The Sweet Girl (online is nézhető)

Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: mara55 » 2020. május 6. 18:05

Köszönöm szépen a fordítást, köszönöm az első 5 részt !
Külön köszönet a videókért ! ^:)^
Volt már, hogy eloldalogtam , egy-egy sorozat nézéstől, mert nem boldogultam a videók letöltésével . x_x
(Nem itt nálatok :) ) Itt sok segítséget kaptam a letöltéshez tőletek ,és ezért is külön hálás vagyok !
:movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 7. 7:10

Drága Rita, végre hogy van újra gépem, itt most gyorsan le is töltöttem a két újabb részt is amit ezúttal köszönök! Nekem tetszik a kezdeti csetlés botlás, hiszen akaratán kívül cseppent ebbe a helyzetbe, de ügyesen és egyre ügyesebben lavíroz.
Spoiler: mutasd
Nocsak nem is volt rossz az első benyomásom a képek alapján, már ami a gonosz házaspárt illeti, de abból is inkább az asszony.. nem semmi. Gyorsan akart pontot tenni az ügy végére, de nem eszik olyan forrón a kását! :))
:))
Na megyek, irány a konyha! :x :ymhug: ~o)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 7. 12:14

szilagyongyi írta:Sziasztok! Ritám, nagyon szépen köszönöm a negyedik-ötödik részek fordítását. Csodaszépek a képek, giffek a forumon. Tüneményes ez sorozat! :flower1:

Spoiler: mutasd
Gratulálok a gyönyörű, mosolygós Lily babához! :littlehearth: Nagyon örülök a boldogságodnak. :littlehearth:

Szia Gyöngyi! Köszönöm szépen! :x

Nagyon szívesen a fordítást! A mai részeken nagyon-nagyon sokat nevettem fordítás közben is.

A kakasok elkezdik a végéig tartó kakaskodásukat:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 7. 12:18

mara55 írta:Köszönöm szépen a fordítást, köszönöm az első 5 részt !
Külön köszönet a videókért ! ^:)^
Volt már, hogy eloldalogtam , egy-egy sorozat nézéstől, mert nem boldogultam a videók letöltésével . x_x
(Nem itt nálatok :) ) Itt sok segítséget kaptam a letöltéshez tőletek ,és ezért is külön hálás vagyok !
:movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nagyon szívesen! Nelli teszi fel a videára a sorozatokat. Én is hálás vagyok érte.

Mindent nagyon szívesen! Este újabb két résszel várlak benneteket!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 5/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 7. 12:25

Kata58 írta:Drága Rita, végre hogy van újra gépem, itt most gyorsan le is töltöttem a két újabb részt is amit ezúttal köszönök! Nekem tetszik a kezdeti csetlés botlás, hiszen akaratán kívül cseppent ebbe a helyzetbe, de ügyesen és egyre ügyesebben lavíroz.
Spoiler: mutasd
Nocsak nem is volt rossz az első benyomásom a képek alapján, már ami a gonosz házaspárt illeti, de abból is inkább az asszony.. nem semmi. Gyorsan akart pontot tenni az ügy végére, de nem eszik olyan forrón a kását! :))
:))
Na megyek, irány a konyha! :x :ymhug: ~o)


Szia Kata! De jó, hogy új géped van! Használd egészséggel!

Gonosz ott a férj is! Csak azt nézik, hogy tudnák kigolyózni Luo Yinrant az üzleti életből.

Jui'erben bele fog tanulni a munkájába, de addig...! Fogunk sokat nevetni rajta is.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 7. 17:27

Meghoztam a 6.-7. részek magyar feliratát is! Jó szórakozást kívánok!

Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 7. 18:41

Köszönöm szépen az újabb részeket, megyek is értük... :x :littlehearth: :ymhug:
viszont SOS nem tudok rendesen belépni a DA-ra és az Az Avista sincs jóban megint nem tudom mit akar...
Az igazgatótanács regisztrációt és bejelentkezést igényel az új hozzászólások megtekintéséhez az utolsó látogatása óta. ezt írja ki a marhája...a DA-n
azért az jó hogy egy terra + m lett most hirtelen... ;)
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: annamama » 2020. május 7. 19:36

Kedves Ritánk koszonom az ujabb részek feliratait,ma este én is elkezdem nézzni ,csak még kicsit szátnézek mi ujság a nagyvilágban,...:)...Most keveredtem be az udvarol,nálunk most hosszu hétvége jon gondoltam én balga milyen jo akkor hurrá filmezhetek 1000- rel,erre ma bejelenteték a fiatalabak ... holnap szalonnasutés ,és ok bizony grillezni is fognak és Matyit kitudja hányszor kell majd lerimánkodni a diofárol.......na ennyit a filmezésrol ...:)...de rovidek a részek igy ma ,most lassan elkezdem és johet mind a 7 rész egymás után......Pihenteto szép hétvégét kivánok Neked is és nekunk is.. :movingflower: :littlehearth: :movingflower: Anna...:)..
Avatar
DoramaLove
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2018. június 4. 8:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: DoramaLove » 2020. május 7. 22:59

Köszönöm szépen kedve RITA ! Szerettem volna már egy vidám sorozatot,miközben töltögetem a kínai gyönyörűséges ám igen hosszú sorozatokat,bár a feliratok sajnos vékonyka apró betűsek kissé vaksi vagyok B-) ^:)^ :flower1: :-bd
:-bd :littlehearth: Zsuzsi
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2020. május 7. 23:34

Köszönöm szépen :x örülök hogy újra forditasz. Sok sikert a nagymamasághoz. Az unokák nekem olyanok mint az elemek folyamatosan feltöltenek. :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 4:47

Kata58 írta:Köszönöm szépen az újabb részeket, megyek is értük... :x :littlehearth: :ymhug:
viszont SOS nem tudok rendesen belépni a DA-ra és az Az Avista sincs jóban megint nem tudom mit akar...
Az igazgatótanács regisztrációt és bejelentkezést igényel az új hozzászólások megtekintéséhez az utolsó látogatása óta. ezt írja ki a marhája...a DA-n
azért az jó hogy egy terra + m lett most hirtelen... ;)

Nagyon szívesen, Kata! Többen nem tudnak belépni a D-A-ra, én se, de én nem is akarok,
ezért nem foglalkoztam vele eddig. Viszont valamelyik fb csoportban azt írták, hogy az a
megoldás, ha a cookiekat kitörlöd az előzményekből. Nem tudom, hogy kell, de ha a fb-on
valamelyik csopiban megkérdezed, válaszolni fognak neked.

Az avistazzal nekem nincs problémám, abban nem tudok segíteni. Valószínűleg csak átmeneti
gond lehet.

Nagyon röhögtem! Luo Yinran mindent bevet, hogy megkapja a Divatkönyv második kötetét:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 5:03

annamama írta:Kedves Ritánk koszonom az ujabb részek feliratait,ma este én is elkezdem nézzni ,csak még kicsit szátnézek mi ujság a nagyvilágban,...:)...Most keveredtem be az udvarol,nálunk most hosszu hétvége jon gondoltam én balga milyen jo akkor hurrá filmezhetek 1000- rel,erre ma bejelenteték a fiatalabak ... holnap szalonnasutés ,és ok bizony grillezni is fognak és Matyit kitudja hányszor kell majd lerimánkodni a diofárol.......na ennyit a filmezésrol ...:)...de rovidek a részek igy ma ,most lassan elkezdem és johet mind a 7 rész egymás után......Pihenteto szép hétvégét kivánok Neked is és nekunk is.. :movingflower: :littlehearth: :movingflower: Anna...:)..

Kedves Anna! Jót mosolyogtam azon, hogy "szép lassan" elkezded nézni a sorit. Nem biztos, hogy
tudod tartani a lassú tempót. Be fog szippantani, készülj föl. :D

Jó régen beszéltünk Matyiról. Mennyi idős már? Nagyon jó időt jósolnak egész hétvégére, jó lesz
kicsit sütögetni. Matyi meg hadd másszon egy kicsit a diófára. :D

Jó családi bulizást kívánok! És jó szórakozást az első hét részhez!

Közben nekem is megszületett az első unokám. Tegnap volt 5 hetes.
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 5:17

DoramaLove írta:Köszönöm szépen kedve RITA ! Szerettem volna már egy vidám sorozatot,miközben töltögetem a kínai gyönyörűséges ám igen hosszú sorozatokat,bár a feliratok sajnos vékonyka apró betűsek kissé vaksi vagyok B-) ^:)^ :flower1: :-bd

Nagyon szívesen, Zsuzsi!

Ha VLC lejátszód van, akkor tudsz a betűnagyságon állítani.

Beindítasz egy videót, majd megállítod. A legfelső sorban találsz egy olyan fület, hogy "Eszközök"
ráklikkelsz, majd a legördülő ablakban --> "Beállítások" -> "Feliratok és OSD" -> Betűméret

Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 5:24

Jóbi Éva írta:Köszönöm szépen :x örülök hogy újra forditasz. Sok sikert a nagymamasághoz. Az unokák nekem olyanok mint az elemek folyamatosan feltöltenek. :flower1: :flower1: :flower1:

Nagyon szívesen, Éva! Köszönöm szépen!

Arra nagyon jó a karantén, hogy sokat láthassam az unokámat. Amikor épp egy kis ideje van a
lányomnak, élőzünk egyet. De hogy mikor utazhatok Angliába, hogy élőben is lássam, arról
fogalmam sincs. De ebbe most nem gondolok bele.

Fentebb tettem be képet annamama hozzászólásánál.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 8. 10:12

Sziasztok! Gyönyörű napsütéses idő van itt, A székely hegyeken meg havazott. Holnaputánra 28 fokot igérnek aztán 14-et. Most komolyan...ilyen kergebirka időt a hatalmas szelekkel. Na mindegy, úgysem megyünk sehova..csak éppen fél órája keltem fel akkorát aludtam.
A DA nem javult..A Windos frissitéssel jött be ez a gond!
Kicsi unoka tényleg szemlátomást nől, és milyen édesen alszik. :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Jó volt ez a két rész is, még este megnéztem mégis..mert mára akartam tartalékolni pihenésképpen :D ;) .
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. május 8. 19:50

Szia Rita!
Köszönöm szépen az új részeket,persze meg is néztem és jókat nevettem rajta :)
Most kiderült,hogy csere történt és már nagyon kíváncsi vagyok tényleg megölték-e
az igazgatót.
Gratulálok a tündéri kis unokádhoz,láttam a fotóját nagyon aranyos baba és a neve
is nagyon tetszik.Ilyenkor jön rá az ember,hogy miért is nagyon jó az internet. :)
Azért reméljük hamarosan látni is fogod személyesen.
Gyönyörű hétvégét :-h
ilona1959
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. január 14. 17:58

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: ilona1959 » 2020. május 8. 21:48

Nagyon szépen köszönöm tagja lehetek ennek az oldalnak.Kedves Rita köszönöm a szép fordítást, nagyon élvezem ezt a kis bolondos filmet.Nagyon jó esténként egy kis vidámság a nehéz munka után.Örömmel nézem a többi részt amit felteszel.Elnézést kérek de nem tudtam fotómat feltenni az oldalra , remélem legközelebb sikerül. Üdvözlettel Ilona
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 9. 18:11

Kata58 írta:Sziasztok! Gyönyörű napsütéses idő van itt, A székely hegyeken meg havazott. Holnaputánra 28 fokot igérnek aztán 14-et. Most komolyan...ilyen kergebirka időt a hatalmas szelekkel. Na mindegy, úgysem megyünk sehova..csak éppen fél órája keltem fel akkorát aludtam.
A DA nem javult..A Windos frissitéssel jött be ez a gond!
Kicsi unoka tényleg szemlátomást nől, és milyen édesen alszik. :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Jó volt ez a két rész is, még este megnéztem mégis..mert mára akartam tartalékolni pihenésképpen :D ;) .
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Örülök, hogy tetszett az utolsó két rész! Ma is lesz kettő, nemsokára teszem ki őket.

A jó időt kihasználva egy nagy(obbacska) takarításba kezdtem.

Kellemes hétvégét neked is!

Ezen a jeleneten is nagyon nevettem:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 9. 18:22

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az új részeket,persze meg is néztem és jókat nevettem rajta :)
Most kiderült,hogy csere történt és már nagyon kíváncsi vagyok tényleg megölték-e
az igazgatót.
Gratulálok a tündéri kis unokádhoz,láttam a fotóját nagyon aranyos baba és a neve
is nagyon tetszik.Ilyenkor jön rá az ember,hogy miért is nagyon jó az internet. :)
Azért reméljük hamarosan látni is fogod személyesen.
Gyönyörű hétvégét :-h

Szia Cicus!

Hogy mi történt az igazi Lu igazgatónővel azt nem mondhatom el. De azt igen, hogy a szerelmesek
egyre közelebb kerülnek egymáshoz, és ezt nagyon jó nézni. Igaz, hogy ebbe a szerelembe két
oldalról is igyekeznek beletolakodni, ezt viszont nagyon nem jó nézni.

Köszönöm szépen! Nagy öröm a családban az első unoka érkezése. De remélem, hogy hamarosan
érkezik a második is. Legalábbis a menyem is elkezdett ráhangolódni a témára. :D

Ezen is röhögtem:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 7/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 9. 18:29

ilona1959 írta:Nagyon szépen köszönöm tagja lehetek ennek az oldalnak.Kedves Rita köszönöm a szép fordítást, nagyon élvezem ezt a kis bolondos filmet.Nagyon jó esténként egy kis vidámság a nehéz munka után.Örömmel nézem a többi részt amit felteszel.Elnézést kérek de nem tudtam fotómat feltenni az oldalra , remélem legközelebb sikerül. Üdvözlettel Ilona

Kedves Ilona! Örülünk, hogy beregisztráltál! Érezd nagyon jól magad közöttünk!

De jó, hogy neked is ennyire tetszik ez a sori! Ezen nem kell sokat agyalni, csak leülni és jókat
nevetgélni rajta. Lesznek komolyabb részek is benne, de a humora akkor is megmarad.

Milyen képet és hová nem tudtál feltenni? Avatar képet? Vagy a hozzászólásba szerettél volna
képet beszúrni? Ha ez utóbbiról van szó, ahhoz tudok adni segítséget:

https://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=238

Hangosan vihogtam, amíg ezt a két őrültet néztem:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (első évad 9/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 9. 18:49

Meghoztam a 6.-7. részek magyar feliratát is! Jó szórakozást kívánok!

Hétfőn újabb két felirat várható!


Kép

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Sweet Girl (első évad 9/12)

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. május 9. 21:46

Szia Rita!
Nagyon köszönöm az új részeket ,már meg is néztem és igen,
van aminek örülünk,de mindig ott van a sok undok,írígy és ezért
bármire képes nő és persze férfi.Ez a kettő meg mindig leissza
magát,pedig általában a koreaiak viszik a pálmát a lerészegedésben ;)
Na de aranyosak és tényleg egyformák :))
Neked jó takarítást és gyönyörű hétvégét :x
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Sweet Girl (első évad 9/12)

HozzászólásSzerző: chain » 2020. május 9. 22:44

Üdv.
Köszönöm szépen a 4-9.részek feliratát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Sweet Girl (első évad 9/12)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 10. 11:48

Köszönettel vittem is, máris nézem.. :)) :x :ymhug: :littlehearth:
szimpi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. december 25. 13:54

Re: The Sweet Girl (első évad 9/12)

HozzászólásSzerző: szimpi » 2020. május 10. 14:55

Hálásan köszönöm a feliratokat.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég