatásain és helytállásain a remek történet környezetén. Most fejeztük be a koreai változatot, vele együtt néztem vissza a Metinget is, mert annyira a szívemhez nőttek, erre itt a következő.. :D ;)
biztosan nagyon jó lesz, izgalmas lesz a lányok múltja is, ha az lesz amit sejtek, de nem spoilerkedem..vagy ha majd mégis, mindenképp abba teszem majd..hiszen a kibeszéléshez ez is hozzátartozik-
Míg ezeket írtam neked, már le is töltődött a 6o %-a, úgyhogy hamarosan kezdhetem is. Örülök hogy itthon maradhattál a karantén alatt, sőt ahogy látom pozitiv hozadéka is lett a dolgoknak, hiszen közben rátaláltál erre a történetre is. ;)
Kedves kis családodat üdvözlöm, és köszönöm a bájos kis képeket is!Na már csak pár kép és rakhatom össze a feliratot a filmmel!

további jó időt, kellemes időtöltést kívánok .. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
racznemagdi
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2016. június 7. 9:42

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: racznemagdi » 2020. május 4. 20:47

Köszönöm szépen, hogy bevállaltad a fordítását. Szerintem aranyos sorozat lesz. A srácot nemrég láttam az Ever Night-ban, de több olyan sorozatban is szerepel, ami kapott feliratot. És köszönöm a linket is, már le is szedtem a videókat hozzá.
^:)^ ^:)^ ^:)^
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 4. 22:17

Köszönöm szépen Rita, örülök a letöltési módnak is. Ez jobban beválik mint a mega. Bár már talán békét kötöttünk.
Jó éjt.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. május 5. 0:54

Szia Rita!
Már jó későre jár de most fejeztem be a 3.részt és gyorsan csak annyit írok,hogy imádom,
már magát a kort is amikor játszódik a ruhákat az épületeket a gyönyörű belső udvarokat
és persze a szereplőket is.Az undok és gonosz házaspár nem maradt ki itt sem,de bízom
benne,hogy megkapják amit érdemelnek.Egyszóval nagyon várom a többi részt is és a
kedvenceim között lesz ez is.Most pedig megyek is aludni,jó éjszakát O:-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 6:11

Szia Kata! Az első három részben még nem annyira undok Qin úr és Qin asszony, de aztán bőven kapunk
belőlük. Az is később derül majd ki, mekkora kretén a fiuk.

Igen, láttam, hogy fordítják a Come, Jang Bo Ri-t.

Én is nagyon örülök, hogy újra jelentkeztem fordítással. Hiányzott a traccsparti. :))

Jó szórakozást a sorozathoz! Gyakran jövök az újabb részekkel!

A varróműhely:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 6:17

racznemagdi írta:Köszönöm szépen, hogy bevállaltad a fordítását. Szerintem aranyos sorozat lesz. A srácot nemrég láttam az Ever Night-ban, de több olyan sorozatban is szerepel, ami kapott feliratot. És köszönöm a linket is, már le is szedtem a videókat hozzá.
^:)^ ^:)^ ^:)^

Nagyon szívesen! Igen, én is utánanéztem, hogy mely sorozatokban szerepelt eddig Kris Sun.
Talán azért lehet az itteni szereplése más, mint a többi, hogy itt sokat bolondozik is. Erről az
oldaláról még talán kevesen ismerik. :D

Minden résszel egyre jobban azt éreztem, mennyire passzol a két főszereplő:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 6:19

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita, örülök a letöltési módnak is. Ez jobban beválik mint a mega. Bár már talán békét kötöttünk.
Jó éjt.

Nagyon szívesen, Ildikó! Már annyira nincs helyem a megán, hogy mást kellett keresnem.
Sajnos itt csak 10GB áll rendelkezésre, de jó kicsire átkonvertáltam a videókat, hogy
beleférjek a keretbe. :D

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 6:30

cicus írta:Szia Rita!
Már jó későre jár de most fejeztem be a 3.részt és gyorsan csak annyit írok,hogy imádom,
már magát a kort is amikor játszódik a ruhákat az épületeket a gyönyörű belső udvarokat
és persze a szereplőket is.Az undok és gonosz házaspár nem maradt ki itt sem,de bízom
benne,hogy megkapják amit érdemelnek.Egyszóval nagyon várom a többi részt is és a
kedvenceim között lesz ez is.Most pedig megyek is aludni,jó éjszakát O:-)


Szia Cicus! Tudtam, hogy tetszeni fog! Nagyon örülök neki!

Én is annyira szeretem a kor hangulatát, meg úgy mindenét. Az operatőr meg valamilyen
filtert tehetett a kamerájára, amivel még fokozza is a hatást.

Jó munkát végzett az, aki összeválogatta a szereplőket. Egy gyenge láncszem sincs köztük,
és ez annyira sokat tesz hozzá a végeredményhez.

Ma délután is jön két rész!

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2020. május 5. 15:27

Szia Rita

Megnéztem a feliratozott három részt. Vegyes érzésékkel néztem, mert
Jui'er villám kisasszony valahogy nem nyerte el a tetszésemet. #:-s
Hebrencs, szeles viselkedése, hogy fogja felkelteni a figyelmét a főtervező-és
főszabász ( karót nyelt ) mester úrnak ?
De most komolyan: miért kell minden férfi előtt " hasra " esni ? Hol marad a
női méltóság? Mindenestre egy dologban nagyon tehetséges: a saját zsebre
történő kiszállításban, igaz az egyik ruha a bordélyban kötött ki. :))
... és akkor még ő van megsértődve, ha büntetést kap, és megszűnik a mellékes
jövedelem.
Jót nevettem amikor Jui'er levette a méretet a mester úrról: szerintem abból
csak egy jól szabott slafrok lesz ( by: nagyanyám ).
A főszabász komolyan gondolkodik, hogy tudja megtartani ezt a remek munkaerőt. =))

Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok a folytatásra. köszönöm a fordítását. :)

@};- @};- @};-
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 3/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 16:43

Szia Dolores! Elfogadom a panaszodat Jui'errel kapcsolatban, mert a MyDramaListen is volt egy-két ember, aki
nem kedvelte a színésznő játékát. Szerintük sokszor gyerekes. Szóval megértelek, de nem tudok osztozni a
véleményedben, mert én bírom - ha jól alakítják - az ilyen karaktert, Engem emlékeztet Go Mi Namra a
You're Beautifulból. Az ő gyerekes viselkedését is imádtam, mert Park Shin Hye zseniálisan oldotta meg. Később
Ju'er komolyodik, míg Yinran "oldódik".

A kavarodás azért történt, mert Jui'er nem tud olvasni. Az a szerencséje, hogy Yinran azt hiszi, nála van a
Divatkönyv második kötete, így esze ágába sincs kirúgni. :))

Azonnal teszem ki az újabb két részt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 17:04

Meghoztam a 4.-5. részt is! Jó szórakozást kívánok!

Na, ezek ketten is...!


Kép
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: szeva » 2020. május 5. 17:15

Kedves Rita! Köszönettel vittem az eddigi feliratokat! Hozzászólásokat olvasva jó kis sorozatot találtál!
Örülök,hogy a Te fordításoddal nézhetem! :movingflower: További szép hetet kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 18:28

Kedves Éva! Köszönöm szépen, és nagyon szívesen! Én már végignéztem, és nekem nagyon tetszett,
ezért is merem remélni, hogy azoknak, akik szeretik a humort, a bolondozást a romantikát, szintén
nem fog csalódást okozni.

Holnap után újabb két résszel jövök!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. május 5. 18:56

Szia Rita!
Köszönöm az újabb 2 részt,már nézem is :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 5. 19:00

:D :x ;) :-bd :-h
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2020. május 5. 19:17

Köszönöm sz ujabb részeket.
Eddig tetszik bár nekem is néha fárasztó hogy egy lány miért olyan vidámnak eljátszott hebrencs minden lében kanál és nem csak ebben a sorozatban.( néha kicsit tuljátszák ezt a szerepet, mert ugy gondolják ez vicces?? Mert nekem nem igazán jön be.)
Persze itt tudni hogy miért csinálja, igy el tudtam mfogadni és tul léptem rajta.
Karótnyelt főszereplőnk nagyon jól alakit már láttam másban és abban is tetszett figyelem hogyan fog megváltozni.
:flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 6. 7:49

Kedves Virág! Nagyon szívesen! Ami nagyon jó ebben a sorozatban, hogy nagyon hamar túl tudunk lépni
a hebrencsségen, mert a poénos-humoros dolgok mellett, mondanivalója is van a sorozatnak. Ahogy haladunk
előre, látni fogjátok, hogy több szálon is fut a történet, amiket aztán majd szépen le is zárnak. És a viccessége
és látszat komolytalansága ellenére, nagyon is jól kidolgozottak a romantikus szálak benne... merthogy több
is van, és most nem a szerelmi három- meg négyszögről beszélek, hanem azokról, amik a végén maradandónak
bizonyulnak. :D

Holnap jövök az újabb két résszel!


Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2020. május 6. 11:24

Sziasztok! Ritám, nagyon szépen köszönöm a negyedik-ötödik részek fordítását. Csodaszépek a képek, giffek a forumon. Tüneményes ez sorozat! :flower1:

Spoiler: mutasd
Gratulálok a gyönyörű, mosolygós Lily babához! :littlehearth: Nagyon örülök a boldogságodnak. :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég